The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurt
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.07.2012, 09:12
Dla niektórych kibicowanie to coś więcej niż przyjście na mecz raz na 2 tygodnie, a jak komuś chce się coś zrobić na taki mecz i robiąc coś nie zapominają o tym że przede wszystkim są Wiślakami to chyba tylko lepiej?

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Od: 04.2011

Stary 02.07.2012, 18:33
Rozumiem, że jeśli ktoś z rodziny będzie miał ślub w zimie, to założysz szalik Wisły, bo robiąc coś nie zapominasz o tym, że przede wszystkim jesteś Wiślakiem?
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 02.07.2012, 19:36
jaki masz problem?
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Stary 02.07.2012, 22:01
Oczywiście, nie wyobrażam sobie swojego ślubu bez mniejszych czy większych akcentów kibicowskich. Myślę że ktoś kto naprawdę Wisłą żyję też nie miałby nic przeciwko małym akcentom na swoim ślubie, ale jak widzisz jednak jesteśmy z innych światów.

Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Stary 02.07.2012, 22:41
Nie mam problemu, tylko uważam, że mocną przesadą jest wpychanie wszędzie akcentów kibicowskich. Tym bardziej, że szkoła jest i powinna być NEUTRALNA.

To był mecz między reprezentantami dwóch szkół wspieranymi przez uczniów SZKÓŁ a nie kibiców WISŁY. Totalne pomylenie ról.
Odpowiedz cytując
Wiślak178
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 02.07.2012, 22:47
e tam od razu neutralna. moze jakiemus zydkowi sie smutno zrobilo i o to pewnie chodzilo. AJ

Jestescie niesamowici, zamiast sie cieszyc ze mlodziez Wislacka to wy zawsze szukacie dziury w całym.
Odpowiedz cytując
pbciderek
Member

Od: 03.2005

Stary 02.07.2012, 23:50
kkbm napisał(a):Wyświetl post
Nie mam problemu, tylko uważam, że mocną przesadą jest wpychanie wszędzie akcentów kibicowskich. Tym bardziej, że szkoła jest i powinna być NEUTRALNA.

To był mecz między reprezentantami dwóch szkół wspieranymi przez uczniów SZKÓŁ a nie kibiców WISŁY. Totalne pomylenie ról.
Pomyliły to chyba tobie fora. Śmierdzisz palikotem albo jakimś innym gównem. Brawo dla Młodych za inicjatywe.
Rzygać się chce tą wszechobecną poprawnością i NEUTRALNOŚCIĄ!
pbciderek
Odpowiedz cytując
opt
Member

Od: 11.2010

Stary 03.07.2012, 09:19
Tym bardziej, że szkoła jest i powinna być NEUTRALNA.
Liczę, że napiszesz w tej sprawie skargę do klubu
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...trio_w_szkole/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zyta_w_szkole/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...dzili_Wegrzce/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...acja_w_szkole/

Myślałem, że każdemu kibicowi Wisły zależy by miała ona jak najwięcej sympatyków, ale okazuje się że wcale tak nie jest. Ja w każdym razie marzę, żeby Kraków był tylko wiślacki, nie było w mieście miejsc "neutralnych", trójkolorowe barwy były widoczne na każdym kroku, a zaszczute jednostki judaszów musiały chodzić kanałami. Dlatego cieszą mnie wizyty piłkarzy w szkołach, cieszy mnie akcja KKTW, cieszy mnie że Wiślacy-licealiści pokazują kolegom że liczy się tylko Wisła, a pejsy to k*rwy.

NIE POKAZUJCIE NAS W TV DLA WAS MY JESTEŚMY ŹLI
Odpowiedz cytując
Kotwajca
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 03.07.2012, 10:06
Ta rozmowa na temat łączeniu klubów ze szkoła jest tutaj nie na miejscu. Prawda jest taka, że ten kto nigdy nie był uczniem Nowodworka czy też Sobieskiego nie zrozumie klimatu, wagi i wartości tego meczu. To jest wydarzenie, które jest obecne w życiu szkoły jak Szopka Nowodworska w jedynce czy Turniej gwiazdkowy w dwójce. Uczniowie wtedy zapominają o wszystkim tylko pragną zwycięstwa swojej szkoły(dobrej zabawy odnośnie szopki). Pewnie wam to się nie spodoba, ale ja strasznie żałowałem, że Damian Lepiarz nie mógł zagrać na ostatnim meczu. Wtedy wygralibyśmy(I LO) w cuglach, ale rozumiem, że wchodzi do drużyny i ona była ważniejsza niż szkoła.
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Stary 03.07.2012, 12:10
Od razu uwalę Twój argument szkoła nie jest i nigdy nie była neutralna kibicowsko z bardzo prostego powodu. Każda szkoła nie żyję/nie znajduję się w próżni. To Gdzie znajduję się ma bardzo duży wpływ na to za kim jest bo dużo osób idzie do szkoły, która jest dosyć blisko jego domu. Wyjątkiem i takimi szkołami bardziej ogólnokrakowskimi, żeby nie powiedzieć ogólnomałopolskimi są I, II, V. Gdzie idzie się wybierając inne kryteria(zazwyczaj).

Piszesz wyżej że kto nie był nigdy uczniem Nowodworka czy Sobieskiego tego klimatu i wartości meczu nie zrozumie. To też piszę do Ciebie jako absolwent Sobieskiego, który brał udział w organizacji atmosfery przy 3 Turniejach Gwiazdkowych i 3 Świętych Wojnach. Tworząc oprawę/atmosferę zdawaliśmy sobie sprawę, że robimy to bo jesteśmy kibicami, więc istnieje szansa, że zrobimy to lepiej niż inni, będzie to bliższe naszemu stylowi i dzięki temu będziemy mieli szansę sławić Wisłę. Mimo że znalazłoby się paru wfistów, którzy są w szkole wpływowi, a są żydami i bardzo im się nie podobało to co robimy. Zapewniam Cię też że nie kluczowa dla nich byłaby w tym przypadku neutralność światopoglądowa szkoły.

Jednakże było to jakieś tam pójście pod prąd i nasza dbałość o to, aby na każdym turnieju czy św był element Wiślacki, po to aby każdy kojarzył naszą szkołę z Wisłą i wiedział że tu jest Wisła. To taka akcja Kto Kocham Ten Wierzy w skali Mikro. Dbasz o to aby następni poszli w Twoje ślady i też rozsławiali Wisłę.

W naszej idei, Kibicem jesteś cały czas, całe życie. Jak pisał Opt chcemy żeby w Krakowie był jeden klub, żeby Wisła panowała wszędzie. Mam nadzieję że korzyści z tego przynajmniej nawet tutaj nikomu nie trzeba tłumaczyć? (Sportowych, Marketingowych, Kibicowskich) Działać w tym kierunku może każdy z nas. W perfekcyjnym świecie jako społeczność kibicowska powinniśmy pomagać sobie na każdym kroku(załatwiając pracę, pomagając w drobnych rzeczach, które na bazie naszych znajomości powinniśmy sobie załatwiać).

Dlatego cieszyłem się kiedy moja szkoła wygrywała, ale nic nie cieszyło mnie bardziej niż jak ileś tam naszych kolegów i koleżanek doceniając naszą pracę na rzecz szkoły. Krzyczało Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie. Czy jak z V mimo tej "mega licealnej kosy" śpiewaliśmy Wiślackie piosenki na dwie strony.

Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Stary 03.07.2012, 13:24
pbciderek napisał(a):Wyświetl post
Pomyliły to chyba tobie fora. Śmierdzisz palikotem albo jakimś innym gównem. Brawo dla Młodych za inicjatywe.
Rzygać się chce tą wszechobecną poprawnością i NEUTRALNOŚCIĄ!
A Ty śmierdzisz chamem i prostakiem. Nawet nie potrafisz prowadzić rzeczowej dyskusji bez obelg i wulgaryzmów.

Czym innym jest zapraszanie idoli na spotkanie w szkole (ciekawe, czy jako prawdziwi kibice Wisły macie coś przeciwko spotkaniom z zawodnikami Cracovii), a czym innym jest tradycyjna rywalizacja między dwoma szkołami.

Rozumiem, że na reprezentację Polski prawdziwy kibic Wisły chodzi z klubowymi barwami?
Odpowiedz cytując
Kris54
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 03.07.2012, 13:38
A Ty śmierdzisz chamem i prostakiem. Nawet nie potrafisz prowadzić rzeczowej dyskusji bez obelg i wulgaryzmów.

Czym innym jest zapraszanie idoli na spotkanie w szkole (ciekawe, czy jako prawdziwi kibice Wisły macie coś przeciwko spotkaniom z zawodnikami Cracovii), a czym innym jest tradycyjna rywalizacja między dwoma szkołami.

Rozumiem, że na reprezentację Polski prawdziwy kibic Wisły chodzi z klubowymi barwami?
Nie przedstawiasz żadnej wiślackiej wartości ziomuś i kopiesz dołki pod swoim (?) klubem... No chyba, że jesteś kryptożydem.

A argument o chodzeniu na reprezentację w barwach klubowych podczas gdy rozmawiamy o zajawianiu jak największej ilości młodzieży w naszych szkołach do chodzenia na Reymonta i kibicowania Wiśle (ok politycznie poprawny łosiu - do zostawiania pieniędzy w klubowej kasie NASZEGO klubu) jest z dupy wzięty - co ma piernik do wiatraka?

Rozumiem, że byłoby super, jeśli to zomowcy z kałuży ogarnęliby sobie szkoły i zaciągnęli do swojego kurnika potencjalnych nowych kibiców ? Bo tak by było prędzej czy później, nie ma zmiłuj. Trzeba być dumnym z tego, że ostatnie krakowskie roczniki (88-95) w tych "ogólnomałopolskich" szkołach, czyli I, II, V, VII,VIII i większości innych nie pozwoliły zaistnieć pejsatym policjantom na żadnej płaszczyźnie, czy to wożenia się w barwach po szkole (na przykladzie chociażby II do której chodziłem) czy podczas takich "eventów" jak Turnieje Gwiazdkowe czy "Święte Wojny" .
PSIA KREW

"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...

ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.07.2012, 13:51
Neutralność ce..... dzisiaj heteroseksualnych samców z najniższym poziomem testosteronu, którzy żyją, aby tylko żyć. To lewackie myślenie, które powinno być odrzucane przez prawdziwych mężczyzn. Człowiek jest stworzony do walki, a neutralność jest jej wrogiem.

"Jak ktoś się boi walki, to musi zostać niewolnikiem tych, co się nie boją."
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 03.07.2012, 14:10

Czym innym jest zapraszanie idoli na spotkanie w szkole (ciekawe, czy jako prawdziwi kibice Wisły macie coś przeciwko spotkaniom z zawodnikami Cracovii)
, a czym innym jest tradycyjna rywalizacja między dwoma szkołami.

Ty jesteś upośledzony? Za takie herezje na forum WISŁY powinien być automatyczny ban

Masz już wybranego swojego idola z drugiej strony błoń?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Stary 03.07.2012, 14:31
Odpowiem w Waszym języku.
Jestem kibicem Wisły od kilkunastu, choć przyznaję, że ani trybuna C, ani trybuna G i panująca tam specyficzna atmosfera nie kręcą mnie. W sumie to pewnie dla Wisły więcej robię płacąc od wielu lat na abonament Canal+ (by móc oglądać Wisłę) i odwiedzając od czasu do czasu E niż w większości wygolona na łyso gówniarzeria, rzucająca prymitywnymi tekstami o żydach, lubująca się w krojeniu barw, dewastowaniu przestrzeni publicznej obrzydliwymi graffiti i posługująca się rynsztokowym językiem.

Naprawdę ten pierwotny trybalizm może tylko budzić uśmiech zażenowania i jednocześnie politowania.

Już jeden osobnik na poziomie pyta, czy jestem upośledzony i sugeruje, że należy się ban za herezje. Radziłbym zacząć od poszukania ewentualnych upośledzeń u siebie.

Inny mężczyznę definiuje jako kupę testosteronu stworzoną do walki. No, ciekawa wizja.

Inny doszukuje się kryptożydowstwa. A kim, TY, ziomuś jesteś?
Kto jak kto, ale kibic Wisły powinien ostrożnie szafować policyjno-milicyjną terminologią.

Szkoła to nie jest miejsce na jakiekolwiek barwy - zarówno wiślackie, jaki i Cracovii czy Hutnika.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 03.07.2012, 14:53
Szkoła to nie jest miejsce na jakiekolwiek barwy - zarówno wiślackie, jaki i Cracovii czy Hutnika.
Dokładnie, trzeba wprowadzić ustawowo!

Wrzucaj inicjatywę na fejsa, ja niestety nie mam : (
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.07.2012, 14:53
Jestem kibicem Wisły od kilkunastu, choć przyznaję, że ani trybuna C, ani trybuna G i panująca tam specyficzna atmosfera nie kręcą mnie. W sumie to pewnie dla Wisły więcej robię płacąc od wielu lat na abonament Canal+ (by móc oglądać Wisłę) i odwiedzając od czasu do czasu E niż w większości wygolona na łyso gówniarzeria, rzucająca prymitywnymi tekstami o żydach, lubująca się w krojeniu barw, dewastowaniu przestrzeni publicznej obrzydliwymi graffiti i posługująca się rynsztokowym językiem.
Umarłem

Ta dramatyczna, iście patologiczna w Twoim obrazie "gównarzeria" robi dla Wisły jednak znacznie więcej. I nie będę tutaj przytaczał setek przykładów, bo wystarczy tylko jeden - ekonomiczny. Kupują karnety, bilety i chodzą na mecze. Nie idą na łatwiznę "kibica" w pantoflach, który zapłaci abonament C+ ( x pińcet), czasem przyjdzie na R22 i nagle uznaje się za prawdziwego kibica.

Chciałem Ci tylko powiedzieć, że w gronie ludzi których nazywasz "wygoloną na łyso gównarzerią" jest gros osób z takim wykształceniem, że mógłbyś za nimi teczkę co najwyżej nosić. Wyjdź ze świata stereotypów serwowanych przez szklany ekran, to może zmądrzejesz trochę.

Kto jak kto, ale kibic Wisły powinien ostrożnie szafować policyjno-milicyjną terminologią.
Chyba się zdemaskowałeś tą wypowiedzią. Na złe forum trafiłeś.
Odpowiedz cytując
Kris54
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 03.07.2012, 14:57

wiedziałem, po prostu byłem pewien co napiszesz okazjonalny konsumencie produktów związanych z Wisłą Kraków SA

serdecznie Cię pozdrawiam, jednocześnie ciesząc się, że od takich ludzi jak Ty nic nigdy nie będzie zależało w moim klubie bądź na trybunach

PS

Nie zapomnij o płatności za abonament C+!

PS2

Tak tak, oczywiście masz rację. Ein Volk, Ein Reich, Ein Fuhrer, Sieg Heil 14/88 .To my to my to my, wstrętni stereotypowi łysi kibole znienawidzeni wśród postepowego, bananowego społeczeństwa. Salut!
Ostatnio edytowane przez Kris54 : 03.07.2012 o godz. 15:26.
PSIA KREW

"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...

ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 03.07.2012, 15:00
bo dla ciebie Wisla to jest placenie abonamentu do canal+ oraz od czasu do czasu pojawienie sie na trydbunie,
dla nas to cale zycie. dlatego nigdy nie zrozumiesz o co chodzi w tym wszystkim

Naprawdę ten pierwotny trybalizm może tylko budzić uśmiech zażenowania i jednocześnie politowania.

Już jeden osobnik na poziomie pyta, czy jestem upośledzony i sugeruje, że należy się ban za herezje. Radziłbym zacząć od poszukania ewentualnych upośledzeń u siebie.

Inny mężczyznę definiuje jako kupę testosteronu stworzoną do walki. No, ciekawa wizja.

Inny doszukuje się kryptożydowstwa. A kim, TY, ziomuś jesteś?

TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 03.07.2012, 15:00
kkbm napisał(a):
Goń się żydzie.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Stary 03.07.2012, 15:01
Jeśli chodzi o moje wykształcenie, to bardzo byś się zdziwił. Nie wątpię, że na stadion przychodzi wiele sensownych osób, nie wątpię też, że i im się zdarza rzucić "....ą" (i nic w tym złego nie ma - stadion to nie teatr), ale jestem prawie pewien, że 99% tych ludzi na poziomie nie zniża się do dopingu z ostatnich derbów.

Policz sobie wpływy z biletów i karnetów i porównaj z kasą od Canal+.

Daruj sobie to demaskowanie, bo to w sumie dość żałosne jest.

"Goń się żydzie" - no to pokazałeś klasę. Pora wyjść z lasu i przeskoczyć z poziomu neandertalczyka na poziom homo sapiens sapiens.

Wiem, WY jesteście prawdziwi - pomalujecie mury, skroicie barwy, zaśpiewacie o Auschwitz. I w tej Waszej prawdziwości sądzicie, że cokolwiek od Was zależy. No to jesteście mocno naiwni.
Ja to natomiast wstrętny piknik i konsument produktów związanych z Wisłą.
Ostatnio edytowane przez kkbm : 03.07.2012 o godz. 15:07.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 03.07.2012, 15:01
hunter napisał(a):Wyświetl post
Umarłem

Ta dramatyczna, iście patologiczna w Twoim obrazie "gównarzeria" robi dla Wisły jednak znacznie więcej. I nie będę tutaj przytaczał setek przykładów, bo wystarczy tylko jeden - ekonomiczny. Kupują karnety, bilety i chodzą na mecze. Nie idą na łatwiznę "kibica" w pantoflach, który zapłaci abonament C+ ( x pińcet), czasem przyjdzie na R22 i nagle uznaje się za prawdziwego kibica.
niestety nasz habilitowany kolega ma rację!! przecież ta łysa swołocz jezdżąc na wyjazdy wspiera ekonomicznie naszych zaprzysięgłych rywali, płacąc za wejściówki!! przyszłość klubu to kibic w kapciach i reality show z R22.

PS. Nooo, to teraz zajarzyłem, czemu żydy tak oszczędnie jeżdżą na wyjazdy!
Powód: oświecenie!
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 03.07.2012 o godz. 15:05.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member

Stary 03.07.2012, 15:20
Cytat:
Argumenty czemu tak jest/czemu tak ma być napisałem ci wyżej. Gdybyś chciał rozmawiać na argumenty to dyskusję byś podjął. Za to z uporem maniaka powtarzasz swoje zdanie bez żadnych argumentów. W ciemno stawiam że jesteś nauczycielem i to takie zawodowe przyzwyczajenie. Ja powiem A to jest A, ktoś się ze mną nie zgadza to go up*erdole i się ze mną zgodzi. W życiu tak nie jest.

Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.07.2012, 15:46
kkbm

Masz jakiś wrogów w ogóle?
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 03.07.2012, 16:48
Pewnie Legię ... w TV było słychać jak brzydko krzyczą na Wisłę
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
pbciderek
Member

Od: 03.2005

Stary 03.07.2012, 17:13

Koeżko z każdy słowem coraz bardziej się kompromitujesz, więc dla swojego dobra zamilcz.

Tekst z Canal+ mistrzostwo świata. Na pewno jeden z faworytów do postu roku
pbciderek
Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Stary 03.07.2012, 17:46
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Pewnie Legię ... w TV było słychać jak brzydko krzyczą na Wisłę
Haha, ale zabawne. Cóż za poczucie humoru. Niestety doskonale pamiętam genialne przyśpiewki o Człowieku podczas derbów. Nie wiem, jakim prymitywem trzeba być, by odstawić to, co zrobili "prawdziwi kibice".

pbciderek napisał(a):Wyświetl post
Koeżko z każdy słowem coraz bardziej się kompromitujesz, więc dla swojego dobra zamilcz.

Tekst z Canal+ mistrzostwo świata. Na pewno jeden z faworytów do postu roku
"Koleżko" możesz mówić do swoich kumpli.

Jeśli ktoś się kompromituje, to ludzie Twojego pokroju.
A dlaczego tylko post roku? Proponuję dziesięciolecia. W końcu to Wy płacicie całe 19 zł za bilet (haha, finansujecie Wisłę), w końcu to Wy jeździcie na wyjazdy i rozpieprzacie toalety na innych stadionach i wyrywacie krzesełka (ciekawe, ile przez Was Wisła kar już zapłaciła).

Macie o sobie naprawdę bardzo wysokie mniemanie, sądząc, że jesteście esencją piłki. Wy jesteście zakałami polskiej piłki. Podczas meczów dajecie upust prymitywnym potrzebom - lżąc nawet zmarłych i demolując stadiony. Po meczach popiszecie po murach kamienic. Tak, jesteście prawdziwymi kibicami.
Ostatnio edytowane przez kkbm : 03.07.2012 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 03.07.2012, 17:50
straszne ...
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Stary 03.07.2012, 18:32
@kkbm
Ja to cie podziwiam tyle zła na około a ty mimo wszystko nie boisz się i przychodzisz na mecze z takie zachowanie to jakiś medal powinien być A powiedz które to były twoje derby

Odpowiedz cytując
kkbm
Member

Stary 03.07.2012, 18:44
Ale jakie to ma znaczenie które? Po prostu uważam, że środowisko kibicowskie powinno walczyć z patologiami. A niestety jest tak, że patologie urastają do rangi dowodów bycia prawdziwym kibicem.

Zresztą w wątku tym poruszona była kwestia barw klubowych podczas meczu między reprezentantami dwóch krakowskich liceów. I choć jestem kibicem (tym wstrętnym kapciowym piknikiem) Wisły od kilkunastu lat, to uważam, że takie szkolne imprezy powinny pozostawać neutralne.

Czymś innym jest zaproszenie idola (np. Radka Sobolewskiego) do szkoły podstawowej czy namówienie kumpli z klasy na wspólne wyjście na mecz, a czymś innym kibicowanie swojej szkole podczas "świętej wojny". Co więcej, uważam, że w szkole nie powinno się chodzić w barwach klubowych (no ewentualnie T-shirt, ale żadne szaliki). Nie należy mieszać tych porządków.

Skrytykowałem pomysł uczniów II i od razu zostałem odsądzony od czci i wiary, że nie jestem prawdziwym Wiślakiem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów