The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.05.2022, 19:16. Wisła Kraków- Warta Poznań- przyjdź pożegnać Ekstraklasę- 21 maja, godz. 17:30
15 czerwca 1994 roku w przegranym u siebie meczu z ŁKSem żegnaliśmy się z najwyższą klasą rozrywkową.

Minęło 28 lat i 21 maja 2022 roku o godz. 17:30 pożegnamy się z Ekstraklasą.

Nie wiadomo na ile lat spadamy, dlatego żeby potem ktoś nie żałował i nie pluł sobie w brodę, że go nie było na ostatnim meczu w Ekstraklasie. Klub specjalnie obniżył ceny biletów na ten mecz jakby przeczuwając pogrzeb lub stypę (niepotrzebne skreślić). Niestety ratownicy okazali się grabarzami, ale co zrobić. Przychodzimy na mecz żeby godnie pożegnać się z Ekstraklasą bez względu na łamagi na boisku czy miernoty w Zarządzie, pamiętajcie o tym zastanawiając się teraz czy warto kliknąć i dodać bilet do koszyka i w piękne sobotnie popołudnie stawić się na Reymonta.

WISŁA TO MY, dlatego nigdy nie zginie!

Informacja o biletach: https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...na-mecz-wiswar
Ostatnio edytowane przez Cycu : 16.05.2022 o godz. 10:22.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.05.2022, 19:21
Ja mimo spadku, oczywiście pozostanę kibicem Wisły i na mecze w 1 lidze się wybiorę ,ale na mecz z Wartą nie idę, nie po takiej żenadzie. Gdybyśmy spadli będąc w większości meczów drużyną słabszą to bym to jakoś zrozumiał ,ale nie chce tego oglądać po tym co w tym sezonie zrobili Gula , Brzęczek, Sadlok , Kliment , Piotruś i reszta parodystów, porażki i straty punktów po takich kuriozalnych sytuacjach,że odkąd oglądam nałogowo piłkę nożną nie widziałem.
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 15.05.2022, 19:23
Z rok/dwa lata w pierwszej lidze, spadek do drugiej, pogramy z pół roku i wniosek o upadłość. Casus Bełchatowa.
Niestety, ale nadchodzący sezon to będzie nóż na gardle od pierwszej kolejki o utrzymanie w lidze, bo stracimy teraz około 80% obecnej kadry. Dojdzie młodzież z wypożyczeń, kilku z CLJki + kilka wolnych transferów jako uzupełnienie.
A stadion? Dalej będziemy bulić tak ogromne kwoty za stadion na który NIGDY w 1-szej lidze nie przyjdzie więcej niż 18 tysięcy ludzi?
Przecież tutaj NIKT, ....a NIKT nie ma planu działania. Zarząd jest tak posrany tym co się stało, że nawet nie mają ....a wytłumaczenia żeby wstawić coś na główną stronę.
Żebyśmy tylko za rok nie pisali o pożegnaniu 1-szej ligi bo obawiam się, że może być tylko gorzej z roku na rok.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 15.05.2022, 19:26
Wole iść na spacer
Odpowiedz cytując
Robcio
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 15.05.2022, 19:31
Na 1 ligę będe pewnie chodził normalnie.
Ale na ten mecz w życiu nie pójdę.
I nie pozdrawiam tych co pójdą....
:
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 15.05.2022, 19:40
Lepiej byloby kupic bilety i isc na spacer.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.05.2022, 19:42
Oczywiście, że będę.
Jestem kibicem Wisły.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.05.2022, 20:07
Myślę, że pusty stadion mógłby dać właścicielom do myślenia.
Chociaż może za dużo wymagam?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 15.05.2022, 20:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że pusty stadion mógłby dać właścicielom do myślenia.
Chociaż może za dużo wymagam?
Znaczy...

...pewnie by i dał do myślenia, ale wszelkie próby bojkotu w naszej sytuacji to takie trochę samobójstwo finansowe.

Wracamy do sytuacji z początku 2019 roku. Każda złotówka w klubowej kasie na wagę złota.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 15.05.2022, 20:11
Tak tak przyjdz kibicu i pomachaj Jasiowi Klimentowi,on ci odmacha i wszytsko wróci do normy.
Nic sie nie stało Wisełko nic sie nie stało na koniec razem wszyscy zaśpiewamy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.05.2022 o godz. 20:15.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 15.05.2022, 20:15
Część z nas, może nawet i większość, nie doczeka kolejnego meczu Wisły w ekstraklasie. Dlatego warto iść, bo po latach będziecie żałowali.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 15.05.2022, 20:16
Mecz powinien być wielkim podziękowaniem dla zarządu i wspaniałych piłkarzy. Osiągneli niebywały sukces. Doprowadzili Wisłę do 1 ligi. I to w momencie kiedy utrzymały sie tuzy typu stal, warta czy inny radomiak. Za takie osiągnięcia to sie Panom B należy kamień pamiątkowy na stadionie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.05.2022, 20:16
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Znaczy...

...pewnie by i dał do myślenia, ale wszelkie próby bojkotu w naszej sytuacji to takie trochę samobójstwo finansowe.
A to nie jest tak, że nie może popełnić samobójstwa (finansowego), kto już nie żyje (finansowo)?

Tu jest potrzebne zmartwychwstanie a nie galwanizowanie trupa, bo to obrzydliwe jest

Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 15.05.2022, 20:28
pomeran napisał(a):Wyświetl post
I to w momencie kiedy utrzymały sie tuzy typu stal, warta czy inny radomiak. Za takie osiągnięcia to sie Panom B należy kamień pamiątkowy na stadionie.
Te kluby sie utrzymaly, bo mialy druzyny. U nas byla zbieranina. Kiedy inni zasuwali na Ekstraklase, u nas po boisku snul sie zblazowany Skwarka, a Janek Kliment - zupelnie nieswiadomy swojego boiskowego kalectwa - zalil sie w prasie, ze trener nie daje mu szans, a przeciez dobrze jest. Reszta wcale nie byla lepsza.

Szkoda na to wszystko patrzec. I chyba rzeczywiscie przydalby sie jakis sygnal dla zarzadcow tego folwarku.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 15.05.2022, 20:32
darmowe bilety na ten mecz to uczciwa cena
Odpowiedz cytując
Marek96
Member

Stary 15.05.2022, 20:36
Każdy powinien przyjść i cisnąć całe 90 minut zarzad i piłkarzy. Brzęczka w sumie najmniej bym winiil. Race na murawę , tiry pirotechniki niech pismaki zapłaczą. WISLA to MY a nie oni. To my jesteśmy z tym klubem od lat.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 15.05.2022, 20:38
A po meczu wszyscy na Rynek

Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 15.05.2022, 20:41
Dla mnie ideał: wszystkie bilety sprzedane i pusty stadion. Zbiórka pod stadionem i kto ma (UZASADNIONE) życzenie ten wchodzi na końcówkę meczu i "pozdrawia" kogo tam uważa za stosowne ...
Szanse, że COKOLWIEK przebije się do głowy Tego, który powinien się najmocniej zastanowić oceniam na 1%.
Na wygwizdywanie/znieważanie/wyśmiewanie parodystów to IMHO szkoda zdrowia - spłynie jak po kaczce po nich a większość z nich za chwilę będzie "rozwijała talent" gdzie indziej.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 15.05.2022, 20:41
Do wpisów powyżej, nie obrażajcie się na klub.

NIE dla piłkarzy, NIE dla zarządu, NIE dla wyników, TYLKO DLA WISŁY przychodzisz na mecz!
Oni odejdą, a my zostaniemy na dobre i na złe!

https://twitter.com/wislakus1/status...40866237194240

Ostatnio edytowane przez Cycu : 15.05.2022 o godz. 20:47.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 15.05.2022, 20:47
Świat się nie kończy, to że drużyna nie potrafi pożegnać ekstraklasy w należyty sposób patrz dzisiejszy wynik, zaangażowanie, nie znaczy że my kibice WISLY nie mamy tego zrobić. Każdy kto ma Białą Gwiazdę w sercu nie powinien sie "obrażać na kopaczy którzy dzisiaj są a jutro ich nie ma", tylko [email protected]#$$ć na mecz by każda menda która nam źle życzy, wiedziała że mamy się dobrze i jesteśmy zawsze tam gdzie Wisła gra!
a jak ktoś woli iść na spacerek w taki dzień zamiast być z Wisłą, cóż sam sobie wystawia opinie jakim jest kibicem.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 15.05.2022, 21:04
Na ten mecz nie ide, nie jestem w stanie nie po tym co dziś odjebali kolejny raz , nie mogę patrzeć na tych frajerów , nie ma tam w drużynie nikogo z jajami, stadoxnajemnikow I baranów.na 1 lige będę choezil na wszystko ale nie mam zamiaru się za tydzien dobijać dołować. Szczerze to przed nami kolejne pospolite ruszenie i znowu będziemy musieli się złożyć wszyscy na ratowanie Wisły bo jest tego warta a zamiast myslec już o tym gównianym meczu z warta klub musi od jutra działać z kontraktami rozmawiać z piłkarzami i myśleć o kadrze ...
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.05.2022, 21:07
Mam karnet. Nie idę. Nie wiedziałbym jak się zachować.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 15.05.2022, 21:08
tylko nie robcie jakichs licytacji kto jest czyim kibicem i jakim

każdy ma prawo po swojemu przeżywać te traume , a bojkotujac mecz oczywiscie nei chodzi o sygnal wobec pilkarzy bo ci dzisiaj sa , jutro ich nie bedzie a wobec zarzadu , ktorzy zaczeli pieknie a skonczyli jak zwykle
Odpowiedz cytując
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Stary 15.05.2022, 21:33
FLI napisał(a):Wyświetl post
a jak ktoś woli iść na spacerek w taki dzień zamiast być z Wisłą, cóż sam sobie wystawia opinie jakim jest kibicem.
TYLKO WISŁA
Panie swoje mądrości zostaw na później. Zobaczymy, czy będziesz w 4 lidze jeszcze tak zachęcał albo może jak się uda w 1 kopiąc po czołach. Czar goryczy już się przelał jeżdżąc od 2006 na wyjazdy i u siebie. W ostatnim meczu to mogę ich pożegnać kopem w d...e za to co zrobili z tym klubem, a nie jeszcze przychodzić na tych cieniasów. Czekam na czystki, może i 4 liga jak się zesra całkiem i wtedy wrócimy silniejsi. Nie chce mi nawet myśleć o 1 lidze, a tym bardziej patrzeć na ich ostatni mecz, pocieszenia? Niech sobie premie jeszcze wręczą za wygraną ewentualnie.
Jak nawet strzelą gola to mam się cieszyć? Z czego, że doprowadzili do bagna taką legendę?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 15.05.2022, 21:52
FLI napisał(a):Wyświetl post
Świat się nie kończy, to że drużyna nie potrafi pożegnać ekstraklasy w należyty sposób patrz dzisiejszy wynik, zaangażowanie, nie znaczy że my kibice WISLY nie mamy tego zrobić. Każdy kto ma Białą Gwiazdę w sercu nie powinien sie "obrażać na kopaczy którzy dzisiaj są a jutro ich nie ma", tylko [email protected]#$$ć na mecz by każda menda która nam źle życzy, wiedziała że mamy się dobrze i jesteśmy zawsze tam gdzie Wisła gra!
TYLKO WISŁA

wybacz ale przez 23 lata chodzenia na mecze ,dzis jednak umarała jakaś częśc mnie.Niech kazdy po swojemu to przezyje

ja jednak niemam zamiaru zaklaskać żadnemu z tych piłkarzy,nawet gdyby Warte ograli 10:0.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 15.05.2022 o godz. 21:55.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 15.05.2022, 22:02
my to i tak jesteśmy mega pobłażliwi. Wyobrażacie sobie co by było, jak Legia spadła? Przecież piłkarze i pracownicy klubu musieliby się poza Warszawę ewakuować, a pewnie i tak kibice Legii by ich tropili niczym Mosad SS-manów A wy tutaj chcecie czego, żeby przyjść na mecz i zaśpiewać "nic się nie stało"? To kiedy się stanie niby?
Odpowiedz cytując
daniel123
Member

Od: 07.2006

Stary 16.05.2022, 01:22
nie wyobrażam sobie jak można iść na ten mecz. klaskać, śpiewać? i co jeszcze? nic się nie stało? dać popalić piłkarzom? którym jak oni wszyscy to maja w du., zreszta jak przez cały sezon
Odpowiedz cytując
Robich106i5
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 16.05.2022, 01:39
Przeżyłem już dwa spadki Wisły i trzeciego nie zdzierże, jak można było spieprzyć taki klub , z takim potencjałem z tyloma kibicami którzy bili rekordy w wykupowania akcji...wierzyli i chcieli pomóc ...sam też wierzyłem.Socios zebrało tyle kasy...też dawałem od początku i teraz czuję się oszukany i nie mam zamiaru dokładać już ani złotówki. Ja już swoje odjebalem na wyjazdach w 2 lidze teraz kolej młodszych jeżeli myślą że z tym zarządem Wisła się podniesie ... życzę powodzenia. Ja kibicem Wisły zawsze będę ale frajerem już nie !!! Nigdy!!! Siwa głowa zobowiązuje mnie do tego abym myślał realnie a nie jak Dyzio marzyciel. Na mecz z Wartą nie powinien iść nikt to moje zdanie.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 16.05.2022, 02:02
Jeszcze dzisiaj rano byłem pewien , że przyjdę na Wartę , po tym gównie co pokazali w Radomiu sam nie wiem..
.
Po tej plaży jaką odj.... w Radomiu , zwłaszcza ten cały Elvis to jak dostać mokrą szmatą w pysk. Chyba sobie odpuszczę.
Na I ligę będę chodził - jak już tych piz... w kadrze nie będzie - z nadzieją , że nawet jak przyjdzie szrot to będzie zostawiał chociaż zdrowie na boisku.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 16.05.2022, 02:19
daniel123 napisał(a):Wyświetl post
nie wyobrażam sobie jak można iść na ten mecz. klaskać, śpiewać? i co jeszcze? nic się nie stało? dać popalić piłkarzom? którym jak oni wszyscy to maja w du., zreszta jak przez cały sezon
Podobnie. Stadion ma być pusty żeby uświadomić dyletantom u władzy co się stało i że powinni za swoją działalność ponieść konsekwencje. Tych "piłkarzy" to ja mam w nosie(zaraz ich nie będzie). Oni jak i Brzęczek mają być persona non grata na stadionie i w jego okolicach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów