The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 35 24,65%
osłabi 85 59,86%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,49%
Głosujących: 142. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.07.2021, 13:49
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Brakuje w tym zdaniu "być może".
Tak samo jak w zdaniu, starzy doświadczenie piłkarze "być może" gwarantują lepsze wyniki?

I tak się będziemy licytować na "sceptycyzm poznawczy". Stary David Hume sie kłania

btw
A jest inna droga zeby spłacić długi i wyjść na prostą? Wszelkie tzw. "ucieczki do przodu" jak za czasów Maaskanta czy Carillo okazało sie finansową klapą na końcu - zwiększajac tylko dług, gdzie zainwestowaliśmy ponad stan licząc że zarobimy coś więcej na grze w pucharach. Przy inwestycji w młodych nie ma takiego ryzyka. Jak sie jakis nie rozwinie, to może inny błyśnie. A jak zaden nie błysnie - przynajmniej na końcu nie zostaniemy z przepłaconymi "Jaliensami". Wg mnie nawet nie mamy wyboru jak tylko inwestować w młodych. Jesli nie, to zostanie nam trwanie z długami i trzymanie sie eklapy jak swego czasu Odra Wodzisław. Ta też jechałą na "starych" wyjadaczach. Do czasu....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 06.07.2021 o godz. 13:53.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.07.2021, 13:52
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Brakuje w tym zdaniu "być może".
Jeśli choćby co 20 debiutujący chłopak z akademii został sprzedany za 2 mln euro to zapewnia finansowanie dla całej akademii na 3 lata...

Ciężko się podpisać pod tym że nas młodzi nie robią liczb. W ostatnim sezonie najmłodszym strzelcem w sezonie został Starzyński. Sezon wcześniej Buksa. Teraz na zakończenie strzelił Gruszkowski. Plewka dopóki nie kontuzja był filarem (jeszcze) punktujacej drużyny Hyballi.

Nawet ostatni sparing. Kto strzela? Najmłodszy na boisku Starzyński.

Zdecydowanie minęły u nas czasy, że młodzi są w kadrze na sztukę. W szkoleniu u nas zdecydowanie coś drgnelo, choć poniekąd jest to też zasługa świetnego skautingu do akademii.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 06.07.2021, 15:11
Czytam na zaprzyjaźnionym portalu, że przychodzi do nas Mistrz Węgier z dwu ostatnich lat, wcześniej też na Słowacji cośtam wygrał i reprezentant Słowacji... I że może być naszym kluczowym piłkarzem.
W sumie jestem oburącz za, ale tak dla równowagi przypomnę, że ten Skvarka gdy zsumować jego minuty i odjąć te z z pucharu Węgier, to zagrał w ubiegłym sezonie trzy pełne mecze.
A jeszcze w poprzednim niewiele więcej.
Więc z szampanami to bym poczekał jeszcze
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 06.07.2021, 16:09
masada napisał(a):Wyświetl post
Czytam na zaprzyjaźnionym portalu, że przychodzi do nas Mistrz Węgier z dwu ostatnich lat, wcześniej też na Słowacji cośtam wygrał i reprezentant Słowacji... I że może być naszym kluczowym piłkarzem.
W sumie jestem oburącz za, ale tak dla równowagi przypomnę, że ten Skvarka gdy zsumować jego minuty i odjąć te z z pucharu Węgier, to zagrał w ubiegłym sezonie trzy pełne mecze.
Przychodzi do broniącej się przed spadkiem od kilku sezonów Wisły, na którą pewnie nawet by nie spojrzał, gdyby nie trener Gula. Z klubu, który w przeciwieństwie do nas grał w ostatnich latach w fazie grupowej LM i LE. Nawet, jeśli okazał się za słaby na Ferencvárosi i tak może być u nas bogiem. Tym bardziej, że wszyscy środkowi pomocnicy, których obecnie mamy (nie uwzględniam nowych transferów) nie nadają się do takiej gry jaką chcemy wdrażać.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.07.2021, 16:11
masada napisał(a):Wyświetl post
Co do zasady, jeżeli przychodzi do nas koleś który ma udany ostatni sezon w mocnej lidze, to zapala mi się lampka ostrzegawcza, jest jakiś błąd w Matrixie. Wszyscy doświadczeni zawodnicy którzy do nas przychodzą muszą mieć jakiś brak. W ogóle - nie przychodzisz do ekstraklasy jak jesteś zajebisty.
Wypali albo nie, jak na nas ma OK CV. Zresztą, wcześniej podobno kręcił nosem na naszą ofertę co pokazuje jak atrakcyjnym klubem jesteśmy.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 06.07.2021, 18:04
Chodzi plotka, że sprowadzamy polskiego bramkarza, jako zastępstwo dla Lisa, który jednak odchodzi. Biegański będzie musiał poczekań na swoją szansę, bo nowy sprowadzany jest, jako nr. 1.

Ciekawe, o kogo chodzi, bo ja na rynku nie widzę nikogo ciekawego w naszym zasięgu.

EDIT: Jakbym miał strzelać, to Strączek ze Stali.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 06.07.2021 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 06.07.2021, 18:11
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Chodzi plotka, że sprowadzamy polskiego bramkarza, jako zastępstwo dla Lisa, który jednak odchodzi. Biegański będzie musiał poczekań na swoją szansę, bo nowy sprowadzany jest, jako nr. 1.

Ciekawe, o kogo chodzi, bo ja na rynku nie widzę nikogo ciekawego w naszym zasięgu.

EDIT: Jakbym miał strzelać, to Strączek ze Stali.
Plotka głosi że chodzi o Kacpra Rosę z Odry Opole. Wolny transfer. Jesień miał naprawdę rewelacyjna, na wiosnę nie chciał przedłużyć kontraktu.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Stary 06.07.2021, 18:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Plotka głosi że chodzi o Kacpra Rosę z Odry Opole. Wolny transfer. Jesień miał naprawdę rewelacyjna, na wiosnę nie chciał przedłużyć kontraktu.
Rosa? Przecież on grał tylko dlatego, że Kuchta się połamał.

Jeżeli naprawdę chodzi o niego, i zostajemy z nim, Biegańskim i Buchalikiem, to mamy duży problem w bramce.

No chyba, że Lis wcale nie odchodzi, a Rosa przyjdzie jako numer 2/3 za Buchalika.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 06.07.2021, 19:12
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Rosa? Przecież on grał tylko dlatego, że Kuchta się połamał.

Jeżeli naprawdę chodzi o niego, i zostajemy z nim, Biegańskim i Buchalikiem, to mamy duży problem w bramce.

No chyba, że Lis wcale nie odchodzi, a Rosa przyjdzie jako numer 2/3 za Buchalika.
Patrząc że 3 lata temu postawiliśmy na nieopierzonego Lisa z Buchalikiem na rezerwie to nie widzę specjalnej różnicy do sytuacji z ostatnich 3 sezonów. Tym bardziej że Lis dopiero od ostatniego sezonu stał się mocnym punktem drużyny

Teraz stawiany na nieopierzonego Biegańskiego, mając Rosę i Buchalika na rezerwie.

Do tego mając w końcu trenera bramkarzy który w końcu daje impuls do rozwoju swoich zawodników.

Już oficjalnie Rosa w Wiśle
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 06.07.2021, 19:16
nie rozumiem kompletnie tego transferu, nawet jeśli Lis odchodzi.. poda mi ktoś chociaż jeden argument za ? oprócz tego, że jest tani i za darmo
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 06.07.2021, 19:22
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Żeby zarobić na nich pieniadze? Żeby spłacić długi? Żeby było na tych innych którzy mają sporo wyższe pensje a mają po te 34 lata?
Ale wiesz, że zarabianie porządnych pieniędzy na młodych to jest też w naszym przypadku delikatnie mówiąc wyświechtany frazes? Bo jak sam zawsze byłem fanem grania wychowankami, tak nasze doświadczenia pokazują, że realnie lepiej zarabiamy na piłkarzach, których sami tutaj ściągaliśmy (Brlek, Arsenic, Imaz, być może niedługo Lis).

Ilu my zresztą mamy tych 30-kilku latkow? Nie popadajmy w skrajności, kiedy akurat średnia wieku w Wiśle jest jak najbardziej w porządku. Ba, ktoś mógłby powiedzieć, że brakuje wręcz 1-2 mocno doświadczonych i ogranych na zachodzie zawodników typu Kuba, a niedawno jeszcze Brożek czy Głowacki.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Kolega to był zahibernowany ostatnie 5 lat? Takie "mądrości" żeby nie ogrywać młodych to były na forum dominujące 5 lat temu. Na szczęście są już w mniejszości, w czym również mam zasługę.
Przerabiałem Bruda, Nalepę, Czekaja i innych młodych, których pompowalismy miesiącami, żeby na nich zarobić. Ostatniego przypadku wychowanka, za którego wszyscy tu liczyli grube miliony, nawet nie będę przywoływał, bo nie mam ochoty rozdrapywać świeżych ran.

Sezon jest na tyle długi, że jeżeli wychowanek rokuje, to na pewno swoje szanse dostanie. Ale usilne wpychanie kolejnych młodzików do składu z perspektywą, że za kilkanaście meczów gra jednego z nich zacznie realnie przyczyniać się do lepszych wyników drużyny, to też nie jest rozwiązanie. Bo punkty też musimy w tym sezonie szybko zacząć liczyć. Chyba że wychodzimy z założenia, że nieważne, w której lidze będziemy grać, ale ważne, żebyśmy promowali młodych graczy.

Ja jednak zdecydowanie bardziej wolę oglądać Wisłę w Ekstraklasie, walcząca z Legią, niż drużynę kopiącą się po czołach, nikomu nie ujmując, w Chojnicach czy innych Niepołomicach.
Ostatnio edytowane przez enzo : 06.07.2021 o godz. 19:27.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Stary 06.07.2021, 19:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrząc że 3 lata temu postawiliśmy na nieopierzonego Lisa z Buchalikiem na rezerwie to nie widzę specjalnej różnicy do sytuacji z ostatnich 3 sezonów. Tym bardziej że Lis dopiero od ostatniego sezonu stał się mocnym punktem drużyny

Teraz stawiany na nieopierzonego Biegańskiego, mając Rosę i Buchalika na rezerwie.

Do tego mając w końcu trenera bramkarzy który w końcu daje impuls do rozwoju swoich zawodników.

Już oficjalnie Rosa w Wiśle
No właśnie. Lis dopiero ostatnio stał się pewnym punktem, a mieliśmy z tym permanentny problem od czasu Cuesty. Trochę dziwny ruch, jak dla mnie. Niby budujemy (jak na nasze warunki) mocny skład, robimy przemyślane transfery na inne pozycje, a forma bramkarza będzie loterią.

Jak już wspominałem, widziałem Biegańskiego w paru meczach i jak dla mnie to nie jest ktoś gotowy na Ekstraklasę, jeżeli w ogóle będzie kiedykolwiek gotowy.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.07.2021, 19:37
Nie rozumiem trasfery Rosy. 27 lat gral w 14 meczach w I lidze. Nie potrafie pojac czemu. Dziwne to
W sumei pierwszy transfer w tym okienku ktory nie ma zadnego potencjalu
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 06.07.2021, 19:45
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem kompletnie tego transferu, nawet jeśli Lis odchodzi.. poda mi ktoś chociaż jeden argument za ? oprócz tego, że jest tani i za darmo
Chciał go trener bramkarzy który zna się na fachu bramkarskim lepiej niż 100% tego forum?

Pamiętam jak 2 lata temu podpisaliśmy Tobiasza Weinzettela jako 3 bramkarza i 3 dni była rozkmina jak będzie bronił. Teraz pewnie pamięta go mniej niż 1% kibiców Wisły

Tymczasem nawet nie miał okazji. Natomiast klub się zabezpieczył po kolejnej kontuzji Buchalika i to miało swój sens.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 06.07.2021, 19:47
Pewnie Lis odejdzie i potrzebny jest ktokolwiek na bramce, kto nie ma mleka pod nosem. Buchal może też planuje gdzieś wreszcie pograć na stare lata...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 06.07.2021, 19:50
ja tez nie rozumiem zupelnie ruchu z 2 bramkarzem sredniaka z 1 ligi...

na ta chwile to bramka to nasz najslabszy punkt i obysmy nie tracili przez to duzo punktow...
Ostatnio edytowane przez Kac : 06.07.2021 o godz. 19:52.
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 06.07.2021, 20:00
"Jak stracimy pięć, to strzelimy siedem, a jak stracimy siedem, to dziewięć strzelimy!" Pamiętacie?
Dobrze będzie, tylko niech się ten sezon już zaczyna..
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 06.07.2021, 20:45
enzo napisał(a):Wyświetl post
Ale wiesz, że zarabianie porządnych pieniędzy na młodych to jest też w naszym przypadku delikatnie mówiąc wyświechtany frazes? Bo jak sam zawsze byłem fanem grania wychowankami, tak nasze doświadczenia pokazują, że realnie lepiej zarabiamy na piłkarzach, których sami tutaj ściągaliśmy (Brlek, Arsenic, Imaz, być może niedługo Lis).

Ilu my zresztą mamy tych 30-kilku latkow? Nie popadajmy w skrajności, kiedy akurat średnia wieku w Wiśle jest jak najbardziej w porządku. Ba, ktoś mógłby powiedzieć, że brakuje wręcz 1-2 mocno doświadczonych i ogranych na zachodzie zawodników typu Kuba, a niedawno jeszcze Brożek czy Głowacki.

Przerabiałem Bruda, Nalepę, Czekaja i innych młodych, których pompowalismy miesiącami, żeby na nich zarobić. Ostatniego przypadku wychowanka, za którego wszyscy tu liczyli grube miliony, nawet nie będę przywoływał, bo nie mam ochoty rozdrapywać świeżych ran.

Sezon jest na tyle długi, że jeżeli wychowanek rokuje, to na pewno swoje szanse dostanie. Ale usilne wpychanie kolejnych młodzików do składu z perspektywą, że za kilkanaście meczów gra jednego z nich zacznie realnie przyczyniać się do lepszych wyników drużyny, to też nie jest rozwiązanie. Bo punkty też musimy w tym sezonie szybko zacząć liczyć. Chyba że wychodzimy z założenia, że nieważne, w której lidze będziemy grać, ale ważne, żebyśmy promowali młodych graczy.

Ja jednak zdecydowanie bardziej wolę oglądać Wisłę w Ekstraklasie, walcząca z Legią, niż drużynę kopiącą się po czołach, nikomu nie ujmując, w Chojnicach czy innych Niepołomicach.
Odpowiedz sobie na pytanie, od kiedy na poważnie zajęliśmy sie szkoleniem/wyszukiwaniem młodych zdolnych? I masz odpowiedź. A wyskakiwanie z Brudem który ku zabawie ówczesnych włodarzy robił za młodego zdolnego w wieku 22 lat jest niesmaczne. Nasze Trio widać przerobiło lekcję z błedów z przeszłości i stawia na szkolenie. Tak jak pisalem z 5-6 lat temu, tak powtórzę. Prędzej zarobimy solidny grosz na młodych, niż na "mitycznych" pucharach w naszej sytuacji. Ponadto, trzeba dywersyfikować źródła przychodów. Na szczęście Trio to widzi. Szkolimy i szukamy młodych zdolnych i będziemy ich ogrywać. I tak ma być
(Długi się same nie spłacą)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 06.07.2021, 21:52
http://www.90minut.pl/news/313/news3...iem-Wisly.html
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 06.07.2021, 22:04
Czy zamiast Biegańskiego i Rosy nie można było kupić jednego bramkarza a dobrego?
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 06.07.2021, 22:10
Rosa to trzeci bramkarz, Biegański bardzo perspektywiczny młodzian - po co chciałeś kupować bramkarza na jedynkę, skoro jest Lis?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 06.07.2021, 22:11
Tak czytam i nadrabiam zaleglości, gdzieś przewinęło się coś o Skravce, ze jakis zonk ukryty i zeby poczekac na szampany, a tu:

Michal Škvarka zawodnikiem Białej Gwiazdy

PS: Troche z wygladu przypomina D.Sikorskiego, oby tylko tyle miał cech wspólnych

Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 06.07.2021, 22:17
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Rosa to trzeci bramkarz, Biegański bardzo perspektywiczny młodzian - po co chciałeś kupować bramkarza na jedynkę, skoro jest Lis?
serek.c2 bo wiesz, mamy trzeciego, czwartego, perspektywicznego a suma sumarum na koniec i tak walczymy o utrzymanie....

Nam jest potrzebny gość który kiedy będzie ciężko wybroni nam mecz, a nie wpuści babola.
Ostatnio edytowane przez wiśnia : 06.07.2021 o godz. 22:20.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 06.07.2021, 22:40
wolałbym mieć 1 zajebistego bramkarza + 2 juniorów lub buchala jako drugiego.. nie przesadzajmy, bramkarz bardzo rzadko łapie kontuzje.. po co nam tylu bramkarzy na kontrakcie ?

Lis, Buchalik, Rosa, Broda, Biegański... albo czegoś nie wiemy i szykuje się transfer bramkarza niedługo.. po co się pozbywaliśmy Zagórskiego, skoro kontraktujemy faceta, który jest rezerwowym w 1 lidze ?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 06.07.2021, 22:45
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Nam jest potrzebny gość który kiedy będzie ciężko wybroni nam mecz, a nie wpuści babola.
No to takiego mamy w postaci Lisa, który chyba w końcu dojrzał do tej roli.

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Lis, Buchalik, Rosa, Broda, Biegański...
Broda już wypożyczony.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 07.07.2021, 07:59
A Lis nie będzie sprzedawany w tym okienku?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.07.2021, 08:09
@serek sugeruje że zostanie ale.. trochę tego nie widzę.

Po co były te wywiady dla włoskich mediów że jest gotowy na wyjazd?

Tymczasem Skvarka podpisany, zobaczymy ile mu zajmie dojście do formy. Jeśli stanie się szybko mocnym punktem 1 składu to będzie to wiele mówilo o jakości dotychczasowych zawodników środka pola..
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Stary 07.07.2021, 09:08
Lis musi zostać sprzedany chyba że podpisze nowy kontrakt ....

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Stary 07.07.2021, 10:09
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Lis musi zostać sprzedany chyba że podpisze nowy kontrakt ....
Skoro budujemy nową drużynę, a Lis ma pewność, że jeżeli zostanie to będzie dalej numerem jeden i dodatkowo dobrze mu się pracuje z obecnym trenerem bramkarzy, przy którym robi zauważalne postępy (czego trudno nie zauważyć), to w sumie czemu miałby dzisiaj nie podpisać z nami nowego kontraktu?

Zwłaszcza jeżeli dostanie gwarancję, że po sezonie nikt mu nie będzie robił problemów przy odejściu, bo np. w nowym kontrakcie zostanie zapisana suma odstępnego, która nie będzie wygórowana.

Jeśli nowi piłkarze i nowy sztab szkoleniowy dają rzeczywistą nadzieję (też dla innych zawodników), że realnie będziemy walczyć wreszcie o coś więcej niż tylko o utrzymanie, to akurat w przypadku Lisa pozostanie w Krakowie przez kolejny sezon może być paradoksalnie lepszym rozwiązaniem, niż ryzyko trafienia w młodym wciąż jak na bramkarza wieku na ławkę gdzieś na zachodzie.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 07.07.2021, 11:00
Pozostanie Lisa ma sens tylko i wyłącznie wtedy, jeżeli podpisze nowy kontrakt, chociażby z ustaloną kwotą wykupu.
Wtedy może pograć jeszcze pół roku, Biegański będzie miał w tym czasie okazję poczuć klimat Ekstraklapy i na wiosnę wskakuje do klatki jako nr 1.
A ten Rosa jako nr 3 do treningu w miejsce Buchala.

Jeżeli jednak Lis nie będzie przedłużał umowy to uważam, że nawet powinien zostać sprzedany - nie możemy sobie pozwolić na stratę.kasy z jego potencjalnego transferu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów