The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.11.2019, 23:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, ale to juź koledzy wyżej napisali.

Ale ja nie o tym, po prostu KOALIK (jak zwykle) pojechał za daleko w spiskowych teoriach twierdząc że przed Jadczakiem dziennikarze nie pisali (bo byli w układzie albo się bali). Pisali. Ale materiał Jadczaka też nic by nie zmienił gdyby nie praca prokuratury i policji która wtedy była wtedy na ukończeniu.

Bez skrajności.
No pisali, pisali. Choćby "Biała Gwiazda Miśka", tytuł mi zapadł w Newsweeku lata temu, lepszy artykuł niż ta książka cała
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.11.2019, 23:27
1q2 napisał(a):Wyświetl post
@wolfy
Oczywiście że prasa pisała i to długo przed Szymusiem.Oczywiście że praktycznie wszystkich, którzy coś znaczyli w WSH i najbardziej doili Wisłę, zawinięto z pół roku wcześniej, niż ukazał się ten słynny reportaż. Jedynie Misiek dogorywał na wygnaniu.
Klub bankrutem był już przed reportażem. Jedyną chyba jego zasługą, była rezygnacja Dukata, choć nie miało to żadnego znaczenia. Ostatni grosz i tak sobie (jak i skwk) wypłacili.

Zresztą mało mu brakowało i już od stycznia włóczyli byśmy się po jakiś pastwiskach , bo on odstraszał, straszył.Pamiętam jakaś jego wypowiedź czy to na TT czy w gazecie, że tylko jakiś szaleniec może wejść w to bagno.

To co teraz się dzieje, może nawet temu świadczyć ale ówczesną wiosnę można uznać za udaną. Po prostu 'Trio' trochę przesadziło z tą kadrą na ten sezon i piłkarko , powoli zaczęło się to sypać.A jak zaczęło się już sypać grubo to i TS próbuje coś ugrać. Szymuś raz się nie ugryzł w język i stwierdził że WSH już nie ma a niedobitki dobijają się do prokuratury, by coś ugrać.

Teraz jak sytuacja jest mego chujowa, stwierdza tym śledczym nosem że jednak!Konkubina jest zatrudniona, najpewniej w restauracji i pobiera tyle co Marzenka PDW i jeszcze wynosi schabowe.

Rozumiem że Wisłocki, który z gangusami nie ma i miał niewiele wspólnego, musi wiedzieć kto to jest 'Chudy' , znać jego Imię, Nazwisko i do tego wiedzieć kto jest jego dziewczyną i czy faktycznie pracowała jako kelnerka.

Kolejni eksperci od L4 się pojawiają - 'zawiadomić ZUS' - pomijam że jak l4 przekroczy miesiąc to ZUS się 'sam zawiadomi'. Nie widzę tu jakoś wielu chętnych by wypisywać 'lewe recepty. Może niektórym się czasy pomyliły?.

No i na koniec ta książka - oprócz redagowania materiałów ogólnodostępnych, jakiś tam dostępów do akt(co nie jest wyrocznią), to piona z kiedyś czołowymi gangsterami z przeciwnej strony Błoń....Wielki parasol ochronny policji, prokuratory, polityków. Padło jakieś nazwisko?

Jak dla mnie Jadczak = Vega dziennikarstwa śledczego.Gdzie nie ulega wątpliwości że WSH, w dużej mierze przyczyniło się do fatalnej sytuacji Wisły, na jesieni zeszłego roku.
Mnie najbardziej dobija jak te sieroty umysłowe z TS żałośnie próbują zachować wpływy. Od jak dawna rozpuszczane są plotki że trójka żre się między sobą, że TS rozmawia z "poważnymi inwestorami" (kto poważny chciałby z nimi rozmawiać ), że trójka ma jakieś niezrozumiałe wymagania (chyba tylko jak jesteś debilem to nie rozumiesz że chodzi o odcięcie pasożytów z TS od pieniędzy z piłki)? Wystarczyło że Jażdżyński udzielił wywiadu i cała narracja TS się posypała, Wisłocki klasycznie zrobił z siebie debila w prasie, nie pierwszy raz. Bieda intelektualna aż piszczy...
I mnie się wydaje że największym zagrożeniem dla TS-u nie są gangsterzy z WSH ale Wisłocki i reszta "działaczy" którym nikt normalny nie dałby zarządzać osiedlową "Biedronką". Oni chcą negocjować, jak sami nie wiedzą chyba co podpisali, nie mają planu B ani żadnych alternatyw?

Wydaje mi się że ktoś im wielką krzywdę zrobił pozwalając się łudzić że kibice staną po ich stronie. Stawiam flaszkę że prędzej Socios się rozpadnie niż poprze TS w konflikcie z obecnym zarządem.

A Jadczak? Trochę zrobił dobrego, dużo więcej złego, dla niego najważniejsza jest autokreacja, chce maksymalnie przedłużyć swoje 5 minut. Czasem aż żałośnie się to czyta kiedy miesza fakty z oczywistymi bzdurami i dodatkowo stara się zgodnie ze szkołą TVN-u "podkręcić temat", a jego twitter to już momentami jest "hardkor". Po prostu temat mu zdycha wraz z każdym kolejnym sypiącym chłopaczkiem z WSH, zaczyna brakować gangsterów na wolności.

I dobrze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.11.2019 o godz. 23:33.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 25.11.2019, 23:43
Cytat:
Rozumiem że Wisłocki, który z gangusami nie ma i miał niewiele wspólnego, musi wiedzieć kto to jest 'Chudy' , znać jego Imię, Nazwisko i do tego wiedzieć kto jest jego dziewczyną i czy faktycznie pracowała jako kelnerka.
Pięknie bronisz Wisłockiego, widać że inteligent facet jesteś i umiałbyś z tej sytuacji wyjść z twarzą.

Niestety Wisłocki tak inteligenty nie jest, i na szczęście/nieszczęście nie potrafi kłamać.

Dlatego pytany przez dziennikarza:
Szymon Jadczak napisał, że w TS nadal są zatrudnione rodziny Sharksów. Badaliście ten temat?

Mógł odpowiedzieć: "panie skąd mam wiedzieć, kto jest czyim znajomym!" mówi:

RW: – Były pewne osoby co do których mamy wątpliwości. Zgadnijcie, co się stało, gdy się zmienił zarząd?

Czyli miał podejrzenia, które to osoby to rodziny sharków, a podejrzenia te się utwierdziły gdy osoby te poszły na L4...

To po pierwsze. A po drugie, wczoraj jadczak napisał:
Cytat:
"Chudy" którego pozdrawiają dziś we Wrocławiu kibice Wisły dostał niedawno sześć więzienia lat za narkotyki i kierowanie grupą przestępcza Sharksów. Jego żona pracuje... w TS Wisła. Rafał Wislocki nie odpowiedział mi czym się zajmuje. Przypadek? Nie sądzę.
Znowu, inteligenty facet taki jak ty, zapewne przeklinając w duchu jadczaka i wyzywając od sk..., grzecznie by odpowiedział: "dziękuje panie szymonie za informacje, jak najszybciej zbadam sprawę i udzielę panu informacji". Tymczasem nasz prezes - klubu którego wizerunek w mediach jest najgorszy w historii, nie potrafi odpowiedzieć na takie proste pytanie.

Mało tego w tym tweecie pada insynuacja:
Cytat:
Przypadek? Nie sądzę.
Jakoby Wisła/Wisłocki byli pod jakimś wpływem działania sharksów. Dlaczego nie ma stanowczej reakcji klubu, samego zainteresowanego? Dlaczego bronić go musi 1q2 na forum, zamiast błyskawicznie odpowiedzieć na tweeterze: "nie mieliśmy o tym wiedzy, postaramy się sprawę wyjaśnić, proszę nie szukać spisków itd".?

Cytat:
Kolejni eksperci od L4 się pojawiają - 'zawiadomić ZUS' - pomijam że jak l4 przekroczy miesiąc to ZUS się 'sam zawiadomi'. Nie widzę tu jakoś wielu chętnych by wypisywać 'lewe recepty. Może niektórym się czasy pomyliły?.
ZUS się sam nie zawiadamia, że zwolnienie lekarskie może być lewe. Nie maja możliwości sprawdzać wszystkich, więc wybierają losowo, reagują na donosy...

Zresztą ja nie wiem czego ty nie rozumiesz: tu chodzi o wizerunek. TS jest skompromitowany i aby odbudować zaufanie kibiców musi być nieskazitelny... Albo przynajmniej udawać nieskazitelnego.

Przecież jaki to problem aby napisać takie zawiadomienie do zusu i pochwalić się tym przed kibicami? Bo nie rozumiem.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 25.11.2019, 23:49
Naprawdę ktoś z Was daje wiarę, że Wisłocki i reszta zarządu TS ma cokolwiek do gadania?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.11.2019, 23:50
masada napisał(a):Wyświetl post
No toż właśnie o niego koledze wyżej chodziło, żartu nie skumales
Raczej pisaliśmy post równolegle i kolega mnie uprzedził
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 26.11.2019, 00:25
Cytat:
Kolejni eksperci od L4 się pojawiają - 'zawiadomić ZUS' - pomijam że jak l4 przekroczy miesiąc to ZUS się 'sam zawiadomi'. Nie widzę tu jakoś wielu chętnych by wypisywać 'lewe recepty. Może niektórym się czasy pomyliły?
.
Serio?
W świecie gdzie się jebie w biały dzień klub piłkarski na kilka mln złotych, gdzie działają mafie, gangi itd myślisz, że nie da się bez problemu załatwić zwolnienia lewego? hehe

Cytat:
Jaroo1 chodzi mi o wyzywanie swojego własnego klubu (tak, tego boskiego naszego TS-u) rozdwojenie jaźni?
Źle się wyraziłem pisząc coś złego o TSie mam ciągle na myśli zarząd ten i poprzedni oraz środowisko ludzi skupionych wokół Towarzystwa.
TSu jako historii i tradycji nigdy bym nie wyzwał bo nawet nie ma to sensu, a mając coś do TSu miałbym też do SA bo jest ona częścią Wisły. Także by się to wykluczało żeby wysławiać SA a ubliżać TS bo jest to jeden i ten sam klub jak dla mnie.
Chodzi jedynie o zarząd TSu, który moim zdaniem rozpieprza wszystko a sam nie ma żadnych pomysłów i mocy sprawczej w czymkolwiek. Ten zarząd i poprzedni. A trzymanie w klubie reliktów typu LMM czy Czerwiński, którzy w sumie w zarzadzaniu nic nie osiągnęli i tak się przylepili do tego TSu, doprowadzając do prawie upadku, i teraz jeszcze ktoś tam się powołuje na Pana LMM, to jest paranoja.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 26.11.2019 o godz. 00:41.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 26.11.2019, 09:19
Wisła Kraków. Wojna w Wiśle. Zbigniew Boniek zajął stanowisko

- Ktoś, kto dzisiaj ratuje Wisłę chciałby mieć prawa do herbu, nazwy, brandingu. Chce pan znać moje zdanie? Ja się go nigdy nie bałem powiedzieć: według mnie TS powinien wszystko przekazać spółce i się rozwiązać. To jest jedyne dobre dla Wisły rozwiązanie - stwierdził prezes PZPN-u Zbigniew Boniek

Więcej: https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ko,nId,3355655
Ostatnio edytowane przez Cycu : 26.11.2019 o godz. 09:23.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.11.2019, 09:22
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

To po pierwsze. A po drugie, wczoraj jadczak napisał: Znowu, inteligenty facet taki jak ty, zapewne przeklinając w duchu jadczaka i wyzywając od sk..., grzecznie by odpowiedział: "dziękuje panie szymonie za informacje, jak najszybciej zbadam sprawę i udzielę panu informacji". Tymczasem nasz prezes - klubu którego wizerunek w mediach jest najgorszy w historii, nie potrafi odpowiedzieć na takie proste pytanie.

Oczywiście dla poprawy PRu powinien odpowiedzieć Szymusiowi coś w stylu - badamy sprawę i tyle.

Ale czy nie jest tak, że mamy GIODO, RODO i uj wie co tam jeszcze i pracodawca nie może udzielić nikomu z zewnątrz informacji na ten temat?
Byłbyś zadowolony gdyby jakiś dziennikarzyna miał podejrzenia wobec np twojego bliskiego kolegi z pracy i zażyczył sobie informacji o twojej umowie bo przecież na pewno współpracowałeś z nim?

Z innej beczki, może by się Szymuś zajął innymi patologiami w ekstraklapie? Mam wrażenie, że widzi tylko to co u nas, szmaty z pdw na innych stadionach mu nie przeszkadzają.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 26.11.2019, 09:25
Rozmowa na dzień dobry. Założycielowi Socios Wisła nie podoba się postawa Tomasza Jażdżyńskiego:

Więcej: http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...zdy_33137.html

Taki wywiad nie zaszkodzi Socios?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 26.11.2019, 09:39
To może nie ,ale to
https://twitter.com/SzJadczak/status...85987327774722

To już widzę totalna nagonka ze strony Sz.J.,a i ten "inteligent" dał pożywkę ku temu
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 26.11.2019, 09:50
Jaka nagonka?
Podawanie takich informacji w przestrzeni publicznej to jeden z naszych naszych nielicznych atutów, Konrad to niedawno dobrze ujął.

Ja nie wiem czy ta informacja jest prawdziwa (znaczy czy ten "inteligent" to rekinek i czy jego konkubina jest na etacie w TS), ale jeśli tak, to chyba dobrze o tym wiedzieć?
Jadczak przy ty nie pisze, że Socios nie panuje nad danymi, ale podaje wpis tego kogoś jako przykład patologii, przykład zastraszania.
Biorąc pod uwagę opisywany przez niego w książce wątek z dostępem osób powiązanych z gangiem do danych osobowych wszystkich kibiców, ostrożność w tej sprawie jest bardzo na miejscu.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 26.11.2019, 18:46
Ten felieton na pierwszy rzut oka może wydawać się trafny, ale tylko na pierwszy.

Rzecz w tym, że to nie jest tak, że Filipiak zbudował jakiś samowystarczalny klub z mocnymi podstawami. Jeszcze mu do tego bardzo daleko.

Oczywiście, podstawowa różnica jest taka, że Filipiak pieniądze Cracovii "daje", a nie "pożycza", jak kiedyś Cupiał Wiśle. Dzięki temu w razie wyjścia Filipiaka z Cracovii, klub przynajmniej pozostanie bez wielomilionowych długów właścicielskich.

Tym niemniej Cracovia, wbrew obiegowej opinii, nie jest klubem rentownym, nie jest w stanie utrzymywać się z tego, co sama zarobi. Księgowo pokazuje zysk netto, ale brutalna prawda jest taka, że to jest zysk pod dwoma kluczowymi warunkami:
- że Comarch wcześniej zapłaci Cracovii duuużo więcej za reklamę,
- że uda się w danym roku zarobić (tj. sprzedać za więcej niż się kupiło) na sprzedaży zawodników sumy liczone w milionach złotych.

W ostatnich latach na liczbach wygląda to tak, że Cracovia musiała dostać od Comarchu 8,5-9 mln zł za reklamę i zarobić na transferach 9-11 mln zł rocznie, żeby wygenerować "zysk" na poziomie 4-5 mln zł.

Czyli faktycznie żadnego zysku nie ma, bo jak muszę komuś dać 10 zł, żeby od niego dostać 5 zł, to nijak nie ma mowy o tym, żeby na nim "zarobił" 5 zł.

Co się stanie jeśli pewnego razu Comarch, tak jak TF, wycofa się ze sponsorowania Cracovii? Wystarczy policzyć: rynkowo za usługi reklamowe klub dostanie 1-2 mln zł zamiast 8,5-9 mln zł. Jeśli nie trafi się kolejny Piątek czy Kapustka, na transferach wychodzących zarobi może drugie tyle. Krótko mówiąc, "z marszu" nie będzie zysku, tylko jakieś +/-10 mln zł straty rocznie, przy tej strukturze kosztów, co teraz...

Więc nie, do zbudowania klubu, Filipiakowi brakuje wiele. Na tę chwilę wszystko zależy od widzimisię Filipiaka i stałego dopływu pieniędzy zewnętrznych. Czym to się różni od tego, co było za w Wiśle za Cupiała...?

Bazę treningową Wisła miała dużo wcześniej, niby cudzą, wynajmowaną, ale według stanu na dzisiaj to Cracovia goni Wisłę, nie odwrotnie.

Więc sytuacja różni się tak naprawdę relacjami z miastem. Użytecznym i zdolnym do zarabiania na siebie stadionem. Akcjonariuszem miejskim, który najpierw uratował klub od bankructwa i podarował majątek, a potem łaskawie zrzekł się z góry wszelkich dywidend, stosując de facto pomoc publiczną. Więc tak, panie Franczak, twierdzenie o tym, że "im pomogli, a nam nie chcą" jest w pełni uprawnione.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 26.11.2019, 20:07
Były prezes Wisły o sytuacji klubu: Posypało się szybciej niż ktokolwiek przypuszczał

https://krknews.pl/byly-prezes-wisly...-przypuszczal/
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 27.11.2019, 16:24
Umowa z Nowak- Mosty podpisana jest na 13 miesięcy, ale jest w niej paragraf, w którym widnieje zapis, że jeżeli Jakub Błaszczykowski przestanie być właścicielem albo zawodnikiem Wisły, to umowa zostanie rozwiązana. Będzie to drugi co do wielkości sponsor Wisły po LV Bet jeżeli chodzi o wsparcie finansowe. Umowa opiewa na ponad milion złotych.

Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.11.2019 o godz. 16:53.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 27.11.2019, 16:35
tyś - jakiś analfabeta przygotowywał tę tabelkę..
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Stary 27.11.2019, 16:49
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
tyś - jakiś analfabeta przygotowywał tę tabelkę..
Od razu przypomina mi się anegdota o pewnym Żydzie, który nie umiał pisać, ale umiał liczyć...
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.11.2019, 16:54
Zarząd brawo za sponsora.Dawno takiego nie było oprócz Socios.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 27.11.2019, 16:56
it napisał(a):Wyświetl post
Od razu przypomina mi się anegdota o pewnym Żydzie, który nie umiał pisać, ale umiał liczyć...
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 27.11.2019, 17:03
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14612961
Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.11.2019 o godz. 17:08.
Odpowiedz cytując
goodbay
Member

Od: 09.2017

Stary 27.11.2019, 17:10
tyle ze w tym art masz wyjasnione kto te osoby zatrudniał, i po objeciu władzy przez Wisłockiego te osoby tzw polecialy z zarzadu
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 27.11.2019, 17:22

Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.11.2019 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.11.2019, 17:46
W suchych liczbach wygląda to fajnie. Zakładając, że Trio przejmie SA (4.5 mln zamieni się jak rozumiem wtedy we wkład w klub i nie będzie liczone do długu) to zredukowano 1/3 długu przez rok. Nowy sponsor, ptaszki ćwierkają o jakimś kolejnym. Paradoks tej sytuacji polega na tam, że im lepiej idzie SA tym trudniej będzie się Trio dogadać z TS i ustalić warunki przejęcia.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.11.2019, 19:09
Powyzsze zdjecia pokauja jasno i przejrzyscie ze mimo pewnych potkniec (któż takich nie ma?) Wisła jest w odpowiednich rekach
i wszyscy , dla których dobro Wisly jest istotne powinni robic co w ich mocy, zeby trójce pomagac ( tak, to do was rzadzacy w TS)
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 27.11.2019, 19:14
Również podpisuje się pod tym, że liczby mówią same za siebie. Nie trzeba mieć magistra z ekonomi żeby dojść do wniosku, że obecna ekipa wykonuje świetna robotę.
Jeśli oficjalnie przejmą władzę to dług stopnieje do 24mln. Byle utrzymać się w esa i klub będzie pomału wychodził na prostą. A docelowo może stać się jedynym w Polsce który będzie sam na siebie zarabiał.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 27.11.2019, 19:44
Cytat:
Część przedsiębiorców należących do funduszu transferowego zastrzegło, że ich umowy wygasną jeśli z klubu odejdzie Piotr Obidziński.
Więcej o aktualnej sytuacji Wisły (transfer, sponsor, TS) w artykule Migi:

http://sport.tvp.pl/45528696/mosty-n...m-wisly-krakow
Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.11.2019 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 27.11.2019, 20:21
Przy takich osobach jak Jarosław Królewski należy wierzyć, że zaświeci znów słońce nad Wisłą i wrócimy na właściwe tory.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.11.2019 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 27.11.2019, 20:57
Tyle że kasa się mniej więcej zgadza a pozycja w tabeli nie za bardzo. Oczywiście nie winię tu 'ekipy ratowniczej' ale fakty są takie że jesteśmy nr 1 do spadku a to ponoć gasi światło.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 27.11.2019, 21:10
Nadmierne cięcie kosztów może przynieść dobre efekty krótkoterminowo i nieodwracalne straty w perspektywie długoterminowej.

Chodzi o to, że obniżenie poziomu sportowego poniżej pewnego progu może spowodować skokowe obniżenie przychodów za jakiś czas. Przejechał się na tym Mioduski, pozbawiając się w imię bieżącego równoważenia przychodów i kosztów dotychczas "pewnych" przychodów z pucharów europejskich. Fajnie by było, żebyśmy się nie przejechali pozbawiając się np. 8 mln zł z praw telewizyjnych w imię wcześniejszej spłaty 1 mln zł zobowiązań.

Z oceną tego, czy "liczby mówią same za siebie" zaczekałbym więc jeszcze trochę. Choć oczywiście mam nadzieję, że żaden czarny scenariusz się nie ziści.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 27.11.2019, 21:16
Z punktu organizacyjnego wychodzimy na prosta i tylko kretyn moglby sie przyczepic do naszego trio. Kawal masywnej roboty wykonano przez zmniejszenie dlugu i wyjscie na zero jezeli chodzi o koszta operacyjne co jest ogromnym sukcesem. Jedyne co martwi to jakosc sportowa bo na ten moment mamy pacjenta po przszczepie serca, pluc, nerek i watraby ktory wychodzi ze szpitala prosto pod auto ktore go moze za chwile zabic.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów