The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.11.2021, 21:23
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Moi kandydaci na trenera Wisły. Musi być to ktoś przeświadczony o swojej nieomylności, aby pasować pod względem charakterologicznym do nieomylnego Jakuba, ale jednocześnie musi bardzo dobrze znać język obcy, aby frakcja zagraniczna była zadowolona i nie marudziła o Polskiej myśli szkoleniowej:

1.Najwybitniejszy z najwybitniejszych, legenda Juventusu i reprezentacji Polski. Poprowadził nas do trzeciego miejsca na MŚ w 1982 r. Były trener reprezentacji Polski - pamiętamy doskonały mecz z Łotwą na stadionie Legii. Najwybitniejszy prezes PZPN w historii - zastał drewniany, zostawił murowany. Po prostu król: Zbigniew ,,Bonialdo" Boniek.

2.Legenda Bundesligi, legenda Schalke, wybitny reprezentant Polski. Bohater pamiętnego meczu z Portugalią. Jednoosobowo powstrzymał Pedro Pauletę. Pokazał mu jak broni Husaria Polska. Człowiek wielu talentów. Mistrz kasyn, znakomity rajdowiec, wizjoner w kwestii mody i zarządzania pieniędzmi, handlarz papierosami, ekspert od truskawek. Najlepszy ekspert piłkarski w historii Polski. Po prostu: Tomasz ,,Gianni" Hajto.

3.Postać troszkę kontrowersyjna. Były trener Wisły, wybitny ogrodnik, mistrz mowy polskiej, znakomity erudyta, znawca lotnisk i samolotów. Nauczyciel wielu młodych piłkarzy, wróg obcokrajowców. Po prostu: Michał Probierz.

4.Jeżeli byśmy obawiali się, że nasz nieomylny Jakub nie umiałby się z nikim dogadać, to proponuję jego samego na nowego trenera Wisły: Jakub Błaszczykowski .

Najbardziej oczywistym jest wybór wujka, ale postanowiłem iść trochę pod prąd.

Jest też kandydat nr pięć. Jest to zaskakujący pomysł, ale przynajmniej byłby wreszcie pożytek z tych licznych zbiórek pieniężnych, bo z nich nic nie wynika. Kandydat nr 5 to: Jürgen Klopp. Nie muszę go przedstawiać.

Kandydatem nr 6 jest nasz forumowy wizjoner, ekspert, wybitny historyk, obrońca TS-u: forumowy Sernik.
Przecież oni wszyscy a Klopp szczególnie nie nadają się do galaktycznej ekstraklasy, która zweryfikuje każdego trenera
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 20.11.2021, 21:52
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gula powinien zdjąć Yeboacha bo się do bronienia nie nadaje, ale powinien też zdjąć Sadloka z tego samego powodu.

Ta szmata w sabotażu jest najlepsza, kapitan zasrany...
Określnie Sadloka zwalam na nadmiar wypitego alkoholu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.11.2021, 21:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gula jest ułomnym trenerem. To co umie u nas się nie przyjmuje (za słaba jakość), a jego braki warsztatowe w kwestii ustawienia w obronie i SFG porażają. Jedna połowa z Cracovią tego nie zmieni.
Wygląda na to, że masz rację.

Dobrze by było skorygować plan na Wisłę, bo ten ostatni był nierealny. Ale przemyśleć go i omówić z kimś, kto się zna, a nie w gronie naszego Zarządu i ew. z Brzęczkiem. Nasz dyrektor sportowy może mieć jakieś propozycje, o ile ma kompetencje i nie jest jedynie człowiekiem od transferów, wykonującym życzenia Kuby Błaszczykowskiego. Wysłuchać Guli, bo może ma coś ciekawego do powiedzenia i może jego braki da się maskować i trochę z nim jeszcze popracować. Klub tworzą ludzie, a nie jednorazowe przedmioty, które wyrzuca się, kiedy nie pasują.

A jeżeli z tym trenerem rzeczywiście nic nie osiągniemy, to spokojnie zastanowić się nad trenerem i przygotować transfery pod tą nową Wisłę, przynajmniej 2-3 wstępne, bo wiadomo, że drużynę buduje się latami.

I od lata przystąpić do kolejnego sezonu przejściowego!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 20.11.2021, 22:02
Do trenera mam dwa główne zarzuty.
1) żenujące stałe fragmenty gry w defensywie i ofensywnie.
2) stawianie na mega słabego Skvarke.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 20.11.2021, 22:23
Ostatnie co na teraz potrzeba to zwalnianie trenera
Natomiast pewnych rzeczy trzeba wymagać, w ostatnich 4 meczach minimum to 7 punktow
Jeżeli tego nie osiągniemy to zima się trzeba mocno zastanowić nad kierunkiem w którym zmierzamy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.11.2021, 22:45
do czego to zmierza, że teraz ewentualne przyjście Brzęczka byłoby dla wielu powodem do radości?

Czy taki był plan Kuby?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 21.11.2021, 00:47
Niestety myśl trenera o cudnej grze nie współgra z wykonawcami. Mnie osobiście najbardziej wqrwia kolejny sezon grany bez napastnika. Ostatnim napastnikiem przez duże N był Turgeman. W zeszłym roku coś rzeźbił FBF a w tym? FBF Kliment Sobol i Zdybowicz mają w sumie goli 4 czyli tyle ile Yeboah i o jednego więcej niż obrońca Frydrych. Więcej od całego naszego ataku uzbierały takie asy jak: Mateusz Mak, Sekulski, Śpiączka, Warchoł po 6 Angielski, Tomasiewicz, Wlazło po 5. Podejrzewam, że żaden z nas żadnego z nich nie widziałby w naszym klubie .a oni grają i strzelają. Jak i kim mamy te gole zdobywać jak w ataku nie mamy kim straszyć? Dlaczego więc grając derby bez napastnika wygraliśmy a dziś schodzi najlepszy nasz zawodnik zamiast drewna Klimenta? Dlaczego bezproduktywny Skvarka gra do 80 minuty? Trener Gula do spółki z Sadlokiem przegrali dzisiejszy mecz.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.11.2021, 01:46
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Niestety myśl trenera o cudnej grze nie współgra z wykonawcami. Mnie osobiście najbardziej wqrwia kolejny sezon grany bez napastnika. Ostatnim napastnikiem przez duże N był Turgeman. W zeszłym roku coś rzeźbił FBF a w tym? FBF Kliment Sobol i Zdybowicz mają w sumie goli 4 czyli tyle ile Yeboah i o jednego więcej niż obrońca Frydrych. Więcej od całego naszego ataku uzbierały takie asy jak: Mateusz Mak, Sekulski, Śpiączka, Warchoł po 6 Angielski, Tomasiewicz, Wlazło po 5. Podejrzewam, że żaden z nas żadnego z nich nie widziałby w naszym klubie .a oni grają i strzelają. Jak i kim mamy te gole zdobywać jak w ataku nie mamy kim straszyć? Dlaczego więc grając derby bez napastnika wygraliśmy a dziś schodzi najlepszy nasz zawodnik zamiast drewna Klimenta? Dlaczego bezproduktywny Skvarka gra do 80 minuty? Trener Gula do spółki z Sadlokiem przegrali dzisiejszy mecz.
Nasz super zawodnik Yeboah jest bezproduktywny, kiedy trzeba się bronić i cierpieć bez piłki. Zszedł bo jej zerem w defensywie. Słaby Skvarka grał dlatego, że nie mamy lepszych.
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 21.11.2021, 04:28
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Co do pierwszego się zgadzam , bez napastnika pokroju Turgemanna uwikłamy się nieuchronnie ,w walce o utrzymanie ,to jest pewne, no ale prezes mówi, że poł ligi nam zazdrości napastników, więc chyba nie ma na co liczyć, ale druga sprawa....serio pytasz czemu Skvarka gra do tej 80 minuty? Ani nie mamy na ławce Stilicia,Meliksona czy Szymkowiaka, a jest perła bałkanów Kuveljić, to kim Ty chcesz go zastąpić Savić Żukov? nie ma ich w 18 nawet ten młody Duda siedzi na wypożyczeniu...Serio czasem mam wrażenie że niektórzy muszą coś napisać dla tak zwanej zasady ,bo tak się przyjeło z tym Skvarką i już. No ale kto ma kierwa grać za niego,popatrz jeden z drugim.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.11.2021, 08:02
Szczesc Boze!!!

Nie wiem jakim cudem niektorzy po wczorajszym meczu stosuja jakies wygibasy z logiki na temat zmiany Yeboaha, bo slaby w obronie, bo zle ulozony taktycznie, bo to, bo tamto. Wszystko mialoby sens, ale pozwole sobie skromnie zauwazyc, ze bez niego tez dostalismy w pape, tracac przy tym 3 bramki. To tyle w temacie Yeboaha. Jakies gdybania co by bylo gdyby mnie nie interesuja. Suche fakty.

Druga sprawa. My wcale nie mamy takich zlych wynikow
Piec zwyciestw po 15 meczach jak na nasze mozliwosci jest calkiem przyzwoite. Sklad mamy jaki mamy, 4 pilkarzy na krzyz, reszta poziom 1 ligi albo nawet i nie. Cos tam jeszcze zapunktujemy, cos przegramy, w zimie ktos odejdzie, ktos przyjdzie. Spasc nie spadniemy, o puchary sie bic nie bedziemy. Wiem, ze ciezko ogladac nasze mecze, sam juz jestem praktycznie wyzbyty jakichkolwiek emocji patrzac na popisy naszych kopaczy, ale z drugiej strony zdaje sobie sprawe, ze na wiele wiecej nas nie stac

Zycze wszystkim milej niedzieli, smacznego rosolku i schabowego.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 21.11.2021 o godz. 08:22.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.11.2021, 08:06
Jesteśmy nad Legią, nad obecnym mistrzem Polski, a Wy narzekacie... Nigdy Wam kur...a nie dogodzi ;/
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.11.2021, 11:20
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Szczesc Boze!!!

Zycze wszystkim milej niedzieli, smacznego rosolku i schabowego.
Nawzajem!

10 znaków.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.11.2021, 11:42
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Moi kandydaci na trenera Wisły. Musi być to ktoś przeświadczony o swojej nieomylności, aby pasować pod względem charakterologicznym do nieomylnego Jakuba, ale jednocześnie musi bardzo dobrze znać język obcy, aby frakcja zagraniczna była zadowolona i nie marudziła o Polskiej myśli szkoleniowej:

1.Najwybitniejszy z najwybitniejszych, legenda Juventusu i reprezentacji Polski. Poprowadził nas do trzeciego miejsca na MŚ w 1982 r. Były trener reprezentacji Polski - pamiętamy doskonały mecz z Łotwą na stadionie Legii. Najwybitniejszy prezes PZPN w historii - zastał drewniany, zostawił murowany. Po prostu król: Zbigniew ,,Bonialdo" Boniek.

2.Legenda Bundesligi, legenda Schalke, wybitny reprezentant Polski. Bohater pamiętnego meczu z Portugalią. Jednoosobowo powstrzymał Pedro Pauletę. Pokazał mu jak broni Husaria Polska. Człowiek wielu talentów. Mistrz kasyn, znakomity rajdowiec, wizjoner w kwestii mody i zarządzania pieniędzmi, handlarz papierosami, ekspert od truskawek. Najlepszy ekspert piłkarski w historii Polski. Po prostu: Tomasz ,,Gianni" Hajto.

3.Postać troszkę kontrowersyjna. Były trener Wisły, wybitny ogrodnik, mistrz mowy polskiej, znakomity erudyta, znawca lotnisk i samolotów. Nauczyciel wielu młodych piłkarzy, wróg obcokrajowców. Po prostu: Michał Probierz.

4.Jeżeli byśmy obawiali się, że nasz nieomylny Jakub nie umiałby się z nikim dogadać, to proponuję jego samego na nowego trenera Wisły: Jakub Błaszczykowski .

Najbardziej oczywistym jest wybór wujka, ale postanowiłem iść trochę pod prąd.

Jest też kandydat nr pięć. Jest to zaskakujący pomysł, ale przynajmniej byłby wreszcie pożytek z tych licznych zbiórek pieniężnych, bo z nich nic nie wynika. Kandydat nr 5 to: Jürgen Klopp. Nie muszę go przedstawiać.

Kandydatem nr 6 jest nasz forumowy wizjoner, ekspert, wybitny historyk, obrońca TS-u: forumowy Sernik.

dobre!

warto też przeprowadzić eksperyment myślowy , co by było gdyby już od razu po skowronku przyszedł Wujek
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.11.2021, 14:24
Szkoda, że wzięliśmy Hyballę zamiast Magiery. I chyba też Gulę zamiast tego koleżki z Lechii. Widziałem tylko jego debiut z nami, ale widzę też miejsce Lechii w tabeli i to zdaje się mieć ręce i nogi.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.11.2021, 15:39
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Gol na 1:1 był po SFG w ofensywie.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 21.11.2021, 16:23
Kartka Frydrycha to nie wina Guli. Mecz się ustawił bardzo szybko.

Jego winą jest za to ściągnięcie Yeboaha - i NIE, nie dlatego uważam to za błąd bo to jakiś klasowy piłkarz. NIE.

Było wiadomo, że skoro gramy w 10 to będziemy się bronić i kontrować. Co robi Gula?

Ściąga naszego najszybszego piłkarza, wręcz stworzonego do gry z kontry, gdy się z przodu robią dziury.

Dla mnie ta decyzja była po prostu kretyńska. Ja rozumiem, że Yeboah może komuś nie pasować do koncepcji gry ofensywnej w drużynie, bo za bardzo samolubny, bo egoista, bo woli sam niż pograć z kolegami... Tylko, że no właśnie! Wszystkie jego wady to niebywałe atuty przy grze jednego zawodnika mniej. Bo jak się gra 10 vs 11 to trzeba właśnie coś wykombinować z niczego, bo koledzy są kryci przez jednego piłkarza więcej.

Coraz bardziej mnie zaczynają denerwować niektóre decyzje Guli. Zachowuje się jakby nie potrafił analizować meczu. Wątpię, żeby go zwolnili w najbliższym czasie ale taki fachowiec nie powinien odpierdzielać takich kocopołów.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 21.11.2021, 16:54
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Dla mnie ta decyzja była po prostu kretyńska. Ja rozumiem, że Yeboah może komuś nie pasować do koncepcji gry ofensywnej w drużynie, bo za bardzo samolubny, bo egoista, bo woli sam niż pograć z kolegami... Tylko, że no właśnie! Wszystkie jego wady to niebywałe atuty przy grze jednego zawodnika mniej. Bo jak się gra 10 vs 11 to trzeba właśnie coś wykombinować z niczego, bo koledzy są kryci przez jednego piłkarza więcej.
Primo Yeboah nie na nie nadaje się do bronienia. Trener uznał, że nie chce grać przeciwko Jadze w tym aspekcie w dziewiątkę.
Secundo Yeboah to tylko Yeboah. Kilka klubów wyłączyło go już z gry. Nie gwarantuje niczego.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.11.2021, 17:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Gol na 1:1 był po SFG w ofensywie.
To jeszcze obejrzyj sobie w jakich okolicznościach padł ten gol, bo chyba jednak faktycznie meczów nie oglądasz. Gdyby Steinbors z Augustyniakiem nie minęli się z piłką to gówno by było, nie gol.
Za to Skvarce udało się z rzutu wolnego idealną kontrę wyprowadzić.

Nie mamy ofensywnych SFG wypracowanych - kropka. W ogóle nie stwarzamy z nich zagrożenia jeśli przeciwnik czegoś nie odcabajuje.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 21.11.2021, 17:52
Dokładnie. Kiedy my ostatnio strzeliliśmy jakąś "czystą" bramkę ze SFG... dośrodkowanie - główka - gol
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.11.2021, 23:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Kartka Frydrycha to nie wina Guli. Mecz się ustawił bardzo szybko.

Jego winą jest za to ściągnięcie Yeboaha - i NIE, nie dlatego uważam to za błąd bo to jakiś klasowy piłkarz. NIE.

Było wiadomo, że skoro gramy w 10 to będziemy się bronić i kontrować. Co robi Gula?

Ściąga naszego najszybszego piłkarza, wręcz stworzonego do gry z kontry, gdy się z przodu robią dziury.

Coraz bardziej mnie zaczynają denerwować niektóre decyzje Guli. Zachowuje się jakby nie potrafił analizować meczu. Wątpię, żeby go zwolnili w najbliższym czasie ale taki fachowiec nie powinien odpierdzielać takich kocopołów.
Tak samo mysle i podpbnie sie wypowiedzialem wczesniej - Yeboah gwarantowal szybkie wyjscie z kontry. Wiadomo bylo ze Jaga sie rzuci do ataku, stworzyloby sie miejsce na dobra kontre.

Dobrze tez Wolfy pisze - zadnych schematow, niczego - co oni tam na tych treningach robia ?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.11.2021, 23:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jeszcze obejrzyj sobie w jakich okolicznościach padł ten gol, bo chyba jednak faktycznie meczów nie oglądasz. Gdyby Steinbors z Augustyniakiem nie minęli się z piłką to gówno by było, nie gol.
Za to Skvarce udało się z rzutu wolnego idealną kontrę wyprowadzić.

Nie mamy ofensywnych SFG wypracowanych - kropka. W ogóle nie stwarzamy z nich zagrożenia jeśli przeciwnik czegoś nie odcabajuje.
Gdyby babcia miała wąsy.
Gdyby Sadlok wyskoczył do piłki, a nie przed piłką to by nie padł gol na 1:0.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.11.2021, 08:14
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Brak nawet próby postawienia na Adiego Mehremića
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2021, 08:48
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Frydrych pewnie na 2 mecze wypadnie.Ciekawe czy trener Gula będzie miał jaja i zagra w obronie Mehremić Szota. Obawiam się, że zagra Sadlok Szota :(
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.11.2021, 10:03
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ciężko to nazwać zarzutem, gdy nie wiemy co się dzieje na treningu. Mehremic jest albo w fatalnej formie i przegrywa rywalizacje, albo ma konflikt z niekonfliktowym Gula. Obstawiam to pierwsze.

Może to atut, że nie wystawia piłkarzy nienadajach się do gry?

Oglądałem sparingi w których grał Mehremic i nie sądzę że by nas zbawił.

W klubie już na pewno ktoś przyznał że pochopnie przedłużono z nim kontraktu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.11.2021, 10:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby babcia miała wąsy.
Gdyby Sadlok wyskoczył do piłki, a nie przed piłką to by nie padł gol na 1:0.
Rżniesz głupa i to ordynarnie.

Piszę że nie mamy opracowanych SFG, ty na to "przecież strzeliliśmy z SFG".
Grzecznie zauważam, że SFG był wykonany źle i gdyby nie przedłużenie Augustyniaka zostałby wypiąstkowany przez bramkarza, na co dostaję odpowiedź: "gdyby babka...".

Powtarzam: ordynarnie rżniesz głupa, chyba że zakładasz że Gula ma w swoich SFG zaplanowaną współpracę rywala, inaczej dupa. To by wiele tłumaczyło w kwestii zerowego zagrożenia jakie z nich prezentujemy (dla przeciwnika, Skvarka piękną konterkę Jadze zapoczątkował), ale jednak nie uważam Guli za idiotę.

Ale dobrze że poruszyłeś temat obrony przed SFG która również nie istnieje - Sadlok czy nie. Różnica jest jednak taka, że Jaga umiała dojść do sytuacji bez naszej pomocy. U nas jedyne co nas ratuje to czasem Biegański, który ma niesamowity refleks na linii.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 22.11.2021, 11:04
Co do meczu, Sadlok ustawił poprzeczkę bardzo wysoko swoim bezmyślnym zagraniem, Frydrych nie analizował tylko ratował i stąd kartka. Bo wiadomo, że mógł odpuścić faul i zwyczajnie 1:0 ale gramy po 11. Jednak to był moment, postanowił intuicyjnie ratować wślizgiem i tyle. Bezczelność Sadloka irytowała w przerwie gdy mówił, że sytuacji nie widział, musiałby na gorąco zobaczyć, bo "być może" podanie było za słabe i faktycznie o sprokurował. Albo jest idiotą i próbuje z ludzi (od reporterki Kabały-Malarz zaczynając, na nas kończąc) robić idiotów, albo jest tak fatalny, że nie czuje totalnie gry i on faktycznie nie wiedział, że zawalił.
Co do niegrającego Adiego Mehremica - znany przypadek, który się zawsze wśród kibiców powtarza: zawodnik z ławki to ten zbawca, on na pewno jest kozakiem, on byłby lepszy itd. Tylko, że w 99% okazuje się, że te gdybania pryskają jak bańka mydlana, w momencie kiedy ten zawodnik dostaje szansę i okazuje się, że "ok już wiemy czemu siedział na ławie." Obawiam sie, że tutaj by tak było do pierwszego błędu elektrycznego Adiego Już nie wspominam jaki byłby pojazd, że gra słąby, stary Bośniak , a młody Polak Serafin siedzi i szansy nie dostaje
Za Sadloka owszem niech gra Adi, niemniej tak jak wspomniałęm, różnicy nie zobaczymy.
Co do zmiany Yeboaha - taką decyzję podjął sztab, jakby bronili twardo tego 1:1 to pewnie byśmy chwalili, że fajny manewr z tym poświęceniem Yeboaha, który bronić nie potrafi itd itp. Jednak to nie wypaliło, ja osobiście zmieniłbym drągala nieruchawego Klimenta, a Yeboaha wypuścił na szpice do kontr. Teraz się nie dowiemy czy to by zdało egzamin. Gorsze jest to, że nie widzę w tej drużynie takiego zacięcia. Wspomniany Kliment i Hanousek mam wrażenie, że mentalnie im się nie chce, nie wiem ale od początku mi tu nie pasują. To już zacięcie i chęć pokazania czegoś więcej widzę u krytykowanego tutaj Skvarki, który jako jedyny jak ruszał sprintem to to był sprint, a nie jakieś człapanie jak Kliment, czy Młyński, któremu póki co do gry na skrzydle brakuje dynamiki.
Coś się w tej drużynie nie klei. Osobiście w następnym meczu wyszedłbym dwoma 8 na środku: Skvarka, Mahdiou, a przed nimi Młyńśki. Fajnie w Tychach zagrał na 10 i wg mnie tam powinien grać.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez pawlozm : 22.11.2021 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.11.2021, 11:20
Zdaje się, że Adi był próbowany w końcówce przeciwko Napoli i nie wypadł źle.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 22.11.2021, 11:27
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Coś się w tej drużynie nie klei.
mam to samo wrażenie
Jakby iść pozycja po pozycji i nie być złośliwym to jest nienajgorzej, ale razem do kupy jest kupa.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 22.11.2021, 12:04
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Coś się w tej drużynie nie klei.
Mamy za słabą kadrę, żeby grać tak jak sobie zamierzyliśmy, dlatego nic się nie klei. Brak odpowiedniej jakości, mnóstwo błędów i niedokładności sprawiają, że niemal w każdym meczu "karmimy" naszych przeciwników. Podobny problem ma Legia, choć przyczyny są inne.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 22.11.2021, 12:37
Mehremić miał chyba wejść w Białymstoku zaraz przed stratą drugiej bramki.Tak że prawdopodobnie z Radomiakiem wyjdzie w podstawowym ,mam nadzieję że za Sadloka.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów