The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.06.2018, 18:05
No ....a powiem Ci powód do szczęścia masz pierwszorzędny, kompleksiarzu.

Pycha kroczy przed upadkiem. Jakiś kwas tam musiał być, albo zajechani sezonem. Szkoda, bo dalsza część mistrzostw, biorąc pod uwagę ich teoretyczny potencjał, będzie na pewno uboższa w emocje.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.06.2018, 18:13
Niemcy i emocje? Dajcie spokój...
Przynajmniej prasa niemiecka i światowa przestanie szydzić z naszej repry
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
Odpowiedz cytując
Vinci
Empiezo a entender...

Od: 03.2005

Stary 27.06.2018, 18:19
To fakt. Jechali po Lewandowskim, że w sumie dobrze się stało...
"Aby istnieć trzeba uczestniczyć..."
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 27.06.2018, 18:20
Loew - kolejny prawdziwek trenerski. Zrobił konkretne zmiany na Szwecję, które wypaliły, a teraz znowu wrócił do Oezila i gra wyglądała tragicznie. Dodatkowo wpuszcza Goretzke, wychodzi bez środkowego napastnika(na mecz, który trzeba wygrać) i mają klapę. Jestem pewny, że cały sztab trenerski obstawiał w....... Szwedów(lub w najgorszym razie remis). A tutaj zmiażdżyli Meksykanów i wychodzą z Iszego miejsca . Tak się kończy kunktatorstwo.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 27.06.2018, 18:22
Nie czaje co odjebal niemiecki sztab trenerski. Wygrana 2:0 dawała awans bez patrzenia na drugi wynik. Na co oni ....a liczyli? Mieli wszystko w swoich rękach...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 28.06.2018, 10:12
Tu nie ma nic z kompleksów - po prostu jak Ruskie czy Helmuty dostają po dupie to zawsze się serce raduje - podobnie jak Garbaci zza miedzy.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 01.07.2018, 11:17
Francja, Urugwaj

Zaczęły się mistrzostwa i tylko się człowiek cieszy że naszych tam nie ma bo by była dwucyfrówka
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 01.07.2018, 11:20
Zaczęło się poważne granie. Wczoraj Portugalia bezbronna. Obrona Argentyny jak dzieci we mgle.

Ja nie rozumiem selekcjonera Argentyny. Mając takie gwiazdy- Higuain, Aguero, Dybala, Messi, Di Maria- trzech z nich siedzi na ławce... Spokojnie da się ustawić obok siebie czterech z tych pięciu... Żadna, żadna reprezentacja na tych MŚ nie ma takiego potencjału ofensywnego.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 01.07.2018, 15:02
Kapitalny mecz Francji i Argentyny, zdecydowanie najciekawszy na tych mistrzostwach. Mbappe skradl cale show, Messi powoli sie konczy a on dopiero zaczyna. Nie na darmo porownywalny jest do genialnego Pele, ktory juz w wielu 17 lat zdobyl Mistrzostwo Swiata. Dobrze, ze trojkolorowi awansowali bo dzieki temu dalej mam komu kibicowac. I jeszcze awans Urugwaju z meczu z Mistrzem Europy, przyklejony do Ronaldo Lucas Torreira, ktory po mundialu zostanie zawodnikiem Arsenalu pozbawil go wszystkich atutow, swietna wspolpraca Suareza i Cavaniego, Urugwaj ma dwoch genialnych liderow a Portugalia tylko Ronaldo. Dziwne, ze Quaresma nie gral od poczatku, zdecydowanie dalby wiecej niz Goncalo Guedes ale to juz problem Santosa.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.07.2018, 16:23
Messi się kończy Bez dobrego bramkarza Francja daleko nie zajdzie....
"spokojnie ja tu dla ligi mistrzów przyszedłem"
Odpowiedz cytując
mitmichael
Senior Member

Stary 01.07.2018, 18:53
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Messi się kończy Bez dobrego bramkarza Francja daleko nie zajdzie....
To moze mi powiesz, ze Messi w reprezentacji sie zaczyna? bo za 4 lata prawdopodobnie juz gral nie bedzie a chodza sluchy, ze konczy kariere reprezentacyjna po mundialu. Tak wiem, myslales o klubie ale to nie jest temat rozgrywki klubowe tylko Mistrzostwa Swiata reprezentacyjne
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 01.07.2018, 19:30
Po tym co pokazali dzisiaj Rosjanie jeszcze bardziej straciłem szacunek do osobników zwanych polskimi piłkarzami.
Przypomniało mi się euro 2012, nasza grupa śmiechu i decydujący mecz z Czechami gdzie nasze łajzy nie pokazały nawet krzty zaangażowania. Jakie potem było wielkie przepraszanie i obietnice rehabilitacji. Oczywiście skończyło się na pustych słowach. Sześć lat później znowu zero walki i zaangażowania, a jak się nie umie grać w piłkę to jest to jedyny sposób żeby godnie reprezentować swój kraj.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 02.07.2018, 09:17
Nie pamiętam żeby bramkarze wyłapywali tyle karnych co na tych mistrzostwach.

Chorwacja niby bez siły w drugiej połowie a w dogrywce biegali jakby dopiero zaczęli mundial - cieszę się że grają dalej.

My byliśmy w eliminacjach wyżej niż Dania? Grając jak wczoraj Wikingowie by nas zgwałcili i spalili wszystkie wioski i tak 5 razy pod rząd.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 08.07.2018, 07:57
To jak, Francja mistrzem?

Ja trzymam dalej kciuki za Chorwatów ale ciężko wskazać kogoś kto może żabojadów powstrzymać.

PS. Doping jaki wczoraj odpierdalali kibice obu drużyn to klasyk.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 08.07.2018, 09:43
Ja stawiam na Belgię podoba mi się gra może nie od początku,ale od wyjścia grupy .Co do Francji, chyba jeszcze nie teraz w sumie mają Mbappe lecz w bramce mały peszek.Stawiam na finał Belgia-Anglia

Do svidaniya Rossiya
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 08.07.2018 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Senior Member

Stary 08.07.2018, 10:42
Finał Francja - Anglia i trojkolorowi Mistrzem Swiata rowno 20 lat po ostatnim triumfie.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.07.2018, 12:29
Dla mnie mecz Francja-Belgi jest jak finał. Anglia i Chorwacja mnie nie przekonują i uważam, ze są słabszymi ekipami niż wcześniej wymienione.
A co do samego meczu Francja-Belgia to jakbym miał stawiać to bym postawił 1X2 hehe Nie mam pojęcia co się tutaj stanie. Z jednej strony mocna Francja, która jednak tych bramek potrafi stracić (4:3 z Argentyną), ktora w grupie pokazała niewiele i skończyła ją słabym meczem z Danią. No ale przód mają mocny, ten Mbappe w gazie. Ogólnie grają dobrze, widać, ze są silni, potrafią atakować. Z drugiej strony Belgia, która chyba w końcu dojrzała i może to być jej turniej. Po dobrej grze w grupie i postawieniu kropki nad i w meczu z Anglią przeszli męczarnie z Japonią i wlaściwie już żegnali się z turniejem ale pokazali w tym meczu jaja i dokonali czegoś niesamowitego wychodząc z 0:2 na 3:2. I to w sumie zrobili w 25 minut. Teraz pokonali Brazylię gdzie w pierwszej połowie zagrali świetnie, w drugiej Brazylia ich stłamsiła ale to tez nie było na taką skalę aby ich pokonać bo świetnie się Belgia broniła. Przód też mają mocny, wielkie chłopy, potrafią dominować w górze, strzelają dużo bramek.
Obie drużyny lubią strzelać, obie grają ofensywnie dlatego uważam, że obydwie w tym meczu bramkę zdobędą i jakoś mi umysł podpowiada, że Belgia przejdzie więc stawiam 2:1 dla Belgii. Ale tutaj nie zdziwi żaden wynik i na serio nie ma faworyta. Francja jest mocna i idzie po swoje ale Belgia tez już pokazała - eliminując Brazylię - że może wygrać z każdym.
Wychwaliłem te dwie drużyny i myślę, że zasłużenie, dlatego blado przy nich wypadają Anglicy, którzy robią swoje ale jak dla mnie w średnim stylu i Chorwaci, którzy z meczu na mecz słabną i nie przekonali tymi dwoma awansami po karnych. Także stawiam na finał Belgia i spokojnie myślę, że Anglia pokona już wymęczonych Chorwatów, 1 albo 2 do 0.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 09.07.2018, 15:37
Finałem marzeń będzie mecz Belgia-Chorwacja - walka byłaby niesamowita bo każdy z nich grałby o swoje pierwsze mistrzostwo świata Tak czy inaczej świetny turniej, pewne rozstrzygnięcia chyba nie do powtórzenia na kolejnych kilkadziesiąt lat!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 12.07.2018, 09:50
Cytat:
Nadawcy telewizyjni zostali zobligowani do zaprzestania wykonywania zbliżeń na "gorące" kobiety w tłumie podczas meczów piłkarskich.
REKLAMA

Federico Addiechi - szef komórki FIFA zajmującej się równouprawnieniem - stwierdził, że federacja musi przeciwstawić się rosnącemu seksizmowi w futbolu. - Rozmawialiśmy z kilkoma nadawcami telewizyjnymi w tej kwestii - przyznał.

FARE, które przeciwdziała dyskryminacji w futbolu, poinformowało, że to właśnie seksizm jest największym problemem MŚ w Rosji. Organizacja stwierdziła, iż udokumentowała 30 takich przypadków.

- Walka z seksizmem jest jednym z działań, które będziemy musieli podjąć w przyszłości - przyznał Addiechi, który jednocześnie zgodził się ze stwierdzeniem, że to nie - jak pierwotnie zakładano - homofobia i rasizm są największym problemem na trybunach podczas rosyjskiego mundialu.
Jprdl - znowu to fare głupie.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 15.07.2018, 09:46
Finału Belgia Chorwacja niestety nie będzie ale bardzo mnie cieszy że Anglia wraca do domu z niczym.
To znaczy wiadomo że półfinał to sukces ale celowali wyżej.

Dzisiaj kciuki za Chorwatów
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 15.07.2018, 13:55
Chciałem finał Belgia-Anglia szkoda mi trochę Belgii liczę na Chorwację należy im się
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 15.07.2018, 14:24
Niby Anglia wraca bez medalu ale oni chyba z tego wyniku są mega zadowoleni. Niejednokrotnie jechali z lepszym składem i większymi nadziejami a konczylo się 1/8. Pamiętajmy, że to jeden z najmłodszych zespołów i za 2/4 lata mogą być głównym faworytem turnieju.
Cieszy, że 2 z 3 miejsc na podium zajmą czarne konie. Ultra zdolne pokolenie Belgow i Chorwatów, które od paru turniejów było typowane do czwórki, a które gdzieś po drodze gubiła presja i nawał indywidualności. Teraz wszystko zagrało i efektem są medale.

Trzymam kciuki za Chorwatów, serce mówi Chorwacja ale rozum że jednak uda się Francji.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Senior Member

Stary 15.07.2018, 19:34
Faworyt (moim zdaniem) calego turnieju Brazylia odpadla w cwiercfinale, kolejny z faworytow i mistrz swiata Niemcy odpadli w 1/8, Mistrzowie Europy odpadli w 1/8 ale moim faworyci Francuzi nie zawiedli i rowno po 20 latach po raz drugi w historii zostali najlepsza druzyna globu. Duza sprawa dla Deschampa 20 lat temu Mistrzem jako pilkarz, 20 lat pozniej Mistrzem jako trener. Byly mistrzostwa i nie ma mistrzow, dla nas koszmarne, inni doszli tam gdzie sie nie spodziewali dojsc jak Chorwacja. A za 2 miesiace startuje liga narodow wiec dlugo na mecze reprezentacyjne nie trzeba bedzie czekac.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 15.07.2018, 20:11
Szkoda Chorwatow ale byli za slabi i tyle. Nie ma co doszukiwac sie drugiego dna. Prawda jest taka, ze polfinal Francja-Belgia byl takim przedwczesnym finalem. Druga strona drabinki to w sumie smiech - Anglia, Szwecja, Rosja, Szwajcaria, Dania, slaba Hiszpania. Szkoda mi tez Kolumbii przez fakt, ze James nie mogl zagrac przeciwko angolom. Mysle, ze z nim w skladzie daliby rade dojsc moze i do finalu, kto wie. Ogolnie nudne te mistrzostwa jak cholera. Poziom tez slaby. Dogrywki, bramki bo bledach, stale fragmenty i karne. Nuuuuuuda. Z drugiej strony nie ma sie co dziwic bo nie ma obecnie zadnej mocnej reprezentacji, cos na wzor Francuzow 98, Brazylii 02. Do tego slabe Wlochy, Holandia, Hiszpania czy Niemcy. Cos sie konczy, cos sie zaczyna. Na pewno Francuzi wygrali te mistrzostwa zasluzenie i to nie podlega zadnym watpliwosciom. Jako jedyni byli w stanie wykorzystac swoj potencjal. Do bolu. Jeszcze ten krol strzelcow - 6 bramek, 3 karne, dwa rykoszety. Padaka.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.07.2018 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów