The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PanPlamka
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.01.2019, 22:17
Nie wstyd wam wyśmiewać nagłą chorobę Vanny? Gdyby nie zawał, którego dostał na pokładzie samolotu do Nowego Jorku, to przelew, który wykonał dzień wcześniej napewno by doszedł!

Ci idioci nawet łżeć nie potrafią.
Odpowiedz cytując
mesjasz
Banita

Od: 07.2018

Stary 02.01.2019, 22:18
Może Kwiecień z Włodarskim urządzili szopkę żeby GĘG olsena pogubił papierki które im wadziły i teraz wjadą na białych pegazach?

X D
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 02.01.2019, 22:21
Zastanawia mnie fakt dlaczego do tej pory żaden podmiot który robił interesy z Wisłą nie złożył jeszcze wniosku o upadłość skoro jest taki dramat finansowy w Klubie
?
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 02.01.2019, 22:22
"Jednoczenie informujemy, że na stanowisko Prezesa Zarządu Wisły Kraków SA powołano Tadeusza Czerwińskiego, który od dziś będzie pełnił rolę sternika klubu".

Drugie oświadczenie i znowu asy z TS nie potrafią kilku zdań bez błędu napisać. Może zatrudnicie mnie jako redaktora/korektora? Zrobię to za pół ceny
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
maximusautomatic
Banita

Od: 01.2019

Stary 02.01.2019, 22:24
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
"Jednoczenie informujemy, że na stanowisko Prezesa Zarządu Wisły Kraków SA powołano Tadeusza Czerwińskiego, który od dziś będzie pełnił rolę sternika klubu".

Drugie oświadczenie i znowu asy z TS nie potrafią kilku zdań bez błędu napisać. Może zatrudnicie mnie jako redaktora/korektora? Zrobię to za pół ceny
jaki pan taki kram...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 02.01.2019, 22:25
Harcownik napisał(a):Wyświetl post

Za pół ceny. Czyli skoro w klubie nie płacą to Ty byś dopłacał?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 02.01.2019, 22:26
efekt napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie fakt dlaczego do tej pory żaden podmiot który robił interesy z Wisłą nie złożył jeszcze wniosku o upadłość skoro jest taki dramat finansowy w Klubie
Bo złożenie takiego wniosku nic nie da. A spowoduje, że klub upadnie i zostanie bez jakiejkolwiek wartości. A Oni stracą całą kase...
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 02.01.2019, 22:26
https://twitter.com/knuram/status/1080573969714032648

I tak to jest już u nas w tym naszym bagienku...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
kinimod11
Junior Member

Od: 11.2018

Stary 02.01.2019, 22:30
Czytając to forum naprawdę idzie wybuchnąć śmiechem, przynajmniej od czasu do czasu, wtedy jednak przypominam sobie, że od kiedy zacząłem się interesować profesjonalnym futbolem to kibicuje Temu Klubowi i wtedy śmiech zamienia się w łzy.

SOCIOS 100%

MISIEK, WSH, TS, SKWK, PMS, DUKAT - pamiętajcie kto zniszczył ten klub.
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 02.01.2019, 22:30
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Bo złożenie takiego wniosku nic nie da. A spowoduje, że klub upadnie i zostanie bez jakiejkolwiek wartości. A Oni stracą całą kase...
.

I tak już stracili Klub to bankrut już dawno powinna być upadłość likwidacyjną. majątek jakiś jest bo przecież są jeszcze karty zawodników i syndyk trochę uzbiera dla wierzycieli czyli ZUS,US , Urząd miasta
?
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 02.01.2019, 22:31
Ale bagno, co to znaczy, ze „unieważnili Umowę”
Czy ktoś jeszcze nad tym wszystkim panuje ...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
maximusautomatic
Banita

Od: 01.2019

Stary 02.01.2019, 22:33
zamiast się napinać zróbmy może sondę na jakiej rajskiej wyspie swoje tłuste dupsko wygrzewa Marzenka ps. "Skarpeta". i gdzie leczy skołatane nerwy. ludwiczek, były czerwony aparatczyk tak się ostatnio martwił o jej "stan nerwowy"...
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 02.01.2019, 22:36
Trochę śmieszno, trochę straszno
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 02.01.2019, 22:40
Rience napisał(a):Wyświetl post
Gówno mnie obchodzi jakaś złotówka, nie było dopingu na meczach? To nie chodziłem, większość miała podejrzewam podobny pogląd. Wy dalej myślicie że ludzie chodzą na Polskie stadiony żeby sobie kiepski mecz oglądnąć . Część tak, ale dużo jest osób które chcą poczuć atmosfere meczu i klimat. Dobry mecz można oglądnąć w telewizji w lepszej lidze
A ja chodząc na mecz idę oglądać mecz, nie zazyganych debili na E i tym bardziej nie przychodzę na mecz słuchać cały mecz kursowanie, doping fajna sprawa ale dla większości drugorzędną. Chcesz się założyć? Możesz się zdziwić
,
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 02.01.2019, 22:49
Wisła i tak jest już trupem podłączonym do respiratora, dlatego nie ma się już co emocjonować, tylko trzeba się pogodzić z takim stanem rzeczy i myśleć o sposobie powrotu w należne jej miejsce.
Odpowiedz cytując
FrankDrebinTSW
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 02.01.2019, 22:50
Straciliśmy bezcenne 3 tygodnie, w czyim interesie to było?
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując
Martineq
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 02.01.2019, 22:50
Interesujący jest motyw "złotówki" pojawiający się teraz na twitterze.
Prawdopodobnie trzej geniusze zapomnieli zapłacić tej symbolicznej kwoty, albo zwyczajnie nie wzięli pokwitowania. W takiej sytuacji umowa faktycznie nie została w ogóle sfinalizowana , a Pietrowski nigdy nie był prezesem.. Podobno Pietrowski będzie walczył ale chyba faktycznie jest na straconej pozycji.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.01.2019, 22:57
Nie no Pany wróciliśmy do TS temat znowu aktualny. Teraz już będzie tylko dobrze ;p. To był taki ....a pomysł na świeta z Wisłą. Ciekawe co będzie dalej...?
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 02.01.2019, 23:10
Taka sprawa jest, nie wiem czy dobrze liczę, ale:

- wg raportu Deloite Wisła za sezon 2017/2018 łącznie z transferami zebrała 38 mln (29 bez transferow)
- wg tego samego raportu 73% idzie na pensje co daje circa 27 mln
- na życie zostaje 11 mln

I teraz
- załóżmy dla uproszczenia, że połowa roku (sezon 2018/2019) to połowa tych kwot. Czyli odpowiednio 14,5 mln przychodów, 13,5 mln na pensje
- łącznie daje to 52,5 mln przychodów, 40,5 mln na pensje
- piłkarzom nie płacimy więc liczmy że w ten czy inny sposób poszło na to 20 mln zamiast 40 mln, co daje 32 bańki na życie przez półtora roku
- skoro udało nam się narobić ekstra 28 baniek długu, to tych pieniędzy fizycznie nie wydaliśmy. To piłkarze plus stadion na przykład,
- stąd te 32 na życie w zasadzie powinny zostać. Rozumiem, że jednak za coś płaciliśmy komuś tam uczciwie, niech to będzie nawet połowa tej kwoty.

Czyli zostaje 16 baniek, które się rozpłynęło (zapłacone zapewne legalnie za "jakieś" usługi "komuś tam") jak dobrze liczę. To o takiej kwocie tutaj teraz mówimy?
Tak, wiem że liczą się daty wpływu pieniędzy z eklasy i canal, co oczywiście ma wpływ na to całe liczenie, ale ogólnie pytanie jest takie:

- ktoś wyprowadził coś pomiędzy 10 a 20 mln PLN w ciągu półtora roku?
Odpowiedz cytując
kotyrek
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 02.01.2019, 23:14
sandbender napisał(a):Wyświetl post
.....

- ktoś wyprowadził coś pomiędzy 10 a 20 mln PLN w ciągu półtora roku?
To jest dokładnie wyliczone 12,2 mln
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.01.2019, 23:19
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Nie no Pany wróciliśmy do TS temat znowu aktualny. Teraz już będzie tylko dobrze ;p. To był taki ....a pomysł na świeta z Wisłą. Ciekawe co będzie dalej...?
Czyli moderatorzy mieli nosa by nie zamykać tego/nie otwierać nowego tematu, a może mieli jakieś przecieki

Wygląda jednak na to że będzie bezkrólewie , a nawet jeśli jednak Czerwiński się zgodzi to może to niewiele zmienić z punktu widzenia jego stanu zdrowia.
Może niech nasi włodarze wystąpią również PZPN o pomoc i wyznaczenie prokurenta który przygotowywalhy klub do sprzedaży?
Ewentualnie poprosić Niemca o pomoc. Zresztą on i tak już podobno ostro działa.. jednak podobno bardziej w kierunku "siłowego " rozwiązania .
Niestety ale wiele wskazuje na to że klub sobie z tym sam nie poradzi.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.01.2019, 23:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli moderatorzy mieli nosa by nie zamykać tego/nie otwierać nowego tematu, a może mieli jakieś przecieki
Odkryłeś drugie dno. Moderatorzy też siedźą w tym po uszy oni wiedzieli tylko która to frakcja Ci modetatorzy... Hmmm chyba kruwa cyfrowa... Oni chcą Wisłę zcyfryzować... Tak te trzy tygodnie były po to żebyśmy to odkryli...
Odpowiedz cytując
Kukuryznik
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2016

Stary 03.01.2019, 00:14
no to bawimy się dalej:
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...ne/ar/13779337
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 03.01.2019, 00:16
Cytat:
"To jest w pełni nielegalne. Są stosowne klauzule w umowie.Przecież w środę działacze TS Wisła wysłali do pana Hartlinga e-maila, że chcą jak najszybciej podpisać nową umowę z nami, tylko już bez pana Vanna Ly. Dlatego jestem zdziwiony, gdy kilka godzin później czytam komunikat, że jest nowy prezes i TS ma udziały. To nieprawda, to jest fejk, to jest nielegalne. Nie wiem, jakich oni mają prawników. Pan Hartling się z tego śmieje i powiedział, że wszystkie klauzule w umowie są złamane".
Tak jak przewidywałem wcześniej, że umowa może być skomplikowana
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.01.2019 o godz. 00:32.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.01.2019, 00:18
Wywiad z tym Pietrowskim, to jest sam w sobie cyrk.

Co drugie zdanie łysego idioty to " Nie wiem. Muszę sprawdzić" albo "Musiałbym to sprawdzić" lub ostatecznie "Wszystko trzeba sprawdzić"

Komedia To co Ty facet wiesz ?

Jak nie masz jaj to pokaż chociaż cyce.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.01.2019 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 03.01.2019, 00:29
heoij napisał(a):Wyświetl post
Adam Pietrowski o unieważnieniu sprzedaży Wisły przez TS: Mats Hartling się z tego śmieje. To nielegalne!

Tak jak przewidywałem wcześniej, że umowa może być skomplikowana
2 godziny temu napisałem, że jaja to się dopiero zaczną i nie minęło wiele czasu.

Cytat:
- Ale nawet jeśli miał atak serca, to są przecież inni przedstawiciele Alelegi. On jest podobno tylko jej dyrektorem. - Nie, on jest właścicielem. - Ale przecież w komunikacie, jaki wydaliście na Twitterze, informując o jego chorobie, występował jako dyrektor Alelegi. To błąd w komunikacji, czy wy nie wiecie, kim on naprawdę jest? - Mamy cały rejestr tej firmy, więc musiałbym sprawdzić. Teraz nie mam tego w głowie. Nie chcę spekulować. A to, co prasa pisze, to wie pan, jak to jest. Wszystko trzeba sprawdzać.

Czytaj więcej: https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...307.1546213039
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 03.01.2019, 00:30
Komedia, czy jeszcze thriller?!
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...171.1538477531
Odpowiedz cytując
Tarasunio28
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 03.01.2019, 00:32
Największą zagadką jest to po co im klub zadłużony na 40 mln ? Interesu na nim przecież nie zrobią , oni są naprawde nie spełna rozumu bo nie wierzę że Harting jest wielkim kibicem Wisły xD
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.01.2019, 00:35
Tu juz naprawde pozostalo tylko wzywac lekarzy psychiatrow.
Odpowiedz cytując
MackoKurko
Member

Od: 05.2018

Stary 03.01.2019, 00:35
Gdyby Hartling był "poważnym inwestorem", to łysego by nie było po jego pierwszym wywiadzie. Koleś w imieniu dwu innych facetów bez autoryzacji opowiada farmazony i jeszcze go wszystkie media słuchają.
Ten "team" do meczu z amiką starał się być wiarygodny, kiedy przestawał liczyłem na pana brodzika, dzisiaj najwiarygodniejszy z trójki jest gość, o którym krążą w necie ostrzeżenia, że to oszust.
Nawet TS przy tych panach robi się godny zaufania...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów