The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?
Andrzej Duda 147 85,96%
Bronisław Komorowski 24 14,04%
Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dwdx1906
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.03.2015, 13:01. Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz?
Wybory zbliżają się wielkimi krokami, mamy już przybliżoną listę kandydatów, więc chyba czas na oddzielny temat z oddzielną sondą. Zobaczymy, czy i tutaj śpiący królewicz zwycięży w I turze.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.03.2015, 13:03
Proponuję się jeszcze wstrzymać z ankietami aż się ostatecznie wyjaśni kto startuje w wyborach (kto zebrał podpisy). A tak przy okazji to Palikot zebrał te 100 tys? Bo jakoś nigdzie mi się żadna informacja na ten temat nie rzuciła w oczy.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
dwdx1906
Senior Member

Stary 27.03.2015, 13:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Proponuję się jeszcze wstrzymać z ankietami aż się ostatecznie wyjaśni kto startuje w wyborach (kto zebrał podpisy). A tak przy okazji to Palikot zebrał te 100 tys? Bo jakoś nigdzie mi się żadna informacja na ten temat nie rzuciła w oczy.
150 tyś. Grodzkie i marszałkinie mu oddały swoje pewnie
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Od: 11.2002

Stary 27.03.2015, 13:22
Jak można głosować na ochroniarza z zarzutami pobicia?

ps. Dresiki proszę Was, nie idźcie do wyborów, nie róbcie wiochy!
Odpowiedz cytując
dwdx1906
Senior Member

Stary 27.03.2015, 14:34
pysio napisał(a):Wyświetl post

Idąc tym tropem nie powinno się głosować na Pana Komorowskiego, bo siedział w celi więziennej.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 27.03.2015, 14:47

Zebrałeś Krzychowi odpowiednią ilość podpisów, czy nie ? Będzie nas straszył w kampani wyborczej, czy nie ?
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 27.03.2015, 14:51
Będzie powtórka z 2005 roku w sondazach i pierwszej turze wygral tusk a w drugiej Kaczyński
Chociaz patrzac na kampanie Komorowskiego gdyby dluzej trawala nikt nie musialby go osmieszac sam to doskonale robi. Ja osobiscie zaglosuje na antysytemowca Kukiz, Korwin-Mikke, Braun albo Kowalski. W drugiej turze oczywiscie Duda chociaz za pisem nie przepadam ale jak mozna glosowac na PO lub komora ?!?!?!
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 27.03.2015, 18:19
Mnie najbardziej przeraża, to, że na podstawie ankiety z bólem serca trzeba stwierdzić, iż po takiej serii kompromitacji i wpadek znalazły się osoby, które 10 maja zamierzają oddać swój głos na Jaśnie Nam Panującego Bula. Zgroza, Mości Panowie, zgroza!
Ostatnio edytowane przez Smuga : 27.03.2015 o godz. 18:43.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.03.2015, 18:23
I głos na Palikota
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 27.03.2015, 18:32
No chyba wiadomo kto
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 27.03.2015, 18:37
W pierwszej turze - Kukiz/Korwin - Mikke ( przemyślenia w toku, chociaż w gruncie rzeczy - boję się, że na próżno wysilam mózgownicę )...
W drugiej turze - kontrkandydat Jaśnie Nam Panującego...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Janek_wad
Junior Member

Stary 27.03.2015, 18:47

Jak można bezgranicznie wierzyć kłamliwym mediom, które w zdecydowanej większości działają w zgodzie z własnym (wyłącznie) interesem? Pan Marian w merytorycznej debacie rozbiłby w pył 3/4 pozostałych kandydatów. Szkoda, że prawica tak mocno się podzieliła. Panowie: Kowalski, Braun, Wilk, Mikke i Kukiz na pewno - sumarycznie - zgarną całkiem sporą kupkę głosów. Obstawiam okolice 20%.

W wyborach prezydenckich nie ma to co prawda większego znaczenia, bo zapewne i tak wygra kandydat z opcji 'socjal' lub 'totalny socjal'. Natomiast już za niedługo wybory parlamentarne i jeśli prawicowcy nie będą działali razem, może się skończyć utratą szans na utworzenie jakiejkolwiek realnej opozycji w stosunku do PO/PiS.

Mój głos w pierwszej turze powędruje do Pana Kowalskiego. W drugiej - kontrkandydat tańczącego na krześle z szogunem.
Ostatnio edytowane przez Janek_wad : 27.03.2015 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 27.03.2015, 19:36
Cytat:
W pierwszej turze - Kukiz/Korwin - Mikke ( przemyślenia w toku, chociaż w gruncie rzeczy - boję się, że na próżno wysilam mózgownicę )...
Nie jestem zwolennikiem Korwina ale przy takim dylemacie polecam głosować właśnie na niego. Dlaczego? Bo nawet przy przegranych wyborach (co jest oczywiście pewne) głos na Mikkego ma dalsze znaczenie. Ten głos przełoży się na najbliższe wybory parlamentarne. Jeśli Korwin zbierze np 7% głosów teraz to będzie to dobry omen na wybory partyjne. Kukiz i Braun mogą natomiast okazać się takim jednym wystrzałem. Dostaną w wyborach prezydenckich 1-5%, i co dalej? Będą czekać kolejne 5 lat żeby startować i dostać 5-15%?
Może to trochę dziwne podejście bo promuje partyjniactwo, które jest rakiem dla polskiej polityki ale chyba i rozsądne podejście. Jeśli bym gdzieś miał szukać wytłumaczenia na określenie "głos stracony" to właśnie tu bym się pokusił o to, że oddanie głosu na kogoś, kto wystartuje w jednych wyborach a później słuch może o nim zaginąć to właśnie taki stracony głos.

Cytat:
W wyborach prezydenckich nie ma to co prawda większego znaczenia, bo zapewne i tak wygra kandydat z opcji 'socjal' lub 'totalny socjal'. Natomiast już za niedługo wybory parlamentarne i jeśli prawicowcy nie będą działali razem, może się skończyć utratą szans na utworzenie jakiejkolwiek realnej opozycji w stosunku do PO/PiS.
Ten cały nurt antysystemowy powinien się ogarnąć i wystawić w wyborach parlamentarnych swoich kandydatów z jednej listy. To jest jedyne logiczne rozwiązanie w obecnej sytuacji. Dzięki niemu siła wszystkich głosów się kumuluje. Taka lista natomiast nie zobowiązuje do niczego. Nie jest to żadna koalicja czy zalążek wspólnej partii. Ani Korwiny, ani RN ani nikt inny nie ma na tyle rozwiniętych struktur i na tyle medialnych i doświadczonych polityków aby sensownie zapełnić swoimi nazwiskami listy w kolejnych wyborach więc naturalne powinno być to, że wystawiają wspólna listę i się dzielą, że w pewnym rejonie 1 dostają Korwinowcy, w innym RN, w innym KNP itd.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 27.03.2015, 19:42
Jaroo1 "Taka lista natomiast nie zobowiązuje do niczego. Nie jest to żadna koalicja czy zalążek wspólnej partii"

proste pytanie ? jak wyobrażasz sobie ustalenie miejsc na takiej liście ? łatwo powiedzieć , trudniej zrobić , niestety nie jest to takie proste jak Ci się wydaje
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Stary 27.03.2015, 21:03
Głos na Palikota jest ode mnie. Jedyny z tego towarzystwa, który coś osiągnął, a nie tylko żeruje z publicznych pieniędzy.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 27.03.2015, 21:05
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
W drugiej turze - kontrkandydat Jaśnie Nam Panującego...
Mam podobnie, w pierwszej turze głos na JKM, w drugiej prawdopodobnie na Dudę - choć bezczelnie atakujący zwolenników prawicy pisowiec Gwiaździsty wyświadcza Dudzie niedźwiedzią przysługę (stając się poniekąd wentylem bezpieczeństwa dla PO) i skłania mnie do tego, by w drugiej turze nie uczestniczyć w ogóle.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 27.03.2015, 21:07
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
bezczelnie atakujący zwolenników prawicy pisowiec Gwiaździsty wyświadcza Dudzie niedźwiedzią przysługę (stając się poniekąd wentylem bezpieczeństwa dla PO) i skłania mnie do tego, by w drugiej turze nie uczestniczyć w ogóle.
Wszyscy jesteśmy pisowcami.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 27.03.2015, 21:09
podobnie jak wyzej. Najpierw na JKM potem prawdopodobnie na Dude.
Odpowiedz cytując
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 27.03.2015, 21:11
Głos na Palikota jest ode mnie. Jedyny z tego towarzystwa, który coś osiągnął, a nie tylko żeruje z publicznych pieniędzy.
Osiągnął coś, że dostał za zadanie założenie partii "opozycyjnej" mającej pomóc w kilku głosowaniach obecnemu rządowi. Co przyznał sam Dębski, że Palikot głosował tak jak kazał Tusk, Komorowski czy Michnik dzwoniący dzień wcześniej przed głosowaniami.
Tak samo teraz w kampanii ma zrobić zamieszanie i zdobyć głosy lewicowców, aby w II turze zaatakować Dudę i swoje głosy przekazać wyważonemu,spokojnemu Bronkowi (prywatnie jego przyjacielowi)
Odpowiedz cytując
dwdx1906
Senior Member

Stary 27.03.2015, 21:18
Marian Kowalski też żył za swoje (i w przeciwieństwie do Janusza - niekradzione)
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Stary 27.03.2015, 21:21
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Osiągnął coś, że dostał za zadanie założenie partii "opozycyjnej" mającej pomóc w kilku głosowaniach obecnemu rządowi. Co przyznał sam Dębski, że Palikot głosował tak jak kazał Tusk, Komorowski czy Michnik dzwoniący dzień wcześniej przed głosowaniami.
Tak samo teraz w kampanii ma zrobić zamieszanie i zdobyć głosy lewicowców, aby w II turze zaatakować Dudę i swoje głosy przekazać wyważonemu,spokojnemu Bronkowi (prywatnie jego przyjacielowi)
Tak, tak.. na takie bajki to tylko na tym forum można kogoś złapać. Proponuję moderatorom zmienić nazwę na forum teorii spiskowych i kiedyś kibiców Wisły Kraków
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Stary 27.03.2015, 21:23
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
Marian Kowalski też żył za swoje (i w przeciwieństwie do Janusza - niekradzione)
Ma zarzuty pobicia, pewnie ukradł swojej ofierze telefon i pieniądze więc jest bandytą. Żałosny ten nasz krajek, gdzie byle prosty chłop z ulicy, bramkarz... zbiera 100 tys podpisów jego podobnych.

żal.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 27.03.2015, 21:41
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam podobnie, w pierwszej turze głos na JKM, w drugiej prawdopodobnie na Dudę - choć bezczelnie atakujący zwolenników prawicy pisowiec Gwiaździsty wyświadcza Dudzie niedźwiedzią przysługę (stając się poniekąd wentylem bezpieczeństwa dla PO) i skłania mnie do tego, by w drugiej turze nie uczestniczyć w ogóle.
Dobry kawał, odezwał się ten co sam bezczelnie atakuje PiS wraz z koleżkami z kanapowych partii. Poczytaj ich wpisy, obelgi od żydokomuny, czy zwierząt. Dlatego przestań robić z siebie wrażliwą panienkę i daj sobie wogóle spokój z polityką. Polska da sobi radę bez płaczków.
Odpowiedz cytując
cash_X
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 27.03.2015, 21:47
Ma zarzuty pobicia, pewnie ukradł swojej ofierze telefon i pieniądze więc jest bandytą. Żałosny ten nasz krajek, gdzie byle prosty chłop z ulicy, bramkarz... zbiera 100 tys podpisów jego podobnych.

żal.
A co jest złego w prostym chłopie? To że nie kupił polmosu za pieniądze polmosu? Tylko tyle paliłajza osiągneła
Odpowiedz cytując
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 27.03.2015, 21:50
Tak, tak.. na takie bajki to tylko na tym forum można kogoś złapać. Proponuję moderatorom zmienić nazwę na forum teorii spiskowych i kiedyś kibiców Wisły Kraków
Cóż w mediach, które czytasz tego nie napiszą, a Ty wierz dalej, że to była partia opozycyjna

https://twitter.com/artur_debski

Na jesieni nie zdziwię się jak Palikot i reszta z niedobitków TR znajdą się na listach PO, zrobią publiczne wystąpienia gdzie wyrażą skruchę
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 27.03.2015, 22:03
to prawda co piszesz ale ten cały dębski jest po jednych pieniądzach z paligłupem ,ma kilka spraw za podrabianie odzieży , moim zdaniem osoba zadaniowana przez wsi ,obecnie rezyduje w zeteselu
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 27.03.2015, 22:12
Palikot i jego Ruch to mniej więcej coś jak Cracovia, nie wiem po co dyskutujecie w tym temacie o jakiejś bandzie meneli z pod znaku Janusza. I to jeszcze dyskutujecie z trollem.

Cytat:
proste pytanie ? jak wyobrażasz sobie ustalenie miejsc na takiej liście ? łatwo powiedzieć , trudniej zrobić , niestety nie jest to takie proste jak Ci się wydaje
Ja to sobie bardzo prosto wyobrażam. Polska jest podzielona na Okręgi Wyborcze w tych wyborach prawda? Każda z partii wchodzących w koalicję powinna być traktowana tak samo czyli podział na listach powinien być równy. Tych okręgów jest bodajże 41. Podzielić to np na 3 partie, daje to prawie równe 12. W 12 okręgach nr 1 na liście zajmują przedstawiciele KNP, w 12 KORWINa i w 11 RN. Później w tych Okręgach gdzie jedynki miało KNP to na drugim miejscu będzie ktoś od KORWINa i tak na zmianę.

Możnaby nawet zrobić tak, że wszędzie jedynki dostaje KORWIn, dwójki RN, trójki KNP, i dalej też taką przeplatankę. Myslę, że każdy kumaty, który by poszedł głosować to by wiedział czy zaznaczać na tej wspólnej liście przykładową 1, 2, 3
Żadna z tych partii nie ma 41 silnych kandydatów, nie mówię już o większej ilości. W ogóle bez sensu jest startować samemu w tych wyborach.

Chyba, że się mylę z tym podziałem i jest coś co pominąłem lub źle rozumiem, jeśli tak to pisz.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 27.03.2015, 22:13
ja głosuje na Janusza a potem na Kasię Cichopek w tańcu z Gwiazdami

No teraz widać jakim jesteś trollem, bo na Palikota głosowałem ja!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 27.03.2015, 22:16
palikot napisał(a):Wyświetl post
ja głosuje na JKM-a a potem na Kasię Cichopek w tańcu z Gwiazdami
Gratuluję konsekwencji, obaj kandydaci na jednym poziomie i to nie tylko procentowym
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 27.03.2015, 22:23
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dobry kawał, odezwał się ten co sam bezczelnie atakuje PiS wraz z koleżkami z kanapowych partii. Poczytaj ich wpisy, obelgi od żydokomuny, czy zwierząt. Dlatego przestań robić z siebie wrażliwą panienkę i daj sobie wogóle spokój z polityką. Polska da sobi radę bez płaczków.
Ja nie biorę ataków do siebie, one co najwyżej zniechęcają do prożydowskiego PiS-u.
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Polska da sobi radę bez płaczków.
A Duda da sobie radę w II turze bez poparcia wyborców innych kandydatów?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów