The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.02.2016, 11:28
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Temat meczu i piłkarzy powoli się wyczerpuje to czas znaleźć kolejny - doping. Ehh ci znawcy prowadzenia dopingu z forum, doboru piosenek, decybeli, repertuaru, tego co powinno się śpiewać a czego nie, komu się powinno cisnąć a komu nie Tak czytam i się zastanawiam - dlaczego jeszcze was nie widziałem na gnieździe? Wirtuozi melodii i porywania tłumów
Każdy wątek odnośnie dopingu, merytoryczny czy nie, sprowadzany jest do odesłania pod gniazdo lub wyśmiania kogokolwiek, kto ma zdanie inne niż gniazdo. Porwać tłum o średniej wieku w okolicach 15 lat do śpiewania tego samego przez 15 minut to żadna sztuka. Nie wspominając już o ciśnięciu tej grupce z Łęcznej. Od tego jest forum i wątki meczowe, żeby pisać swoje zdanie o całokształcie meczu, począwszy od pogody, stanu murawy, poprzez postawę piłkarzy, trenera, na dopingu kończąc. Usprawiedliwianie brakiem wypłat tych miernot biegających z Białą Gwiazdą na piersi skończyło się, więc dlaczego tym razem nie wolno na nich krzyczeć? Załamali się psychicznie? Płaczą po Cierzniaku w rezerwach czy jeszcze coś innego? Ale co ja tam wiem, lepiej siedzieć cicho bo jestem tylko "znawcą z forum".
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 23.02.2016, 11:50
No widzisz i znasz swoje miejsce Nie pisałbym tego gdybyś sam się nie wkopał jakim to jesteś znawcą.

Nie reprezentują zdania gniazda tylko swoje, to przede wszystkim. Średnia wieku na trybunie C jest wyższa niż Ci się wydaje - trochę jest tam studentów, trochę liceum/gimnazjum, ale większość to ludzie 25+ i jeszcze starsi. Jest tam miejsce dla praktycznie każdej grupy pokoleniowej. Ale skąd masz wiedzieć skoro Cię tam nie było? Jest specjalne forum zajmujące się sprawą dopingu i pokrewnymi - jest to forum SKWK. Tam pisz swoje merytoryczne uwagi. Możesz tutaj sobie debatować, ale będąc laikiem w kwestii dopingu wypadasz blado na tle ludzi, którzy są na każdym meczu, jeżdżą na wyjazdy i posmakowali dopingu trochę bardziej niż obserwując go z innej trybuny, na zdjęciach lub czytając o nim na forum.

Grupka z Łęcznej dostała pocisk po tym jak zaintonowali, że "Wisła to stara ...". Zwyczajem jest, że po takiej intonacji pokazuje się dosadnie burakom z małych miast odpowiednio głośno, gdzie ich miejsce. Jeśli Tobie nie przeszkadza, że jakieś bolki wyzywają Twój klub na Twoim stadionie i nie powinno się zwracać na to uwagi, to nie mam słów.

Gówno mnie obchodzą wypłaty, załamanie psychiczne, brak formy itd. - nie zabierałem na ten temat głosu. Chcesz oceniać grę - oceniaj. Nie oceniaj dopingu, w którym nie brałeś udziału, bo nie chciało Ci się choć trochę zedrzeć gardła, aby poderwać do walki piłkarzy. Doping kosztuje trochę wysiłku. Niektórym się wydaje, że to tępe śpiewanie i chętnie stawiają siebie w roli jurora.

Jakbyś był na meczu lub będąc został na nim do końca usłyszałbyś, że brawa dostał tylko Arek Głowacki. Po końcowym gwizdku poszło trochę gwizdów w stronę piłkarzy, a odchodząc od trybuny dostali poradę, aby walczyć i się starać, a jak nie to wiadomo.
Ostatnio edytowane przez Siemion : 23.02.2016 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Stary 23.02.2016, 12:03
Siemion napisał(a):Wyświetl post
No widzisz i znasz swoje miejsce Nie pisałbym tego gdybyś sam się nie wkopał jakim to jesteś znawcą.

Nie reprezentują zdania gniazda tylko swoje, to przede wszystkim. Średnia wieku na trybunie C jest wyższa niż Ci się wydaje - trochę jest tam studentów, trochę liceum/gimnazjum, ale większość to ludzie 25+ i jeszcze starsi. Jest tam miejsce dla praktycznie każdej grupy pokoleniowej. Ale skąd masz wiedzieć skoro Cię tam nie było? Jest specjalne forum zajmujące się sprawą dopingu i pokrewnymi - jest to forum SKWK. Tam pisz swoje merytoryczne uwagi. Możesz tutaj sobie debatować, ale będąc laikiem w kwestii dopingu wypadasz blado na tle ludzi, którzy są na każdym meczu, jeżdżą na wyjazdy i posmakowali dopingu trochę bardziej niż obserwując go z innej trybuny, na zdjęciach lub czytając o nim na forum.

Gówno mnie obchodzą wypłaty, załamanie psychiczne, brak formy itd. - nie zabierałem na ten temat głosu. Chcesz oceniać grę - oceniaj. Nie oceniaj dopingu, w którym nie brałeś udziału, bo nie chciało Ci się choć trochę zedrzeć gardła, aby poderwać do walki piłkarzy. Doping kosztuje trochę wysiłku. Niektórym się wydaje, że to tępe śpiewanie i chętnie stawiają siebie w roli jurora.

Jakbyś był na meczu lub będąc został na nim do końca usłyszałbyś, że brawa dostał tylko Arek Głowacki. Po końcowym gwizdku poszło trochę gwizdów w stronę piłkarzy, a odchodząc od trybuny dostali poradę, aby walczyć i się starać, a jak nie to wiadomo.
Jest coś takiego jak ironia, polecam. Byłem na meczu, w dodatku na C, nie będę się licytował kto i gdzie jest częściej, kto jest lepszy a kto gorszy. Co do średniej wieku to sam wraz ze znajomymi ją zawyżam i jeszcze widzę, jakie są proporcje dookoła. Ile razy doping był przerywany, żeby przypomnieć co niektórym, żeby chociaż ręce podnieśli, nie mówiąc o śpiewaniu? Nie przypominam sobie tego w poprzednich meczach.
Będę oceniał co będę chciał i kiedy tylko przyjdzie mi na to ochota. Nie jesteś żadnym guru, ani nawet adminem lub moderatorem, żeby dyktować co tu można pisać a czego nie. Bardzo łatwo "szufladkować" ludzi i postawić siebie na piedestale "wszystkowiedzącego", co doskonale Ci się udało. Brawo Ty.

Brawa dla Arka zasłużone, ale z tą "poradą" to mnie nie rozśmieszaj. Połowa ludzi zeszła już z trybuny a piłkarzyki byli już w okolicach E15. Takie coś powinno iść jeszcze w trakcie meczu lub na samym początku jak podeszli pod C. Takie jest zdanie "znawcy", każdy może mieć inne, ale akurat Twoje mnie w tym przypadku nie obchodzi ze względu na wcześniejsze wypowiedzi. Daj się wypowiedzieć innym, nie będziemy tutaj robić czatu. Skoro inni zajmą się Urygą i Cywką, to temat uznaję za zakończony. Gniazdowy postanowił tak a nie inaczej, czasu nikt nie cofnie. Oby w sobotę najczęściej było słyszeć "Que sera sera".
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.02.2016, 12:06
Nie dyskutujcie z "dopingowcami".
Oni i tak wiedzą swoje i są najlepsi.
A piłkarze też przegrali ten mecz nie przez brak dopingu czy beznadziejny doping.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member

Stary 23.02.2016, 12:15
Nigdzie nie powiedziałem, że jestem guru. Nie wiem co ma tutaj administrator lub moderator do rzeczy. Jeśli pierwszy raz spotkałeś się z upomnieniami z gniazda to nie bywasz często na trybunie. Twój wiek Twoja sprawa, nikt się na wiek nie licytował, ale skoro zaszufladkowałeś tłum jako 15-latków to sam się do niego niepostrzeżenie dodałeś.

Komentuj co chcesz, ale nie lubię czytać bredni. Masz zastrzeżenia do tego, co jest śpiewane? Zgłoś swoje propozycje. Dopóki tego nie zrobisz nie płacz na forum. Dla mnie słabe jest, że będąc częścią trybuny ultras, biorąc udział w dopingu jadę po wszystkich dookoła tylko nie po sobie. Sam przecież brałeś w tym udział (jak sam twierdzisz).

FraMat - w przeciwieństwie do Ciebie, gdzie Ty wiesz zawsze wszystko najlepiej i jesteś z tego na forum znany
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Stary 23.02.2016, 12:21
Dziwne, bo na innym forum też znalazł się ktoś trzeźwo patrzący na wczorajszą sytuację. 304 posty to chyba dużo, ale on pewnie też się nie zna i w ogóle po co to napisał? Niepoważny człowiek.

Już naprawdę koniec z mojej strony, koniec płaczu. Zapominam o wczoraj i przygotowuję się do meczu z Podbeskidziem.
Powód: Czy wygrywasz czy nie...
Ostatnio edytowane przez Rustin : 23.02.2016 o godz. 12:25.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member

Stary 23.02.2016, 12:25
Widzisz, facet znalazł odpowiednie miejsce, gdzie może zgłaszać swoje uwagi Tam na pewno znajdzie rzetelną odpowiedź na ten konkretny temat.

Kto szuka nie błądzi.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 23.02.2016, 12:28
" Jest specjalne forum zajmujące się sprawą dopingu i pokrewnymi - jest to forum SKWK. Tam pisz swoje merytoryczne uwagi."
Odpowiedz cytując
RuczajIII
Junior Member

Od: 07.2004

Stary 23.02.2016, 12:34
Piłkarze po każdym przegranym lub zremisowanym meczu u siebie, powinni oddać koszulki (wszyscy którzy grali). Koszulki te można by dać na aukcję, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczyć na jakieś cele (bilety dla dzieci, Wiślackie kolonie, domy dziecka itp).
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 23.02.2016, 12:47
piter116 napisał(a):Wyświetl post
To forum to pośmiewisko. Z najlepszego forum w kraju, osiągnęło poziom dna. Między innymi przez takie ....y jak dramat, który ma jeszcze czelność obrażać tych, którzy są z klubem na dobre i na złe ,gdy ten frajer wozi się po jakiejś Francji. Najlepsi są ci, którym nie podobał się Stilić czy Dudka, a teraz płaczą, że w pierwszym składzie gra Uryga czy Boguski.
Napisałeś mniej więcej to, czego się spodziewam po ludziach twojego pokroju.
Zauważ, że ja tylko zachęcałem do niedyskutowania z tymi, którzy i tak uważają że są najlepsi, a ty musiałeś mnie obrazić.
Boli mnie to mniej więcej tak, jak upadek liścia na ramię jesienią.
Ale pofolguj sobie jeszcze. W końcu co masz z tego życia?

Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.02.2016, 13:14
dopóki ten kryminalista piłkarski będzie grał na środku nie wygramy meczu. Bandyta Uryga nie umie kompletnie nic. Wczoraj starałem się skupić tylko na nim i normalnie kryminał. Cywka tam jeszcze ujdzie bo coś powalczy,nawet zagra do przodu ale ten matoł kompletne zero! brakuje rozgrywającego,sam Tadek mówił że Ondrasek i Brożek potrzebują prostopadłej piłki, a jak narazie mają dzide w przód. Jeżeli nie zakontraktują Wolskiego albo tego chorwata to może jeszcze nas uratować Popović który wczoraj w 10 minut pokazał więcej przydatności w 1 składzie niż tej alanek.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 23.02.2016, 13:23
W sobotę zobaczymy Urygę na środku obrony... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 23.02.2016 o godz. 15:24.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 23.02.2016, 13:25
Myślę że uwagi co do środka pola zostały dokładnie wymienione wyżej.
Z perspektywy trybun nie dało się nie zauważyć że Głowacki z obrony na boki lub na 20 m przed bramką łęcznej potrafił o niebo lepiej rozprowadzić piłkę niż dwóch zawodników z pomocy. Gra Wisły nie kwalifikuje się nawet w pojęciu "radosna piłka", ciężko myśleć że nagle będziemy grać jak chociażby w niektórych meczach na początku sezonu a co dopiero na dobrym jak na ligę poziomie.
Oj w maju będzie parę meczy o wszystko...
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 23.02.2016, 14:02
majomajo napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy trybun nie dało się nie zauważyć że Głowacki z obrony na boki lub na 20 m przed bramką łęcznej potrafił o niebo lepiej rozprowadzić piłkę niż dwóch zawodników z pomocy.
Nie tyle, że potrafił, on po prostu musiał, bo nasz zespół został tak majestatycznie ustawiony do rozegrania, że gdy któryś z obrońców posiadał piłkę, nie miał w pobliżu siebie do podania nikogo.

Jest to niepojęte, że widzi to 9000 osób na stadionie, a nie dostrzega tego facet, który trenuje piłkarzy od kilkunastu lat i zarabia za to ciężkie pieniądze.

Czterech zawodników ofensywnych stoi w pieprzonej linii z obroną Górnika efektywnie wykluczając się z jakiejkolwiek mądrej gry. W środku sam Cywka i 30 metrów przestrzeni. Za nim, w linii z Głowackim i Guzmicsem, Uryga.

Piłka idzie do Pietrzaka i Jovicia.

Dzida na Ondraska. Strata.

Odbiór. Powtórz.

Wisła rozpracowana, koniec analizy.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 23.02.2016, 14:49
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Crivellaro - jedyny obok Drzazgi który mógł się podobać w sparingach - dwa mecze praktycznie na ławce (7 minut we Wrocławiu)
Crivellaro to zawodnik, na którego musisz postawić od początku meczu, a nie wpuszczac go na ostatnie 10 czy 15 minut. Mam wrażenie, że przy dwóch napastnikach nie ma za bardzo dla niego miejsca, bo musiałby grać "ósemkę" a nie "dziesiątkę" w środku pola, mając dużo zadań defensywnych. Tym bardziej dziwi skład w sparingach a obecny dobór składu. Jednym z najlepszych był Crivellaro i Drzazga, a teraz są odstawieni na bok.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.02.2016, 14:58
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
W sobotę zobaczymy Urygę na środku pomocy... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.
Chyba na srodku obrony miałeś na myśli.
jak tak będzie zapewne jeden z jego ostatnich wystepów w Wisłe
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Stary 23.02.2016, 15:24
Tak, oczywiscie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 23.02.2016, 15:35
Swoją drogą Uryga przestawiony na środek obrony zwalnia dla kogoś miejsce na środku pomocy?
Kogoś bardziej kreatywnego?

Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Stary 23.02.2016, 15:38
Popovic z Cywką zagrają w środku. Uryga z Sadlokiem na ŚO. Kreatywnie to nam będą bramki ładować....
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 23.02.2016, 15:40
To fakt.
Po 0:6 w Bielsku, będą nam chcieli coś udowodnić....

Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 23.02.2016, 15:44
My zwolniliśmy im Kubickiego to może oni w rewanżu zwolnią nam Tadzia?
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 23.02.2016, 16:38
Misiek - Jovic, Kujawa, Sadlok, Pietrzak - Cywka, Popovic - Balaszov, Brożek, Guerrier - Ondrasek

Inaczej tego nie widzę przeciwko Bielsku.. Strach pomyśleć o środku pola i środku obrony..
Cywka niby dobrze strzela z dystansu? Ktoś widział jego celny konkretny strzał na bramkę w tym sezonie?
Generalnie u nas rzadko się "odpala petardę" zza 16m.. Jak już strzelają to tak jakby obiadu nie zjedli, serio..

Uryga, dramat, niby fajnie bo wychowanek, Wiślak, ale daremny jest aktualnie, taki np. młody Bartosz widać było że dawał coś drużynie..
190cm wzrostu, a on przegrywa wszystkie główki, noo szał człowieka trafia.. Uryga na wypożyczenie do I ligi!
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 23.02.2016 o godz. 18:56.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 23.02.2016, 18:36
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Crivellaro to zawodnik, na którego musisz postawić od początku meczu, a nie wpuszczac go na ostatnie 10 czy 15 minut.
Crivellaro to zawodnik, na którego najlepiej wcale nie stawiać
Odpowiedz cytując
mari339
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2007

Stary 23.02.2016, 18:38
Zamiast Cywki w środku Crivellaro. Chłop zagrał we wszystkich sparingach i widać że się starał. Cywka wczoraj się nie popisał, więc nie powinien się znaleźć w pierwszej 11
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 23.02.2016, 19:00
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
My zwolniliśmy im Kubickiego to może oni w rewanżu zwolnią nam Tadzia?
sami go sobie zwolnili. dawali d.py po całości i nawet się z tym nie kryli (wywiad z którymś parapiłkarzem po meczu)
Odpowiedz cytując
Cazador
Junior Member

Od: 09.2010

Stary 23.02.2016, 19:45
Z taką grą to my będziemy mieli spory problem osiągnąć przyzwoity wynik z Bielszczanami. Czarno to widzę, na razie pędzimy w stronę 1 ligi. Kto ten pociąg zatrzyma?
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 23.02.2016, 19:50
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Brak zwycięstwa w tym meczu będzie wskazywał jasno o co w tym roku będzie walczyć Wisła. Mimo wszystko liczę, że chłopaki się przełamią i uda się wymęczyć trzy punkty. Po cichu liczę na to, że Pepik coś strzeli. Miał ku temu okazje już we Wrocławiu.
Mam już odpowiedź. Walczymy o utrzymanie.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.02.2016, 20:38
A czy wyszlismy kiedykolwiek srodkiem Crivallero - Popovic?

Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 23.02.2016, 21:14
@ w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Zabrze (wtedy na środku Popović, Mączyński oraz Crivellaro) oraz w przegranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów (wtedy na środku Crivellaro, Uryga, Popović).
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 23.02.2016, 22:35
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu