The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2019, 13:52
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
bo się brzydko odzywałem do Jadczaka...
Ty chłopie jesteś głupi czy sam nie wiesz co pisałeś na tym twitterze? Nie wiedziałem, że tam takie "kwiatki" w twoim wykonaniu(i nie chodzi o obrażanie przez jakąś patologiczną jednostkę dziennikarzy, bo jak się szybko okazało Jadczak nie był jedynym...). To że masz dość "specyficzne" poglądy to wie każdy kto obserwuje shoutbox(posty o maczetach, o Marzence, Dukacie, itd.). Zamiast trywializować to przepraszać na kolanach. Po drugie to kompletny brak jaj u Ciebie. Pamiętam doskonale jak Jadczak pytał się(kiedy go obrażałeś) czy jesteś Golda. To Ty jak typowy anonim(troll) z sieci nie potrafiłeś powiedzieć, że nazywam się tak i tak, i siedzę w zarządzie Socios... Trzeba być niekiedy facetem(ale taki to podpisywałby się z imienia i nazwiska od początku...).
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 12.06.2019, 14:07
@for_fun jaką Ty jesteś małą jednostką, to szok. tylko umiesz siać jadem a nawet nie jesteś w Socios. także zamilcz na ten temat a nie prowokuj głupkowatymi wpisami. dziennikarz śledczy nie poradził sobie z nazwiskiem Serka, to najlepsza laurka dla niego i jego zwolenników, taki z niego dziennikarz śledczy... jak nie dostanie czegoś od Tycy czy innych pasków, ewentualnie ludzi pokroju ciebie, to ma problem ze składaniem oczywistych faktów w całość. pozdrawiam cię i nie chcę więcej widzieć twoich płytkich wynurzeń...
P. S. Ty też zacznij podpisywać się z imienia i nazwiska, skoro wymagasz tego od innych, nie znając całej sprawy
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 12.06.2019, 14:09
wyar napisał(a):Wyświetl post
Dobre,podoba mi sie.

Dodaj jeszcze casting na dodatkowych Socios.
Ataki na wyara - bonus do dobrego samopoczucia.
Wyzszosc moralna "bo pracuje dla Wisly"(?) - gwarantowana.
Dopuszczalne popatrzenie na posty uzytkownika Bog Trybun - zwlaszcza z przeszlosci.
Nawet dobre tylko roftli za malo.
Moze jak wstawisz więcej to nawet autoironię w nicku zrozumiesz. Ale to mniej istotne.

Istotne jest to, jak przekuc slowa na czyny.
Przez 5 lat Socios zrobi na Wisle wiecej dobrego niz wszystkie posty anonimowych uzytkownikow takich jak wyar, BT(o) od poczatku tego forum łącznie. Dlatego, ze są w Socios ludzie pokroju Serka czy Piotrka, ktorzy dla Wisly poświecają cos wiecej, niż opinie. Nawet więcej niz anonimowosc.

Do spotkania za 5 lat zatem i milego pisania.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 12.06.2019, 14:10
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
To żadna tajemnica.
W Socios mam zapisane dzieciaki. Siebie zapiszę jak ogarnę się z pracą.

Dodatkowo karnet sezonowy, koszulki, kubki i kupiłem akcje.
Namówiłem 3 osoby na kupno karnetu.

Nie żebym się tutaj chciał chwalić, nie ma czym. Uważam, że to co robię to absolutne 'must' dla kibica.
Nie marudzę na nowe pomysły, nie dopierdalam się o drobiazgi.
Tak, popierałem przez jakiś czas poprzedni zarząd. Jak większość z nas. A Jadczak to wrzód na dupie, i mam święte prawo do takiej opinii.

Za dużo wspaniałych chwil przeżyłem na R22, żebym nie pomagał w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy.
Bo to Wisła Kraków. Zaraz po rodzinie najważniejsza sprawa w życiu.
No to mamy podobnie. Z tym,ze ja przerywalem pomoc Wisle w czasach,kiedy nie utozsamialem sie z dzialaniami ludzi,ktorzy nia akurat rzadzili. Tez nie ma powodu,aby sie chwalic czy odpowiadac na jakies dziwne zarzuty,ale teraz kupilem dla ojca,jego brata (obydwaj Panowie po 80-tce), i czekam na bony,bo mieszkam wiele,wiele lat za granica, mecze w wiekszosci ogladam w TV. Kupie co najmniej kilka (pewnie z 5) ,w tym deklaruje ze 2 przekaze osobom biedniejszym,jesli masz takowe tak,aby mogly sobie wymienic na karnety.
Nie znajdziesz,bony zostana potraktowane jako wsparcie Wisly (wczesniej wysle ci potwierdzenie przelewu na prw,gdybym zapomnial,daj znac)

Tylko dlatego pisze,,ze normalnie zapytales,bez tej arogancji i chamstwa,ktore ce........ NIEKTORYCH Socios.

Czy ktos jeszcze chce wiedziec,czym obrzezany i poznac moja karteczke z ostatniej spowiedzi ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 12.06.2019, 14:22
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Nawet dobre tylko roftli za malo.
Moze jak wstawisz więcej to nawet autoironię w nicku zrozumiesz. Ale to mniej istotne.

Istotne jest to, jak przekuc slowa na czyny.
Przez 5 lat Socios zrobi na Wisle wiecej dobrego niz wszystkie posty anonimowych uzytkownikow takich jak wyar, BT(o) od poczatku tego forum łącznie. Dlatego, ze są w Socios ludzie pokroju Serka czy Piotrka, ktorzy dla Wisly poświecają cos wiecej, niż opinie. Nawet więcej niz anonimowosc.

Do spotkania za 5 lat zatem i milego pisania.
To samo pisales o kolegach za Bednarza - oni tez mieli zrobic dobrze,wywalajac Bednarza. I przekuli slowa w czyny.
Wiecej ROFTLi ? A ja myslalem,ze mikrouszczerbki w interpunkcji to tylko domena wyara A tu brak umiejetnosci pisania doszedl

Slowa w czyny przekuwa wielu kibicow - nie robiac z tego jakiejs wyjatkowosci,zebrani robia wiele wiecej dobrego niz Socios. Odepchnieci przez Bogow trybun i tak dalej beda to robic,nawet nie poswiecajac anonimowosci. Ale dalej polemizuj ze swoimi tezami - ze wyar nie docenia tego,co robia pp. Leskiewicz i Sermak

Otoz ja uporzadkuje Ci tok myslenia innych osob.

1) Czesc ludzi (w tym i ja) nie zapisala sie do Socios z prostego powodu - albo chciala poczekac chwilke co z tego wyniknie w przyszlosci,albo tez jest ostrozna w oglaszaniu kolejnego stowarzyszenia zbawca Wisly. Bo wczesniej jedno stowarzyszenie jakos tak dziwnie z ta Wisla wspolprace skonczylo,pamietasz ? Czy masz juz tak krotka pamiec ?

2) JA nie zapisalem sie do Socios jednak PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO,ze widzialem jaka czesc ludzi tam bedzie przynalezec - calkowicie bezrefleksyjna,fanatyczna w pogladach na rozne tematy

I zeby nie bylo - doceniam to,co do tej pory dzialanosci Socios zrobili,w tym i inkryminowane osoby Prezesa i v-ce Prezesa.
Ty,Bog,jak sie nauczysz czytac,to wroc do dyskusji. Albo nie,nie wracaj... A teraz idz poprzezywaj przed kompem,ze wyar zwrocil na Ciebie uwage
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 12.06.2019, 14:23
Trochę liczb, czyli budżety, frekwencja, wynagrodzenia, przychody w Ekstraklapie: https://www.przegladsportowy.pl/pilk...938.1513774677
Porter
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.06.2019, 14:31
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
.... To Ty jak typowy anonim(troll) z sieci nie potrafiłeś powiedzieć, że nazywam się tak i tak, i siedzę w zarządzie Socios... Trzeba być niekiedy facetem(ale taki to podpisywałby się z imienia i nazwiska od początku...) ....
A tak dokładniej Serek powinien był wówczas napisać Jadczakowi, że będzie zasiadał w zarządzie stowarzyszenia Socios, które to powstanie za parę miesięcy ...
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 12.06.2019, 14:35
Dobrze, tato. Ale wikipedię ogarniesz pewnie, to przekleję na te nowe, lepsze czasy. Dla Ciebie i grona Twoich przyjaciol z castingu:

Interpunkcja (łac. inter – pomiędzy, punctum – punkt) – graficzny odpowiednik intonacji, rytmu i tempa mowy, akcentu wyrazowego i zdaniowego. Stanowi ją zbiór znaków (we współczesnej polszczyźnie jest ich 10), inaczej zwanych znakami przestankowymi, uzupełniających zapis literowy tekstu oraz norm ich stosowania.

Dziękuję, że zwrociles swoją uwagę. Ty, wyar. Bez tego ani rusz. Milej lektury.

Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 12.06.2019, 14:43
Dobrze, tato. Ale wikipedię ogarniesz pewnie, to przekleję na te nowe, lepsze czasy. Dla Ciebie i grona Twoich przyjaciol z castingu:

Interpunkcja (łac. inter – pomiędzy, punctum – punkt) – graficzny odpowiednik intonacji, rytmu i tempa mowy, akcentu wyrazowego i zdaniowego. Stanowi ją zbiór znaków (we współczesnej polszczyźnie jest ich 10), inaczej zwanych znakami przestankowymi, uzupełniających zapis literowy tekstu oraz norm ich stosowania.

Dziękuję, że zwrociles swoją uwagę. Ty, wyar. Bez tego ani rusz. Milej lektury.
Spoko,synku. Lepiej napisz,czy mamy sie juz pozbyc Krolewskiego. U niego tez interpunkcja kuleje. Juz Ty i Twoi kumple czaja sie na niego,czy to jeszcze nie ten moment ? Jakbys mial jeszcze jakies...uhmmmm... przemyslenia,to wal smialo. Jako kwiat tego forum juz udowodniles w przeszlosci,ze nalezy polegac na Twojej umiejetnosci analizy rzeczy waznych,na pierwszy ogien idzie wiki ! Ciekawosc,stamtad czerpiesz wiedze o swiecie ? Czy od wyznawcow z trybun ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 12.06.2019, 14:49
Jestem calkiem pewien ze ten temat nie powstal po to zeby sobie robic serie wrzutow nawzajem wiec moze trzeba troszke zluzowac i dac juz spokoj? Bo niewiele teraz w tej dyskusji jest faktycznej "Wisly Krakow w mediach"

Pewni ludzi w pewnych sprawach zdania swojego nie zmienia wiec to naprawde troszke walka z wiatrakami (w obie strony)
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 12.06.2019, 14:52
No widzisz, my tu gadu gadu a życie plynie... I Socios działa, i emotikony szaleją, i słowa się lepią. Wiosna!

Miłego dnia, miłego pisania. Czekamy na Twoje nowe, lepsze Socios, daj znać po castingach!

Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 12.06.2019, 14:57
No widzisz, my tu gadu gadu a życie plynie... I Socios działa, i emotikony szaleją, i słowa się lepią. Wiosna!

Miłego dnia, miłego pisania. Czekamy na Twoje nowe, lepsze Socios, daj znać po castingach!
Juz to pisales,i dalej tu jestes ? Miales wrocic za 5 lat - naprawde nie moglbys choc raz tego zrobic dla nowego,lepszego Socios ? Wtedy moglbys potlumaczyc mi,co to jest ironia,interpunkcja,moglbys tez nauczyc sie ze rolling on the floor laughing to nie to samo,co co rolling on the laugh flooring

Pozdrawiam z humorem i wiosna ! Milej przemiany materii ! Daj znac,co u kolegow od Bednarza !
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 12.06.2019, 15:00
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Jestem calkiem pewien ze ten temat nie powstal po to zeby sobie robic serie wrzutow nawzajem wiec moze trzeba troszke zluzowac i dac juz spokoj? Bo niewiele teraz w tej dyskusji jest faktycznej "Wisly Krakow w mediach"

Pewni ludzi w pewnych sprawach zdania swojego nie zmienia wiec to naprawde troszke walka z wiatrakami (w obie strony)
Masz rację. Tyle, że spor nie idzie o anonimy jak my a o zasadę. Dziennikarz skumplowany z gosciem, ktory wlasną firmę nazwal AntyWisla, bedzie pisal o podejrzanych powiązaniach. A ludzie zaufają jemu, bo lepiej postac z boku i pokomentowac. Strefa komfortu nienaruszona.

Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 12.06.2019, 15:17
Masz rację. Tyle, że spor nie idzie o anonimy jak my a o zasadę. Dziennikarz skumplowany z gosciem, ktory wlasną firmę nazwal AntyWisla, bedzie pisal o podejrzanych powiązaniach. A ludzie zaufają jemu, bo lepiej postac z boku i pokomentowac. Strefa komfortu nienaruszona.
Kolektywizm to sposob myslenia,ktory dewaluowal sie wraz z czasem,zwlaszcza w Polsce. Dzisiaj jednak najwazniejszy jest kolektywizm Socios - najwazniejszy i najbardziej niebezpieczny,takze dla Wisly.

Ale nasz wikimedrzec zaraz nam wybije to z glowy. Najwazniejsze - jest nowy wrog ! I jego inaczej "pokonac" sie nie da - jak przez napie.rzanke ! Stoisz z boku - nie pomagasz,a wrecz szkodzisz ! A kto szkodzi - to wrog !

Czekamy na Nowy Wspanialy Swiat ! prosimy Cie,o objawion ! Tlumacz nam rzeczywistosc,ze szkodnikami i stonkami jak Jadczak czy Stanowski,czy mikrob wyar ! Czy wschodazja jest znowu smiertelnym wrogiem ?

Wielki Bracie ? Kto wrog,a kto przyjaciel ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 12.06.2019, 15:25
No to mamy podobnie. Z tym,ze ja przerywalem pomoc Wisle w czasach,kiedy nie utozsamialem sie z dzialaniami ludzi,ktorzy nia akurat rzadzili. Tez nie ma powodu,aby sie chwalic czy odpowiadac na jakies dziwne zarzuty,ale teraz kupilem dla ojca,jego brata (obydwaj Panowie po 80-tce), i czekam na bony,bo mieszkam wiele,wiele lat za granica, mecze w wiekszosci ogladam w TV. Kupie co najmniej kilka (pewnie z 5) ,w tym deklaruje ze 2 przekaze osobom biedniejszym,jesli masz takowe tak,aby mogly sobie wymienic na karnety.
Nie znajdziesz,bony zostana potraktowane jako wsparcie Wisly (wczesniej wysle ci potwierdzenie przelewu na prw,gdybym zapomnial,daj znac)

Tylko dlatego pisze,,ze normalnie zapytales,bez tej arogancji i chamstwa,ktore ce........ NIEKTORYCH Socios.
No i elegancko. Podziękował.

Nie znam jakiś biedniejszych kibiców. Zresztą uważam, że te ~400zeta w skali roku każdy może uzbierać.
Jak chcesz kupować bony to najlepiej przekaż jakimś dzieciakom z domu dziecka, to dla nich często największa radość.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 12.06.2019, 15:37
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ty chłopie jesteś głupi czy sam nie wiesz co pisałeś na tym twitterze? Nie wiedziałem, że tam takie "kwiatki" w twoim wykonaniu(i nie chodzi o obrażanie przez jakąś patologiczną jednostkę dziennikarzy, bo jak się szybko okazało Jadczak nie był jedynym...). To że masz dość "specyficzne" poglądy to wie każdy kto obserwuje shoutbox(posty o maczetach, o Marzence, Dukacie, itd.). Zamiast trywializować to przepraszać na kolanach. Po drugie to kompletny brak jaj u Ciebie. Pamiętam doskonale jak Jadczak pytał się(kiedy go obrażałeś) czy jesteś Golda. To Ty jak typowy anonim(troll) z sieci nie potrafiłeś powiedzieć, że nazywam się tak i tak, i siedzę w zarządzie Socios... Trzeba być niekiedy facetem(ale taki to podpisywałby się z imienia i nazwiska od początku...).
Sorry ale Robert kiedy pisał z Jadczakiem nie robił to jako członek zarządu Socios, gdyż wówczas nie było jeszcze stowarzyszenia. Nie widzę niczego zdrożnego w odpowiedziach serka na Twitterze bo widziałem bardziej chamskie w wykonaniu osób publicznych i znanych, które nie tłumacza się z tego wiec dlaczego Robert ma się tłumaczyć z pyskówki z Jadczakiem. Wpis Jadczaka to zwykła manipulacja i chęć zasiania fermentu wśród kibiców Wisły co jak widać po wpisach Twoich Koalika i szczególnie wyara się mu udało. Najbardziej śmieszy mnie fakt, że o socios chcą decydować osoby, których nie ma w szeregach stowarzyszenia.... Prawda jest taka, ze jeśli okazałoby się ze cokolwiek nie zgadza się w finansach stowarzyszenia lub środki zostałyby rozdysponowane na inne cele niż uzgodnione z sociosto wtedy z socios się żegnam
Porównywanie Piotrka i Roberta do Dukata o Sarapaty na Twitterze uznaje za zwykle s....ysyństwa
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 12.06.2019, 15:43
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
No i elegancko. Podziękował.

Nie znam jakiś biedniejszych kibiców. Zresztą uważam, że te ~400zeta w skali roku każdy może uzbierać.
Jak chcesz kupować bony to najlepiej przekaż jakimś dzieciakom z domu dziecka, to dla nich często największa radość.
Postaram sie,mialem serkowi zaproponowac,ze jesli napisze,co w moich postach o Socios bylo nie tak,to w ramach dobrej woli przekaze Socios te bony. Odpisal,ale pozniej post skasowal - coz,jego sprawa. Nie bede odpisywal na cos,co gosc skasowal (nic zlego tam nie bylo).
Natomiast po tutejszych atakach udowodnilem - niechcacy - sobie,ze na razie z Socios nie chce miec nic wspolnego.
W takim razie pewnie sprobuje znalezc sposob,aby ktos inny skorzystal,bo ja w Polsce najwczesniej bede we wrzesniu.

Jeszcze jedno - niedawno wsparlem Arka,kibica Wisly jezdzacego na wozku,gdyby ktos zechcial dorzucic pare zlotych,byloby super. Ze swej strony obiecuje,ze takze go wespre jeszcze.

Nie staniecie sie kumplami wyara,gwarantuje !

https://zrzutka.pl/sud2kr

Pozdrawiam
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 12.06.2019, 16:10
Postaram sie,mialem serkowi zaproponowac,ze jesli napisze,co w moich postach o Socios bylo nie tak,to w ramach dobrej woli przekaze Socios te bony. Odpisal,ale pozniej post skasowal - coz,jego sprawa. Nie bede odpisywal na cos,co gosc skasowal (nic zlego tam nie bylo).
Natomiast po tutejszych atakach udowodnilem - niechcacy - sobie,ze na razie z Socios nie chce miec nic wspolnego.
W takim razie pewnie sprobuje znalezc sposob,aby ktos inny skorzystal,bo ja w Polsce najwczesniej bede we wrzesniu.

Jeszcze jedno - niedawno wsparlem Arka,kibica Wisly jezdzacego na wozku,gdyby ktos zechcial dorzucic pare zlotych,byloby super. Ze swej strony obiecuje,ze takze go wespre jeszcze.

Nie staniecie sie kumplami wyara,gwarantuje !

https://zrzutka.pl/sud2kr

Pozdrawiam
Troszeczke odnosze wrazenie ze rozmawiasz sam ze soba od jakiegos czasu jak sobie cos udowodniles to super, natomiast raczej niewiele osob przekonales do swojego zdania.

Mowisz ze nic zlego na Socios nie piszesz i ze nas doceniasz a jednak troche tego ostatnio poszlo, ze zacytuje dwa najnowsze zdania:
"Dzisiaj jednak najwazniejszy jest kolektywizm Socios - najwazniejszy i najbardziej niebezpieczny,takze dla Wisly."
"Slowa w czyny przekuwa wielu kibicow - nie robiac z tego jakiejs wyjatkowosci,zebrani robia wiele wiecej dobrego niz Socios"

Piszesz o atakach na siebie a tak naprawde uczestniczyles w wymianie zdan w ktorej byles tak samo ofiara jak i napastnikiem, ot cala dyskusja weszla w takie tony i nie widze podstaw zebys robil tutaj z siebie ofiare czy meczennika. Byl klasyczny przypadek "ja wiem swoje on wie swoje" wiec ciezko bylo oczekiwac ze ktos sie z Toba zgodzi jesli uwaza to za bzdury - to chyba mimo wszystko fair. Nie bylo w tej dyskusji "dobrej strony" bo wszyscy (ze mna wlacznie) wyrazali subiektywne opinie czesto podkreslone dawka emocjonalna.

Za pomoc Arkowi serdecznie pozdrawiam i bardzo szanuje
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 12.06.2019, 17:44
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Troszeczke odnosze wrazenie ze rozmawiasz sam ze soba od jakiegos czasu jak sobie cos udowodniles to super, natomiast raczej niewiele osob przekonales do swojego zdania.

Mowisz ze nic zlego na Socios nie piszesz i ze nas doceniasz a jednak troche tego ostatnio poszlo, ze zacytuje dwa najnowsze zdania:
"Dzisiaj jednak najwazniejszy jest kolektywizm Socios - najwazniejszy i najbardziej niebezpieczny,takze dla Wisly."
"Slowa w czyny przekuwa wielu kibicow - nie robiac z tego jakiejs wyjatkowosci,zebrani robia wiele wiecej dobrego niz Socios"

Piszesz o atakach na siebie a tak naprawde uczestniczyles w wymianie zdan w ktorej byles tak samo ofiara jak i napastnikiem, ot cala dyskusja weszla w takie tony i nie widze podstaw zebys robil tutaj z siebie ofiare czy meczennika. Byl klasyczny przypadek "ja wiem swoje on wie swoje" wiec ciezko bylo oczekiwac ze ktos sie z Toba zgodzi jesli uwaza to za bzdury - to chyba mimo wszystko fair. Nie bylo w tej dyskusji "dobrej strony" bo wszyscy (ze mna wlacznie) wyrazali subiektywne opinie czesto podkreslone dawka emocjonalna.

Za pomoc Arkowi serdecznie pozdrawiam i bardzo szanuje
Dzinus,

Wolno miec Ci to wrazenie - nie mam problemu z wrazeniami. Mnie sie wydaje,ze jednak odpisuje na rozne takie - ale co tam moje wrazenia

Teraz do rzeczy : jeszcze raz zwroce szanowna uwage,ze nie jestem tutaj,aby przekonac obecnych Socios do zmiany zdania - i w ogole nie sa to moje intencje,by kogos od socjos odwodzic - pisalem o moim postrzeganiu tego ruchu. Pisalem takze,ze moze w przyszlosci zmienie to postrzeganie.Poki co na to sie nie zanosi - dzieki czesci z nich.

Jeszcze raz napisze : nie mozesz wyrywac z kontekstu jednego zdania,bo w ten sposob zbudujesz nieprawdziwy obraz moich wypowiedzi. Co do kolektywizmu Socjos - w jednym masz racje,ze powinienem znowu uzyc slowa "czesc" Socjos. Osobna sprawa to ewidentne pomijanie tego przez dyskutantow,ze w poprzednich postow tego splotu wyrazow uzywalem. Ale zdania o kolektywizmie uzylem przy okazji najpopularniejszej tu teorii,ktora zaklada kolejny spisek przeciw Wisle,ktorego ofiara ma pasc Socjos.
Wydawalo mi sie,ze ten sposob myslenia skads juz znamy,i w calkiem niedalekiej przeszlosci stalo sie to co sie stalo. Ale moze sie myle ? Moze ten sposob myslenia nas gdzies doprowadzi,moze to znowu ten wstretny Jadczak probuje rozwalic Wisle ? Sek w tym,ze nikt mi tego nie udowodnil,stalo sie wrecz przeciwnie. Jezeli tu Cie nie przekonalem - trudno. Co zrobic ?

Co do drugiego zdania - to popiera mnie matematyka. Poki co kibicow pojawia sie wiecej niz jest Socios,dochod klubu zalezy od wiekszej liczby ludzi niz 1600 osob.

Znowu - nie mam nic przeciwko Socjos jako stowarzyszeniu,to zdanie nie bylo pociskiem w jego strone. Cieszy mnie,ze jest stala grupa kibicow,ktora wspiera klub. Protestuje tylko w imieniu bezimiennych - calej tej masy,ktora klub takze wspierala,wspiera,i wspierac bedzie. Nas takze jest duzo,a nawet pewnie wiecej,i my takze lozymy na klub nie mniejsze,a summa summarum raczej wieksze kwoty,a swojej pomocy nie wartosciujemy.
Nie mam nic przeciwko,aby Socjos kiedys przejeli klub - wtedy beda wlascicielem,a moj portfel z powrotem stanie sie grubszy (dobra,to zart). Poki co sa stowarzyszeniem,ktore za swoich reprezentantow na zewnatrz,stawia ludzi,co do ktorych powstaja mniejsze czy wieksze watpliwosci i to tylko kilka miesiecy po ostatecznym krachu wspolpracy Wisly z pewnym innym stowarzyszeniem. Jesli ty uwazasz,ze nie powinnismy byc ostrozni - to ja sie tu nie zgadzam. I tyle. I nie jest to zadne przypisywanie nikomu zwiazkow z SKWK. Tylko ostroznosc.

Jesli tez za wlasciwych reprezentantow uwazasz tych,ktorzy obrazowo mowiac lubia kopac sie z koniem,czyli z mediami,to spokojnie sie zastanow,gdzie to moze zaprowadzic ? We wspolczesnym swiecie,w ktorym social media graja olbrzymia role - nigdzie. Owszem,zwiekszysz popularke moze na czesci trybun - nikogo innego to nie zacheci. I to Serek powinien rozumiec. Trzeba bylo odczekac 2-3 lata,zostac honorowym czlonkiem albo cus takiego,i pewnie nawet Jadczak by zapomnial. A tak - to wizerunkowy strzal w stope.
Naprawde Ci,co go wyzywali,nie przypuszczali,ze on to pozniej wykorzysta ? Naprawde uwazali,ze wygraja cokolwiek na wojnie z TVn-em ? Naprawde ? I tak wiem,ze to stalo sie wczesniej niz utworzenie Socjos - ale to pokazuje,ze "talent polemiczny" czasem nie nadaje sie,by go pokazac swiatu. Innymi slowy - najpierw pomysl - potem pisz.

Napisze wiec tak,ze niektorzy socjos atakujac mnie,utwierdzaja mnie w przekonaniu,ze zrobilem dobrze,pozostajac za stowarzyszeniem. i zeby bylo oczywiste - nie mam problemu jako pies podworkowy z tym,ze ktos kija na mnie podnosi - tez sie odszczekuje,a co ! Tyle,ze tak to oni tworza nowego/ych wrogow. A mnie ta taktyka smieszy,tak jest zalosna. Ona przypomina taktyke napieprzania w Jadczaka,a takze,nieco bardziej ogolnie, podejscie do wizerunku w Polsce. Wystarczy sobie poczytac,jak odpowiadaja amerykanskie czy zachodnie firmy na "ksiazke skarg i zazalen" - a jak odpowiadaja polskie... I wtedy zobaczysz roznice w podejsciu.

Misja Socjos - na moje,wiec pewnie sie myle - powinna polegac na zachecaniu,a nie zniechecaniu. Ale co ja tam wiem

Najzabawniejsze jest to,ze pozniej pisza ci,ze to banaly - tyle tylko,ze nikt ich nie stosuje

I na koniec - wlasnie jedna rzecz jest przedziwna. Zasada "ja swoje wiem". Ja chetnie przyjme argument typu "sorry,zapedzilem sie,przepraszam" np. ze strony Serka do Jadczaka. Dla mnie zamykaloby to sprawe i wytracaloby argument dziennikarzowi z reki,no bo kto nie zrozumie duzych emocji ? A pozniej eleganckie zaproszenie Jadczaka np. jako honorowego czlonka Socjos,albo tysiac innych pomyslow tak,aby wygrac cos na tym dla Wisly.

Gdzies,ktos,cos zauwazyl ?
No wlasnie. Naparawde slowo przepraszam to taki wielki wysilek ? dla dobra Wisly ?

eeech.......

Po prostu "ja swoje wiem" . A pozniej cala para w gwizdek...

Pozdrawiam

Jesli chodzi o Arka - damy rade Cala przyjemnosc po mojej,i mam nadzieje po stronie kilku innych osob

P.S. Dla naprawde "martwiacych sie" - jestem tu raz na pol roku dzien czy dwa - wiec jakos znowu przezyjecie Dlatego znikniecie wyara - wiemy jaki to lep propagandy kryje sie za jego kontem - zewrze jeszcze bardziej wasze szeregi !
You'll never know...
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 12.06.2019, 21:07
Belkot
oj chlopoie zapedziles sie w kozi rog, jedynego nieomulnego ktory swym laskawym wzrokiem jest w stanie wybaczyc innym przyznanie sie do winy i nieoswiecenia ale sam stoi na na moralnym wzniesieniu dumnie spogladajac na wszechobecny plebs.

Powiem to tak, a nawet ujme w dwa rozne sformulowania znaczace to samo:

- (dla plebsu) - .......isz wasc kocopaly!

- ( dla najjasniej oswieconego) - Niedorzecznosci prawisz!
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 12.06.2019, 21:38
Jadczak honorowym członkiem socios? Ja pierdziele, ludziom to już ładnie w dekiel wali.
Serek napisał co napisał nim powstało socios. Podejrzewam, że nawet nim powstał pomysł na socios. Wiele ludzi pisało wtedy do tej gnidy o wiele ostrzej. Wiele osób broniło wtedy zarządu. Wiele osób było wtedy w błędzie.
Jadczak to teraz wykorzystał, bo jest kur.wą, która lubi siać ferment. To że ma kolegów pasiastych żydów od których bierze informacje skreśla go jako bezstronnego dziennikarza.
Zresztą był zaproszony na spotkanie z zarządem socios i nie skorzystał. Taki to wiarygodny ch.uj.ek.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 12.06.2019 o godz. 21:41.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 12.06.2019, 23:17
Dolewaj dolewaj mu paliwa,tak żeby póżniej napierd...ł screenami po TT."Dać małpie brzytwę"
Odpowiedz cytując
Matios98
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 13.06.2019, 01:14
Drodzy kibice.
Jeżeli mogę wtrącić swoje trzy grosze do tej rozbuchanej dyskusji wzbudzającej emocje, to apelowałbym jednak o większy spokój i opanowanie. Wiadomo było od samego początku, że funkcjonowanie czegoś tak świetnego, budzącego emocje i będącego na świeczniku jak Socios nie będzie mieć wiecznie życia usłanego różami. To powiedziawszy chce powiedzieć, że nie oznacza to że uważam, że nagle został wdrożony jakiś plan zniszczenia tej organizacji tudzież Jadczak się uwziął (choć nie ukrywam, że nie mam najlepszego zdania na jego temat) tylko pojawiły się pewne trudności, którym trzeba po prostu przeciwdziałać, a nie napinać się i rzucać bluzgami na lewo i prawo tudzież rezygnować w cholerę, bo "nic już z tego nie będzie". To, że aktualny prezes (w momencie gdy to piszę nim jest) był członkiem SKWK, to na pewno nie powód do żadnych z w/w zachowań jeżeli ktoś go zna osobiście i czuje się nieswojo z faktem, że zwrócono baczniej na niego oko, to przypominam, że prędzej czy później by się to wydarzyło w końcu Socios coraz bardziej wspiera Białą Gwiazdę i ma na nią coraz większy wpływ i wzbudza większe zainteresowanie. A z drugiej strony jeśli komuś przeszkadza taka przeszłość prezesa, to oczywiście powinien mu się baczniej przyjrzeć, w czujności nie ma nic złego, ale w paranoi już tak. Wspominam o paranoi, bo ciężko inaczej nazwać moment w którym chce się rzekomo dla dobra Stowarzyszenia usunąć jednego z jego założycieli. Przecież o Leśkiewiczu świadczą właśnie czyny, czyli to jak Socios działa, funkcjonuje i jaką robotę robi. Jeśli chodzi o to całe zamieszanie wokół Serka, to naprawdę nie róbmy z siebie świętych, w okresie najbardziej burzliwym wielu pisało najróżniejsze bzdury, ja nie jestem odosobniony. Ta sprawa jest przecież strasznie błaha rozchodzi się tylko o słowa, moim zdaniem wystarczyłoby żeby też na słowach się skończyła (jakimiś przeprosinami jeżeli jegomość Jadczak poczuł się obrażony osobiście, czy coś w tym rodzaju i zamknąć sprawę). Robienie komuś wyrzutów z powodu jego poglądów jakiś tam około Wiślackich czy politycznych, ale w ogóle nie związanych z działalnością stowarzyszenia, to już szczyt szczytów głupoty. Można się zgadzać, nie zgadzać, ale Socios to nie jakaś partia polityczna gdzie obowiązuje jedna linia partii, podstawowa zasada to działanie na rzecz Wisły.

To wszystko powiedziawszy powiem krótko, zapisuje się do Socios, gdy wszytko szło jak z płatka ciągle miałem jakieś wymówki, bo widziałem, że wszystko świetnie hula i to kiedy tam dołączę nie ma szczególnego znaczenia , a teraz czas się zaangażować, żeby albo wesprzeć organizacje, której się kibicuje, albo samemu się przekonać jak jest jeśli się ma jakieś wątpliwości co do rozwoju tej inicjatywy.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 14.06.2019, 15:08
Moim zdaniem, oprócz oczywiście wybicia się w końcu , podstawowy cel Jadczaka(nadal jak pokazuje gównoburza z socios) to uwalić Wisłę.

Argumenty?

1.Kalkulacja czy tchórzostwo? - Reportaż robił już w zimie, kiedy Wisła w teorii miała się nie najgorzej, Marzenka i Dukat trzymali się mocno, podobnie jak WSH. Gdyby wtedy wystrzelił z reportażem 'Gangsterzy rządzą w Wiśle' , miało by to uzasadnienie. Jednak pan Jadczak poczekał sobie gdy praktycznie cały słynny gang WSH poszedł do pierdla , a Marzenka z Dukatem już pewnie kombinowała jak się z tego wypisać bo po prostu skończyła się kasa a pozostały tylko długi.

2. Tak więc wystrzelił reportażem o gangsterach, gdzie ci od dawna już siedzieli, pozbierał historie które już wcześniej były opisywane , Policja też mu coś 'kapnęła', do tego wrzucił jakieś bzdury, niby od informatora - efekt. Odstraszył wszystkich potencjalnych inwestorów.

3.Gdyby był choć trochę rzetelny, podkreślił by że chodzi o czas przeszły.Niektórzy sądzą że jego zasługą było to że najpierw Dukat a potem Marzenka zmyła się z klubu a przecież zmyli się bo Wisła szła na dno.

4.Gang Olsena to tak na prawdę jego zasługa.Nikt poważny przecież nie przejmie klub, gdy rządzi nim gangsterka.

5.Ten człowiek jest kompletnie niepoważny.Gdyby jakakolwiek normalna osoba, dostała info od jakiegoś informatora że Szarki chcieli wykopać szkielet 'Człowieka' i powiesić go na kracie, to w życiu by tego nie opublikowała , tylko zastanowiła się co informator bierze.
Ten z pełną powagą wrzucił to info - kompletna kompromitacja.

6. Jadczak non stop coś wrzucał by tylko nastraszyć potencjalnych inwestorów.Np napisał że Zielak czy tam Misiek kontaktuje się z osobami z zewnątrz. Nosz k..., przecież nie siedzieli w łagrze, mieli swoich adwokatów , więc to chyba normalne że przez nich jakiś kontakt mogli mieć.

7.Plan praktycznie się udał, Gang Olsena robił dobrą robotę i przedłużał tylko ten cyrk, kilku piłkarzy już rozwiązało kontrakty a reszta miała to zrobić na dniach.Efekt byłby taki że zostalibyśmy kompletnie z niczym.Bez stadionu, bez piłkarzy, bez bazy treningowej, do tego z dużymi długami.
Efekt wiadomy, przy dobrych wiatrach 4 liga i patrząc bardzo optymistycznie, 7,8 lat na powrót do ekstraklasy.

8.I tu stał się cud. Leśny, który już wcześniej mówił że na tym klubie nie da się nie zarobić, do tego koleś który bardzo dobrze orientował się w kwestii chuligańskiej, prawdopodobnie dobrze wiedział że akurat Wisła jest w tym względzie czysta, bo cała 'góra' siedzi a niedobitki mają takie problemy że ostatnią rzeczą którą by mogli zrobić to zbliżać się do klubu.
I co robi Leśny - proponuje pomoc, jak się okazuje, realną pomoc a nie tylko próbę wypromowania się.Kolejna ważna postać w ratowaniu Wisły - Stano, wiadomo z ogromnymi kontaktami , a potem już wszystkim znana historia. Pojawiają się poważni ludzie , piłkarze, sztab zostają spłaceni.
GRAMY DALEJ co wydawało się kompletnie nierealne.

Nie wiem jak to się skończy ale pożar został przynajmniej na daną chwilę ugaszony, do tego w klubie mamy teraz ludzi których uczciwości nie sposób zakwestionować.

9. Plan Jadczaka się nie udał ale jak widać dalej szuka haków, tym razem chce zniszczyć Socios ,które za dobrze sobie radzi.

10. Ja oprócz honorowego prezesa Socios, ufundował bym mu jakiś jeszcze pomnik.Przecież to wielki kibic Wisły.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 14.06.2019, 17:50
Co ty bierzesz?
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 14.06.2019, 18:13
Ludzie nic się nie uczą i żyją w świecie pełnym teorii spiskowych i tego co im się wydaje....
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.06.2019, 20:10
Boże wyar, zlituj się nad nami.

Snujesz jakieś teorie spiskowe dziejów, jakby Socios to była jedna osoba i miała określone poglądy na każdy temat czy też stosunek do Ciebie.

Fakty są takie, że w Socios jest przekrój całego społeczeństwa i jeden Socio może być z zupełnie innego bieguna niż inny. Co łączy Socios to wspomaganie finansowo Wisły. My w Socios mamy dostęp do informacji jak są zagospodarowane nasze pieniądze. Wszystko jest przejrzyste jak na dłoni. Kasa idzie do Wisły i o to w tym chodzi.

Generalnie ta część forumowiczów, która ma negatywny stosunek do Ciebie (Socios czy nie Socios) - zwyczajnie poczytała trochę twoich postów i stwierdziła i że nie da się tego czytać na trzeźwo. Masz niebywały dar usypiania swoich kontrrozmówców rozmemłanym stylem i problemem z przejściem do sedna. To co można zawrzeć w dwóch zdaniach, zawierasz w dwudziestu. Ja np. jestem pod tym względem na Ciebie uczulony. To nic osobistego. Po prostu tak mam jak Cię czytam, że mi się odruch nagłego przewijania włącza. Wybacz.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 14.06.2019, 21:38
Adasss napisał(a):Wyświetl post
A tak dokładniej Serek powinien był wówczas napisać Jadczakowi, że będzie zasiadał w zarządzie stowarzyszenia Socios, które to powstanie za parę miesięcy ...
No tak serek do uwalenia - nie unie antycypować !!!

A poza tym cieszę się że są ludzie potrafiący pomyśleć i realnie ocenić rzeczywistość
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 14.06.2019 o godz. 21:43.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 14.06.2019, 22:12
Funky, ty nie jesteś przez przypadek osobą, która do samego końca broniła poprzedni układ?
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 15.06.2019, 23:18
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Co ty bierzesz?
A ty? , bo ja tylko dyskredytuje pseudo-dziennikarza. Gdyby był rzetelny, w ogóle bym się go nie czepiał, tak jak w życiu nie przyszło by mi do głowy bronić tego pato-układu, który powstał po przejęciu piłkarskiej Wisły, przez TS.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów