The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.05.2019, 15:32
Lukas Klemenz zostaje u nas?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 20.05.2019, 17:02
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Lukas Klemenz zostaje u nas?
ma jeszcze rok kontraktu więc dopóki się nikt po niego nie zgłosi to podejrzewam, że zostanie
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.05.2019, 17:26
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
ma jeszcze rok kontraktu więc dopóki się nikt po niego nie zgłosi to podejrzewam, że zostanie
Jeszcze cztery miesiące temu to nie było takie oczywiste
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 20.05.2019, 19:57
Co sądzicie o tym Niepsuju? Bo według mnie już lepiej było Palcicia zostawić który już u nas troche grał i przystosował się do stylu drużyny bo tamten w Pogoni grał bardzo przeciętnie i na dodatek równie często kontuzje łapał co Palcic. No ale pewnie chodzi o to że mniej będzie zarabiał u nas
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.05.2019, 20:13
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o tym Niepsuju? Bo według mnie już lepiej było Palcicia zostawić który już u nas troche grał i przystosował się do stylu drużyny bo tamten w Pogoni grał bardzo przeciętnie i na dodatek równie często kontuzje łapał co Palcic. No ale pewnie chodzi o to że mniej będzie zarabiał u nas
Brawo, mniej będzie zarabiał. Palcic nie dawał wielkiej jakości, to już Burliga dawał więcej. A jeśli do tego przy naszej mizerii finansowej możemy coś zaoszczędzić to dobrze.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 20.05.2019, 20:36
Bartkowski wygryzł go w Pogoni?
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.05.2019, 20:50
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Bartkowski wygryzł go w Pogoni?
Niepsuj był kontuzjowany grudzień-marzec, więc to nie do końca tak.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 20.05.2019, 22:34
Proszę o wytłumaczenie podjarki tym Makiem bo nie kumam czaczy, przecież gosć słabszy od Boguskiego czy Peszki...

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 20.05.2019, 22:38
Jest Makiem na nasze możliwości, nie ma co się czepiać, że nie jest Messim.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.05.2019, 22:54
Niepsuja Stolarczyk zna. Jak dotąd nie pomylił się ani z Kortem, ani z Klemenzem. Może wypali.
Mak? Jeśli to prawda to spoko. Wiadomo że z niskim kontraktem i kartą na ręku to my wirtuozów nie ściągniemy. Jakby nie patrzeć - na zmiennika dla Boguskiego się nada, jakby Rafał złapał kontuzję albo się wykartkował.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2019 o godz. 22:59.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.05.2019, 23:18
My nie posiadamy zawodników środka czyli w wieku 23-28 lat i zarówno transfer Niepsuja jak i ew. Maka będzie fajna opcja.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.05.2019, 23:53
Zapominacie przy ocenie tych zawodników ,że praktycznie wszyscy przy Stolarczyku robią progres
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez krysztal : 20.05.2019 o godz. 23:55.
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 21.05.2019, 00:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niepsuja Stolarczyk zna. Jak dotąd nie pomylił się ani z Kortem, ani z Klemenzem. Może wypali.
Mak? Jeśli to prawda to spoko. Wiadomo że z niskim kontraktem i kartą na ręku to my wirtuozów nie ściągniemy. Jakby nie patrzeć - na zmiennika dla Boguskiego się nada, jakby Rafał złapał kontuzję albo się wykartkował.
Mam szczerą nadzieję, że Boguski to w przyszłym sezonie rozsiądzie się wygodnie na ławce.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.05.2019, 01:14
bob85 napisał(a):Wyświetl post
Mam szczerą nadzieję, że Boguski to w przyszłym sezonie rozsiądzie się wygodnie na ławce.
A ja już za długo kibicuję Wiśle żeby nie pamiętać że zmieniają się właściciele, piłkarze, cele i trenerzy, a Boguski zawsze w pierwszym składzie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.05.2019, 09:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A ja już za długo kibicuję Wiśle żeby nie pamiętać że zmieniają się właściciele, piłkarze, cele i trenerzy, a Boguski zawsze w pierwszym składzie.
To już historia, Rafał jest coraz starszy. O ile jeszcze w rundzie jesiennej prezentował się przyzwoicie, tak po 1 grudnia i tej ostatniej kontuzji gra bardzo słabo... wręcz dramatycznie słabo. Trochę podobnie jak Wasyl po kontuzji.

Gdyby miał formę z jesieni to krytycznych głosów byłoby dużo mniej. I gdyby również nie

Nie wyobrażam sobie, aby Boguski był na jesień pierwszym wyborem do 1 składu. I przy zdrowym Kubie i Maku (?) raczej nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.05.2019 o godz. 10:00.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 21.05.2019, 10:25
Boguski jeśli jest w formie to, nawet jeśli jest irytujący, to jest bardzo pożytecznym zawodnikiem. Mam więc nadzieje, że po prostu kontuzje nie będą go dręczyć i będzie w optymalnej dla siebie dyspozycji.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 10:27
A ja jestem w miarę spokojny i Niepsuja i Maka. Jakiś tam potencjał w przeszłości pokazywali, Stolarczyk ma fach w ręku i może im go pomóc rozwinąć a poprzednie okienko pokazało, że decydenci znają się na robocie i większośc transferów była na plus.

Ciekawi mnie czy klub szuka kogoś na pozycje napastnika i lewego obrońcy, czy Stolar postawi na odpowiednio Balickiego i Grabowskiego.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 21.05.2019, 10:45
Mamy zero powodów do wybrzydzania. Każdy zawodnik z ligowym doświadczeniem i znacznie poniżej 30-tki bardzo nam się przyda.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 21.05.2019, 10:57
Odnośnie naszego nowego obrońcy Niepsuja : "Bez wątpienia znacznie w uwolnieniu swojego potencjału przeszkodziły mu kontuzje. Z wyliczeń Daniela Trzepacza z portalu pogonsportnet.pl wynika, że przez 2,5 roku spędzonych w Pogoni prawy obrońca pauzował aż w połowie spotkań! W żadnym z sezonów nie zaliczył więcej niż osiemnastu spotkań." Zauważyłem że my uwielbiamy w ostatnich kontraktować piłkarzy którzy często łapią kontuzje
Odpowiedz cytując
mathieu
Member

Od: 04.2007

Stary 21.05.2019, 11:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Proszę o wytłumaczenie podjarki tym Makiem bo nie kumam czaczy, przecież gosć słabszy od Boguskiego czy Peszki...
Skończ pier%$#!... Masz kogoś lepszego na Lewe Skrzydło do wzięcia za darmo, a tym bardziej kogoś kto Wisłę ma w sercu? Stolar już o niego odpowiednio zadba.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.05.2019, 11:11
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie naszego nowego obrońcy Niepsuja : "Bez wątpienia znacznie w uwolnieniu swojego potencjału przeszkodziły mu kontuzje. Z wyliczeń Daniela Trzepacza z portalu pogonsportnet.pl wynika, że przez 2,5 roku spędzonych w Pogoni prawy obrońca pauzował aż w połowie spotkań! W żadnym z sezonów nie zaliczył więcej niż osiemnastu spotkań." Zauważyłem że my uwielbiamy w ostatnich kontraktować piłkarzy którzy często łapią kontuzje
My po prostu musimy kontraktować piłkarzy w pewien sposób "wybrakowanych". Na ten moment facet, który wyróżnia się w swoim klubie i gra od dechy do dechy po prostu do Wisły nie przyjdzie. Dlatego albo możemy sobie brać totalnych przeciętniaków ze zdrowiem jak koń, albo nieco lepszych piłkarzy ze szkła. To jest zrozumiałe i niczego innego się nie spodziewam.
Odpowiedz cytując
rdunia87
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 21.05.2019, 11:13
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
https://pl.fctables.com/pilkarze/rafal-boguski-301728/

Temat wałkowany od Skorży po Stolara. To że każdy na niego stawia powinno dać do myślenia
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.05.2019, 11:28
mathieu napisał(a):Wyświetl post
Skończ pier%$#!... Masz kogoś lepszego na Lewe Skrzydło do wzięcia za darmo, a tym bardziej kogoś kto Wisłę ma w sercu? Stolar już o niego odpowiednio zadba.
A co to ja jestem menago czy skautem, że mam mieć kogoś lepszego? Pytam o wyjaśnienia właśnie waszego pierd%#$%# od 5 lat co najmniej jakby Mak był Marcelo czy Zurawiem powracającym ...

Gość jest i był słaby dlatego nie kumam tej podjary - proste, ale jak na zmiennika Boguskiego to może być ok.

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.05.2019, 11:31
Temat Boguskiego jest jak widać nieśmiertelny.
Gościowi przylepiono łatkę, której nie da się już odkleić, podczas gdy przez ten czas mieliśmy wielu gości, którzy wcale nie dawali Wiśle więcej. Naprawdę nie daje do myślenia fakt, że każdy kolejny trener (oprócz dziwaka Carillo) na niego stawia?
Moim zdaniem taki zawodnik jak Boguski jest w obecnej sytuacji Wiśle potrzebny.
Zaangażowania w treningu i w meczu nie można mu odmówić. Nasza mityczna młodzież więcej wyniesie podpatrując Boguskiego niż wjeżdżającego do salonu fryzjerskiego furą i wiecznie spóźnionego Wojtkowskiego.
Mam nadzieję, że nie będzie grał w pierwszym składzie - bo to by oznaczało, że wreszcie udało się ściągnąć kogoś lepszego albo że któryś z młodych odpalił - ale wcale nie jestem do tego przekonany.

A co do naszych aktualnych/przyszłych transferów: kim obecnie jesteśmy, żeby kręcić nosem na takiego Niepsuja czy Maka? Przychodzą z mocniejszych od nas aktualnie zespołów, gdzie nie mieli szans na regularną grę (choć akurat Niepsuj bardziej z powodów zdrowotnych niż sportowych, z tego co można wyczytać) - więc to naturalna kolej rzeczy.
Zarówno dla jednego jak i drugiego (a już dla Maka w szczególności) Wisła jest szansą na pokazanie, że jeszcze może w tej piłce zaistnieć na poważnie - a w takiej kreacji Stolarczyk jest naprawdę dobry.
Z Klemenza śmiano się, jak odchodził z Białego.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 21.05.2019 o godz. 11:34.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.05.2019, 12:05
wychowanek , w swoim czasie jeden z bardziej obiecujacych talentow polskiej piłki (kadra , gra za granica) , gra w topowych polskich klubach - nie dziwne że ten temat Wiślaków grzeje , a poza tym... mamy słabość do bliźniaków
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 21.05.2019, 13:25
ja chciałbym zwrócić uwagę tylko na jedną bardzo ważną kwestie..

rozumiem, że sciagamy zawodnikow z defektem, po kontuzjach itp, bo na innych nas po prostu nie stać..

ale później nie ma komu grać ! za dużo mamy takich zawodników jak Brożek, Wojtkowski, Wasilewski ( chociaż ten zawsze szybko wraca do zdrowia ).. za rok znowu będzie taka sama sytuacja, ze juniorzy muszą grać, bo mamy 10 kontuzjowanych zawodników.. wg mnie nie tędy drogam bo zarówno Mak jak i Niepsuj są non stop na l4
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 14:02
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
ja chciałbym zwrócić uwagę tylko na jedną bardzo ważną kwestie..

rozumiem, że sciagamy zawodnikow z defektem, po kontuzjach itp, bo na innych nas po prostu nie stać..

ale później nie ma komu grać ! za dużo mamy takich zawodników jak Brożek, Wojtkowski, Wasilewski ( chociaż ten zawsze szybko wraca do zdrowia ).. za rok znowu będzie taka sama sytuacja, ze juniorzy muszą grać, bo mamy 10 kontuzjowanych zawodników.. wg mnie nie tędy drogam bo zarówno Mak jak i Niepsuj są non stop na l4
Mak opuścił 7 meczów ze względu na kontuzje.
Niepsuj 13.
Chyba nie tak najgorzej.Pech chciał , że oboje doznali kontuzji między rundami i zaburzyło im to przygotowania na wiosne.

Tak czy siak będziemy łatać dziury młodymi zawodnikami. To są realia w których teraz funkcjonujemy. Nie spodziewaj się, że sprowadzimy kilkunastu zawodników, żeby mięc na każdą pozycję dwóch graczy.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.05.2019, 14:30
W rundzie finalowej Mak byl jednym z lepszych pilkarzy Lechii. Nie rozumiem jak mozna krecic nosem wokol takiego zawodnika, nie mowiac ze styl jego gry jak najbardziej pasowalby do koncepcji Stolara.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 21.05.2019, 14:57
Nasz TRENER go chce/akceptuje.

Koniec kropka
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 15:27
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Nasz TRENER go chce/akceptuje.

Koniec kropka
Dokładnie. Ile było znaków zapytania przy Sławomirze a jak wyglądała runda wiosenna w jego wykonaniu to myśle wszyscy pamiętają.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów