The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.09.2008, 01:31
No to mały dysonans poznawczy... wystarczy znać na tyle, żeby używać herbu Wisły a nie Tele- Foniki. EOT.
vip2008
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 23.09.2008, 10:15
Eastsiders napisał(a):Wyświetl post
Z czystego obowiązku.

"Kolega" Dymek Wiślak to zwykły przerzut, któremu w dupie poprzewracało się całkiem.
Nie ma tu miejsca na żadną zazdrość, żal, czy cokolwiek, bo kto obcował choć chwilkę z tym człowiekiem, zdaje sobie sprawę, że każdej ekipie na rękę jest nie mieć go w szeregach, bo i po co?

"Kolega" Dymek-Wiślak, któremu zarzucacie to, że nie oddał pieniędzy, swego czasu piał publicznie o swej miłości do Górnika Łęczna i w swoim rodzinnym Kurowie (Trasa Lublin - Warszawa) zakładać chciał FC Górnika Łęczna.
Jednak z czasem chyba mu nieco przeszło i "zakochał" się w Wiśle, co udowadnia pisaniem o FC, który w perspektywie widzi.
Zróbcie sobie z nim co uważacie za stosowne, Wasza sprawa.
"Kolego" Dymek. W imieniu ludzi naprawdę sercem związanych z Górnikiem, zalecam, byś więcej na meczu się nie pojawił, bo Twoja ksywa wejdzie w życie i dupsko Cie zapiecze.

Bez pozdrowień, na dowód zdjęcia:

zgadzam się w 100% !!Gość jest dla mnie naprawdę 0!!! fałszywy dwulicowy,"zakochał" się w Wiśle bo chce chyba pokazać jaki to On kibic nie jest że jeździ do Londynu itd dla mnie to totalne dno.wieczorami pewnie w*** k*** myslac o TT albo Górniku Łeczna ......fajnie że są jego zdjęcia bo wziąłem sobie wolne na 2 października i wybieram sie na TT ..wtedy też porozmawiam z PSEUDO DYMKIEM mam nadzieje osobiście by wyjaśnić pewne kwestie z przeszłosci ...na jego miejscu został bym z mamą w domu no ale jego "Duma Wislacka" nie pozwoli na zostanie w miejscu zamieszkania ...zobaczymy czy na zywo będzie taki cwaniak jak przez tel czy forum...PSEUDO DYMKU..DO ZOBACZENIA 2.10. aha i ciekawe czym tym razem bedziesz jechac na Mecz ....busem,pociągiem swoim samochodem? a moze helikopterem tatusia przylecisz
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 23.09.2008 o godz. 10:20.
Krakusoff
Junior Member

Od: 08.2008

Stary 23.09.2008, 12:25
Koles "Dymek Wiślak " ktorego zdjecia tu wrzuciliscie sprzedawal moim znajomym spoza Krakowa bilety na Barcelone po 350zl. Prosili abym napisal to na forum zeby bylo wiadomo jaki to z niego jest super kibic i wspomaga innych kibicow Wisly... Jak przyjechali do Krakowa i okazalo sie ze sa bilety w kasach to chcieli go .........
kaco85
Junior Member

Od: 02.2005

Stary 23.09.2008, 13:17
Ale chodzilo o p. Dymka, ktory na zdjeciu ewidentnie jest w szaliczku Górnika ;-)
A panowie broniliscie go piszac, ze chodziliscie na... no wlasnie
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 23.09.2008, 14:00
Dobra pora sie odezwać w temacie , po 1 to że chodziłem kiedyś na Górnik to fakt , a miłość do Wisły to sprawa dłuższa niż chodzenie na Łęczna , porostu to forum jest jak kibice.net przyjmie wszystko i każdy temat jest tu ciągnięty w nie skończoność . Pora skończyć temat jeśli ktoś chce pogadać na żywo to jestem w Krakowie w Sobotę na meczu z Arką i nie będę sie bał jeździć bo wy tak piszecie , jeśli chcecie sami siedźcie w domu a ja pomimo wszystko i tak będę jeździł na mecze Wisły bo KOCHAM TEN KLUB A TE BARWY TO DLA MNIE Całe ZYCIE ( teraz przyznaje sie że pokazanie sie w Łęcznej to był największy błąd mojego życia ) ale to już historia , Teraz Jest Wisła i TylkO Wisła
Jak coś zapraszam na prv , PS : Kolego VIP do ciebie kilka słów , Nie oceniaj kogoś po sobie , My chyba temat zakończyliśmy ale jak masz ALE jeszcze jakieś to zapraszam w sobotę na mecz z Arką a nie sorry zapomniałem ty chodzisz tylko na mecze typu Barca,Lech a teraz Totenham więc nie oceniaj mnie tylko spójrz na siebie ,bo ja kolego jadę 600km na mecz i od kilku lat jestem na każdym meczu w Krakowie, więc jeśli ktoś ma prawo mnie oceniać to nie ty , pozdro i do soboty z Wiślackim Pozdrowieniem Dymek
kaco85
Junior Member

Od: 02.2005

Stary 23.09.2008, 14:11
p. Dymek...

Pan to chyba,, kibic sukcesu...'' jesli sie myle to przepraszam ;-)
(Jak dla mnie, gdyby Gornik dalej grał w 1 lidze i do tego udawało by mu sie cos zdobywac tak jak dzisiejszej Wisle... to pewnie dalej bys tam siedzial)
Twoje pozdrowienie jakos dziwnie brzmi...
Ostatnio edytowane przez kaco85 : 23.09.2008 o godz. 18:26.
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 23.09.2008, 14:25
Nie jestem kibicem sukcesu bo byłem z Wisła w jej najgorszych chwilach to tyle i nie mam nic do dodania w temacie jak coś ktoś chce to walic na prv
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.09.2008, 14:30
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem kibicem sukcesu bo byłem z Wisła w jej najgorszych chwilach to tyle i nie mam nic do dodania w temacie jak coś ktoś chce to walic na prv

Czy Ty przypadkiem nie jestes za mlody zeby pamietac najgorsze chwile? Wisla od 10 lat nie miala jakichs wielkich klopotow wliczajac 8 miejsce, a ty mi wygladasz na max 17 moze 18 lat. Wiec nie mow mi ze jak miales 7/8lat to waliles do Krakowa na mecze bo takie sciemy to naiwnym bladynkom ze wsi-moze sie nabiora i ci dadza
,
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 23.09.2008, 15:02
DO GÓWNIARZA : Wislak_Dymek

myślisz że tylko dlatego ze bylem na Lechu i na kilku innych a nie na większości meczów to znaczy ze jestem gorszy od Ciebie jeżeli chodzi o kibicamożesz mieszkać nawet w Chinach i się chlubić ze tyle to km przejeżdżałeś..ja mam 70km i co z tego?to ze nie mam czasami jak ze względu na studia prace obowiązki przyjechać na mecz to znaczy ze nie jestem prawdziwy kibic Wisły Kraków pamiętam rok 97 jak Wisełka grała w Brzesku z OKS w II lidze to prosiłem tate aby jechac bo Chcialem na zywo zobaczyc swoich idoli Czym Ty sie mozesz pochwalicTym ze okradasz prawdziwych KIBICÓW
NIE NAZYWAJ SIĘ KIBICEM PO SZALU BO nim nie jestes i nie pozdrawiaj nikogo bo nikt nie chce pozdrowien od CiebieJAK MOŻNA SPRZEDAWAĆ ZA 350 ZETA BILETY NA BARCE CHAMIE? WYTŁUMACZ PSEUDO KIBICU WISLY
ale wiadomo tatus ma firme to młody gówniarz jest cwaniak pyskuje i nawet szacunku do starszych od siebie nie ma..Najwiekszy Twój bład to to ze jestes naprawde DWULICOWY I FAŁSZYWY I KAZDY KTO Z TOBĄ MIAL DOCZYNIENIA POTWIERDZI TE SLOWA !!! Szkoda ciągnąć tematu ale moim zdaniem Powinnismy zrobic jakas sektorowke PRECZ Z WISLAKIEM DYMKIEM!!!!!!!!!!!
p.s.
oddałes juz wszystkim pieniadze

MAM NADZIEJE ZE CIE SPOTKAM W NAJBLIZSZYM CZASIE...BEDE CHODZIL Z TWOIM ZDJECIEM I CIE ZNAJDE
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 23.09.2008, 15:07
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
MAM NADZIEJE ZE CIE SPOTKAM W NAJBLIZSZYM CZASIE...BEDE CHODZIL Z TWOIM ZDJECIEM I CIE ZNAJDE
kwestia czasu aż go GTW dorwie..
z ciekawości sobie poszedł do młyna Łęcznej, zdjął koszulkę i bawił się w najlepsze, a jakbyśmy grali z nimi w jakimś PP to by śpiewał "jebać Wisłę"
za 4 lata na innym kibicowskim forum napiszę że "błędem było że chodził na Wisłę" , nie wspominam już o tych wałkach z biletami i hajsem, takich ludzi trzymacie na forum? ok..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 23.09.2008 o godz. 15:11.
andalemono
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 23.09.2008, 15:14
Srał go pies na co chodził. Kiedyś zrozumie.

Ale to, że rżnie ludzi z kasy na ww sposoby jest karygodne. Tyle sie pisze o allegro, o koniach pod bramkami, a tu taka menda wyrosła na naszych oczach...

Po ile masz bilety na Totke Dymuś?
No prze*ch****uj... [']
Ostatnio edytowane przez andalemono : 23.09.2008 o godz. 15:22.
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 23.09.2008, 15:35
Krakusoff napisał(a):Wyświetl post
Koles "Dymek Wiślak " ktorego zdjecia tu wrzuciliscie sprzedawal moim znajomym spoza Krakowa bilety na Barcelone po 350zl. Prosili abym napisal to na forum zeby bylo wiadomo jaki to z niego jest super kibic i wspomaga innych kibiców Wisły... Jak przyjechali do Krakowa i okazalo sie ze sa bilety w kasach to chcieli go .........

mówił mi jeszcze w tamtym tygodniu przez kom. (jak chciałem dograć szczegóły odbioru biletu na Lecha) żebym się nie martwił o nic ..opowiadał że gostek mu przed Barca 2tys przelał itd wiec wychodzi na to że zarobił na Was ok 500 zł..nic tylko dorwać i....
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 23.09.2008 o godz. 15:37.
PrzemooTSW
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.09.2008, 16:11
Co Do kasy to ma mi ją oddać w Sobote przed meczem z Arką mam nadzieje ze dostane kase
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.09.2008, 16:38
ludzie zapamiętajcie na przyszłość, nigdy nie przelewajcie kasy ludziom, których nie znacie
jak czytam, że ktoś przelał jakiemuś typowi, nieznanemu kompletnie na forum 2tys to mi się robi słabo

jak już całkowicie jesteście zdesperowani i nie ma wam kto kupić biletu, to napiszcie do kogoś z UW, do modów, do kogokolwiek kto jest na forum od lat i jego tożsamość można potwierdzić
the future's uncertain
and the end is always near
gris
Senior Member

Stary 23.09.2008, 17:29
Albo ugadać się i przez Allegro kupić coś za złotówkę od tej osoby, wtedy trochę strach oszukiwać.
123blondi123
Junior Member

Od: 09.2008

Stary 23.09.2008, 17:40
eh nie mam pytan...... do tego co zostalo napisane na tego psełdo kibica wszystkich klubów ale zaówarzmy jedna rzecz ze on kibicowal GÓRNIKOWI zażekał sei ze GÓRNIK to jego klub ze go kocha i takie tam a za plecami innych mówił ze Kocha inny klub wiec sory cos jest nie tak ja Jestem kibicem GÓRNIK WIEC NIE WSTYDZE SIE TEGO TYLKO MOWIE OTWARCIE ZA GÓRNIK WSZEDZIE!!! . i wiem co to znaczy kochac jeden klub!!!!!!!!!!!!
WEIC JAK KTOS NIE ZNA SYTUACJI TO NIECH NIE PISZE NA TEN TEMAT
Nuke
Junior Member

Stary 23.09.2008, 17:59
Co do tematu to poproś kogoś z forum , lub jakiegoś znajomego z KRK o kupno biletu wcześniej wiesz jak jest z takimi meczami , nie koniecznie bilety muszą być w dniu meczu . Najlepiej tak jak kolega wczesniej pisał , kogoś z UW.

Swoją drogą weźcie się uspokójcie, bo jak się to czyta, to aż żal dupe ściska jaka wieś jest na tym forum,a przypominam tylko, że nie jesteśmy sami na tym forum !
Dymek jest rozpieszczonym dzieciakiem, judaszem, ale to nie zmienia faktu, że nie powinniscie tak wyzywać się na forum publicznym ... pzdr , a no i przepraszam za OFF Topic, ale ciężko przejść obok tej sprawy
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 23.09.2008, 18:13
Wyżyliście sie już? Czy Jeszcze? Fajnie jechać po kimś nie?
A ja na pożegnanie z forum powiem tylko tyle DALEJ Będę Jeździł na mecze Wisły i kibicował tej drużynie nawet jakby to było dla mnie tragiczne w skutkach ( bo nie można tego wykluczyć ) po prostu za gnojka popełniłem błąd z Łęczna a teraz mam ponosić tego skutki do końca życia?
NA ZAWSZE WISLA TYLKO WISLA , CAŁYM SERCEM ZA WISLA I TYLKO DLA WISLY !!! i Amen !
PS:Co do biletów na Barce to na prv daję rozmowę z tą osobą która poprosiła mnie o zakup biletów , Czego Nie TU? żeby nie zaśmiecać tematu który i tak już jest zaśmiecony
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 23.09.2008, 18:19
o mało się nie popłakalem
kurde, dobrze że Wisła ma takich wiernych kibicow jak Wislak_Dymek

proponuje całą tą dyskusje przenieść do oddzielnego tematu.
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.09.2008, 18:24
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
ludzie zapamiętajcie na przyszłość, nigdy nie przelewajcie kasy ludziom, których nie znacie
jak czytam, że ktoś przelał jakiemuś typowi, nieznanemu kompletnie na forum 2tys to mi się robi słabo

jak już całkowicie jesteście zdesperowani i nie ma wam kto kupić biletu, to napiszcie do kogoś z UW, do modów, do kogokolwiek kto jest na forum od lat i jego tożsamość można potwierdzić
Otóż to!
Zwłaszcza młodzi, nie znający życia i jego ciemnej strony - weźcie sobie do serca te słowa luke1906 !

Ch*j*w pełno, nawet po szalu. Także czasem nawet lepiej odpuścić sobie jakiś mecz (trudno) a spać spokojnie i nie biadolić potem, ze ktoś nas wyrobił.
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 28.09.2008, 12:49
Niestety mimo zapewnień Przemoo TSW nadal nie otrzymał zaległych pieniędzy. Poniżej cytat z PW, jaką dziś przesłał:

Cytat:
No i mialem dziś odebrać pieniadze i nie odebralem "Wiślak_Dymek" dzwoniąc do niego ok 50 razy z rożnych numerów rozlanczal polaczenia dzwoniac w przerwie meczu odebrał i pytajac go czy jest na meczu odpowiedzial ze nie bo nie ma po co być . a pytając go o kase powiedzial ze nie ma ale kiedys odda tyle mi powiedzial ;/ i co mam zrobic?
Dymek może jednak zmienisz "kiedyś" na "teraz" i uregulujesz długi? Sam przecież przyznałeś, że to nie Twoje pieniądze. Boisz się z chłopakiem spotkać osobiście, to zrób przelew z internetu. W ten sposób tylko się pogrążasz...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
piter19
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 28.09.2008, 21:49
nie rozumiem jak mozna zupełnie obcej osobie przesyłać pieniądze. juz kilka razy wymieniłem sie z kims sprzedawałem cos i zawsze pod stadionem albo w innym miejscu ale zawsze OSOBIŚCIE. NIe wiem kim jest Dymek nie miałem z nim nigdy do czynienia. Jezeli kogos okradłes i czujesz sie prawdziwym Wiślakiem to zapamietaj te słowa: SWOICH SIE NIE KROI
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 28.09.2008, 21:55
Bluberd napisał(a):Wyświetl post
Hehehe, Co za czasy, też byłem na tym meczu... 3:0.
Najlepsze było jak jakiś koleś z Brzeska dostał butelką od któregoś z naszych za to że pokazywał nam faki jak przejeżdżaliśmy autobusem....

A co do kolesia Dymka uważam że ktoś go powinien porządnie obić i spokój...

Peace!!!

Pozdro.

P.S. W czwartek niech się żaden nie waży odpuścić meczu, jak nie na R22 to w TV obowiązkowo...

no dokładnie wszystko się zgadza
ale do rzeczy...Przemo TSW też pisał do mnie dzisiaj na priv ze skur**** "WIŚLAK DYMEK" tez go olał i kasy nie zwrócił i znowu się zacznie z jego strony że jaki to on nie jest szlachetny itd zobaczycie mam nadzieję ze zwróci ta kasę..a co do wpłaty na konto...to nie dziwie się ze jeden wiślak drugiemu "wislakowi" wierzy skoro zapewnia ze wszystko bedzie ok jest na forum pisze udziela sie to tez podobnie postąpiłem ...ale na szczescie juz sie z nim policzyłem i kasę zwrócił...Piter nie wszyscy mają kumpli z krk którzy maja możliwosć zakupu biletu a nawet też załatwienia sprawy z biletami na zywo wiec zaryzykowałem i przelałem pseudo wislakowie kase..jednak moja historis a sie zakonczyla pozytywnie...

p.s ale fajowo ze "dymek" ma pod aviatorem "

""100 ZŁOTYCH DŁUGU"""
popieram!!!
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 28.09.2008 o godz. 21:59.
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 28.09.2008, 22:01
jeśli potrzebuje ktoś do niego gg to pw.
lucekj
Banita

Od: 02.2003

Stary 28.09.2008, 22:25
Nie no nie moge.... Widac iz Dymek berbeciem nastoletnim jest... ciekaw jestem kto z nim interesy zalatwia heh zalatwcie to sobie osobiscie, a nie na publicznym forum, wstydu sie tyle mozna najesc przez gowniarzerie... a placenie kasy z gory komus kto ma konto od 09.2008 to juz wola o pomste do nieba.....
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 29.09.2008, 03:39
Jeszcze mu pomnik wybudujcie.
Chłop już za swoje dostał.Niech teraz zrozumie, że popełnił błąd i odda kase.
!(Z)
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.09.2008, 10:24
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
A ja na pożegnanie z forum powiem tylko tyle DALEJ Będę Jeździł na mecze Wisły i kibicował tej drużynie nawet jakby to było dla mnie tragiczne w skutkach ( bo nie można tego wykluczyć ) po prostu za gnojka popełniłem błąd z Łęczna a teraz mam ponosić tego skutki do końca życia?
okaże się czy będziesz jezdził przeżucie pi.e.r.d.o.l.o.n.y....
każdy twój post pogrąża cie jeszcze bardziej...
PrzemooTSW
Senior Member

Stary 29.09.2008, 12:53
Wislak_Dymek KIEDY DOSTANE MOJE 100złotych? mialem mieć na meczu z Arką dzwonilem do ciebie nie odbierales KIEDY BEDZIE KASA
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 29.09.2008, 13:04
Dymek, widzę że z kaską krucho. Wydaje mi się, że pisałeś, że masz karnet na D. Odkupię go chętnie i odciążę cię z tego problemu. Co ma się marnować? Takie rozwiązanie ma same plusy:

-będziesz mógł odświeżyć swoją prawdziwą, choć na chwilę zapomnianą, miłość do Górnika,
-zarobisz 100zł, które oddasz PrzemooTSW
-nikt cie nie obije na R22 - na co z całego serca zasługujesz.

Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 29.09.2008, 15:33
Kasę mam i czekam na prv na numer konta od PrzemaTSW a karnet nie do sprzedania nawet nie ma takiej opcji

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów