The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.12.2018, 16:09
Tak wróci grać do IV ligi
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 30.12.2018, 19:22
Nasz były piłkarz od pamiętnej piętki z Lechią Gdańsk:
https://mobile.twitter.com/FutebolGr...35935526371329
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 02.01.2019, 17:55
Szacun Kosa, aż w głowie się nie mieści do czego doprowadzili Ci ludzie...

https://mobile.twitter.com/kamilkoso...857.1487749943
Ostatnio edytowane przez heoij : 02.01.2019 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 03.01.2019, 16:51
Pierwszy poszedł
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...-darmo/qek6czv
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 03.01.2019, 17:21
No juz nie mogl zaczekac do okienka. Ale wiadomo, wolny zawodnik to pelne portfele zawodnika i menagera.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.01.2019, 17:22
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No juz nie mogl zaczekac do okienka. Ale wiadomo, wolny zawodnik to pelne portfele zawodnika i menagera.
Dziwisz mu się?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
daw0986
Junior Member

Od: 09.2013

Stary 03.01.2019, 17:24
Jak myślicie? Wchodzi w grę np. taka możliwość:

Nie odwieszają nam licencji, spadamy do IV ligi. Wchodzi np. Pan Kwiecień i odkupuje licencje na gre w 1 lidze od innego zespołu.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 03.01.2019, 17:25
Nie wchodzi
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 03.01.2019, 17:27
daw0986 napisał(a):Wyświetl post

Nie odwieszają nam licencji, spadamy do IV ligi. Wchodzi np. Pan Kwiecień i odkupuje licencje na gre w 1 lidze od innego zespołu.
ić stond
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 03.01.2019, 17:29

Czy jesteś poważny? Ile ty masz lat 15 Będziemy z klubu robić taką szmatę jak Amica Poznań
Odpowiedz cytując
daw0986
Junior Member

Stary 03.01.2019, 17:39
Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o taką sytuacje jak to zrobiła Amica, tylko taką, że to Wisła kupuje klub i dzięki temu licencje na grę w tej 1 lidze, to jest całkiem inna sytuacja moim zdaniem, a pozwoli zaoszczędzić sporo czasu związanego z corocznymi awansami z 4 ligi.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 03.01.2019, 17:45
Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o taką sytuacje jak to zrobiła Amica, tylko taką, że to Wisła kupuje klub i dzięki temu licencje na grę w tej 1 lidze, to jest całkiem inna sytuacja moim zdaniem, a pozwoli zaoszczędzić sporo czasu związanego z corocznymi awansami z 4 ligi.
to jest dokładnie ta sama sytuacja.

ić stond jak najprędzej!
Odpowiedz cytując
daw0986
Junior Member

Stary 03.01.2019, 17:46
No gdzie jest taka sama sytuacja.
Tam Amica kupiła Lecha i zmieniła nazwę z Amiki na Lech, a tutaj kupujesz licencje Ty, a nie Ciebie ktoś kupuje i Twoją markę.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 03.01.2019, 17:51
Raz, że okienko właśnie ruszyło.

A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.

Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).

Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.

Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.01.2019, 17:52
artgal napisał(a):Wyświetl post
Czy jesteś poważny? Ile ty masz lat 15 Będziemy z klubu robić taką szmatę jak Amica Poznań
Nie żebym był za tym rozwiązaniem ale TS zrobił z nas taka szmate i mamy taki PR, że wiele gorzej już i tak być nie może.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2019, 17:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dziwisz mu się?
Nie dziwie. Lepiej miec wiecej kasy niz mniej.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 03.01.2019, 17:55
Dzięki Zoran za godne reprezentowanie Białej Gwiazdy!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2019, 17:57
caucus napisał(a):Wyświetl post
Raz, że okienko właśnie ruszyło.

A dwa: ja prdl, chłop nie dostawał kasy ostatnie pół roku i ma jeszcze zaczekać? Właśnie takie myślenie wpędza Wisłę do grobu.

Pieprzony Kiko, co nie chce zrezygnować z pieniędzy należnych mu z kontraktu (bo Wisła go wypromowała), jebany Carlitos (bo Wisła go wypromowała).

Miasto? A co oni zrobią z takim stadionem? W dodatku Wisła to reklama Krakowa.

Wisła tak wszystkich promuje, że na końcu zapomniała zadbać o to, żeby porządnie wypromować siebie.
Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.

Dla mnie w hierarchi na pierwszym miejscu jest klub, reszte mam w dupie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.01.2019 o godz. 18:04.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.01.2019, 18:28
Racja. Takie myslenie wpedza Wisle do grobu. Mogl zaczekac 2 tyg...tym bardziej ze 300tys mialo byc dla niego na dniach.

na dniach od pol roku na dniach
Dalej sa co wierza w te "na dniach", "zaraz", "za moment"

Dobrze, ze psozedl bo kazdy dzien czekania dla niego strata.A Wisla i tak w IV lidze
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 03.01.2019, 18:34
http://www.90minut.pl/news/292/news2...olfsburga.html

Jakub Błaszczykowski za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z niemieckim VfL Wolfsburg.
33-letni reprezentant Polski był zawodnikiem klubu przez ostatnie dwa i pół roku. W obecnym sezonie Błaszczykowski rozegrał zaledwie jedno spotkanie w Bundeslidze.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 03.01.2019, 19:02

No dla mnie to Ty coś masz nie tak z pojęciem hierarchi u innych....Już widzę jakbyś Ty czekał jakby nie płacili Tobie pensji w firmie przez pół roku. Szacun że tyle wytrzymał.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2019, 20:00
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No dla mnie to Ty coś masz nie tak z pojęciem hierarchi u innych....Już widzę jakbyś Ty czekał jakby nie płacili Tobie pensji w firmie przez pół roku. Szacun że tyle wytrzymał.
Kolezko. Nie pisz co bym robil, bo to idiotyczne.

bódyń napisał(a):Wyświetl post
na dniach od pol roku na dniach
Dalej sa co wierza w te "na dniach", "zaraz", "za moment"

Dobrze, ze psozedl bo kazdy dzien czekania dla niego strata.A Wisla i tak w IV lidze
Socios mialo pomoc. Widocznie jestes nie wtajemniczony
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.01.2019 o godz. 20:03.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 03.01.2019, 20:51
Wolny transfer=więcej hajsu w kieszeni. Bardzo dobrze zrobił. Przez pół roku robiono go w chuja, to sobie trochę odbił. Zaległych pieniędzy i tak nie zobaczy.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.01.2019, 20:51
Cytat:
1. to Dla Ciebie a nie dla niego
2. I dla klubu bys zrezygnował z pracy teraz albo pobierania pensji?

Smutna prawda jest taka, ze każdy chce grac w normalnym klubie, nasz klub jest teraz pewnie jednym z, o ile nie najbardziej pojebanym klubem na świecie. Od pół roku jest bieda totalna, od miesiąca jest cyrk, końca tego cyrku nie widać. Jeśli zmieniać klub to własnie teraz, w momencie gdy się otwiera okienko, jak Arsenic pójdzie gdzies gdzie liga rusza w lutym/marcu to jeszcze ma normalny cykl przygotowawczy w nowym klubie. Także myślę, ze to rozsądna opcja. A po co mu te 300 tys zł w Wiśle teraz? Co ta kasa mu da? To, że go zablokuje na dalszy transfer? Bo moze nikt by go nie kupił. Albo jedynie odwlecze zwolnienie z klubu jeśli za miesiąc czy 3 miesiące znowu nie będzie miał płacone?
Dlatego też spłacanie obecnie jakiegokolwiek piłkarza to jest dla mnie bezsens. Nie ma pewności, ze ktoś go kupi. Kasę trzeba wydać a piłkarz i tak zaraz ucieknie z klubu. Jedyna opcja to 12 mln wpompowane w Wisłę i spłata wszystkiego i wszystkich. Inaczej to jest wrzucanie pieniędzy w studnie bez dna.
Aczkolwiek fajnie by było gdybyśmy tych piłkarzy kiedyś pospłacali bo szacunek im się należy na wieki. A każdy z nich, który teraz odchodzi jest dla mnie taką malą legendą Wisły i powinni mieć swoje pomniki koło stadionu a nie jeszcze żebyśmy sie na nich dasali bo w końcu po pół roku nie płacenia i po ostatnich cyrkach raczyli odejść. Szacunek dla Arenicia. On i reszta pokazali własnie, że dla nich w hierarchii pierwszy jest klub a później kasa. Szacun
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
17wojownik
Member

Od: 10.2015

Stary 03.01.2019, 23:14
Jakieś konkretniejsze info w sprawie tego, gdzie idzie Kuba? Ma coś nagrane, ktoś, coś? Z jednej strony na teraz z naszej strony samozaorane, ale z drugiej strony nie widzę innego polskiego klubu, gdzie miałby iść, 2. bundesliga?
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 03.01.2019, 23:23
edit ... / inny temat
Ostatnio edytowane przez lucker : 03.01.2019 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 04.01.2019, 03:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
1. to Dla Ciebie a nie dla niego
2. I dla klubu bys zrezygnował z pracy teraz albo pobierania pensji?

Smutna prawda jest taka, ze każdy chce grac w normalnym klubie, nasz klub jest teraz pewnie jednym z, o ile nie najbardziej pojebanym klubem na świecie. Od pół roku jest bieda totalna, od miesiąca jest cyrk, końca tego cyrku nie widać. Jeśli zmieniać klub to własnie teraz, w momencie gdy się otwiera okienko, jak Arsenic pójdzie gdzies gdzie liga rusza w lutym/marcu to jeszcze ma normalny cykl przygotowawczy w nowym klubie. Także myślę, ze to rozsądna opcja. A po co mu te 300 tys zł w Wiśle teraz? Co ta kasa mu da? To, że go zablokuje na dalszy transfer? Bo moze nikt by go nie kupił. Albo jedynie odwlecze zwolnienie z klubu jeśli za miesiąc czy 3 miesiące znowu nie będzie miał płacone?
Dlatego też spłacanie obecnie jakiegokolwiek piłkarza to jest dla mnie bezsens. Nie ma pewności, ze ktoś go kupi. Kasę trzeba wydać a piłkarz i tak zaraz ucieknie z klubu. Jedyna opcja to 12 mln wpompowane w Wisłę i spłata wszystkiego i wszystkich. Inaczej to jest wrzucanie pieniędzy w studnie bez dna.
Aczkolwiek fajnie by było gdybyśmy tych piłkarzy kiedyś pospłacali bo szacunek im się należy na wieki. A każdy z nich, który teraz odchodzi jest dla mnie taką malą legendą Wisły i powinni mieć swoje pomniki koło stadionu a nie jeszcze żebyśmy sie na nich dasali bo w końcu po pół roku nie płacenia i po ostatnich cyrkach raczyli odejść. Szacunek dla Arenicia. On i reszta pokazali własnie, że dla nich w hierarchii pierwszy jest klub a później kasa. Szacun
Heh.

Mógł zaczekać 2tyg a później iść sobie nawet grać na Antarktyde. Był pierwszym piłkarzem na liście do wytransferowany i jednym z nielicznych na ktorym można było zarobić. Podjęto kroki, zresztą jak pokazały fakty nie tylko w jego kierunku ze spłata zaległych wynagrodzen i dlatego nie przyklaszcze jego decyzji. Klub w tej materii się starał a kasa za niego wiele by pomogła w wywiązaniu się z umowy z innymi piłkarzami.

Oczywiście, mozesz stawiać pomniki, wpisywać heroiczna walkę o przetrwanie, walkę z głodem i przymierajace dzieci...tak to trzeba doceniac. Jednak manager docenia wartość pieniadza. Rozwiązanie kontraktu to najlepszy z możliwy scenariuszy dla zawodnika i managera . Za podpis zgarnie więcej niż wynoszą zaległości , które i tak prędzej czy później otrzyma. Chyba że przestaniemy istnieć...ale to ich zapewne najmniej martwi w tym momencie.

Pamiętaj, że zawodnicy nigdy nie grają za darmo. Grają na kredyt. Porównywanie tego do pracy za darmo na etatowym stanowisku to śmiech przez łzy.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.01.2019, 06:28
Heh.

Mógł zaczekać 2tyg a później iść sobie nawet grać na Antarktyde. Był pierwszym piłkarzem na liście do wytransferowany i jednym z nielicznych na ktorym można było zarobić. Podjęto kroki, zresztą jak pokazały fakty nie tylko w jego kierunku ze spłata zaległych wynagrodzen i dlatego nie przyklaszcze jego decyzji. Klub w tej materii się starał a kasa za niego wiele by pomogła w wywiązaniu się z umowy z innymi piłkarzami.

Oczywiście, mozesz stawiać pomniki, wpisywać heroiczna walkę o przetrwanie, walkę z głodem i przymierajace dzieci...tak to trzeba doceniac. Jednak manager docenia wartość pieniadza. Rozwiązanie kontraktu to najlepszy z możliwy scenariuszy dla zawodnika i managera . Za podpis zgarnie więcej niż wynoszą zaległości , które i tak prędzej czy później otrzyma. Chyba że przestaniemy istnieć...ale to ich zapewne najmniej martwi w tym momencie.

Pamiętaj, że zawodnicy nigdy nie grają za darmo. Grają na kredyt. Porównywanie tego do pracy za darmo na etatowym stanowisku to śmiech przez łzy.
Ale czego Ty oczekujesz od zawodnika z zagranicy? Gość mógł to zrobić znacznie wcześniej ale czekał, dał szanse klubowi. Poza tym inni zostali spłaceni po wezwaniu a on nie. Klub wiedząc że jest on najbardziej wartościowym piłkarzem powinien go spłacić w 1 kolejności. A kroki podjęto za późno i pretensję że łaskawie nie poczekał uważam za śmieszne. Patrząc na to co dzieje się w klubie postaw się na jego miejscu. Szukasz problemu tam gdzie go nie ma bo to klub za to odpowiada a bajeczki o tym że mógł zaczekać, na co? Chciałbyś pracować za granicą u pracodawcy co ciągle Cię oszukuje i nawet nie wiadomo co będzie i nie płaci. Sam się tak zachowaj a potem oczekuj od innych. Klub robi go ciągle w uja i sam daje taką możliwość żebyś odszedł za darmo. A na kredyt to może Ty grasz. On gra dla siebie i normalność bo jak klub upadnie to hajsu nie zobaczy, bo tak jak większość piłkarzy to najemnik. Jeszcze wyjdzie że to zawodnicy winni....a nie klub. A pisanie farmazonu że klub w tej materii się starał to już paradokos. Wybielaj dalej TS. Kibice się starali a nie klub! Klub to się starał aby odszedł za darmo.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 04.01.2019, 08:51
JPRD .
A gdzie ja chłopie mam jakieś do niego pretensje. Uwazam, że mógł jeszcze zaczekać, gdyż podjęto oficjalne kroki spłaty jego wynagrodzenia patrz. Socios.
To jest moja opinia, nie będę klaskał z powodu jego decyzji.

Ja się wypowiadam za siebie, opieram się na faktach a ty wypowiadadz za piłkarza, którego nawet nie znasz. Dlatego dalsza dyskusja jest pozbawiona sensu.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.01.2019, 08:52
Cytat:
Mógł zaczekać 2tyg
2 tyg na co? Na jakąś kase? Dasz gwarancję, ze to 2 tygodnie? Przypominam, że czekał już od meczu z Lechem czyli od 21 grudnia na tą zajebiście konkretną kasę, która miała być 28-29 grudnia itd itd Także akurat dziś mijaja 2 tygodnie od tej daty.
I odpowiedz sobie na pytanie na co miał czekać? Zostałby spłacony i? Po to żeby być w klubie z zawieszoną licencją? Po to żeby sie modlić, że ktoś go kupi i w końcu przejdzie od normalnego klubu? Po to żeby mu znowu nie zapłacili miesiąc, dwa i znowu żeby składał papiery o zaplatę i rozwiązanie umowy?

TS wiedział co trzeba robić, wiedział na kiedy kasa potrzebna i dla piłkarzy i na splatę długo aby mieć licencję. A zafundował wszystkim jakichś zjebanych żóltków i cyrk na kólkach, który się dzieje obecnie a który już każdy myślał, że gorzej być nie może, a jest. Także nic tylko podziekować TSowi i tej Saraszmacie (oraz WH i SKWK) za wszystko złego co się teraz dzieje.
Trafiła nam się generacja zajebistych piłkarzy z charakterem, można powiedzieć, że mieliśmy najlepszych (w sensie charakteru) piłkarzy w historii i jednoczesnie najgorszy, najbardziej kurewski układ jeśli chodzi o zarząd i ludzi z nim związanych. Pieknie
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów