The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.01.2020, 18:31
Cytat:
Tu chodzi o struktury - z niczego zbudowano całkiem nieźle działającą akademię.
Po pierwsze : nie przesadzajmy z tym "niczym", bo to atak na Chemicza, mentora Wisłocki, który go do Wisły wkrecil.

Wisła posiadała szkołke, posiadała struktury, miała sporo sukcesów (wiele MP, w tym pierwsze CLJ, gra Maczynskiego na Euro itp).

Owszem był burdel organizacyjny, ale jednak podstawa to budowy czegoś lepszego była.
To raz.

Dwa : radzę zapamiętać wszystkim za co, Wisłocki ma wśród ludzi TSu tak dobre opinie : za ogarnięcie struktur akademii. Tyle.

Nie za jakieś rewelacyjne wyniki. Nie za ogarnięcie finansów, znalezienie sponsorów. Nie, za nawiązanie współpracy z zagranicznymi klubami, trenerami. Nie za organizację turniejów dla młodzieży, czy wkrecenie naszych juniorów do prestiżowych zawodów.

Nie.

On po prostu ogarnął struktury, podzielił robotę między trenerów, zrobił grafik kto kiedy na jakim boisku, itd.

Brawo.

Cytat:
całkiem nieźle działającą akademię
Tak z ciekawości : kto tak twierdzi z niezależnych niezwiązanych z Wisłą ludzi?

Cytat:
I jak ktoś pisze, że decyzją o braku gwiazdki pogrzebano kilka lat pracy, to ja się z tym po prostu nie zgadzam.
ile wynosi budżet AP? Jaki procent z tego to stracone przez Wislockiego 100-150 tys zł?

10%?

20%?

Wyobraźmy sobie teraz, że Obidzinski przez pierdół traci 10% budżetu SA. Budżet wynosi 30 milionów złotych, nie uważasz, że gdyby stracił 3 miliony złotych to jak najbardziej przekreślalo by cały jego dorobek?

Dwa : pamiętajmy o tym, że za czasów Wislockiego (a może i ciągle tak jest), nie wymagano od trenerów zaświadczen o nie karalnosci. To samo w sobie niszczy jego wizerunek "ogarniacza struktur".

To, że wysłano wniosek o gwiazdkę, w której wymogach czarno na białym taki wymóg był - to już Idiotyzm i debilizm do kwadratu.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 11.01.2020, 18:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie przekazujemy środków bezpośrednio do AP, więc raczej podstaw do kontrolowania nie mamy.
Tak, ale środki idą przez S.A. Są to pieniądze kibiców, więc macie moralne prawo naciskać zarząd TS składał przed kibicami raport na bieżąco.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 11.01.2020, 19:47
@Lvcas
Ktoś poruszał ostatnio tą kwestię. TS prosi o kasę na jakiś cel => Socios głosuje czy i ile kasy przelać na ten cel => przelewa kasę i weryfikuje jej należyte wydanie a TS zabezpieczone środki albo jakaś ich część, które miała przeznaczone na ten cel wydaje na inne cele których Socios już nie ma prawa kontrolować . Nawet moralnego
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 11.01.2020, 20:07
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@Lvcas
Ktoś poruszał ostatnio tą kwestię. TS prosi o kasę na jakiś cel => Socios głosuje czy i ile kasy przelać na ten cel => przelewa kasę i weryfikuje jej należyte wydanie a TS zabezpieczone środki albo jakaś ich część, które miała przeznaczone na ten cel wydaje na inne cele których Socios już nie ma prawa kontrolować . Nawet moralnego
Żeby było jasne. Ja nie sugeruje, że socios ma kontrolować każda transakcję TSu, tylko żeby wymóc publikowanie raportów wzorem swojej organizacji i sekcji piłkarskiej, które będą do wglądu całej opinii publicznej i środowiska Wiślackiego.
Członkowie socios płacą na jakiś cel danej organizacji to pewnie chcą wiedzieć jaki jest stan ekonomiczny tej organizacji, jakie ta organizacja ma przepływy finansowe, ile zarabia prezes ile wydaje się na wynagrodzenia ile zatrudnia się ludzi, jakie koszty i przychody organizacji na którą robiona jest zbiórka.
Wydaje mi się to uczciwe i pożądane, bo niechcielibysmy takiej sytuacji jak była z poprzednim zarządem spółki pilkarskiej, gdzie kibice zbierali co prawda na stadion i na wynagrodzenia piłkarzy a przy okazji podobne pieniądze wychodzily do kieszeni SKWK, ikropka, spółki żony Zielaka i zarządu.
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 11.01.2020 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 11.01.2020, 20:24
Tu chodzi o struktury - z niczego zbudowano całkiem nieźle działającą akademię.
Dlaczego wciąż powtarzasz te bzdury? Z „niczego”? Struktury Akademii powstały znacznie wcześniej niż Wisłocki został jej szefem. Nowe otwarcie było za Wawry gdy dyrektorem AP był Gryźlak, a nie Wisłocki. Wisłocki był koordynatorem szkolenia. W 2015 okazało się, że AP narobiła długów bo Wawro obraził się na Gaszyńskiego, a Gryźlak dalej utrzymywał struktury.
W tym samym czasie Wisłocki pomógł ekipie wybrać znany nam „zarząd stulecia” i w nagrodę został dyrektorem a Gryźlaka pogoniono. Struktury były już dawno gotowe tylko AP generowała długi.
I generowałaby do dzisiaj gdyby „towarzystwo” rok później nie przejęło SA i samo ze sobą nie podpisało podwyżki kasy za prowadzenie AP z kilkudziesięciu tysięcy rocznie na duże kilkadziesiąt miesięcznie. To był rozbój w biały dzień i gimnazjalista w taki sposób też by AP odbudował.

Tak się zastanawiam czy Ty łyknąłeś tą autopromocję „Rafała odnowiciela” i nieświadomie ludzi wprowadzasz w błąd czy wiesz jak było i z premedytacją nawijasz ludziom makaron na uszy udając „neutralnego”?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 11.01.2020, 20:24
@Lvcas
Wisłocki już oznajmił, że nie mają ogarniętego excel'a i powerpointa. Nie licz na wiele zatem.
@Piknik1906
Czym bardziej podkreśla swoją neutralność tym mocniej staje się stronniczy.
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 11.01.2020 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 11.01.2020, 20:48
"Czym bardziej podkreśla swoją neutralność tym mocniej staje się stronniczy." To chyba najlepszy powód do tego, żeby już nie ruszać tego tematu, bo dyskutanci już tak okopali się na twardych stanowiskach, że co nie napiszesz, to zaraz musisz udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 11.01.2020, 21:58
@Lvcas
O cele pytani są członkowie, zarząd SA i AP. Nie TS.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 11.01.2020, 22:03
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Tak, ale środki idą przez S.A. Są to pieniądze kibiców, więc macie moralne prawo naciskać zarząd TS składał przed kibicami raport na bieżąco.
Gdybyśmy przekazywali środki bezpośrednio do AP na konkretny cel, to w umowie darowizny zastrzeglibyśmy sobie możliwość kontroli, tak jak to robimy z naszymi darowiznami celowymi. Na chwilę obecną Socios do akademii nie przekazuje jednak żadnych pieniędzy, w zasadzie wszystko z Socios idzie do SA. Dlatego też SA wymaga od AP raportów i chce kontrolować na co środki przez nich przekazywane są przeznaczane.

Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego wciąż powtarzasz te bzdury? Z „niczego”? Struktury Akademii powstały znacznie wcześniej niż Wisłocki został jej szefem. Nowe otwarcie było za Wawry gdy dyrektorem AP był Gryźlak, a nie Wisłocki. Wisłocki był koordynatorem szkolenia. W 2015 okazało się, że AP narobiła długów bo Wawro obraził się na Gaszyńskiego, a Gryźlak dalej utrzymywał struktury.
W tym samym czasie Wisłocki pomógł ekipie wybrać znany nam „zarząd stulecia” i w nagrodę został dyrektorem a Gryźlaka pogoniono. Struktury były już dawno gotowe tylko AP generowała długi.
I generowałaby do dzisiaj gdyby „towarzystwo” rok później nie przejęło SA i samo ze sobą nie podpisało podwyżki kasy za prowadzenie AP z kilkudziesięciu tysięcy rocznie na duże kilkadziesiąt miesięcznie. To był rozbój w biały dzień i gimnazjalista w taki sposób też by AP odbudował.

Tak się zastanawiam czy Ty łyknąłeś tą autopromocję „Rafała odnowiciela” i nieświadomie ludzi wprowadzasz w błąd czy wiesz jak było i z premedytacją nawijasz ludziom makaron na uszy udając „neutralnego”?
Piszę o ostatnich latach pracy w TS nad akademią, a nie jedynie o czasach, w których "szefuje" jej Wisłocki. Jeśli jednak tylko ten okres brać pod uwagę, to zaprzeczysz, że sztab szkoleniowy został znacznie powiększony, że zatrudniono psychologów, fizjoterapeutów, poprawiono warunki treningowe, udało się w końcu zdobyć dofinansowanie do budowy boiska, rozbudowano program klubów partnerskich? To wszystko nie miało miejsca? Mam sporo zarzutów do działań TS, ale nie będę deprecjonował roboty wielu osób przez brak "gwiazdki". Rozumów wszystkich jednak nie pozjadałem i dopuszczam możliwość, że mogę czegoś nie być świadomym. Tym bardziej, że ja z TS jak niektórzy sugerują nie jestem. Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam na ten temat, a podejrzewam że i główny zainteresowany nie miałby nic przeciwko rzeczowej dyskusji.

Jeszcze odnośnie umowy - piszesz o niej "rozbój w biały dzień". Dla mnie ta umowa to był akurat dobry pomysł - inwestycja w AP, w szkolenie młodzieży to coś, co dawno powinno zostać zrobione. Całkowicie logiczny wydawał mi się taki ruch. Teraz jednak SA jest zarządzana przez kogo innego i to te osoby powinny zarządzać środkami, które wykładają z kasy SA na AP. Dlatego uważam, że jak najszybciej AP powinna trafić pod rządy spółki, bo to jest po prostu "zdrowe" rozwiązanie.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 11.01.2020, 23:02
Piszę o ostatnich latach pracy w TS nad akademią, a nie jedynie o czasach, w których "szefuje" jej Wisłocki. Jeśli jednak tylko ten okres brać pod uwagę, to zaprzeczysz, że sztab szkoleniowy został znacznie powiększony, że zatrudniono psychologów, fizjoterapeutów, poprawiono warunki treningowe, udało się w końcu zdobyć dofinansowanie do budowy boiska, rozbudowano program klubów partnerskich? To wszystko nie miało miejsca?.
Ależ miało, choć nie w takiej skali jak piszesz bo wiele z tych rzeczy gdy zostawał „szefem” już było. Wisłocki dostał (nie zarobił, zorganizował tylko sobie wziął z SA) dodatkowe kilkaset tysięcy złotych rocznie i za to zrobił to co piszesz oraz spłacił długi. Normalna, niezbyt skomplikowana operacja. Miło, że nie wyprowadził jak koledzy, ale powód do żadnej wyjątkowej chwały to nie jest. Ot udało mu się wydać więcej pieniędzy, które mu ktoś dał.

Ty regularnie wychwalasz wielki wkład Wisłockiego, a w tych warunkach to powinna być norma. No chyba, że Ty wychwalasz to, że w przeciwieństwie do kolegów ekipy z którymi wspólnie władzę nad TSem przejmował „mógł, a jednak nie ukradł”. Ale jeśli tak to ja mam jednak inne standardy i to jest minimum. Chwalić można za coś więcej. A wychwalać i rzucać jako koronne argumenty jak Ty masz w zwyczaju, to już zupełnie nie ma czego.
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 11.01.2020, 23:03
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Co jest najpiękniejsze, to prezes nie posiadający żadnego doświadczenia w biznesie, nie miał jakichkolwiek problemów aby dogadać "super-tajną" umowę z Platinum. Ot, parę tygodni i szybciutko wpis na 25 milionów złotych w wiślackich gruntach się pojawił... Zapewne była to tak genialna umowa, ze nie było czego negocjować. Przecież Wisłocki takie umowy to co tydzień podpisuje, normalka.

Wytłumaczcie mi jak to jest że prezes bez problemów podpisuje umowę zabezpieczoną na gruntach na 25 mln złotych i nie obawia się oskarżenia o działanie na szkodę spółki, a tak panicznie boi się "odsprzedać" 50% praw do herbu bo może zostać o to posądzony?

Nie podoba mi się to co się dalej dzieje w TS. Poza marionetkami nic się tam nie zmieniło.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 11.01.2020, 23:49
Chwalić można za coś więcej.
Za co? Za .......enie na forum?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.01.2020, 23:58
Ależ miało, choć nie w takiej skali jak piszesz bo wiele z tych rzeczy gdy zostawał „szefem” już było. Wisłocki dostał (nie zarobił, zorganizował tylko sobie wziął z SA) dodatkowe kilkaset tysięcy złotych rocznie i za to zrobił to co piszesz oraz spłacił długi. Normalna, niezbyt skomplikowana operacja. Miło, że nie wyprowadził jak koledzy, ale powód do żadnej wyjątkowej chwały to nie jest. Ot udało mu się wydać więcej pieniędzy, które mu ktoś dał.

Ty regularnie wychwalasz wielki wkład Wisłockiego, a w tych warunkach to powinna być norma. No chyba, że Ty wychwalasz to, że w przeciwieństwie do kolegów ekipy z którymi wspólnie władzę nad TSem przejmował „mógł, a jednak nie ukradł”. Ale jeśli tak to ja mam jednak inne standardy i to jest minimum. Chwalić można za coś więcej. A wychwalać i rzucać jako koronne argumenty jak Ty masz w zwyczaju, to już zupełnie nie ma czego.
To napisz konkretnie co było przed rządami Wisłockiego, skoro wiele z tych rzeczy już istniało. Napisz ilu było trenerów, jak wyglądał cały sztab szkoleniowy, program klubów partnerskich, gdzie trenowały roczniki i inne rzeczy o których wspomniałem. Co miał zrobić więcej, konkrety. "Ot udało mu się wydać więcej pieniędzy, które mu ktoś dał" - zmarnował je, miał je oddać, bo nie rozumiem?

O czym w drugiej części piszesz, to już Bóg raczy wiedzieć. Nikogo nie wychwalam, nie wynoszę pod niebiosa, wskazuję tylko, że wykonano jednak kawałek dobrej roboty w czasach szefowania Wisłockiego w AP (i nie zaprzeczam, że wiele rzeczy powinno się zrobić lepiej). Chcesz, to napisz zarzuty jakie masz do AP, do Wisłockiego konkretnie, ja poproszę żeby się do tego odniesiono.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2020, 00:16
Serek = ile obecni wynosi budżet AP?,

Orientacyjnie chociaż
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 12.01.2020, 02:51
To napisz konkretnie co było przed rządami Wisłockiego, skoro wiele z tych rzeczy już istniało. Napisz ilu było trenerów, jak wyglądał cały sztab szkoleniowy, program klubów partnerskich, gdzie trenowały roczniki i inne rzeczy o których wspomniałem. Co miał zrobić więcej, konkrety. "Ot udało mu się wydać więcej pieniędzy, które mu ktoś dał" - zmarnował je, miał je oddać, bo nie rozumiem?

O czym w drugiej części piszesz, to już Bóg raczy wiedzieć. Nikogo nie wychwalam, nie wynoszę pod niebiosa, wskazuję tylko, że wykonano jednak kawałek dobrej roboty w czasach szefowania Wisłockiego w AP (i nie zaprzeczam, że wiele rzeczy powinno się zrobić lepiej). Chcesz, to napisz zarzuty jakie masz do AP, do Wisłockiego konkretnie, ja poproszę żeby się do tego odniesiono.
Serek, takimi swoimi wypowiedziami tylko odpychasz forumowiczów od Socios. Nie broń tego dyletanta.
Nikoś Dyzma vel Wisłocki nie potrafił ogarnąć gwiazki, a tutaj niby pasmo sukcesów? Ile tych sukcesów nie miałoby miejsca gdyby na jego miejscu nie był inny słup?
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 12.01.2020, 03:00

Mowicie ze kto pracowal nad ta umowa? Nikos Dyzma vel Wislocki byl w tej ekipie ktora pracowala nad umowa?
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2020, 04:17
Laszi napisał(a):
Za co? Za .......enie na forum?
Wypisz wymaluj kopia sytuacji z Marzenką w latach 2016-2018. Też nie można było - nawet nie być przeciwko niej - ale wyrazić swoje negatywne zdanie na temat jej działań...

Kolega "piknik" nie krytykuje Wisłockiego, nie twierdzi że jest zły, nie próbuje go atakować. Po prostu (w skali szkolnej) zamiast wystawiać mu szóstkę jak robi to serek, uważa, że zasługuje na maks 3/4.

Mimo to jest atakowany, i sugeruje mu się, żeby skończył ".......ić"...

Dokładnie to samo spotkało mnie, gdy jak debil poprosiłem o ankety w sprawie stanowiska socios. A przecież zarząd wie lepiej co chcą członkowie i nie potrzebuje chołoty pytać o zdanie (my mamy płacić kasę i nic więcej).

ramzen1920 napisał(a):
Mowicie ze kto pracowal nad ta umowa? Nikos Dyzma vel Wislocki byl w tej ekipie ktora pracowala nad umowa?
Pan Wisłocki (jak sam twierdzi), był tam tylko towarzysko/turystycznie. Ot, wpadła okazja pobawić się w hotelu w Zurichu na koszt Wisły. Nic od niego nie zależało, na nic nie miał wpływu...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2020, 08:33
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Serek, takimi swoimi wypowiedziami tylko odpychasz forumowiczów od Socios. Nie broń tego dyletanta.
Nikoś Dyzma vel Wisłocki nie potrafił ogarnąć gwiazki, a tutaj niby pasmo sukcesów? Ile tych sukcesów nie miałoby miejsca gdyby na jego miejscu nie był inny słup?
Czym odpycham, pisaniem że nie wszytko w AP zostało zchrzanione jak tu próbuje się wmawiać? Że mimo całego hejtu jaki wylewacie na Wisłockiego w sprawie akademii może się On pochwalić jakimiś sukcesami? Żeby zachęcać do Socios mam wpisać się w główny nurt, czyli jechać równo po wszystkim co związane z TS? Poważnie tak trudno Wam zrozumieć, że pomimo tego "wielbłąda" z gwiazdką udało się przez lata - za jego kadencji - akademię prowadzić całkiem dobrze i stworzyć sensowny podmiot?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 12.01.2020 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 12.01.2020, 08:42
Jak hejtowali Królewskiego to też stawałeś w jego obronie dostrzegając nawet najmniejszy wkład w odbudowę klubu? Czy wpisywales się raczej w kumaty nurt nie liżący go po jajach?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2020, 08:44
Kolega "piknik" nie krytykuje Wisłockiego, nie twierdzi że jest zły, nie próbuje go atakować. Po prostu (w skali szkolnej) zamiast wystawiać mu szóstkę jak robi to serek, uważa, że zasługuje na maks 3/4.
Kolega "Piknik" ocenia go na 3/4 pisząc, cytuje: "mógł, a jednak nie ukradł" oraz "ot udało mu się wydać więcej pieniędzy które ktoś mu dał". Ocena dobra jak malowana!

Nie wystawiam Wisłockiemu żadnej szóstki, napisałem jedynie co udało się w akademii zrobić przez ostatnie lata. To nie ocena tylko fakty, które między innymi Ty próbujesz całkowicie zakryć brakiem gwiazdki (tak, to jest zawalone i wszędzie do cholery o tym piszę!). Jak wspomniałem bardzo chętnie na temat tego co dzieje się w akademii porozmawiam, bo wszystkiego nie wiem i chętnie poznam opinię choćby kolegi Piknika.

Dokładnie to samo spotkało mnie, gdy jak debil poprosiłem o ankety w sprawie stanowiska socios. A przecież zarząd wie lepiej co chcą członkowie i nie potrzebuje chołoty pytać o zdanie (my mamy płacić kasę i nic więcej).
To jakiś żart z Twojej strony? "Debil, chołota, mamy płacić i nic więcej"? Ktoś Cię tak nazwał, użył takich sformułowań? Normalnie z Tobą rozmawiałem, wyraziłem swoje zdanie, które mogę powtórzyć - uważam, że ta ankieta jest niepotrzebna, zdecydowanie przedwczesna. Nie mogę swojej opinii na ten temat wyrazić, bo jestem z zarządu? Najpierw piszesz że mi się głosów liczyć nie chce, teraz wymyślasz jakieś niestworzone historie...

Jak hejtowali Królewskiego to też stawałeś w jego obronie dostrzegając nawet najmniejszy wkład w odbudowę klubu? Czy wpisywales się raczej w kumaty nurt nie liżący go po jajach?
Tak, stawałem, choć na początku go krytykowałem. I również sto razy pisałem, że doceniam jego wkład w ratowanie klubu. Daruj sobie te podjazdy pod moją osobę, bo nudne to już jest. Byłeś w Socios, zrezygnowałeś bo Ci się prezes nie podobał i od tego czasu jedyne co w temacie stowarzyszenia piszesz to docinki i insynuacje.

Kiedyś chciałem zrezygnować z pisania w tym temacie, zrobiłem błąd że jednak ten pomysł porzuciłem. Na szczęście da się to naprawić.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 12.01.2020 o godz. 09:07.
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Stary 12.01.2020, 10:20
Uważam, że sprawy wewnętrzne Socios powinny być dyskutowane w innym pokoju.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2020, 10:45
Cytat:
To nie ocena tylko fakty, które między innymi Ty próbujesz całkowicie zakryć brakiem gwiazdki (tak, to jest zawalone i wszędzie do cholery o tym piszę!).
Trzeci raz się spytam, bo znowu zapomniałeś o najważniejszym:
ile wynosi budżet akademii?

To kluczowa kwestia, abyśmy mogli zrozumieć jak bardzo istotne te 150 tys złotych było w tym wypadku..

Cytat:
To jakiś żart z Twojej strony? "Debil, chołota, mamy płacić i nic więcej"? Ktoś Cię tak nazwał, użył takich sformułowań?
Nie, moja propozycja zawarcia stanowiska w sporze została nazwana idiotyczną...

Cytat:
Normalnie z Tobą rozmawiałem, wyraziłem swoje zdanie, które mogę powtórzyć - uważam, że ta ankieta jest niepotrzebna, zdecydowanie przedwczesna. Nie mogę swojej opinii na ten temat wyrazić, bo jestem z zarządu?
Wyraziłeś swoje zdanie - że ankieta jest niepotrzebna. Ja (i kilka osób) wyraziłem zdanie, że ankieta jest potrzebna.

Co zrobiłeś? Spytałeś o zdanie pozostałych 1900 członków? Nie, postąpiłeś zgodnie ze swoją opinią.

W sporze socios pozostaje neutralne. Dlaczego? Spytałeś o zdanie 1900 członków? Nie, postąpiłeś zgodnie ze swoją opinią.

Jak sam mówisz od marca trwają rozmowy z SA o wprowadzeniu kogoś do z Socios do SA - docelowo do zarzadu. Pytałeś o zdanie socios? Nie, nawet nie zostaliśmy o tym poinformowani.

Niestety, coraz więcej osób tak czuje.
Cytat:
Najpierw piszesz że mi się głosów liczyć nie chce, teraz wymyślasz jakieś niestworzone historie...
Celowo to kłamstwo?

Napisałem, że jeżel nie macie czasu to mogę głosy liczyć. Chciałem pomóc, być aktywnym, skoro już wymyślam te idiotyczne sondaże.
Cytat:

Uważam, że sprawy wewnętrzne Socios powinny być dyskutowane w innym pokoju.
W tamtym pokoju aktywnych jest pięć osób. Moje pytanie o orientacyjny koszt banerów od 3 pozostaje bez odpowiedzi.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 12.01.2020, 11:50
Trzeci raz się spytam, bo znowu zapomniałeś o najważniejszym:
ile wynosi budżet akademii?

To kluczowa kwestia, abyśmy mogli zrozumieć jak bardzo istotne te 150 tys złotych było w tym wypadku..
Nie wiem jaki jest budżet, nie pracuję w Akademii. Z wywiadu z Wisłockim: "Wtedy startowaliśmy mając ok. 750 tys. złotych, teraz jest to kwota trzy razy większa".

Jaka by jednak kwota nie przepadła, uważam działanie w "sprawie gwiazdki" za nieprofesjonalne, to nie powinno mieć miejsca, dałem temu wyraz wiele razy, ale jak widzę do Ciebie to zupełnie nie chce dotrzeć.

Nie, moja propozycja zawarcia stanowiska w sporze została nazwana idiotyczną...
Przez kogo? Przeze mnie, kogoś z zarządu? Witek, będący normalnym członkiem stowarzyszenia nazwał ankietę idiotyczną...

Co zrobiłeś? Spytałeś o zdanie pozostałych 1900 członków? Nie, postąpiłeś zgodnie ze swoją opinią.
Zapytaliśmy członków stowarzyszenia (i dobrze o tym wiesz, bo temat jest choćby w pokoju Socios na tym forum), czy to jedno "główne" pytanie jest wystarczające, czy może je rozwinąć lub dodać pytania uzupełniające. I sprawa cały czas jest dyskutowana, najmocniej na grupie fb, bo tam stety/niestety teraz najwięcej ludzi się udziela. O jakim postąpieniu zgodnie z moją opinią więc piszesz?

W sporze socios pozostaje neutralne. Dlaczego? Spytałeś o zdanie 1900 członków? Nie, postąpiłeś zgodnie ze swoją opinią.
Ponieważ jako zarząd odpowiadamy za stowarzyszenie. Po rozmowach z przedstawicielami SA, a także TS uważaliśmy, że na tamten moment było to najlepsze co mogliśmy zrobić, próbować doprowadzić do porozumienia jako neutralny podmiot. Jeśli pewne sprawy nie potoczą się tak, jak zakładamy, zmienimy optykę.

Jak sam mówisz od marca trwają rozmowy z SA o wprowadzeniu kogoś do z Socios do SA - docelowo do zarzadu. Pytałeś o zdanie socios? Nie, nawet nie zostaliśmy o tym poinformowani.
Rozmawiamy o szansach, o możliwościach by w przyszłości można było umieścić osobę z nadania Socios w Radzie Nadzorczej spółki (nie w zarządzie). To na razie bardzo luźne rozmowy, naprawdę chcesz także w związku z tym robić ankietę/głosowanie? Może lepiej byłoby je przeprowadzić, jak się taka możliwość pojawi?

Celowo to kłamstwo?

Napisałem, że jeżel nie macie czasu to mogę głosy liczyć. Chciałem pomóc, być aktywnym, skoro już wymyślam te idiotyczne sondaże
Kłamstwo? Cofnij się do swojego posta i zobacz w jakim tonie był napisany.

W tamtym pokoju aktywnych jest pięć osób. Moje pytanie o orientacyjny koszt banerów od 3 pozostaje bez odpowiedzi.
To może warto napisać na mail, wtedy nam wiadomość nie umknie? To najprostszy sposób, by Twoje pytanie do nas dotarło (wiesz przecież, że w Socios za wszystko odpowiada ledwie kilka osób i mamy po ludzku prawo przegapić wiadomość w jednym z kanałów komunikacji). Już nie wspomnę, że można takie rzeczy sprawdzić samemu.

To był mój ostatni post tutaj, w sprawie Socios będę pisał jedynie w pokoju Socios. Inne tematy pomijam, więc z góry przepraszam za brak odpowiedzi jeśli pojawią się jakieś pytania.
Odpowiedz cytując
xiondz77
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 12.01.2020, 12:07
Weźcie sie na kawe umówcie bo to wyglada jak rozmowa głuchego z niewidomym.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 12.01.2020, 12:34
W latach 16-18 też było to samo - atakowano tych, którzy krytykowali święty zarząd TS-u i jak to się skończyło?

W tym konflikcie są dwie strony - piłkarska Wisła i zorganizowana grupa przestępcza powiązana z TS-em.

https://gazetakrakowska.pl/krakow-da...ar/c2-14701779

Nie ma trzeciej. Do pierwszej należą ludzie chcący zmian i odbudować Wisłę (na czele z Kubą i Królewskim), a do drugiej należą obrońcy/strażnicy TS-u - ci od dziedzictwa TS-u (zarząd socios w rzeczywistości należy do tej grupy).

W latach 16-18 poznaliśmy czym jest to słynne dziedzictwo TS-u.

Nawiasem mówiąc, czekam aż ktoś nie wytrzyma i napiszę, że Kuba to też wróg, bo widać wyraźnie, że Kuba tym środowiskom coraz bardziej przeszkadza.
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Stary 12.01.2020, 12:58
Koalik zaliczanie zarządu Socios do grupy przestępczej jest naprawdę słabe i nie na miejscu.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 12.01.2020, 15:31
Chyba nie trzeba przypominać kto bronił tamtego układu (zarzucając przy okazji kłamstwa dziennikarzom). Te same osoby bronią niby nowego rozdania(co się okazało kłamstwem, bo jeśli kimś takim jest najbliższa współpracowniczka Marzenki...) w TSie. Pomijam słowa jakie padały i ogólną działalność internetową. Forumowy rzecznik prasowy towarzystwa trochę przesadza i mógłby przystopować.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 12.01.2020, 16:10
czy "sociosy" w innych krajach tez nie aja zadnego wplywu na zarzdy i jaja ktore sobie pajace robia ?
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Stary 12.01.2020, 16:24
Na zarządy kogo i jakie "pajace"?
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 12.01.2020, 16:31
Serek, czy każdy członek Socios może trafić do jego zarządu ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów