The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 66 10,53%
Prawo i Sprawiedliwość 158 25,20%
Twój Ruch 9 1,44%
Polskie Stronnictwo Ludowe 5 0,80%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 16 2,55%
Solidarna Polska 4 0,64%
Polska Razem 37 5,90%
Kongres Nowej Prawicy 164 26,16%
Ruch Narodowy 94 14,99%
Dziękuje nie głosuje! 74 11,80%
Głosujących: 627. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.04.2016, 08:58
Marian jak zwykle w wysokiej formie https://www.youtube.com/watch?v=eHodVWSmaMM
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 25.04.2016, 13:29
Politycy o kibolach.

https://www.facebook.com/KlubPoselsk...3712123831044/
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 25.04.2016, 16:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktoś z Korwinistów zastanawiał się, dlaczego ich idol utrzymuje stałe 3% poparcia.

__________________________________________________ ___________
Odpowiedź: Ponieważ jest pajacem mówiącym co mu ślina na język przyniesie.
Nie zrozumiałeś czegoś, co przekazał? Czy uważasz, że upośledzeni umysłowo powinni być w jednej klasie ze zdrowymi?
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 25.04.2016, 17:18
Chodziłem przez 6 lat do klasy integracyjnej, z dziećmi z różnymi problemami i nie uważam żeby to wpłynęło na mój poziom negatywnie. Nawet byłbym gotów zaryzykować, że może to pomoc co nie którym pojąć, że nie każdy ma tak dobrze jak on sam.Osiedlowych kretynów wyśmiewających upośledzonych też oczywiście paru było, ale tego nawet integracja nie wyleczy. Mam również osobę niepełnosprawną w bliskiej rodzinie i widzę ile mu daje integracyjna klasa. Wiadomo, pewne stopnie upośledzenia do integracyjnej się nie nadają ale póki jest taka możliwość to kategorycznie należy korzystać, nie sluchając Korwina. Ma chłop racje w dużej ilości spraw istotnych, ale oprócz tego jest zwyczajnie szurnięty i wolfy trafnie diagnozuje czemu ma 3%. Jak przemyśli parę spraw to może za 8 lat wejdzie, a raczej wjedzie do sejmu bo to już wiek będzie taki. I to będzie dylemat, czy usiąść na wózku czy strzelić se w łeb że się jest niepełnosprawnym....
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 25.04.2016, 17:39
Ile ludzi tyle opinii. Ja swojego uposledzonego dziecka na pewno nie poslalbym do normalnej szkoly.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 26.04.2016, 07:52
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale chyba tutaj dyskutowaliśmy o filmie Smarzowskiego "Wołyń": Wczoraj Onet.pl udostępnił pierwszy zwiastun:

http://film.onet.pl/zwiastuny/wolyn-...wskiego/4xhgqf

Strona fundacji, gdzie można wesprzeć film finansowo:

http://filmwolyn.org/

Ode mnie poszło 50 zł...
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 26.04.2016, 17:57
No i Sąd Najwyższy zrobił to co było konieczne żeby uratować system sądownictwa przed dualizmem. Nie wiem czego spodziewał się naczelnik ze swoją świtą.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 26.04.2016, 18:31
W sumie to o takich akcjach jak dzisiejsza SN-u to uczyłem się na lekcjach historii w liceum w czasach kiedy elitarne z założenia liceum było jeszcze liceum a nie krótkim kursem przygotowania do matury dla wszystkich chcących.

Temat leciał jakoś tak.

Wady I Rzeczypospolitej. Anarchia i warcholstwo szlachty.

Powinniśmy podziękować panom z SN-u za krótką lekcje historii na żywo.

Jeżeli Trybunał w swoim orzeczeniu nie postanowił inaczej, zgodnie z art. 190 ust. 3 Konstytucji oraz art. 71 ust. 2 ustawy o Trybunale Konstytucyjnym wyrok TK wchodzi w życie z dniem ogłoszenia w Dzienniku Ustaw. Z tą datą przepisy uznane przez Trybunał za niezgodne z Konstytucją lub wskazanymi ustawami przestają obowiązywać.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Stary 26.04.2016, 18:59
Rozumiem Elefant, że chodzi Ci o anarchię i warcholstwo PiSu, rządu i prezydenta, którzy stwierdzili że nie muszą stosować Konstytucji bo wygrali wybory i suweren dał im prawo do wszystkiego.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.04.2016, 18:59
To jest wypowiedzenie posłuszeństwa i nie respektowanie prawa do sprawowania władzy przez legalnie i demokratycznie wybrany rząd.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.04.2016 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 26.04.2016, 19:22. pomóżcie
Jak byście chcieli pomóc pomóc, to zapraszam. Wysarczą 2 minuty a naprawdę to być albo nie być dla większości z nas.
To trochę taki głos rozpaczy:
https://www.facebook.com/Stowarzysze...type=3&theater

A tutaj prof Zebala i inni lekarze bronią tej ustawy:

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Stary 26.04.2016, 23:13
AYALA napisał(a):Wyświetl post
To jest wypowiedzenie posłuszeństwa i nie respektowanie prawa do sprawowania władzy przez legalnie i demokratycznie wybrany rząd.
Co to za brednie? Sąd wypowiada posłuszeństwo rządowi?!!! WTF?
Czy czytasz to co piszesz? Bo Internet nie zapomina...
c.d.n.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 27.04.2016, 19:56
lazy napisał(a):Wyświetl post
Co to za brednie? Sąd wypowiada posłuszeństwo rządowi?!!! WTF?
Czy czytasz to co piszesz? Bo Internet nie zapomina...
Zakładam że rząd będzie musiał teraz stworzyć instytucję sędziego generalnego, który będzie miał możliwość swobodnego żonglowania sędziami, by wyroki były w końcu prawe i sprawiedliwe...
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 27.04.2016, 21:34
Niech Ziobro zostanie, co się będą wysilać. Albo Pani Mazurek, ona tez kompetentna i na poziomie.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.04.2016, 21:41
Panowie, o co Was tak dupa boli? PiS to jebani socjaliści ale płaczecie w kwestii innych spraw. Wolicie jebanych judaszy i pozerów z PO, którzy za plecami ludzi, poza kamerami mediów (niemieckich) robiły Polaków w konia? Zwalniali sobie szefów Faktów, żaden wyrok nie "ukłuł" nikogo z bandy PO w sprawie afer taśmowych czy innych zegarków Nowaka, zabijali ludzi (Lepper, Petelicki masa osób związanych ze Smoleńskiem), oszustów, którzy sobie uknuli przejęcie Trybunału Konstytucyjnego aby dojebać PiS?

Dopóki PiS działa w miarę ok (jeśli chodzi o honor, bo socjal wiadomo jest ble, a w wielu kwestiach można mieć różne poglądy) to niech sobie te sądy skorumpowane w dupę powsadzają albo wysadza dynamitem, ten trybunał niech do Rosji wyjebią albo w kosmos itp itd.
Ja wolę żeby jawnie PiS wyruchał TK i sądy i żeby w życiu nie było ludziom pod górkę (zabijanie Polaków, gnębienie kibiców, narodowców, oszukiwanie itp) niż żeby jakieś ....y "ą, ę" rządziły, w mediach będzie wszystko cacy a za plecami ludzi Polskę sprzedadzą, zrobią laskę Amerykanom i będą jak psy na smyczy Merkel chodziły.

Nagadujcie dalej na PiS bo jakiś zjebany TK gnoi, a na to, że banda cweli, sprzedawczyków z PO, takich samych śmieci jak komuchy za PRLu, się pucuje za granicą na Polskę, to, że mieszają jakieś Merkelowe i Niemcy w zwalnianie typa z faktu - i na pewno w wiele innych spraw to zlewajcie.

Dopóki PiS nie zacznie gnoić Polaków, dopóki nie zacznie zabijać Polaków to mam wyjebane w kwestie typu "PiS nie zgodził się z TK lub sądem". Narazie jebię PiS tylko za ich socjalizm i Wam tez radze zrewidować poglądy bo ta nagonka na PiSiorów w kwestiach innych niż socjalizm jest śmieszna i żałosna.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 27.04.2016, 21:53
Że też Ci się jeszcze chce Jaroo1
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 27.04.2016, 22:04
A bo nieraz wejdę, poczytam to i coś napiszę.
PiS to można jebać za takie coś - 1 maja jest X Płocka noc kabaretowa. Co roku od iluś tam lat ta płocka noc kabaretowa gościła na antenie TVP. W tym roku też miało tak być ale dziś się okazało, że jednak TVP się wycofuje z transmisji. Wcześniej pozbyli się też programu kabaretu paranienormalni.
Nie wiem jak Wy ale ja lubię kabarety i myślę, że wiele osób też je lubi. Szkoda, że TVP się pozbywa czegoś co jest numerem jeden z Polsce - kabarety. Dobry sport, wiadomo, mają go głównie inne stacje. Dobry film, wiadomo ma go głównie HBO, a tak to wszędzie raczej lipa. Mieli coś co mogło przyciągnąć widzów to się tego pozbywają.
I po co? Po co sie pytam?
Wychodzą tylko na ćwoków, dają argumenty do tego aby ich nazywać jakimiś ....ami, które zabronią źle mówić o PiSie.
Uważam, że zrezygnowanie z transmisji X płockiej nocy kabaretowej to bardzo zły ruch, paradoksalnie puszczenie na wizji pojazdów po rządzie (w formie skeczów) by pokazało, że PiS ma dystans do siebie, że nie chce nikomu zamykać ust, to by był plus dla PiSu. A takt o zjebali sprawę i .... im w dupę za to, że nawet sobie człowiek nie może włączyć tv raz na tydzień czy miesiąc żeby obejrzeć kabarety i się pośmiać.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Stary 27.04.2016, 23:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A bo nieraz wejdę, poczytam to i coś napiszę.
PiS to można jebać za takie coś - 1 maja jest X Płocka noc kabaretowa. Co roku od iluś tam lat ta płocka noc kabaretowa gościła na antenie TVP. W tym roku też miało tak być ale dziś się okazało, że jednak TVP się wycofuje z transmisji. Wcześniej pozbyli się też programu kabaretu paranienormalni.
Nie wiem jak Wy ale ja lubię kabarety i myślę, że wiele osób też je lubi. Szkoda, że TVP się pozbywa czegoś co jest numerem jeden z Polsce - kabarety. Dobry sport, wiadomo, mają go głównie inne stacje. Dobry film, wiadomo ma go głównie HBO, a tak to wszędzie raczej lipa. Mieli coś co mogło przyciągnąć widzów to się tego pozbywają.
I po co? Po co sie pytam?
Wychodzą tylko na ćwoków, dają argumenty do tego aby ich nazywać jakimiś ....ami, które zabronią źle mówić o PiSie.
Uważam, że zrezygnowanie z transmisji X płockiej nocy kabaretowej to bardzo zły ruch, paradoksalnie puszczenie na wizji pojazdów po rządzie (w formie skeczów) by pokazało, że PiS ma dystans do siebie, że nie chce nikomu zamykać ust, to by był plus dla PiSu. A takt o zjebali sprawę i .... im w dupę za to, że nawet sobie człowiek nie może włączyć tv raz na tydzień czy miesiąc żeby obejrzeć kabarety i się pośmiać.
Rozumiem że ten wywód to miała być jakaś wyszukana ironia?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 27.04.2016, 23:53
Nie, dlaczego?
Mamy w Polsce kabarety, które bawią jak zakładam miliony ludzi (wnioskuję po polubieniach na fb) i nie rozumiem dlaczego zjebana TVP się pozbywa takiego atutu. Czym oni chcą przyciągnąć widzów, teatrem? Kolejnym zjebanym serialem, który jest bardziej denny niż najgłupsze skecze?
Mieli atut w postaci pokazywania kabaretów to się wypinają na nich bo boli dupa - podejrzewam - że sobie żarty m.in. z rządu porobią na antenie. Śmiech na sali.
A ta X płocka noc kabaretowa miała być 1 maja w TVP i dziś czytam, że jednak nie będzie. Także historia prawdziwa, dziwne, że 4 dni przed emisją się takie rzeczy odwala.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Stary 27.04.2016, 23:53
Jaroo1, nie wiem ile masz lat ale marginalizowanie działań wywrotowych przeciw systemowi prawnemu państwa świadczy o niedojrzałości Twojej lub idei którą starasz się przekazać. Fajnie że jesteś przeciw socjałowi - ja też się pod tym podpisuję, ale konserwatyzm leży w opozycji do anarchizmu i szacunek do prawa jest jego podstawą.
PiS ma prawo tylko w nazwie i w d..ie, a strzelanie do TK i SN jest nie tylko głupie ale niebezpieczne, bo w kilka, kilkanaście miesięcy można sparaliżować całe Państwo. Zaraz przyjdzie kolej na NSA i pozostałe sądy. Stąd do anarchii już niedaleko.
Możecie mi zarzucać że demonizuję, ale kiedy będziecie mieli bezpośredni kontakt z sądem w swojej sprawie to zrozumiecie że za te błędy zapłaci społeczeństwo. Nie PiS, nie Rzepliński, nie sędziowie i prawnicy tylko my wszyscy.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.04.2016, 00:11
Problem w tym, że anarchię to my już dawno mamy. To całe sadownictwo, prokuraturę i prawo można sobie w dupę wsadzić. Prawo jest niewydolne, nieludzkie, procedury chore, wyroki są na zamówienie często.
Dlatego mam gdzieś czy PiS sobie zgnoi jakiś sprzedajny sąd czy nie.
Ty piszesz tak jakbyś w Polsce nie mieszkał. Oburzasz się w sprawie TK czy Sądu a nie widzisz czy udajesz, że nie widzisz jak sądy działają i co robią dla PO i bandy?
Co mi z jakiegoś jebanego sądu, który Jaruzelskiego czy Kiszczaka osądzić nie umiał?
I co mi z tego, że PiS oficjalnie położy łapę na TK i sądach a PO i reszta oficjalnie było cacy a pod stolikiem szły wały tam gdzie się dało.
Ja wolę żeby PiS oficjalnie mieszał w TK i sadownictwie ale żeby w życiu realnym się to nie przekładało na patologiczne wyroki, rozprawy itd niż żeby robił to co ta banda śmieci przez 26 lat.
A jak będzie działał TK i sądy pod przewodnictwem PiSu to się okaże.

PS Dziecinne to jest udawanie, że w Polsce mamy trójpodział władzy... Rządzą służby, jakieś ....y z zewnątrz a dopiero na końcu politycy najważniejsi. Pod nimi, na skinienie są wszystkie śmiecie z TK i sądu. I tak wygląda Polska od 89 roku. Ty się oszukujesz, że wszystko było cacy a nagle coś nie tak się zaczęło dziać. A ja mówię, niech sobie mącą i zobaczymy jak to się przełoży na funkcjonowanie państwa.
Nie chcę mówić, że gorzej już nie będzie bo być nie może, ponieważ się już nie raz przejechałem na takim myśleniu ale jestem niemal pewien, że takiego kurestwa jakie zrobiła banda POwców nie powtórzy PiS, że takie coś jak afera taśmowa w PiSie się nie wydarzy (tzn mogą coś nagrać, np w stylu, że Jarek powie "....a" i jebane media z tego zrobią burzę ale takie jaja, że sobie szmata typu Kulczyk z Grasiem zwalniają typa z Faktu albo Sikorski mówiący, że robimy loda Amerykanom a Sienkiewicz gadający o tym, że istniejemy tylko teoretycznie, nie przewiduę w PiSie.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Stary 28.04.2016, 09:04
Widać bywam częściej w sądach... Nie da się opierać opinii o sądach na podstawie przekazu medialnego.
Sądy w Polsce działają dobrze, niestety wolno. I to jest ich główna wada. Natomiast orzeczenia są wydawane na podstawie prawa a nie widzimisię sędziego. Krytykujesz jakbyś nie rozumiał podstawy działania sądownictwa. Sądy nie odpowiadają za to że prawo jest skomplikowane, niespójne a często złe. To politycy takie wyprodukowali. Od lat widzisz co się dzieje w Sejmie a oczekujesz że "prawo" wydane w ustawach jest dobre? Halo!!! Budzę Pana!!!
Każda kolejna kadencja to hurtowa produkcja przepisów. Co trzeba przyznać to, że jedyną osobą od lat która wzięła się poważnie za deregulację był Gowin. Szkoda że teraz sobie to odpuścił...
I owszem w sądownictwie jak wszędzie zdarzają się kiepscy sędziowie, głupi lub stronniczy, ale od tego jest druga instancja. Uwierz mi - orzekanie np. w sądzie apelacyjnym jest wysokiej jakości.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 28.04.2016, 10:25
Lazy myśli, że chodzi o kiepskich sędziów - no to pogadali...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.04.2016, 16:26
Rozumiem, że prawo jest chore ale nie rozumiem dlaczego zawsze ....a się uchroni przed wyrokiem. Ile jest afer, oszustw, złodziejstwa, ilu jest komuchów, ile przez te 27 lat się wydarzyło, a ile osób z tego kurewskiego światka polityki i biznesu zostało ukaranych?
Prawo jest złe ale tak samo sądy są złe bo siedzą w tym systemie. Jak Ty mi mówisz, że sądy działają dobrze to dlaczego te komusze ....y pokroju Jaruzelskiego i Kiszczaka przez całe życie nie zostali osądzeni - a nie! Przepraszam! Kiszczak skazany za stan wojenny... w 2015 roku, jak już się łajza dorobiła, jak już wiadomo było, że nie pójdzie siedzieć z racji na wiek, tylko zawiasy dostanie.
Sędziowie to ....y polityków i biznesmanów, ten sam układ. Także muszę Cię zmartwić ale takie mam zdanie na ich temat. TK to samo, przecież ten szmaciarz Rzepliński to POwiec, większość TK to POwcy. I co mi z takiego TK? Skoro w Polsce się jest albo PiSiorem albo Powcem to po co TK komu? Wiadomo, że swoi swoim krzywdy nie zrobią więc TK PiSowski czy POwski t patologia. Z sędziami jest to samo.
Cały system jest do wyjebania w kosmos. Potrzeba świeżej krwi w polityce, zmiany mentalności ludzi i wtedy czystych zasad, podziału władzy ale nie tylko na papierku, bo na papierku to był ten podział za PO i reszty śmieci lecz również w rzeczywistości. Bo co mi z tego, że PiS robi zamach na TK i sądy jak PO zamachów nie robiło na nic i nikogo (no oprócz Petelickiego i Leppera) a sobie zwalniali gościa z Faktu (wolne media, pluralizm, demokracja, hop hop hop!) i wszystkie afery zamiatali pod dywan.
Dopóki do głosu nie dojdą patrioci, ludzie o poglądach narodowych dopóty będzie chujnia. Dopóki jakiś zjebany hierarcha kościoła będzie sapał o to, że organizacja nacjonalistyczna, prochrześcijańska śmiała wejść do kościoła, a na domiar złego jest taki ks o nazwisku Międlar, który ma czelność mieć nacjonalistyczne poglądy i głośno mówić prawdę, dopóty będzie chujnia, i dopóki jakieś jebane żydostwo, ruski czy szwaby będą się pruły o to, że Polak ma swoje media, że Polak kocha swój naród i jego przeszłość dopóty będzie chujnia.
Jeśli żyjemy w państwie, w którym komuś źle się kojarzy hasło "śmierć wrogom ojczyzny"," a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" to o czym my mówimy? Najlepsi Polacy ginęli za te słowa z rąk zdrajców i okupantów i my dzisiaj .......imy, że żyjemy w wolnej Polsce, robimy jakieś pokazówki z pochówkiem Łupaszki a jednocześnie jakikolwiek śmieć ośmiela się negować te hasła?
Trzeba się rozliczyć z przeszłością. Nie ma jeszcze wolnej i normalnej Polski i jedną ze składowych tej patologii są sądy.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.04.2016, 17:53
Fajnie, że można w TVP ogladać program Pana Janka Pospieszalskiego, fajnie, że wywalono szuje pokroju Lisa i reszty Krasków ale to są niezłe jaja:
http://natemat.pl/178185,kuriozum-pr...telu-szefa-tvp

Były łajzy z Po, teraz sa łajzy z PiSu. W dupę sobie wchodzą frajerzy bez honoru, że aż wstyd.
Odpowiedz cytując
art
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 28.04.2016, 17:53
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Na-c...e-7368530.html
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 28.04.2016, 18:10
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Stary 28.04.2016, 18:37
Przecież to jedna klika postsolidarnościowa, tylko że jednym odbiło od nadmiaru zachodu i skręcili w lewo a drugim odbiło i poszli w narodowy socjalizm bo chyba to jest najlepsze określenie...

A i tak obie partie łączy więcej niż by chcieli...
Ostatnio edytowane przez KrzychooR : 28.04.2016 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.04.2016, 20:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że prawo jest chore ale nie rozumiem dlaczego zawsze ....a się uchroni przed wyrokiem. Ile jest afer, oszustw, złodziejstwa, ilu jest komuchów, ile przez te 27 lat się wydarzyło, a ile osób z tego kurewskiego światka polityki i biznesu zostało ukaranych?
Prawo jest złe ale tak samo sądy są złe bo siedzą w tym systemie. Jak Ty mi mówisz, że sądy działają dobrze to dlaczego te komusze ....y pokroju Jaruzelskiego i Kiszczaka przez całe życie nie zostali osądzeni - a nie! Przepraszam! Kiszczak skazany za stan wojenny... w 2015 roku, jak już się łajza dorobiła, jak już wiadomo było, że nie pójdzie siedzieć z racji na wiek, tylko zawiasy dostanie.
Sędziowie to ....y polityków i biznesmanów, ten sam układ. Także muszę Cię zmartwić ale takie mam zdanie na ich temat. TK to samo, przecież ten szmaciarz Rzepliński to POwiec, większość TK to POwcy. I co mi z takiego TK? Skoro w Polsce się jest albo PiSiorem albo Powcem to po co TK komu? Wiadomo, że swoi swoim krzywdy nie zrobią więc TK PiSowski czy POwski t patologia. Z sędziami jest to samo.
Cały system jest do wyjebania w kosmos. Potrzeba świeżej krwi w polityce, zmiany mentalności ludzi i wtedy czystych zasad, podziału władzy ale nie tylko na papierku, bo na papierku to był ten podział za PO i reszty śmieci lecz również w rzeczywistości. Bo co mi z tego, że PiS robi zamach na TK i sądy jak PO zamachów nie robiło na nic i nikogo (no oprócz Petelickiego i Leppera) a sobie zwalniali gościa z Faktu (wolne media, pluralizm, demokracja, hop hop hop!) i wszystkie afery zamiatali pod dywan.
Dopóki do głosu nie dojdą patrioci, ludzie o poglądach narodowych dopóty będzie chujnia. Dopóki jakiś zjebany hierarcha kościoła będzie sapał o to, że organizacja nacjonalistyczna, prochrześcijańska śmiała wejść do kościoła, a na domiar złego jest taki ks o nazwisku Międlar, który ma czelność mieć nacjonalistyczne poglądy i głośno mówić prawdę, dopóty będzie chujnia, i dopóki jakieś jebane żydostwo, ruski czy szwaby będą się pruły o to, że Polak ma swoje media, że Polak kocha swój naród i jego przeszłość dopóty będzie chujnia.
Jeśli żyjemy w państwie, w którym komuś źle się kojarzy hasło "śmierć wrogom ojczyzny"," a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" to o czym my mówimy? Najlepsi Polacy ginęli za te słowa z rąk zdrajców i okupantów i my dzisiaj .......imy, że żyjemy w wolnej Polsce, robimy jakieś pokazówki z pochówkiem Łupaszki a jednocześnie jakikolwiek śmieć ośmiela się negować te hasła?
Trzeba się rozliczyć z przeszłością. Nie ma jeszcze wolnej i normalnej Polski i jedną ze składowych tej patologii są sądy.
bolszewizm w czystej postaci
i głupota
bo jak sądzę Pan Jaro nie miał do czynienia z sądownictwem
w żaden sposób

nie będę polemizował bo z kimś takim polemizować się nie da (kojarzy mi się tylko tu bon mot Lema o internecie)

i na dokładkę jeszcze Pospieszalski z oenerem
jak to leciało? Dziżas kur.wa ja pier.dolę
Ostatnio edytowane przez emjot : 28.04.2016 o godz. 20:55.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 28.04.2016, 21:03
emjot napisał(a):Wyświetl post
bolszewizm w czystej postaci
i głupota
bo jak sądzę Pan Jaro nie miał do czynienia z sądownictwem
w żaden sposób
Dziżas kur.wa ja pier.dolę
Niestety Jaroo ma trochę racji przytoczę może dzisiejszy wyrok:

http://www.gazetakrakowska.pl/krymin...wyrok,9933502/

i ten drugi:

http://polska.newsweek.pl/dariusz-k-...,384459,1.html

Tu nie trzeba mieć namacalnie do czynienia z wymiarem sprawiedliwości, bo przecież niektóre wyroki - przynajmniej te, które interesują media - opinie publiczną potrafią człowieka wprawić w osłupienie.

tak więc cytując klasyka " Dziżas kur.wa ja pier.dolę"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów