The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.09.2021, 11:40
zysk z reklamy nie bylby spory , bo nie widać by ich było w TV , ciekwaszym pomysłem sa te śmieszne obrazki z tych budynków starego stadionu , to by był taki fajmny most w przeszłość
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 01.09.2021, 12:21
Mi tam wystarczy jak "tylko" dach przestanie przeciekać, znikną pleksi, odnowione zostaną krzesełka na północnej i południowej, poprawią elewację stadionu, zlikwidują zacieki na betonie , chociaż te najbliżej murawy i wyp... ten beznadziejny pawilon medialny lub zastąpią coś z bryłą pasującą do reszty. Wtedy stadion będzie TOP bo zdaję sobie sprawę , że z odległością trybun bocznych od murawy nic się nie da zrobić . Całe szczęście miasto chętne do współpracy i pomocy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.09.2021, 12:36
słusznie @Arkadiusz.Czerepach zauwazył że i tak reklama obok telebimów byłaby niewidoczna.

@ciastek88 na ile większość z tych pomysłów jest realna okaże się do 31 października. Jeśli nie będzie IE w Krakowie to co najwyżej kibice za własną kieszeń odnowią krzesełka, pleksa może będzie usunięta i z czasem otoczenie stadionu będzie rewitalizowane, bo na to podobno fundusze mogą się znaleźć.

Na miasto bym (w tej chwili) aż tak nie zwalał, bo sytuacja jaka jest teraz a była jeszcze 2,3 czy 5 lat temu to jest o niebo lepsza. Trudno żeby być dla nich jakimkolwiek poważnym partnerem jeśli ciągle wisi się grube miliony z tytułu wynajmu.
Odpowiedz cytując
Abrakadabra
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 01.09.2021, 20:49
Ja ciągle nie rozumiem dlaczego na tym wyświetlaczu jest miejsce na wynik dwucyfrowy? Kiedy ostatnio taki był? Przez to jest mało miejsca na herby klubów.
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 04.09.2021, 17:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A siedziałeś kiedyś na najwyższych rzędach za telebimem?

Ja bym jeszcze bardziej nie ograniczał kibicom widoczności.
Nie siedziałem, czyli architekt nie potrafił nawet zaprojektować telebimu, żeby nie ograniczał widoku na boisko? Czytałem ostatnio w artykule na Interii, że to delegatka UEFA nakazała zmienić lokalizację kamery , żeby lepiej widać boisko i reklamy. Dobrze, że podsylamy pomysly, jest socios, więc może kolejne małe cele na stadionie zrealizujemy.
Ostatnio edytowane przez kornd : 04.09.2021 o godz. 17:13.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
mwj88
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 15.09.2021, 14:49
Witam,
to mój pierwszy post od wielu lat dlatego proszę o wyrozumiałość. Mam pytanie a może i sugestię dotyczącą betonowych balkonów miedzy poziomami trybun. Czy nie warto byłoby je zagospodarować estetycznie tak jak na wielu nowoczesnych stadionach np datami zdobycia mistrzostw lub innych sukcesów? Podejrzewam że koszty takiego przedsięwzięcia nie byłyby wysokie a poziom estetyki by się znacząco podniósł.
Przykładowe zdjęcie przedstawiające o co mi chodzi załączam w linku (stadion Arsenalu)
https://zapodaj.net/669d0620f350f.jpg.html
Wisła Wieliczka
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 16.09.2021, 00:38
Takie pomysły i plany już były, ale jak to w przypadku tego stadionu realizacje trwają latami. Pamiętam jak wyglądal stadion przy okazji meczu kadry przed Euro 2016. Może serek c.2 zbierze nasze pomysły przedstawi je zarządowi i może przy wsparciu Socios uda się niektóre zrealizować.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
mwj88
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 16.09.2021, 07:20
Dokładnie - jestem za. No na meczu Repry wyglądało to pięknie. Dla przypomnienia wrzucam zdjęcie
https://zapodaj.net/8060ce6217330.jpg.html
Tak niewiele a wg mnie zmienia estetykę wnętrza stadionu o jakieś "23%"
Wisła Wieliczka
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.01.2022, 20:57
Z wywiadu z Krzysztofem Kowalem, dyrektorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie:
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...owa_44398.html

Cytat:
Rok 2022 to także inwestycje związane z przygotowaniem Krakowa do Igrzysk Europejskich w 2023 roku.

W OSiR Kolna przewidziana jest modernizacja toru kajakarstwa górskiego, a przy Hali 100-lecia KS Cracovia budowa boisk do koszykówki 3x3. Planowana jest także modernizacja Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

W przypadku stadionu, na którym gra Wisła, mówimy także o dokończeniu obiektu, budowie boisk i parkingów. Rok temu mówił pan, że w połowie 2022 powinien być gotowy projekt.

Potwierdzam. Prace projektowe trwają, zajmuje się tym pracownia Archetus. Potem trzeba będzie znaleźć środki.
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów