The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 25,00%
osłabi 86 59,72%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,28%
Głosujących: 144. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.01.2022, 15:03
No właśnie taki z Ciebie spec - sprawdziłeś chociaż czemu on tam na grę szans nie miał, czy swoje zdanie na ten temat wyrazileś ot tak, bo przecież na wszystkim się znasz najlepiej

Jeśli uważasz, że my mamy szansę włączyć się do walki o jakiegoś bramkostrzelnego napastnika, najlepiej młodego i z silniejszej ligi, to gratuluję optymizmu i rozeznania.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.01.2022, 15:06
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie taki z Ciebie spec - sprawdziłeś chociaż czemu on tam na grę szans nie miał, czy swoje zdanie na ten temat wyrazileś ot tak, bo przecież na wszystkim się znasz najlepiej

Jeśli uważasz, że my mamy szansę włączyć się do walki o jakiegoś bramkostrzelnego napastnika, najlepiej młodego i z silniejszej ligi, to gratuluję optymizmu i rozeznania.
W sumie nie chciało mi się, ostatnio tyle ogórów przelatuje przez klub że nawet już ich nie sprawdzam. Przyznam też że lig arabskich nie śledzę
To czemu nie miał tam szans na grę? Jak go w tej arabskiej lidze skrzywdzili?
Nie rób tajemnicy tylko napisz, bo o tym nikt nie wspominał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2022 o godz. 15:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 16.01.2022, 15:09
To nie wiesz? Myślałem, że z Twoim profesjonalnym podejściem temat zgłębiłeś.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 16.01.2022, 15:11
To nie wiesz? Myślałem, że z Twoim profesjonalnym podejściem temat zgłębiłeś.
A widzisz, pewnie sam nie wiesz
Profesjonalistą to ja jestem w innej branży, piłka to hobby i nie powaliło mnie jeszcze żeby śledzić arabskie zespoły.

Jak wiesz to się pochwal

A tak na serio to każdy piłkarz ma łzawą historię czemu gdzieś nie grał. Jeszcze żaden się nie przyznał że zachlał, spóźnił się na trening i zrzygał się w palmę przy porannym rozbieganiu
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2022 o godz. 15:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 16.01.2022, 15:25
W lecie chłop był nie do wyjścia, wzięła go Steaua. Tam prezes wariat, konflikt, potem chwila w Norwegii. Pojawiła się szansa na kontrakt, na warunkach dużo lepszych dla klubu niż jeszcze pół roku temu. Można go było mieć bez odstępnego, gość zna klub, raczej dobrze wpłynie na "team spirit" (którego teraz nie widać wcale). Forbes kończy umowę, jeśli nie teraz nie będzie go w czerwcu. Dla mnie Ondrasek to ciekawe uzupełnienie, wielkim fanem tego ruchu nie zostanę, ale jak czytam o kompromitacji ... Gdyby przyszedł tylko on, dziwiłbym się. Przyszedł jednak jeszcze jeden zawodnik, który może grać na pozycji nr 10 i 9.

Co do Kaputa, to nie pieniądze były tutaj problemem, tylko sam zawodnik, który wybrał spokojny klub z Gliwic. Widać charakter nie ten.

Tak ogólnie ten temat to już totalne dno. Wypowiada się jakiś paranoik, właścicieli wyzywa się od dyletantów i gołodupców (tak jakby nie było wiadome od samego początku, że nie są to milionerzy, którzy wpompują w klub dziesiątki milionów), każdy gra specjalistę, który lepiej poprowadziłby politykę transferową (chyba nie zdając sobie nadal sprawy z jakimi problemami klub się boryka). Jak się coś próbuje przekazać z wewnątrz, to się człowiek staje klakierem zarządu Patrzcie w końcu realnie na nasze możliwości, bo nadal mamy je niewielkie. I to nie tylko z powodu finansów, a choćby ze względu na ciągnąca się jeszcze w niektórych kręgach opinie niestabilnego podmiotu.
Co do kasy to moim zdaniem klub działa jakby miał jej w ch.. Zobaczyłem kadrę do Belek.. Wisła ma przeszło 30 kopaczy na kontraktach! 27 poleciało plus Adi, Wachowiak, Kuba, Sobol i Zdybowicz. Mnie to szokuje.. Wisła ma jakoby długi i ciężką sytuację i opłaca 30 w większości dziadów, którym tak dobrze idzie, że trzeba szukać kolejnych, podobnych. To ma być sposób na szybsze wyjście spod wody?
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 16.01.2022, 15:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ignorujesz dwie najważniejsze kwestie:
- podpisaliśmy z piłkarskim emerytem który nie strzela goli półtoraroczny kontrakt
- nie mamy napastnika w kadrze. Mamy cztery łamagi które o dłuższego czasu nie strzelają i dwóch młodych, którzy dla odmiany też nie strzelają.
To że dostali dużo lepsze warunki na 34-letniego klocka który ostatni sezon spędził grzejąc ławę w Norwegii - szok. Geniusze transferowi! Nie sprawdzili jakie warunki postawi Genkov? Też kiedyś w Wiśle strzelał. Może taniej zapełni pozycję niegrającego emeryta łapiącego kontuzje?
Jak niesprawdzili - niegospodarność.

Ten transfer to kompromitacja Pasiecznego i palenie pieniędzmi w piecu. Zdziwię się jak przez te półtora roku zrobi więcej niż trzy punkty w punktacji kanadyjskiej na sezon. No ale kto w tym klubie przejmuje się punktami, golami czy utrzymaniem? Chyba tylko kibice.
Ostatni SEZON spędził grzejąc ławę? nie wiedziałem że sezon ma 3 miesiące, i że w tych 13 meczach CAŁEGO SEZONU wystąpił 11 grzejąc ławę , imponujące jak oszukał system.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 16.01.2022, 15:34
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
...
A tu akurat zgoda, dla mnie również kadra jest zbyt liczna, tym bardziej, że nie mamy rezerw. Trzeba pozbyć się części zawodników, część z nich wypożyczyć.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 16.01.2022, 16:05
Cytat:
Wisła ma jakoby długi
Jak to rozumiesz? Nie wierzysz w to, że mam długi czy jak?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.01.2022, 16:11
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
.. ale jeśli facet boi się grać pod presją i wystraszył, to może rzeczywiście cieszmy się, że tu nie trafił.. z taką głową dużej kariery mu nie wróżę
Wiem, że to żadne porównanie, ale swego czasu Lewandowski też wolał do Amiki niż do nas, bo u nas miałby presję i rywalizację o miejsce z Brożkiem.
To tak na wyluzowanie w temacie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 16.01.2022, 16:14
Od ściągania hobby playerow jak Ondrasek gorsze jest to, ze za chwile w 1 składzie będziemy mieli 1-2 óch Polaków. Ktoś tu chyba nie wyciągnął żadnej nauki z tego ze wieża Babel w każdym klubie kończy się tragicznie. Będzie gorzej niż u sąsiadki.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 16.01.2022, 16:23
A tu akurat zgoda, dla mnie również kadra jest zbyt liczna, tym bardziej, że nie mamy rezerw. Trzeba pozbyć się części zawodników, część z nich wypożyczyć.
Wytłumacz mi proszę jaki sens jest kontraktować kolejnego dziada na 1,5 roku który da się lubić ale Wisła to nie przytułek. I gdzie patrząc na to wszystko albo jak, zarząd wyciąga wnioski ?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 16.01.2022, 16:31
Ja osobiście nie uważam go za dziada - już to pisałem, pod kątem przygotowania fizycznego o niego akurat się nie martwię. Nie jest na wielkim kontrakcie, nie trzeba było za niego płacić. W teorii ma zastąpić w kadrze Forbesa, jak będzie w praktyce - zobaczymy. W klubie uważają, że może nam jeszcze przez jakiś czas pomóc. Czy to trafna ocena to już się okaże.

Jak wyciągają wnioski? Choćby zatrudniając dyrektora sportowego, który - co chyba każdemu umyka - dopiero zaczyna pracę. To jego pierwsze okno...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.01.2022, 16:39
Tak czytam te argumenty za Ondraskiem i jego 1,5 rocznym kontraktem (jest ambitny, swój chłopak, ma życie związane z Krakowem) a potem zdziwienie, że kadra ma 30 chłopa, a jak przychodzi co do czego to nie ma komu grać bo się wszyscy kopią po czołach
Ale dla mnie najlepszy jest tekst, że gość przychodzi tutaj jako nr 3 do gry w ataku. Co prawda nie mamy na ten moment sensownego nr 1 i nr 2 ale ekipę na czwartoligowe rezerwy mamy już gotową
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 16.01.2022, 16:54
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Wytłumacz mi proszę jaki sens jest kontraktować kolejnego dziada na 1,5 roku który da się lubić ale Wisła to nie przytułek. I gdzie patrząc na to wszystko albo jak, zarząd wyciąga wnioski ?
Banalne

Jak ktoś wcześniej na forum liczył, udaje nam się średnio jakiś 1 transfer na 5. Więc żeby zebrać 5 sensownych zawodników do gry, potrzebujemy ściągnąć 25 piłkarzy. Resztę uzupełniamy młodzieżowcami i jakoś się kręci
Odpowiedz cytując
maciekTSW
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 16.01.2022, 18:32
O, jeszcze nikt nie napisał.

Momo Cissé wypożyczony na 1,5 roku.

19 letni skrzydłowy z VfB Stuttgart.

Ciekawy ruch.
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.01.2022, 18:35
I zacznie się jazda.....Nie grał, kontuzje...
A ja Wam powiem....Mamy cynk od Daniela Obajtka, że będzie tarcza na PFRON.
Więc melisa i spokojnego wieczoru.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 16.01.2022, 18:53
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Od ściągania hobby playerow jak Ondrasek gorsze jest to, ze za chwile w 1 składzie będziemy mieli 1-2 óch Polaków. Ktoś tu chyba nie wyciągnął żadnej nauki z tego ze wieża Babel w każdym klubie kończy się tragicznie. Będzie gorzej niż u sąsiadki.
To też mnie martwi, tak jak ściąganie czechosłowaków. Gdy jedna obca nacja zaczyna przeważać w klubie zawsze kończy się to źle, nie ważne czy chodzi o holenderską kolonię w dawnej Barcelonie (bodaj za Advocata) czy naszych dziadów. A żeby to chociaż byli dobrzy piłkarze...
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Banalne

Jak ktoś wcześniej na forum liczył, udaje nam się średnio jakiś 1 transfer na 5. Więc żeby zebrać 5 sensownych zawodników do gry, potrzebujemy ściągnąć 25 piłkarzy. Resztę uzupełniamy młodzieżowcami i jakoś się kręci
Czyli żeby skompletować jedenastkę która nie będzie co roku zahaczała o pierwszą ligę potrzebujemy zakontraktować 55 piłkarzy. Skoro tak to konieczne są cięcia żeby tą zgraję utrzymać - proponuję zacząć od wyjebania Pasiecznego. Żeby znaleźć Ondraszka nie jest nam potrzebny, Kuba sam go znajdzie.

Ale to jest przecież norma w patologicznych klubach gdzie rozmaici menago upychają swoich niepełnosprytnych klientów: Lechia, Korona Kielce przed spadkiem i zmianą właścicieli, Zawisza za Osucha etc. Gigantyczne kadry gdzie jak przychodzi co do czego nie ma komu grać, dziwaczne egzotyczne transfery, często z jednej stajni menadżerskiej, kontraktowanie ogórów na pozycje gdzie jest już kilku piłkarzy. Pasieczny miał z tym skończyć, widzimy jak jest...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2022 o godz. 19:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.01.2022, 19:50
@wolfy kilka stron wcześniej wrzucono pierwsze niepochlebne komentarze n/t Carlitosa zaraz po jego transferze, nim zaczął grać w meczach.
Proponuję sobie je odświeżyć i dać sobie deczko na wstrzymanie.
Chyba że chcesz, by twoje za pół roku były podstawą do drwin.

Już nie mówiąc o pi...sanu o 1 lidze, która bez jakiegoś kataklizmu raczej nam nie grozi. Z wszystkimi zespołami, które są za nami mamy jak na razie lepszy stounek wyników. W przypadku Zagłębia i BBT się to już nie zmieni.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
X. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa - nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 16.01.2022, 19:58
Ależ tu się dno zrobiło..mało bardzo pisałem na forum, ale czytałem i byłem tutaj jeszcze w czasach pamiętników Planktona..nawet sama data rejestracji, to już prawie 20 lat..
Człowiek wyrobił sobie nawyk sprawdzania TWSD, sprawdzania forum, ale strona główna w zasadzie już nie istnieje, a forum służy wyłącznie do jechania po zawodnikach, trenerze i włascicielach.

Nie bede osobistych wycieczek robił, nie chce z nikim wojny..po prostu smutno..ale widać takie są koleje losu i może generalnie idea "forum" odchodzi na rzecz mediów społecznościowych
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 16.01.2022, 20:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
@wolfy kilka stron wcześniej wrzucono pierwsze niepochlebne komentarze n/t Carlitosa zaraz po jego transferze, nim zaczął grać w meczach.

Już nie mówiąc o pi...sanu o 1 lidze, która bez jakiegoś kataklizmu raczej nam nie grozi. Z wszystkimi zespołami, które są za nami mamy jak na razie lepszy stounek wyników. W przypadku Zagłębia i BBT się to już nie zmieni.
Jeżeli Zdenek zacznie strzelać bramki zamiast w bramkarza - niech się śmieją Sam się będę cieszył.

Pisanie o pierwszej lidze przy naszym poziomie gry to zwyczajny realizm - jesteśmy jedną z pięciu najbardziej żałosnych drużyn ekstraklasy, do tego sprzedaliśmy najlepszego piłkarza ofensywnego. Legia się podniesie, my niekoniecznie. Ale jasne, żyj w swojej bańce...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2022 o godz. 20:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 16.01.2022, 20:08

Zazdroszczę dobrego samopoczucia. Skoro nic nam nie grozi i mamy taka fantastyczna sytuacje to może wystarczyło nikogo nie ściągać tylko odchudzić kadrę ? Bo nasze dotychczasowe transfery wyglądają dramatycznie. Może poza Ringiem. To jest normalnie schyłkowa Korona za Burdenskiego czy tych innych przebierańców. zawodników na ilość bez żadnej przeszłości i CV. Bronienie tych ruchów na zasadzie „ura bura bo kiedyś tam Carlitos” jest śmieszne. Można wymienić 99 pozostałych przykładów z Wisły, kiedy to amatorzy okazywali się (o zgrozo) amatorami.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.01.2022, 21:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Zdenek zacznie strzelać bramki zamiast w bramkarza - niech się śmieją Sam się będę cieszył.

Pisanie o pierwszej lidze przy naszym poziomie gry to zwyczajny realizm - jesteśmy jedną z pięciu najbardziej żałosnych drużyn ekstraklasy, do tego sprzedaliśmy najlepszego piłkarza ofensywnego. Legia się podniesie, my niekoniecznie. Ale jasne, żyj w swojej bańce...
Od kilku lat się udzielam w temacie statystycznym więc nie pi...sz mi tu o realizmie.
Zwłaszcza tekstami "wszyscy się podniosą" tylko w Wiśle każdy transfer jest do d...y.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
X. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa - nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.01.2022, 21:44
moze wkoncu ktos wpadnie na pomysl ze wieksza wina od skladowiska szrotu jest non stop przypadkowy trener-wuefista i jego smieszny sztab szkoleniowy ? .... szrotem gra 3/4 tej ligi - a jakos zazwyczaj My jestesmy osmieszani
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 16.01.2022, 22:00
Chciałbym tak jak pisał Yggdrasil żebyście w końcu przestali wszyscy jojczyć jak stare baby i dali pracować ludziom. Bożu kochany minęło tak mało czasu, a wy chcecie tutaj drugiej Barcelony, ludzie ogarnijcie się, bo macie głowe w chmurach, nie da się was czytać.

M A S A K R A
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.01.2022, 22:05
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym tak jak pisał Yggdrasil żebyście w końcu przestali wszyscy jojczyć jak stare baby i dali pracować ludziom. Bożu kochany minęło tak mało czasu, a wy chcecie tutaj drugiej Barcelony, ludzie ogarnijcie się, bo macie głowe w chmurach, nie da się was czytać.

M A S A K R A
Myślę, że to znak czasów. Łatwiej jest napisać, że Trojca chuja robi, niż przyzwyczaić się do tego, że nie jesteśmy na poziomie czołówki i jeszcze kilka lat nie będziemy. I dostrzegać logikę w działaniach klubu jako środowiska biznesowego.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.01.2022, 22:25
dziki napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że to znak czasów. Łatwiej jest napisać, że Trojca chuja robi, niż przyzwyczaić się do tego, że nie jesteśmy na poziomie czołówki i jeszcze kilka lat nie będziemy. I dostrzegać logikę w działaniach klubu jako środowiska biznesowego.
nie musimy byc na poziomie czolowki tzn ze musimy z roku na rok byc dziadami ligi drzacymi przed spadkiem ? ze musimy byc posmiewiskiem ligi na poziomie Niecieczy czy Lecznej >? gratuluje pomyslu i ambicji , naprawde nie stac nas na coroczny spokoj i pewne miejsce w srodku tabeli tylko non stop osmieszanie .....dziekuje- nie mam wiecej pytan - nie da sie i tyle - radomiaki , mielce i inne pol ligi moga , my nie umiemy , ale Oni wkoncu sraja kasa prawda ?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.01.2022, 22:46
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
nie musimy byc na poziomie czolowki tzn ze musimy z roku na rok byc dziadami ligi drzacymi przed spadkiem ? ze musimy byc posmiewiskiem ligi na poziomie Niecieczy czy Lecznej >? gratuluje pomyslu i ambicji , naprawde nie stac nas na coroczny spokoj i pewne miejsce w srodku tabeli tylko non stop osmieszanie .....dziekuje- nie mam wiecej pytan - nie da sie i tyle - radomiaki , mielce i inne pol ligi moga , my nie umiemy , ale Oni wkoncu sraja kasa prawda ?
Ale ten stan nie wynika z jakości transferów. Tylko z braku wymagań w stosunku do tych kopaczy co już w klubie są. Jeżeli stawia się cel utrzymanie, to nikt się nie będzie napinał na coś więcej. Efektem takiego podejścia jest brak zaangażowania w większości meczów, a bez zaangażowania, zapieprzania można przegrywać z potencjalnie słabszymi. Prosta sprawa i transfery nic nie zmienią, jeżeli podejście klubu się nie zmieni. Mamy zawsze grać jak o mistrzostwo inaczej g z tego będzie. Jeżeli zarząd tego nie pojmie to mimo wydawania coraz większej kasy efekty będą takie same.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 17.01.2022, 01:36
Od kilku lat się udzielam w temacie statystycznym więc nie pi...sz mi tu o realizmie.
Zwłaszcza tekstami "wszyscy się podniosą" tylko w Wiśle każdy transfer jest do d...y.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem że Legia się podniesie, a czy nasze gówniane punktowanie wystarczy do utrzymania, to już czas pokaże.
I wybacz, ale z realnym myśleniem to niewiele masz wspólnego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.01.2022, 06:50
dziki napisał(a):Wyświetl post
Aktualnie:
51 zawodników sprowadzonych przez Trio w 7 okienek (a to jeszcze nie koniec);
33 zawodników w kadrze (na ten moment), i nie wiadomo czy kogoś uda się wypchnąć żeby zejść z wydatków na płace;
Budżet płacowy na poziomie miejsc 8-9;
Miejsce w tabeli: 13;
Ogólne samozadowolenie w klubie z miejsca, w którym jesteśmy;
LOGIKA BIZNESOWA
Jeszcze napiszcie coś o długach żeby karuzela śmiechu się nie zatrzymała
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 17.01.2022, 07:16
Przeciez tak to wyglada w praktycznie kazdym klubie w Eklapie. Roznica taka, ze inne kluby dostaja gruba kase od miast/gmin/samorzadow, a my nie. Tak, mamy dlugi, podobnie jak inne zespoly, tylko my nie jestesmy dotowani przez miasta/gminy o czym wczesniej wspomnialem. Nie wiem co w tym smiesznego. Takie sa fakty.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów