The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.09.2021, 11:37
no dobra, ale rozmowa poszła w jakieś tematy trasferowo-taktyczne , a tymczasem nie ma jasnej odpowiedzi na kluczowe pytanie :

czy zapieprzali ?
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 20.09.2021, 11:40
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Ludzie Yeboah 1 mln euro? Ba Loua kosztował 1,2mln euro, a w meczu z nami jawił się jak gość z innej planety.
A w meczu z Legią Yeboah się jawił jako absolutna gwiazda ligi.
Nie ma co wydawać osądów, bo w piątek każdy z Amiki jawił się na tle naszych piłkarzy jak z innej planety.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.09.2021, 11:43
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Ludzie Yeboah 1 mln euro? Ba Loua kosztował 1,2mln euro, a w meczu z nami jawił się jak gość z innej planety.
Belek poszedł za 2 mln. I dowodzi to tylko tyle że jesteś wart ile za Ciebie zapłacą. W Victorii gość już był wypalony to miał parcie na odejście do słabszej ligii i zespołu spoza pucharów.

Kagawe kiedyś BVB kupiła za 400 tys euro i zjadł Bundeslige i gości na papierze wartych 30x tyle.

Ktoś pisał że skauci wrzuca do notesu Gruszkowskiego i Szote, ok, ale takich zawodników to jest na pęczki w każdej lidze. Nie przeczę że jednego czy drugiego nie sprzedamy, ale musieliby do tego dorzucić konkretne liczby, których na razie nie mają.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 21.09.2021, 10:56
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no dobra, ale rozmowa poszła w jakieś tematy trasferowo-taktyczne , a tymczasem nie ma jasnej odpowiedzi na kluczowe pytanie :

czy zapieprzali ?
Kieszek przy pierwszej bramce za mało zapieprzał. Ewidentnie nie był skoncentrowany.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 21.09.2021, 11:10
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Kieszek przy pierwszej bramce za mało zapieprzał. Ewidentnie nie był skoncentrowany.
Chociaż nie, odwołuję, przemyślałem sprawę. Zapieprzali wystarczająco. Kieszek zapieprzył pierwszą bramkę, więc mu zaliczam.

Cała drużyna zapieprzyła łącznie pięć bramek, więc zapieprzanie w tym meczu było nawet powyżej normy.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.09.2021, 11:34
Chociaż nie, odwołuję, przemyślałem sprawę. Zapieprzali wystarczająco. Kieszek zapieprzył pierwszą bramkę, więc mu zaliczam.

Cała drużyna zapieprzyła łącznie pięć bramek, więc zapieprzanie w tym meczu było nawet powyżej normy.
To tylko potwierdza jak ważne jest zapieprzanie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.09.2021, 18:01

Miałem Cię o to poprawić. W ogóle liczba bramek nie oddaje jak bardzo zapieprzyli ten mecz. Jakby Lechowi zależało i mieli więcej farta byłaby dwucyfrówka.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 21.09.2021, 19:34
Niestety ten mecz głównie przegrał Gula i to jest pierwszy poważny znak zapytania. Byłem na imprezie, dosyć grubej, więc na szczęście ten mecz bardziej pogapiłem niż oglądałem a po 4, mimo protestów organizatora, został przegłosowany i wyłączyliśmy tą maszkarę w naszym wykonaniu.

Przed meczem mówiłem że Gula gra za odważnie. Po prostu w obecnej chwili, nie ma takiej paki żeby z każdym próbować dominować. No i to wyszło a co najgorsze, jeśli Gula trochę nie zmieni ustawienia, to czekają nas kolejnej wp...e. Gdyby nie ryzyko spadki to nawet byłbym za...może to się dotrze, ale od właściwie Lechii, mamy same ciężkie mecze i boje się o nasze zdobycze punktowe, aczkolwiek mam też nadzieje że coś się zmieni i ten zimny prysznic, po Amice, da coś dobrego.
Zobaczymy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.09.2021, 08:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Miałem Cię o to poprawić. W ogóle liczba bramek nie oddaje jak bardzo zapieprzyli ten mecz. Jakby Lechowi zależało i mieli więcej farta byłaby dwucyfrówka.
Szczęście mieli ze Kieszek popełnił babola przy 1 bramce oraz że Hugi trafił w poprzeczkę. Zukov z 3 metrów również powinien strzelić bramkę. Wynik 4-1 byłby dla mnie bardziej odzwierciedlający przebieg spotkania.

Nie wiem czy roznica klas była na 5 bramek. Widziałem natomiast większa niż zwykle determinację Lechitów do wygranej oraz wzniesienie się na wyżyny poszczególnych zawódnikow. Ewidentnie po dwóch remisach chcieli się zrehabilitować. Do tego w końcu pełny stadion. Dla nich to była woda na młyn do wysokiej wygranej. O klasie sportowej nie wspominam.

Co więcej, pamiętam mecz rok temu i nawet porównałem statystyki, wtedy Lech wcale nie mniej atakował Wisły niż w piątek, determinację miał podobną, strzałów nawet więcej, Wisła nawet w statystykach na jesień 2020 była całkowicie bezzębna, a nawet dużo gorsza niż w piątek (mniej strzałów, mniej podań, mniejsze posiadanie). Jednak wtedy Hyballa akurat słusznie w tamtym czasie przyjął taktykę obrony Częstochowy i Lis miał mec życia. Do tego Kuba miał szansę wejść w dobrym momencie. I sam Lech był wtedy w gorszym momencie sportowo, ale uważam że również Wisła była w gorszym miejscu.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.09.2021 o godz. 08:09.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 22.09.2021, 08:59
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Niestety ten mecz głównie przegrał Gula i to jest pierwszy poważny znak zapytania. Byłem na imprezie, dosyć grubej, więc na szczęście ten mecz bardziej pogapiłem niż oglądałem a po 4, mimo protestów organizatora, został przegłosowany i wyłączyliśmy tą maszkarę w naszym wykonaniu.

Przed meczem mówiłem że Gula gra za odważnie. Po prostu w obecnej chwili, nie ma takiej paki żeby z każdym próbować dominować. No i to wyszło a co najgorsze, jeśli Gula trochę nie zmieni ustawienia, to czekają nas kolejnej wp...e. Gdyby nie ryzyko spadki to nawet byłbym za...może to się dotrze, ale od właściwie Lechii, mamy same ciężkie mecze i boje się o nasze zdobycze punktowe, aczkolwiek mam też nadzieje że coś się zmieni i ten zimny prysznic, po Amice, da coś dobrego.
Zobaczymy.
Gramy o złote kalesony. Nie ma znaczenia czy przegramy 2-3 mecze więcej. i zamiast na 7 wylądujemy na 8 miejscu. Na pewno też ta porażka będzie dobrą lekcją i materiałem do przemyśleń. Jednak w takim sezonie jak ten, kiedy zdecydowaliśmy się grać jak gramy, powinniśmy to robić.

Problem ze zmianą ustawienia polega na tym, że nawet z Żukowem i trochę bardziej defensywnym podejściem nasza gra obronna "przecieka" i wcale nie jest istotnie lepiej. Niestety, większość naszych piłkarzy najlepiej się czuje, kiedy ma piłkę przy nodze i męczy się, kiedy jej nie posiada.

Pocieszające jest to, że w ekstraklasie są nas w stanie tak zdominować tylko 2 drużyny, Lech i Legia, jeśli zacznie tak grać, jak w tamtym sezonie. Teraz jest już z górki, oczywiście nie raz jeszcze przegramy, ale nie popłyniemy aż tak, jak z Lechem, co daje szansę przynajmniej na nawiązanie walki.
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 22.09.2021, 18:31
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Gramy o złote kalesony. Nie ma znaczenia czy przegramy 2-3 mecze więcej. i zamiast na 7 wylądujemy na 8 miejscu.
No właśnie nie, gramy o konkretne pieniądze. Najbardziej niedoceniany tzw. ranking historyczny - wyrobił nas w nim właśnie Raków (w 2 sezony!), oraz Górnik Zabrze.

Dostaliśmy za zeszły sezon 2,2 mln zł, za spadek o 2 miejsca jest już tylko 1,5 mln zł.

Już jesteśmy 0,7 mln do tyłu, a w tym sezonie może nas w rankingu historycznym wyrobić Płock oraz Warta, czyli kolejna potencjalna strata 0,7 mln.

Czyli warto grać o te kalesony. Nie mówiąc już o różnicy w wypłacie ponad 0,3 mln zł za jedno miejsce wyżej w tabeli na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 22.09.2021, 21:29
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie nie, gramy o konkretne pieniądze. Najbardziej niedoceniany tzw. ranking historyczny - wyrobił nas w nim właśnie Raków (w 2 sezony!), oraz Górnik Zabrze.

Dostaliśmy za zeszły sezon 2,2 mln zł, za spadek o 2 miejsca jest już tylko 1,5 mln zł.

Już jesteśmy 0,7 mln do tyłu, a w tym sezonie może nas w rankingu historycznym wyrobić Płock oraz Warta, czyli kolejna potencjalna strata 0,7 mln.

Czyli warto grać o te kalesony. Nie mówiąc już o różnicy w wypłacie ponad 0,3 mln zł za jedno miejsce wyżej w tabeli na koniec sezonu.
Tak. Gramy. Ale moja wypowiedź, któraś z kolei, padła w kontekście meczu z Lechem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.09.2021, 21:25
Galaktyczny Lech, będący absolutnie poza zasięgiem całej ligi przegrał dziś z Jagiellonią.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 24.09.2021, 21:43
O panie to nie zgwałcili jagi O matko, to cała teoria w ....u
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.09.2021, 21:49
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
O panie to nie zgwałcili jagi O matko, to cała teoria w ....u
Jagiellonia dołączyła do grona herosów którzy oszukali przeznaczenie, takich jak Radomiak Radom czy Pogoń Szczecin. Drużyn absolutnie poza naszym zasięgiem.

Galaktyczny Lech, Mistrz Polski sezonu 2021/22 został spowolniony, ale nie zatrzymany.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.09.2021, 21:58
Dajcie spokój , to jest polska liga. Tutaj nie ma czegoś takiego jak forma przez cały sezon , każdy z każdym może zebrać w łeb . Wynik jest zależy od kombinacji szczęścia, chciejstwa i tego w której drużynie więcej zawodników wstało rano lewą zamiast prawą.

Amica , która nas zgwałciła pewnie nawet nie pierdnie w meczu z Legia , której powinniśmy w pierwszej połowie z 3 wsadzić u siebie.

PS. Pogoń prowadziła w Poznaniu i grała w przewadze jednego zawodnika. akurat ten remis to frajerstwo portowców.

W sezonie zawsze jest co najmniej kilka drużyn , którymi zachwycają się dziennikarze i "znawcy" - rok temu były to kolejno Górnik, Lech, Raków, Piast, Pogoń , nawet Wisła przez dwie kolejki a potem Legia MP.
W tym sezonie będzie tak samo.

Co do trenerów to rok temu po awansie do LE Żuraw był geniuszem , potem zrobili z niego clowna, jeszcze większego clowna zrobili bo słabym początku Zagłębia Lubin , które lada chwila zamelduje się w czubie i znowu będzie fachowcem. Mamrot dzisiaj jest fachowcem ale jeszcze niedawno został wypluty przez dwóch pierwszoligowców.
Trener może być urodzonym taktykiem i psychologiem ale wynik i tak będzie zależny od tego czy takiemu Sadlokowi czy Rymaniakowi piłka we własnym polu karnym odbije się od sztachety bardziej w prawo czy bardziej w lewo.

Gula w Poznaniu wybrał kompromitująca taktykę ale gdyby była murarka to i tak wynik zależałby od tego ile razy Frydrych czy Szota minie się z piłką...
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 24.09.2021 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.09.2021, 22:05
Pogoń zremisowała z galaktycznym Lechem. Bluźnisz.
Wszystko poniżej 5-0 z nimi to efekt heroizmu, wielkich umiejętności i szczęścia - jednocześnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.09.2021 o godz. 22:11.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 24.09.2021, 22:55
Alez ty sie masturbujesz tym wynikiem, tydzien temu taka jaga tez by dostała oklep od amici a my bysmy dzis nie przegrali. Co ty pierwszy raz ekstraklase ogladasz, to je polska liga tego nie ogarniesz.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 25.09.2021, 00:58
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

czy zapieprzali ?
Można sobie robić jaja ale to niczego nie zmienia...

Lech z nami zapieprzał bardziej niż my i efekt widzieliśmy. Ktoś kto twierdzi ze im nie zależało chyba nie oglądał meczu.

Natomiast po takim wyniku obrośli w piórka, wydawało im się ze powiozą każdego i z Jaga dostali w papę.

Mam nadzieję że to uświadomi niektórym ze zapieprzanie jest kluczowe i nie jest tylko bieganiem...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 25.09.2021, 06:56
Mają z ciebie pociechę bliscy i znajomi.....
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 25.09.2021, 12:25
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Mają z ciebie pociechę bliscy i znajomi.....
Za ciebie się głównie wstydzą bo zbyt lotny to raczej nie jesteś,,,
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów