The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.01.2020, 19:52
W tym TS to są ludzie nie odpowiedzialni na czele z Wislockim , gość rok temu próbował ratować Wisłę ale odkąd poszedl do TS to coś mu się w glowie przestawilo . Trio mogło olac temat i teraz bylibyśmy w dupie
Ostatnio edytowane przez Gin : 01.01.2020 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 01.01.2020, 21:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Dlatego nacisk kibiców na TS i jasne przedstawienie nastrojów pomogłoby oczyścić sytuację.
Jaki "nacisk" masz na myśli? W grę wchodzi jedynie jakaś inicjatywa Socios.

Jak chodzi o trybuny, to moim zdaniem żaden nacisk nie wchodzi w grę. Trybuny stoją murem za starym układem, jedynie Misiek został zbluzgany ale tylko dlatego, że się rozpruł na psiarni.
Jak jeden czy drugi handlarz mefedronem wyjdzie z mamra i znów za pośrednictwem TSu wstawi do spółki jakiegoś słupa, to na 100% trybuny będą to gorąco popierać czynem i słowem.

Zatem sorry ale poza Socios (w które też wątpię) to żadnego nawet potencjalnego nacisku nie będzie.

O samym TSie nie ma natomiast co gadać - to są ludzie nieodpowiedzialni i niepoważni, ich zdolność pozyskania sponsora czy inwestora jest znikoma, bo zachowują się nie jak biznesmeni, tylko jak aparatczycy z jakiejś rolniczej spółdzielni w PRL. W dodatku są podatni na wpływy z zewnątrz i przy pierwszej okazji utracą jakąkolwiek samodzielność.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 01.01.2020, 21:24
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Naszymi jedynym aktywem są obecni kibice i ich przywiązanie do klubu.

Brak porozumienia bardzo to osłabia. Są fanatycy którzy nawet w B klasie będą z Wisłą ale bardzo dużo ludzi po włożeniu iluś tam pieniędzy, czasu, energii powie dość. Można zaklinać rzeczywistość ,,od zawsze na zawsze" ale życie tak nie działa - niestety nie.

Przy braku porozumienia czytaj przy dalszej niepewności co do losów Wisły dużo trudniej będzie przekonać piłkarzy do gry w naszym klubie nie mówiąc już o sponsorach.

Smutno ten rok się rozpoczyna.
Świetna konkluzja. Jedno z sensowniejszych podsumowań w tym temacie. Nic tak nie zaniża motywacji, jak wzajemne konflikty we własnym obozie...

Książę Palownik
Cytat:
O samym TSie nie ma natomiast co gadać - to są ludzie nieodpowiedzialni i niepoważni, ich zdolność pozyskania sponsora czy inwestora jest znikoma, bo zachowują się nie jak biznesmeni, tylko jak aparatczycy z jakiejś rolniczej spółdzielni w PRL. W dodatku są podatni na wpływy z zewnątrz i przy pierwszej okazji utracą jakąkolwiek samodzielność
Może tak, a może nie... o Platinium już czytałeś?
Ostatnio edytowane przez Vinci : 01.01.2020 o godz. 21:26.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Stary 01.01.2020, 21:42
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Może tak, a może nie... o Platinium już czytałeś?
Tak, czytałem. Jest to inwestycja Platinium na gruntach TSu, samo Towarzystwo ma dać grunt i się nie wpie***ć między wódkę a zakąskę, bo inwestycją będą kierować poważni ludzie.

Oczywiście to plus dla Towarzystwa, natomiast zarządzanie klubem piłkarskim polega na czymś innym, niż tylko przekazanie gruntu pod inwestycję. Jak jednak wspomniałem, cała współpraca z Platinium to niewątpliwy sukces TSu.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 01.01.2020, 21:51
A teraz przydałby się sukces spółki pilkarskiej.

Bo Platinium to zyski dla TS-u. SA nic z tego nie ma.

TS po prostu ma ziemię, a Wisła SA. TS daje komuś grunt pod inwestycje i niech mrówki zapierdddalają
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 01.01.2020, 22:10
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście to plus dla Towarzystwa, natomiast zarządzanie klubem piłkarskim polega na czymś innym, niż tylko przekazanie gruntu pod inwestycję. Jak jednak wspomniałem, cała współpraca z Platinium to niewątpliwy sukces TSu.
A skąd to przekonanie? Skąd wiara, że to sukces? Ktoś choćby przypadkiem powiedział co TS będzie z tego miał?

Naprawdę ktoś tu zakłada, że Wisła będzie z tego dealu miała długoterminowe korzyści i przez wrodzoną skromność nikt się nie chwali? Również przez skromność zapomina dodać co to za model biznesowy w którym ktoś wnoszący do współpracy grunty musi jeszcze na nich hipotekę na kilkadziesiąt milionów ustanawiać?

Pewnie włączyła się tradycyjna „poufność biznesowa”. Na de facto publicznych/społecznych gruntach? Poufność jest zapewne dlatego, żeby przykryć, że to z punktu widzenia Wisły żenujący deal. Byłby choćby średni to by o tym trąbili na lewo i prawo.

To pewnie taka kreatywna interpretacja „transparentności” o której poplecznicy układu w TS tak grzmią w kontekście SA.

Ja stawiam 10:1, że dostali teraz z góry spore pieniądze, które pozwolą zasypać tą dziurę na prawie milion jaką mistrzowie biznesu wygenerowali zgłaszając koszykarki do rozgrywek bez odpowiednich środków. A potem przez 25 lat to będą jakieś g... grosze. Dolary przeciw orzechom.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 01.01.2020, 22:20
Dla mnie TS stracił jakikolwiek szacunek.Można było .......ić że to nie oni, że zastraszeni itp.Teraz to tylko trzymanie się stołka, choćby do czerwca. Wiszą 'Wesołemu' kilka dobrych baniek, może to jest klucz do sukcesu ale to jego sprawa.

Nie wiem też jaki pomysł na to wszystko ma Trio. Zimowe okienko ma to do siebie że jest chujowe, jeśli chce się pozyskać kogoś konkretnego to trzeba przepłacić a tym co mamy, to my się nie utrzymamy a Trio nie wygląda mi na takich co będą ryzykować ciężko zarobioną kasę bo może się udo a może nie udo
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 01.01.2020, 22:47
Przede wszystkim ustalmy jedno - to nie TS znalazł Platinium, tylko Platinium samo do TSu się odezwalo w sprawie White stara - dopiero później Gibala się zorientował z jakimi geniuszami biznesu ma doczynienia i "rozszerzył" swoją ofertę widząc po prostu dobry biznes dla siebie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.01.2020, 01:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie TS stracił jakikolwiek szacunek.Można było .......ić że to nie oni, że zastraszeni itp.Teraz to tylko trzymanie się stołka, choćby do czerwca. Wiszą 'Wesołemu' kilka dobrych baniek, może to jest klucz do sukcesu ale to jego sprawa.

Nie wiem też jaki pomysł na to wszystko ma Trio. Zimowe okienko ma to do siebie że jest chujowe, jeśli chce się pozyskać kogoś konkretnego to trzeba przepłacić a tym co mamy, to my się nie utrzymamy a Trio nie wygląda mi na takich co będą ryzykować ciężko zarobioną kasę bo może się udo a może nie udo
Raczej nie będą pakować swojej kasy skoro TS działa jak działa. Gdyby działali racjonalnie to debile z TS-u zastanawialiby się teraz co zrobić z komornikiem. Albo nie, bo jeszcze pewnie są skacowani. Bądźmy poważni...

Dawno nie mam już do nich żadnego szacunku, ale szczerze mówiąc potrafią wku...ć człowieka. Zwłaszcza Wisłocki. Ale tak jest kiedy ktoś mało lotny przypadkiem trafi na afisz. Zawsze jak idzie do prasy dostaje opiekuna, a i tak efekty są dramatyczne.

Na pewno obstrukcja TS zmniejsza znacząco nasze szanse na utrzymanie i przetrwanie. Po prostu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.01.2020 o godz. 01:28.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 02.01.2020, 02:08
a mi jest po prostu wstyd ....zemajac ludzi ktorzy ccha ten klub uratowac , to zwykle chlystki traktuja ich jak frajerow ....KUBA - dla mnie juz "pobiles" Reymana - Twoja wielkosc, poswiecenie i serce nie jest w stanie opisac zadne slowo .....kolejny rok beznadziejnosci - niepewnosci i kpiny
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 02.01.2020, 08:37
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post

Jak chodzi o trybuny, to moim zdaniem żaden nacisk nie wchodzi w grę. Trybuny stoją murem za starym układem, jedynie Misiek został zbluzgany ale tylko dlatego, że się rozpruł na psiarni.
Które trybuny ? Rozmawiałeś ze wszystkimi ? Wiesz co FC, czy inni z Krakowa myślą o tym wszystkim, czy tak gdybasz ?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 02.01.2020, 10:06
To moze faktycznie my kibice nie powtarzajmy bzdur że to jakiś sukces czy łaska TS to porozumienie.
NIE to łaska ze strony BKJ że nie zwinęli zabawek w sylwestra a TS nie musi na szybko szukać 4,5 mln zł albo tracić część z tych mitycznych bezcennych terenów.Tylko dlatego że trio to odpowiedzialni ludzie to wszystko nie jebło.O Wisłockim to szkoda gadać,marionetka w rękach LMM.Gdyby po akcji ratunkowej usunął się w cień pewnie byłby symbolem odradzającej się Wisły.Dzisiaj jest symbolem nieporadności TS,takim nowszym modelem działacza już bez wąsów tylko z przystrzyżoną brodą w marynarce i dżinsach.
Presję na TS może teraz wywrzeć łatwo Socios ale co z tego jak zarząd tez nie opowiada się konkretnie po stronie SA tylko lawiruje udając mediatora.Ludzie nie ma już miejsca na mediacje.Trzeba jebnąć ręką w stół i zmusić tych ludzi do porozumienia.Jak nie macie pewności czy taką obrać drogę to poddajcie to pod głosowanie niech się członkowie Socios wypowiedzą.
Ja ze swojej strony deklaruję przystąpienie do Socios i opłacanie regularnie składek bylem mógł się w tej sprawie zagłosować .Sądzę że takich ludzi jest więcej.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 02.01.2020, 11:15
Zastanawiające jest jak długo TS może jeszcze prowadzić te gierki z przeświadczeniem, że wszystko gra. Ciekawe czy osoby zasiadające w zarządzie mają jakiekolwiek oznaki autorefleksji na temat tego z czego żyją i jaki jest udział osób zainteresowanych poszczególnymi sekcjami vs sekcja piłki nożnej. Chciałbym poznać zdanie tych osób, które podobno biznesowo i merytorycznie ogarniają szanse i ryzyka. A jak nie ich samych to chociaż osób, które jeszcze nie dawno aktywnie broniły racji zarządu TS na tym forum, a które są podobno blisko tematu.
Nie wiem czy to ślepe zapatrzenie się wynika z układów o których nie wiemy, czy z braku perspektyw po oddaniu władzy czy po prostu z głupoty, ale może wystarczy pomyśleć o ile spadnie sprzedaż gadżetów klubowych jeśli sekcja piłkarska spadłaby nawet o 1 klasę niżej, nie mówiąc o 3-ech.
No chyba, że ktoś liczy na to, że idąc na pływalnię na trybunach będą siedzieć kibice opatuleni w szaliki i czapki z emblematem. Zawsze to 20-30 kompletów, czysty pieniądz.
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 02.01.2020, 11:52
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To moze faktycznie my kibice nie powtarzajmy bzdur że to jakiś sukces czy łaska TS to porozumienie.
NIE to łaska ze strony BKJ że nie zwinęli zabawek w sylwestra a TS nie musi na szybko szukać 4,5 mln zł albo tracić część z tych mitycznych bezcennych terenów.Tylko dlatego że trio to odpowiedzialni ludzie to wszystko nie jebło.O Wisłockim to szkoda gadać,marionetka w rękach LMM.Gdyby po akcji ratunkowej usunął się w cień pewnie byłby symbolem odradzającej się Wisły.Dzisiaj jest symbolem nieporadności TS,takim nowszym modelem działacza już bez wąsów tylko z przystrzyżoną brodą w marynarce i dżinsach.
Presję na TS może teraz wywrzeć łatwo Socios ale co z tego jak zarząd tez nie opowiada się konkretnie po stronie SA tylko lawiruje udając mediatora.Ludzie nie ma już miejsca na mediacje.Trzeba jebnąć ręką w stół i zmusić tych ludzi do porozumienia.Jak nie macie pewności czy taką obrać drogę to poddajcie to pod głosowanie niech się członkowie Socios wypowiedzą.
Ja ze swojej strony deklaruję przystąpienie do Socios i opłacanie regularnie składek bylem mógł się w tej sprawie zagłosować .Sądzę że takich ludzi jest więcej.
Symbolem nieporadności są żale wylewane przez Twoją osobę. Od końca 2018 Wisła znajduje się na skraju bankructwa, a Ty się nagle obudziłeś i że deklarujesz przystąpienie do Socios i opłacanie składek? Będziesz jeszcze stawiał warunki organizacji która zrzesza 2000 członków i ma się całkiem dobrze? Nie ma takich ludzi więcej - oni są już w Socios.
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 02.01.2020, 12:57
Zamiast z pikietą pod UM trzeba sie wybrać z piketą pod hale.

Rok temu pisałem i teraz sie powtórzę: to wszystko musi pier.nac i musimy zacząć od 0. Tak to co roku będą takie przepychanki, niewiadome i marazm. Myśłicie ze za rok będzie lepiej/inaczej?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 02.01.2020, 13:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Zarząd Socios od początku "konfliktu" stoi na stanowisku, że spółka powinna trafić w ręce Panów Błaszczykowskiego, Jażdżyńskiego i Królewskiego. Gdyby było inaczej, nie staralibyśmy się doprowadzić do kolejnej tury rozmów SA z TS. To nie lawirowanie, tylko próba doprowadzenia do porozumienia. Rozmowy zostały wznowione, a nam udało się np. przekonać TS do tego, by zrezygnowano z propozycji wieloletniej licencji na rzecz przekazania 50% praw do nazwy i znaku (pod pewnymi warunkami). Jak już tutaj pisałem, nie wiem dlaczego rozmowy ostatecznie nie zostały zakończone porozumieniem. Nadal jednak będziemy naciskać, by jak najszybciej sprawę zamknąć, ponieważ leży to w interesie całej Wisły, nie tylko piłkarskiej.

Co do ostatnich zdań Twojego posta - wybacz, ale takie deklaracje są niepoważne. Od kilkunastu miesięcy masz możliwość zapisania się do Socios, organizacji która jak żadna inna pomaga finansowo spółce kierowanej przez osoby, którym chcesz, by tę spółkę przekazano. Szczerze rozumiałem ludzi, którzy na początku byli w stosunku do naszego stowarzyszenia nieufni - po tym, co wydarzyło się w ostatnich latach wokół klubu, było to dla mnie całkowicie zrozumiałe. Jednak teraz? Przez te kilkanaście miesięcy Socios wpompowało w spółkę więcej pieniędzy, niż poważni sponsorzy. Pokazało przejrzystość, której nie znajdziesz w chyba żadnym innym stowarzyszeniu w Polsce. O Socios bardzo pozytywnie wypowiadają się osoby zarządzające Wisłą SA (a niektórzy - jak JK - są po prostu członkami stowarzyszenia). Czy nadal masz jakiekolwiek wątpliwości, że działamy dla dobra Wisły? Zamiast deklaracji "przystąpię, ale..." po prostu przystąp, wspieraj z nami Wisłę, zgłaszaj swoje propozycje i działaj.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 02.01.2020, 13:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Rozmowy zostały wznowione, a nam udało się np. przekonać TS do tego, by zrezygnowano z propozycji wieloletniej licencji na rzecz przekazania 50% praw do nazwy i znaku (pod pewnymi warunkami). Jak już tutaj pisałem, nie wiem dlaczego rozmowy ostatecznie nie zostały zakończone porozumieniem. Nadal jednak będziemy naciskać, by jak najszybciej sprawę zamknąć, ponieważ leży to w interesie całej Wisły, nie tylko piłkarskiej.
Takie informację powinny być w newsletterze Socios Chylę czoła przed takim krokiem
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 02.01.2020, 13:23
Armin napisał(a):Wyświetl post
Zamiast z pikietą pod UM trzeba sie wybrać z piketą pod hale.

Rok temu pisałem i teraz sie powtórzę: to wszystko musi pier.nac i musimy zacząć od 0. Tak to co roku będą takie przepychanki, niewiadome i marazm. Myśłicie ze za rok będzie lepiej/inaczej?
Nie wiem po czym wnioskujesz że jak "wszystko pier...nie i zaczniemy od 0" to nie będzie przepychanek, niewiadomych i marazmu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.01.2020, 17:37
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem po czym wnioskujesz że jak "wszystko pier...nie i zaczniemy od 0" to nie będzie przepychanek, niewiadomych i marazmu.
Biorąc pod uwagę że zaczelibyśmy pod skrzydłami TS... Aż strach pomyśleć.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 02.01.2020, 18:17
Kulisy burzliwego dla klubu sylwestra

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...764.1575555660
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 02.01.2020, 19:11
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Kulisy burzliwego dla klubu sylwestra

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...764.1575555660
Zawarto porozumienie, które nie ma żadnej mocy prawnej i jest tylko deklaracją

I jak tu myśleć o spokojnym przygotowaniu do rundy i transferach...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 02.01.2020 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 02.01.2020, 19:17
Cytat:
Godz. 12:30: pobudka w TS Wisła

Zarząd Towarzystwa zaczął wreszcie działać. Jednogłośnie podjął decyzję o prolongacie terminu na ewentualne przejęcie spółki przez jej ratowników na koniec 2020 r. Wprawdzie to klasyczne odkładanie ważnych ruchów na "jutro", które ciągnie się w nieskończoność, ale jednak przedłuża nadzieje kibiców na to, że Kuba i pozostali ratownicy zaopiekują się ich klubem już na dobre.

Prezes Wisłocki zaprasza trio ratowników do notariusza w Krakowie, by podpisać aneksy do umowy. Okazuje się to niemożliwe. Kuba przebywa za granicą, Królewski jest w Warszawie. Byliby pewnie na miejscu, gdyby ktoś wcześniej zaplanował ważne spotkanie u notariusza w Krakowie, w sylwestrowe popołudnie.

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome
Nie sądziłem że to powiem ale zarząd TS jest jeszcze bardziej żenujący niż myślałem.

Cytat:
Zarząd @TSWislaKrakow jednogłośnie zaakceptował zaproponowane przez Pana @jazdzynski rozwiązanie. Dziś zawarto porozumienie, które przed kilkoma chwilami obie strony podpisały.
Najważniejszy jest los tej drużyny, która potrzebuje wsparcia tysięcy #NaprzódWisło
Raczej powinien chociaż być szczery i ten twett powinien brzmieć tak: Dobrze że nam Jażdyński przypomniał na TT, że to już koniec roku i nie daliśmy odpowiedzi bo nam z głowy wyleciało. Nie dość, że nie mamy żadnego pomysłu to jeszcze rzucamy kłody pod nogi TRIO to obudziliśmy się za 5 dwunasta i po raz kolejnych potraktowaliśmy TRIO w sposób poniżej krytyki ale na szczęście się nie obrazili i jest jeszcze co zbierać. Kolejna walne zgromadzenie zarządu TS Wisła na temat SA już 31.12.2020 o godzinie 14:00
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 02.01.2020, 19:34
To już jest kpina z Błaszczykowskiego, Jażdzyńskiego i Królewskiego oraz z nas kibiców.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 02.01.2020, 19:46
TS kompromitacji ciąg dalszy, po co komu to stowarzyszenie. Jaja z herbem, jaja z długiem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 02.01.2020, 19:56
Jaja z długiem to chyba akurat wina TF
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 02.01.2020, 20:21
Cytat:
a nam udało się np. przekonać TS do tego, by zrezygnowano z propozycji wieloletniej licencji na rzecz przekazania 50% praw do nazwy i znaku (pod pewnymi warunkami).
Wreszcie jakieś pozytywne info na Nowy Rok ...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 02.01.2020, 21:05
W sumie to co tu gadac i pisać? Czy jest jakiś sens rozwodzić się nad TS skoro ci ludzie są upośledzeni umysłowo? Jak można miec na barkach losy towarzystwa, losy SA, wielomilionowe tematy, kibiców Wisły Kraków i mieć az tak wyjebane? Ani planu B, ani me ani be w sprawie TS-SA.
To są powazni ludzie? Serio oni mają zagwarantować jakikolwiek rozwój czy nawet stagnację? Bo dla normalnego człowieka to są chore pojeby, którzy sa tak nieudolni i niedorozwinięci w swoich działaniach, że jedynie pozostaje płakac i złożyć w modlitwie ręce do Boga.
Z takimi ludźmi to może trio się prężyć i cuda obiecać a i tak nie wiadomo co przyjdzie do głowy tym chorym ludziom z TS. Jak tak to wszystko pieknie ma wyglądac dalej to ciekawe co oni nam wymyslą na ten 2020 rok i pomysł na rozwiązanie "problemu" z SA, ale skoro tak zajebiście się zachowują od roku to można się spodziewac mega cyrku i kłopotów po tych ludziach.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Stary 02.01.2020, 21:21
31 grudnia na kilka godzin przed końcem dnia sobie przypomnieli o pożyczce.
Ciekawe co by było, gdyby Jażdżyński pierwszy nie wyszedł z propozycją przedłużenia?
I jeszcze ta błazenada ze zdjęciami od notariusza...

Czy jest jeszcze ktokolwiek, kto ma wątpliwości gdzie wylądujemy z tym całym TSem jak się Trio wreszcie wk***rwi i rzuci to wszystko w cholerę?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.01.2020, 21:36
przyznaję, że w ogóle tego nie ogarniam.

Wyobrażam sobie, że pożyczyłem od pana Zenka od remontów, kasę na remont generalny mieszkania (pod zastaw tego mieszkania) i zleciłem mu ten remont, za kasę, jaką od niego pożyczyłem.
Pan Zenek za swoją kasę robi mi więc remont, a ja widząc, że zbliża się termin zwrotu pożyczki udaję, że nic się nie dzieje.
Pan Zenek w przeddzień ostatecznego terminu spłaty długu przeze mnie wychodzi z propozycją, że mogę oddać dług za rok, a w międzyczasie będziemy rozmawiać o tym na jaki kolor pozwolę mu pomalować ściany.

Czy to ja jestem chory, czy ten układ?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 02.01.2020, 21:38
serek o ile jestes w tym momencie to prosze odnies sie do tych kulis bo to co Bialonski opisal to jak danie z liscia socios Tobie i z osobna S.A. ,dzisiaj pisales ze temat herbu zamkniety a ja rozumuje ze zaden temat nie ruszony (sorry za brak pl znakow )
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów