The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
P26
Senior Member

Od: 01.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2008, 23:10
gdsmk napisał(a):Wyświetl post

i 20 000 tępych mózgów "LEEEEEEEO".

Trzeba było ruszyć dupsko na stadion i powstrzymać tych 20.000 tępych mózgów.

buaha

byle do 2012...
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 12.06.2008, 23:11
Prawda jest taka, że sędzia po prostu odebrał nam to co wcześniej podarował (bramka ze spalonego Brazylijczyka = karny z kapelusza dla Austryjaków).

Jedna sprawa wydaje mi się, że najbardziej w tym wszystkim istotna, Beenhakker miast "po ptokach" wyklinać sędziego i zrzucać na niego winę i odpowiedzialność powinien zastanowić się nad "selekcją", jaką dokonał. Połowa składu reprezentacji nie wiadomo po jaką cholerę pojechała na te mistrzostwa europy skoro im nawet sam selekcjoner nie wierzy, druga połowa jest do nich nieprzygotowana, a grają jedynie Bramkarz i Brazylijczyk, któremu po raz kolejny (skoro niektórzy żądają ) powiem: NIE dla Rogera (nie ze względu na umiejętności, ale dla zasady)!!
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 12.06.2008, 23:12
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
bojkot angielskich produktów! Niech wiedzą, że z Polakami nie można zadzierać! ;D
A co Ty od nich chcesz kupowac Roce Royca czy fish and chips bo przeciez nic lepszego nie maja. Na pierwsze nas nie stac a drugie smakuje jak glowno wiec nie ma czego zalowac

Zrobili nas polaczkow na szaro, nasi nawet niezle grali w drugiej polowie ale co z tego jak polowa skladu tam nie powinna byc Krzynowek, Jop , Golanski, Bak to sie nawet na nasza OE nie nadaja, pozytywnie mnie zaskoczyl nasz brazylijczyk, Sagan nawet calkiem nie zle a Boruc to klasa swiatowa wiecej pozytywow w naszym zespole nie widziale
,
Luu...
Senior Member

Od: 10.2005

sędzia i sędzia,prawda jest taka że huja graliśmy a tak przynajmniej jest na kogo winę rzucić

brawa dla pana Beenhakkera za selekcje kadry.... co z tego że nawet potem obrony się z tego nie da skleić ważne że jest wesoło
Ostatnio edytowane przez Luu... : 12.06.2008 o godz. 23:15.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
simone
Senior Member

Od: 12.2002

!!! ACAB !!!

TheCid
Banita

Od: 06.2008

Stary 12.06.2008, 23:13
No teraz trzeba Leo dojechać

Co robi w kadrze Wawrzyniak i Pazdan? Czemu nie grają te asy

A jeszcze do tego Leo tak przygotował naszych że byliśmy wolniejsi od austriakow. Nawet Smolar nie miał szybkości...
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 12.06.2008, 23:13
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A co Ty od nich chcesz kupowac Roce Royca czy fish and chips bo przeciez nic lepszego nie maja. Na pierwsze nas nie stac a drugie smakuje jak glowno wiec nie ma czego zalowac
a Ty wszystko bierzesz na poważnie? Nie bez powodu dałem takie coś ---> ;D
KamiK
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.06.2008, 23:15
K_2 napisał(a):Wyświetl post
To po ch*j to ogladales , jak szans nei mamy
Umiesz czytać? To zrób to ponownie. Szans JUŻ nie mamy, po tym meczu spokojnie mogę stwierdzić, że jesteśmy na poziomie Austriaków. Leonie
Nawet jak by się udało Austriakom wygrać i nam wysoko z Chorwacją, to tylko dzięki temu byśmy awansowali - że Chorwacji by odpuścili bo już awans mają w kieszeni. Proste.
PauL
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 12.06.2008, 23:15
Panowie, spokojnie, ale pierwsza bramka, którą strzelił Roger również była z kapelusza. Sędzia się mylił, owszem, ale robił to w obie strony.

Niestety znowu kończymy turniej po drugim meczu. W zasadziej udupiła nas już Chorwacja , która wygrała niespodziewanie z Niemcami i nawet w przypadku wygranej z Austrią nasze szanse na awans były nieduże, ale przynajmniej statystyki byłyby lepsze.

Obrona słaba, ataku właściwie nie było. Na plus jedynie Boruc, Krzynówek i Roger. Reszta zagrała bardzo przeciętnie, albo po prostu słabo jak Jop, czy Golański.
KUBCYK
Junior Member

Od: 12.2007

Stary 12.06.2008, 23:17
niby chu** graliśmy ale tylko przez pierwsze 20 min a potem jakoś wszystko ruszyło....... no i oczywiście na końcu wina sędziego bo karnego nie powinien uznać Podobnie jak z Niemcami na Mistrzostwach co w doliczonym czasie nam strzelili Ale zawsze mamy jakieś szanse na awans
Latin
Senior Member

Od: 04.2003

P26 napisał(a):Wyświetl post
Tak, wyjebcie Leo to już wogóle nie będzie po co grać.
nikogo lepszego na dzień dzisiejszy nie znajdziecie. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zrobił co mógł, tylko piłkarze się nie dostosowali..
To jest właśnie jedyne co przemawia z Holendrem. Cięzko znaleźć kogoś kto byłby lepszy. Ja mam nadizeje na jakiegoś młodego, ambitnego byłego piłakrza, który mógłby coś zrobić z tą reprezentacją. Jakiś typ walczaka na boisku, któy będzie miał jakąś wiedzę trenerską. Coś w stylu Probierza, tak zachowując proporcje.
Magiczny Leo też popełnia błędy, więc pozwólcie na krytyke.
TheCid
Banita

Od: 06.2008

Z punktu widzenia Wisły to nie za dobrze. Dudka dzisiaj się dobrze pokazał. Z Chorwacją też mogl dobrze. Byłoby że odpadliśmy po walce a Dudka dobry. Teraz bedzie Dudka zły i włosi nie zapłacą

A i dobrze bo Bednarz też traci wymowkę. Niech się ku..wa rusza. Leo też pokazał na początku z dobrej strony się a teraz widzimy jaki z niego orzeł...

Bednarz do roboty dziadu bo wszystko robisz żeby nasza Wisełka grała jak repra...
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Nie ma co wymyślać spiskowej teorii, po prostu biedne Polaczki ,obiektywnie słabo grające nie były potrzebne w dalszej części medialnej imprezki dla bogatych, awansują ci co mają i tyle w tym temacie. My żeby wejść musielibyśmy grać podobnie jak np. Czesi, szokuje mnie tylko fakt że taki prostacki numer wykonał sędzia z Anglii gdzie puszcza się 100 razy bardziej ostrą grę, dzięki takim wszarzom na dalszy plan schodzi fakt żałosnego poziomu gry naszych orłów, po prostu żenada i parę ciekawych minut w żaden sposób tego nie zmieni.
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

ja tylko tak na goraco poki do konca sie nie zniszcze sie alkiem
Na znieczulony mozg to mi wychodzi ze procentowo to wieksze szanse mamy przy tym remisie , niz przy 1-0.
Oczywiscie sznase sa niewielkie ale pierwszy raz nie bedziemy grac o honor w 3 -m meczu

ps. spalony to ****(jesli byl) ale jakby ANGOL w lidze angielskiej gwizdnal cos takiego to bylby to jego ostatni mecz.
94 - Allah Akbar!!
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 12.06.2008, 23:18
Przy tym, co właśnie zobaczyłem - sędziowanie w Korei to był sprawnie reżyserowany skandal.

Ok, Howard Webb i spółka zawalili przy bramce Rogera. Był ewidentny spalony. Ale dyktowanie przez ostatnie 6-7 minut urojonych rzutów wolnych, uwieńczone śmiesznym karnym w 92 minucie - tylko po to, by nieudacznicy mogli strzelić gola, to żenada.

Tyle o sędziowaniu, co do samego meczu...

Widzieliśmy dwie najsłabsze drużyny tego turnieju. Zwycięstwo w tym meczu - gdyby zostało dowiezione do końca - zupełnie nie odzwierciedlało by przebiegu meczu.

Pierwsze 25 minut I połowy to najgorsza gra Polaków, jaką pamiętam od dobrych 10 lat. Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę przeciwnika z jakim graliśmy. Słabiutcy Austriacy grali z nami w dziada i tylko ich nieudolności - oraz wspaniałemu Borucowi - zawdzięczamy, że po pierwszej połowie nie przegrywaliśmy 3-4 bramkami.

Bramka Biało Czerwonych pięknie oddaje, czym był dla nas ten turniej. Nie dość, że gola nie strzelił właściwie Polak, a Brazylijczyk, to jeszcze ze spalonego. Metrowego. Fakt, Leo tu miał rację. Roger był najlepszym zawodnikiem w naszym zespole. Starał się jak mógł i z pewnością załatwił sobie dobry transfer zagraniczny.

Grą naszych byłem zwyczajnie zażenowany. Ale również i decyzjami Beenhakkera. Na miły Bóg, co robił na boisku Jop - toż to rozbój w biały dzień! Czy Leo nie widział, w jakiej dyspozycji jest ten zawodnik? Zrobił mu tylko krzywdę stawiając na niego w tym meczu.

W drugiej połowie zaczęliśmy dominować - ale tylko dlatego, że słabi Austriacy opadli z sił. No i byli podłamani bramką.

Powiedzmy sobie szczerze. Obie drużyny nie zasłużyły na zwycięstwo. Remis to sprawiedliwy wynik, choć w tą sprawiedliwość nie musiał tam chamsko ingerować sędzia.Cóż, widać dostosował się poziomem do piłkarzy.

Dla mnie ten mecz oznacza koniec mitu Leo Beenhakkera. Nie wiem jak wy, ale ja już zwyczajnie nie wierzę w tego trenera. Ok, zrobił awans. Ale moim zdaniem na Euro gramy gorzej, niż na obu Mundialach. Strach pomyśleć, co by było gdyby Roger Guerrero nie dostał paszportu. Brazylijczyk uchronił nas przed blamażem, jest tylko duży niesmak.

PS. w zasadzie paradoksalnie dobrze się stało, że sędzia nas przekręcił. Przynajmniej Leo ma jakiś punkt zaczepienia do obrony przed atakiem medialnym. A i bardziej zaślepieni kibice będą wspominać, jaka nas spotkała "niesprawiedliwość".
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
wojteq_NH
Senior Member

Od: 02.2005

Luu... napisał(a):Wyświetl post
sędzia i sędzia,prawda jest taka że huja graliśmy a tak przynajmniej jest na kogo winę rzucić

brawa dla pana Beenhakkera za selekcje kadry.... co z tego że nawet potem obrony się z tego nie da skleić ważne że jest wesoło
w pierwszej połowie straszny piach zgoda i tylko Boruc zasługuje na pochwałę za całe spotkanie, ale w drugiej połowie jak na dostępnych zawodników i forme jaką prezentują graliśmy dobrze, a Austryjacy nie mieli argumentów... tzn. ostatecznie okazało się, że mieli ten z gwizdkiem i naszywką "Fair-Play" (ch*j wie co to znaczy - chyba po angielsku) :/
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
K_2
Banita

Od: 04.2008

KamiK napisał(a):Wyświetl post
Umiesz czytać? To zrób to ponownie. Szans JUŻ nie mamy, po tym meczu spokojnie mogę stwierdzić, że jesteśmy na poziomie Austriaków. Leonie
Nawet jak by się udało Austriakom wygrać i nam wysoko z Chorwacją, to tylko dzięki temu byśmy awansowali - że Chorwacji by odpuścili bo już awans mają w kieszeni. Proste.
A ty umiesz czytac ? Jak piszesz ze nie mamy szans to po co te mecze ogladasz ? Nie mamy szans to znaczy ze nas moze w ch*ja sedzia robic? Szkoda pisac...
saklak1906
Senior Member

klusek106 napisał(a):Wyświetl post
ja .......e... przekrety przekrety i jeszcze raz przekrety. ****a jebana austria gospodarzem to musi miec chocaz 1 pkt, bo przeciez od Niemcow dostana porzadnie w cipe. ****a brak slow...

Ale za cztery lata(jak nam nie odbiora) to sedziowie beda pod nas gwizdc i bilans strat i zyskow wyjdzie na zero a i tak z grupy nie wyjdziemy
,
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 12.06.2008, 23:20
Co tu dużo mówić strasznie tymi występami Leo podkopał swój wizerunek w oczach kibiców szczególnie tą selekcją. Mnie to zastanawia taka rzecz bierze na Euro 23 zawodników i 12 z nich strach wystawić. to co to za selekcja. Brakuje zawodników na ławce. Odnoszę wrażanie ,że kolejny raz spora grupa polskich piłkarzy pojechała na wycieczkę.

Ludzie dajcie sobie spokój już z tą kampanią "NIE ROGEROWI" bo to się żałosne robi.
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 12.06.2008, 23:21
jedyny gracz, który zasługuje na miano rzeczywistej gwiazdy to ARTUR BORUC. Roger też się dobrze pokazał jak dotąd, ale jednak wyczyny Boruca były niesamowite
K_2
Banita

Stary 12.06.2008, 23:21
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale za cztery lata(jak nam nie odbiora) to sedziowie beda pod nas gwizdc i bilans strat i zyskow wyjdzie na zero a i tak z grupy nie wyjdziemy
Co ty przyjedzie lysy Angol i na oczach Polakow znow nas wy*ebie,tradycji musi sie stac za dosc
w0lno.
Senior Member

Stary 12.06.2008, 23:22
PauL89 napisał(a):Wyświetl post
[...]Na plus jedynie Boruc, Krzynówek i Roger. Reszta zagrała bardzo przeciętnie, albo po prostu słabo jak Jop, czy Golański.
Żartujesz teraz? Krzynówek co akcja to piłkę tracił. Jak dla mnie to jeden ze słabszych zawodników naszej drużyny... A te jego strzały to pozostawię bez komentarza

Ja mam takie pytanie: po co nam jakiś Lindeman, skoro nasi ruszają się jakby w smole byli umoczeni. Przykładowo nasz 'najlepszy' zawodnik Jop był jakieś 10 metrów przed zawodnikiem Austrii, a tamten i tak go wyprzedził to jest śmiech na sali po prostu...
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 12.06.2008 o godz. 23:27.
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 12.06.2008, 23:23
http://img359.imageshack.us/img359/5...warweebow3.jpg - i tyle w tym temacie
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
K_2
Banita

Stary 12.06.2008, 23:25
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz teraz? Krzynówek co akcja to piłkę tracił. Jak dla mnie to jeden ze słabszych zawodników naszej drużyny... A te jego strzały to pozostawię bez komentarza
Jedna latare niezla zaladowal z wolnego ,ale rzeczywiscie ta "selekcja" Beenhakkera beznadziejna,Jop to byl dramat ,Glowacki napewno byly lepszym pilkarzem ,ale co tu pisac mamy zbieranine gwiazd Orange Extraklasy i snajperow z drugiej ligi angielskiej
PauL
Senior Member

Stary 12.06.2008, 23:26
K_2 ,ochłoń. Chodziło mu, że po remisie, który notabene jest wynikiem sprawiedliwym nie mamy szans w turnieju. Poza tym sędzia tak do końca nas nie skrzywdził, bowiem na naszą korzyść także się pomylił, o czym napisałem w poście wyżej. Słaby sędzia, słabe drużyny - marny mecz.
K_2
Banita

Stary 12.06.2008, 23:29
PauL89 napisał(a):Wyświetl post
K_2 ,ochłoń. Chodziło mu, że po remisie, który notabene jest wynikiem sprawiedliwym nie mamy szans w turnieju. Poza tym sędzia tak do końca nas nie skrzywdził, bowiem na naszą korzyść także się pomylił, o czym napisałem w poście wyżej. Słaby sędzia, słabe drużyny - marny mecz.

Moge jednak sadzic ,ze w przypadku gola Rogera ,pomylil sie nieswiadomie,sadzil ,ze jest wszystko OK z regulami
Natomiast przy karnym jest to ewidentny z pelna premedytacja odgwizdany karny .
Jak juz sedziowie na tym szczeblu drukuja ,to sie zastanwiam nad sensem uczestniczenia w takich turniejach
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 12.06.2008, 23:29
każdy pisze, że sędzia (w domyśle główny) podarował bramkę Polsce. Tyle tylko, że arbiter to liniowy tego nie zauważył, a nie Howard Webb. Ale poza tym karnym i spalonym, nie sędziował źle. Wiadomo, że karny przysłania wszystko, ale trochę umiaru wypada zachować.
M.
Member

Stary 12.06.2008, 23:30
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
http://img359.imageshack.us/img359/5...warweebow3.jpg - i tyle w tym temacie
http://img116.imageshack.us/img116/7...ecidaliyw4.jpg

Niestety jakby nie grać i tak wygrywają gospodarze.
PauL
Senior Member

Stary 12.06.2008, 23:32
Wygrywają ? Wszystkim zarzucającym przekupstwo przypomnę tylko, że ten remis Austrii daje tyle, co Polsce.
fst
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.06.2008, 23:33
Tylko, że przy 1 bramce zawinił sędzia boczny nie sygnalizując spalonego. Ciężko w takiej sytuacji oczekiwać żeby główny to odgwiżdże bo tak na prawdę nie widział czy spalony był czy nie. Przy karnym dla Austriaków za to miał wszystko jak na tacy i tak samo jak zauważył Boniek, mógł równie dobrze odgwizdać faul na Bąku.
Powód: Sry za lekkie opoznienie ;p
Ostatnio edytowane przez fst : 12.06.2008 o godz. 23:33.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów