The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.05.2022, 12:26
Gdyby był jakiś mniej lub bardziej poważny inwestor zewnętrzny, to po spadku doszłoby do wojny. Po prostu ci co teraz milczą zareagowaliby jak w momencie słynnego bojkotu.

A teraz?

Kolejny dzień cisza.

Spokój, jest fajnie, pewnie może być jakaś imprezka.

Może to właśnie te zobojętnienie spowodowało w głównej mierze spadek.

Sociosy mogli zareagować i mają do tego możliwości - nie zareagowali.

Sernik cały czas udawał, że nie wie o co mają pretensje do władz. Śmiał się z określenia ,,klakierzy". No tak, klakierzy przyczynili się do spadku.

Tych spodziewanych dymisji nie ma nawet teraz.

Skoro przy zatrudnieniu mema na trenera nie było bojkotu, to o czym mowa?

Tu należy zadać też pytanie. Po co jest Socios? SKWK przez lata zarzucano, że wolą prywatne korzyści niż rozwój Wisły.

Miało być lepiej, wiarygodniej i co? Wisła na ten spadek zasłużyła swoją postawą od jesieni 2019 r. i długiej serii bez wygranej.

Dzisiaj mamy maj 2022 r. Było mnóstwo czasu i nic. Cały czas propaganda sukcesu, poklepywanie się po plecach, samouwielbienie.

Wisła niczym Titanic. Na spadek zasłużyła od dawna, zmierzała ku temu burdelem transferowym, układem rodzinnym, itp., a teraz niektórzy przebudzili się lub udają, że się obudzili po 2,5 letnim śnie - jak ostatnio Witek:

https://www.google.com/amp/s/www.spo...zl-rocznie.amp

Na Titanicu też niektórzy do końca udawali, że wszystko jest super i pod kontrolą.

Sprawy czysto sportowe wolały o pomstę do nieba praktycznie przez cały rządów Jakuba i tu cały czas ocena była 1-2/10. Cały czas był to temat tabu. A tu cały czas była gadka o sukcesach finansowych. O to nie trudno przy wielomilionowych ciągłych zbiórkach, których w zasadzie oprócz Wisły nigdzie nie ma.

Zmarnowano potężne środki na kompletnych parodystów, a to temat tabu

Jak w polityce. PiS cały czas jedzie na winie Tuska. Tusk od wielu lat nie rządzi. Tak samo jak tu. Milion wymówek, mimo iż od dawna możecie rządzić jak chcecie i nikt wam w tym nie przeszkadzał.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 19.05.2022 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 19.05.2022, 12:30
Wrzucam z czystej ciekawości, bo tyle mam pozostało.. taki oto wpis pojawił się na profilu byłego wiceprezesa TS Wisła Rafała Skrzypczyka na Twitterze:

Cytat:
Wieść gminna niesie, ze jest zainteresowany (z Polski) przejęciem tego majdanu i robi rozeznanie. Nie jest to K.
Czy chodzi o piłkarską Wisłę? Być może.. a kim jest tajemniczy K.? Zapewne Kwietniem z Wieczystej..
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 19.05.2022, 12:54
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
MOTYKA: "(...) Kuba ściągnął do klubu swoich ludzi, ale jakby pan zakładał klub, to brałby pan ludzi, których nie zna i nie ma o nich pełnej wiedzy? (...)
Ale tak szczerze? Gdybym zakładał jakiś amatorski klub gdzieś w A klasie, a może nawet IV lidze, to pewnie tak, wolałbym grupkę znajomych pasjonatów.

Gdybym jednak szukał ludzi do poprowadzenia spółki akcyjnej z kilkudziesięciomilionowym rocznym obrotem w profesjonalnej działalności i problemami finansowymi oraz organizacyjnymi, to zaufanie swoją drogą, ale jednak starałbym się otoczyć ludźmi o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu. Zwłaszcza mając "pełną wiedzę" o tym, że ci zaufani nie mają ani jednego, ani drugiego.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 19.05.2022, 14:03
Z jednej strony ktoś zarzuca pospolitym kibicom komitywe mającą na celu grabież mienia Wisły - CZYLI OBAWIAJĄ SIĘ, z drugiej żądają, aby Kuba oddał stery komuś zupełnie obcemu na pełnym zaufania. Trochę hipokryzją zalatuje.

PS; KOLAIK weź nie piernicz, że powinien być bojkot po zatrudnieniu Wujka, skoro masa expertów wypowiadała się, że to bardzo racjonalny ruch. No, ale jeden Koalik wiedział, że Wuja+Sobol to duet, który nas sprowadzi do 1 ligi, a Paulo Sousa to super trener z kwalifikacjami. Nie było podstaw, aby wrzeć po zatrudnieniu Brzęczka, ale byłyby podstawy, aby jebać zarząd za np zatrudnienie Angielskiego, który w Płocku nic nie ustrzelił, a tu prosze wybił się w radomiaku. To też przemyślana decyzja czy raczej chybił trafił , bierzemy gościa, może się przyda?

KOALIK nieogarze wiesz po co jest np Socios? Po to, aby w hali TSu wyremontować pomieszczenie dla dzieciaków, zrobić im również szatnie i rozwijać wiślackiego ducha przy okazji szkoląc młodzież. Takie idee też są wartościowe, ale co tam... Socios ma wchodzić do szatni i Wujka uczyć trenerki. Masz możliwość decydować co ma robić Socios, zapisuj się, płać składki , będziesz miał prawo głosu , w czym problem? No krytyk i eunuch w pełnej krasie.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2022 o godz. 14:42.

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.05.2022, 14:14
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wrzucam z czystej ciekawości, bo tyle mam pozostało.. taki oto wpis pojawił się na profilu byłego wiceprezesa TS Wisła Rafała Skrzypczyka na Twitterze:
Czy chodzi o piłkarską Wisłę? Być może.. a kim jest tajemniczy K.? Zapewne Kwietniem z Wieczystej..
Gdzie?

Ja widzę tylko to:
https://twitter.com/RafSkrzypczyk/st...76214683209729
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.05.2022, 14:29
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, mój błąd. A ch tym większy skoro sprzedali Lisa Turasom niewypłacalnym (też by pasowało się orientować czy Turasy płacą za piłkarzy czy cyrki robią, oczywiście można znowu powiedzieć, że to nieszczęśliwy zbieg okoliczności dla włodarzy).
Mój błąd i tym bardziej błąd zarządu skoro w zimie rozjebali Guli kadrę, liczyli na uniknięcie spadku, i to rozwalili kadrę tak, ze kasa za transfery idzie w ratach.
Tym bardziej zajebista amatorka. A można było sprzedać w lecie, nawet w ratach ale mieć więcej czasu na zakup nowych piłkarzy i ich aklimatyzację do kolejnego sezonu.

Ten zarząd to są zwykli amatorzy. A tłumaczenie, że wszystko to nieszczęśliwe zbiegi okoliczności i kto mógł je przewidzieć. ....a, 3 lata zbiegów okoliczności, 3 lata walki o utrzymanie. No na prawdę mają pecha. To jak oni takiego pecha życiowego mają to lepiej żeby dalej klubu nie prowadzili.
Ależ oczywiście że amatorzy,Jaroo nikt z tym nie polemizuje.Tylko właśnie trzeba ich punktować za tą amatorke,za brak wyciągania wniosków,za nie uczenie się na błędach a nie pleść coś o chowaniu w norze przytulaniu kasy czy wynoszeniu jej w reklamówkach bo jak im powiesz coś takiego to parskną śmiechem obrócą się na pięcie i tyle z tego będzie.A jak im rzucisz argumenty nie do zbicia to byle .......olo z ich strony nie przejdzie
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 19.05.2022, 14:30
czaro napisał(a):Wyświetl post
Gdzie?

Ja widzę tylko to:
https://twitter.com/RafSkrzypczyk/st...76214683209729
był wcześniej link na sb, ale na koncie RS nie widać go teraz.
Jedyne co jeszcze jest to poniższa wymiana.
Tyle że w takich sytuacjach sprawdzalność takich news-ów, zwłaszcza od osób będących niejako w kontrze do obecnych władz, jest wątpliwa...

https://twitter.com/RafSkrzypczyk/st...07970019205122
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 19.05.2022, 14:32
czaro napisał(a):Wyświetl post
Gdzie?
Usunął i napisał:

Cytat:
Za bardzo obciążała skrzynkę priv. Stay tuned..
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Member

Od: 02.2019

Stary 19.05.2022, 14:34
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony ktoś zarzuca pospolitym kibicom komitywe mającą na celu grabież mienia Wisły - CZYLI OBAWIAJĄ SIĘ, z drugiej żądają, aby Kuba oddał stery komuś zupełnie obcemu na pełnym zaufania. Trochę hipokryzją zalatuje.

Ci wszyscy którzy chcą nowej włądzy chyba zapominają, że do startu Iligi zostało już niecałe dwa miesiące. Na ten moment jedyne co mamy to trenera i dosłownie kilku piłkarzy. Tu trzeba jak najszybciej budować kadrę na przyszły sezon, jakieś większe zmiany wsród zarządu mogą spowodować jeszcze większe problemy. Tym bardziej, że jakoś nie widzę kolejki chętnych do przejęcia naszej Wisły.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 19.05.2022, 14:50
Ok.

MMTS napisał(a):Wyświetl post
Tyle że w takich sytuacjach sprawdzalność takich news-ów, zwłaszcza od osób będących niejako w kontrze do obecnych władz, jest wątpliwa...
No właśnie. Nie chce mi się wierzyć, żeby ktoś był, a gdyby był, żeby była wola oddać klub. I, biorąc pod uwagę ostatnie lata, boję się myśleć, kto by to miał być.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 19.05.2022, 14:56
MMTS napisał(a):Wyświetl post
był wcześniej link na sb, ale na koncie RS nie widać go teraz.
Jedyne co jeszcze jest to poniższa wymiana.

https://twitter.com/RafSkrzypczyk/st...07970019205122
No i właśnie dzięki gawiedzi będą kolejne stresy... Jakbym czytał takie joby jak Kuba obecnie czyta i mu przekazują to chyba też chciałbym odejść, mimo włożonego serca, mimo zaangażowania 1906%, straconego zdrowia i czasu... Jaro ma dość to jest pewne, ale nie dość po porażce tylko po pomyjach jakie gawiedź/swołocz/pospólstwo/plebs wylało na niego.

No nic zobaczymy co prucie się koalika i framata przyniesie. Dodam tylko, że tutaj w ścisłym elitarnym gronie dyskutujemy w miarę normalnie, ale to co się dzieje na FB czy tłiterze to gimbusowskie pojęcie przechodzi.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2022 o godz. 15:10.

Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.05.2022, 15:19
Dokładnie. Całe to żenujące twitterowe towarzystwo powinno się mocno wstydzić. Zestawić ich wypowiedzi na przestrzeni ostatnich dwóch lat, to chorągiewka na wietrze rzadziej zmienia kierunek...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.05.2022, 15:41
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Całe to żenujące twitterowe towarzystwo powinno się mocno wstydzić. Zestawić ich wypowiedzi na przestrzeni ostatnich dwóch lat, to chorągiewka na wietrze rzadziej zmienia kierunek...
Poczytaj sobie co na tym forum jest. Mam nadzieję, że nikt z klubu tego nie czyta.
Jest krytyka (uważałem że polityka transferowa i projekt Guli to ryzykowna zabawa zanim większość załapała że naprawdę możemy spaść) i jest zwykłe oszołomstwo (wiadomo kto). Krytyka się należy, sugerowanie okradania klubu albo jakieś chamskie pojazdy personalne - są niedopuszczalne, chociażby ze względu na wcześniejsze zasługi czy brak alternatyw.

100% poparcia można też odczytywać jako poparcie pracy nad wyjściem z tej trudnej sytuacji.

Ja generalnie jestem zły i rozczarowany polityką sportową klubu, z drugiej strony rozumiem że to nie jest łatwe jednocześnie wychodzić z długów i utrzymać klub, przede wszystkim jednak staram się patrzeć w przyszłość, która będzie wymagająca.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 19.05.2022, 16:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja generalnie jestem zły i rozczarowany polityką sportową klubu, z drugiej strony rozumiem że to nie jest łatwe jednocześnie wychodzić z długów i utrzymać klub, przede wszystkim jednak staram się patrzeć w przyszłość, która będzie wymagająca.
Ja myślę, że jest więcej płaszczyzn działania, które rozczarowują i zasługują na surową krytykę. Po spadku jest we mnie znacznie mniej zrozumienia, bo głównym polem działania klubu piłkarskiego jest gra w piłkę.
Nie ma we mnie optymizmu.
Ale zgadzam się, że trzeba znać proporcje i umiar oraz pamiętać, że brak jest alternatywy.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 19.05.2022, 16:17
Tomasz Ćwiąkała i jego komentarz odnośnie sytuacji Wisły w której się znalazła (od 3:26):

https://www.youtube.com/watch?v=f07Re-Zq79Y
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Stary 19.05.2022, 19:53
Mija trzy lata funkcjonowania w obecnym układzie. Czy ktoś z Was tutaj obecnych jest w stanie wskazać, który z właścicieli odpowiada za którą "działkę" ? Szczerze mówiąc wszystko to domysły, niedomówienia, tweety - potem ich usuwanie, oblężona twierdza i my przeciwko światu. Miało być przejrzyście, miało być transparentnie, tak by przyciągać inwestorów, sponsorów, by kibice wiedzieli na co idzie każda złotówka. Typowy kibic Wisły NIC ku*wa nie wie o tym, jak działa klub. NIC

A ktoś widział jakiekolwiek materiały po meczu w Radomiu ? Konferencja prasowa, kulisy ?

A może chociaż zdjęcia z treningów ? Wszyscy zapadli się pod ziemie, klub teoretyczny, organizacyjnie Wisła Kraków. Tak, mam żal, że został przepalony w piecu największy potencjał kibicowski w Polsce. Największe zbiórki, największe akcje świata sportowego. Wszystko, jak krew w piach. Teraz prędko do Ekstraklasy nie wrócimy. Każdy jeden klub będzie się na nas spinał jak na finał Pucharu Polski ,bo o to przyjeżdża do nas Wisła Kraków i będzie pełny stadion i setki tysięcy przed TV. Każdy mecz, z Sosnowcem, Gdynią, Głogowem, Tychami, Katowicami, to będą dla nich mecze warte więcej, niż nam się może wydawać. Nie wiem, jaki jest plan - natomiast wiem, że tym chowaniem głowy w piasek pluje się nam, kibicom prosto na twarz.

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.05.2022, 20:11
Można zrozumieć, że żeby robić konferencje to trzeba wiedzieć co odpowiedzieć i myślę, że na to będzie jeszcze czas. Ale przeprosić i przyznać się do porażki powinni wszyscy i natychmiast. Na resztę będzie czas po ostatnim meczu.

Niestety nie wszystkich było na to stać i to bardzo dobrze obrazuje z jakim układem mamy do czynienia.

Natomiast to bardzo dobrze, że wszyscy będą się na nas spinać. Może to zmusi wszystkich do mobilizacji, uświadomi że to nie będzie sielanka tylko rzeźnia w każdym meczu. Do tego trzeba się przygotować.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.05.2022 o godz. 20:15.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Stary 19.05.2022, 20:31
Przygotować ? Turaj nie ma żadnego planu sklejanego, a do startu nowego sezonu zostało mniej, niż dwa miesiące!

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 19.05.2022, 21:35
Tutaj do poprawienia jest to co nas zwaliło z ligi, czyli brak woli. Przez ostatnie lata nikt nic nie musiał. Teraz musimy wrócić już za rok. To powinien być cel nadrzędny i bezdyskusyjny od pierwszego treningu przed nowym sezonem.

Każdy z naszych aktualnych grajków może grać dużo lepiej niż gra. Muszą tylko czuć powinność i uwierzyć w siebie.

Po to jest potrzebna zmiana zarządu, ma przyjść nowy wymagający i operatywny, potrafiący spowodować progres u piłkarzy, a nie regres jak w ostatnim roku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.05.2022, 21:40
Ja jednego nie mogę zrozumieć wszyscy jak jeden mąż winni zrobić konferencje mecz z Wartą jest już o pietruszkę. Zamiast tego mamy lakoniczne tweety naszego Trio wybawicieli. Co do przyszłości to ja na nich złamanego grosza bym nie postawił, trzy lata ich rządów zakończone piękna katastrofą. Jedynym realnym rozwiązaniem jest sprzedaż klubu przez aktualnych właścicieli.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 19.05.2022, 21:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tutaj do poprawienia jest to co nas zwaliło z ligi, czyli brak woli. Przez ostatnie lata nikt nic nie musiał. Teraz musimy wrócić już za rok. To powinien być cel nadrzędny i bezdyskusyjny od pierwszego treningu przed nowym sezonem.

Każdy z naszych aktualnych grajków może grać dużo lepiej niż gra. Muszą tylko czuć powinność i uwierzyć w siebie.

Po to jest potrzebna zmiana zarządu, ma przyjść nowy wymagający i operatywny, potrafiący spowodować progres u piłkarzy, a nie regres jak w ostatnim roku.
Yhym. Pod wodzą trenera, który wygrał 1 na 13 spotkań. Co może się nie udać ? Ja wiem, ze Brzęczek nie jest głównym odpowiedzialnym za spadek. Ale skoro nie potrafił nic wykrzesać z tych melepet to jakim cudem ktoś wierzy ze z gorszym składem ogarnie w 1 lidze ? To się po prostu nie uda w tym składzie osobowym. Zarówno właścicielskim, zarządu jak i sztabu.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 19.05.2022, 21:58
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Yhym. Pod wodzą trenera, który wygrał 1 na 13 spotkań. Co może się nie udać ? Ja wiem, ze Brzęczek nie jest głównym odpowiedzialnym za spadek. Ale skoro nie potrafił nic wykrzesać z tych melepet to jakim cudem ktoś wierzy ze z gorszym składem ogarnie w 1 lidze ? To się po prostu nie uda w tym składzie osobowym. Zarówno właścicielskim, zarządu jak i sztabu.
To przecież jasne że skoro mając groźbę spadku za dodatkową motywację Brzęczek niewiele poprawił to teraz też nie ma co na niego liczyć. Natomiast moim zdaniem kluczowy jest zarząd i jasne określenie celu AWANS. A nie brednie jak do tej pory, że "za dwa lata będziemy walczyć o 8 miejsce" Tylko debil może takie coś opowiadać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 19.05.2022, 22:04
Jaki awans, już ktoś tam się wypowiadał, że 1 liga to nie taka łatwa sprawa, że jest opanowana przez inne zespołu, w której są w niej od lat i mają większe doświadczenie jak grać w tej 1 lidze.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁY KRAKÓW 2000-2004

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 19.05.2022, 22:09
nero napisał(a):Wyświetl post
Jaki awans, już ktoś tam się wypowiadał, że 1 liga to nie taka łatwa sprawa, że jest opanowana przez inne zespołu, w której są w niej od lat i mają większe doświadczenie jak grać w tej 1 lidze.
To akurat dobry znak, przynajmniej jeden ogarnięty człowiek na pokładzie, który zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 19.05.2022, 22:14
To jest takie za przeproszeniem p.....olenie w piłkę gra się wszędzie tak samo trzeba strzelać bramki i bramek nie tracić. Liga opanowana? Ktoś klątwę rzucił? Jak będziemy dobrze grać walczyć i wierzyć w siebie to awansujemy. Jak będziemy już na wstępie szukać alibi to od razu przyznajmy że kontynuujemy ostatnie 3 lata degrengolady.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Obserwator
Junior Member

Od: 01.2004

Stary 19.05.2022, 22:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Poczytaj sobie co na tym forum jest. Mam nadzieję, że nikt z klubu tego nie czyta.
Czyta. Od lat. Wielu. Takie hobby.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 19.05.2022, 23:41
Obserwator napisał(a):Wyświetl post
A Waćpan ktoś za jeden?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.05.2022, 09:49
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie no, jasne, najlepiej założyć że pierwszoligowi rywale uklękną na boisku porażeni majestatem Wisły, albo ze strachu oddadzą mecze walkowerem. To jest dobre podejście, godne Wisły Kraków.
Tylko że myśląc w ten sposób s.......iliśmy się właśnie z ligi więc pokora nie zaszkodzi. Ja bym jednak wolał żeby w klubie potraktowano pierwszą ligę poważniej niż Ekstraklasę...

Obserwator napisał(a):Wyświetl post
A mówiłem wam żeby nie polecać dla jaj Ondraszka do klubu, to myśleliście że żartuję. Ty było zbyt głupie żeby mogło być przypadkiem...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2022 o godz. 09:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 20.05.2022, 09:58
Ale dlaczego oni biorą z forum te najgłupsze pomysły?

Jeśli chodzi o krytykę właścicieli i zarządu to zwróciłbym uwagę na głos Ćwiąkały. My jesteśmy blisko klubu, więc w jedna albo drugą stronę wychylamy się przez emocje, wielu dziennikarzy ma małą wiedzę, co się dzieje w klubie albo nie dojeżdża z intelektem. Ćwiąkała zawsze wydawał się bystry i teraz jego wypowiedź też wydaje się sensowna.

Podobnie Trela, choć on wydaje się bardziej zaangażowany w temat, więc i ma wyrobione zdanie przez pryzmat którego patrzy na sprawę..

Mimo wszystko Wojtowicz i Karcz wypowiadają się dość przytomnie, ale ich cenię mniej.

Z Kosą się też zgadzam, ale tu argument z kompetencji dziennikarskich nie działa.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 20.05.2022, 10:36
Kazdy kto choć troche uzywa mózgu dojdzie do wniosku ze spadlismy z ligi na wlasne zyczenie. Przez chory uklad rodzinno przyjacielski, przez 3 lata zlej budowy druzyny i przez przeciętnych kopaczy ale ich bym jeszcze najbardziej rozgrzeszyl, bo sa przeciętnymi zawodnikami i im potrzeba dobrych warunków do gry, czystej glowy a nie chorych wlascicieli.

W 90 procentach to zjebal nasz zarzad, Kuba sie napinal jak to wszystkiego musi pilnować bo nikt nic nie umie, Królewski na tweeterach chce krolowac, myśleli ze gadaniem i rodzinka zbudują Wisłę, poczatkowo w zimie brak transferow, pomyśleli ze moga grac bez napastnika, sprzedać dwoch najlepszych pilkarzy zima i jakoś to sie dociagnie do lata a później sie od nowa zacznie kolejny sezon.

No i jak widac niezle sie przejechali. Albo zla wola i robili pod gorke Guli, zeby wsadzić swojego na trenera, albo głupota bo widząc ze plan Pasieczny-Gula sie sypie i juz w tamtym roku ledwo punktujemy to jak można było jeszcze sie pozbyć 2, a z Forbesem 3 najlepszych piłkarzy i w zamian nie sciagnac nikogo na ich miejsce. Tragedia.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów