The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kristoferson
Junior Member

Od: 06.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.06.2018, 09:10
Ja to w ogóle nie wiem co w zarządzie robi Dukat, oprócz kibicowania i pisania na twitterze?
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.06.2018, 10:50
Ostatnie 10 min na wysłanie maila.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Hives4
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 18.06.2018, 09:04
I jak tam - zadowoleni?

Pisałem, żeby olać, bo zarząd zrobi szopkę to nieeeee, moderator skasował mojego posta, a wy się tu naprodukowaliście na marne
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.06.2018, 09:13
Niestety zarząd rozczarował z tą akcją "oddajemy głos Kibicom". Wybrali najwygodniejsze dla siebie pytania, jeszcze niektóre odpowiedzi brzmiały jak wykute na pamięć.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.06.2018, 09:34
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Niestety zarząd rozczarował z tą akcją "oddajemy głos Kibicom". Wybrali najwygodniejsze dla siebie pytania, jeszcze niektóre odpowiedzi brzmiały jak wykute na pamięć.
Rozczarował tylko naiwnych. Szkoda było waszego czasu na wymyślanie pytań. :(
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 18.06.2018, 09:46
Nie rozczarował tylko się ośmieszył.
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.06.2018, 09:46
Ja wiedziałem, że większość moich pytań się pojawi więc odpuściłem sobie ich wysyłanie. Dużo osób pewnie bardziej interesowała się tym jak została rozwiązana umowa z Carrillo , niż kiedy w końcu będzie strona. Jednak zarząd mimo braku odpowiedzi na to pytanie, pozwolił większości na wyciągniecie jej z samego kontekstu wypowiedzi Pani Prezes.
Odpowiedz cytując
kk23
Member

Od: 07.2006

Stary 18.06.2018, 12:28
Niekiedy brak odpowiedzi i forma mówią więcej niż przygotowana i odczytana z kartki odpowiedź pełna frazesów.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 18.06.2018, 14:34
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Kto nie chce ma wątpliwości czy to ma sens po prostu nie pisze
I niestety Ci co wątpili w prawdziwość intencji tej akcji mieli rację i wyszło na ich.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 18.06.2018, 14:49
Dokładnie....sytuacja podobna analogicznie do tej z pytaniami do Putina w Rosji...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.06.2018, 15:28
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
I niestety Ci co wątpili w prawdziwość intencji tej akcji mieli rację i wyszło na ich.
Pocieszam się, że nie zadałem żadnego pytania.
Brak odpowiedzi na najważniejsze wskazał, że ja i inni wstrzymujący się mieli rację.

Jednak marna to pociecha.
Doceniam pracę Zarządu, żeby nie było, ale nienawidzę buty i arogancji.
A jak się nie chce odpowiadać na pytania to się mówi: proszę nie pytać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 18.06.2018, 16:50
Szkoda, że z pytaniami wyszła duża farsa. Cały ten pomysł przy takim rozwiązaniu do jakiego doszło był strzałem w kolano.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 18.06.2018, 17:21
Łudziłem się, że jest chociaż cień szansy na to, że zarząd poważnie potraktuje te pytania. Odpowiedzieli na te najłatwiejsze, które nie poruszają żadnych kluczowych kwestii, równie dobrze mogli nie odpowiadać na żadne, wyszłoby na to samo.
13/37
Odpowiedz cytując
Vinci
Empiezo a entender...

Od: 03.2005

Stary 18.06.2018, 18:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pocieszam się, że nie zadałem żadnego pytania.
Brak odpowiedzi na najważniejsze wskazał, że ja i inni wstrzymujący się mieli rację.

Jednak marna to pociecha.
Doceniam pracę Zarządu, żeby nie było, ale nienawidzę buty i arogancji.
A jak się nie chce odpowiadać na pytania to się mówi: proszę nie pytać.
Ja też sobie darowałem, ale liczyłem, że zmierzą się z określonymi kwestiami. Klasyczny samobój. W prywatnej firmie, ktoś za taki manewr pewnie by poleciał, albo miał bardzo gorąco rozmowę z szefem.

Chociaż trzeba też przyznać, że niektóre już sporo razy się przewinęły i gdzieś tam wcześniej były komentowane na konferencjach (np. historie z Miśkiem i halą).

Temat odejścia Junco i Carillo pewnie trafi do Wołoszańskiego i Sensacji XXI w. Za szybko się nie dowiemy co i jak...przynajmniej nie oficjalnie.

Co do kwestii wynajmu stadionu na nowych zasadach. Odpowiedź padła,że warunki zostały stare ale z możliwością aneksowania, bo opinii biegłego, o możliwości zostania przez Wisłę operatorem. I to jest jasne, ale czy dobrze rozumują, że nie przeforsowano kwestii proporcjonalnych opłat za wynajem, w relacji do kosztów, jakie ponosi Cracovia za swój obiekt?
"Aby istnieć trzeba uczestniczyć..."
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 18.06.2018, 18:48
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Ja też sobie darowałem, ale liczyłem, że zmierzą się z określonymi kwestiami. Klasyczny samobój. W prywatnej firmie, ktoś za taki manewr pewnie by poleciał, albo miał bardzo gorąco rozmowę z szefem.

Chociaż trzeba też przyznać, że niektóre już sporo razy się przewinęły i gdzieś tam wcześniej były komentowane na konferencjach (np. historie z Miśkiem i halą).

Temat odejścia Junco i Carillo pewnie trafi do Wołoszańskiego i Sensacji XXI w. Za szybko się nie dowiemy co i jak...przynajmniej nie oficjalnie.

Co do kwestii wynajmu stadionu na nowych zasadach. Odpowiedź padła,że warunki zostały stare ale z możliwością aneksowania, bo opinii biegłego, o możliwości zostania przez Wisłę operatorem. I to jest jasne, ale czy dobrze rozumują, że nie przeforsowano kwestii proporcjonalnych opłat za wynajem, w relacji do kosztów, jakie ponosi Cracovia za swój obiekt?
Ja zrozumiałem, że nic się nie zmieniło od ostatnich informacji na ten temat czyli dalej czekamy na wycenę biegłego żeby móc ustalić kwotę wynajmu. I ta kwota ma być właśnie proporcjonalna dlatego dalej czekamy, bo chcemy ustalić faktyczną wartość obiektu, a nie płacić od kosztów budowy, które są mocno zawyżone.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Dariook
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 18.06.2018, 21:08
To zescie sie popytoli
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów