The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jean_meslier
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.12.2018, 16:01
@pepe72. To samo pisali kibice Lecha, jak się reaktywował na licencji Amici - że to nie może być prawda. W życiu trzeba się nauczyć akceptować nie tylko miłe dla ucha fakty, ale także te które wcale się nam nie podobają. Twój przykład pokazuje, że można mieć konto od 2005 i zupełnie nie widzieć co się przez lata w Wiśle działo.
Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member

Od: 04.2018

Stary 21.12.2018, 16:03
"Dementujemy informacje dotyczące dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem Pana Adama Pietrowskiego. Klub pozostaje z nim w kontakcie. O dacie konferencji będziemy informować."

Z twittera Wisły SA.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 21.12.2018, 16:03
Wiadomix, Bernatzky, Ly. ....a jego mać.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 21.12.2018, 16:05
Jebnij że się w łeb. W życiu to trzeba mieć jakieś zasady, my jesteśmy Wisła Kraków i nie będziemy kupczyc jakimiś licencjami.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.12.2018, 16:08
jean_meslier napisał(a):Wyświetl post
Szymon Jadczak pisze: "Dorzucę od siebie w temacie Vanna Ly: królewska rodzina w Kambodży zaprzecza że ma z nim coś wspólnego, nie wiedzą też nic o jego interesach tam. Na spotkanie z władzami Wisły w Szwajcarii spóźnił się bo jechał pociągiem. Do Krakowa przyleciał tanimi liniami." Czyli oszczędny aktor tzn. inwestor. Pewnie stąd ma tyle kasy tzn. z oszczędzania.
Typowy "dziennikarz TVNu".
W Szwajcarii to nawet na spotkania międzypaństwowe jadą pociągiem. To tylko samorządowcy w PL rozbijają się biznes klasą. A co do tanich linii to kolejny raz cebula. W biznesie leci się tym na co jest bilet, a jakby q*wa autorytet miał pojęcie o lotach międzynarodowych przed świętami to kupienie biletu do Polski często graniczy z cudem.

Jedyne co zastanawia to kiedy się TVN załapał na audiencję.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
GregorTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.12.2018, 16:09
petred napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj ludzie zamiast oglądać mecz będą szukać na trybunie właścicieli potencjalnych Ciekawe czy kamera c+ ich wychwyci i czy Marzenka będzie na meczu. Może jej korba odwaliła bo ani jej widu ani słychu

Bo włąsnie oto w całym tym cyrku chodzi żeby o niej słuch zaginał jak dojdzie do polowania na czarownice. Chdozi oto zeby zmylić trop. W innym wypadku mialaby sprawe o niegospodarność.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 21.12.2018, 16:10
@pepe72. To samo pisali kibice Lecha, jak się reaktywował na licencji Amici - że to nie może być prawda. W życiu trzeba się nauczyć akceptować nie tylko miłe dla ucha fakty, ale także te które wcale się nam nie podobają. Twój przykład pokazuje, że można mieć konto od 2005 i zupełnie nie widzieć co się przez lata w Wiśle działo.
Dziś to Lechowi/Amicii wszyscy zazdroszczą. Co najmniej akademii.

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 21.12.2018, 16:11
Tu jest live n/t sytuacji Wisły:
https://sportdziennik.pl/wisla-krako...-w-piatek-live

Cytat:
13:13 – Jest już pewne, że w sobotę prezydent Krakowa Jacek Majchrowski spotka się z nowymi inwestorami. O godzinie 13:00 w magistracie mają pojawić się Ly Vanna, Mats Hartling i Adam Pietrowski. Chcą rozmawiać o Wiśle, ale Vanna ma także zamiar opowiedzieć o swoich planach inwestycyjnych w Krakowie. Prezydentowi ma towarzyszyć kilku najbliższych współpracowników. Majchrowski nie ma zamiaru składać żadnych deklaracji, chce przede wszystkim poznać nowych ludzi Wisły.
Ktoś kilka(set) postów wcześniej twierdził, że rzecznik Majchrowskiego nic nie wie o spotkaniu.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.12.2018, 16:13
uj z tym łysym krętaczem wanna już jedzie na dzisiejsze spotkanie

to już chyba okolice błoń, na zdjęciu ewidentnie widać królewskie pochodzenie
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.12.2018, 16:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tu jest live n/t sytuacji Wisły:
https://sportdziennik.pl/wisla-krako...-w-piatek-live

Ktoś kilka(set) postów wcześniej twierdził, że rzecznik Majchrowskiego nic nie wie o spotkaniu.
Knura też pisał, że ma być to spotkanie, a on raczej ma dobre informacje z magistratu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 21.12.2018, 16:26
Ja pisałem, bo taki był też artykuł na interii z wczoraj. I pisałem to jeszcze przed ukazaniem się publikacji Knury.
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

Stary 21.12.2018, 16:27
@Pablito @mr_kwolf. Obaj nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Jak piszę o reaktywacji klubu to chyba oczywiste, że neguje sens startu SA z 80 mln długu w niższej klasie rozgrywkowej. MZPN ogłosił, że zgodzi się na grę w 4 lidze SA w przypadku jej degradacji, a nie na grę nowego podmiotu. Inna sprawa, że wówczas było wiadome, że długi wynoszą 20 mln, a dziś wiemy, że MZPN nie wiedziało iż są one 4 krotnie wyższe i wmanewrowano w ten sposób MZPN w próbę ratowania klubu przez miasto. Myślę, że po takim zagraniu MZPN trochę inaczej podejdzie do sprawy.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 21.12.2018, 16:29
@VanBasten To Ty postawiłeś tezę, że taka klauzula istnieje, więc na Tobie spoczywa obowiązek udowodnienia tego. Nie rozumiesz podstawowych zasad logiki. Wg oficjalnych informacji tj komunikatu TS Wisła, a nie plotek, takiej klauzuli nie ma. Zarząd odpowiada swoim majątkiem za zobowiązania spółki oraz może ponieść odpowiedzialność karną za niezgłoszenie w odpowiednim czasie wniosku o upadłość. Tylko to jest wystarczającym powodem do "znalezienia inwestora". Pytania czy były poręcznia TS dla SA też są zasadne. Jeśli nowy "inwestor" nie podoła to w przypadku upadłości spółki grozi nie 4 liga, tylko likwidacja SA przez Sąd. Wtedy ktoś może wjechać na białym koniu, żeby reaktywować klub piłkarski, wystartować na cudzej licencji, ale już bez długów.
No nie mogę . Ktoś tu z logiką faktycznie ma problem ale to nie ja . Nie chce mi się z Tobą na ten temat dyskutować bo nie mam ochoty rozbierać wszystkiego na czynniki pierwsze i udowadniać że gdzieś tam jest drugie dno . Można mieć paranoje i wszędzie dopatrywać się spisku ...tylko po co ? Lepiej się wtedy czujesz ?
Ja nawet nie neguję , że być może jest tam jakieś drugie dno bo zwyczajnie tego nie wiem. Ja mam udowadniać że jest klauzula o przelewie ? Serio ? A czemu ja ? Jak zauważyłeś nie widziałem tej umowy ale Ty też nie . Ja zwyczajnie opieram się na newsach z prasy i osób zbliżonych do klubu . Nie widzę powodu żeby w to nie wierzyć skoro o klauzuli mówią dokładnie wszyscy . A Ty na czym się opierasz ? Na jakiej podstawie z góry zakładasz , że wszyscy kłamią ? Ja nie postawiłem tezy o istnieniu klauzuli tylko dowiedziałem się o tym z prasy tak samo jak dowidziałem się że ktoś kupił Wisłę . Dlaczego miałbym z góry założyć , że info o kupnie klubu jest prawdziwe a o klauzuli już nie ? Bo ani na jedno ani na drugie dowodu nie mam . Widzę , że Twoim celem życiowym jest negowanie z góry wszystkiego i szukanie haków . Twoja wola . Ja zwyczajnie poczekam co czas przyniesie . Wiem że Wisła została kupiona przez nie wiele mi mówiącego inwestora . co nie znaczy z góry że musi być oszustem , wiem że transakacja dojdzie do skutku jak przeleją 12 baniek , wiem że mają się spotkać z Majchrowskim i czekam co będzie dalej . Ryzyka moim zdaniem nie ma bo w najgorszym razie grozi nam upadek co i tak już nam groziło .
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.12.2018, 16:30
Wg Pietrowskiego, Vanna Ly przyjacielem Karola Wojtyły. Uczy się chłopak. Już się nie powołuje na żyjące osoby, bo to można zweryfikować.
Zapomniał, że Dziwisz, który był przy papieżu ponad 20 lat łatwo może to zweryfikować Przyjaciela papieża przecież powinien znać.

Widzę, że szykuje się niezła komedia zakończona dramatem.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 21.12.2018, 16:32
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie.. to oczywiście tak jak 99,9% rzeczy tu pisanych tylko totalne spekulacje, zabawa wyobraźnią itp..
Ale może my cały czas nie widzieliśmy jednej rzeczy

Może my popełniamy grzech egocentryzmu

Może w tym całym cyrku to nie o nas chodzi ? Może Wisła jest tylko ŚRODKIEM a nie CELEM ?
Środkiem do czego ? Pojawiły się teorie, że w negocjacjach z Jackiem, ale jak to już tu było pisane... Jacek takich drobnych kretaczy zjada, przepija i resztkami pluje do kibla.

Ale
Może to chodzi o jakiś totalnie inny wał, nawet w innej części świata ? Dzieki tej akcji, mogą np wypłynąć w ciągu kilku najbliższych dni w dziwacznym miejscu jako właściciele potężnego klubu piłkarskiego w Europie.
Może tych kilka dni wystarczy na ten wał, może chodzi o jakieś gwarancje, jakieś pożyczki, zabezpieczenia..nie mam zielonego pojęcia, tak jak pisałem..zabawa

Zauważcie że są miejsca na świecie BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU. Typu Korea Pn, czy nawet w dużej mierze Chiny, gdzie internet jest blokowany. Strzelam na ślepo, ale kto wie.. Będzie chaos informacyjny podobny jak u nas, nikt nie dotrze w pore do informacji że Wisla nie jest już hegemonem, że mamy długi. Ktoś może tak jak TS działać w warunkach skrajnego pośpiechu, albo po prostu nie móc, lub nie chcieć zajmować się rzetelną weryfikacją.

Zrobią swoje w jakimś Sudanie, Birmie czy Wenezueli, nikt nigdy do Krakowa nie przyjedzie, temat zniknie i nikt sie nigdy nie dowie o co chodziło.
A może po prostu chcieli sobie tanio kupić klub w Europie i ....kupili . Tak myśl Ci do głowy nie przyszła ?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

@Pablito @mr_kwolf. Obaj nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Jak piszę o reaktywacji klubu to chyba oczywiste, że neguje sens startu SA z 80 mln długu w niższej klasie rozgrywkowej. MZPN ogłosił, że zgodzi się na grę w 4 lidze SA w przypadku jej degradacji, a nie na grę nowego podmiotu. Inna sprawa, że wówczas było wiadome, że długi wynoszą 20 mln, a dziś wiemy, że MZPN nie wiedziało iż są one 4 krotnie wyższe i wmanewrowano w ten sposób MZPN w próbę ratowania klubu przez miasto. Myślę, że po takim zagraniu MZPN trochę inaczej podejdzie do sprawy.
Powtorze jeszcze raz. Bzdury gadasz. MZPN wyraznie mówił o nowym podmiocie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

@pepe72. Sama rzecznik wczoraj nie wiedziała o spotkaniu. Jednocześnie zapewnia, że spotkanie ma jedynie charakter kurtuazyjny. Majchrowski zapewnie nie chce, żeby go ktoś potem posądzał, że się inwestycja nie powiodła, bo odmówił przywitania z inwestorami.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 21.12.2018, 16:36
ten łysy buc to jest agent taki, że głowa mała
pewnie z Wojtyłą na Ty byli

COś niesamowitego.
Mój wrodzony optymizm wymaga ode mnie żebym wierzył, że Wanna Ly nie wie o istnieniu tego gośc a Piotrowski znalazł się jak Nikoś.Dyzma w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i ma swoje 5 min ...
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 21.12.2018, 16:43
Czy wy byście mogli k...a przestać ?!
Po co ta napierdalanka . Trochę cierpliwości i ugryzienia się w język .
Przecież najpóźniej do 28 grudnia się wyjaśni .
Ja rozumiem , że jak będzie wał to wielu będzie chodzić w glorii proroków "a nie mówiłem"
Tylko czy naprawdę kibic Wisły oczekuje porażki w tym temacie ?
A jak się to uda to jak czy nie będzie wam trochę wstyd że tak kłapaliście ozorem.
Tydzień i wszystko jasne .
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 21.12.2018 o godz. 16:45.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.12.2018, 16:46
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
ten łysy buc to jest agent taki, że głowa mała
pewnie z Wojtyłą na Ty byli
Przecież mówił o nim per pan więc raczej nie byli.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.12.2018, 16:46
Co się wyjaśni? Nic się nie wyjaśni bo przelew jest prawdopodobny, a wałek może być na większą skale, a jak na razie nasi dobrodzieje wyglądają absurdalnie.

edit: Post do usuniecia bo mi zdublowało, od jakiegoś czasu miałem problem z cytowaniem postów/edycją ich, dopiero teraz w Interfejsie edytora wiadomości zmieniłem z rozszerzonego interfejsu na prosty edytor i działa.
Powód: delete
Ostatnio edytowane przez cinekw : 21.12.2018 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.12.2018, 16:47
Ten Jadczak to jest jeszcze gorszy niz Piotrowski,teraz bedzie cos pisal o Papieżu,chory czlowiek,zreszta jak caly tvn

A pozatym i tak nic nie ryzykujemy,gorzej nie bedzie ,czyli to ze TS reaktywuje druzyne w 4 lidze,ale widzac ostatni tydzien i ten bajzel,takie oczyszczenie i start z czystą kartą moze i bylby lepszy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.12.2018, 16:48
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Czy wy byście mogli k...a przestać ?!
Po co ta napierdalanka . Trochę cierpliwości i ugryzienia się w język .
Przecież najpóźniej do 28 grudnia się wyjaśni .
Ja rozumiem , że jak będzie wał to wielu będzie chodzić w glorii proroków "a nie mówiłem"
Tylko czy naprawdę kibic Wisły oczekuje porażki w tym temacie ?
A jak się to uda to jak czy nie będzie wam trochę wstyd że tak kłapaliście ozorem.
Tydzień i wszystko jasne .

Co się wyjaśni? Nic się nie wyjaśni bo przelew jest prawdopodobny, a wałek może być na większą skale, a jak na razie nasi dobrodzieje wyglądają absurdalnie.
Ostatnio edytowane przez cinekw : 21.12.2018 o godz. 16:53.
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 21.12.2018, 16:51
cytując klasyka - niezależnie od tego jak to się skończy to jedno jest pewne.
wspomnień nikt nam nie odbierze
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 21.12.2018, 16:53
Jedyna nadzieja w tej chwili to ta że władze Krakowa prześwietliły zainteresowanego i przystali na spotkanie w sobotę znaczy koleś musi być konkretny. JEst taka dezinformacja nikt nic nie wie wszyscy spekulują Pietrowski dzisiejszym wywiadem zamiast uspokoić sytuację to jeszcze dolał oliwy do ognia. Wychodzi na to że bedziemy płakać. Pytanie ze smutku czy ze szczęścia?
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Stary 21.12.2018, 16:54
Cytat:
Adam Pietrowski, reprezentujący inwestorów, o tym, że podpisana umowa nie daje prawa do ziemi w okolicy stadionu dowiedział się od dziennikarzy Onetu
Aha...to nie wiedzieliśmy. To trzeba porozmawiać z panem prezydentem - mówi Pietrowski po tym jak dowiedział się jak wygląda sytuacja z gruntami. Co w takim razie z planami inwestycyjnymi? - Na to pytanie nie mogę odpowiedzieć, bo się od pana dowiedziałem - dodaje

https://krakow.onet.pl/przejecie-wis...rG_LpZu4D4u5NA

Cytat:
Najbliższe dni mogą okazać się kluczowe dla całej przyszłości Wisły. Jeśli okaże się, że jedyną motywacją nowych właścicieli była próba przejęcia cennych gruntów, najprawdopodobniej ze skutkiem natychmiastowym wycofają się z transakcji po rozmowach z władzami miasta – okaże się bowiem, że tereny należą nie do tego podmiotu, który został przez egzotyczne trio zakupiony. Finał takiego obrotu sprawy będzie katastrofą dla całej krakowskiej piłki – najprawdopodobniej bowiem skończyłby się upadkiem 13-krotnego mistrza Polski.
I tak pewnie będzie...
Ostatnio edytowane przez Jontek : 21.12.2018 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 21.12.2018, 16:56
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Jak przyjdzie przelew to Wisła będzie URATOWANA , to chyba jasne jak słońce .
Owszem , co będzie za rok czy 2 lata to nie wiadomo , ale podobnie "niewiadomo" dotyczy każdego właściciela .Co do wałka , to jeśli przyjdzie przelew to ja go nie dostrzegam . Zgadzam się , spływające informacje o włascicielach są takie jakie są ale ... może po prostu czegoś nie wiemy . Odwrócę sytuację , jeśli własciciel okaże się wiarygodny to jak będą wyglądać niektórzy kibice którzy robią se teraz jaja z jego nazwiska .
Lepiej poczekać tydzień a potem dopiero napierdzielać albo... pić ze szczęścia
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 21.12.2018, 16:56
No i chyba wszystko jasne. Byznesmeni, a takiej rzeczy nie sprawdzili.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 21.12.2018, 16:58
goście planują oszustwo życia, podpisują wielomilionowe umowy i na ostatniej prostej dowiadują się od dziennikarza onetu że nie zrobią przekrętu bo nie ma ziemi. Wcześniej oczywiście tego nie sprawdzili. dziekuje dobranoc skoro wierzysz w takie brednie.
Odpowiedz cytując
janus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.12.2018, 16:58
Przesadzacie z Tym papieżem. Facet nie mówił o przyjaźni tylko z znajomości. A Papieża poznało wiele osób, nie szukając daleko Głowacki i kilku innych Wiślaków.
Piotrowski ma skłonność do przesady i pewnie uczestnictwo w audiencji traktuje jako znajomość.

Bardziej mnie to martwi, że nie poznaliśmy nikogo (poza Piotrowskim), kto zna tego Vannę.
Co też świadczy o poziomie dziennikarstwa sportowego w Polsce, żaden nawet nie próbował się dowidzieć jak sprawa wyglądała w Genui. Stać ich tylko na głupie dowcipy i przepisywanie za kimś.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów