The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2016, 21:07
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Kup może jeszcze coś w Wiślackim Sklepie i wrzuć do tematu "Pomoc Finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja" coś, co potwierdzi zakup - motywujemy się tam, by jak najwięcej kupić z asortymentu sklepu
Ja zrobię zakup w dniu jutrzejszym i wrzucę do w/w tematu jak zresztą obiecałem. W piątek na meczu raczej nie będę mógł być jednak we czwartek idę kupić bilet na narożnik lub E. Niezmiernie mnie jednak cieszy, że TS jest właścicielem Wisły i wbrew opiniom wcale nie uważam, że teraz będzie dyktat ludzi z SKWK. Wisła jest w rękach ludzi, dla których to coś więcej niż 5 liter i tego się trzymajmy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.08.2016, 21:09
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ja zrobię zakup w dniu jutrzejszym i wrzucę do w/w tematu jak zresztą obiecałem. W piątek na meczu raczej nie będę mógł być jednak we czwartek idę kupić bilet na narożnik lub E. Niezmiernie mnie jednak cieszy, że TS jest właścicielem Wisły i wbrew opiniom wcale nie uważam, że teraz będzie dyktat ludzi z SKWK. Wisła jest w rękach ludzi, dla których to coś więcej niż 5 liter i tego się trzymajmy.
Super Panowie i Panie, zaczynam wierzyć w to, że wreszcie ruszymy mocniej ze wspieraniem klubu jak będziemy się wspólnie motywować, to myślę, że Wisła wyjdzie na tym lepiej
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
rozan
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 23.08.2016, 22:31
Widać światełko w tunelu, teraz pozostaje nam czekać na konferencję i kolejne dobre nowiny.

p.s.
Zakupy w sklepie już zrobione
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 23.08.2016, 22:40
Panowie brawo. Niezależnie od poglądów na różne sprawy super,że wiemy co jest najważniejsze.
Odpowiedz cytując
ricenb
Member

Od: 03.2005

Stary 23.08.2016, 22:48
jestem za granica jak moge kupiowac bilety na mecze
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.08.2016, 22:56
Jeżeli posiadasz kartę kibica to przez internet, bez karty się nie da przez internet.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 23.08.2016, 23:06
Ale chyba można wyrobić kartę kibica przez internet.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 23.08.2016, 23:26
Odnowić się da, wyrobić nie.
Odpowiedz cytując
ricenb
Member

Od: 03.2005

Stary 23.08.2016, 23:29
to czas pomyslec nad wyrabianiem przez internet kart kibica za granica sa ludzie ktorzy napewno by wsparli ale niemoga
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Stary 23.08.2016, 23:55
Nie można, można odnowić ale nie można wyrobić jak się wcześniej nie miało.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.08.2016, 01:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Odnowić się da, wyrobić nie.
Eeee, chyba się da wyrobić.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Stary 24.08.2016, 01:49
Wg tego co jest napisane w regulaminie to nie ma takiej możliwości. Możesz wyrobić niestety tylko odwiedzając Strefę.

orzeu napisał(a):

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 24.08.2016, 08:54
R33 napisał(a):Wyświetl post
Wg tego co jest napisane w regulaminie to nie ma takiej możliwości. Możesz wyrobić niestety tylko odwiedzając Strefę.
I to powinno zostać jak najszybciej zmienione.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
mcrap
Member

Od: 05.2011

Stary 24.08.2016, 10:42
ricenb napisał(a):Wyświetl post
to czas pomyslec nad wyrabianiem przez internet kart kibica za granica sa ludzie ktorzy napewno by wsparli ale niemoga
Zdecydowanie popieram
Odpowiedz cytując
cierpliwy
Member

Od: 06.2013

Stary 24.08.2016, 11:17
Wisła może finansowo pomóc sobie sama (w zasadzie ludzie w Wiśle), np. powiększając liczbę kas/udostępniając więcej punktów/ułatwiając sprzedaż biletów przed meczami... Kolejki do kas zawsze! są gigantyczne już na godzinę przed meczem. Sam niestety ze dwa razy zrezygnowałem z pójścia na mecz (będąc pod stadionem godzinę przed meczem) bo wszedłbym ledwo w przerwie. Ostatnio z Ruchem to już w ogóle było apogeum, bo 2 godziny przed meczem kolejka miała 100 metrów. Ja wiem, że klub i wszyscy powiedzą, że trzeba kupić bilety online itp, że zniżki i że łatwo, ale jak widać dalej bardzo dużo osób kupuje bilet przed meczem i nic tego nie zmieni.

Dajmy im taką możliwość!!!

Zadbajmy wreszcie o lepsza organizację sprzedaży biletów w dniu meczu pod stadionem, naprawdę niewiele potrzeba. Może jakieś automaty jak KKM? Cokolwiek! Przecież wystarczy wstukać PESEL...i opłacić wybrany bilet. Oczywiście najlepiej budki/stoiska na mieście, czy w galerii. Sprzedaż pamiątek przy okazji to już dodatkowa sprawa, ale na ten moment mniej ważna.

Naprawdę setki chętnych przed meczami rezygnuje, bo nie chcą stać 2 godziny po bilet. To są olane tysiące złotych i dodatkowo bardzo zły obraz marketingu i wizerunku klubu...

Zgłaszajmy tutaj może także tego typu pomysły i rozwiązania? A przede wszystkim zachęćmy nowych włodarzy, żeby spróbowali się tym także zająć!
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 24.08.2016, 11:28
cierpliwy napisał(a):Wyświetl post
Wisła może finansowo pomóc sobie sama (w zasadzie ludzie w Wiśle), np. powiększając liczbę kas/udostępniając więcej punktów/ułatwiając sprzedaż biletów przed meczami... Kolejki do kas zawsze! są gigantyczne już na godzinę przed meczem. Sam niestety ze dwa razy zrezygnowałem z pójścia na mecz (będąc pod stadionem godzinę przed meczem) bo wszedłbym ledwo w przerwie. Ostatnio z Ruchem to już w ogóle było apogeum, bo 2 godziny przed meczem kolejka miała 100 metrów. Ja wiem, że klub i wszyscy powiedzą, że trzeba kupić bilety online itp, że zniżki i że łatwo, ale jak widać dalej bardzo dużo osób kupuje bilet przed meczem i nic tego nie zmieni.

Dajmy im taką możliwość!!!

Zadbajmy wreszcie o lepsza organizację sprzedaży biletów w dniu meczu pod stadionem, naprawdę niewiele potrzeba. Może jakieś automaty jak KKM? Cokolwiek! Przecież wystarczy wstukać PESEL...i opłacić wybrany bilet. Oczywiście najlepiej budki/stoiska na mieście, czy w galerii. Sprzedaż pamiątek przy okazji to już dodatkowa sprawa, ale na ten moment mniej ważna.

Naprawdę setki chętnych przed meczami rezygnuje, bo nie chcą stać 2 godziny po bilet. To są olane tysiące złotych i dodatkowo bardzo zły obraz marketingu i wizerunku klubu...

Zgłaszajmy tutaj może także tego typu pomysły i rozwiązania? A przede wszystkim zachęćmy nowych włodarzy, żeby spróbowali się tym także zająć!
Najśmieszniejsze jest to że w Multikinie czy Cinema jest więcej kas niż na 33000 tysięcznym stadionie........
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.08.2016, 11:43
Super gdyby się dało też kupic bilet przez internet, ale bez karty kibica. Wstukujesz PESEL, opłacasz - masz bilet. Dodatkowo zakup bez logowania, dla gości.

Ja np. nie mam karty jakiś czas, ale podjade po bilet czy kartę właśnie. Natomiast niektórzy mogą zrezygnować, bo nie mają czasu jechać po bilet czy wyrobić KK.
Odpowiedz cytując
cierpliwy
Member

Stary 24.08.2016, 11:48
Chwileczkę, nie każę nikomu stawiać budki na żydowni. W miejscach obiektywnie neutralnych typu galerie handlowe, to już chyba można? Kiedyś w Tesco i chyba M1 takie prywatne punkty (wyspy) z wiślackimi pamiątkami były i jakoś się dało. Ale ok, to jest w ogóle złożony temat i stoiska nie są aż taką koniecznością.

Koniecznością jest przede wszystkim więcej kas! Np. w narożniku od strony błoń. Pełno ludzi tamtędy przychodzi na mecz. Czemu w dniu meczu nie można otwierać tam kilku kas? Koszt bieżący za dzień 1000 zł, postawienie kas z 50000-100000 zł. Po kilku meczach może się już spłacić...
To samo rozwiązanie np. obok tej budy co udaje "sklep klubowy".

Czy to takie trudne i nierealne?
Ostatnio edytowane przez cierpliwy : 24.08.2016 o godz. 11:57.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 24.08.2016, 12:04
Jeśli macie pomysły jak ulepszyć sprzedaż biletów itd itp to polecam kierować je na TT naszego rzecznika prasowego https://twitter.com/DJuszczyk
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 24.08.2016, 12:28
To się nazywa błędne koło.

Żeby uruchomić więcej kas, trzeba:
- znaleźć odpowiedni punkt,
- wyposażyć ten punkt w odpowiednią infrastrukturę,
- zatrudnić kasjera,
- pokryć pozostałe koszty bieżące funkcjonowania punktu (media, czynsz).

Żeby to zrobić, trzeba mieć pieniądze (załóżmy, że to te 50-100 tys., o których wspomniano wyżej). Jeśli się tych pieniędzy nie ma (bo jest już po nie ustawiona kolejka wierzycieli i pracowników czekających na wypłaty), to nie będzie się zarabiać w ten sposób kolejnych pieniędzy.

I to oczywiście przy założeniu, że taki punkt kasowy jest w stanie zarobić na siebie (pokryje koszty i marżę zysku), co przy dotychczasowej tendencji w zakresie frekwencji, poziomu sportowego i jakości marketingu było mocno wątpliwe.

Gdyby to było tak proste, pewnie któryś z kolejnych zarządów by się na to zdecydował.
Odpowiedz cytując
Clanowy
Member

Od: 05.2004

Stary 24.08.2016, 12:34
A mnie się wydaję, że się młodemu pokoleniu w dupach poprzewracało .

100m kolejka to powód ro rezygnacji z pójścia na mecz?

W latach 90-tych to nawet 4 godziny pod kasami w ścisku stałem, żeby wejść na mecz.

Jest internet można kupić bez wychodzenia z domu ale nie bo trzeba dupe ruszyć i wyrobić kartę kibica.

PS: Jakby jedemu z drugim bilet do dmu wysłać poleconym to by narzekał jeden z drugim, że na pocztę musi iść odebrać.

Szkoda słów.
Odpowiedz cytując
cierpliwy
Member

Stary 24.08.2016, 12:37
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...let_wczesniej/

Widać rzecznik czyta na bieżąco forum, szybka reakcja

Ale prosimy o jeszcze więcej akcji...
Ostatnio edytowane przez cierpliwy : 24.08.2016 o godz. 12:40.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.08.2016, 12:39
cierpliwy napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...let_wczesniej/

Widać rzecznik czyta na bieżąco forum, szybka reakcja
Chyba to jest jego obowiązkiem nie ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 24.08.2016, 12:40
@Clanowy,

Ale masz dwie drogi: albo zaakceptujesz, że czasy się zmieniły, rozrywek jest więcej, ludzie są wygodniejsi i klub się zacznie dostosowywać do tego, konkurować jakością i komfortem z innymi rozrywkami albo będziesz właśnie gadał "bo za moich czasów bla bla bla..." i będziesz miał 7 tys. na meczu. Możesz się na to wściekać, ale rolą firmy, marketingu itp. jest przystosować się i trafić w punkt tego czego klient potrzebuje.

Ty masz być pod kibica, dla kibica, choćby klub w....iało podejście kibica to ma wyjść na przeciw, bo to klient jak w każdym innym biznesie. Tym bardziej w sytuacji jak teraz.

Jak będzie tip-top drużyna, to pewnie wiele osób przymknie oko i postoi nawet te 4h. Chociaż dążyć powinniśmy do jakości sportowej i organizacyjnej.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 24.08.2016, 12:41
Wiadomo, że wymówki o kolejkach są głupie, ale trzeba się z tym pogodzić, że tak jest. Wisła powinna dążyć do tego, żeby jak najwięcej kibiców wyrobiło kartę kibica. Tym bardziej, że wyrobienie karty daje możliwość odnawiania jej już przez internet.

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby organizowanie np. w przerwach na reprezentację sparingów z drużynami z miast, z których ludzie jeżdżą również na Wisłę (np. Dalin Myślenice, Skawa Wadowice, Skawinka Skawina, BKS Bochnia itd.), gdzie oprócz promocji klubu można by zaaranżować jakiś mobilny punkt wyrabiania kart. Przecież zabranie ze sobą 2 laptopów, jakichś drukarek i stolika turystycznego raczej nie jest zbyt skomplikowane.

PS. Wszystkie wielkie kluby się promują, te największe głównie przez tournee po Azji. Wisła natomiast powinna się pokazywać w "swoich" miejscowościach.
Ostatnio edytowane przez Paweł : 24.08.2016 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując
Franeklowcabramek
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 24.08.2016, 12:44
Ja czekam na swoją kartę kibica. Nawet nie wiem czy jest możliwość wyrobienia jej bez osobistego stawienia się w Krakowie. Mimo wszystko opłata za nią poszła i wziąłem wysyłkę a nie odbiór osobisty więc może się uda.

Coś słabo :(
Odpowiedz cytując
Thuesen
Member

Od: 05.2010

Stary 24.08.2016, 12:47
W ostatnie dwa dni sprzedaje sie najwiecej biletow. Poza tym doliczyc do tego trzeba karnety. Nie jest zle, a bedzie lepiej!
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 24.08.2016, 12:48
Clanowy napisał(a):Wyświetl post
A mnie się wydaję, że się młodemu pokoleniu w dupach poprzewracało .

100m kolejka to powód ro rezygnacji z pójścia na mecz?

W latach 90-tych to nawet 4 godziny pod kasami w ścisku stałem, żeby wejść na mecz.

Jest internet można kupić bez wychodzenia z domu ale nie bo trzeba dupe ruszyć i wyrobić kartę kibica.

PS: Jakby jedemu z drugim bilet do dmu wysłać poleconym to by narzekał jeden z drugim, że na pocztę musi iść odebrać.

Szkoda słów.
W latach 90tych to rozrywek w mieście było niewiele, a oglądanie meczu w telewizji to była katorga. Dziś miasto się rozrosło, jest masa kin, kręgielni, bilardów, basenów, gokartów. i innych rozrywek gdzie nie trzeba stać kilka godzin w kolejce. By zapełnić 30 tys stadion, trzeba być tutaj konkurencyjnym i tyle. W ogóle to trzeba by zacząć od prostej aplikacji mobilnej za pomocą której można kupić bilet. Takie coś powinno być tańsze o tworzenia nowych kas. Mamy wielu kibiców na AGHu, może znajdzie się kilku informatyków co zrobią to za frytki.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 24.08.2016, 12:53
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że wymówki o kolejkach są głupie, ale trzeba się z tym pogodzić, że tak jest. Wisła powinna dążyć do tego, żeby jak najwięcej kibiców wyrobiło kartę kibica. Tym bardziej, że wyrobienie karty daje możliwość odnawiania jej już przez internet.

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby organizowanie np. w przerwach na reprezentację sparingów z drużynami z miast, z których ludzie jeżdżą również na Wisłę (np. Dalin Myślenice, Skawa Wadowice, Skawinka Skawina, BKS Bochnia itd.), gdzie oprócz promocji klubu można by zaaranżować jakiś mobilny punkt wyrabiania kart. Przecież zabranie ze sobą 2 laptopów, jakichś drukarek i stolika turystycznego raczej nie jest zbyt skomplikowane.

PS. Wszystkie wielkie kluby się promują, te największe głównie przez tournee po Azji. Wisła natomiast powinna się pokazywać w "swoich" miejscowościach.
Dokładnie. Tyle, że to o czym piszesz, albo czyjś pomysł o organizacji wirtualnego sektora dla kibiców z zagranicy lub takich, którzy nie mogą przyjść na mecz i świadomie kupują jedynie bilet, to ABC fajnie i dobrze działającego marketingu. Takie must have, które każda firma powinna wykonywać. Wyjście do klienta, zabieganie o niego. Ale tego u nas po prostu nie ma, bo też nie ma marketingu.

Plakaty, treści na stronę, liczniki, kontent w mediach społecznościowych - to jest administrowanie aktualnościami. To nie jest żaden marketing.

Jeśli produkt sam w sobie nie jest na tyle atrakcyjny, aby przyciągnąć ludzi to musi być wykonana ogromna praca właśnie w obszarze promocji, kreatywnego marketingu, reklamy. Tu nie ma żadnej filozofii pod tytułem dlaczego frekwencja jest taka, a nie inna.

Ale krok po kroku.. Systematycznie, najpierw priorytety, później czy to pod egidą TS czy innego inwestora, budowanie profesjonalnych działów klubu.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 24.08.2016, 12:57
Oby znalazła się uczciwa osoba, która chciałaby kupić klub. TS tego nie pociągnie zbyt długo i oni są tego świadomi. Sponsorzy z prawdziwego zdarzenia nie przyjdą do nas przy obecnym stanie. Najwyżej jacyś drobni przedsiębiorcy. Plus, że Meresiński odpadł i teraz klub zyskał trochę czasu na poszukiwania. Do Września muszą spłacić część długów, ale pal licho- najwyżej dostaniemy punkty karne. Teoretycznie do końca sezonu powinniśmy grać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów