The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.03.2019, 21:13
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
A czy WSH jest jakas grupa przestepcza czy chora ideologia, a rekin jest sklasyfikowany jako zakazany symbol na calym swiecie?

Wlasnie. Opieraj sie na faktach. Prokuratura jesli zatrzyma kogokolwiek w zwiazku z "rozkradaniem Wisly" to jak sadzisz, oprze sie na faktach i zatrzyma pojedyncze osoby czy zatrzyma wszystkich czlonkow WSH jak leci?
Wg. prokuratury tak. Bylo juz, wklejane. Hinduizm nie zrezygnowal ze swastyki tak i swiat nie zrezygnuje z rekina skupmy sie na mikrokosmosie czyli tym rekinie i Wisle.

Zalezy od faktow, sprawa jest w prokuraturze, czekamy.
Niemniej jednak jesli odpowiadało by Ci bycie w/wspieranie organizacji, która jest przedmiotem sledztwa kryminalnego i ktorej wielu(zgodzisz sie, ze nie nadużycie?) siedzi, siedzialo i bedzie siedziec za rzeczy zgola z klubem nie zwiazane?

Edit: powolywanie sie na domniemanie niewinnosci, czy ochrone prawna ws. Sharks bylo by nieco smieszne.
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 05.03.2019 o godz. 21:16.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 05.03.2019, 21:23
Nigdy w WSH nie bylem, nie jestem i nie bede wiec mi to zwisa co oni tam wieszaja i z jakiego powodu. Ja sie skupiam na Wisle. Gdzie wg prokuratury WSH jest grupa przestepcza? Prosze o link.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 05.03.2019, 21:26
Nie wiem, na podstawie czego?
Prokuratura Rejonowa dla Krakowa Podgórza uznała, że bojówka Sharks spełnia kodeksowe kryteria zorganizowanej grupy przestępczej.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 05.03.2019, 21:29
A nie powinno bo nie robia tego u siebie pod donem tylko na stadionie klubu, ktiremu kibicujesz.

https://gazetakrakowska.pl/krakow-cz...es/ar/13158380
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 05.03.2019, 21:30
Tak poważnie, bo idąc tym tokiem, to Ty jako kibic Wisły również brałeś kasę z klubu. Pasuje ?
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 05.03.2019, 21:41
Master, jak sadze w ogole kibucow Wisly, dojacy/gangusy stanowili setna czesc promila. A jak by to wygladalo wsrod samych Sharks. Wniosek?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 05.03.2019, 21:41
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
A nie powinno bo nie robia tego u siebie pod donem tylko na stadionie klubu, ktiremu kibicujesz.

Nic tu nie ma o tym, ze WSH to grupa przestepcza, tylko, ze spelnia takie kryteria. Tak samo jak obojetnie jaka zorganizowana grupa osob identyfikujaca sie z czymkolwiek. Juz pomijam fakt, ze to mialo na celu "dobranie sie" do pewnego towarzystwa wzajemnych adoracji. To, ze niektorzy czlonkowie WSH tworzyli grupe przestepcza to przeciez calkiem inna bajka. Dllatego tez nie aresztowano wszystkich czlonkow WSH, tylko tych, na ktorych cos znaleziono...

Czego nie powinni robic na stadionie? Nie slyszalem o jakichs zatrzymaniach kogokolwiek z WSH ze wzgledu na jakiekolwiek popelnione przestepstwa majace miejsce na stadionie. No chyba, ze Misiek i Baggio
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 05.03.2019, 21:50
Spelnia kryteria ale nie jest no nie grupa przestepcza nie moze się identyfikowac z czymkolwiek np hodowla swinek morskich.

Sporo tych na których cos znaleziono a wiadomo sprawa sie nie skonczyla.

Na stadionie nie powinni byc bo nastoletnie lebki widza w nich idoli.
Zgadza sie przestepstwa byly poza stadionem ale stadion z kolei jest juz, swietnym miejscem aby za wspomniane osiagniecia pozdrowic tych ktorzy siedza.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.03.2019, 21:54
Cytat:
UW jebało Wisłę na kasę? udowodnij...
Jak dla mnie wszyscy tam jebali Wisłę na kasę i siedzieli cicho udając, ze się nic nie dzieje. 2 lata ostrego okradania klubu, było wiele zbiórek internetowych, ktoś się z tego rozliczył? Ktoś coś zrobił żeby tę spirale złodziejstwa zatrzymać? Bo mi się wydaje, że nikt palcem nie kiwnął dopóki nie znaleźli się Lesnodorski, Błaszczykowski i Królewski.
Także żal tu kogokolwiek bronić. Teraz też już się zaczyna szarża jak to się pięknie mówi grup kibicowskich na Wiśle.
Już chcą rządzić, już protesty jakieś robią.
Kto ma kibicować niech kibicuje, kto ma być H niech będzie jak najlepszym H, kto ma zarządzać klubem niech rządzi jak najlepiej. Mniej pajacowania a więcej pokory i kązdemu wyjdzie na dobre.

Cytat:
Tzn. co? Mają stanąć na murawie a na sektorze E będą siedziały takie osoby jak ty i reszta tych nawiedzeńców z TT. I ich ....a będziecie rozgrzeszać albo nie?
Jak chcą to moga nawet reklamy w TVP wykupić z przeprosinami. Jak było zajebiście to na internetach śmigały dziesiątki oświadczeń WSH, SKWK i innych, na temat Artura Szpilki, na temat Bednarza itd a jak się zaczeło jebać to co, nagle od zeszłego roku SKWK i WSH juz żadnych oświadczeń nie wydaje? Nic nie mają do powiedzenia?
To jest żenada, ze ktoś jeszcze ich broni. Tyle co oni kasy zajebali i narobili złego, napluli nam wszystkim w mordy, ludziom, którzy sobie odejmowali od gara a dawali do puchy czy na akcje różne wpłacali. Ja generalnie nie lubię być ruchany przez innych dlatego jedyna możliwa opcja obecnie to trzymanie dystansu do tego towarzystwa. A dlatego, że jak napisałem nigdzie się nie spowiadają z tego co się stało to nikt o podobnym myśłeniu do mojego się do nich nie przekona. A jak widać od 2016 roku jak rozjebali zgodę z Śląskiem i Lechią to na C została garstka, i to tam też nie wszyscy są ślepymi poplecznikami dla nich. Teraz odjebali drugiego babola po 2 latach i tych popleczników jest jeszcze mniej.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 05.03.2019, 21:55
Nic tu nie ma o tym, ze WSH to grupa przestepcza, tylko, ze spelnia takie kryteria. Tak samo jak obojetnie jaka zorganizowana grupa osob identyfikujaca sie z czymkolwiek. Juz pomijam fakt, ze to mialo na celu "dobranie sie" do pewnego towarzystwa wzajemnych adoracji. To, ze niektorzy czlonkowie WSH tworzyli grupe przestepcza to przeciez calkiem inna bajka. Dllatego tez nie aresztowano wszystkich czlonkow WSH, tylko tych, na ktorych cos znaleziono...

Czego nie powinni robic na stadionie? Nie slyszalem o jakichs zatrzymaniach kogokolwiek z WSH ze wzgledu na jakiekolwiek popelnione przestepstwa majace miejsce na stadionie. No chyba, ze Misiek i Baggio

Nie powinni wieszać flag PDW i innych sharsków w obecnej konfiguracji, tylko tyle i aż tyle. Powinni zniknąć w ogóle ze stadionu i zająć się swoimi sprawami z kolegami z cichej, a nie pod różnymi przykrywkami (w typ wypadku ośw. UW) roz.ać ledwo posklejany po ich rządach klub.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 05.03.2019, 22:06
Spelnia kryteria ale nie jest no nie grupa przestepcza nie moze się identyfikowac z czymkolwiek np hodowla swinek morskich.

Sporo tych na których cos znaleziono a wiadomo sprawa sie nie skonczyla.

Na stadionie nie powinni byc bo nastoletnie lebki widza w nich idoli.
Zgadza sie przestepstwa byly poza stadionem ale stadion z kolei jest juz, swietnym miejscem aby za wspomniane osiagniecia pozdrowic tych ktorzy siedza.
A tutaj to juz calkiem inna bajka, z ktora sie zgadzam. Pozdrawianie powinno sie odbywac pod kryminalem a nie na stadionie, tylko co to ma do flag "z rekinem"?
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 05.03.2019, 22:09
No i czekam jeszcze na ostateczny argument "obrońców," że za niedługo braknie "ochrony" na mieście

Rachu ciachu czy człowiek się nie bawi, albo gdzie się ukrył - to se na vrati, na całe szczęście. To nigdy nie miało nic wspólnego z Wisłą, ani nawet z H, wymknęło się spod kontroli i doprowadziło do grudnia 2018.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.03.2019, 22:14
Jak czytam że WSH spełnia kryteria grupy przestepczej to wydaje mi się, że 90% ekip w Polsce je spełnia...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 05.03.2019, 22:21
South napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam że WSH spełnia kryteria grupy przestepczej to wydaje mi się, że 90% ekip w Polsce je spełnia...
Być może, ale to tylko świadczy o patologii, która oplata swoimi mackami środowiska kibicowskie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 05.03.2019, 22:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ale o jakich Ty flagach i symbolach piszesz jeszcze cytując mój post? Sam jestem od paru sezonów na D... Piszę o normalnym, zdrowym ruchu kibicowskim.
Normalnego, zdrowego ruchu kibicowskiego nie było na Wiśle dziesiątki lat. Wystarczy zobaczyć jakie poparcie ma od nastu lat wielki bohater dwuneczu z Parma.

Post cytuję bo ostatnio wrzucasz sporo kamyczków do ogródka obecnego zarządu. A w tej jednej sprawie które kibicuje im dużo więcej osób niż Ci się wydaje.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.03.2019 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.03.2019, 22:29
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Być może, ale to tylko świadczy o patologii, która oplata swoimi mackami środowiska kibicowskie.
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.03.2019, 22:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Normalnego, zdrowego ruchu kibicowskiego nie było na Wiśle dziesiątki lat. Wystarczy zobaczyć jakie poparcie ma od nastu lat wielki bohater dwuneczu z Parma.

Post cytuję bo ostatnio wrzucasz sporo kamyczków do ogródka obecnego zarządu. A w tej jednej sprawie które nocuje im dużo więcej osób niż Ci się wydaje.
I teraz nie ma szans na normalny ruch kibicowski? Wg mnie właśnie teraz jest szansa...

Bardzo Cię proszę, jak wspominasz moje posty to odpuść sobie wsh itp., bo fanem ich nie jestem.

I jakie kamyczki wrzucam do ogródka zarządu? Generalnie mocno kibicuję, żeby im się udało Wisłę posklejać. Zdarza mi się krytykować niektóre posunięcia, wypowiedzi - ale chyba można to jeszcze robić?
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 05.03.2019, 22:40
serek nie wolno, bo oni są nieomylni i wiedzą wszystko najlepiej
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 05.03.2019, 22:46
No cóż ,jeszcze pół roku temu jak komuś zdarzało się krytykować niektóre posunięcia i wypowiedzi Sarapaty i Dukata to mógł liczyć że tacy jak Ty wyślą go na druga stronę błoń i dostanie przynajmniej miesięcznego bana...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.03.2019, 22:50
krysztal napisał(a):Wyświetl post
No cóż ,jeszcze pół roku temu jak komuś zdarzało się krytykować niektóre posunięcia i wypowiedzi Sarapaty i Dukata to mógł liczyć że tacy jak Ty wyślą go na druga stronę błoń i dostanie przynajmniej miesięcznego bana...
No cóż, nie było takich sytuacji.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 05.03.2019, 22:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
I teraz nie ma szans na normalny ruch kibicowski? Wg mnie właśnie teraz jest szansa...

Bardzo Cię proszę, jak wspominasz moje posty to odpuść sobie wsh itp., bo fanem ich nie jestem.

I jakie kamyczki wrzucam do ogródka zarządu? Generalnie mocno kibicuję, żeby im się udało Wisłę posklejać. Zdarza mi się krytykować niektóre posunięcia, wypowiedzi - ale chyba można to jeszcze robić?
Wiem że nie jesteś ich fanem, ale niestety wiele wskazuje na to że obecny "protest " UW ma wiele z nimi wspólnego. I to oni są ością niezgody.
Powiem więcej, gdyby w czystej teorii WSH nie istniało nie byłoby tej rozmowy dzisiaj, wczoraj na ten temat i miałbys normalny ruch kibicowski.
Dlatego trzeba wspierać zarząd, tym bardziej jeśli Wisłocki jest człowiekiem do dyskusji i jak sam dobrze wiesz flaga choćby Wierności mu nie przeszkadza. A sam jeździł na wyjazdy i wie jak to smakuje i z jakim ryzykiem również to się wiąże .

Krytyka, wytykanie błędów, merytorycznie OK, ale uważam że obecnie czasem trzeba zacisnąć zeby i zaufać, bo jeśli obecni "zarządcy" polegną to Wisła może już nie otrzymać drugiej szansy.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 05.03.2019, 22:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie wszyscy tam jebali Wisłę na kasę i siedzieli cicho udając, ze się nic nie dzieje. 2 lata ostrego okradania klubu, było wiele zbiórek internetowych, ktoś się z tego rozliczył? Ktoś coś zrobił żeby tę spirale złodziejstwa zatrzymać? Bo mi się wydaje, że nikt palcem nie kiwnął dopóki nie znaleźli się Lesnodorski, Błaszczykowski i Królewski.
Także żal tu kogokolwiek bronić. Teraz też już się zaczyna szarża jak to się pięknie mówi grup kibicowskich na Wiśle.
Już chcą rządzić, już protesty jakieś robią.
Kto ma kibicować niech kibicuje, kto ma być H niech będzie jak najlepszym H, kto ma zarządzać klubem niech rządzi jak najlepiej. Mniej pajacowania a więcej pokory i kązdemu wyjdzie na dobre.

A Ty co zrobiles? Nic? Czyli tak samo jebales Wisłe na kase i teraz sumienie cie gryzie i wszedzie szukasz winnych. Jestes tak samo współwinny jak oni
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 05.03.2019, 22:55
Dobra dobra
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 06.03.2019, 00:29
Jak tak dalej pójdzie, za kilka dni dojdziecie do wniosku, że to Królewski z Leśnodorskim ostrzelali nasz stadion racami i doprowadzili do upadku Wisły.
Odpowiedz cytując
Boracik86
Member

Od: 09.2013

Stary 06.03.2019, 00:31
Dla mnie ten pociąg odjechał. W Krakowie nie ma już miejsca dla bandytów, zawłaszczających sobie barwy dwóch najstarszych klubów w Polsce, aby mieć czym mordę wycierać, gdy zabije się kolejnego chłopaka. JG i WSH są potrzebne tylko i wyłącznie sobie nawzajem, aby naiwni myśleli, że to o to w tym wszystkim chodzi, aby pobić, a może nawet zabić człowieka w niewłaściwych barwach. Super, jeżeli na trybunach po obydwu stronach błoń można będzie zasiąść i w spokoju obejrzeć mecz przy super dopingu obydwu ekip. Nie antydopingu. Nie gloryfikacji morderstw i PDW. Tak jak było przez większość istnienia sceny piłkarskiej w tym mieście czego może już nikt z nas nie pamięta. Więc nie obchodzi mnie zupełnie co mają do powiedzenia sharksi i wszyscy inni, którzy myślą, iż bicie obcego człowieka, bo kibicuje innemu klubowi jest normalne. Nie wiem jak to wygląda u innych, ale u mnie Wisła jest w rodzinie od 3 pokoleń, a 4 właśnie zaczyna kibicować. Nie mam więc zamiaru oglądać się na ludzi, którzy nie szanują ani mnie, ani swojego klubu, a co może najtrudniejsze w zrozumieniu przez nich, również swojego przeciwnika. Dla tych, którzy nie mają klapek na oczach polecam wywiad w przerwie derbów 85 i ten wywiad z byłym piłkarzem Cracovii. Jak i fragment innego ze Stanisławem Flankiem z Wisełki. Wrzucam linki. Kiedyś się dało normalnie. Nie wymyślili tego anglicy.

https://www.youtube.com/watch?v=PqPg3DfmZ28

https://www.wikipasy.pl/Czes%C5%82aw_Rajtar

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...iad_02.10.2009
Powód: Sens
Ostatnio edytowane przez Boracik86 : 06.03.2019 o godz. 00:32.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.03.2019, 02:06
Juz pomijajac ocene tego konfliktu na linii UW-Przedstawiciele klubu i nieprzedstawiajac racji obu stron , uważam ze Wislocki i Krolewski rozegrali to bardzo sprytnie i po mistrzowsku mianowicie-oni rozdaja karty, sprzedalo sie bardzo duzo karnetow, ultrasi i chuligani nie maja poparcia trybun wiec nie straszny jest żaden bojkot wynikajacy z konfliktu o flagi, po drugie oswiadczyli, ze nie ida na ustepstwa wzgledem flag przed samymi derbami, a to oznacza ze nie ma chu..ja żeby nawet jak sie UW obrazii td zeby nie bylo dopingu dla Wisly na meczu z ksc gdyz nikt przy zdrowych zmysłach by nie przełknąl satysfakcji zydow na derbach jakby nas zakrzyczeli. Myślę, ze mimo calego konfliktu i tak na derbach bedzie prowadzony doping a nawet jesli nie przez gniazdowego mysle ze nikt nie pozwoli zeby zydy byly choc 5 minut slyszalni wiec sprytna zagrywka. Kolejna rzecz tekst o uszyciu flag na nowo W rozumowaniu krolewskiego. Albo utożsamiacie sie z szarakanami i kontynuujecie protest i trwacie przy flagach z rekinem albo uszyjecie na nowo inne flagi(pff zadni ultrasi w polsce by na to nie poszli wiem o tym), i pokażcie ze nie jestescie uzaleznieni od WSH (a kazdy wie ze bez zgody wsh nic nie mogą plus stracenie w oczach nie tyle co normalnych kibicow Wisly tylko kiboli wszystkich grup ultras i hools W kraju) co by UW nie zrobilo i tak traci i jest na straconej pozycji , bo jak nie poprowadza dopingu na derbach to nikt im prawie tego nie wybaczy..
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 06.03.2019 o godz. 02:27.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.03.2019, 06:37
@Boracik: kiedy było więcej antydopingu na meczu ze Śląskiem jak UW działali czy na meczu z Pogonią jak ich nie było?

@Chorynstrzykolory: Królewski sam się zorientował że walnął głupotę z tymi flagami i najpierw zaczął się tłumaczyć, że nie o to chodziło, a potem tweet zniknął. Większość komentarzy pod tym tweetem była krytyczna.

p.s.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 06.03.2019 o godz. 09:20.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 06.03.2019, 07:49
A tutaj to juz calkiem inna bajka, z ktora sie zgadzam. Pozdrawianie powinno sie odbywac pod kryminalem a nie na stadionie, tylko co to ma do flag "z rekinem"?
Nie ma flag - nie ma rekinow - nie ma pozdrowien.
Przeciez, zadni z nich kibice a chodzi o chec pokazania sie.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 06.03.2019, 08:10
to Wasze .......enie na temat UW jest żałosne. UW nie zrobiła nic przeciwko Wiśle ( to moja opinia i chętnie na ten temat podyskutuję) a Wy się do nich przypierdalacie jakby oni byli odpowiedzialni za obecną sytuację klubu. dlaczego milczycie o Junco, Sarapacie czy Dukacie? dlaczego nie powiecie, że należy ukarać winnych a nie stosować odpowiedzialność zbiorową? dlaczego nie ogarniacie, że sądy i prokuratura też jest w to umoczona? piszecie takie głupoty, że żal to czytać i człowiek się tylko w....ia że niby kibice a piszą banialuki... nie byłem, nie jestem i nie będę w WSH ale wielokrotnie poznałem smak posiadania rywala derbowego, czy to pośrednio czy bezpośrednio i mam otwartą nienawiść do tych kurew. dziwi mnie Wasze lajtowe podejście do tematu ale jak obudzicie się z ręką w nocniku będzie już za późno. należy ten temat ogarnąć, bo silna i zorganizowana ekipa kibiców jest nam potrzebna, zarówno na stadionie jak i poza nim a kto tego nie rozumie, ten jest chyba kosmitą. jestem za normalnym dopingiem, jestem również za tym żeby klubem rządziły odpowiednie osoby i zeby nikt nikomu nie wchodził w drogę. prawda jest jednak taka, że Wisła nie jest jedynym takim klubem, w którym osoby nieodpowiednie miały/mają za dużo do powiedzenia, z tą różnicą że u nas poszli na całość a tam mają jakieś hamulce. ciekawi mnie to, kto wydał zgodę na zarżnięcie kury znoszącej złote jaja i czy kiedykolwiek zostanie rozliczony ( czekam na to).
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.03.2019, 08:22
Nie ma flag - nie ma rekinow - nie ma pozdrowien.
Przeciez, zadni z nich kibice a chodzi o chec pokazania sie.
A pozdrawiają flagi czy ludzie?
Poza tym na fladze PDW nie ma rekina.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów