The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.02.2019, 19:31
No dobra, to WSH, mozna juz wyjsc z szafy, znow mozecie byc sola tego klubu i pozdrawiac gangsterow z trybun.
SKWK, przepraszamy, juz sie nie gniewajcie, wrocimy do zlotoweczki.

Fajnie sie czyta pozytywne rzeczy o Wisle? Fajny jest dobry PR? Cieszymy sie, ze wymiatamy z karnetami czy akcjami?

Ale walmy to, lepiej dajmy chlopakom pozdrowic kolegow w pierdla ze stadionu przeciez to najodpowiedniejsze miejsce do tego*.

*Kilka/kilkanascie osob pozdrawia inne kilka/kilkanascie osob tylko po to aby kazdy ogladajacy i na ogol majacy to w dupie wiedzial, oczywiscie nie ma mowy o jakiejs hipokryzji....
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 06.02.2019, 19:31
PabloTS napisał(a):Wyświetl post
zgadzam sie z Toba w 100% , ogólnie w dupie byłem i gówno widziałem odnosnie okradania naszego klubu, zapewnie ty też , z całym szacunkiem , ale co to ma wspólnego z zachowaniem na stadioniechodzę na mecze od 74 roku i jakos nikt mnie okradł ,nie pobił ..........a to nie kabaret , to mecz , jeden przychodzi po ciężkim tygodniu w pracy , pospiewać , poprzeklinać , drugi napic sie piwa , ponarzekać,....jest nowe rozdanie, może Wy poprowadzicie doping, a odnosnie szyderki z meneli z drugiej strony błoń , to bądż pewien ....oni nie będą miec litości , ale pewnie wiesz lepiej .....
Kolegą włączasz się do dyskusji jakbyś odpalał internetu ostatni raz w 2002 roku. Trybunami oraz klubem trząsł misiek. Klub ma ogromne długi które były wynikiem rządów tzw kumatych którzy korzenia mają w grupie WSH którzy najpierw zmusili Cupiala do zwolnienia Bednarza w konsewkencji potem przejęli klub. Bynajmniej nie dokonali tego językem dyplomacji tylko zachowaniem na trybunach.

Wystarczyło aby kilku biznesmenów poukładało trochę klub abyście znowu zaczęli wypływać na wierzch.
SKAWINA
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.02.2019, 19:39
kolego , dziękuje bardzo że mnie tak oświeciłeś ..... widzę że jesteś z tych kumatych....dzieki jeszcze raz
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
wordbatata
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 06.02.2019, 19:40
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
przejrzyj raz lepiej po kim sprzątane...farmazoniaro i lepiej nic już nie pisz

Daj spokój nie warto będą mieli Wisłe 2.0 jak tak chcą .Skoro wszystkich wrzucają do jednego wora z trybuny C lub z SKWK ze to szkodniki. To naprawdę szkoda tracić czas.

Przykre jak jesteśmy podzieleni mimo ze 99 % chce dobrze dla klubu .Nagle tu ludzie są święci nie przeklinają przynoszą ciepłe posiłki na sektor gości.

Szkoda czasu na pisanie i kłótnie.

Będę to wszystko z zaciekawieniem obserwował na trybunach .Ta runda będzie spoko bo frekwencja będzie. Zobaczymy jak zryw minie ludzie zapomną jak głęboko byliśmy w czarnej dupie.A na trybunach ludzie się na meczach TOP pojawią.

Nie jestem z sektora C żeby nie było ale jak dopingowali naszych piłkarzy pod koniec rundy i sektorówke wywiesili z podziękowaniem .To każdy z was BIŁ BRAWO. A nagle przez kilku debili którzy powinni być zalani do dupy bo działali na szkodę klubu.

Mojemu znajomemu nie raz pokazuje co piszecie tutaj (siedzi na C) i za każdym razem sie pyta czy to forum Wisły Kraków.

Może był cel aby podzielić kibiców w tym wszystkim.Kto wie.
Odpowiedz cytując
burki
Member

Stary 06.02.2019, 19:54
Z chuliganka jest tylko jedna metoda.Angielska powtorka nad Wisla.Z nimi nie ma innej rozmowy jak prawny kaganiec.Tak nasz klub jak i wszystkie inne nie wydostana sie z ich niewoli a tym samym nasza pilka nie wydostanie sie z niemocy i biedy, jesli nie zrobi porzadku z tym rakiem polskiej pilki.Bogaty inwestor( nie wazne czy polski czy zagraniczny) nie zainwestuje dlugoterminowo,jesli ekstraklasa i panstwo nie usuna tego raka na zawsze,jak w Anglii.Od tego czasu angielska ekstraklasa rozpoczela marsz na szczyt swiatowej pilki a stadiony wypelnily sie po brzegi w kazdej lidze rozgrywkowej.Bydgoszcz jest przykladem tragicznosci tego raka polskiej pilki.Wisla byla i jest o krok od przebicia Bydgoszczy w kibolskim zwyrodnieniu.

Nie ma mozliwosci kompromisu czy dyskusji z ludzmi tutaj w/w przez Valencia.Ci ludzie sa niereformowalni i tyle.O to cytat :
donecki napisał(a):Wyświetl post
Panowie będa pozdrowienia, flagi PDW oraz wiele przyspiewek. Stadion to nie teatr ani kino. Chodzi tylko o to żeby pewne osoby nie szwendaly się po korytarzach, biurach, lozach, VIP trybunach bo obciach, żenada i wstyd się na nowo pojawią . Reszta będzie jak za dawnych lat a wyjazdy muszą być na zasadach kibicowskich a nie urzedowskich
Tylko Ekstraklasa oraz kluby wraz z wiekszoscia kibicow moga zwrocic sie do panstwa o pomoc w zwalczeniu tego raka.Panstwo powinno wprowadzic przepisy tymczasowe o zaostrzonym rygorze do zwalczenia tego raka.Az do skutku i o jeden dzien dluzej.Gowin jako Socios Wisly,jako pierwszy powinien zwolac Rzad i wprowadzic przepisy specjalne do walki z chuliganka stadionowa czy wulgarnym hejtem stadionowym,nie mowiac juz o delegalizacji wszelkich mafijnych organizacji z klubow pilkarskich oraz ich flag itp znakow.Jak tego panstwo polskie nie przeprowadzi,piekne stadiony ze spolecznych srodkow, nadal beda puste a polska pilka bedzie tam gdzie jest,czyli na zadupiu wraz z endemitami typu sharks.

Zalecam slanie maili do Gowina i Rzadu o wszelaka pomoc w zwalczeniu patologi stadionowej w Krakowie i Polsce.Zeby Wisla wyciela tego raka musi takze byc pewna,ze podobny rak zostanie wyciety z Pasow oraz innych polskich klubow.Nie ma inngo wyjscia dla polskiej pilki, zabijanej przez kiboli.
Ostatnio edytowane przez burki : 06.02.2019 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 06.02.2019, 19:58
Banda hipokrytów
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 06.02.2019, 20:00
wordbatata napisał(a):Wyświetl post
Daj spokój nie warto będą mieli Wisłe 2.0 jak tak chcą .Skoro wszystkich wrzucają do jednego wora z trybuny C lub z SKWK ze to szkodniki. To naprawdę szkoda tracić czas.

Przykre jak jesteśmy podzieleni mimo ze 99 % chce dobrze dla klubu .Nagle tu ludzie są święci nie przeklinają przynoszą ciepłe posiłki na sektor gości.

Szkoda czasu na pisanie i kłótnie.

Będę to wszystko z zaciekawieniem obserwował na trybunach .Ta runda będzie spoko bo frekwencja będzie. Zobaczymy jak zryw minie ludzie zapomną jak głęboko byliśmy w czarnej dupie.A na trybunach ludzie się na meczach TOP pojawią.

Nie jestem z sektora C żeby nie było ale jak dopingowali naszych piłkarzy pod koniec rundy i sektorówke wywiesili z podziękowaniem .To każdy z was BIŁ BRAWO. A nagle przez kilku debili którzy powinni być zalani do dupy bo działali na szkodę klubu.

Mojemu znajomemu nie raz pokazuje co piszecie tutaj (siedzi na C) i za każdym razem sie pyta czy to forum Wisły Kraków.

Może był cel aby podzielić kibiców w tym wszystkim.Kto wie.
Będę mega cierpliwy w głoszeniu swoich poglądów. Owszem pojawiły się tutaj opinie zbyt skrajne mówiące o zaorani tzw trybuny C. Rzecz jasna wielu z nas udzieliły się emocje związane z tym że "kumaci" okradli klub oraz doprowadzili jego egzystencje do znaku zapytania. Te opinie były nieliczne.

Większość kibiców mierzy bardzo celnie i trafia w ten czynnik patologiczny, gangrenę która niszczyła klub czyli WSH i ich liderów. Środowisko musi być zgodne bandytka co za tym idzie zachowania skrajne na trybunach powinny być wyeliminowane ze stadionu. Przecież nikt normalny nie zrobi afery że kibice Wisly zwyzywali sędziego na meczu czy że ktoś po kilku piwach wszedł na trybunę ! Na lilotśc nie wmawiajcie, że wszyscy chcą z tym walczyć czy komuś to odebrać, nie twórzcie fałszywej narracji ! Do skrajności zaliczam jak wielokrotnie pisałem: pozdrawianie jakichś maczetoców, czy zrobienie z Sharksów jakieś ideologi przerastającej sam klub czyli Wisłę Kraków. Nie może być tak że jakiś znaczek rekina staje się dla wielu czymś ważniejszym od loga klubu z ponad 100 letnią tradycją.
SKAWINA
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 06.02.2019, 20:07
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Będę mega cierpliwy w głoszeniu swoich poglądów. Owszem pojawiły się tutaj opinie zbyt skrajne mówiące o zaorani tzw trybuny C. Rzecz jasna wielu z nas udzieliły się emocje związane z tym że "kumaci" okradli klub oraz doprowadzili jego egzystencje do znaku zapytania. Te opinie były nieliczne.

Większość kibiców mierzy bardzo celnie i trafia w ten czynnik patologiczny, gangrenę która niszczyła klub czyli WSH i ich liderów. Środowisko musi być zgodne bandytka co za tym idzie zachowania skrajne na trybunach powinny być wyeliminowane ze stadionu. Przecież nikt normalny nie zrobi afery że kibice Wisly zwyzywali sędziego na meczu czy że ktoś po kilku piwach wszedł na trybunę ! Na lilotśc nie wmawiajcie, że wszyscy chcą z tym walczyć czy komuś to odebrać, nie twórzcie fałszywej narracji ! Do skrajności zaliczam jak wielokrotnie pisałem: pozdrawianie jakichś maczetoców, czy zrobienie z Sharksów jakieś ideologi przerastającej sam klub czyli Wisłę Kraków. Nie może być tak że jakiś znaczek rekina staje się dla wielu czymś ważniejszym od loga klubu z ponad 100 letnią tradycją.
Ty się cieszysz jak Boguski strzeli gola, a inny się cieszy jak kibic cracovii się potknie i sobie głupi ryj rozwali. Życie. Przestań umoralniać, tak poza tym, i mówić innym co mają myśleć i jak żyć.
Ostatnio edytowane przez Rience : 06.02.2019 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując
burki
Member

Stary 06.02.2019, 20:27
Rience napisał(a):Wyświetl post
Ty się cieszysz jak Boguski strzeli gola, a inny się cieszy jak kibic cracovii się potknie i sobie głupi ryj rozwali. Życie. Przestań umoralniać, tak poza tym, i mówić innym co mają myśleć i jak żyć.
Po tym co napisales,to moge Ci tylko zyczyc,abys jak najszybciej wylapal zakaz stadionowy na Wisle.Nie musisz byc na stadionie, jesli nie interesuje Cie pilka,co wnioskuje z twojej wypowiedzi (ten inny to chyba Ty tez) i mecze,zeby zaspokoic swoje chore zadze .Mozesz przeciesz czekac na ulicy na potkniecie sie kogokolwiek sobie tylko zyczysz
Ostatnio edytowane przez burki : 06.02.2019 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 06.02.2019, 20:46
Panowie to nie ma sensu wiadomo, że ortalionom nie przetłumaczysz nic. Wiadomo, że będą twierdzić, że zorganizowany doping musi być powiązany z handlem narkotykami, pobiciami i gangsterską i oczywiście, że kawałek szmaty z rekinem czy PDW dla jakiegoś dilera jest dla nich więcej warte niż cała zbiórka i akcja ratowania Wisły. Co z tego, że wydajemy ciężko zarobione pieniądze na ratowanie klubu po zderzeniu ze "ruchem kibicowskim"

Próba jakiejkolwiek dyskusji z człowiekiem który stawia znak równości pomiędzy świętowaniem bramki Boguskiego, a zabójstwem kolesia z wrogiego gangu narkotykowego jest tak serio pozbawiona sensu.

Prawdziwy ruch kibicowski teraz działa wspólnie z Wisłockim, Królewskim oraz Kubą, żeby ten klub uratować. Uważasz się za kibica spoko przyjdź na mecz dopinguj nikt Ci tego nie zabroni.

Jeśli uważasz, że nie da się dopingować klubu bez pozdrawiania gangsterów? Bez flag WSH i PDW? To może chociaż schować je na pół roku?

Serio nie widzicie połączenia pomiędzy WSH a bankructwem regularnym okradaniem klubu?

Ale niestety kumate ortaliony już pracują nad tym aby zniszczyć to co udało się uratować.

Ja serio nie rozumiem co jest takiego w emblemacie WSH, że trzeba go bronić nawet za cenę upadłości Wisły. I dlaczego nie można prowadzić dopingu bez PDW itp.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 06.02.2019, 20:46
Ej..ta dyskusja wraca jak bumerang co kilkanaście stron. Już sam ją prowadziłem, potem Admin kasował posty.
Po co to ?

Od świętego oburzenia w necie nagle Kraków nie stanie się miastem miłości i bezpieczeństwa, ale też jeżeli na meczu polecą bluzgi i jakieś PDW, to Kuba nie wycofa się nagle z Wisły, wyciągając włożoną kasę, sprzedając cały skład do Jagi i gasząc światło.

Miejmy umiar.

Jeżeli ktoś przedstawi racjonalny i REALNY plan ukarania gnojów którzy okradli Wisłę i niedopuszczenia do powtórki w przyszłości, to poprę w 100%. Myślę że nie ja jedyny.

Jak ktoś sprawi, że trudna młodzież zamiast siedzeniem pod blokiem i klimatami kibicowskimi zajmie się nauką czy wzmacnianiem polskiej gospodarki, to też przyklasnę.

Ale jest jak jest. I na prawdę płacz nad czymś czego NIE DA SIĘ ZMIENIĆ, to bezsens i totalna strata czasu.
Każdy kto nie ma zakazu stadionowego, albo nie został aresztowany może wejść na stadion.
Mogą też wieszać wszelkie treści które nie łamią prawa i regulaminu. No chyba że zakażemy wieszania czegokolwiek. Też tak można.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 06.02.2019, 20:47
Cytat:
a inny się cieszy jak kibic cracovii się potknie i sobie głupi ryj rozwali

Ale wiesz, że w opinii wielu, bardzo wielu ludzi, to objaw jakiegoś rodzaju choroby psychicznej
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 06.02.2019, 20:52
burki wierzysz, że poziom piłki w naszym kraju, to dno bo kibole ? Pomimo coraz większych pieniędzy w naszej lidze jest gorzej niż kiedyś.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 06.02.2019, 20:52
Poczytałem tak trochę wasze posty i wychodzi na to, że:

1. Opcje skrajne nie są dla nas dobre (bandyci na Wiśle <> brak jakiegokolwiek dopingu i siedzenie na dupach).
2. Mecz to jedno, oprawa meczu i klimat to drugie.
Mówcie co chcecie, ale jak usłyszałem "było ich pięciu..." na stadionie po raz pierwszy, to najpierw omal się nie udławiłem ze śmiechu, a potem zacząłem śpiewać z innymi. Z jajem, celny pocisk na kaufland i żydownię. Fakt, z bluzgami, ale dla mnie dopuszczalne. Dla innych nie. Ich sprawa. Mają prawo do tego. To, czy humorystyczne vlepki przypominające o ich ligowych "sukcesach" - to jest miejsce na kreatywny pocisk, a nie śpiewanie o Człowieku i pozdrawianie szych WSH. To nie jest to samo. To nie ma nic wspólnego z meczem. A żydy, jak to żydy - ich sensem życia jest nienawiść do Wisły. Tak już chyba zostanie, póki ten pasiasty klubik istnieje.
3. Wierzę głęboko, że obu grupom, jakie się tu pojawiły, chodzi o to samo - o Wielką Wisłę. I każdy widzi inną ku temu drogę. Często skrajną, bojąc się, żeby to co się niemalże stało, nie powtórzyło się nigdy więcej. Co prowadzi do postaw skrajnych, czyli patrz pkt. 1.
4. Mam nadzieję, że w jednym się zgadzamy - nie ma miejsca dla gangsterów, bandytów i dilerów narkotykowych na Wiśle. Mam rację Rience? Twoje skróty myślowe nie dla każdego są zrozumiałe, ale też mam wrażenie, że nie wszystko chcesz powiedzieć/wyjaśnić - może dla Ciebie te rzeczy są oczywiste, ale nie dla innych.

5. Apeluję o spokój i pomoc naszej Wiśle. Kibicowska siła jest ogromna, właśnie po raz kolejny to pokazaliśmy. Świat nie jest czarno-biały, tak samo jak każdy kibic Wisły nie jest święty i idealny, bo ideałów nie ma. Pokażmy drzwi patologii, a wierzę że reszta się ułoży.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.02.2019, 21:03
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Mówcie co chcecie, ale jak usłyszałem "było ich pięciu..." na stadionie po raz pierwszy, to najpierw omal się nie udławiłem ze śmiechu, a potem zacząłem śpiewać z innymi.
eeee chyba sześciu?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 06.02.2019, 21:06
Rience napisał(a):Wyświetl post
Smiejemy sie z pasiakow, ze "zyja nami", slusznie. Tylko, ze powyzsze to w sumie kalka, niewazne ze Boguski strzeli gola, wazne ze pasiak ryj rozwali. Dla kibica jednak wazniejsze powinna byc bramka Boguskiego inaczej staniemy się tak samo beznadziejni jak oni.
Odpowiedz cytując
burki
Member

Stary 06.02.2019, 21:06
master17 napisał(a):Wyświetl post
burki wierzysz, że poziom piłki w naszym kraju, to dno bo kibole ? Pomimo coraz większych pieniędzy w naszej lidze jest gorzej niż kiedyś.
Podalem po to przyklad Bydgoszczy.
Za zachodnia granica znam paru bogaczy,w tym szczegolnie od pilki i na haslo sponsoring lub wejscie w Wisle, najpierw zdziwienie,ze tak tanio mozna miec kazdy klub w Polsce,a po wstepnej analizie, doslownie kilku dniach odmowna odpowiedz z bardzo profesjonalnym uzasadnieniem.Dowiedzialem sie,ze polska ekstraklasa nie zarabia na siebie i stadiony sa puste przez kiboli.I co najdziwniejsze,jako przyklad podal Bydgoszcz,gdzie wykonczono klub i wlasciciela,choc dodal ze filmik o derbach Krakowa i kibolach Wisly i Pasow dodatkowo go zniechecily.Oni maja pelna analize sensu inwestowania gdziekolwiek na swiecie.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 06.02.2019, 21:22
burki stadiony nie są puste, bo jest niebezpiecznie, one są puste bo poziom jest do dupy. Na stadionach jest teraz bezpiecznie, a ludzie gdyby się bali nie przychodziliby nagle tłumami np. na derby. Dorabianie takiej ideologii na siłę. Poza tym mogę się mylić, ale chyba Bundesliga zarabia na siebie, a Barcelony, Manchestery itp. również są zadłużone. U nas brakuje ludzi, a raczej fachowców, którzy znaliby się na rzeczy. PZPN nie robi nic aby ten poziom zwiększyć, a co dopiero na niższych szczeblach. Nie wszędzie masz Bydgoszcz, że gonią właściciela.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.02.2019, 21:29
Skończcie te jałowe dyskusje i poczekajcie na pierwszy mecz. Zobaczymy co będzie i wtedy zaczniemy się obrzucać błotem
Odpowiedz cytując
burki
Member

Stary 06.02.2019, 21:33
master17 napisał(a):Wyświetl post
burki stadiony nie są puste, bo jest niebezpiecznie, one są puste bo poziom jest do dupy. Na stadionach jest teraz bezpiecznie, a ludzie gdyby się bali nie przychodziliby nagle tłumami np. na derby. Dorabianie takiej ideologii na siłę. Poza tym mogę się mylić, ale chyba Bundesliga zarabia na siebie, a Barcelony, Manchestery itp. również są zadłużone. U nas brakuje ludzi, a raczej fachowców, którzy znaliby się na rzeczy. PZPN nie robi nic aby ten poziom zwiększyć, a co dopiero na niższych szczeblach. Nie wszędzie masz Bydgoszcz, że gonią właściciela.
tu PZPN nic nie pomoze.Na swiecie do pilki dokladaja tylko tam,gdzie ich ekstraklasy nie generuja zyskow.Na to sklada aie wiele czynnikow a pelne stadiony nie sa istotne dla tych lig z poziomu kasy lecz z uwagi na sponsoring,ktory nakreca prestiz ligi i buduje wysokosc kasy ligowej do podzialu zwlaszcza gdy przekazy tv ligi sa sprzedawane na calym swiecie,osiagajac niebotyczne wyniki finansowe.Budzet ligowy determinuje transfery i jakosc ligi.To jest samozarabiajaca maszyna.Premier league stanowi wyrazny dochod w budzecie panstwa z podatkow.Tam nikt nic nie doklada,jesli madrze sie rzadzi i walczy przy tym o najwyzsze cele w pilce swiatowej.Tylko tam kibole nie rzadza na stadionach czy w klubach.Tam rzadza kibice i wlasciciele.
Ostatnio edytowane przez burki : 06.02.2019 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 06.02.2019, 21:46
W jednym zdaniu piszesz, że kibole tam nie rządzą, a w drugim, że rządzą. Jak to łatwo powiedzieć, wystarczy mądrze zarządzać. Już u nas byli tacy z doswiadczeniem, kontaktami w biznesie i żadnego sponsora nie przyciągneli. Znasz tych bogaczy jak vanna ly Wojtyłe? Nasza liga jest chujowa bo jest chujowo zarządzana i każdy pieniądz jest przejadany i wydawany w błoto. Lepiej zwalić na kibiców, że to przez nich niż ogarnąć kółko wzajemnej adoracji, które od parunastu lat siedzi przy eklapie.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 06.02.2019, 21:49
UW napisał(a):
Panie, Panowie

Napiszemy rzecz dla nas oczywistą przez cały mijający okres, ale wymagającą oficjalnego ogłoszenia.

Ultra Wisła dalej, bez zmian, będzie się zajmować prowadzeniem dopingu, tworzeniem opraw i dbaniem o atmosferę podczas spotkań przy Reymonta. Braliśmy za to odpowiedzialność i brać będziemy, zwłaszcza w momencie takim jak ten.

Jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe. Nasze działania są ZAWSZE kierowane w pełni dobrem Wisły i zawsze to było, jest i będzie naszym priorytetem. Wierzymy, że razem, jako kibice Białej Gwiazdy pomożemy wyjść klubowi z zakrętu, jak również sobie wzajemnie – w powrocie do pełnej kibicowskiej chwały ABG. Będziemy ku temu dążyć niezależnie od tego ile czasu ma to zająć.

Teraz każdy z Was ma jedno zadanie – zakupić karnet. Wierzymy, że wspólnie z całym stadionem poniesiemy na wiosnę piłkarzy ku jak najlepszym wynikom.

PS Aktualnie jedynym podmiotem mogącym formalnie zająć się organizacją wyjazdów jest KLUB. Jesteśmy spokojni, że w tej kwestii też wszystko szybko się unormuje.

AVE WISŁA!

Ultra Wisła
Ostatnio edytowane przez South : 06.02.2019 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 06.02.2019, 22:04
Prezes Wisłocki: Znamienne, że na ten moment najmniej osób kupiło karnety na trybunę kibicowską, C.

Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...przekazac.html

Widać komu najbardziej zależy na klubie...
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.02.2019 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.02.2019, 22:04
Jeszcze cie nie zjedli? Za wpis o UW ��
Ostatnio edytowane przez PabloTS : 06.02.2019 o godz. 22:08.
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 06.02.2019, 22:06
burki teraz wymyśliłeś tą historyjkę z kolegami z zachodniej granicy? masz tu na szybko 2 przykłady z Niemiec z tego sezonu a pewnie coś jeszcze znajdziesz, u nas praktycznie NIC się nie dzieje prócz jakiś drobnych incydentów, jakieś kary za race i tyle.Co na tych derbach się działo?

https://www.youtube.com/watch?v=YVzNpl2i5sk
https://www.youtube.com/watch?v=Xt6bNkmPT2s

tam media nie robią z tego większych afer, u nas natomiast to już jest fobia społeczna kręcona konsekwentnie od jakiś 20l.
jak na nasz poziom ligowy frekwencja 10-15k to i tak bdb.
(tylko nie wyskakujcie z rekinami bo piszę o incydentach na meczach nie gabinetach)
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 06.02.2019 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 06.02.2019, 22:39
Ok pogadali . Przypominam to jest temat o TS a nie o kibicowaniu. I niech tak zostanie
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 06.02.2019, 23:00
Wszyscy skupili się na kibicowaniu, a w wywiadzie Wisłockiego kilka ciekawych rzeczy wypłynęło.
- prokuratura ma zająć się sprawami pomiędzy Akademią i TS/SA? (... można powiedzieć, że pani Marzena Sarapata świadomie oszukiwała mnie i akademię piłkarską Wisły Kraków.)
- prokuratura zajmie się współpracą z ikropką (Np. wszystko wskazuje na to, że koszt wydruku programu meczowego był wyższy niż cena egzemplarzowa. Nie mam umów z IKropkąâ€Śale takie informację otrzymuję od pracowników. Niestety. Pan Robert Czekaj bardzo mi pomógł w kilku sprawach związanych z akademią. No ale jeśli się potwierdzą te informację o kosztach wydruku, to coś jednak jest nie tak.
- dalsze pozbywanie się usługodawców podpisanych przez tarapatę
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 07.02.2019, 03:19
heoij napisał(a):Wyświetl post
Prezes Wisłocki: Znamienne, że na ten moment najmniej osób kupiło karnety na trybunę kibicowską, C.

Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...przekazac.html

Widać komu najbardziej zależy na klubie...
Nie pisz głupot, po pierwsze na C chodzi dużo młodzieży których może nie stać na karnety, po drugie Fan Cluby i osiedla wciąż zbierają zapisy na karnety i nie wysłali jeszcze swoich list. Po trzecie takie wpisy jak twój dzielą, są mało godne, ignoranckie i nie szanujesz swoje braci po szalu którzy chodzą na inny sektor i wyznają inne wartości, i mogą nie podzielać twoich poglądów. Zastanów się trochę, nad tym co piszesz. Miłość do Wisły można okazywać w różnoraki sposób, niektórzy zarabiają dobrze i mogą pozwolić sobie na wydatki finansowe, i za to im szacunek, za to chodzą na Wisłę tylko raz na dwa tygodnie na mecze domowe albo są na emigracji. Niektórzy może nie mają takich finansowych możlwości ale jeżdzą na Wisłę na mecze wyjazdowe, udzielają się w Krakowie, czy fanclubach, kochają Wisłę i mają ja w serce, i życzę jej jak najlepiej. Takie wpisy jak Wisłockiego czy twój, są na prawde nie przemyślane i szkodzą.
Ostatnio edytowane przez Rience : 07.02.2019 o godz. 03:25.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.02.2019, 08:00
Czyny. Nie słowa. Pięknie można mówić, DD i Sarapata to pokazali.
Realia jednak mamy takie że jak ktoś teraz nie kupi karnetu na Wiśle, to wystawia sobie mocne świadectwo. 100% poparcia dla Wisłockiego.
A karnety na C schodzą marnie i to stwierdzenie faktu, a nie żadna ujma.

Jeśli ktoś nie ma na karnet, młodzi to jeden mail i socios mu daje bona . Wystarczy tylko chcieć.

PS. Kolega w przeszłości bardzo pochlebnie wypowiadał się o SKWK. Czy możesz nam teraz trochę powiedzieć czemu całkowicie zapadli się jak kamień w wodę i czy dalej będą funkcjonowac?
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 07.02.2019, 08:31
Nie obrażaj ludzi których faktycznie nie stać na karnet, a jakoś wsparli klub chociaż złotówką, inną jakąkolwiek pomocą.Założę się że jest dużo osób które po prostu wstydzą się poprosić o pomoc w uzyskaniu darmowego karnetu, tym bardziej że otrzymanie za darmo wejściówki nie jest formą finansowego wsparcia klubu.Czyny nie słowa, sam sobie wystawiasz świadectwo takim gadaniem.
Stać cię to kupuj karnet koledze którego nie stać, zaproponuj mu zakład który świadomie przegrasz lub zrób to w innej formie.

Słaba sprzedaż na C akurat nie dziwi, tak samo jak po sytuacji z zgodami, dezinformacji, część ludzi zmieniła sektor a potem wróciła, podobnie jest teraz, dopiero wczoraj UW coś tam skrobnęło, choć wątpię by to trafiło do szerszego grona zwykłych kibiców/młodych, co mają zajawkę na doping.
Nie wiem jaki interes w takim gadaniu mają tacy jak TY, nie ma w tym nic dobrego dla klubu, zupełne przeciwieństwo działań obecnych władz Wisły.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 08:37.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów