The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.11.2021, 00:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mianowicie piłkarzyki mają w dupie wyniki, a winny jest trener.
Ale po czym wnosisz że są jakiekolwiek konsekwencje tego co zrobiono z Hyballa? Przecież zarząd wyrażał ostatnio poparcie dla trenera. Poza tym po czym wnosisz że piłkarze mają w dupie wyniki? Bo ja odnoszę inne wrażenie, że się starają a nie że przechodzą obok meczu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.11.2021, 00:12
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Ale po czym wnosisz że są jakiekolwiek konsekwencje tego co zrobiono z Hyballa? Przecież zarząd wyrażał ostatnio poparcie dla trenera. Poza tym po czym wnosisz że piłkarze mają w dupie wyniki? Bo ja odnoszę inne wrażenie, że się starają a nie że przechodzą obok meczu.
I dlatego pierwszą połowę przechodzą obok meczu? Zaczynają grać dopiero w drugiej, przez jakieś 20 minut, a i tak Radomiak mógł nam trójkę wrzucić...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.11.2021, 00:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co tam usłyszałeś. Może i Hyballa jest jebnięty, ale to jak klub się go pozbył, wykorzystując "słabe wyniki" pociąga konsekwencje które właśnie obserwujemy. Mianowicie piłkarzyki mają w dupie wyniki, a winny jest trener.
Pełna zgoda Drozd. Tu nie ma nic więcej do dodania. Sprawa Hyballi pokazała zawodnikom że trener jest niczym i teraz jako Klub za to płacimy.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 27.11.2021, 09:42
Taką retorykę to można by było prowadzić gdyby Hyballa po pracy w Wiśle zagrzał miejsce na ławce gdzieś w jakimś choćby przeciętnym klubie na dłużej niż pół roku.Trzeba wziąć pod uwagę możliwość że facet jest jebnięty i się mu pogarsza
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.11.2021, 10:31
dla kontrastu fajna lektura jak to wyglada w profesjonlanym klubie z polskiego topu
https://weszlo.com/2021/11/26/radomi...transfery-2021
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 27.11.2021, 10:41
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Taką retorykę to można by było prowadzić gdyby Hyballa po pracy w Wiśle zagrzał miejsce na ławce gdzieś w jakimś choćby przeciętnym klubie na dłużej niż pół roku.Trzeba wziąć pod uwagę możliwość że facet jest jebnięty i się mu pogarsza
Hybalę można było zwolnić normalnie, po sezonie i utrzymaniu, bez cyrku z cieszynką która była żenująca na wielu poziomach (drużyna przegrywa, a kapitan po golu pajacuje sobie zabierając czas). To pokazało ile znaczy trener w Wiśle.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.11.2021, 11:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Hybalę można było zwolnić normalnie, po sezonie i utrzymaniu, bez cyrku z cieszynką która była żenująca na wielu poziomach (drużyna przegrywa, a kapitan po golu pajacuje sobie zabierając czas). To pokazało ile znaczy trener w Wiśle.
I z tym wszyscy powinni się zgodzić.
Nie chodzi o sam fakt zwolnienia, ale beznadziejny sposób, w jaki to zrobiono.
Żenada.

Gdyby wtedy Błaszczu stanął za trenerem podejrzewam, że wyniki końcówki sezonu mogłyby być diametralnie inne.
Ale co tam miejsce w lidze (przypominam - im wyższe, tym większa kasa) - ego właściciela się liczy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 27.11.2021, 11:31
No to jak ?Na następnym meczu sektorówka w stylu "Błaszczur wypierdalaj?
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 27.11.2021, 11:35
Wlasciciele maja jeszcze spory dlug na glowie bo nie myślcie sobie ze klub juz wyszedl na prosta. Za chwile bedzie kolejny trener na utrzymaniu. Aby wyjść na prosta I zaczac normalnie funkcjonowac to trzeba poczekac jeszcze ze 3 lata.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 27.11.2021, 11:37
krysztal napisał(a):Wyświetl post
No to jak ?Na następnym meczu sektorówka w stylu "Błaszczur wypierdalaj?
Ja bym dał: "Błaszczu, ogarnij się...".

Jednak sytuacja się nie powtórzy - Gula nie każe naszym przyjść na trening w Wigilie, więc i Błaszczu nie stanie przeciwko niemu.

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.11.2021, 11:38
Armin napisał(a):Wyświetl post
Wlasciciele maja jeszcze spory dlug na glowie bo nie myślcie sobie ze klub juz wyszedl na prosta. Za chwile bedzie kolejny trener na utrzymaniu. Aby wyjść na prosta I zaczac normalnie funkcjonowac to trzeba poczekac jeszcze ze 3 lata.
Długi i próba gry krakowskiej piłki to dwie sprzeczności których nie pogodzisz. I na tym polega cały problem.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 27.11.2021, 11:40
O ile szybciej zeszłyby długi, gdyby klub przyciągał poziomem sportowym kibiców i sponsorów?

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 27.11.2021, 11:50
Dużo szybciej, bo teraz dawanie kasy na Wisłę to jak bezdomnemu, który niby zbiera na jedzenie, a to co zbierze przechleje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.11.2021, 11:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
O ile szybciej zeszłyby długi, gdyby klub przyciągał poziomem sportowym kibiców i sponsorów?
To krakowska piłka nie przyciąga?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.11.2021, 12:08
Tu nie filozofia gry jest problemem, bo broniąc się i licząc na kontrę efekty byłyby podobne. Czego by kopacze nie robili to z takim zaangażowaniem g... z tego będzie. Oni nie mają wiary, chęci, złośći, a to sprawia że kopią się po czołach. A kopanie się po czołach ze zwieszonymi głowami nie przyciąga.

Problem w tym że jakby nie "słabe wyniki" czyli sabotowanie gry przez kopaczy za przyzwoleniem właściciela to sezon moglibyśmy skończyć koło 8 miejsca i wtedy głupio by było wywalać trenera. Po takiej mistyfikacji w otoczce medialnej nagonki, płaczów piłkarzyków i żenujących demonstracji właściciela Gula jest zwyczajnie zaszczuty, taki kwiatek do kożucha, nikomu do niczego nie potrzebny bo nikt go nie słucha. Nie chce zostać oszołomem tak jak poprzednik, z tą różnicą że łysym...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.11.2021, 12:54
Nikt niczego nie sabotuje. Psychika i motywacja nie jest u nich najmocniejsza, ale daruj sobie te frustracje i teorie spiskowe w każdym temacie i w każdym poście.

BTW:
https://mobile.twitter.com/jarokrole...37176318824449
Ostatnio edytowane przez czaro : 27.11.2021 o godz. 13:01.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 27.11.2021, 13:35
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nikt niczego nie sabotuje. Psychika i motywacja nie jest u nich najmocniejsza, ale daruj sobie te frustracje i teorie spiskowe w każdym temacie i w każdym poście.

BTW:
No to jak motywacja nie jest u nich najmocniejsza, to są do wywalenia w trybie natychmiastowym. Czyli pośrednio przyznajesz że Drozd ma rację i przycinają w wuja. Jak się takiemu Gruszkowskiemu nie chce to wypożyczyć wielką gwiazdę do Kolejarza Stróże i tam niech pracuje nad psychiką.

I ja tu jeszcze dodam jedną ważną rzecz - to że sobie lecą w ciula i przechodzą pierwszą połowę obok meczu to nie jest urojenie moje albo Drozda - to wynika z pomeczowej konferencji Guli. Nawet Cybermarian o tym wspomina. Więc może skończmy bronić tych patałachów bez ambicji?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.11.2021 o godz. 13:41.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 27.11.2021, 13:38
Nie wydaje mi się. Nie miałeś nigdy w pracy tak, że starałeś się w pracy, ale brakowało efektów i nagle coś Cię spotkało, ktoś coś powiedział, przeczytałeś coś i dostawałeś skrzydeł. Pracowałeś dwa razy szybciej, dokładniej, mądrzej? To nie znaczy, że przycinałeś. A tym bardziej, że cokolwiek sabotowałeś.

Bo wiecie, chłopaki, pomiędzy zapierdalaniem a przycinaniem w chuja jest jeszcze całkiem duża przestrzeń, na której rysuje się m.in. psychologia sportu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 27.11.2021, 13:42
Nie wydaje mi się. Nie miałeś nigdy w pracy tak, że starałeś się w pracy, ale brakowało efektów i nagle coś Cię spotkało, ktoś coś powiedział, przeczytałeś coś i dostawałeś skrzydeł. Pracowałeś dwa razy szybciej, dokładniej, mądrzej? To nie znaczy, że przycinałeś. A tym bardziej, że cokolwiek sabotowałeś.

Bo wiecie, chłopaki, pomiędzy zapierdalaniem a przycinaniem w chuja jest jeszcze całkiem duża przestrzeń, na której rysuje się m.in. psychologia sportu.
Jasne. I dlatego Gula o tym mówi a Królewski pisze.
Jeżeli oni mają wahania nastrojów jak kobieta w ciąży to się do zawodowego sportu nie nadają - koniec, kropka. Tu jest potrzebna motywacja i ambicja, wola walki, a nie odbijanie karty 5 dni w tygodniu.

https://gol24.pl/lzy-po-meczu-filip-...ar/c2-15924027
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.11.2021 o godz. 13:48.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.11.2021, 13:49
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dla kontrastu fajna lektura jak to wyglada w profesjonlanym klubie z polskiego topu

jeszcze raz
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 27.11.2021, 14:11
Niech dalej realizują super plan ogrywania 5 kulawych młodzieżowców w ekstraklasie + wzmocnienia z Łotwy i w przyszłym roku I liga murowana.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 27.11.2021, 14:17
Jasne. I dlatego Gula o tym mówi a Królewski pisze.
Jeżeli oni mają wahania nastrojów jak kobieta w ciąży to się do zawodowego sportu nie nadają - koniec, kropka. Tu jest potrzebna motywacja i ambicja, wola walki, a nie odbijanie karty 5 dni w tygodniu.

https://gol24.pl/lzy-po-meczu-filip-...ar/c2-15924027
To w końcu Gula zły czy dobry?
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 27.11.2021, 14:56
Teraz dobry bo dostał czerwoną po meczu i zaczął narzekać, a jeszcze rano był zły...
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 27.11.2021, 15:17
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
"...stypendia miejskie, które stanowiły ogromny procent budżetu klubu, stanęły pod znakiem zapytania"

Klub oparty na stypendiach miejskich nie jest klubem profesjonalnym, tylko amatorskim.

I to jest przykre, ogrywają już nas jak chcą na naszym stadionie, amatorzy na stypendiach, z Dawidem Abramowiczem w składzie, którego 95% tego forum nazywała szrotem i przypinała trenerowi Peterowi Hyballi ordery, pomimo tego że w 10 meczach zrobił tylko 1 wygraną, ale za to "pozbył się szrotu" (Abramowicza, Maka). I zamiast tego Abramowicza grał prawonożnym V-ligowym graczem - Burligą. No ale to już stare dzieje.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 27.11.2021, 15:57
Nie rozumiem pytania. Zły do prowadzenia zespołu na jaki nas stać, co nie znaczy że ślepy.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 27.11.2021, 16:16
Nie rozumiem pytania. Zły do prowadzenia zespołu na jaki nas stać, co nie znaczy że ślepy.
Ok. Bo chwilami się gubię, co sądzisz. Czy Gula jest zły sam w sobie, czy zły dla Wisły. Na pewno sporo osób uważa, że zły sam w sobie, w co ja akurat wątpię.

Jestem już tym tematem i Wisłą zmęczony. Miałem wczoraj meczu nie oglądać, obejrzałem i to była strata czasu. Pisać też nie ma co, bo nie spodziewam się zmiany na istotnie lepsze.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 27.11.2021, 16:20
Ok. Bo chwilami się gubię, co sądzisz. Czy Gula jest zły sam w sobie, czy zły dla Wisły. Na pewno sporo osób uważa, że zły sam w sobie, w co ja akurat wątpię.

Jestem już tym tematem i Wisłą zmęczony. Miałem wczoraj meczu nie oglądać, obejrzałem i to była strata czasu. Pisać też nie ma co, bo nie spodziewam się zmiany na istotnie lepsze.
Podobno to dobry człowiek, tylko u nas teraz raczej się nie sprawdzi. To co każe grać piłkarzom kończy się takimi akcjami jak Sadloka z Jagiellonią.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
prezes
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.11.2021, 17:17
Sadlok identyczne zagrania na strate wszerz boiska prezentowal juz za Smudy, wiec to chyba nie kwestia tego co trener kaze grac. Stawialbym raczej na ewidentny brak mozgu u kopacza.
Ostatnio edytowane przez prezes : 27.11.2021 o godz. 17:21.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.11.2021, 17:29

BTW:
Jak ktoś jest ślepy na rzeczywistość to wszystko sobie wytłumaczy przypadkiem, zbiegiem okoliczności i podobnym mydleniem oczu. Taki ześlepieniec zawsze logiczny ciąg przyczyny i skutku odrzuca nazywając go teorią spiskową .

Teraz może nie sabotują, ale tak robili pod koniec zeszłego sezonu, nikt ich za to nie potępił nikt ich nie zwyzywał, a wręcz taką postawę olewactwa i myślenia o własnej dupie pochwalał. Więc przywykli i jak jest problem to każdy odwraca się dupą i myśli o sobie. Mógł Gruszkowski próbować wrzucać, ale gdyby mu nie wyszło to byłoby że spieprzyl więc po co ma się wystawiać...

I co w takiej sytuacji kolego czaro? Gruszkowski dał dupy teoretycznie czy praktycznie spiskowo czy nie? Jak na taką postawę reagować? Zjebać, pogłaskać czy nie zauważyć?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 27.11.2021, 18:35
A od kogo ma taki Piotruś ,Mikołaj ,Konrad brać przykład jak być piłkarzem na boisku? Od kapitana który robi jaskółki na polu karnym lub podaje na alibi i to jest stoper? kapitan i właściciel sam go porównał do młodzierzowca wygłaszając mowe jakby był na akademi w podstawówce. Niech w końcu przyjdzie wujo to zobaczymy czy jak nie będzie zaangarzowania i wyników czy będą cieszynki i mowy pochwalne .
Ostatnio edytowane przez ital : 27.11.2021 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów