The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pi0tr3k94
Member

Od: 02.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.05.2022, 06:17
Panowie chyba zapominacie, że Wisła to nie jest niekompetentny zarząd ani tą zgraja międzynarodowego szrotu, tylko My - Kibice. Wiem że w....ienie wylewa się z każdego z nas, ale ja jednak na warte się wybieram. Mam nadzieję że pełen stadion w....ionych kibiców zostanie tej międzynarodowej zbieraninie na długo w głowie. Przy pustym stadionie odbębnią ostatni mecz jak sparing bez żadnego zaangażowania. Potem szybki out z klubu, wakacje szukanie nowego frajera który zgodzi się podpisać kontrakt. A my zostaniemy z pierwszą ligą którą nam ugrali. Chodźmy na ten stadion, pokażmy że jesteśmy najlepszymi kibicami w kraju, pokażmy że w naszym przypadku Wierność to nie tylko pusty slogan na szalikach. A nasi kopacze niech na długo zapamiętają złość kibiców za to co im zaserwowali w tym sezoniem
Odpowiedz cytując
Krzysiek Grabski
Member

Od: 04.2010

Stary 16.05.2022, 06:28
Życzę Wam powrotu na Wasze ekstraklasowe miejsce już za rok.
Trzymajcie się zdrowo.
Pozdrawiam z Warszawy.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 16.05.2022, 07:08
Nie idę i mam nadzieję, że jak najwiecej ludzi myśli podobnie. Pusty stadion w tym meczu powinien dać włodarzom do myślenia.

w przyszłym sezonie oczywiście karnet.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 16.05.2022, 07:33
Nie wiem czy pójdę.

Bilet kupię.

na 1 ligę będę chodził. Jakaś odmiana XD

można zrobić grilla na błoniach. 10 tysięcy ludzi, będzie fajnie
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 16.05.2022 o godz. 07:50.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.05.2022, 07:45
Krzysiek Grabski napisał(a):Wyświetl post
Życzę Wam powrotu na Wasze ekstraklasowe miejsce już za rok.
Trzymajcie się zdrowo.
Pozdrawiam z Warszawy.
Dzięki wielkie
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.05.2022, 07:49
Nie chcialbym zobaczyc w tym meczu Kliemnta, Skvarke Fazlagica. Mecz o nic ale niech oni lepiej juz nie graja.
Dawno nie bylo takiego luznego meczu o nic
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.05.2022, 07:51
Przedziwny, absurdalny, irracjonalny i specyficzny mecz się szykuje.. dlatego wybiorę się na Reymonta z ciekawości.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 16.05.2022, 09:12
Z szacunku dla zmarłego Smoka- śp. Stanisława Sękiewicza czy śp. Julii Kmiecik nie wyobrażam sobie żeby nie było mnie na ostatnim meczu w Ekstraklasie.

Biorę jeszcze znajomych, którzy ostatni raz byli na stadionie przed koronawirusem, trzeba godnie pożegnać się, bo nie wiadomo kiedy znowu wrócimy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 16.05.2022 o godz. 10:21.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 16.05.2022, 09:27
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
wybacz ale przez 23 lata chodzenia na mecze ,dzis jednak umarała jakaś częśc mnie.Niech kazdy po swojemu to przezyje

ja jednak niemam zamiaru zaklaskać żadnemu z tych piłkarzy,nawet gdyby Warte ograli 10:0.
Wybaczam
Niech każdy robi jak uważa, ja podobnie 30 lat chodzenia, różne rzeczy człowiek widział, każdy z nas jest wkurzony więc Ci co chca przyjdą inni nie nikogo nie mam zamiaru namawiac.
Ważne żeby z Wisłą być na dobre i na złe
pozdro!
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.05.2022, 19:46
Byłem w 1994 roku na ostatnim meczu z ŁKS gdzie było 300 osób , będę i teraz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.05.2022, 23:08
To może być ostatni mecz na wiele lat. W tym momencie na tyle nie wiadomo jak szybko wrócimy, że wypada się pożegnać z ekstraklasa. W najlepszy możliwy sposób.

Fajnie jakby chociaż Brzęczek posłał w bój tylko tych grajków na których można liczyć na następny sezon lub są naprawę jakas wartością dla drużyny (Gio, Poletaovic).

Kliment, Skvarki, Hanouski niech się nawet nie pokazują.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 16.05.2022, 23:15
Ludzie czy Wy zyjecie na innej planecie? Nawet jesli zdobylibysmy MP to po sezonie GIO nie ma.... Już któryś raz czytam, że fajnie jakby został. Oczywiscie, że tak, ale brak GIO nie jest związany z naszą degradacją.

Odpowiedz cytując
Armin
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 17.05.2022, 07:11
Gin napisał(a):Wyświetl post
Byłem w 1994 roku na ostatnim meczu z ŁKS gdzie było 300 osób , będę i teraz.
Nie zapomnij o dopingu przez cały mecz, im więcej takich kibiców tym w klubie tym obraz rzeczywistości dla osób zarządzających będzie nieczytelny, pełny stadion to znaczy że jest wszystko ok - trzeba utrzymać ten kierunek. Ludzie są z nami.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 17.05.2022, 08:01
@Armin- jak już piszesz o obrazie rzeczywistości to prawdziwym jej wyznacznikiem będzie ilość sprzedanych karnetów na pierwszą ligę oraz frekwencja na pierwszych meczach.

Mecz z Wartą nie będzie miarodajny do takich ocen, ponieważ ludzie mają karnety, kupili wcześniej bilety i przyjdą się pożegnać z Ekstraklasą bez względu na wszystko.

Co do nowego sezonu to część ludzi na pewno przestanie chodzić na pierwszą ligę, frekwencja spadnie to wtedy będziesz miał swój prawdziwy obraz rzeczywistości, ale daj się ludziom w spokoju pożegnać.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 17.05.2022 o godz. 08:42.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.05.2022, 09:20
A jak spadniemy do II ligi, to też wszyscy przyjdą na ostatni mecz, żeby się pożegnać z I ligą? Dajcie spokój, jeśli iść na ten mecz, to nie z żadnych sentymentów, tylko dlatego, żeby jasno wyrazić co sądzimy o zarządzaniu tym klubem i "grze" naszych kopaczy.
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member

Stary 17.05.2022, 14:59
wpuszczają z maczetami czy trzeba je jakos przemycić ?
Odpowiedz cytując
anonimowyalkoholik
Member

Od: 08.2010

Stary 17.05.2022, 18:26
Nie da się czytać Waszych wypocin.
Wisła to nie zarząd, marni kopacze, stadion (stocznia), tylko MY kibice.
Bez nas Wisła nie istnieje, albo skończy w okręgówce.

Mamy prawo być w....ieni na patałachów, którzy nie potrafią grać w piłkę, nie starają się lub popełniają tragiczne błędy.

Mamy prawo w....iać się na zarząd i trenerów. Brak pomysłów, tragiczne wybory, złe decyzje itp.

Mamy prawo ogólnie się w....iać (nie chce mi się pisać tu eseju), ale bez nas klub czeka zagłada.
Mniej kibiców lub ich brak, to spadek finansów. Mniej kibiców to mniejsze wpływy z biletów, z pamiątek klubowych, z przyszłych praw transmisyjnych, brak sponsorów, brak ogólnie pieniędzy.

Możemy psioczyć, że pieniądze, które klub zarobi dzięki kibicom nic nie dadzą, bo marni piłkarze, bo zarząd zły, bo trener wuefista itp. Jednak lepiej się rozczarować przez gówniane decyzje, gównianą grę niż być odpowiedzialnym za okręgówkę, bo się wszyscy wypinamy.

Apeluję do wszystkich o kupowanie biletów i przybywanie na stadion.
Wszystkim partaczom należy "podziękować", ale klubu zostawić nie możemy!
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 17.05.2022, 19:06
Alkoholik, zmiany na gorze musza byc!
Powód: Literowka
Ostatnio edytowane przez ReMix : 17.05.2022 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.05.2022, 21:38
niektórzy to sie mentalnie zatrzymali chyba w latach 90tych
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 17.05.2022, 21:44
anonimowyalkoholik napisał(a):Wyświetl post
Nie da się czytać Waszych wypocin.
Wisła to nie zarząd, marni kopacze, stadion (stocznia), tylko MY kibice.
Bez nas Wisła nie istnieje, albo skończy w okręgówce.

Mamy prawo być w....ieni na patałachów, którzy nie potrafią grać w piłkę, nie starają się lub popełniają tragiczne błędy.

Mamy prawo w....iać się na zarząd i trenerów. Brak pomysłów, tragiczne wybory, złe decyzje itp.

Mamy prawo ogólnie się w....iać (nie chce mi się pisać tu eseju), ale bez nas klub czeka zagłada.
Mniej kibiców lub ich brak, to spadek finansów. Mniej kibiców to mniejsze wpływy z biletów, z pamiątek klubowych, z przyszłych praw transmisyjnych, brak sponsorów, brak ogólnie pieniędzy.

Możemy psioczyć, że pieniądze, które klub zarobi dzięki kibicom nic nie dadzą, bo marni piłkarze, bo zarząd zły, bo trener wuefista itp. Jednak lepiej się rozczarować przez gówniane decyzje, gównianą grę niż być odpowiedzialnym za okręgówkę, bo się wszyscy wypinamy.

Apeluję do wszystkich o kupowanie biletów i przybywanie na stadion.
Wszystkim partaczom należy "podziękować", ale klubu zostawić nie możemy!
I to jest głos rozsądku. Jedynym efektem odwrócenia się kibiców od klubu będzie jego upadek - to nie jest jakiś sztuczny twór utrzymywany przez miasto. Wisła żyje tylko z kibiców.

Każdy robi co uważa za słuszne ale nie ma co udawać, że jakikolwiek bojkot wyjdzie klubowi na dobre. To będzie raczej ostatni gwóźdź do trumny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 17.05.2022, 22:18
Bluza Wierność będzie idealna

Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 17.05.2022, 22:31
https://pbs.twimg.com/media/ETOHSQvWkAIx598.jpg
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 18.05.2022, 09:52
Cytat:
odwrócenia się kibiców od klubu
Większość zgłaszająca chęć NIEprzyjścia na najbliższy mecz jednak deklaruje kupienie biletu i dalsze wspieranie Klubu w I lidze. Tego chyba nie można nazwać odwróceniem się od klubu?

Myślę, że każdy z nas chciałby jakoś zamanifestować totalne wk...ie i brak zgody na kontynuacje obranego kierunku, ale każdy inaczej widzi sposób na to.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 18.05.2022, 09:58
Trzeba sobie zadać pytanie, do czego miałby bojkot doprowadzić.

Moim zdaniem to będzie totalny upadek. Prawdopodobnie bojkot=bankructwo. Tego chcecie?

Są inne mechanizmy wywierania wpływu na to, co się dzieje w klubie, niż jego celowe wyniszczanie finasnowe.

Na meczu WSZYSCY NA CZARNO.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.05.2022, 11:37
Np ostrzał racami
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.05.2022, 14:05
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Np ostrzał racami

no i dodatkowo 10 znaków
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
kibic12
Junior Member

Od: 02.2014

Stary 18.05.2022, 14:12
Ludzie brak słów jak się niektórych słucha. Z Wisłą na dobre i na złe. Tylko z naszą pomocą możemy odbudować Wisłę. Dlatego wszyscy na mecz! Na 1 ligę musi być 15 tys karnetów,dzięki temu będzie większy budżet. Popatrzcie na Widzewa w 3 lidze 15 tyś karnetów. Kto mówi o bojkocie nie jest godny nazywania Wiślakiem. Czy myślicie, że smok by przestał chodzić
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 18.05.2022, 14:41
No nic.... trza iść na mecz...

Pokazać Polsce siłę Armii Białej Gwiazdy.

Trza kupić karnet na 1 lige i wierzyć,a do domu kupić piwko Wiślackie za 6,49zł i podumać, tak jak wczoraj uczyniłem.

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 18.05.2022, 14:54
rany, nie chodzi o żaden bojkot klubu, tylko wyrażenie jasno naszego - mówiąc delikatnie - niezadowolenia i rozczarowania obecnym stanem, spadkiem, zarządem, prywatnym folwarkiem Kuby i tak dalej.

Jeżeli w klubie zajdą głębsze zmiany, a znajomych będzie zastępować się profesjonalistami, a cel będzie postawiony jasno i klarownie - to sam chętnie kupie karnet na 1 ligę. Jeżeli natomiast nie zmieni się nic, dalej będziemy upadać sportowo i organizacyjnie przez kolejne lata, to mam temu przyklaskiwać na stadionie?
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 18.05.2022, 17:51
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
No nic.... trza iść na mecz...

Pokazać Polsce siłę Armii Białej Gwiazdy.

Trza kupić karnet na 1 lige i wierzyć,a do domu kupić piwko Wiślackie za 6,49zł i podumać, tak jak wczoraj uczyniłem.
Bardziej ciekawi mnie czy karnety/bilety na 1-szą ligę będą w TEJ SAMEJ cenie co dotychczas, czy jednak będą obniżki? Pytam z ciekawości bo nie będę zaskoczony jeżeli będziemy mieli najwyższe ceny biletów a grać o połowę tabeli
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów