The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2019, 16:45
A co, niech będzie pozytywnie.

Obstawiam klasyczne 5:2 dla nas i Jagę niewiedzącą co się dzieje na boisku.

Nam wychodzi parę takich meczy w sezonie za Stolara, czemu by nie dwa pod rząd?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 23.08.2019, 18:13
1-2 Brożek, Wojtkowski

Stać się w tym meczu może wszystko, począwszy od sromotnej porażki do efektownego zwycięstwa.

[20/39]
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.08.2019, 21:07
Po co trenowac cały tydzień, próbować zdominować rywala jak potem taki Niepsuj straci piłkę pod własną bramką i chvj w dupę
Powód: Uwielbiam rozgrywanie akcji od bramki pod pressingiem
Ostatnio edytowane przez Kamson : 23.08.2019 o godz. 21:25.
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.08.2019, 21:25
Przy drugiej też ma spory udział
Poszedł jak dzik w żołędzie na piłkę poza jego zasięgiem i korytarz wolnej przestrzeni na jego stronie się zrobil
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 23.08.2019, 22:00
Dopóki będzie w klubie bieda, dopóty w tej buraczanej lidze będą nas j3bac nasi ex zawodnicy. Smutne.
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.08.2019, 22:32
Posiadanie półki dla samego posiadania
Sytuacji mało, strzały z dystansu ze 2 na cały mecz i to w trybuny
Na siłę, a każdym razem silimy się na wyprowadzanie piłki krótko a że taki Niepsuj predyspozycje ma jakie ma no to tak się skonczylo
Kuba i Vukan dziś słabo, niestety po miesięcznych przerwach w tydzień się do formy nie wroci
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.08.2019, 22:34
W sumie dwa pozytywy: gole Brożka i Buksy.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.08.2019, 22:36
Tak frajersko przegranego meczu dawno nie widziałem.
30 minut dominujemy , gramy pressingiem , Jaga nie może nawet pierdnąć , i nagle się zaczyna rozgrywanie piłki od bramkarza...Już nawet nie chce Niepsuja winić , ale to jest kryminał co oni zrobili i 0-1 , zaraz szybki gong i 0-2.
Niech Stolarczyk trenuje Wisłę jak najdłużej , bo to dobry szkoleniowiec , ale niech nie robi takiej dywersji z tym wyprowadzaniem na siłę piłki , bo to nie liga hiszpańska.
Jedyny plus w tym meczu to gol Buksy.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 23.08.2019, 22:37
Te straty w środku pola...
Jest jakaś alternatywa dla Sadloka?
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 23.08.2019, 22:41
Jean Carlos Strata.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Wynik gorszy niż gra. Ładnie się utrzymujemy przy piłce, prowadzimy grę brakuje tylko tego ostatniego podania..no i te błędy. Powinniśmy ten mecz wygrać. Szkoda że tak się skończyło. Obrona to nasza najgorsza formacja bez dwóch zdań. Brawo Brozio i Buksa. Weteran i młokos dzisiaj strzelcami bramek. Różnica 20 lat no i Buchal nogami gra jak czarodziej
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Mit dobrze prezentującej się linii obrony runął po spotkaniu z przeciwnikiem posiadającym napastników potrafiących wykorzystać katastrofalne błędy indywidualne. To, co uchodziło w poprzednich spotkaniach na sucho (tiki taka w obronie), dziś już ujść na sucho nie mogło.

Niepsujowi i Janickiemu przydałby się odpoczynek na ławce od tego ligowego znoju, po dzisiejszym meczu chyba już nikt nie ma wątpliwości czemu poprzednie kluby pożegnały się z nimi bez żalu.

Buksa od pierwszej minuty w następnym meczu, zasłużył sobie chłopina tą bramką.

[20/39]
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Kubeł zimnej wody, bo niektórym zagotowały się głowy po meczu ze słabiutkim ŁKSem, który zostawił nam mnóstwo miejsca na boisku. Dzisiejszy wynik pewnie był wkalkulowany, mimo wszystko żal tak naiwnej gry. Zagraliśmy idealnie tak jak chciała Jaga. Wciągnęli nas na swoją połowę i atakowali wysokim pressingiem. My za wszelką cenę chcieliśmy rozgrywać piłkę od tyłu i po błędach nadziewaliśmy się na kontry, kiedy duża część drużyny była przed linią piłki nie miała możliwości powrócić na czas. Już w poprzednich meczach zdarzały się takie straty jak ta Niepsuja, tylko nie kończyły się stratą bramki.

Prawdziwym sprawdzianem będzie mecz z Zagłębiem. Rywal na naszym poziomie, mecz u siebie, pewnie się cofną i trzeba będzie grac atak pozycyjny. Skład powinien być optymalny i to pokaże w jakim jesteśmy miejscu. Obawiam się, że to będą straszne męczarnie, niczym nie przypominające ładnej gry z ŁKSem.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 23.08.2019, 22:43
Kubeł zimnej wody po ŁKSie sie przydał. Za tydzień znowu wygramy i bedziemy sie bili o mistrza
Buksik, aleś mi zaimponił
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 23.08.2019, 22:43
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Tak frajersko przegranego meczu dawno nie widziałem.
30 minut dominujemy , gramy pressingiem , Jaga nie może nawet pierdnąć , i nagle się zaczyna rozgrywanie piłki od bramkarza...Już nawet nie chce Niepsuja winić , ale to jest kryminał co oni zrobili i 0-1 , zaraz szybki gong i 0-2.
Niech Stolarczyk trenuje Wisłę jak najdłużej , bo to dobry szkoleniowiec , ale niech nie robi takiej dywersji z tym wyprowadzaniem na siłę piłki , bo to nie liga hiszpańska.
Jedyny plus w tym meczu to gol Buksy.
I wlasnie przez tak myślacych, nikt w tej lidze nie ma stylu. (procz Nas )

wszystko robili po profesorsku, jest to element wycwiczony a winny jest wlasnie Niepsuj za blad. Bledy kosztuja. do bledu Jaga nie istniala, nie wiedziala jak wyprowadzic pilke i wymienic 6 podan.
Dobry mecz, gralujacje Jesus.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 23.08.2019, 22:44
Jak już szukać winnych, to mecz zawalili boczni obrońcy. Niepsuj popełnił kryminał przy pierwszej bramce, Sadlok nie zdążył za Imazem przy drugiej. Trzecią pomijam, bo rozklepali nas perfekcyjnie.

Z tą dominacją bym nie przesadzał, bo niewiele z niej wynikało, choć i tak daliśmy radę im wbić dwie bramki. Zmiany nic nie dały. Nasi najlepsi teoretycznie piłkarze (Kuba, Vukan) dzisiaj dużo poniżej swoich możliwości. Silva miał kilka fajnych odbiorów, ale też sporo skandalicznych strat.

Wypunktowali nas i tyle. Porażkę w Białymstoku można było sobie wpisać w koszty. Następne mecze gramy z moim skromnym zdaniem z łatwiejszymi rywalami. One będą ważniejsze.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 23.08.2019, 22:45
Atak pozycyjny to dla nas zabójstwo. Wystarczy wysoki pressing rywala i mamy pierdyliard groźnych, bezsensownych strat albo w obronie, albo w środku pola.
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 23.08.2019, 22:49
Jeśli atak pozycyjny nam nie wychodzi to może grajmy jak za Kiko Ramireza? Kibice to kochali..a nie czekajcie..
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.08.2019, 22:50
szprotson napisał(a):Wyświetl post

wszystko robili po profesorsku, jest to element wycwiczony a winny jest wlasnie Niepsuj za blad. Bledy kosztuja. do bledu Jaga nie istniala, nie wiedziala jak wyprowadzic pilke i wymienic 6 podan.
Dobry mecz, gralujacje Jesus.
Wiadomo, lepiej wywalić piłkę na stratę, dzidą górną.

Postawa Jagi żałosna, gra z kontry na własnym stadionie, ale skuteczna. Szkoda że ich nie skarciliśmy.

Bez histerii.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 23.08.2019, 22:54
Zaraz zaraz to już nie mamy zajefajnej formacji obronnej? No popatrz a „taka była Amerykańska”
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.08.2019, 22:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ja dziękuje za palpitacje serca i styl , który polega na tym ,ze wkładamy maksimum wysiłku po czym tracimy durną bramkę i cały mecz się sypie
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.08.2019, 23:10
Mecz był spokojnie do wygrania na luziku, nie tylko do zremisowania jak wyglądało to w ostatnich minutach.

Gramy naprawdę fajną piłkę. Wszystko zaczyna się zazębiać... do momentu, aż nie wpada przypadkowy gol, po indywidualnym wiel-błądzie.
A potem drugi, po jeszcze większym.
I trzeci. Nie dzięki dobrej grze Jagi, ale dzięki naszym wiel-błądom.

Wierzę jednak, że będzie lepiej.

Myślałem, że to my się cofniemy i będziemy kontrować, a tu patrzcie: Jaga przestraszyła się, że przyjechała wielka Wisła.
Przegraliśmy - ciul z tym.

Jest dobrze.
Trzeba gromadzić jak najwięcej punktów, zdobywając je u siebie.
To zatrybi jeszcze bardziej.

Chcę oglądać taką Wisełkę.

Żal porażki, ale duma po dobrym meczu.

No i te dwie bramki:

- najstarszy Brożek
- najmłodszy Buksa

symptomatyczne.

Wynik w ogóle nie odzwierciedla przebiegu gry.

Ot, rywal miał szczęście i ... naszego Imaza, który potrafi bezlitośnie wykorzystać praktycznie wszystkie sytuacje sam na sam.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.08.2019, 23:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mecz był spokojnie do wygrania na luziku, nie tylko do zremisowania jak wyglądało to w ostatnich minutach.

Gramy naprawdę fajną piłkę. Wszystko zaczyna się zazębiać... do momentu, aż nie wpada przypadkowy gol, po indywidualnym wiel-błądzie.
A potem drugi, po jeszcze większym.
I trzeci. Nie dzięki dobrej grze Jagi, ale dzięki naszym wiel-błądom.

Wierzę jednak, że będzie lepiej.

Myślałem, że to my się cofniemy i będziemy kontrować, a tu patrzcie: Jaga przestraszyła się, że przyjechała wielka Wisła.
Przegraliśmy - ciul z tym.

Jest dobrze.
Trzeba gromadzić jak najwięcej punktów, zdobywając je u siebie.
To zatrybi jeszcze bardziej.

Chcę oglądać taką Wisełkę.

Żal porażki, ale duma po dobrym meczu.

No i te dwie bramki:

- najstarszy Brożek
- najmłodszy Buksa

symptomatyczne.

Wynik w ogóle nie odzwierciedla przebiegu gry.

Ot, rywal miał szczęście i ... naszego Imaza, który potrafi bezlitośnie wykorzystać praktycznie wszystkie sytuacje sam na sam.
I to jest zdrowe podejście.
Jaga grająca z kontry - przez takich Mamrotów trenerki jesteśmy od lat w piłkarskiej dupie. Oby nie awansowali do pucharów, oklep od pierwszych lepszych pasterzy murowany...
Też myślę że to zatrybi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.08.2019 o godz. 23:19.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 23.08.2019, 23:17
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Jeśli atak pozycyjny nam nie wychodzi to może grajmy jak za Kiko Ramireza? Kibice to kochali..a nie czekajcie..
Za Ramireza nie było, ani dobrej obrony, ani dobrej kontry. Fakt, z silniejszymi rywalami powinniśmy grac bardziej defensywnie i ew. przycisnąć, jak rywal się otworzy.

Przy czym, te rady, w tym przypadku, dotyczyły tylko początku meczu, bo później goniliśmy wynik i naturalne było, że musimy zaryzykować.

Bardzo słaby mecz Vukana i Silvy. Z ŁKS'em byli siłą napędową, a tu głównymi hamulcowymi. Kuba przeciętnie, ale nie tragicznie, jak wspomniana dwójka. Do Niepsuja nie miałbym większych pretensji, bo jednak duzo zasuwał i miał kilka szybkich powrotów z ataku, po głupich stratach przy rozgrywaniu.
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 23.08.2019, 23:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I to jest zdrowe podejście.
Jaga grająca z kontry - przez takich Namratów trenerki jesteśmy od lat w piłkarskiej dupie. Oby nie awansowali do pucharów, oklep od pierwszych lepszych pasterzy murowany...
Też myślę że to zatrybi.
W sumię się zgodzę. Jednak moim zdaniem za bardzo próbujemy rozgrywać te piłkę i się nią bawić, nie jesteśmy Manchester City. W obronie rozgrywamy piłkę nawet jak mają 3 przeciwników na pelcach, z kolei w ataku jest to dobre, ale chcą wejść do bramki. Trzeba oddawać strzały z dobrych pozycji. Przykład- Buksa zarypał pięknie, a Savicević niekryty na 10 metrze podaje jakiegoś farfocla do góry zamiast przebić siatkę w bramce. Bez cackania się w obronie, w ataku udoskonalić i nie bać się słać torped w kierunku bramki. Co do meczu- brożek i buksa na plus, reszta słabo.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 23.08.2019, 23:43
Ahh ten hiszpański Boguski
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.08.2019, 23:57
Brawa dla Buksy
Niech chłopak gra od deski do deski. Co mamy do stracenia?
W następnym meczu wróci Basha to i gra się uspokoić. Dzisiejsza nasza gra to była woda na młyn dla Jagi. Nie pierwszy raz spotkania z nimi maja taki przebieg. Uważam, że choć gra mi się podobała, to Stolarczyk nie powinien tak otworzyć zespołu na kontry przeciwnika. Pachniało bramka dla Jagi wiele razy...

Do tego słabsza forma Savicevicia, zabawy Silvy w środku, bezbarwny Boguski, Drzazga czy Chuca i wyszło jak wyszło.

Z Zagłębiem tylko zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.08.2019, 00:03
przegrana byla wkalkulowana w terminarz , zaskoczenie ze Jaga taka obesrana , IMAZ dis kocur i profesor - bez niego dzis Jaga by nie isttniala , Vukan dzis slabo , ten Jean cos tam jak zawze nie ta liga i nie ten styl , Kuba ? ( wydaje mi sie - przy pelnym szacunku- e to idealne dżoker na ostatnie 30 mnut ) mlody Buksa wchodzi i robi niezly ferment- a Drzazga / czy wogole kopnal pilke/ , ...brakuuje ostoi w srodku w postaci prawdziwego defpomocnika niestety , skonczmy z dziwnymi ustawieniami - i klasyczne 4-4-2 - z Buksą i Broziem z przodu .....kazdy sie sadzi do Niepsuja o strate bramki ... i ma racje - tylko to nie wina chlopaka zejest po prostu za cienki na ekstraklasowe granie ....zludne jest tylko to ze gramy fajnie - kombinacyjnie - efektownie w srodku pola - czyli po prostu bezproduktywnie ...ogolnie mecz niezly jak na nasza sparcialą lige - szkoda ze nie udalo sie fuksem remisu osiagnac
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 24.08.2019, 00:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, lepiej wywalić piłkę na stratę, dzidą górną.

Postawa Jagi żałosna, gra z kontry na własnym stadionie, ale skuteczna. Szkoda że ich nie skarciliśmy.

Bez histerii.
A potem zdziwienie, ze są eurow.......e - jak w naszej buraczanej lidze jedyna gra to gra z kontry - owszem przy 3 bramce ładnie nas rozklepali, ale pierwsze 30 minut Jaga biegała bez składu o ładu. Ten atak pozycyjny wyglada coraz lepiej, a straty zaliczał nie tylko Silva ale też Kuba czy Vukan. Mecz załatwiły 2 błędy Niepsuja i 2 kontrataki z nich wynikłe. Śmieszne jest to, że przy odrobinie szczęścia (wybicie z linii bramkowej Jagi) mogliśmy zremisować albo przegrać 4:1 gdyby piłka nie odbiła się od sęka w prawej nodze Kwietnia....
Według mnie wystarczy powrót Bashy i lepsza dyspozycja Vukana i Kuby i gra wyglądać będzie lepiej - pamietajmy ze są po kontuzjach wiec w nie najlepszej dyspozycji....
Może z Lubinem zagramy Buchalik - Burliga, Wasyl, Janicki, Sadlok- Basha Silva, Savicevic, Kuba - Brożek Buksa ? ulubione 4-4-2 ciekawe jakby to wyglądało ....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 24.08.2019, 00:09
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
przegrana byla wkalkulowana w terminarz , zaskoczenie ze Jaga taka obesrana , IMAZ dis kocur i profesor - bez niego dzis Jaga by nie isttniala , Vukan dzis slabo , ten Jean cos tam jak zawze nie ta liga i nie ten styl , Kuba ? ( wydaje mi sie - przy pelnym szacunku- e to idealne dżoker na ostatnie 30 mnut ) mlody Buksa wchodzi i robi niezly ferment- a Drzazga / czy wogole kopnal pilke/ , ...brakuuje ostoi w srodku w postaci prawdziwego defpomocnika niestety , skonczmy z dziwnymi ustawieniami - i klasyczne 4-4-2 - z Buksą i Broziem z przodu .....kazdy sie sadzi do Niepsuja o strate bramki ... i ma racje - tylko to nie wina chlopaka zejest po prostu za cienki na ekstraklasowe granie ....zludne jest tylko to ze gramy fajnie - kombinacyjnie - efektownie w srodku pola - czyli po prostu bezproduktywnie ...ogolnie mecz niezly jak na nasza sparcialą lige - szkoda ze nie udalo sie fuksem remisu osiagnac
Po strzale Drzazgi bramkarz Jagi wypluł piłkę i dobijał Buksa zdobywając bramkę. Poza rym bezproduktywny
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów