The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.08.2021, 22:23
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Tez mam wrazenie, ze bez jednego chama w srodku pola daleko nie zajedziemy
Chyba ze Zukov szybko wyleczy reke i przypomni sobie jak gral w pierwszej rundzie tutaj
Jeden cham to za mało. Taki wariant też już przerabialiśmy. Piętą Achillesową Wisły od lat jest to, że gra w defensywie nie nadąża za ofensywą. Niestety, żeby grać fajnie do przodu i jednocześnie nie tracić za dużo w defensywie trzeba sprowadzać zawodników, na których nas nie stać. Dlatego większość drużyn w ekstraklasie nawet tego nie próbuje.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.08.2021, 22:26
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
"Krakowska piłka" z takimi asami jak Kuvelijć, Gruszkowski, Frydrych, Sadlok i Biegański: co mogło pójść nie tak?
A co ty masz do Biegańskiego? Najlepszy piłkarz obok Klimenta.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 08.08.2021, 22:27
Frajersko przegrany mecz. Próba dla trenera, zespołu i kibiców też. Większości wypowiadających się przede mną trzeba LODU. Drużynę można zacząć oceniać po rundzie.

Edit: Cebula mnie wkur.ia od lat
Ostatnio edytowane przez crux.a : 08.08.2021 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 08.08.2021, 22:31
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Frajersko przegrany mecz. Próba dla trenera, zespołu i kibiców też. Większości wypowiadających się przede mną trzeba LODU. Drużynę można zacząć oceniać po rundzie.
Myślę, że forum zacznie ostro oceniać drużynę już po kolejkach 6-10, bo 5 gongów jest bardzo prawdopodobnych. I trzeba przyznać, że jestem optymistą, bo noga może nam się podwinąć i z potentatami z kolejek 4 i 5, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo "pomagamy" naszym przeciwnikom.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 22:37
Jeśli Kuvejlić po tym co zagrał wyjdzie jeszcze na boisko to Gula do wyjebania. Jest jakieś minimum ogarniania tego co się dzieje na boisku jakie można wymagać od trenera.

Nie namawiam do zwalniania, po prostu poleci w zimie, jak zwykle, bo widmo spadku będzie już poważnie zaglądać w oczy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.08.2021 o godz. 22:39.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.08.2021, 22:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nic, oprócz tego że puszcza 3 bramkę w sezonie po krótkim rogu....
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.08.2021, 22:38
Też nie rozumiem krytyki Biegańskiego - gość wyciągnął na początku 1 na 1, przy bramkach nie miał nic do powiedzenia, całokształt gry przynajmniej poprawny. Ja osobiście trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że będzie nadal grać.

[25/42]
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.08.2021, 22:38
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że forum zacznie ostro oceniać drużynę już po kolejkach 6-10, bo 5 gongów jest bardzo prawdopodobnych. I trzeba przyznać, że jestem optymistą, bo noga może nam się podwinąć i z potentatami z kolejek 4 i 5, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo "pomagamy" naszym przeciwnikom.
Tak będzie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 08.08.2021, 22:49
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tak będzie.
Dodam jeszcze tylko, że mam nadzieję, iż trener Gula potrafi wdrożyć coś poza ofensywnym stylem gry, z którego słynie, bo jeśli nie, w naszych realiach rzeczywiście możemy go wkrótce pożegnać.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 08.08.2021, 22:49
Mam na myśli koncept grania "krakowskiej piłki" przy takim bramkarzu. Jego gra nogami to jest materiał na odcinek z serii "Piłkarskie jaja." Zresztą przy golu Cebuli to chyba jego wujowe wybicie sobie skleił piłkarz Rakowa na środku boiska.

Po prostu z takim materiałem nie da się pewnych rzeczy robić.

Powiedz mi jak to jest możliwie, że Kuvelijć odwala takie jaja, jak przy golu Cebuli, gdzie stoi jakiś 1-1,5 metra bliżej środka boiska niż Cebula, a Cebula jak tylko przyjmuje piłkę to już ma Kuvelijca 2 metry za sobą - a trener nie reaguje. Przecież to jest maniana za którą na Zachodzie są konsekwencje dyscyplinarne w klubie.

Ten Gula myśli, że będzie nimi grał "krakowską piłkę" na full ofensywie? Przy takiej grze obronnej i takiej technice użytkowej obrońców i bramkarza? Bez jaj. Te ich podania wzdłuż linii naszego pola karnego to śmierdziały golem dla Rakowa coraz bardziej z minuty na minutę.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 22:53
Mam na myśli koncept grania "krakowskiej piłki" przy takim bramkarzu. Jego gra nogami to jest materiał na odcinek z serii "Piłkarskie jaja." Zresztą przy golu Cebuli to chyba jego wujowe wybicie sobie skleił piłkarz Rakowa na środku boiska.

Po prostu z takim materiałem nie da się pewnych rzeczy robić.

Powiedz mi jak to jest możliwie, że Kuvelijć odwala takie jaja, jak przy golu Cebuli, gdzie stoi jakiś 1-1,5 metra bliżej środka boiska niż Cebula, a Cebula jak tylko przyjmuje piłkę to już ma Kuvelijca 2 metry za sobą - a trener nie reaguje. Przecież to jest maniana za którą na Zachodzie są konsekwencje dyscyplinarne w klubie.

Ten Gula myśli, że będzie nimi grał "krakowską piłkę" na full ofensywie? Przy takiej grze obronnej i takiej technice użytkowej obrońców i bramkarza? Bez jaj. Te ich podania wzdłuż linii naszego pola karnego to śmierdziały golem dla Rakowa coraz bardziej z minuty na minutę.
Ja już pisałem że brak wędki dla Kuvejlicia to kompromitacja Guli. I to że Młyński wyszedł na drugą połowę.
A ten sobie robi zmiany jakbyśmy wygrywali mecz. Super.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 08.08.2021, 22:55

Problem polega na tym, że z jednej strony nie potrafimy, a z drugiej strony jesteśmy skazani na taką grę. W tym okienku postawiliśmy na piłkarzy "kreatywnych". Czego by Gula nie zrobił, nie zmieni Szymkowiaków w Krychowiaków. Jedyne co nam pozostaje do kolejnego okienka to wierzyć, że z wielu z naszych zawodników da się jeszcze sporo wykrzesać zarówno w grze do przodu, jak i do tyłu.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 08.08.2021, 22:57
Ja już pisałem że brak wędki dla Kuvejlicia to kompromitacja Guli. I to że Młyński wyszedł na drugą połowę.
A ten sobie robi zmiany jakbyśmy wygrywali mecz. Super.
Nie ma nikogo innego, kto byłby w stanie powalczyć w defensywie w środku pola.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 08.08.2021, 22:57
Ktoś kto serio uwierzył w walkę o górną połówkę tabeli (nie mówiąc już o pucharach) jest rozczarowany. Kto potrafi spojrzeć na nasze możliwości trzeźwym okiem nie powinien być zdziwiony.

Graliśmy z wicemistrzem, który grając w 10 był od nas wyraźnie lepszy. Pominę już kwestie czysto piłkarskie, najgorsze jest to, że grając w przewadze wyglądaliśmy tragicznie pod względem fizycznym. Raków nawet po objęciu prowadzenia nie cofnął się, tylko nadal grał wysokim pressingiem i łatwo odbierał nam piłkę. Miałem wrażenie, że to my gramy w dziesięciu.. U nas tego brakowało. Nie Było agresywnego doskoku do rywala. Raków swobodnie rozgrywał piłkę nawet blisko naszej bramki, stąd pierwsza bramka dla nich. To mnie martwi bardziej niż sama porażka. Jak będziemy biegać jak dzisiaj, to daleko nie zajedziemy. Sama strata punktów z Rakowem nie powinna dziwić, ale najbliższe 2 wyjazdy to muszą być min 4 punkty. Inaczej szybko zrobi się nerwowo..
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 08.08.2021, 23:02
kbr napisał(a):Wyświetl post
Ktoś kto serio uwierzył w walkę o górną połówkę tabeli (nie mówiąc już o pucharach) jest rozczarowany. Kto potrafi spojrzeć na nasze możliwości trzeźwym okiem nie powinien być zdziwiony.

Graliśmy z wicemistrzem, który grając w 10 był od nas wyraźnie lepszy. Pominę już kwestie czysto piłkarskie, najgorsze jest to, że grając w przewadze wyglądaliśmy tragicznie pod względem fizycznym. Raków nawet po objęciu prowadzenia nie cofnął się, tylko nadal grał wysokim pressingiem i łatwo odbierał nam piłkę. Miałem wrażenie, że to my gramy w dziesięciu.. U nas tego brakowało. Nie Było agresywnego doskoku do rywala. Raków swobodnie rozgrywał piłkę nawet blisko naszej bramki, stąd pierwsza bramka dla nich. To mnie martwi bardziej niż sama porażka. Jak będziemy biegać jak dzisiaj, to daleko nie zajedziemy. Sama strata punktów z Rakowem nie powinna dziwić, ale najbliższe 2 wyjazdy to muszą być min 4 punkty. Inaczej szybko zrobi się nerwowo..
Budujemy inaczej drużynę niż Piast, Pogoń, Raków czy Lechia. I niestety stać nas na piłkarzy, którzy potrafią albo do przodu albo do tyłu. W tym sezonie postawiliśmy na takich, co potrafią tylko to pierwsze...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 23:04
Budujemy inaczej drużynę niż Piast, Pogoń, Raków czy Lechia. I niestety stać nas na piłkarzy, którzy potrafią albo do przodu albo do tyłu. W tym sezonie postawiliśmy na takich, co potrafią tylko to pierwsze...
Moim zdaniem to oni w większości nic nie umieją.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 23:11
czaro napisał(a):Wyświetl post
+ odeszli zawodnicy, którzy byli tu od zawsze, coś osiągnęli, mieli charakter i charyzmę

Tydzień temu było to samo. A przecież mamy w sztabie analityka: https://www.wisla.krakow.pl/team/view/ladislav-kubalik
Na ławce rozwiązywali razem sudoku.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 08.08.2021, 23:22
Moim zdaniem to oni w większości nic nie umieją.
Coś tam potrafią. Na pewno za jakiś czas będzie wyglądało to lepiej, co nie znaczy, ze ugramy dużo więcej niż w poprzednich sezonach. Nie zdarzy się to, bo drużyna nie jest budowana na racjonalnych przesłankach.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.08.2021, 23:29
Słusznie.
Nerwowe spoglądanie zacznie się za kilka meczy. Na razie walczymy o mistrzostwo
Qr..a 3 kolejka, 8 miejsce (może 9) 3 punkty straty do lidera.
Rozumiem w...., bo sam byłem dziś na stadionie.
Ale:

https://youtu.be/https://youtu.be/M6wRnouGZFQ
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.08.2021, 23:31
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ale:

Chodzi o grę, nie punkty.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.08.2021, 23:39
Chodzi o grę, nie punkty.
No oczywiście nikt gorzej od nas nie gra w tej lidze.

14 Termalica ma po 3 meczach 2 punkty, a 18 Płock będzie walczył o swój pierwszy punkt jutro z Radomiakiem.
13 G. Zabrze ma właśnie 3 punkty po obklepaniu Stali.

Mam nadzieję, że na beniaminków wjedzie zespół zmotywowany by zrobić co trzeba, zwłaszcza, że po 3 kolejkach już coś wiadomo.
Craxa ma pierwsze miejsce premiowane utrzymaniem ze stratą 3 punktów do nas.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 08.08.2021, 23:39
Jeżeli po kolejnej rewolucji kadrowej i przyjściu jedenastu nowych piłkarzy celem ma być walka o środek tabeli, to nie mam pytań.

W czym taki Raków jest niby lepszy? W czym taka Pogoń z najbardziej przereklamowanym trenerem jest lepsza? Taktyka to Pogoni jest prosta - grać na 0:0 za wszelką cenę i strzelić przypadkową bramkę.

Największym problemem Wisły jest fatalna skuteczność transferowa. Wystarczy spojrzeć na kluby do których odszedł szrot po ostatnim sezonie: Ionikos, Ethnikos, Szachtior Karaganda, NK Celje, Arsienał Tuła, dwóch nie ma nowej przynależności + Pogoń, Puszcza i Wieczysta. Jedyny sensowny klub w tym gronie jest we Włoszech, ale może o tym frajerstwie zarządu nie wspominamy tym razem.

Jak już wcześniej pisałem, latem płatne trolle będą zachwalać nowe nabytki, bo oni zawsze latem się uaktywniają. Przyjdzie runda jesienna i czas sprawdzenia jakości nowych nabytków. Czas rozczarowań.

Już zaczyna się narzekanie. Było to do przewidzenia.

Może nie należało robić tradycyjnej propagandy?

Tyle transferów, a teraz wracamy do punktu wyjścia - walki o środek tabeli? Bądźmy poważni.

Z byłymi piłkarzami Ajaxu, Sparty, Stuttgartu, Ferencvarosu, mistrza Izraela Maccabi Hajfa i Porto?

Krzyś Kiewicz piszczał z zachwytu, reszta za nim podążała.

Za dużo propagandy, za mało pracy. Tu kieruje słowa do zarządu i wszystkich ich klakierów.

Po zimowym skandalicznym okienku: Radaković, Hall, Kone, Mawutor, Medved nikt nie został ukarany.

Mam nadzieję, że jeżeli ta letnia ofensywa transferowa nie wypali, to winni zostaną wywaleni i to na taczkach.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.08.2021 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 08.08.2021, 23:54
po takim frajerskim meczu wracamy znowu do typowej Wisly z ostatnich sezonow, jak teraz z dwoma spadkowiczami nie bedzie 6 pkt to sie zacznie juz nagonka i wracamy do punktu wyjscia
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.08.2021, 00:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ale:

To żeś dojebal argumentem a ja powiem że 3 pkt. przewagi nad miejscem spadkowym. A patrząc na grę to bliżej nam do miejsca spadkowego.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 09.08.2021, 00:02
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli po kolejnej rewolucji kadrowej i przyjściu jedenastu nowych piłkarzy celem ma być walka o środek tabeli, to nie mam pytań.

W czym taki Raków jest niby lepszy? W czym taka Pogoń z najbardziej przereklamowanym trenerem jest lepsza? Taktyka to Pogoni jest prosta - grać na 0:0 za wszelką cenę i strzelić przypadkową bramkę.

Widziałeś jak dużo słabsza Legia, przeszkadzając w meczu z Dinamem, zniwelowała wiele atutów Chorwatów? Jeśli tak, to masz odpowiedź na swoje pytanie. Tym bardziej, ze różnice w ekstraklasie są jeszcze mniejsze.

Legia, Lech, Raków, Piast, Pogoń, Lechia, Śląsk są dużo lepsze od nas w defensywie i to wystarczy.

My z kolei żyjemy chyba w równoległej rzeczywistości, bo staramy się budować drużynę, która ma grać jak Wisła z czasów Cupiała (dominacja, piłka na tak i miła dla oka), a w rzeczywistości mamy możliwości jak GKS Bełchatów z sezonu 2010/2011. To się nie może udać i się nie udaje.

Jako że nie jesteśmy w stanie sprowadzać piłkarzy kreatywnych i jednocześnie niezłych w defensywie, cierpimy co sezon i zaliczamy mecze, jak dzisiejszy. W ciągu ostatnich 6 lat były ich dziesiątki.

Nie bez powodu nikt, może poza Legią i Lechem, nie stara się grać, jak my. Przepraszam. Starał się ŁKS.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 09.08.2021 o godz. 02:15.
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 09.08.2021, 06:33
Widziałeś jak dużo słabsza Legia, przeszkadzając w meczu z Dinamem, zniwelowała wiele atutów Chorwatów? Jeśli tak, to masz odpowiedź na swoje pytanie. Tym bardziej, ze różnice w ekstraklasie są jeszcze mniejsze.

Legia, Lech, Raków, Piast, Pogoń, Lechia, Śląsk są dużo lepsze od nas w defensywie i to wystarczy.

My z kolei żyjemy chyba w równoległej rzeczywistości, bo staramy się budować drużynę, która ma grać jak Wisła z czasów Cupiała (dominacja, piłka na tak i miła dla oka), a w rzeczywistości mamy możliwości jak GKS Bełchatów z sezonu 2010/2011. To się nie może udać i się nie udaje.

Jako że nie jesteśmy w stanie sprowadzać piłkarzy kreatywnych i jednocześnie niezłych w defensywie, cierpimy co sezon i zaliczamy mecze, jak dzisiejszy. W ciągu ostatnich 6 lat były ich dziesiątki.

Nie bez powodu nikt, może poza Legią i Lechem, nie stara się grać, jak my. Przepraszam. Starał się ŁKS.
czyli jak? rozgrywając do granic rozsądku pilke na własnej polowie?
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 09.08.2021, 08:16
Tak jak ktoś napisał wyżej: "dziś wszyscy Wiślacy dostali po ryju" - i niestety tak się czuje, po przejechaniu ponad 300 km z Lublina, żeby zobaczyć taką żenadę i nieporadność..

Co do meczu - niestety widzę tutaj kumulację błędów. Moim zdaniem słabe zmiany i przygotowanie do tego meczu.
Najsłabszy zdecydowanie Młyński, Hugi, Gruszkowski i Forbes. Hugi każde zagranie miał niedokładne i po jednym takim zagraniu zrobił idiotyczny faul.

Mam wrażenie, że po zejściu Klimenta wszystko się posypało jeszcze bardziej. I nie rozumiem tej zmiany. Jest 1:1 gramy w przewadze a zamiast dołożyć drugiego napastnika trener zdejmuje napastnika (do tego najlepszego na boisku).

Irytować zaczyna gadanie trenera o Błaszczykowskim - w każdym wywiadzie mówi, ze Kuba by pomógł i jest blisko gry a w takim meczu nie wpuszcza go nawet na 5 minut. Przecież Kuba potrafi zrobić akcję jednym zagraniem, zwodem, przetrzymaniem piłki..
Coś nie gra w środku pola obrazkiem meczu jest dla mnie jak przy stanie 1:1 El Mahdioui w....iony rozkłada ręce i pokazuje, że nie ma komu podać.

PS: Nie pozdrawiam głupiej ....y na z parkingu która w****doliła się w kolejkę do wyjazdu przy czym jeszcze cieszyła mordę i coś machała. Dzicz.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.08.2021, 08:44
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
czyli jak? rozgrywając do granic rozsądku pilke na własnej polowie?
Z tego rozgrywania piłki, wciągania przeciwnika na własną połowę padła bramka Yeboaha.

Daleki jestem od wizji, że 5 porażek i zwalniamy Gule. Bardziej chodzi o kubeł zimnej wody, ten lider po 2 kolejkach był podyktowany wyłącznie terminarzem. A analizowanie do kogo ile w tym momencie sezonu tracimy jest bzdurne. Niech minie chociaż 10 kolejek i układ w tabeli się unormuje.

Uważam że w tym roku nie wplatamy się w "walkę o spadek" ale jest podstawą do tego jest zachowanie "zimnej głowy" bez zbędnych ruchów emocjonalnych.

To samo tyczy się wszystkich nowych zawodników. Niech zagrają rundę, wszyscy na pewno nie wypala, w zimie 3-4 korekty i wiosną powinna być lepsza. Tym bardziej jeśli Gula zweryfikuje ligę na własnej skórze. Niestety przy nowym trenerze to są rzeczy nieuniknione.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 09.08.2021, 08:53
Też jestem rozczarowany, ale większość tych wysrywów nie zasługuje nawet na komentarz.

Raków w 2 połowie dwie bramki z niczego, my oczywiscie drugą połowę zagraliśmy tragicznie ale nie zasłużyliśmy w niej na 0:2. Juz nie mówiąc o tym, że w 1 byliśmy lepsi od Rakowa. Szkoda tego meczu, ale to dopiero 3 mecz był. Jak po 1 meczu niektórzy tonowali nastroje to teraz również należy.

Jedna frajerska porażka nie oznacza straconego sezonu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.08.2021 o godz. 08:57.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 09.08.2021, 09:04
przebieg tego meczu jesli chodzi o chronologie goli i kartek ma tylko sens w dwóch przypadkach:

1) jesli analizować go wspak lub..
2) Wisła Kraków
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów