The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.06.2021, 07:48. Typer EURO 3 kolejka 20.06-23.06
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.06.2021, 11:26
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 1-0
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2:0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 1:2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 1:0
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0:2
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 0:0
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1:0
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1:3
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0:2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1:0
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 3:2
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 0:1
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.06.2021, 13:30
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2-0
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2:1
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0:3
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 1:1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0:3
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 0:1
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 2:0
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1:2
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0:4
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1:0
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2:0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 2:3
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.06.2021, 10:18
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2:1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 3:1
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 2:2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 1:2
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 2:2
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 2:1
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1:2
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1:2
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 1:2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 2:1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 3:1
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 2:2
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
hoffek77
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 19.06.2021, 10:36
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 0:1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2:0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0:2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2:1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0:3
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1:2
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 2:1
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 0:1
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0:2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1:1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2:0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1:1
Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 19.06.2021, 12:01
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2:1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2:0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0:3
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2-0
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0:3
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1:2
Londyn Czechy - Anglia 1-2
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1-0
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0:2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1:1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2:0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1:2
Ostatnio edytowane przez Tobi1906 : 20.06.2021 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 19.06.2021, 14:41
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 1:2
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 3:0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0:4
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 1:1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0:3
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1:2
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1:3
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 2:1
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0:4
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 2:1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2:1
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1:1


Kiedy będzie jakieś podsumowanie? Po fazie grupowej czy na czekamy do końca mistrzostw?
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.06.2021, 06:36
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 1-1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2-1
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 1-2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2-1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 1-3
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1-0
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 2-0
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1-1
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 1-4
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1-2
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 3-2
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 2-2
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 20.06.2021, 10:48
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2-1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 0-0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0-2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2-2
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0-1
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 0-3
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1-0
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 0-0
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0-1
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1-1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 4-0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1-1
Odpowiedz cytując
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.06.2021, 10:55
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2-1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2-0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0-2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2-1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0-2
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1-2
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 2-1
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1-2
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0-2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 0-1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 3-0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1-2
Odpowiedz cytując
MarekD303
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.06.2021, 11:09
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 1-1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2-1
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0-2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 1-1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0-1
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1-2
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1-1
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1-2
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0-2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 0-1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 3-1
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1-1
Odpowiedz cytując
AniaD303
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: D303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.06.2021, 11:13
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2-0
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2-0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0-3
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2-1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 1-3
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1-1
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 2-1
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1-3
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 1-2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1-1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2-0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 2-1
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
Odpowiedz cytując
Jachu
Junior Member
 
Od: 07.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.06.2021, 12:20
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2:1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2:1
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0:2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 1:1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0:4
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1:2
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 2:1
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1:2
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0:2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1:2
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2:0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1:1
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 20.06.2021, 13:13
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 2-1
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2-1
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 1-2
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2-2
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0-1
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 0-2
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1-0
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 0-0
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0-1
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 0-1
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2-0
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1-2
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.06.2021, 13:30
20.06 18:00 Grupa A, Baku Szwajcaria - Turcja 1:2
20.06 18:00 Grupa A, Rzym Włochy - Walia 2:0
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 0:3
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2:2
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 0:2
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 1:1
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1:2
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1:1
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0:3
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 2:0
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 3:1
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 2:2
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.06.2021, 17:35
21.06 18:00 Grupa C, Amsterdam Macedonia Północna - Holandia 1:3
21.06 18:00 Grupa C, Bukareszt Ukraina - Austria 2:1
21.06 21:00 Grupa B, Sankt Petersburg Finlandia - Belgia 1:3
21.06 21:00 Grupa B, Kopenhaga Rosja - Dania 0:1
22.06 21:00 Grupa D, Glasgow Chorwacja - Szkocja 1:1
22.06 21:00 Grupa D, Londyn Czechy - Anglia 1:2
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 1:2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1:2
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 3:1
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 1:2
Odpowiedz cytując
Tabor1906
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.06.2021, 10:51
23.06 18:00 Grupa E, Sewilla Słowacja - Hiszpania 0-2
23.06 18:00 Grupa E, Sankt Petersburg Szwecja - Polska 1-0
23.06 21:00 Grupa F, Monachium Niemcy - Węgry 2-1
23.06 21:00 Grupa F, Budapeszt Portugalia - Francja 0-1
AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum
Reklama



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:33.