The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.11.2019, 22:39
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Ty chyba nie wiesz co piszesz...
proszę na pw jak wiesz lepiej albo jak w ogóle cokolwiek wiesz
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 22.11.2019, 22:52
„Szymon Jadczak napisał, że w TS nadal są zatrudnione rodziny Sharksów. Badaliście ten temat?
RW: Były pewne osoby co do których mamy wątpliwości. Zgadnijcie, co się stało, gdy się zmienił zarząd?”

To jest najbardziej przerażający fragment tego wywiadu. Naprawdę nikt nie zauważył, że zarząd zanim się zmienił składał się m. in. z Rafała Wisłockiego i Doroty Gburczyk? To specjalnie czekali aż te mityczne „osoby” uciekną na L4?
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.11.2019, 22:56
Z herbem też już nie przesadzajcie, że ma być jak chce SA. Nie znam się i nie wiem, jak wygląda prawnie taki stan rzeczy, ale powinno się zabezpieczyć w jak najlepszy sposób herb. Jeśli bezpieczniejszy jest w całości w TS, to ma zostać w TS, jeśli pół na pół, to ma być 50/50, jeśli w SA, to ma być w całości w SA. Nie podchodźcie do tego emocjonalnie i z klapkami na oczach tylko w sposób w jaki najlepiej zostanie, to zrobione.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.11.2019, 23:05
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Zdajesz sobie sprawe, ze w kilkanascie minut dosyc leniwego myslenia mozna wiekszosc tych passive-agressive zarzutow przeciwko Kubie, Krolewskiemu i Jazdzynskiemu odwrocic w dokladnie takie same anty TSowe?
Co to znaczy mozna?. Przeciez od kilku dni same agressive zarzuty leca w strone TSu. Dobrze, ze przynajmniej zauwazyles, ze kij ma dwa konce

Poza tym, ja tam nie widze zarzutow, tylko dociekliwe pytania, na ktore poki co nie padly odpowiedzi. Poza pytaniami to w sumie same oczywiste rzeczy.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 22.11.2019 o godz. 23:12.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 22.11.2019, 23:10
https://mobile.twitter.com/jarokrole...94001061810179

Czyli jak tak dalej pójdzie, to strażnicy TS-u, obrońcy byłej świętej prezes i świętego zarządu TS wraz z ojcem chrzestnym osiągną swój cel - dobiją piłkarską Wisłę.

Tego im nie udało zrobić rok temu, ale teraz już idą coraz mocniej, powoli szykują się do przeprowadzenia ostatecznego ataku.

100% poparcia dla Kuby, Królewskiego i Jażdzyńskiego.

0% poparcia dla TS-u, Wisłockiego, Miętty, zarządu Socios i dla wszystkich strażników byłej prezes.

Królewski, Jażdżyński są z innego świata, więc nie mogą zrozumieć postawy tej największej bandy szkodników, którzy ponoć uważają się za jedynych prawdziwych Wiślaków, a w rzeczywistości Wisłą gardzą.

A jeszcze niedawno wmawiano nam, że TS to ta prawdziwa Wisła składająca się z patriotów, z współczesnych wyklętych, prawdziwych Polaków, a SA to zdrajcy, karierowicze, złodzieje, wrogowie i wszystko co najgorsze (to było w czasach kiedy przejęli TS, założyli szkółkę walk, organizowali pogadanki z pisowskimi agitorami na terenie klubu, ostrzelali stadion i walczyli z Bednarzem, a potem z Cupiałem).
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 22.11.2019 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2019, 23:13
Fajnie, fajnie, teraz wez leki i do lozeczka.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 22.11.2019, 23:13
Ooo zarząd Socios już zły Może tak spacer pomoże ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.11.2019, 23:21
KOALIK, weź się chłopie lecz, robisz kabaret z pogrzebu...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 22.11.2019, 23:38
Nie wiem jak się to skończy, ale chcę żeby ktoś kiedyś zbadał o co w tym wszystkim chodzi. Kim był Meresiński, czemu TF tak łatwo mu oddała Wisłę, o co chodziło z Stechertem, ekipą azjaty, bo patrząc na aktualny konflikt to nic tu nie jest z przypadku, wszystko ma jakiś cel i wszystkim ktoś kieruje. W Wiśle jest taki spisek, który nie śnił się fanom teorii spiskowych
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.11.2019, 23:57
Gdy rozpocznie się proces Marzenki i dowiemy się co zeznał dukat (chyba, że zeznaje tylko w kwestiach chuligańskich) to zapewne kwestie i Stecherta i Vanny się wyjaśnią.

Co do postawy zarządu TS - myślę, że wspomniane na stronie 732 tego tematu kwestie gruntowo/mafijne są kluczem do sprawy.
Ludzie, którzy obiecali zbyt wiele osobom, które mogą skrzywdzić będą szukać najbardziej absurdalnych tłumaczeń dla swoich poczynań.
Tak po prostu... ze strachu...
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 23.11.2019, 00:12
To jest jawny przekręt. Vannie bez problemu oddali tu są problemy. TS nie macie wstydu? SĄ ludzie którzy chcą to wszystko ratować,dajcie im działać!!! S....iele stolkow sie chca trzymac
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 23.11.2019, 01:54
Hola hola, jeśli panu Jażdżyńskiemu naprawde zależy na Wiśle jako iz sam jest kibicem to dlaczego nie chce się zgodzić na przedłużenie rozmów? Przecież z tego co się dowiadujemy sprawy są pogmatwane i jest wiele niejasności.

Nie rozumiem skąd taki arcy pośpiech nagle i strzelanie fochów. Przykro mi ale to nie jest zachowanie wzbudzające zaufanie.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 23.11.2019, 06:54
@universe
Czytałeś wywiad z Jażdżyńkim? Myślisz, że od tak tydzień temu usiedli do rozmów i postawili ich pod ścianą? Rozmowy przeciągają się od dawna a termin określenia się co dalej zbliża się nieuchronnie. Do końca roku muszą ostatecznie zdecydować. Poniżej przytoczę Ci fragmenty wywiadu.

Cytat:
"Z przedstawicielami nowego zarządu TS po raz pierwszy spotkałem się już w lipcu. Po tym co usłyszałem musiałem dać sobie trochę czasu i od września rozpoczęliśmy rozmowy z prezesem Wisłockim. Po kilku tygodniach wydawało się nawet, że doszliśmy do porozumienia a do doprecyzowania zostały szczegóły, ale po kilku dniach otrzymałem informację, że zarząd w pełnym składzie nie wyraził zgody na realizację ustaleń. W tej sytuacji następnym krokiem były dwa spotkania pomiędzy nami a władzami TS, z zarządem w pełnym składzie i komisją rewizyjną. Na pierwszym pojawiła się cała nasza trójka ze wsparciem Dawida (Błaszczykowskiego). Było ono na tyle emocjonalne, że na drugim byliśmy już sami z Kubą. Niestety nie zrobiliśmy przez ten cały czas żadnego istotnego kroku w kierunku porozumienia. Przed pierwszym spotkaniem wysłaliśmy nasze stanowisko na piśmie tak, aby wszystko było jasne i precyzyjne, na drugim poprosiliśmy o odpowiedź w takiej samej formie [...]
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 23.11.2019, 07:31
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Takie tam z twittera.

Ooooii nasz tsss!
Wartość loga określoną na jakiej podstawie? Ktoś już chciał realnie kiedyś kupić?
Kreuj dalej towarzystwo na wiecznie pokrzywdzonych.
Gimnazjum jak skurvesyn.
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 23.11.2019 o godz. 07:35.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 23.11.2019, 07:41
Przeciez to nie moj tweet Sadzilem, ze moze kogos zainteresuje inne spojrzenie na sprawe. Gimnazjum drogi Panie to wylewa sie za kazdym razem z Twoich postow. Ja ani nikogo nie bronie, ani atakuje, ani nie oceniam. Malo tego, wyobraz sobie, ze jestem za tym zeby SA przejela i akademie i sklep i zeby nawet podzielili sie znakiem itp
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 23.11.2019, 07:44
Ale ty go tu dalej podałeś. W jakim celu?i dlaczego uważasz że inne spojrzenie na sprawę to zwrócenie uwagi na krzywdę TSu?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 23.11.2019, 07:49
Myslalem, ze juz wyjasnilem. W takim samym celu zeby przedstawic rowniez inne spojrzenie na caly watek. Poza tym nurtuja mnie niektore pytania zawarte w tym wpisie, szczegolnie punkt 2,3,4 i 5. Sadzilem, ze tez moze to kogos zainteresowac.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 23.11.2019, 07:56
Wklej jeszcze spojrzenie Artura Fortuny na cały wątek. Może też kogoś zainteresuje.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 23.11.2019, 07:59
Watpie, zeby na wislackim forum kogokolwiek interesowalo spojrzenie pana w mycce z daszkiem.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 23.11.2019, 08:01
Już nie przesadzajcie z tymi L4. Przecież to najprostszy sposób na uniknięcie zwolnienia i zachowanie ciepłej posadki. Praktyka stosowana w tym kraju nagminnie, w setkach firm. Przepisy chronią kombinatorów i nierobów.
Cytat:
TS w tej sytuacji nie mógł raczej wiele zrobić. Nie możesz ruszyć takiego pracownika. Zwolnienie niby na jakiej podstawie? Że jest kogoś znajomym? Nie ma opcji, skończyłoby się w sądzie.
Cytat:
Wreszcie ktoś to zauważył...
Wy tak na poważnie, czy sobie jaja robicie?

Naprawdę, prezes jednego z najwiekszych klubów w Polsce, jakby nigdy nic stwierdza, że "poprzedni zarząd zatrudnił znajomych gangsterów, na fikcyjne/nie potrzebne etaty, ale ja ich nie mogę zwolnić bo od kilku miesięcy są na lewych zwolnieniach". Poważnie?

http://www.gazetaprawna.pl/amp/10438...lekarskim.html

Przeczytajcie całość, dla niecierpliwych wklejam ciekawsze fragmenty:
Cytat:
Przede wszystkim każdy pracodawca, bez względu na liczbę zatrudnianych osób, może sprawdzić, czy zaświadczenie pracownika jest poprawnie wydane. Firma ma bowiem prawo, jako płatnik składek, przeprowadzić kontrolę prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy.
Cytat:
W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie, że zostało ono sfałszowane, lekarz wystawiający zaświadczenie zostaje poproszony o wyjaśnienie sprawy. Natomiast, jeżeli pracodawca uważa, że zaświadczenie zostało wydane niezgodnie z przepisami w sprawie zasad i trybu wystawiania zaświadczeń lekarskich, wyjaśnienia powinien udzielić ZUS.
Cytat:
Ponadto pracodawca, który zatrudnia co najmniej 20 pracowników, może przeprowadzić kontrolę prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich - mniejsza firma musi poprosić o pomoc ZUS. W tym wypadku kontrola ma ustalić, czy osoba niezdolna do pracy nie wykonuje pracy zarobkowej lub czy nie wykorzystuje zwolnienia w sposób niezgodny z jego celem.
Cytat:

Co grozi lekarzowi?
ZUS ma także prawo ukarać lekarza, który wystawił zaświadczenie niezgodnie z obowiązującymi przepisami, zwłaszcza, jeżeli zwolnienie zostało wystawione:

bez przeprowadzenia bezpośredniego badania ubezpieczonego;
bez udokumentowania rozpoznania stanowiącego podstawę orzeczonej czasowej niezdolności do pracy,
Jedną z sankcji, jakie może zastosować w takim wypadku ZUS, jest cofnięcie lekarzowi upoważnienia do wystawiania zaświadczeń na okres nieprzekraczający 12 miesięcy od daty uprawomocnienia się decyzji. Lekarz, jeżeli uzna decyzję ZUS za niesłuszną, może odwołać się do ministra właściwego do spraw zabezpieczenia społecznego.
Bardzo bym prosił serek, gdyż masz kontakt z klubem o informację czy wszystkie powyższe kroki zostały podjęte. A jeśli nie, to niech pan Wislocki skontaktuje się w poniedziałek z właściwą osobą z Zusu i poinformuje, że dziwnym zbiegiem okoliczności, osoby powiązane z grupą przestepcza sharks, w tym samym czasie trwale zachorowaly - być może nawet ten sam doktor im zwolnienia wystawiał. Gwarantuje ze naczelnikowi, aż się oczka zaświeca, na myśli o konferencji na całą Polskę z wykrycia afery.

Jeśli Wislocki tego nie zrobi, to wniosek jest oczywisty. Boi się, nie chce, ktoś go blokuje - ale nie pójdzie na wojnę z chłopakami. A chyba mamy prawo to wiedzieć? Bo skoro teraz z nimi i ich wpływami w klubie nie pójdzie na wojnę, to nie zrobi tego w przyszłości, kiedy sprawa przycichnie, a chłopaki odsiedza swoje.

Można by też spytać Pana prezesa :
-ile takich osób jest, ile łącznie zarabialy.
- czy wszystkie zostały zatrudnione na fikcyjnych etatach, czy jednak coś w klubie robiły?
- czy jeśli tylko brały kase, a nie wykonywały żadnej pracy, to czy nie jest to podstawa do unieważnienia całej umowy wstecz? Tak jak cofnieto nielegalna podwyżkę Sarapaty.
- kto podpisał z nimi te umowy, czy ta osoba została zwolniona dyscyplinarnie za dzialanie na szkodę klubu?
- czy nawet jeśli trzeba by wejść w "spór prawny" z tymi ludźmi, to czy nie warto zaryzykować? Część z nich może nie oddać sprawy do sądu, a z pozostałymi możemy iść do sądu - w czerwcu socios odpadnie kontakt Wasyla, można by za tą kasę porządnego adwokata wynająć. Dowiedzielibysny się też na rozprawie, co takiego w klubie robili, że uważają że kasa im się należy. Tym bardziej, że sprawy w sądzie pracy ciągną się latami, to nie jest tak, że za tydzień trzeba będzie im odszkodowanie płacić.

Czekam na odpowiedź.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.11.2019, 08:04
Były sternik TS-u: Dlatego zastrzegłem nazwę i herb Wisły

"...Nabiera powietrza i po chwili namysłu z jego ust padają mocne słowa:

- Dziś TS nie ma moralnego prawa decydować o losach spółki, ani Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Dlatego, że w wyniku działania ludzi wybranych przez Walne Zgromadzenie Delegatów TS Wisła zadłużenie spółki, w ciągu dwóch lat, wzrosło blisko dwukrotnie: z około 20 do 40 milionów złotych. Dlatego najlepiej, aby ci działacze się w ogóle nie odzywali. Trzeba umieć godnie zamknąć buzię i zrobić wszystko, aby ludzie, którzy w sytuacji beznadziejnej uratowali klub dalej nim zarządzali - apeluje."

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...241.1574195006
Ostatnio edytowane przez leszekm : 23.11.2019 o godz. 08:06.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 23.11.2019, 08:40
Przestańcie już z moralnością. Niech sprawy idą w jak najlepsze zabezpieczenie, a nie w moralność, bo na moralności nic nie zyskamy.
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 23.11.2019, 08:48
Napiszę tak. Jeżeli ratownicy wycofają się a SA upadnie chciałbym aby p. RW i inni z zarządu TSu stanęli przed nami kibicami i spojrzeli nam w oczy. Każdy z nas, z miłości do klubu, wydał sporo pieniędzy na ratowanie klubu (akcje, darowizny, akcje ratunkowe, gadżety, Socios) i mamy prawo żądać przynajmniej moralnego rozliczenia.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 23.11.2019, 09:16
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Były sternik TS-u: Dlatego zastrzegłem nazwę i herb Wisły

"...Nabiera powietrza i po chwili namysłu z jego ust padają mocne słowa:

- Dziś TS nie ma moralnego prawa decydować o losach spółki, ani Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Dlatego, że w wyniku działania ludzi wybranych przez Walne Zgromadzenie Delegatów TS Wisła zadłużenie spółki, w ciągu dwóch lat, wzrosło blisko dwukrotnie: z około 20 do 40 milionów złotych. Dlatego najlepiej, aby ci działacze się w ogóle nie odzywali. Trzeba umieć godnie zamknąć buzię i zrobić wszystko, aby ludzie, którzy w sytuacji beznadziejnej uratowali klub dalej nim zarządzali - apeluje."

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...241.1574195006
przepraszam, ja jeszcze przed poranną kawą , kto jest tym byłym sternikiem ?
cały tekst przeczytałem i dalej nie wiem
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 23.11.2019, 09:17
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przepraszam, ja jeszcze przed poranną kawą , kto jest tym byłym sternikiem ?
cały tekst przeczytałem i dalej nie wiem
Wawro.
10znakow
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 23.11.2019, 09:22
No jeszcze jego gadajacego o moralnosci tylko brakowalo. Nastepny w kolejce Pawel M.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 23.11.2019, 10:00
Mamy duże problemy jako SA i TS. Obydwie te organizacje były prowadzone przez ludzi niekompetentnych od niepamiętnych czasów.
Nie wiem czy to kwestia tylko niekompetencji czy jakiś większy układ (no jednak dają do myślenia te całe operacje przejmowania Wisły od kilku lat przez SŁUPY. Nikt wiarygodny się nie pojawiał, tylko jacyś oszuści, dlaczego? Jak to jest możliwe?), a moze po prostu jest to walka o łatwą kasę - klub istnieje, kibice są, wystarczy jakoś organizować te mecze, które tak czy inaczej będzie oglądało te 10-15 tys ludzi. Co miesiąc kasa na konto wpływa. Odpowiedzialność zerowa, chociażby za wszystkie źle podpisywane umowy. Żyć nie umierać. Aby tylko na bezczela nie przesyłać za nic kasy swojej żonie położnej albo nie wynosić kasy w reklamówkach z klubu i będzie ok...

I od tych x lat ani SA ani TS nie zrobiły żadnego progresu. My stoimy w miejscu albo się cofamy. Nie ma żadnego pomysłu na rozwój sekcji. Cały czas tylko słychać, ze brakuje kasy, że nie ma sponsorów. O co tu ku...a chodzi?

Kolejna kwestia to własnie moralność. Nikt juz nie uwierzy ludziom, którzy stali obok bandytów. A tacy ludzie są w TSie i środowisku TS. Nawet w nowym zarządzie. Sa to ludzie skompromitowani jak np pan LMM. Jest to człowiek prawie 3 razy starszy ode mnie, zasłużony dla Wisły ale na miłosć boską dlaczego dalej o nim słyszymy? (a w tym wywiadzie jego nazwisko pada co najmniej 2 razy). Przecież on jest twarzą tej niekompetencji TSu, a przez ostatnie lata czystej kompromitacji na linii SA-TS-WSH.
Jest to człowiek od którego dla dobra ogółu powinno się kompletnie odciać. I oczywiście nie tylko od niego.

Ja nie rozumiem jak to jest, że TS nie ma żadnego pomysłu na swoje funkcjonowanie bez wpływów z piłki. To oni bez tej SA nie sa kompletnie w stanie domknąć budżetu? To jak oni działają? Wygląda to jak takie pasożytowanie albo niezdrowa symbioza. Do cholery, jeśli coś jest nierentowne to sie to zamyka - i to by było dla nas złe rozwiązanie - a najlepiej to jakoś zrestrukturyzować, rozwinąć aby stało się rentowne. Nie wierzę, że jedyny pomysł na funkcjonowanie TS to kasa z piłki i sponsorzy, którzy sami mają finansować daną gałąź towarzystwa.

Wygląda to tak, że nikt i nic nie chce wchodzić w kontakty z TS bo ukłąd jest prosty, Ty dajesz kasę na klub/sekcję a my się przyglądamy i żyjemy obok. Tragedia.

I w związku z powyższym widze tylko jedną drogę rozwoju. Tzn odcięcie całkowite SA od TS. Niech każdy pracuje na swój koszt. Łączenie tych spółek i jakies wzajemne nadzorowanie jest chore. Ten kto wykłada kasę i zarządza SA czy TS niech rządzi na swoim podwórku i tyle. Do tego łączenie takie prowadzi do niekompetentnych działań bo tam się odpowiedzialnosc rozmywa, nie wiadomo kto za co jest odpowiedzialny, nie wiadomo kto ma kogo pilnować, raz jest się na stanowisku w TS, raz w SA, raz tu i tu. To jest chore. Przykład tego jak to było zarządzane mamy przez ostatnie lata i tyle mądrych głów się głowiło a na koniec nikt nie potrafił nawet się przyznać, ze WSH jebało Wisłę na grube miliony i miało struktury w całym klubie.
Odcięcie SA od TS opłaca się też dlatego, ze Kuba, Jaro i Jażdżyński to świezi ludzie, z poza układu. Dają nadzieję na zmiany. Nie sa przesiąknięci tym całym syfem. Zdaje się, że mają chociaż jakieś pomysły na rozwój i wychodzenie na prostą a później zarobkowanie. I takich ludzi nam trzeba.

A TS to musi po prostu wyjść z tej swojej biedy umysłowej i zacząć myśleć jak zarabiać i utrzymywać sekcje.
Dla mnie to jest tragedia, że nie majac żadnego pomysłu i możliwości oni jeszcze stawiają jakieś warunki. Powinni po jajach całować trio, że się odważyli w to wejść i spróbować. I mieć nadzieję na jak najwiekszy rozwój SA i przy okazji jakaś tam symbiozę (ale zdrową) i możliwosć uczknięcia jakichś pieniędzy z SA.

Jedno jest pewne. nam jest potrzebna gruntowna zmiana. Dla mnie zmianę taka w SA gwarantuje trio póki co. W TS nie widzę możliwości na takie zmiany. Jeśli nie przeprowadzimy tych zmian to idziemy drogą ku przepaści i tylko pozostaje pytanie kiedy to wszystko upadnie.
TS nie potrafi sobie poradzic z niczym. Zdaje się, ze wszystko się bardziej kręci samo z siebie niż jest zarządzane. Glównym sukcesem TS przez 30 lat jest TF i Can-Pack czy Krakbet, które po prostu z zewnątrz dały kasę i sukcesy. Wszystko inne jest w runie. I to daje do myślenia. A no i największy sukces to afera jakiej w Polsce nie było i gang zarządzający klubem i jebiący go na grube miliony w ciągu kilku lat. Na prawdę jest się czym pochwalić.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.11.2019, 10:53
Mówilo się o jakichś rozmowach TS z TF.Ktoś ma jeszcze wątpliwości kto te rozmowy może prowadzić?Co z tego że zarząd jest nowy jak i tak najwięcej do powiedzenia ma LMM
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.11.2019, 10:58
Jaroo1 trafiłeś w sedno sprawy, dlatego jest ultimatum (zresztą na dogadanie było bardzo dużo czasu) nie będzie żadnej symbiozy, pasożytowania czy jak to zwał SA-TS przynajmniej pod wodzą naszej trójki, i dlatego mają moje 100% poparcie.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.11.2019, 11:19
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Mówilo się o jakichś rozmowach TS z TF.Ktoś ma jeszcze wątpliwości kto te rozmowy może prowadzić?Co z tego że zarząd jest nowy jak i tak najwięcej do powiedzenia ma LMM
Ano dokładnie...
Wy się zastanawiacie o co może w tym wszystkim chodzić?

A pomyślmy:
LMM, Cupiał i Majchrowski to ludzie wplątani w byłe komunistyczne układy.
Dlatego TF mogła przy poparciu Majchra oddać SA takiemu Vannie za złotówkę, dlatego TF oddała TS Wisłę SA nie wymagając odpowiedzialności za dług.
Dlatego dzisiaj wszystkie te podmioty przeszkadzają nowemu Trio w wyzwoleniu się z tych układów:
- TF odmawia przekazania SA na rzecz Trio na takich warunkach jak Meresińskiemu czy Vannie
- LMM z całym TS robią Trio pod górkę zniechęcając kogokolwiek do poważnego inwestowania w SA
- Majcher w ogóle nie rozmawia z SA zarządzaną przez Trio o jakiejkolwiek pomocy.

Ponoć na układy nie ma rady.
Chciałbym się mylić, ale jeśli ktoś tu nie zrobi porządnej rozpierduchy z tym układem, możemy zapomnieć o jakichkolwiek perspektywach dla Wisły.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów