The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.10.2021, 18:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ale skad zakladasz ze dobry, Gula absolutnie niczym nie udowodnil ze jest dobrym trenerem serio nie wiem skad ta teza, AG udowadnia co tydzien ze jest trenerem slabym, bez pomyslu, zle lub wogole nie reagujacym na ruchy przeciwnika, nie bedacy wogole taktycznie elastycznym oraz nepotycznie przywiazanym do nazwisk nie mowiac onmotywacji, "mentalu" etc.
Jezeli taktyka, motywacja, przygotowanie fizyczne kuleja to w czym AG jest dobry?
No ma sukcesy na koncie i wg prasy jego drużyny miały swój styl. Nie sprawdzałem na stronach czeskich i słowackich federacji, czy rzeczywiście zdobył te mistrzostwa i wicemistrzostwa, ale raczej kłamstwa nie ma. Z tym stylem nie sprawdzałem tym bardziej, ale musiał chociaż dać cień pretekstu, aby pojawił się mit, że jego drużyny grają ofensywnie, trzymają się przy piłce itp. Jak dla mnie to sporo jak na Polskę, a co dopiero obecną Wisłę - mieć sukcesy krajowe w Czechach i na Słowacji oraz mieć swój styl. Nie pamiętam, kiedy Wisła miała trenera zagranicznego o takim profilu.

Tylko niestety ten jego styl to chyba nie na obecną Wisłę. Do tej pory myślałem, że nie jest on optymalny. Teraz powoli skłaniam się do wniosku, że z jakiegoś powodu on w ogóle u nas nie zaskoczył.

Może być tak, że trener ma braki w aspektach mentalnych albo przygotowaniu fizycznym, jak piszesz. W innych ligach nie były one tak widoczne, tu i teraz są. Nie wiem co, ale coś wyraźnie w tym małżeństwie Wisła-Gula nie gra. Pytanie, czy winne są krnąbrne dzieci, małżonkowie, stan na koncie itd.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 31.10.2021, 18:13
Hyballa przekręcony z Piastem i mający w pewnym momencie przeciwko sobie cała drużynę + włodarzy, mają w składzie Medvedy i inne szroty wykręcił średnią pkt w lidze : 1.11

Gula mający pełne poparcie zarządu, dobre relacje z piłkarzami, komfort w postaci szerokiej ławki czego nie miał dawno żaden trener w Wiśle wykręca średnią w lidze : 1.08

To jest k... DRAMAT.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 31.10.2021, 18:15
No nawet przy zapewnieniach: niech sobie trener robi, co chce swoim tempem, nie powinno to tak wyglądać, że dostajemy w łeb w każdym meczu do zera bez żadnego pomysłu na grę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 31.10.2021, 18:20
czaro napisał(a):Wyświetl post
No nawet przy zapewnieniach: niech sobie trener robi, co chce swoim tempem, nie powinno to tak wyglądać, że dostajemy w łeb w każdym meczu do zera bez żadnego pomysłu na grę.
Miałoby to sens gdyby w tunelu widać byłoby choć blade światełko nadziei a tak to coraz wyraźniej zamiast światełka widać okrężnicę.

Gra wygląda z meczu na mecz coraz gorzej , brak pomysłu, taktyki , podań , wyjścia na pozycję. Ja po 14 meczach w lidze nie mam bladego pojęcia jaki ma być nasz styl ? Kontra, pozycyjny , autobus ?
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.10.2021, 18:24
Mam szacunek dla naszego Tria bo gdyby nie oni to Wisły Kraków na tym poziomie już by nie było.

Popełnili trochę błędów w tym nie trafionych transferów. Ale największym, w mojej opinii, błędem było to jak potraktowali Hyballę. Nie mam tu na myśli samej decyzji o zwolnieniu ale o sposób w jaki to się stało a czego apogeum była cieszynka po golu Kuby w meczu z Lechem. Ktokolwiek by nie był trenerem dopóki nim jest to musi się cieszyć szacunkiem ze strony władz Klubu. Jeżeli nie ma tego szacunku to sam ma problem aby wzbudzić szacunek u swoich pracowników czyli u piłkarzy. A bez szacunku nie wyegzekwujesz profesjonalnego podejścia (w tym mentalnego) do treningów, pełnego zaangażowania itd.

Nie trener jest problemem; bo gdyby iść tym tropem to i Stolarczyk i Skowronek i Hyballa i teraz Gula byli źli.

W mojej ocenie może jest tak że zawodnicy nie czując presji nie traktują do końca poważnie swoich obowiązków. Nie chce mi się wierzyć żeby byli aż tak chu..owi Przecież dziś do 20 minuty nie wyglądało to ąż tak źle. Były okazje, było wyprzedzanie rywali itd. Nie wydaje mi się że to Płock źle wszedł w mecz; grali na tyle na ile im pozwalaliśmy. A potem? Pada bramka dla rywali i zespół siada. Dostają drugą i wszystko się sypie.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 31.10.2021, 18:44
czaro napisał(a):Wyświetl post
Może być tak, że trener ma braki w aspektach mentalnych albo przygotowaniu fizycznym, jak piszesz. W innych ligach nie były one tak widoczne, tu i teraz są. Nie wiem co, ale coś wyraźnie w tym małżeństwie Wisła-Gula nie gra. Pytanie, czy winne są krnąbrne dzieci, małżonkowie, stan na koncie itd.
Bo w innych ligach grajki zapieprzanie na boisku traktują jako obowiązek, a nie wymysł chorego psychicznie oszołoma. U nas trzeba ich głaskać, doceniać, poprosić bo inaczej plaża. Więc Gula zgłupiał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.10.2021, 19:15
Ogólnie jestem przeciwko ciągłym zmianom trenerów
Gula zrobił w poprzednich miejscach pracy na tyle dobrą robotę żeby wykazać się cierpliwościa
Natomiast mam wrażenie że on w ogóle nie wyciąga wniosków, caky czas próbuje tego samego
Postępu z meczu na mecz nie widać żadnego, nie funkcjonuje absolutnie nic
Wyglądamy jak ŁKS za czasów Moskala/Stawowego
Gdzieś tam niby piłka chodzi ale nic z tego nie wynika
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.10.2021, 19:18
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Hyballa przekręcony z Piastem i mający w pewnym momencie przeciwko sobie cała drużynę + włodarzy, mają w składzie Medvedy i inne szroty wykręcił średnią pkt w lidze : 1.11

Gula mający pełne poparcie zarządu, dobre relacje z piłkarzami, komfort w postaci szerokiej ławki czego nie miał dawno żaden trener w Wiśle wykręca średnią w lidze : 1.08

To jest k... DRAMAT.
To się samo komentuje.

Pozdrowienia dla obrońców Błaszczykowskiego. Przed zwolnieniem Guli zdąży się wykurować? Bo może by cieszynkę z Kmiecikiem zrobili (może Boguski przyjedzie)? Serek, jest szansa?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.10.2021 o godz. 19:25.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 31.10.2021, 19:27
Kolejny raz kopacze - przy pełnym poparciu władz klubu - pokazali, że są zbieraniną pi.zd i mają wyjebane, przede wszystkim na kibiców.
Nawet jak tu przyjdzie Mourinho na trenera, skończy się tak samo.

Najwyższa pora, żeby we władzach klubu ktoś się ku.rwa w końcu ogarną i pie.rdolnął pięścią w stół.
O ile znajdzie się tam ktoś z jajami. W co zaczynam coraz bardziej wątpić.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 31.10.2021, 19:38
Fugiel napisał(a):
Im dluzej z tym Panem tym gorzej. Kula wroc.
Twoją desperacje może jedynie przebić osoba tęskniąca za Pawłowskim
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 31.10.2021, 20:21
I nie rozumiem jeszcze zarzutów że styl gry jaki proponuje Gula jest zły, niedopasowany czy nie odpowiadający profilowi zawodników jakich mamy. A jakiż to styl proponuje Gula? Utrzymywanie się przy piłce, umiejetność klepania, rozgrywania i wychodzenia na pozycję. Ale to nie jest styl Guli to jest esencja i podstawy dyscypliny sportu jakim jest piłka nożna. To nie jest kwestia wyboru to jest elementarz tej gry. Inny sposób gry polegający na zagęszczeniu środka pola, cofnięciu się i kontrach jest dobry na początku meczu przy stanie 0:0. Jak stracisz bramkę musisz umieć zaatakować, musisz umieć rozklepać przeciwnika który to zwykle po strzeleniu bramki się cofa i czeka na kontry. Jeżeli tego zespół nie umie to de facto skazuje się na przegrywanie meczów.

A odnośnie „sposobu” gry Guli i kadry jaką mamy. Każdy profesjonalny piłkarz musi umieć zabrać z klepki i wyjść na pozycję. Mówimy tu o polskiej Ekstraklasie gdzie tempo gry i intensywność są mniejsze i wykonanie podstawowych elementów gry w piłkę nie powinno ludziom, którym jedynym zajęciem jest gra w piłkę, sprawiać problemów.

W mojej ocenie wszystko leży w głowach, mentalności i podejściu do zawodu. W tym czy to co robisz sprawia ci przyjemność, czy lubisz swój zawód.

Wczoraj przechodziłem obok publicznego boiska na Brooklynie. Widziałem grę która była 100 razy lepsza niż dzisiejszy mecz zawodowców w koszulkach z Białą Gwiazdą na piersi. Ci ludzie nie mają trenera ani nie zarabiają dzięsiątków tysięcy złotych miesięcznie. Ale piłka chodziła jak po sznurku, było wychodzenie na pozycje i mega zaangażowanie.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 31.10.2021, 20:51
Powyżej wpis perfekcyjnie oddający źródło problemu... Klub i wszyscy jego pracownicy mentalnie się zeszmacił... Jeżeli jeszcze kibice będą tym cipom biegającym w koszulkach powtarzać że są nic nie warci to g.... z tego będzie.

Im potrzeba zamordysty który po takim meczu jak dzisiejszy nazwie ich oldboyami i da w ....e na treningu. i zarządu który pierwszego płaczącego wyp...li dyscyplinarnie do rezerw, a jak nie ma rezerw to do juniorów.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 31.10.2021, 23:49
Nie bardzo rozumiem ta krytyke Guli za ten mecz.
Czy to wina Guli ze do 20 minuty powinno byc 3:0 i po meczu a w efekcie Plock strzela bramke po drugiej akcji w pierwszej polowie, pod jej koniec i schodzimy do szatni z 0:1?
Serio to jego wina ze 3 roznych zawodnikow nie potrafi wykorzystac patelni?

Gdzies sa granice absurdu i wiekszosc z komentujacych dzisiaj przefrunela gruba za ta granice. Lodu i zdrowe rozsadku.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 01.11.2021, 10:03
Gula nie ma żadnego autorytetu ani charyzmy wśród zawodników - widać to po kompromitujących meczach - nie ma zaangażowania , woli walki i agresji. Jest człapanko a nasz Zulugula jak go kamery pokazują wydaję się nie obecny w swoim ciele. Wczoraj było słychać cały czas ławkę rezerwowych Płocka. Podpowiedzi, pochwały i opierdziel. A Naszych jozinów z bazin ktoś słyszał ? Jak PH stracił szatnię na Podbeskidziu tak nasz dobry wujek Gula na Amice. I nic z tego nie będzie

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 01.11.2021, 10:24
Widzę, że ścierają się dwa przeciwstawne obozy... atakujących i broniących trenera Gule...

A tak szczerze prawda leży po środku... Obiektywnie mówiąc trener i zawodnicy i co ważne działacze, zawodzą na całej linii, wszak wystarczy spojrzeć na wyniki i nasze ulubione doły tabeli eklapy (niestety jesteśmy u siebie)...

Kolejna rewolucja, kolejni nowi piłkarze i trenerzy, a dalej gramy dramat... Tyle, że tym razem gramy od niemal początku przeciętnie, a z każdym kolejnym meczem jest coraz gorzej... Problemy zdrowotne nie ułatwiają sprawy...

Na pewno wpływ na ten stan rzeczy ma przeprowadzona rewolucja kadrowo-trenerska oraz sytuacja zdrowotna w zespole. Niby ciekawy trener, zawodnicy z jakimś tam potencjałem (chyba najlepsza kadra na papierze od lat)... a gramy tak, że nie chce się tego oglądać.

Według mnie czasu mamy coraz mniej aby to wszystko zaczęło działać... a czy trener będzie mial czas.... Wątpię bo pewnie tak jak co roku będziemy w panice szukać kolejnego ratownika eklapy...
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 01.11.2021, 11:04
Co sezon o tej samej porze zastanawiamy się o czy zwolnić trenera po serii porażek. Właściwie tak się dzieje od 3 lat, po letnim wietrzeniu kadry im dalej w las tym gorzej. To już przestało być śmieszne, ilu trenerów jeszcze wymienimy by grać zgodnie z oczekiwaniami. W tym wszystkim zapominamy jak fatalnie zarządzanym klubem jesteśmy, żeby przez niespełna 3 lata przewaliło się ponad 40 zawodników to jest wynik na miarę rekordu Guinnessa. Jak w takich warunkach trener jakby się nazywał dałby sobie radę, jak widać po naszych zmianach trenerskich żaden. Ode mnie czerwona kartka dla zarządu szerzej właścicieli którzy ewidentnie nie wiedzą co robią. Wisła to teraz takie kółko wzajemnej adoracji.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 01.11.2021, 11:10
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Co roku na jesień to samo
Zbieranina, martwy zespol
Za Stolara, za Skowronka, teraz za Guli
Może problemem jest to że trener jest łysy?
W końcu się z tej śmiesznej ligi spjerdolimy
coś w tym jest , nieprzypadkiem Hyballa miał piękną fryzutę podpatrzoną u Kloppa , wraz z filozofią gegenpresingu
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.11.2021, 11:18
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 01.11.2021, 13:02
Offtopując już całkowicie, to zastanawiam się skąd wziąłeś zdjęcie Skowronka na R22 w koszulce Stali.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.11.2021, 13:22
z googla oczywiscie
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 01.11.2021, 14:08
W letnim okienku transferowym Twitter grzał się do czerwoności. Czytając go w tamtym okresie czasu można było odnieść wrażenie, że Wisła dokonała takich transferów, że mistrzostwo będzie zdobyte bez większych problemów.

Propaganda szła niesamowita. W większości nie byli to przypadkowi użytkownicy, tylko tzw. klakierzy czy zadaniowcy.

Obecna władza podobnie jak ekipa Królowej Sarapaty bardzo mocno stawia na propagandę internetową.

Minęło kilka tygodni, kilka miesięcy i co? Znów widzimy, że kolejna ofensywa rozczarowała, trener z niby ciekawym CV nie sprawdza się i w rzeczywistości potrzeba kolejnej rewolucji zawodniczej, mimo iż przemiał zawodników jest tak wysoki, że trudno policzyć wszystkich parodystów z ostatnich 2-3 lat.

Valckx miał Meliksona, który tuszował szereg kompromitujących transferów, które doprowadziły Wisłę do wieloletniej zapaści, Marzena miała Carlitosa, który praktycznie jednoosobowo utrzymywał klub i Carlitos pozwalał snuć wizje o podboju Europy z budżetem kilkanaście razy większym - jak Sarapata obiecywała swego czasu.

Bracia Błaszczykowscy na boisku nie mają nikogo takiego, bo nawet Yeboah zgasł w ostatnim czasie i nie przypomina nawet Guerriera, a co dopiero najlepszego obcokrajowca w historii Kalu Uche.

Bracia Błaszczykowscy mają jedynie armię propagandzistów, którzy są na każde zawołanie (wieloletnia praca Ludwika nie poszła na marne).

Z obecnej kadry ilu powinno zostać? Dwóch, trzech? A co z resztą? Znowu trzeba sprowadzić około piętnastu grajków do gry w Ekstraklasie.

Tylko kto ma tego dokonać? Widać wyraźnie jak ważna była sprawa młodego Buksy, bo dzisiaj nie ma takiego talentu jak on i Wisła na obecnej młodzieży nie zarobi.

Wisła znów stała się klubem, którego trzeba po raz kolejny ratować z tego kółka wzajemnej adoracji, które pogrąża Białą Gwiazdę coraz bardziej.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.11.2021 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.11.2021, 14:45
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ale skad zakladasz ze dobry, Gula absolutnie niczym nie udowodnil ze jest dobrym trenerem serio nie wiem skad ta teza, AG udowadnia co tydzien ze jest trenerem slabym, bez pomyslu, zle lub wogole nie reagujacym na ruchy przeciwnika, nie bedacy wogole taktycznie elastycznym oraz nepotycznie przywiazanym do nazwisk nie mowiac onmotywacji, "mentalu" etc.
Jezeli taktyka, motywacja, przygotowanie fizyczne kuleja to w czym AG jest dobry?

to też dobry post

no bo właściwie jakie były przesłanki do uznania że w końcu dobry trener do nas zawitał

- raptem kilka sukcesów w ligach (w co ciężko uwierzyć) gorszych niż polska
- "chciała go legia" - no to jest już hit , i najlepsze unaocznienie naszych kompleksów , ogólnie argument bekowy i nie będe go rozwijał bez potrzeby

i teraz "rozsądni" forumowicze apelują o danie czasu , o opamiętanie się z tą karuzelą zmian itp

to czemu nie byliście tacy rozsądni jak Kiko i Stolar z gówna bat ukręcili i żarło pięknie , a jak sie powinęła noga to nie dostali szansy na wyjście z kryzysu ?

tak , im naprawde dobrze szło , no oczywiście potem sie zrobiła chvjnia , to pamiętamy

u Adriana chvjnia jest od samiuteńkiego początku , nie było ani jednej przesłanki do tego że może być lepiej , liczenie na mityczne transfery to wishfull thinging level hard

z wszystkich dotychczasowych wywaleń trenerów , jeszcze nie było aż tak ewidentnej sytuacji w której to należy zrobić
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 01.11.2021, 14:52
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Offtopując już całkowicie, to zastanawiam się skąd wziąłeś zdjęcie Skowronka na R22 w koszulce Stali.
Pewnie graliśmy jakiś sparing z Mielcem, ewentualnie Garbarnia grała ligowy mecz.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 01.11.2021, 14:54
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
to też dobry post

no bo właściwie jakie były przesłanki do uznania że w końcu dobry trener do nas zawitał

- raptem kilka sukcesów w ligach (w co ciężko uwierzyć) gorszych niż polska
- "chciała go legia" - no to jest już hit , i najlepsze unaocznienie naszych kompleksów , ogólnie argument bekowy i nie będe go rozwijał bez potrzeby

i teraz "rozsądni" forumowicze apelują o danie czasu , o opamiętanie się z tą karuzelą zmian itp

to czemu nie byliście tacy rozsądni jak Kiko i Stolar z gówna bat ukręcili i żarło pięknie , a jak sie powinęła noga to nie dostali szansy na wyjście z kryzysu ?

tak , im naprawde dobrze szło , no oczywiście potem sie zrobiła chvjnia , to pamiętamy

u Adriana chvjnia jest od samiuteńkiego początku , nie było ani jednej przesłanki do tego że może być lepiej , liczenie na mityczne transfery to wishfull thinging level hard

z wszystkich dotychczasowych wywaleń trenerów , jeszcze nie było aż tak ewidentnej sytuacji w której to należy zrobić
Za transfery.info:

Kiedy w 2020 roku przejął Viktorię Pilzno, mówiono, że poruszanie zawodników po murawie jest wprost wyjęte z gry komputerowej i widać u nich automatyzmy. Dziennikarze zauważali, że rywale zwyczajnie za nimi nie nadążają. Wtedy odpowiadał jeszcze za wyniki MŠK Žilina, z którą wywalczył swoje drugie w karierze trofeum - mistrzostwo Słowacji. Uprzednio była to nagroda za triumf w drugiej lidze słowackiej z AS Trenčín. Guľa na swoim koncie ma też spore sukcesy jak na panujące realia w dotychczasowych klubach. W 2015 roku MŠK Žilina dotarła do rundy play-off w Lidze Europy, a rywalizujący z nią Athletic awansował do fazy grupowej tylko dzięki bramce strzelonej na wyjeździe. Przed kilkunastoma miesiącami historia się powtórzyła, lecz tym razem z Viktorią Pilzno. W międzyczasie 47-latek zdobył nieco doświadczenia w pracy selekcjonera, gdy prowadził słowacką reprezentację. Z nim na ławce udało się pokonać takie drużyny jak Włochy czy Grecję, a Francuzi z wielkimi talentami w składzie, po szalonym boju, wygrali w 2019 roku 5:3.

Na papierze wyglada dosyc solidnie. Oczywiscie jest to tylko wycinek kariery i opis ale wydawalo sie (wydaje?) ze o wybor trenera do zarzadu nie mozna miec akurat pretensji.
Ostatnio edytowane przez RAF : 01.11.2021 o godz. 14:57.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 01.11.2021, 14:54
Glowna przeslanka swiadczaca o byciu dobrym byl papier
Na papierze wyglada na solidnego trenera.

PS. Victor Perez na papierze wygladal na goscia, ktory wciagnie lige nosem
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 01.11.2021, 15:25
Tego gó*na na boisku nie da się oglądać. Oczekuję reakcji naszego zarządu. Gula wypad, trenerem do końca rundy Kmiecik. W przerwie zimowej z 5 transferów, tutaj potrzeba mocnych nazwisk (Polaków) ze stażem ekstraklasowym przynajmniej kilkuletnim. Takich którzy chwycą za mordy resztę drużyny, a kibic powie o ten wcześniej grał w Lechu.... i pobiegnie po bilet!!!
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 01.11.2021, 15:29
Przepraszam ale co nam da, w tym momencie, zwolnienie kolejnego trenera?!
Zmieniamy trenerów i zawodników jak rękawiczki.

Jaki jest sens robić kolejną rewolucję aby wrócić w to samo miejsce w tabeli?! Czy trio miało w piwnicach stadionu drukarkę pieniędzy?

Uważam, że trzeba żyć realiami, a te są dla nas nie zbyt miłe... Będziemy po raz kolejny walczyć o utrzymanie w lidze... W przerwie zimowej jakieś wzmocnienia i co ważne walczyć na boisku....
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.11.2021, 16:18
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale co nam da, w tym momencie, zwolnienie kolejnego trenera?!
Zmieniamy trenerów i zawodników jak rękawiczki.

Jaki jest sens robić kolejną rewolucję aby wrócić w to samo miejsce w tabeli?! Czy trio miało w piwnicach stadionu drukarkę pieniędzy?

Uważam, że trzeba żyć realiami, a te są dla nas nie zbyt miłe... Będziemy po raz kolejny walczyć o utrzymanie w lidze... W przerwie zimowej jakieś wzmocnienia i co ważne walczyć na boisku....
właśnie o takich postach pisałem...

one miały sens gdy niepotrzebnie zwalniano Ramireza, Stolarczyka, Hyballe

projekt Gula nie "napotkał kryzysu" , on od początku nie odpalił , im dalej w las tym ciemniej , trzeba ratować sytuacje
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 01.11.2021, 16:36
N-ty trener w przeciągu ostatnich 4 lat powinien dać do myślenia, że może jednak wina nie leży tu po stronie trenerów (jacy by nie byli), tylko po stronie wkładów do koszulek, które u nas grają.

Prawda jest taka, że dopóki trio rządzi, mając za główny cel spłacenie długów, nie mamy raczej szans na transfery gotówkowe, a co za tym idzie podniesienie poziomu sportowego. Będą u nas grali piłkarze mierni, słabi fizycznie i/lub technicznie, bez ambicji, bo tacy właśnie są piłkarze dostępni za darmo na rynku transferowym.

Przyjdzie nowy trener, dostanie w zimie 3-4 piłkarzy z kartą na ręku i w okolicach marca/kwietnia wrócimy do dyskusji, która się tu właśnie toczy. Psychopata Hyballa się nie sprawdził, łagodny Gula też nie, Skowronek spędzający w klubie 16h dziennie bóg taktyki też nie, to kogo my właściwie potrzebujemy?

[25/42]
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 01.11.2021, 16:56
W mojej ocenie tu nie jest potrzebny nowy trener tylko:

a) wstrzas w druzynie ktory sprawi ze zawodnicy beda uczciwie podchodzic do swoich obowiazkow
b) wzmocnienia na kilku pozycjach

Wyzej wymieniona kolejnosc jest nieprzypadkowa. Po ch.j nam wzmocnienia jak szatnia beda rzadzic zawodnicy a nie trener. Najpilniejsza sprawa jest wyegzekwowanie odpowiedniego podejscia do zawodu. Jezeli tego trio nie zrobi to obawiam sie ze na wiosne spadamy z ligi. Tu juz nie ma zartow.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów