The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.10.2015, 23:12
Ciężko dawać szansę młodym tylko dlatego, że są młodzi. Najwyraźniej grają jeszcze większą padakę niż Uryga (co jest mi sobie ciężko wyobrazić).

Offtopując, Maciuś już pewnie zaciera ręce.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 30.10.2015 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 30.10.2015, 23:15
Z pozytywów. Dobra gra w defensywie.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 30.10.2015, 23:19
Potrzebny trener do nauczenia kopnięć w prostokąt o wymiarach 7,32 x 2,44 m.

https://www.youtube.com/watch?v=XZzJxWbWXtY
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.10.2015, 23:26
Królestwo za napastnika.

Dopóki o naszej ofensywie decydować będą "książęta pewnego placu" Brożek i Boguski to będzie jak jest.
Jeden biega a nie umie, drugi kiedyś może umiał ale teraz nie biega, bo po co.

Z Marszalikiem,Cywką czy Kuczakiem, Józkiem czy Kaśką czy kto tam był na ławce zamiast tych dwóch też byłoby 0:0, ale byłaby przynajmniej nadzieja (niewielka przyznaje), że się ograją.
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 30.10.2015, 23:32
Dopóki Moskal jest trenerem będziemy pośmiewiskiem.
Żadnego pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego, stałe fragmenty gry nie istnieją. Żadnych zmian, taki Boguski może się ślizgać na cipie przez cały mecz a i tak z uśmieszkiem schodzi bo wie, że w następnym meczu ma pewny plac.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.10.2015, 23:40
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Dopóki Moskal jest trenerem będziemy pośmiewiskiem.
Żadnego pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego, stałe fragmenty gry nie istnieją. Żadnych zmian, taki Boguski może się ślizgać na cipie przez cały mecz a i tak z uśmieszkiem schodzi bo wie, że w następnym meczu ma pewny plac.
Wisła nie potrafi grać ataku pozycyjnego. Żadnych wyćwiczonych schematów rozgrywania akcji.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 30.10.2015, 23:43
Brak umiejętności u naszych kopaczy to nie wina Moskala, ale ludzie, my w 7 (podkreślam SIEDMIU) meczach strzelaliśmy gole tylko w dwóch. Na 14 meczów remisujemy 8, ponad połowę, ile można? Skoro w klubie nie ma pieniędzy na piłkarzy, to ja już nie wiem co może ruszyć w tym klubie oprócz zmiany trenera. Na efekcie "nowej miotły" może udałoby się chociaż 2-3 mecze wygrać. W obecnej sytuacji nadal będziemy mieć bezsensowną kopaninę "Ty do mnie, ja do Ciebie" przez 90 minut i jeszcze z 10 remisów, w tym minimum 5 po 0:0.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 30.10.2015, 23:48
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie potrafi grać ataku pozycyjnego. Żadnych wyćwiczonych schematów rozgrywania akcji.
To samo można napisać o każdej rodzimej drużynie. Stąd, mimo iż Wisła zdobyła tylko 19 punktów na 42 możliwe, różnica pomiędzy nami, a wiceliderem to 4 punkty.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.10.2015, 23:51
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To samo można napisać o każdej rodzimej drużynie. Stąd, mimo iż Wisła zdobyła tylko 19 punktów na 42 możliwe, różnica pomiędzy nami, a wiceliderem to 4 punkty.
Też to zauważyłem. Generalnie, gra z kontry stała się ostatnio popularna w europie, i często przynosi zamierzone efekty.
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 31.10.2015, 00:02
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
To co zobaczylem dzis na C jak Wislak Wislaka oklada piesciami to dramat. Bylo to widac nawet z sektora h22. Dramat.pozniej sie wszyscy dziwia co tak malo biletow sprzedanych albo czemu tak malo osob jezdzi na wyjazdy. Po to zeby w ryj dostac? Mam nadzieje ze. SKWK sie do tego zdarzenia ustosunkuje. Co do meczu to wiadomo. Poza Glowa wszyscy jak juniorzy,szkoda ze mlodzi nie graja.Stepinski dostal szanse w Ruchu i gosc jest nie do poznania. Naprawde fajnie gra
i tutaj się mylisz kolego, najwidoczniej z poziomu H22 nie wiedziałeś że lał się Wiślak z przerzutem, którego wyczaili nasi... wiec daruj sobie, mogłeś poczekać na info a potem komentować.

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 31.10.2015, 00:22
Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?

co oni na tych treningach cwicza?
klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas.

Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich .

Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej

A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ?
karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.10.2015 o godz. 00:25.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 31.10.2015, 00:39
DOŚĆ TEGO MIĘDOLENIA !! - jakby to powiedział niejaki Karolak.
Panie Cupiał
Odpowiedz cytując
PitM
Member

Od: 04.2004

Stary 31.10.2015, 08:35
Mecz na boisku tragedia. Wstyd.
Doping też katastrofa.
Gdzie my zmierzamy.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 31.10.2015, 08:49
Po co Cywka kolejny raz wchodzi w 93-94 minucie?

Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.10.2015, 08:52
Bo ma jego nagie zdjęcia z dg77. Inaczej się nie da tego wytłumaczyć.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 31.10.2015, 09:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?

co oni na tych treningach cwicza?
klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas.

Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich .

Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej

A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ?
karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej.
Moskal na pewno im każe, ale strzały z dystansu nie są ich najmocniejszą stroną. Tak jak wykonywanie stałych fragmentów. Mączyńskiemu wyszedł pierwszy sensowny strzał od początku sezonu, do tej pory były to zwykle straty piłki.

Zamiast irytować się na Moskala, podziękujcie pionowi sportowego za "wzmocnienia" przed sezonem.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 31.10.2015 o godz. 09:31.
Odpowiedz cytując
wislak1995
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 31.10.2015, 09:42
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Po co Cywka kolejny raz wchodzi w 93-94 minucie?
A no po to, żeby zastąpić Mączyńskiego, któremu pod koniec doskwierały skurcze.

Ogólnie to mecz do przewidzenia. Z Jagą skuteczność była, tutaj nie. Chociaż gdyby nie szybki karny dla nas wtedy to różnie by się potoczyło. Stałe fragmentu gry od dawna u nas nie istnieją. W Białymstoku karny, przypadkowy rożny i dwie bramki wpadły. Warto więc takie sytuacje wykorzystywać. W zeszłym roku wszystko brał Stilić, więc jakoś to było. Teraz znowu nie ma kto tego dobrze zrobić. Tak samo jest ze strzałami z dystansu. Raz na rok coś komu siądzie i tyle.
Jeśli chodzi o naszą ławkę to sądzę, że już nie ma wątpliwości, że Moskal będzie wprowadzać max. 1 zawodnika. Ławka jest tragiczna, a znając stosunek Moskala, który planów takt. nie lubi zmieniać, nie ma sensu wpuszczać Crivellaro, który nic w grze nie poprawi. Szansa by była dla dynamicznych, ale gdzie ci u nas?
Jedyny mały plusik jak dla mnie na konto Głowy i Sadloka, którzy nie dali pograć Stępińskiemu i Mazkowi, a Sadlok dodatkowo jakoś ciągnął do przodu.
Powód: błędy
Ostatnio edytowane przez wislak1995 : 31.10.2015 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 31.10.2015, 10:33
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie można popadać w hurra optymizm.

Zagraliśmy tak jak zawsze, różnica była taka, że Jagiellonia nie stosowała jakiegokolwiek pressingu nawet przed swoim polem karnym. Dzięki temu nasi mogli sobie klepać jak chcieli, a i tak w większości była to gra wszerz i do tyłu, brakowało zrywu i zagrań prostopadłych. Skoro takich podań brakowało w tak łatwym meczu, to co będzie z rywalem, który przysłowiowo jeździ na dupie, gra agresywnie, z kontry? Powtórka z remisowej rozrywki?
Czyli się potwierdziło. Wczorajsze 30% podań do przodu było zwieńczeniem doboru taktyki przez Moskala, którą trener przeciwnej drużyny czyta jak otwartą książkę. A wystarczyłoby oddać trochę inicjatywę Ruchowi, żeby ten jebany autobus przesuną się do przodu, żeby dzięki temu po odbiorze Donald miał miejsce na rozpędzenie się. No, ale cóż lepsza taktyka klepania do zajebiania siebie lub przeciwnika, szkoda że w większej ilości przypadków zajebujemy samych siebie.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 31.10.2015, 10:48
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Moskal na pewno im każe, ale strzały z dystansu nie są ich najmocniejszą stroną. Tak jak wykonywanie stałych fragmentów. Mączyńskiemu wyszedł pierwszy sensowny strzał od początku sezonu, do tej pory były to zwykle straty piłki.

Zamiast irytować się na Moskala, podziękujcie pionowi sportowego za "wzmocnienia" przed sezonem.
Ty tak dla jaj?

Jeśli wie że strzały z dystansu nie są ich mocną stroną to po co im każe? Skoro kuleją stałe fragmenty gry to co zawodowcy robią na treningach?
Za nami 14 kolejek , przerwy na reprezentację więc chyba pasowało by wymagać od trenera jakiegoś progresu, jakiegoś pomysłu na rozwiązanie naszych widocznych bolączek.

Za transfery Kazek nie odpowiada, za wykonawców nie odpowiada, za stałe fragmenty nie odpowiada, za formę nie odpowiada, za wyniki nie odpowiada...może chociaż za murawę , napompowanie piłek lub koklusz?

- to jest właśnie irytujące. I nie mam na myśli zmiany trenera ale na boga, niech oni pokażą że coś na tych treningach robią.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 31.10.2015 o godz. 10:53.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 31.10.2015, 11:23
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Czyli się potwierdziło. Wczorajsze 30% podań do przodu było zwieńczeniem doboru taktyki przez Moskala, którą trener przeciwnej drużyny czyta jak otwartą książkę. A wystarczyłoby oddać trochę inicjatywę Ruchowi, żeby ten jebany autobus przesuną się do przodu, żeby dzięki temu po odbiorze Donald miał miejsce na rozpędzenie się. No, ale cóż lepsza taktyka klepania do zajebiania siebie lub przeciwnika, szkoda że w większej ilości przypadków zajebujemy samych siebie.
Donald, który wczoraj myślami był już chyba we Franticu i nie potrafił przyjąć, ani podać piłki?
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 31.10.2015, 11:53
....a, ....a, ....a.

Złość, bezsilność i mega w....ienie, coraz większe z każdym 0:0 u siebie. Aż dziw, że tyle ludzi przyszło oglądać tę padlinę. Co gorsza - następny mecz u siebie mamy z wiadomo kim. Przeczucia mam jak najgorsze.

Jakim wynikiem zakończy się ten mecz wiedziałem już w 5 minucie. A jak wszedł król środka pola na plac gry, mogłem na to postawić samochód, dom, caly dobytek. Na miejscu Gasza szybko bym przetransferował to co jest w klubowej kasie i zagrał under 0.5 u buka, moze byśmy chociaż Genkova spłacili. My nawet nie mieliśmy jakichś klarownych sytuacji. 94 minuty walenia głową w mur. Swoją drogą to co wyczyniał czarny cwel z gwizdkiem zasługuje na osobny akapit. Ty jebana gnido, sprzedajny głąbie - nie masz zegarka ?! Ruch tańczy z 6 minut, mecz przerwany + zmiany, kontuzje, gra na czas smrodów - i ....a 4 minuty doliczone ?! 4 minuty ?! Przecież to jest niebywały skandal. Co więcej - brak żółtej dla Lipskiego za faul od tyłu na nogi ?! WTF ?! Drwal grodzicki, jebany żyd, fauluje n-razy i kartkę dostał po tym jak prawie nie zabił naszego czorenego. Ja .......ę. Każda stykowa sytuacja - gwizdek dla rucha. Myślałem, że mnie pojebie. Nie Borski, nie Gil, nie Stefański ale ten w....iający pajac jest najgorszym sędzią w Polsce.

Wracając do meczu - po co się pchamy środkiem jak tam jest jakiś milion zawodników? Atak pozycyjny się powinno grać od skrzydła do skrzydła, kiedyś w końcu nie zdążą przesunąć i się stworzy sytuacja. Ciężko żeby wyszło one-two między Brożkiem, Mączyńskim, Jankowskim czy Popoviciem jak koło nich jest las ludzi. Tylko skrzydłami. Szkoda tylko, że jeden skrzydłowy niby jest, a jakby go nie było (RB9), a drugi jest głupi jak kij od szczotki. Ale cóż, taki mamy klimat. +90 minut męczenia buły, w ataku pozycyjnym jesteśmy tak groźni jak Donald Guerrier w programie Milion w Rozumie.

Nie mam pojęcia ile w tym winy Moskala. Nie wykluczam, że dużo. Piłkarze w wypowiedziach jakoś przesadnie go nie bronią. Ale powinni teraz sprosić 20 juniorów ustawić ich na jednej połowie i jebany tydzień ćwiczyć do skutku, aż nauczą się przeprowadzić jedną akcję przeciwko ekipie murarskiej.

....a mać.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Stary 31.10.2015, 12:40
Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych. Niektórzy nie zasługują na grę z Białą Gwiazdą na piersi. Mam nadzieję, że to już ostatni sezon RB9 w naszym zespole! Nie wyobrażam sobie żeby mogli z nim przedłużyć kontrakt, bo to będzie kryminał! Głowa skończy karierie, Brożka być może zostawią jeszcze na rok! Jankowskiego wytransfeorwać nawet za marne grosze, to samo Buchalik! Crivellaro out, niech wraca skąd przyszedł. Czekaj out. Uryga na wypożyczenie. Będziemy potrzebować napadziora z prawdziwego zdarzenia, ofensywnego lub def pomocnika, skrzydłowego, lewego obrońcy.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 31.10.2015, 14:18
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych. Niektórzy nie zasługują na grę z Białą Gwiazdą na piersi. Mam nadzieję, że to już ostatni sezon RB9 w naszym zespole! Nie wyobrażam sobie żeby mogli z nim przedłużyć kontrakt, bo to będzie kryminał! Głowa skończy karierie, Brożka być może zostawią jeszcze na rok! Jankowskiego wytransfeorwać nawet za marne grosze, to samo Buchalik! Crivellaro out, niech wraca skąd przyszedł. Czekaj out. Uryga na wypożyczenie. Będziemy potrzebować napadziora z prawdziwego zdarzenia, ofensywnego lub def pomocnika, skrzydłowego, lewego obrońcy.
Rafael jest podpisany (o zgrozo!) na 3 lata. Niestety nie możemy sobie pozwolić na komfort wyrzucania piłkarzy (kupić to mało którego ktoś zechce). Co do Urygi to, w porównaniu do wcześniejszych spotkań, widzę jakiś tam progres. Gra też trochę odważniej i choć duuużo do poprawy, to może kiedyś coś z niego wyrośnie.

Mam wrażenie, że mamy jedne schemat opierający sie na klepie z Joviciem. Spoko, fajnie to wychodziło, dopóki cała liga się w tym nie zorientowała. Nie zabieram głosu w sprawie Kazka, bo to kwestia do głębszej analizy, ale wydaje mi się, że poleci w przerwie zimowej i tylko cud go uratuje.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 31.10.2015, 14:29
Prezesowi Ruchu pojebalo się mocno:

http://www.slask.sport.pl/sport-slas...medium=twitter
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 31.10.2015, 14:53
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post

Ma ktoś link do sytuacji? Na ekstraklasa.tv nic nie ma.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 31.10.2015, 14:56
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post

Burliga PDW !
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 31.10.2015, 15:32
Faul chyba Grodzickiego na DG podobnej klasy, tylko w sytuacji wychodzenia na kontrę, więc powinna być czerwona, ale o tym nie wspomni oczywiście.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 31.10.2015, 16:34
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Faul chyba Grodzickiego na DG podobnej klasy, tylko w sytuacji wychodzenia na kontrę, więc powinna być czerwona, ale o tym nie wspomni oczywiście.
Ze Grodzicki to ku*wa, to wiadomo nie od wczoraj. Natomiast Bury nie powinien nawet tego komentować. Chciał - skasował typa, ale niech gęby nie otwiera z takimi tekstami, bo Komisja upie*doli nie tylko jego, ale i Wisłę.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 31.10.2015, 17:34
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Ze Grodzicki to ku*wa, to wiadomo nie od wczoraj. Natomiast Bury nie powinien nawet tego komentować. Chciał - skasował typa, ale niech gęby nie otwiera z takimi tekstami, bo Komisja upie*doli nie tylko jego, ale i Wisłę.
Obrażasz k.rwy Grodzicki to pejs. Pełna zgoda ws. Burligi - ustawił gościa to dobrze, ale powinien uważać co mówi.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 31.10.2015, 20:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Dzisiaj tylko zwycięstwo!!! Jak znowu piłkarze zaserwują nam 0-0 lub 0-1 to wypada paru pomachać białymi chusteczkami.

No i Kwiatkowski z gwizdkiem, to już przestaje być śmieszne. Szykuje się parodia meczu piłkarskiego
I sprawdziły na nasze nieszczęście sprawdziły się obie moje wizje... ale czy w ogóle mogło być inaczej?

Mogło. Jednak na ten moment gramy bez trenera. Były momenty, gdy Moskal z zażenowania gapił się pod swoje nogi. Pech chciał, że kamery to wyłapały. Jaki on ma wpływ na drużynę? po Cholerę wprowadza Cywkę w doliczonym czasie gry? Czemu trzyma na ławce Handzika i Kuczaka? Czy naprawdę można zagrać bardziej żenująco niz Crivellaro czy Boguski? Chyba mam płytką wyobraźnię bo sobie tego nie wyobrażam... W dodatku gra polegająca na bezsensownej wymianie 1000 podań. Jaki to ma sens? Wpuszczanie Urygi? Przecież chłop ustawia się w jednej linii ze środkowymi obrońcami. I my chcemy wygrać mecz... ? Panie Moskal, kończ waść wstydu oszczędź.

Trzeci mecz z rzędu 0-0 u siebie to ogromny policzek dla kibiców. Nawet drużyny przeciętniejsze od nas potrafią u siebie strzelać bramki i wygrywać. Derby i nastepny mecz z Legia uratują nam frekwencje, jednak jeśli gra i wyniki się nie poprawią to na ostatni mecz z Pogonią nawet 5 tyś kibiców nie przyjdzie.

Słowo ws. Kwiatkowskiego. Klub powinien wystosować pismo do pzpn na jakiej podstawie Kwiatkowski przedlużył mecz tylko o 4 minuty. Same racowisko trwało dłużej nie wspominając o zmianiach. Nie wiem jak można trzymać tak fatalnych sędziów w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów