The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.05.2019, 20:20
Dla mnie najważniejsza rzecz, którą musi zrobić klub to umożliwić karnetowiczom zwalnianie swojego miejsca karnetowego na jeden mecz. Często mam ochotę wziąść kogoś na mecz i np. pójść zamiast na A ( gdzie mam przykładowo karnet ) to pójść z znajomym np. na G czy na F z siostrzeńcem ( czyli kupuje jednorazowy bilet dla siebie i drugiej osoby) , a tak to karnet mnie ogranicza. A łatwiej kogoś namówić gdy się z nim wspólnie pójdzie na sektor.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.05.2019, 20:25
Cytat:
Dla mnie najważniejsza rzecz, którą musi zrobić klub to umożliwić karnetowiczom zwalnianie swojego miejsca karnetowego na jeden mecz.
Dokładnie. Mam karnet na E, wokół wszystkie miejsca są wykupione, czasem mam okazję 2-3 osoby wyciągnąć (ludzie którzy nigdy na meczu nie byli sami się dopytują czy bym ich nie wziął na stadion) i k***a nie da się. Po prostu nie da się i co nam pan zrobi? I wcale nie chodzi o to, żeby mi klub zwracał kasę za ten jeden mecz, kiedy nie korzystam z karnetu - ja po prostu chciałbym obok karnetu dodatkowo kupić czasem bilet na inną trybunę.

DLa mnie to są jakieś jaja żeby to do tej pory nie było technicznie rozwiązane.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.05.2019, 20:28
Ponoc nad tym pracuja. Tzn nie wiem czy miejsce z karnetu bedzie "zwolnione", ale karnetowicz bedzie mial mozliwosc zakupu biletu na inne sektory Nowe ceny biletow/karnetow niby w przyszlym tygodniu.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 22.05.2019, 20:44
Panowie, sytuacja jest dla mnie jasna.

O ile ewentualna podwyżka cen biletów o te przykładowe 5 zł nie sprawi, że frekwencja jakoś specjalnie spadnie, o tyle absolutnie nie wierzę, żeby obniżka cen o 5 zł sprawiła, żeby nagle zaczęło chodzić kilka tysięcy osób na mecz więcej - a taki jest przelicznik, żeby w ogóle utrzymać obecny poziom przychodów z tego tytułu.

Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że sprawa wydania 25 czy 30 zł za bilet jest dla jakiejś wielkiej rzeszy kibiców "być albo nie być" dla przyjścia na stadion, to sorry, ale raczej będzie ciężko, po prostu nie uwierzę.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 23.05.2019, 06:27
obniżenie cen karnetów to postulat godny pogardy... ich ceny są za niskie i to 320 zł na D, to jest ....a śmiech na sali. w jeden weekend na imprezy wydasz więcej w krka niż na KARNET NA CAŁY SEZON NA WISŁĘ... szanujmy siebie i szanujmy klub. mój postulat, to podnieść ceny karnetów, do poziomu sprzed obniżki (obniżka była o około 20-25%) a dodatkowo dać 5-10 zł więcej na bilet. szczególnie na mecze TOP, z prostego względu, to dodatkowo będzie promować karnetowiczów. taki sposób ratunku Wisły jest najlepszy, najprostszy i najbardziej przejrzysty. a i wtedy, można pomyśleć nad zniżką dla Socios, bo np. 10% dla Socios, może kogoś jeszcze zmobilizuje, chociaż z matematycznego punktu widzenia to będzie niewielki ułamek opłaty rocznej
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 23.05.2019, 06:36
Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie za to samo płacić więcej, a do tego chcecie zmuszać do tego innych.

Granice absurdu zostały przekroczone

A to nie jest tak, że jak chcecie za darmo dawać komuś kasę to po prostu robicie przelew?

Skoro zostało już postanowione, to tylko list do władz klubu, jakaś petycja. Co Wy na to?
Powód: źle się wyraziłem
Ostatnio edytowane przez iamironman : 23.05.2019 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.05.2019, 07:49
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie za to samo g... płacić więcej, a do tego chcecie zmuszać do tego innych.
Jeśli uważasz, że my tu wszyscy płacimy za G.ÓWNO to chyba coś z tobą nie tak.
Ja płacę za WISŁĘ, a jak tego nie rozumiesz to ode mnie tylko proste - wyp.ierdalaj!
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.05.2019, 08:35
Nikt cię nie zmusza cebulaku.Idż na Piasta
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.05.2019, 08:50
Ku..a u mnie na wiosce za okręgówke czy a-klase trzeba zapłacić piątaka za łeb i dostajesz za to połamaną ławeczkę ewentualnie obsrane krzesełko.Jedyny plus że możesz sędziemu nawrzucać i wszyscy cię słyszą.Czwarta liga to już nierzadko wydatek 10 zeta a my tu mówimy o wydarzeniu sportowym na poziomie ekstraklasy.Ochrona obsługa nagłośnienie obecność znanych osób ....o czym my mówimy.Szanujmy się .BILETY NA WISŁĘ SĄ ZA TANIE
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez krysztal : 23.05.2019 o godz. 08:51.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.05.2019, 08:52
Dajcie spokój koledze. On po prostu optuje za złotówką od biletu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 23.05.2019, 09:27
Bardziej za złotówką za bilet
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 23.05.2019, 09:27
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Panowie, sytuacja jest dla mnie jasna.

O ile ewentualna podwyżka cen biletów o te przykładowe 5 zł nie sprawi, że frekwencja jakoś specjalnie spadnie, o tyle absolutnie nie wierzę, żeby obniżka cen o 5 zł sprawiła, żeby nagle zaczęło chodzić kilka tysięcy osób na mecz więcej - a taki jest przelicznik, żeby w ogóle utrzymać obecny poziom przychodów z tego tytułu.

Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że sprawa wydania 25 czy 30 zł za bilet jest dla jakiejś wielkiej rzeszy kibiców "być albo nie być" dla przyjścia na stadion, to sorry, ale raczej będzie ciężko, po prostu nie uwierzę.
Amen, dziękuję.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 23.05.2019, 09:36
Mam nadzieję że osoby decyzyjne w klubie czytają to forum (w sumie Jażdżyński potwierdzał to w ostatnim wywiadzie dla Interii) i podejmą odpowiednie decyzje w sprawie cen na nowy sezon.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 23.05.2019, 09:38
Przekonamy się już niedługo.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.05.2019, 09:43
Uważam, że należy tutaj kierować się prostymi prawami rynku i podnieść ceny tam gdzie podaż jest niewystarczająca. Mówię tu oczywiście o meczach z Legią i Cracovią. Myśle, że takie 10 zł na każdym bilecie na te dwa spotkanie nie sprawią, że nagle ludzie nie przyjdą.

Uważam, że dużym problemem przy ustalaniu polityki cenowej jest fakt, że trzeba ceny ustalić z góry na cały rok i nie można ich później zmieniać. Przecież po wygranych derbach, jakby na mecz z Legią zarząd ustalił dwa razy wyższe bilety to i tak nie byłoby żadnego problemu ze sprzedażą kompletu wejściówek. Niestety w tej branży trzeba w czerwcu z góry przewidzieć jaki będzie popyt na bilety.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 23.05.2019, 10:02
Bardzo dobry pomysł . większą dywersyfikacją cen biletów.
Np. na dwa podsektory E na samym środku powinny być droższe niż podsektory tuż przy narożnikach. Można też rozróżnić parter/piętro.
Jest naprawde sporo możliwośći a jakość.oglądania meczu z różnich miejsc na stadionie jest diametralnie różna. Można to wykorzystać.

Dziwie się również,.że parter D nie był w sprzedaży. Ewidentnie najgorsza widoczność i tam można by było zrobić najtańsze bilety tak, żeby nawet ten pajac iron_coś_tam nie miał problemów z kupnem karnetu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.05.2019, 12:23
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobry pomysł . większą dywersyfikacją cen biletów.
Np. na dwa podsektory E na samym środku powinny być droższe niż podsektory tuż przy narożnikach. Można też rozróżnić parter/piętro.
Jest naprawde sporo możliwośći a jakość.oglądania meczu z różnich miejsc na stadionie jest diametralnie różna. Można to wykorzystać.
Tak już było kilka lat temu, ale migracja na tej trybunie jest tak duża, że nikt tam nie będzie pilnował czy ktoś ma droższy bilet na środek czy tańszy na bok.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 23.05.2019, 12:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak już było kilka lat temu, ale migracja na tej trybunie jest tak duża, że nikt tam nie będzie pilnował czy ktoś ma droższy bilet na środek czy tańszy na bok.
To po co są stewardzi? o ile nikt nie oczekuje żeby na C każdy siedział na swoim krzesełku (albo w ogóle siedział) to na E jest to raczej powszechna praktyka.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.05.2019, 12:59
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
To po co są stewardzi? o ile nikt nie oczekuje żeby na C każdy siedział na swoim krzesełku (albo w ogóle siedział) to na E jest to raczej powszechna praktyka.
Dobre

Stewardzi i ochrona są odpowiedzialni za bezpieczenstwo na stadionie, a nie za sprawdzanie czy ktoś siedzi na dobrym miejscu.
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 23.05.2019, 13:05
Na E, jak ktoś cię podsiadzie, a ty będziesz chciał siedzieć na swoim miejscu, to oczywiste jest, że steward jest od tego żeby przesadzić osobę, ktora siedzi na twoim miejscu. Zajmują się oni tez kierowaniem na miejsca ludzi, którzy maja problem z tym, zeby je znaleźć. Oprócz tego sa tam po to, żeby usadzac ludzi którzy chcą stać na schodach, przesuwać tych którzy stoją zasłaniając innym i gonić ludzi, którzy palą na trybunach. Zaznaczam, że to nie jest moja wizja tego jak uważam, że powinno to wyglądać, tylko obiektywnie stwierdzenie faktów wywiedzione z wieloletniej obserwacji.
Powód: Doprecyzowanie
Ostatnio edytowane przez viktor56 : 23.05.2019 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 23.05.2019, 14:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dobre

Stewardzi i ochrona są odpowiedzialni za bezpieczenstwo na stadionie, a nie za sprawdzanie czy ktoś siedzi na dobrym miejscu.
No właśnie dokładnie od tego są może czas aby zaczęli robić co do nich należy
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 23.05.2019, 14:13
Szukając kompromisu co do cen biletów, to jest najlepszy pomysł. Faktycznie Trybunę np. E można podzielić, przynajmniej na piętro/parter i zróżnicować ceny. Podobnie z meczami TOP. Też spokojnie można podnieść cenę za bilet, bo chętni i tak się znajdą.

W takim wypadku i klub zarobi więcej, i kibice których nie stać/szkoda im również będą mogli obejrzeć mecz z perspektywy trybun.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 23.05.2019, 14:15
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że należy tutaj kierować się prostymi prawami rynku i podnieść ceny tam gdzie podaż jest niewystarczająca. Mówię tu oczywiście o meczach z Legią i Cracovią. Myśle, że takie 10 zł na każdym bilecie na te dwa spotkanie nie sprawią, że nagle ludzie nie przyjdą.

Uważam, że dużym problemem przy ustalaniu polityki cenowej jest fakt, że trzeba ceny ustalić z góry na cały rok i nie można ich później zmieniać. Przecież po wygranych derbach, jakby na mecz z Legią zarząd ustalił dwa razy wyższe bilety to i tak nie byłoby żadnego problemu ze sprzedażą kompletu wejściówek. Niestety w tej branży trzeba w czerwcu z góry przewidzieć jaki będzie popyt na bilety.

kurde nie lubie jak moje posty lecą w próżnie

no właśnie mnie kolego cytowany ubiegłeś , miałem poruszyć ten temat

co to za obowiązek ?

z czego on wynika ?

dlaczego nie można nie bieżąco cen ustalać ?

albo jeśli cennik musi być znany wcześniej to może dałoby sie to obejść w ten sposób żeby stworzyć cenniki

standard
premium
superpremium

i tylko na bieżąco ogłaszać do jakiej kategorii będzie należał najbliższy mecz

wtedy ceny standard bym znacząco obniżył (to te mecze na których stadion świeci pustkami)
premium bym utrzymał w okolicy obecnych lub podniosl minimalnie
superpremium bym mocno podniósł

no i dodatkowo ta dywersyfikacja na sektorach

oczywiscie poza C , bezwzgledne przestrzeganie swoich krzesełek
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 23.05.2019, 14:45
A jest w ogóle taki przepis?
Nie jestem pewien, ale coś mi się kojarzy, że Lech podniósł swobodnie ceny na ten mecz:
https://gol24.pl/ruszyla-sprzedaz-bi...ki/ar/13880439

To też swoją drogą pokazuje jakie tam mają ceny na mecze TOP, a do wypełnienia 40k, finalnie wg 90minut ich przyszło 24k wtedy przy takich cenach
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 23.05.2019, 19:30
Na UEK było dziś spotkanie z Obidzińskim. W skrócie tak co tam powiedział:

1. Tworza kregi zaufania wsrod biznesu, politykow, druzyny, kibicow oraz w radzie miasta u roznych opcji politycznych ale poki co ci ostatni niezbyt sie kwapia do czegos

2. Wisła była źle zarzadzana juz od czasow poczatkow cupiala. Traktowana jako dziecko, ktoremu wszystko sie nalezy

3. Na ten moment 35 mln zl dlugow. Od 2 miesiecy na plusie

4. Legia nadmuchana do granic mozliwosci. 140 mln straty, za drodzy pilkarze, mioduski mysli jak wydymac Wisle na transferze carlitosa zamiast druzyna sie zajmowac

5. Rada miasta i opcja nia rzadzaca nie jest Wisle przychylna ze wzgledu na zaszlosci historyczne (czyt. Ubecy, komuchy i prl)

6. Obidzinski bardziej ogarnia inwestowanie i restrukturyzacje w Zanzibarze niż Krakowie i poglady ludzi tu mieszkajacych. Wszystko ma byc wolno i przymyka sie oko na rozne bledy z roznych powodow (czyt. Sprawa z stadionem)

7. Krakowski biznes jak i rmk dzialaja w stylu "jakos to bedzie"

8. Kuba nie mógł uwierzyć jak podpis na koszulce może być wart 200 zł. Złoty człowiek, klasa sama w sobie

9. Do poniedzialku bedzie wiadomo co z Basha. Wszystko wskazuje na to, ze zostaje bo lubi krk, jego synek gra w Wisle, mimo tego ze duzo ofert

10. Mioduski chce bonusy od bonusow bonusow za carlitosa i jakies procenciki od bonusow bonusow, ogolem pudel kręci

11. Obidzinski zaangazowal sie w Wisle dzieki temu ze siedzial w taxi z lesnym, a w arabii byl przewrot palacowy

12. Wisla bedzie operatorem stadionu jak miasto zainwestuje od reki 30-40 mln. Wisła chce zrobić wiele z stadionem, nawet głupią farbą te tynki pomalować, ale miasto nie wyraża zgody. Póki co na horyzoncie nie widać poprawy w tej kwestii.

13. Miasto nie chce dokonczyc pelnej infrastruktury stadionu, bo wkrotce ktos moglby zaczac zadawac niewygodne pytania

14. RMK chce stworzyć jakieś komisje na których ma się debatować nad polepszeniem stanu rzeczy naszego klubu, ale wszystko póki co opiera się na zasadzie "Pogadamy przy kawusi"

15. awans do górnej ósemki dałby wiśle około 2,5mln zł więcej, więc trochę szkoda, że się nie udało. Mimo tego, celem na ten sezon było utrzymanie się

16. Obidziński wspomniał, że podpisał dziś dokumenty z jakimś ważnym zawodnikiem, ale nie może powiedzieć o kogo chodzi

17. Rozwiązano umowy z pracownikami, którzy pochodzili z poprzedniego układu. Wiele też odeszło, mimo tego że nie brali w tym czynnego udziału, ale afera uderzała w nich rykoszetem, a nie chcieli psuć Wiśle PR.

Tyle ode mnie z spotkania
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.05.2019, 19:37
Niestety, było wiadome że jak wygra Majchrowski Wisła będzie w dupie. Bez względu na zarząd.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.05.2019 o godz. 19:40.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 23.05.2019, 19:40
5. Rada miasta i opcja nia rzadzaca nie jest Wisle przychylna ze wzgledu na zaszlosci historyczne (czyt. Ubecy, komuchy i prl)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.05.2019, 19:45
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Myślę że chodzi o znajomków i swojaków. Tym którym trzeba dać zarobić.
Jak się te znajomości rodziły chyba wiadomo. Chyba że ktoś w 2019 roku nadal ma złudzenia co do transformacji.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 23.05.2019, 19:57
A no chyba, ze tak to odczytywac. W Wisle nie ma juz komuchow (czyli naszych znajomkow), to bedziemy nieprzychylni. Faktycznie, moze zle to odczytalem
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 23.05.2019, 21:42
Typowa polska mentalnosc, tłumaczenie sie tym co było kiedys
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź