The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.08.2015, 21:29
Wygrywamy z mistrzem, remisujemy pechowo na Legii, a niektórzy modlą się o 6 miejsce żeby nie srać po gaciach na wiosnę. Cóż za pie....ony minimalizm. To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 15.08.2015, 22:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...
Smuda jest nadal
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 15.08.2015, 22:41
Wygrywamy z mistrzem, remisujemy pechowo na Legii, a niektórzy modlą się o 6 miejsce żeby nie srać po gaciach na wiosnę. Cóż za pie....ony minimalizm. To jest pokłosie takich wynalazków jak Probierz czy Smuda na posadzie trenera... i choć ich już nie ma, niektórzy dalej żyją przeszłością...
I dostajemy z Ruchem w pp..
Niestety z jakością i efektywnością gry bywa bardzo różnie więc o wiele za wcześnie na fanfary. A jakich mamy rezerwowych (którzy wcześniej czy później będą musieli grać) pokazał mecz z Ruchem.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 15.08.2015, 22:53
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Zająć 6 czy 7 miejsce to nie srać po gaciach na wiosnę. Tylko tyle albo aż tyle. Wielu widać dalej żyje przeszłością.
Dokładnie.

Niektórzy dalej myślą, że jesteśmy silni. Nieprawda, silni to byliśmy 10 lat temu, teraz musimy po prostu przetrwać w tej lidze. Zajęcie 7mego miejsca z jednym 32 letnim napastnikiem w kadrze to będzie jak wygranie tej ligi. Zejdźcie na ziemię. Nasz potencjał kadrowy to 12-13 miejsce, jak wskoczymy do 8 będzie kozacko naprawdę. Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.

Wszyscy na mecz!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 15.08.2015, 23:32
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nasz potencjał kadrowy to 12-13 miejsce, jak wskoczymy do 8 będzie kozacko naprawdę. Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.
To jest chyba największa brednia jaką tu ostatnio czytałem, a konkurencja jest naprawdę spora...

Kozacko to będzie jak znajdziemy się w trójce, wszystko co poniżej nie zmieni nic w naszej sytuacji (no chyba, że faktycznie wylądujemy poza 8, LOL).

)
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.08.2015 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 15.08.2015, 23:56
Człowieku nie każdy jest takim błaznem, że widzi w tych średnich piłkarzach mistrzów Polski czy TOP 3. To wszystko są średni piłkarze bez mentalności zwycięzców, grający na czas przy remisach. I tyle. 4 mecze wygrane na 20. Możesz w każdym poście się masturbować jacy oni nie są wielcy, ale fakty są takie, że to jest dolna połówka tabeli. Faktów nie oszukasz. 4/20. Ale ok. Są zajebiści. Właśnie przejebali z Ruchem Chorzów, który w składzie ma same odpady + nieopierzone anonimy. A w dodatku pojawiają się sugestie, że ten mecz sprzedali. Były lata tłuste, teraz są chude.

Get used to it. Cycle of life.

Najbardziej boli, że od drużyny odwrócil się kibice i z tego co wiem ty na mecze też nie chodzisz. 7 tysięcy sprzedanych biletów. Wstyd.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 16.08.2015, 10:12
arti napisał(a):Wyświetl post
I dostajemy z Ruchem w pp..
Niestety z jakością i efektywnością gry bywa bardzo różnie więc o wiele za wcześnie na fanfary. A jakich mamy rezerwowych (którzy wcześniej czy później będą musieli grać) pokazał mecz z Ruchem.
Barcelona dostała czwórkę i co z tego, też ma się bronić przed spadkiem? Ważne, że mamy trenera z wizją rozwoju, normalnego prezesa i brak gwiazdek w szatni. Ci sami co teraz marudzą i modlą się o szóste miejsce miesiąc temu wróżyli katastrofę i co z tego się sprawdziło? Nic, ale to nie przeszkadza dalej lamentować, mam tylko nadzieję ze nasi nie czytają tych kretynizmów.

I nikt tu nie mówi o fanfarach tylko, stawianie sobie w dzisiejszej sytuacji celu szóste miejsce to minimalizm śmierdzący Smudą, a tego smrodu nie zniesę

Człowieku nie każdy jest takim błaznem, że widzi w tych średnich piłkarzach mistrzów Polski czy TOP 3. To wszystko są średni piłkarze bez mentalności zwycięzców, grający na czas przy remisach. I tyle. 4 mecze wygrane na 20. Możesz w każdym poście się masturbować jacy oni nie są wielcy, ale fakty są takie, że to jest dolna połówka tabeli. Faktów nie oszukasz. 4/20. Ale ok. Są zajebiści. Właśnie przejebali z Ruchem Chorzów, który w składzie ma same odpady + nieopierzone anonimy. A w dodatku pojawiają się sugestie, że ten mecz sprzedali. Były lata tłuste, teraz są chude.

Najbardziej boli, że od drużyny odwrócil się kibice i z tego co wiem ty na mecze też nie chodzisz. 7 tysięcy sprzedanych biletów. Wstyd.
Dalej wypisuj te bzdury grajki to będą czytać i na pewno wzbudzi to w nich mentalność zwycięzców. Więc nie pie...ol za przeproszeniem o odwracaniu się kibiców bo lepszy kibic odwrócony niż taki wierny malkontent jak Ty... Tłuste były? A teraz są chude? Otrząśnij się, gramy ładną piłkę prowadzimy grę w meczach z mistrzem i wicemistrzem gdyby nie gwiazdeczki których już nie ma statystyka wyników byłaby zupełnie inna, ale o czym byś wtedy biadolił...

ps. sam się przyzwyczajaj do syfu który sobie wkręcasz... sprzedali? Co za pajac...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 16.08.2015, 10:34
Pajaca to sobie poszukaj u siebie w domu, nie powinno to zająć dużo czasu.

"Lepszy kibic odwrócony" S1mone i reszta .......i dużo głupot ale to przebiło wszystko. Tak sobie teraz tłumaczysz to, że kisisz swoją nawiedzoną dupę w domu jak Wisła gra? To już nie spisek masoński i zamach terrorystyczny na Twoją tożsamość w postaci Karty Kibica? Właśnie przez takich jak Ty, którzy siedzą przed monitorami Wisła jest tam gdzie jest.

Co do meczu w PP poszły absurdalnie duże kwoty z różnych stron świata na over 2.5, było to jedno z najgrubiej granych zdarzeń w tym dniu na świecie. Przypadek? Mnie to daje do myślenia.

Nie chce mi się kłócić z kościołem pt. "jesteśmy zajebiści, mamy świetnych piłkarzy". Spoko, macie prawo do takiej oceny. Ci świetni piłkarze nie wygrywają nawet 25% meczów w jakich grają. W tym sezonie wygrali jeden. Na wyjeździe nie wygrali od roku. Roku, ....a. Jesteśmy najlepsi!

I żeby byla jasność. Nie ma w tym żadnej winy Kazia Moskala. Z drużyny złożonej z przeciętniaków wyciska co się da.

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 16.08.2015, 11:12
Jasiu karta kibica to jeden z głównych powodów pustek na stadionie, nie tylko naszym. Dlaczego? Bo kolego w ogólnym mniemaniu kibic to bezmózgi debil i nikt nie ma zamiaru dopisywać się do takiej listy zwłaszcza podając pesel i zdjęcie. Jeżeli tego nie rozumiesz to ja nie mam zamiaru tłumaczyć.

Natomiast lepszy kibic który nie przyjdzie na mecz kiedy drużyna gra kiłę, ale będzie pozytywnym bodźcem kiedy zacznie grać lepiej, niż wiecznie obecny ale również wiecznie niezadowolony. Tym bardziej wartościowy im bardziej umartwiający się chodzeniem na mecze, im bardziej niedające się oglądać tym lepiej.

I wyprzedzając, jeżeli myślisz, że prawdziwy kibic chodzi na mecze dopingować, a nie oglądać mecz to serdecznie współczuję...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 16.08.2015, 11:34
A dowód osobisty masz? Prawo jazdy? Tam też musisz podać PESEL i zdjęcie, cóż za pech.

"Lepszy kibic, który nie chodzi na mecz, niż ten który chodzi"

Cóż, ja nie jestem w stanie niestety ciągnąć tej dyskusji dalej bo tu trzeba specjalisty, ale poratuje Cię przydatnym linkiem. Pomoże ci rozwiązać swoje problemy, nie musisz dziękować.

https://babinski.pl/
Ostatnio edytowane przez fialo : 16.08.2015 o godz. 11:43.

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 16.08.2015, 11:49
Jasiu karta kibica to jeden z głównych powodów pustek na stadionie, nie tylko naszym. Dlaczego? Bo kolego w ogólnym mniemaniu kibic to bezmózgi debil i nikt nie ma zamiaru dopisywać się do takiej listy zwłaszcza podając pesel i zdjęcie.
Jedna z głównych wymówek. W zasadzie bardzo dobra, bo ciężko z nią dyskutować. Co więcej,osobiście nie widzę żadnego silnego kontr-argumentu który by przekonał piknika by iść na mecz, jeśli za poziom zerowy przyjmiesz argument że 'pogoda jest dobra'.

Bieda z tym u nas.

----

Punktów potrzebujemy jak tlenu. Oby udało się zdobyć komplet by mozolnie piąć się w górę i uciekać z tej grupy spadkowe. Z taką drużyną jaką mamy, moim zdaniem potrwa to sporo.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.08.2015, 13:19
Jutro remis z silną kadrowo Lechią będzie doskonały.
Remis doskonały u siebie z Lechią...-.- ? Poza tym to świetnie idzie Lechii póki co,hahaha.

Natomiast lepszy kibic który nie przyjdzie na mecz kiedy drużyna gra kiłę, ale będzie pozytywnym bodźcem kiedy zacznie grać lepiej, niż wiecznie obecny ale również wiecznie niezadowolony.
Co za brednie?
Klub żyje z pieniędzy kibiców. Obecne czasy pokazują ilu ich tak naprawdę Wisła posiada. Ch*j z pozytywnym bodźcem jeśli drużyna grająca kiłę spadnie np. z ekstraklasy....
Ostatnio edytowane przez Babba : 16.08.2015 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 16.08.2015, 13:29
Silna kadrowo Lechia WTF?
Z całym szacunkiem do braci z północy, ale dostali z lechem, którego obecnie ogrywa każdy!!!! Dostali u sibie z cracovią, z która Wisła (ponoć druzyna z potencjałem na miejsce 12-13 ) remisuje na "wyjeździe". Ta silna kadrowo Lechia nie wygrała meczu w tym sezonie. Ta silna kadrowo Lechia mimo łatwiejszego terminarza na początku ma 2(!!!!!!) pkt. A ta ponoć słaba Wisła mimo najcięższego terminarza w lidze ma 5(!!!!!) pkt. + 1 który był ale niestety go nie ma :/ . Więc nie mam pojęcia na czym opierają niektórzy swoją teorie o silnej kadrze Lechii i słabej Wisły. Bo na pewno nie na stylu gry i na pewno nie na tabeli.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 16.08.2015, 13:33
To że Lechia gra słabo i jest pod formą nie znaczy że jest słaba kadrowo! Nie myl tych dwóch rzeczy!

Lechia zamiast normalnie się przygotować do sezonu to bawiła się w "promowanie marki" przez sparingi z Szachtarem, Schalke, Wolfsburgiem czy Juventusem. Teraz dopiero wracają do gry po falstarcie.

Niemniej liczę na zwycięstwo w tym meczu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Stary 16.08.2015, 13:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To że Lechia gra słabo i jest pod formą nie znaczy że jest słaba kadrowo! Nie myl tych dwóch rzeczy!

Lechia zamiast normalnie się przygotować do sezonu to bawiła się w "promowanie marki" przez sparingi z Szachtarem, Schalke, Wolfsburgiem czy Juventusem. Teraz dopiero wracają do gry po falstarcie.

Niemniej liczę na zwycięstwo w tym meczu.
Powiem tak. Ja kadre oceniam po grze nie po nazwiskach. Dla mnie nazwisko nie jest mocne. Dla mnie mocna kadra gra dobrą piłke. Nazwiska mnie nie interesują. Kadra mocna=dobra gra. Nie idzie jednemu to w kolejnym meczu gra inny zastepujac jego slaba gre swoja dobra gra. To jest mocna kadra. W Lechii tego nie ma więc nie widze tej potężnej kadry.
Nie wiem na jakiej podstawie Lechia ma mocną kadre.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 16.08.2015, 14:02
Bezsensowne dywagacje o polskiej lidze. Lechia aktualnie jest beznadziejna. 40 osobowa kadra składająca się z z dziwnych nazwisk plus słaby trener. Nie zmienia to faktu, że wynik meczu wcale nie jest oczywisty. To jest własnie urok naszej ligi ogólnie a Wisły szczególnie. Wręcz tego meczu bardziej się boję niż meczu z Legią. Przecież my jesteśmy specjalistami od porażek z ogórkami.
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 16.08.2015, 14:22
My raczej jesteśmy specjalistami dla drużyn, które potrzebują przełamania serii niepowodzeń. Nie zmienia to jednak faktu, że wierzę w nasz zespół, bo widziałem potencjał w poprzednich spotkaniach.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 16.08.2015, 14:26
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
:/ . Więc nie mam pojęcia na czym opierają niektórzy swoją teorie o silnej kadrze Lechii i słabej Wisły. Bo na pewno nie na stylu gry i na pewno nie na tabeli.
Czy na papierze Lechia ma lepszych zawodników niz Wisła? Tak
Czy Lechia ma więcej "piłkarzy" niż Wisła? Tak
Czy Wisła ma problem by uzbierać 18 na mecz PP ? Tak
Czy Lechia ma taki problem?Nie
I co do porównań typu ze Lechia z kimś przegrała a my wygraliśmy a oni zremisowali.
Wisła póki co jako jedyny zespół stracił punkty z Górnikiem Zabrze który wczoraj przegrał z beniaminkiem Termalicą 3-0.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 16.08.2015, 14:48
A dowód osobisty masz? Prawo jazdy? Tam też musisz podać PESEL i zdjęcie, cóż za pech.

"Lepszy kibic, który nie chodzi na mecz, niż ten który chodzi"

Cóż, ja nie jestem w stanie niestety ciągnąć tej dyskusji dalej bo tu trzeba specjalisty, ale poratuje Cię przydatnym linkiem. Pomoże ci rozwiązać swoje problemy, nie musisz dziękować.

https://babinski.pl/
Ale dowód i prawo jazdy mają "wszyscy Polacy", a KK tylko "debile kibice" pojmujesz czy za trudne?

Jak coś wrzucasz w cudzysłów to bądź precyzyjny bo tylko się ośmieszasz...

A Twoje osobiste doświadczenia mnie nie interesują.

Jedyne co stawia pod znakiem zapytania mocarstwowe ambicje dzisiejszej Wisły to postawa jedynego napastnika, jeżeli dalej będzie udawał profesora to niewiele ugramy, chyba że ktoś go zastąpi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 16.08.2015, 15:21
Pajaca to sobie poszukaj u siebie w domu, nie powinno to zająć dużo czasu.

"Lepszy kibic odwrócony" S1mone i reszta .......i dużo głupot ale to przebiło wszystko. Tak sobie teraz tłumaczysz to, że kisisz swoją nawiedzoną dupę w domu jak Wisła gra? To już nie spisek masoński i zamach terrorystyczny na Twoją tożsamość w postaci Karty Kibica? Właśnie przez takich jak Ty, którzy siedzą przed monitorami Wisła jest tam gdzie jest.

Co do meczu w PP poszły absurdalnie duże kwoty z różnych stron świata na over 2.5, było to jedno z najgrubiej granych zdarzeń w tym dniu na świecie. Przypadek? Mnie to daje do myślenia.

Nie chce mi się kłócić z kościołem pt. "jesteśmy zajebiści, mamy świetnych piłkarzy". Spoko, macie prawo do takiej oceny. Ci świetni piłkarze nie wygrywają nawet 25% meczów w jakich grają. W tym sezonie wygrali jeden. Na wyjeździe nie wygrali od roku. Roku, ....a. Jesteśmy najlepsi!

I żeby byla jasność. Nie ma w tym żadnej winy Kazia Moskala. Z drużyny złożonej z przeciętniaków wyciska co się da.
Tu akurat myślę, że lepszy trener mimo wszystko byłby w stanie wyciągnąć więcej czego dobrym dowodem są w tej chwili niestety pejsy.
Ale oczywiście to wyjście na finansową prostą i stworzenie trwałych podstaw jest w tej chwili najważniejszą sprawą, po jej załatwieniu będzie można pomyśleć jak się odbić i wrócić na swoje miejsce..
Skład ogólnie rzecz biorąc wydaje się być słabszy szczególnie w ofensywie niż w poprzednim sezonie - samotny-coraz starszy Brożek, nie ma nikogo na miejsce Stępińskiego, nie widać wśród pozyskanych gracza o potencjale i charakterystyce Stilica..
Dalej pomoc - dzięki Mące nie tęsknimy za Dudką i Ostoją, notujemy też progres na bramce.
Ogólnie jednak moim zdaniem potencjał zespołów z przedostatniego (zwłaszcza) i ostatniego sezonu był większy niż obecnie i gdyby sytuacja klubu była zdrowa one spokojnie zdobyłyby pucharowe miejsce.
@Drozd Zasady gry z kk są jakie są, w tym kontekście mówisz- nie chcę chodzić na stadion na mecze Wisły. To zrozumiałe. Z drugiej strony to że takie podejście nie zbliża Wisły do spłaty długów i załatwienia np. kogoś kto zastąpiłby albo zagrałby z jedynym napastnikiem to też zapewne wiesz.
Ostatnio edytowane przez arti : 16.08.2015 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Stary 16.08.2015, 15:30
szprotson napisał(a):Wyświetl post
I co do porównań typu ze Lechia z kimś przegrała a my wygraliśmy a oni zremisowali.
Wisła póki co jako jedyny zespół stracił punkty z Górnikiem Zabrze który wczoraj przegrał z beniaminkiem Termalicą 3-0.
Czy ma lepszych piłkarzy na papierze?-nie do konca
Czy szeroka kadra oznacza mocna kadre?-absolutnie nie
Czy był problem uzbierać 18?-nie wiem, nie ustalałem. To pytanie do Moskala i tylko on na to ma prawo odpowiadać.
Czy Lechia ma taki problem? j.w.
Idąc tym tokiem myślenia to Termalica jest drużyną która pokonała Zagłębie, które pokonało amice. Więc to oznacza, że Termalica>amica? Dla mnie nie.....
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.08.2015, 15:44
blalblablalblalblalblalba
Szczerze powiedziawszy to mnie śmieszysz i to mocno.

Czy jestem w danej chwili na meczu, czy nie, to do frekwencji się zaliczam, bo jestem posiadaczem karnetu ))) Jak tylko mogę to jestem (np. dzisiaj zamierzam) i na pewno taka menda jak ty nie będzie mnie z tego rozliczać i wypisywać bzdur o mnie.

Także ziomuś, z łaski swojej od........ się.

A jeśli chodzi o jakość piłkarzy to na pewno są gorsi niż parę lat temu, wtedy celem drużyny w każdym sezonie było mistrzostwo.
Pierwsza trójka nie jest jakimś wygórowanym celem, jeśli popatrzysz na to jakie drużyny ostatnie dwa lata kończyły przed nami w tabeli

Dwa ostatnie sezony uważam za przegrane przez Wisłę. Mogę?

Mogę, a ty spieprzaj dziadu
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2015 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 16.08.2015, 16:08
Drozd "karta kibica to jeden z głównych powodów pustek na stadionie"

najbardziej zabawne że ten "wynalazek" nie przeszkadza wolnorynkowcom z różnych kanap, nie rozumieją że to jest kryminał , jutro ogłoszą że trzeba meldować się w urzędzie przed meczem to bez zmrużenia okiem to zrobią i jeszcze staną w kolejkach , ze zrozumieniem i aprobatą

co do meczu , przerwać syndrom remisowy Kazia i wygrać , jak najbardziej możliwe , czego sobie i wam życzę
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.08.2015, 16:34
Skąd ta informacja? Gdzie tak dokładnie to śledziłeś, że wiesz z jakich stron świata były wpłaty na over, i że było to grubo grane?
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Stary 16.08.2015, 16:49
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie o to mi chodziło.

@Rozarian --->

Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.08.2015, 17:07
To pewnie z Betfair? Absurdalnie wysokie kwoty to nie są jak napisałeś. Nie dziwota, że poszło trochę więcej kasy niż normalnie na ten typ zakładu, skoro dowiedziano się, że zagra u nas Czekaj i junior na stoperze
To jednak nie upoważnia jeszcze do stawiania zarzutu o tego typu ustawkę.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.08.2015, 17:19
Haha a co upowaznia? W Lidze Mistrzów handluja meczami ale polska liga czysciutka oczywiście
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Stary 16.08.2015, 17:36
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Haha a co upowaznia? W Lidze Mistrzów handluja meczami ale polska liga czysciutka oczywiście
A masz dowody na to? Czy po prostu tak jest bo ty tak mówisz i koniec rozmowy?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.08.2015, 17:49
A masz dowód na to, że nie jesteś idiota i koniec rozmowy?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.08.2015 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 16.08.2015, 18:09
Czy to ptak, czy samolot? NIe to Guerrier!

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów