The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
simone
Senior Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2008, 20:47
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Roger jesteś bardziej polski niż schabowy!!

Wisła Piastów napisał(a):Wyświetl post
huj tej ****ie w jego wyjebanie wielką dupe. Pewnie sie *****a łysa z patologicznej ****a rodziny wywodzi. Huj jebany. ****a szmata *****a. SĘDZIA HUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ehhh, ci sędziowie
Ostatnio edytowane przez simone : 12.06.2008 o godz. 21:56.

Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 17.06.2008, 20:30
bearex napisał(a):Wyświetl post
. Fajnie by było jakby Tomas Necid przyszedł. Podobno nim się interesowaliśmy w zimowym okienku a chłopak zdolny!!! Słyszałem że jakieś królem strzelców na jakiś mistrzostwach do iluś lat był!!! Warto się rozejrzeć w Czechach. A o Tomasu Necidzie kuzyn mi opowiadał że dobry bo mieszka w Czechach i był kilka razy na meczu jak grał
Temat transferowy mnie nieustannie zadziwia
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 19.06.2008, 14:35
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem za tym aby zrobić małą rewolucje.Podziękujmy już zawodnikom takim jak Bąk,Krzynówek czy Żurawski.Zawodzą już nie poraz pierwszy.Chciałbym,aby na każdej formacji(bramkarze,obrona,pomocnicy,napastnicy)był o 3-4 doświadczonych zawodników którzy grali już trochę w kadrze lub brali udział w tych mistrzostwach.Moje typy to:

Bramkarze: Boruc,Fabiański,Kowalewski
Obrońcy: Żewłakow(kapitan),Wasilewski,Golański,Bronowic ki
Pomocnicy: Lewandowski,Dudka,Błaszczykowski
Napastnicy: Saganowski,Smolarek,Matusiak(w formie)

Reszta zawodników to młodzi,zdolni,głodni sukcesu,ciągle się rozwijający:

Bramkarze: Białkowski,Szczęsny,Fabiniak
Obrona: Bartczak,Kowalczyk,Bieniuk,Stasiak,Kokoszka,Król,Marciniak,Rzeźniczak,Telichowski,Lewczuk
Pomocnicy: Boguski,Pawłowski,Grosicki,Bonin,Majewski,Jodłowiec,Danch,P.Sobolewski,Pietroń,Kolendowicz,Wilk
Napastnicy: Piszczek,Plizga,Lewandowski

Trenerem niech będzie najlepiej Dziekanowski,ponieważ był asystentem Beenhakkerai myślę,że sporo się nauczył(także na jego błędach).

Taka kadra mogłaby być stopniowo przygotowywana na Euro 2012
Pogrubione nazwiska... co to są? Świetna wizja sukcesu...;]
Odpowiedz cytując
Wilku
lupus albus

Od: 09.2003

Stary 22.06.2008, 09:30
jedTS napisał(a):Wyświetl post
Caly blad Beenhakera polegal na nieco chybionej selekcji.

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.
Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Stary 22.06.2008, 12:36
Kaspersky napisał(a):Wyświetl post
Możesz mnie człowieku nie lubić. Ale uważam ze akurat to co napisałem jest jedną z najkonstruktywniejszych myśli w tym temacie w ostatnim czasie.
Nie ma to jak skromnosc
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.06.2008, 19:18
w temacie o polityce transferowej Wisły

dorotja napisał(a):
Jedna pani drugiej pani ... Poza głosami dwóch Forumowiczów, w tym jednego dziś zarejestrowanego, nie ma na razie innego źródła, nawet źródełka, z którego można by te wieści czerpać. Na razie usuwam więc posty na temat Dudki w Auxerre. Jeśli pojawi się bardziej wiarygodne źródło, wtedy pogadacie. Na razie siejecie lekki zamęt.
i cięta riposta

Buczy napisał(a):
Baby Sie Na Futbolu Nie Znajom
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 24.06.2008, 21:32
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post
Wiem że to żadna ocena ale żeby mozna mieć mgliste pojęcie co do umiejętności Singlara - podam "poziom jego umiejętności" wedłóg scoutów pracujących dla FiFy an potrzeby FiFy 08

Ma on tam 60 łacznie. Dla porównania Baszczynski 67 Krajcik 67 Bartczak 66 Dudka 68 Kuś 64 Mynar 62 Kulig 60 Rutka 59 Kucharski 60.

Oczywiście zdarza im sie kogoś nie docenić a kogoś przecenić ale ogólnie dość dobrze oceniają piłkarzy.
Z tego wynikało by że z niego nikt specjalnie nie będzie.

hahahahahaha
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
simone
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 24.06.2008, 23:03
Z cyklu - wstrząsające relacje

PauL89 napisał(a):Wyświetl post
Przed domem gołębia zajebało
Chciało by się dopowiedzieć- "Mariusz Max Kolonko, Kraków , małopolskie..."

Odpowiedz cytując
Olivarez
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 25.06.2008, 00:56
Komentarze nie z forum ale z TSWD. Pisownia oryginalna.
Okoliczność: bilety przed derbami wykupione przez koniki, rozżaleni kibice nie wytrzymują:

1.
mbk, 17.04.2008, 01:53

Kibolu/pseudoNIEkibicu czy inny "REAL"CEPIE wyrwany ze spoleczenstwa, przyjemnie czyta sie twoje posty, bo wieksze .......y opowiada tylko o. rydzyk i to jak jest w najwyzszej formie... Wielce ubolewam, ze kiedy Bog rozdawal madrosc/morale ty naparzales sie w kolejce po samoopalacz/koks na silke/nowe dresiki/hamburgera MAX... i pewnie i tak dostales wpier*** od wiekszych, a teraz wielki z ciebie cwaniaczek, bo tak samo stukasz w klawiature, HAHAHA ...kolo, UMIERAM ZE SMIECHU z ciebie. "czemu się o to nie spytałeś tego "konika", nie podszedłeś i nie wyzwałeś od frajera tylko cisniesz temu komuś na necie, pomijając fakt że te osoby są za poważne żeby na nim siedzieć i czytać tutejsze komentarze" ... Chlopie, jak widze slowa "te osoby są za poważne" to mi juz nawet ziemniaki w piwnicy gnija ze smiechu. ONI nie siedza w necie i nie czytaja raczej dlatego ze nie posiedli tej "elitarnej" umiejetnosci (choc prawdopodobnie Mamusie ich nauczyly czytac etykiety wczesniej wspomnianych koksow na silke i samoopalaczy). HAHAHA. ---------------- Paparapa... "P.s. O bilety na mecze wyjazdowe tez tak walczycie?Gdzie byliscie jak byla sprzedaz do Bialegostoku czy chociazby do bliskiego Bytomia?" ... Nie wiem jak ty, ale niektorzy studiuja/pracuja, a nie tylko przesiaduja na trzepaku z "ziomeczkami" i placza ze "w tym jeb**** kraju nie ma pracy"... RACJA! Z ich wyksztalceniem to faktycznie ciezko, bo jak byla szkolka, to sie na wyjazdy jezdzilo HAHAHA. ---------------- ts00 - ciebie NAJBARDZIEJ mi ZAL (bo nie mam juz sily na smiech) "koniki wiadomo kim są, nikt "zwyczajny" nie może być konikiem" ... Znow RACJA! Oni sa faktycznie nadzwyczajni, a co najmniej niezwyczajni, albo nawet specjalni, hmmmm, mysle nawet ze zeby byc prawdziwym konikiem trzeba miec gruba sieczke pod deklem... "kasa z tych biletów którą zarobią nie idzie dla nich, tylko dla chłopaków którzy siedzą w więzieniach i nie mają tak pięknie jak niektórzy z Was" ... Wspolczuje ci prawdziwie, jesli ty w to wierzysz xDDD Byc moze 10% z tej kwoty, ktora UKRADLI faktycznie nie zostanie przepite przez tych "konikow", a moze nawet przekazane na ten "szczytny" cel, HAH... Nie maja pieknie? bo sami sobie zycie usrali, krotka pilka. "przyjaciele z LECHII, ŚLĄSKA CZY UNII" ... Gratuluje przyjaciol, ale jak juz Ktos wspomnial: "TYLKO SZMATA BIJE BRATA!!". A przepraszam, moim bratem nie jestes na szczescie... "więc kupiłem u konika. nigdzie nie widziałem żadnych wypychanek przez koników ludzi z kolejek, wpychanie się do kas i kupowanie po 20 osób, nie wspominając o jakichś szarpaninach czy biciu kogoś." ... Hmmm, nie wiem czy widziales "13 Posterunek" (z takim wzrokiem szczerze w to watpie), ale Stepien mial okulary odpoowiednie dla ciebie. A to, ze kupiles od konika, pozostawie bez komentarza. Ja choc mialem na tyle pieniadzy, nie kupilem, bo nie bede wspieral zlodziei. Nazwiesz mnie frajerem? Byc moze nim jestem. Szkoda, ze nie brakowalo ludzi, ktorzy sprzedawali im sie jak zwykle dzi... Przykladowa rozmowa typa a la ts00 zapewne, ktora sam slyszalem: - Po ile bileciki macie? - 80zl - Zajebiscie, 2 PROSZE... (dostal bliety) Super, milego dnia. Szkoda, ze mu jeszcze nie dorzucil kolejnych 40zl, laski nie zrobil i dorzucil na koniec ze ma smaczna sperme, HA HA HA ...żal Byc moze moj jezyk "WAM - PRAWDZIWYM (pseudo)KIBICOM" uwlacza? Jest nie na poziomie? Trudno, jaki odbiorca - taki poziom. PS: juz sie nie moge doczekac docinkow w rodzaju "dziecko neostrady" ^^

2.
mbk, 17.04.2008, 02:01

PPS: Nie dziwie sie ochroniarzom, bo ja tez bym nie ryzykowal zdrowia za prawdopodobnie smieszna pensje. Natomiast nie moge wyjsc z podziwu dla kasjerow, ktorzy bedac za kratami i siedzac w zamknietej budzie bali sie powiedziec "STOP! Spadaj patałachu, kupiles juz swoje" i zwyczajnie poczekac az odejdzie. A jesli by zaczeli sie burzyc? Watpie, by w momencie zagrozenia ze strony tych cwaniakow (pewno by zaczeli skakac po ogrodzeniu jak to zwykle - jak orangutany), nie mieli w kasie opcji wezwania prawdziwej ochrony, ktora takich kilkunastu typow zalatwia w 5min. "Brawo" kasjerzy i reszta organizatorow, BRAWO.

3.
prawdziwek z r 22, 18.04.2008, 00:34

Ja jeszcze odnośnie wczorajszej sytuacji pod kasami: Mianowicie tych takich koników - korników, patałachów, imbecyli, debilów, psycholów, chuliganów co tak konkretnie działali to przynajmniej jak ja zauważyłem, o ile się nie mylę było z 4. Otóż 1 to był taki wysoki koleś wzrostu ok. 190 a pewnie więcej trochę, dosyć osiłkowaty, Był w czapeczce, twarz po solarium, chodził taki uśmiechnięty i miał taką charakterystyczną gibanę, chodził taki wylasnowany jakby był władcą tego świata haha. Wogólę żal patrzeć, jak dziecko się zachowywał, cieszył michę, wpierniczał zapiekanę i innego fast fooda, non stop się woził nie umiał wysiedzieć na miejscu tylko łaził z biletami i zamiatał nogami ha. Ubrany był, góra dres czarny jakiś w stylu nike shox, spodnie jeans i sportowe buty. I pod koniec wprowadzał dzieci do kasy by na nich zarobić, krzycząc:wpuście małolatów, miejsce dla małolatów i robił taką szczelinę by oni przeszli przez nią do kasy, 2 debil był ubrany na jasno, miał niebieskie oczy, nos jakiś taki dziwny skrzywiony śmiesznie wyglądał jakby dostał lufę(pewnie Matka go patelnią uderzyła po urodzeniu hhii Włosy średnio przysrzyżone po boku na jeża, ubrany na jasno, głos miał gruby i typowo zwierzęcy. 3 koleś nie przypominał chuligana, elegancka kurtka diversa jeansy włosy czarne na żelu, sypmatyczna twarz,ale się wozil i chyba on najwięcej tam sprzedawał biletów. 4 koleś to jest totalne dno, porażka typowy zwierzak zabijaka, typowy małpolud ! ! ! Szarpał kogo popadni i bij by zabić, z taką agresją, lekko miśkowaty, twarz takiego szympansa zagięty nos, lekka solarka też dres u góry jakiś, i darł ryja gorzej niż przekupki na imbramie.Totalne bydle, a pewnia jak jest samo to jest taki posrane że patrzy był jak najszybciej do domu wrocic a w grupie kozi. Stał cały czas koło okienka przyległ do niego jak pchła, tfuuu nie, źle powiedziałem, jak goryl do klatki ehhehe To jest wiarygodny ich opis proszę to rozpowszechnić może uda się ich schwytać.
God save the Queen
Long live the Queen
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 25.06.2008, 08:04
simone o początkach miłości do bobu:

simone napisał(a):
No to widzę, że mamy tę samą technikę, nawet jak już jest starszy to łupiny wpierdzielam Pamiętam jak za łepka prababka miała pole obsiane bobem i jak jej pomagaliśmy zbierać, wtedy "się wszystko zaczęło", masakra, czułem się jak rasta na polu ganji
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
MicK
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.06.2008, 15:33
PauL89 napisał(a):Wyświetl post
Ugotowany bób z solą jest bardzo smaczny, polecam.
Forumowicz w temacie "Bób" pokazał nam nowy sposób przyrządzania bobu, lecę go spróbować
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 26.06.2008, 23:59
Devonish finale ME 2008 Niemcy - Hiszpania.
Devonish napisał(a):
teraz mnie tylko interesuje zwyciestwo Hiszpanii nad folksdojczami - żeby pedalski i klozet dostali baty
Nieładnie, o bohaterach tak?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
miki2006
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 29.06.2008, 10:05
Z tematu: Bób

M.C (nowy kleparz) napisał/a

Cytat:
Wczoraj zjadłem pierwszy bób w tym roku.Cieplutki,zieloniutki,poprostu pyszny!!
Mniam
I piękna riposta w wykonaniu giganta

Cytat:
Flegmę się wypluwa nie łyka.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 29.06.2008, 19:12
WiślakNH napisał(a):
No to ja dopiero dzisiaj rozpocznę sezon bobrowy
Pierwszy raz spróbuje ze śmietaną i zobaczę czy rzeczywiście taka rewelacja jak piszecie
Kolega proponuje wykwintne danie z dziczyzny.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Stary 30.06.2008, 08:56
Z informacji na stronce głównej o planowanych solidnych transferach:

Użytkownik hives4:
Cytat:
Jak mało potrzeba, żebym się z rana podniecił ^^" "ich klasa jest tak duża" mniam...
EDIT - ale tekst poniżej autorstwa MCX to jak dla mnie post roku, mimo czerwca
Powód: po co nabijać?
Ostatnio edytowane przez felipe : 30.06.2008 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 30.06.2008, 12:19
Z tematu polityka transferowa Wisły
MCX napisał(a):Wyświetl post
Na 100% nie.
To mecz Milanu z Red Star Belgrad, a nie Crvena Zvezda.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
kriz69
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 01.07.2008, 12:42
moYal napisał(a):
BEITAR IN MY LIFE !
FUCK KRAKOV , WE ARE GOING TO BEAT 12-0 UR ARE LOSERS !
COME TO JERUSALEM ! WE WILL KILL YOU MOTHERS FUCKERS !
FUCK OFF ! MOTHER FUCKERS !
BEITAR JERUSALEM !!!!
אוהב אותך ! אוהב אותך ! אני נשבע ! אני נשבע !
בית"ר איתך בכל מקום בכל דקה !!! המשטרה !!! לא תעזור !! הלב שלי תמיד יהיה צהוב שחור !! ביתר איתך עד יום מותי !! שונא את הפועל וגם את מכבי !! צהוב שחור !! בנשמה !! יאללה בית"ר רוצים לראות פה מלחמה !! אוהב אותך !! אני נשבע !!!
אואההה אוהב רק את בית"ר !!
אואהה !! שונא את כל השאר !!
אואה !! טועמה מחבל !!!
אואה !! שונא את הפועל !!
אואה !! ונימני גרמני !!
אואה !! שונא את מכבי !!
אואה !! וראובן עטר מת !!
אואה !! שונא גם את חיפה !!
אואה !!! ואיפה ניקולאי !!
אואה !! שתה יותר מדי !!
אואה !!! משתין על הקוראן !!
אואה !! שונא גם את סכנין !!

FUCK KRAKOV !!

Hooligan-Yellow-Black napisał(a):
U put pictures of hilter? ur fuckin' bitches!
i just wait for the match in israel, i wanna see ur guys (gays) get fucked.
Pozdrowienia z Izraela swoja dragą szybko znaleźli TWSD napinka trwa
Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Stary 01.07.2008, 14:23
HEDu napisał(a):Wyświetl post
And of course Kamil Kosowski, Polish Beckham, maybe he will return to Wisla.
Padlem! leze i kwicze
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 01.07.2008, 17:34
W ramach ciekawosti przyrodniczej priv, jaki otrzymali moderatorzy. Depesza autorstwa Izraelitów:

Cytat:
Szkło waszej macierzy Ybni prostytutki my nielękliwa wasza woda Ymniakim!!! My Jews, Izraelki nienawidzą Araby I Nazistów i was każda Europa my przyjdziemy do Polski zaopatrzyć was kształt my nielękliwe od żadnego, i żaden możemy zaboleć w nas. Od sympatyków nas w reszcie Jerozolimy i organizacji sympatyków j Pmilia!! Śmierć Laocri i haters Izraela, wy nienawidzicie Jews my nienawidzimy was wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wami my przyjdziemy do Polski spalimy was!! Wy nie przyjdziecie do Izraela różne my ściśniemy wy tutaj/usta Teddy nasz dom Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
Od sympatyków nas w reszcie Jerozolimy i organizacji sympatyków j Pmilia!! Śmierć Laocri i haters Izraela, wy nienawidzicie Jews my nienawidzimy was wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wami my przyjdziemy do Polski spalimy was!! Wy nie przyjdziecie do Izraela różne my ściśniemy wy tutaj/usta Teddy nasz dom Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy i żaden zatrzymamy nas jeśli wy z Hitler my zbulwersujemy zamordować was
Kogut na Polsce, kogut na Europie, kogut o was, jeśli zbliżycie się do Jerozolimy czytuje sekowane że nie Tihio żywy spróbujecie nas i wiecie my bardziej pomylone od was i żadnych możecie zatrzymać nas zapytacie sympatyków Kopnhagn co oni majstrowali w szpitalu roku iż przechodzonego po grze!! Tmoto wszystko wy w airplane Ynatsim my zbulwersujemy zabić was wzdłuż z otoczonymi żydowskie Shbkrkob!!!
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Johny84
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 01.07.2008, 17:39
Vinci napisał(a):Wyświetl post
W ramach ciekawosti przyrodniczej priv, jaki otrzymali moderatorzy. Depesza autorstwa Izraelitów:
Chyba ktos na slepo korzystal z google translations
Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA
Odpowiedz cytując
Marcinklon
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 01.07.2008, 18:22
wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
Odpowiedz cytując
karmel1906
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 01.07.2008, 21:49
okti6 napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy to mistrzowie Izraela ale to nie jest czołowa liga europy.Narzekamy że mamy silnego rywala ale my też jesteśmy Mistrzami i wydaje mi się że sobie poradzimy przecież my też nie jesteśmy chłopcami do biciatak poza tym to 2 mecz gramy u siebie jak tam będzie korzystny wynik u siebie ich dobijemy!LM jest nasza! hehe

dziekujemy za lekcje geografii

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując
Triodante
Member

Od: 06.2008

Stary 01.07.2008, 23:01
pysio napisał(a):Wyświetl post
Od wczoraj wolnym piłkarzem jest RONALDO (ostatnio AC Milan) więc na miejscu Bednarza zastanowiłbym się czy może nie zaryzykować i go nie sprowadzić na R22.

Sama forma piłkarza nie byłaby tak ważna jak wpływy z sprzedaży gadżetów bądź reklam telewizyjnych. Lepszej reklamy marketingowej nasz klub nie może sobie wyobrazić.

Myślę, że sam piłkarz chciałby wynagrodzenie w wysokości 400 tys euro za sezon, ale Wisłę przecież na to stać! A "Żydki" z Jerozolimy narobiłby w gacie gdyby takiego newsa przeczytali: "Ronaldo w Wiśle!"
Coś pięknego.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Stary 03.07.2008, 08:37
18+

misiek088 napisał(a):Wyświetl post
Polskie drużyny w europejskich pucharach są jak jądra podczas stosunku,
niby uczestniczą ale nigdy nie wchodzą !!!
Z antologii mądrości ludowych

----------------------------

Maro-TS-NH napisał(a):Wyświetl post
Sprzedają jeszcze w fanatyku Wiślacki napój energetyczny ? Pił to ktoś ? Dobre?
gigant napisał(a):
Ci co pili niestety już nie odpowiedzą. Świeć panie nad ich duszami.
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 03.07.2008, 08:54
Michał Wróblewski napisał(a):Wyświetl post
Trzeba stawiać na młodych zawodników ,a nie fundować emerytury przygasłym gwiazdom. Przecież takie postepowanie nie ma sensu. Bez systemu ani rusz. Wiem coś o tym, bo prywatnie jestem okropnym bałaganiarzem.
Jakoś tak mnie to rozśmieszyło
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.07.2008, 12:16
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Możliwości finansowe Wisły wydają się być mocno ograniczone to chociaż tyle, że testują, a nóż błyśnie umjejętnościami i przyda się, to nic nie kosztuje.
Nóż błysnął, ale w ręce Miśka.
I kosztuje. Rok bez pucharów.
;]
Odpowiedz cytując
[email protected]_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 05.07.2008, 14:46
regan napisał(a):
Bednarzu czemu dałeś tak mało? Czy ty bednarz nie możesz sięgnac do kieszeni po większą kase? Gdzieś schował 2,5 mln euro z Dudki? przepiłeś lysolu... Albo przelałeś na konto Legii, ty stary fantomasie... łysy gadzie ty. A ty Wilczek co? Jesteś z nim w zmowie? krętaczu jeden. Bednarz weź sie do roboty i odmroź te 2 i pół banki z lokaty, bo procentów i tak nie dostaniesz!
Z komentarzy odnośnie Garguły na głównej
the end
Odpowiedz cytując
bigi333
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.07.2008, 15:34
gigant napisał(a):Wyświetl post
Wyjeżdżam w takie miejsce że jak pies zdechnie to łańcuch jeszcze trzy dni szczeka i jak wrócę, odpalę TWSD i zajrzę na forum, mają być wzmocnienia. Jeśli nie, znajdę cię łysa pało nawet na końcu swiata i pogadamy.
Czy groźby nie są przypadkiem w naszym kraju karalne?
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
Odpowiedz cytując
klusek106
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.07.2008, 23:03
simone napisał(a):Wyświetl post
Biogaz odsprzedam, w dobre ręce, każdą ilość, tanio lub wymienię na czujnik stężenia metanu

Niedość, że 3 dni wpieprzałem bober, to jeszcze od czwartku morduję garnek fasolki po bretońsku... To powinno być karane Szlugi to odpalam na balkonie, zawsze to większa szansa na przeżycie w razie wybuchu
Odnosnie bobu leze i kwicze
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)

"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !

Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Stary 06.07.2008, 08:40
Valsacio napisał(a):Wyświetl post
a oim zdaiem wyoweź Zkorż znacza że :
Do czego prowadzą emocje w transferowym
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów