The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.06.2013, 14:29
Pytanie z ciekawości:
Czy Włoch dogada sie z Hiszpanem?
Czy Portugalczyk dogada sie z Hiszpanem?
czy Portugalczyk dogada sie z Włochem ?
Oczywiście rozmawiając każdy w ojczystym języku

Jakie języki panują tudzież jakimi można sie spokojnie dogadać w Chorwacji, Grecji, Egipcie, Portugalii,na Cyprze, na Malcie oraz Hiszpanii ?
Powód: W sumie to oba pytania z ciekawości
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 25.06.2013 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując
jakkfk
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 25.06.2013, 14:44
Lody włoskie w Krakowie, takie z posypkami, orzechy itd, ewentualnie z dobrą polewą czekoladową, gdzie?
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 25.06.2013, 16:45
jakkfk napisał(a):Wyświetl post
Lody włoskie w Krakowie, takie z posypkami, orzechy itd, ewentualnie z dobrą polewą czekoladową, gdzie?
Jakieś 2 msc temu jadłem zajefajne oryginalne lody ....z SYCYLII-przed Dworcem w Płaszowie..(w pizzerii po prawej stojąc frontem do wejścia
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 25.06.2013, 16:58
Co ciekawe bardzo dobre lody włoskie są też przed Galerią Krakowską w tym takim różowym pojeździe,spodziewałem się raczej papki dla turystów,i mile się zaskoczyłem.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 25.06.2013, 17:42
czy jak netia obniżyła mi rachunek za internet to jest to podstawą do zerwania umowy bez żadnych konsekwencji finansowych?
I
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 25.06.2013, 18:19
Czy polecacie usługi OpenFinance?
Faktycznie są wstanie mieć lepsze oferty niż bezpośrednio w banku?
Czy warto podpisywać umowę kredytową za ich pośrednictwem?
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁA KRAKÓW 00-04

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 25.06.2013, 19:18
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Poleci ktoś kumatego ortopedę (kolano)?
Mnie kolano (artroskopia łąkotka) robił i potem leczył dr Mierniczek, ale to było chyba jakieś 10 lat do tyłu. Kiedyś to był jeden z najlepszych speców w Krakowie. Kliknij sobie w google to nazwisko. Ja polecam.
Odpowiedz cytując
mcickx
Junior Member

Od: 10.2005

Stary 26.06.2013, 09:28
Możecie polecić jakieś ciekawe miejsce na weekendowy wypad z dziewczyną? Najlepiej gdzieś niezbyt daleko od Tarnowa/Krakowa
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 26.06.2013, 09:52
Barti napisał(a):Wyświetl post
Mnie kolano (artroskopia łąkotka) robił i potem leczył dr Mierniczek, ale to było chyba jakieś 10 lat do tyłu. Kiedyś to był jeden z najlepszych speców w Krakowie. Kliknij sobie w google to nazwisko. Ja polecam.
NEVA!

Pardała Tomasz szpital św.Rafała na Piaskach

albo na Wiśle w tym ortoresie czy jak to sie zwie.

ale na łąkotke to Ci byle jaki ortopeda potrzebny,bo tego sie nie da zjebac
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 26.06.2013, 15:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
NEVA!

Pardała Tomasz szpital św.Rafała na Piaskach

albo na Wiśle w tym ortoresie czy jak to sie zwie.

ale na łąkotke to Ci byle jaki ortopeda potrzebny,bo tego sie nie da zjebac
Czyżbyś miał jakieś niemiłe wspomnienia? Ja Ci powiem że zanim trafiłem do Mierniczka miałem dwa razy nogę w gipsie i ściąganą krew. Jeden z pseudo specjalistów na pogotowiu w Żeromskim (ponoć lekarz od sportowców) zapakował nogę w gips, gdzie nie miał w ogóle prawa tego robić. Dopiero Mierniczek poprawnie zdiagnozował kolano. Łąkotka, uszkodzona chrząstka stawowa, jakby ktoś wrzucił granat - to cytat. Zrobił artroskopię, potem dawał zastrzyki na odbudowę chrząstki czy coś... Na tej podstawie polecam człowieka... Ale tak jak mówię, to było ponad 10 lat temu a medycyna idzie do przodu Kolega musi sam zrobić rozeznanie...
Odpowiedz cytując
Zola
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 26.06.2013, 17:25
Mam słuchawkę bluetooth Nokia BH-110, która może byc powiazana z 2oma telefonami jednoczesnie.
I z HTC One V mi elegancko sie polaczyla, telefon ja wygruwa, etc, natomiast z Nokią 6500slide się nie połączy :/ telefon w ogóle nie wyszukuje tej słuchawki. Wiem, ze ten bluethoot jest kompatybilny z tym modelem Nokii. Chyba wszystkie mozliwe fora przepatrzone...Czy jest ktoś kumaty i pomoże?
Jeśli tak, to zapraszam PRIV!

Z góry Wielkie Dzięki

Odpowiedz cytując
mcickx
Junior Member

Stary 27.06.2013, 09:53
Cytat:
Czyżbyś miał jakieś niemiłe wspomnienia? Ja Ci powiem że zanim trafiłem do Mierniczka miałem dwa razy nogę w gipsie i ściąganą krew. Jeden z pseudo specjalistów na pogotowiu w Żeromskim (ponoć lekarz od sportowców) zapakował nogę w gips, gdzie nie miał w ogóle prawa tego robić. Dopiero Mierniczek poprawnie zdiagnozował kolano. Łąkotka, uszkodzona chrząstka stawowa, jakby ktoś wrzucił granat - to cytat.
Z kolanami nie ma żartów, przekonałem się na własnej skórze. W szpitalu drugi dzień po urazie też chcieli ładować w gips nie robiąc prześwietlenia, jedynie "badając" ręką.. Oczywiście się nie zgodziłem.
Rekonstrukcje ACL, robiłem w Mielcu u Pana Mirosława Midury (przyjmuje również w Tarnowie) i szczerze polecam, bardzo dobry specjalista. Teraz jestem 9 miesięcy po operacji, wszystko wygląda dobrze, biegam, nic nie boli więc jestem zadowolony Teraz czekać tylko żeby znowu zasadzić pare siatek juniorom Wisły na turnieju w Pleśnej (o ile się znowu odbędzie )

I podbijam swoje pytanie, znacie jakieś ciekawe miejsca na wypad z laską, niedaleko trn/krk ? Jakieś zalewy czy coś? Tanie jakieś noclegi? Wszelkie info przydatne
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2013, 10:17
Barti napisał(a):Wyświetl post
Czyżbyś miał jakieś niemiłe wspomnienia? Ja Ci powiem że zanim trafiłem do Mierniczka miałem dwa razy nogę w gipsie i ściąganą krew. Jeden z pseudo specjalistów na pogotowiu w Żeromskim (ponoć lekarz od sportowców) zapakował nogę w gips, gdzie nie miał w ogóle prawa tego robić. Dopiero Mierniczek poprawnie zdiagnozował kolano. Łąkotka, uszkodzona chrząstka stawowa, jakby ktoś wrzucił granat - to cytat. Zrobił artroskopię, potem dawał zastrzyki na odbudowę chrząstki czy coś... Na tej podstawie polecam człowieka... Ale tak jak mówię, to było ponad 10 lat temu a medycyna idzie do przodu Kolega musi sam zrobić rozeznanie...
hehe złych wspomnień nie miałem, ale mozna powiedziec ze siedze w temacie

wśród rekonstrukcji ACL na topie jest reha sport z Poznania,potem Żory ale niedługo potem jest Pardała.

co do twojego zabiegu rozumiem ze dostałes na kolano zastrzyku synvisc (3 zastrzyki). Który stopien chondromolacji miałes?

a to ze zjebali ci na pogotowiu to normalne, jak tam na dyzurach masz okulistów czy cos.
Ja sam miałem juz 2x rek ACL 3x artro, jesteem 11 miesięcy po zabiegu od 3 miesiecy gram w piłke

Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.06.2013, 11:10
Mam problem z internetem mobilnym (T-Mobile)... Mianowicie ani tablety, ani telefon nie mogą się połączyć z wifi. Mógłby ktoś pomóc w tej sprawie i podpowiedzieć w czym leży problem, jak ustawić modem, urządzenia?
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.06.2013, 11:50
Wie ktoś gdzie mogę kupić taką bluzę ? (Wiem,że model trochę niefortunny ale nie było innego )

Ostatnio edytowane przez blanco : 27.06.2013 o godz. 12:00.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
mcickx
Junior Member

Stary 27.06.2013, 13:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ja sam miałem juz 2x rek ACL 3x artro, jesteem 11 miesięcy po zabiegu od 3 miesiecy gram w piłke
aż tak szybko? Mi lekarz odrazu powiedział że powoli do sportu można wracać po około 6-7miesiacach a żebym o graniu w piłke nie myślał wcześniej niż po 9-10 miesiącach. Zabieg miałem robiony pod koniec października, później robiłem ćwiczenia, dosyć dużo pływałem i troche jeździłem na rowerku stacjonarnym, a biegać zacząłem ok 2 miesiące temu (2-3 razy w tyg ok 30min). Ogólnie radził się nie spieszyć i robić wszystko z głową, zwłaszcza że miałem delikatnie ponad rok przerwy od jakiegokolwiek ruchu, dlatego też nie pcham się narazie nawet na żadnego orlika bo się po prostu boje (może to też troche kwestia psychiki - nie czuje na siłach:().
No ale trudno, może Wisła się mną jeszcze zainteresuje skoro testują jakichś romów-amatorów
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 29.06.2013, 12:25
Jakim programem najlepiej stworzyć własny filmik złożony z krótkich filmików i zdjęć?
Coś prostego w obsłudze potrzebuję.

Gdzie taki program można za darmo pobrać?
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 29.06.2013, 15:21
mcickx napisał(a):Wyświetl post
aż tak szybko? Mi lekarz odrazu powiedział że powoli do sportu można wracać po około 6-7miesiacach a żebym o graniu w piłke nie myślał wcześniej niż po 9-10 miesiącach. Zabieg miałem robiony pod koniec października, później robiłem ćwiczenia, dosyć dużo pływałem i troche jeździłem na rowerku stacjonarnym, a biegać zacząłem ok 2 miesiące temu (2-3 razy w tyg ok 30min). Ogólnie radził się nie spieszyć i robić wszystko z głową, zwłaszcza że miałem delikatnie ponad rok przerwy od jakiegokolwiek ruchu, dlatego też nie pcham się narazie nawet na żadnego orlika bo się po prostu boje (może to też troche kwestia psychiki - nie czuje na siłach:().
No ale trudno, może Wisła się mną jeszcze zainteresuje skoro testują jakichś romów-amatorów
no szybko, ale ja po prostu jestem w gorącej wodzie kąpany.
22 lipca minie rok od zabiegu, a dopiero wczoraj pierwszy raz grałem bez stabilizatora, w samej gównianej opasce uciskowej...i było zajebiscie.
No ale trzeba zaznaczyć ze ja od 2 tygodnia od zabiegu siłka, basen, rower + dodatkowe ćwiczenia.Wiem jak ważny jest mocny mięsień, wieć go robiłem. Ja np. w ogóle nie biegałem -bo nie lubie. Tylko za piłką jak juz
polecam animal flexa na stawy.

Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 29.06.2013, 22:11
jakby ktoś pracował w jakiejś hurtowni z częściami do samochodów to proszę o pw mam pytanie
Odpowiedz cytując
Manson33
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 29.06.2013, 23:31
Proud napisał(a):Wyświetl post
Jakim programem najlepiej stworzyć własny filmik złożony z krótkich filmików i zdjęć?
Coś prostego w obsłudze potrzebuję.

Gdzie taki program można za darmo pobrać?
W Windows 7 masz Windows Live Movie Maker.
Prosty i skuteczny.

Poniżej masz bezpłatną wersję dla XP/Vista/7 programu
Windows Movie Maker:

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-...ows,11546.html

Codziennie możesz zaglądać pod ten adres: http://www.giveawayoftheday.com/
zawsze jakaś pełna wersja wszelakiego oprogramowania, edytory filmów też się
trafiają.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 30.06.2013, 19:07
Witam,
szukam kogoś kto zajmuje się robieniem ston internetowych.
Ewentualnie kogoś kto jest w stanie godną zaufania osobę polecić.

Chodzi mi o zrobienie strony internetowej ligi futsalowej: tabele, strzelcy, terminarz, zdjecia z meczów.
Ostatnio edytowane przez Worcester : 30.06.2013 o godz. 19:31.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
Szczepan_TS
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 03.07.2013, 20:48
Pytanie sportowe.
Potrzebuję przykładu, kiedy jeden klub umawia się z drugim, że ten będzie dla niego drużyną satelicką.
Ewentualnie inna przykład współpracy tego typu. Chodzi o jakiś klub piłkarski.

Z góry dzięki!

... i z daleka niech śmigają policyjne koguty.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 03.07.2013, 21:00
Szczepan_TS napisał(a):Wyświetl post
Pytanie sportowe.
Potrzebuję przykładu, kiedy jeden klub umawia się z drugim, że ten będzie dla niego drużyną satelicką.
Ewentualnie inna przykład współpracy tego typu. Chodzi o jakiś klub piłkarski.

Z góry dzięki!

Kluby satelickie, współpracujące z Ajaksem:

Germinal Beerschot Antwerpia
Beijing Guo'an
Ajax Kapsztad
HFC Haarlem
FC Volendam
FC Omniworld
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 03.07.2013, 21:04
BARDZO ważna i pilna sprawa (przepraszam za wersaliki)

Gdzie kupię w Krakowie kwiaty w ... nocy, konkretnie 4-5 rano. Jutro przywożę żonę ze szpitala z córeczką. Help dziewczyny i chłopaki...

Rynek? Stoją panie w nocy? Chyba nie...
Ostatnio edytowane przez Kaan : 03.07.2013 o godz. 21:07.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.07.2013, 15:57
pytanie pewnie już było, ale nie mogę znaleźć. Gdzie i jakie darmowe studia? chodzi tylko o legitymacje i zniżkę
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 05.07.2013, 19:05
jest jakaś stronka, bądź też portal ze wszystkimi przetargami ogłaszanymi na internecie?
kojarzy ktoś coś takiego... ?
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.07.2013, 19:55
Kaan napisał(a):Wyświetl post
BARDZO ważna i pilna sprawa (przepraszam za wersaliki)

Gdzie kupię w Krakowie kwiaty w ... nocy, konkretnie 4-5 rano. Jutro przywożę żonę ze szpitala z córeczką. Help dziewczyny i chłopaki...

Rynek? Stoją panie w nocy? Chyba nie...
Giełda kwiatowa, czynna od 4 nad ranem, Balicka. Tylko to jest pewne, przynajmniej z mojej strony.

South napisał(a):Wyświetl post
pytanie pewnie już było, ale nie mogę znaleźć. Gdzie i jakie darmowe studia? chodzi tylko o legitymacje i zniżkę
AP Edukacja, Cosinus, każda generalnie szkoła policealna.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 09.07.2013, 10:45
Co to za ....a matoł łazi po całym mieście i maluje tekst "cukse" na murach ?
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 10.07.2013, 00:38
W jakich godzinach czynne są kasy biletowe na Dworcu Głównym PKP? Oczywiście w Krakowie
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.07.2013, 16:29
czy ktoś z forumowiczów spawa (ma spawarkę i umie sie nią posługiwać)

?

oczywiscie zapraszam na prv
Ostatnio edytowane przez Sialalalala : 10.07.2013 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów