The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Matios98
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.01.2020, 14:35
Czy tak trudno pojąć, że ja po prostu wyrażam swoje zdanie? nie mam zamiaru nikogo rozstawiać, czy paranoja i doszukiwanie się drugiego dna w każdym słowie Tobie też się udzieliła? Wyobraź sobie, że mi też się ta sytuacja nie podoba, też byłem wkurzony tym co się wydarzyło w sylwestra, też chciałbym żeby władzę ostatecznie przejęło trio z powodów oczywistych, też uważam, że w tym całym sporze absolutnie większość racji ma SA. Teraz wykonaj pracę intelektualną i się zastanów jak to jest, że właściwie się w większości zgadzamy, a i tak jest taki ostry spór między nami. Swoją drogą ta sytuacja coś mi przypomina, ale nie wiem co....
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.01.2020, 14:37
Dajcie spokój Panowie, wszystkim nam zależy na Wiśle... Każdy ma nieco inne spojrzenie i tyle.
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Stary 07.01.2020, 14:54
ramzes190

Sęk w tym, że tacy młodzieżowcy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, to też nie jest takie hop-siup spoko zagranie marketingowe, tylko poważna inwestycja, bo dobry młody nie jest tani, a ściąganie jakiegoś młodego byleby tylko w takim procesie uczestniczyć większego sensu nie ma, to już lepiej np. w przyszłości dołożyć się na kontrakt dla zdolnego wychowanka, w którym pokładamy nadzieje.
Odpowiedz cytując
jedenzero
Member

Od: 08.2010

Stary 07.01.2020, 18:02
Wincyj durnych postów !!! Tego nam trzeba !!!
Czepianie się wywiadu z Królewskim, serio? Przecież nie bierze udziału w Tańcu z Gwiazdami.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 07.01.2020, 21:16
Nie zabijcie mnie ale krótka rada.
Jeśli jest to możliwe:

1.zrobić głosowanie na odblokowanie prawie 500 tyś, które zarezerwowane jest dla AP

Jeśli członkowie będą za

2. Przeznaczyć te pieniądze na zimowe wzmocnienia, oczywiście kontrolując kogo SA za te pieniądze ma kupić - jeśli wyjdą nazwiska, kolejne głosowanie.

Myślę że za te pieniądze można kupić nawet 2 grajków, można jednego.Wszystko jedno ,byle były(o) to konkretne wzmocnienie.

Wszystko.Pamiętajcie - piłkarska Wisła jest na skraju upadku a my jesteśmy do chuja kibicami piłkarskiej Wisły!
Trza ją ratować i wybrać priorytety.Dziś priorytetem jest wzmocnienie składu a nie boisko dla akademii TS.

Zróbcie pierwszy krok, niezależnie od wyniku ja do Was się dołączam.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 07.01.2020, 21:28
Po co wydawać kasę na transfery jak jest mnóstwo dobrych piłkarzy z kartą w ręku? A poza tym 500 tys zł to sa śmieszne pieniądze. Nikogo ciekawego za to nie kupimy.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 07.01.2020, 21:33
pisze ogólnie.Za 500 spokojnie można kupić gościa co nas wzmocni, czy to przeznaczając na transfer czy na wolną kartę(prowizja/zarobki)

A po to że za chwile jebniemy do pierwszej a tak na prawdę do 4tej i optymistycznie wrócimy do ekstraklasy za 7-8 lat
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Stary 07.01.2020, 21:37
Ogólnie to chyba bardziej dyskusja do pokoju Socios niż tu.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.01.2020, 10:59
Jarosław Królewski: był jeden moment, w którym chciałem to wszystko rzucić

"...Jeśli się nie utrzyma, faktycznie będzie to koniec klubu?

Wisła nigdy nie zginie, będziemy przygotowani na oba scenariusze. Jedno jest pewne - nie będzie ucieczki z tonącego€ okrętu. Problemy są po to, by je rozwiązywać."

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...cc=ucs&utm_v=2
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 08.01.2020, 15:16
jarosław królewski napisał(a):
postawiłby pan pieniądze, że wisła się utrzyma w ekstraklasie?

Tak. Już postawiłem.

Jak dużo?

Rok pracy plus 1,5 mln zł i pewnie kolejne 0,5 mln w innych dodatkowych, wiślackich aktywnościach.
1234567890
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 08.01.2020, 22:20
Jak stawiał to było tornado w klubie ale sytuacja w tabeli komfortowa.Coś mi sie wydaje że przy takiej tabeli jak jest to Jarek by nie postawił
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 10.01.2020, 18:11
Zapytany o konflikt, Kuba nie chce nic udzielać wywiadu. Robi tylko marsową minę, z której łatwo wyczytać, że ma dość kłód rzucanych ratownikom pod nogi. O ile łatwiej im przeskoczyć przeszkody, jakie stawia ze stadionem miasto, o tyle, tak po ludzku, trudno zrozumieć i pokonać te, jakie piętrzy TS Wisła. Tym bardziej, że prezes Towarzystwa - Rafał Wisłocki ostrożność, by nie rzec opieszałość w negocjacjach tłumaczy przykrymi doświadczeniami z Vanną Ly. Tak oto Towarzystwo sparzyło się w grudniu 2018 r., oddając klub przebierańcom, a konsekwencje ponoszą Bogu ducha winni ratownicy z Kubą na czele.

- Chcą wprowadzić swojego człowieka do naszej rady nadzorczej, a sami nie są w stanie wykazać, na co idą pieniądze, jakie my im dajemy w ramach umowy o współfinansowanie Akademii Piłkarskiej Wisły. Czyli nas chcą prześwietlać, a siebie nie pozwolą - kręci głową Kuba Błaszczykowski.

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...-s,nId,4254133

Edit: Powyższa wypowiedź Kuby Błaszczykowskiego została usunięta z artykułu. Dziwne...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.01.2020 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 10.01.2020, 20:19
Wielu kibiców zdążyło już zmieszać z błotem Wisłockiego przez tą wypowiedź . Dlatego radzę do wszystkich rewelacji z jednej jak i z drugiej strony podchodzić z dystansem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.01.2020, 02:19
South napisał(a):Wyświetl post
Wielu kibiców zdążyło już zmieszać z błotem Wisłockiego przez tą wypowiedź . Dlatego radzę do wszystkich rewelacji z jednej jak i z drugiej strony podchodzić z dystansem.
Strasznie biedny ten Wisłocki. Pewnie bym mu współczuł, no ale przygotowywał unowę z Vanną Ly, mimo zapowiedzi nie doszło do zmian personalnych w TS, skopromitował się wnioskiem o gwiazdkę dla Akademii i próbuje wycisnąć z SA pieniądze co może się zakończyć jej upadkiem, kiedy ratownicy oduszczą.
Poza tym każda jego wypowiedź to wizerunkowy strzał w kolano.

Jednak mu nie współczuję, bo to mocno podejrzana postać która aktualnie mocno bruździ. Ew. muppet sterowany z tylnego siedzenia. Nie wiem nawet co gorsze...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 11.01.2020, 08:59
z drugiej strony ściągnął Królewskiego (a więc pośrednio trio) , dziwne to wszystko...
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Stary 11.01.2020, 12:37
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Zapytany o konflikt, Kuba nie chce nic udzielać wywiadu. Robi tylko marsową minę, z której łatwo wyczytać, że ma dość kłód rzucanych ratownikom pod nogi. O ile łatwiej im przeskoczyć przeszkody, jakie stawia ze stadionem miasto, o tyle, tak po ludzku, trudno zrozumieć i pokonać te, jakie piętrzy TS Wisła. Tym bardziej, że prezes Towarzystwa - Rafał Wisłocki ostrożność, by nie rzec opieszałość w negocjacjach tłumaczy przykrymi doświadczeniami z Vanną Ly. Tak oto Towarzystwo sparzyło się w grudniu 2018 r., oddając klub przebierańcom, a konsekwencje ponoszą Bogu ducha winni ratownicy z Kubą na czele.

- Chcą wprowadzić swojego człowieka do naszej rady nadzorczej, a sami nie są w stanie wykazać, na co idą pieniądze, jakie my im dajemy w ramach umowy o współfinansowanie Akademii Piłkarskiej Wisły. Czyli nas chcą prześwietlać, a siebie nie pozwolą - kręci głową Kuba Błaszczykowski.

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...-s,nId,4254133

Edit: Powyższa wypowiedź Kuby Błaszczykowskiego została usunięta z artykułu. Dziwne...
A może padło jakieś nieformalne zdanie w luźnej rozmowie, na które się JB16 zgodził się, by je publikować w mediach?
Ciężko stwierdzić o co chodzi, trochę dziwna akcja.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 11.01.2020, 13:11
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
z drugiej strony ściągnął Królewskiego (a więc pośrednio trio) , dziwne to wszystko...
Ja mam coraz większe podejrzenia że TS wcale się nie oczyścił ani nie zamierza, a Wisłocki robi tylko za twarz.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 11.01.2020, 13:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja mam coraz większe podejrzenia że TS wcale się nie oczyścił ani nie zamierza, a Wisłocki robi tylko za twarz.
To bardziej stwierdzenie faktu niż podejrzenia
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 11.01.2020, 14:09
rafkur napisał(a):Wyświetl post
To bardziej stwierdzenie faktu niż podejrzenia
Nie faktu, nie mam dowodów, bo by już były w prokuraturze, ale jest wiele niepokojących sygnałów.
Ja zacząłem się martwić kiedy x zaczęły pojawiać się plotki że trójka się kłóci a TS przyjdzie z inwestorem. Kto je rozpuszczał?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 11.01.2020, 14:34
Jak na to wszystko popatrzy się z zewnątrz to mozna się załamać...

Zacznijmy od tego czy TS kogokolwiek zwolnił? Jak wiadomo Sarapata i Dukat sami podali się do dymisji... Część ludzi jest na L4, więc Wisłocki nie może ich zwolnić, część ludzi to "porządni działacze, działający lata z dziećmi". Sam Wisłocki był w Zurichu, ale jak przyznaje, tylko żeby nażreć i posiedzieć w luksusowym hotelu za pieniądzę TSu...

Spójrzmy też na CV Wisłockiego. Jeszcze nie dawno śmialiśmy z menedżera siłowni pana Dukata, gdzie nawet ja sugerowałem, że jednak zarobki z takim CV ma za duże. A przecież przed menedżerowaniem, pracował kilka lat w Deustche Banku, oraz posiadał wyższe wykształcenie... Wiadomo - prywatna uczelnia - ale jednak na paru wykładach z zarządzania, ekonomii, czy rachunkowości pewnie był...

A Wisłocki? Facet skończył AWF - ma wiedzę o anatomii człowieka, wie jak prowadzić treningi z młodzieżą, pewnie na 1500 metrów by mnie wykończył... Tylko, że nie ma to nic wspólnego z reformowaniem wielosekcyjnego zadłużonego klubu, zatrudniającego 170 osób... Dlaczego TS nie szuka nikogo na jego miejsce? Skoro Wisła SA w czasie kryzysu mogła znaleźć za free Obidzińskiego, to myślicice że nie znalazł by się ktoś w Polsce gotowy pracować i reformować TS? Nawet przy niskiej pensji - jednak robota bardzo medialna. Nie wspominając już o socios - gdzie osobiście znam kilku członków, którzy mają znacznie lepsze CV od Wisłockiego, i podjęli by się takiej pracy...

Dlaczego nikt takiej osoby nie szuka? Przecież media by sprawe rozdmuchały na cały kraj...

Jedynym wartym wspomnienia punktem w karierze prezesa, jest zarządzanie wiślacką akademią. Nie wiem, skąd te opinie, że bardzo dobrze sobie tam poradził - siłą rzeczy jego działania w latach 2015-18, będziemy mogli ocenić dopiero w latach 2025-2028, wszak nie szkoli się dla MP Juniorów, a dla sukcesów w seniorskiej piłce...

Oczywiście ostatecznie zaorała i pogrążyła go sprawa z brakiem gwiazdki. To tak jakby Dukat miał zamówić nowe atlasy do siłowni, a kupił atlasy świata z księgarni...

Zresztą pan prezes obiecał wyciągnięcie konsekwencji personalnych. Minęły dwa miesiące, czy prezes wie już przez kogo straciliśmy 150 tysięcy złotych i zamierza go zwolnić? Czy jednak mu trochę głupio samego siebie zwolnić?

===

Co jest najpiękniejsze, to prezes nie posiadający żadnego doświadczenia w biznesie, nie miał jakichkolwiek problemów aby dogadać "super-tajną" umowę z Platinum. Ot, parę tygodni i szybciutko wpis na 25 milionów złotych w wiślackich gruntach się pojawił... Zapewne była to tak genialna umowa, ze nie było czego negocjować. Przecież Wisłocki takie umowy to co tydzień podpisuje, normalka.

Tajność tej operacji, również jest zrozumiała. To będzie taka innowacja, że cała Polska będzie o tym mówić. Podobno nawet jak będą budować tą halę, będą wielkie parawany, aby nikt nie odgapił tego projektu od nas...

====
Cytat:
Ano właśnie: ściągnął tylko Królewskiego - chłopaka w okularkach, oryginała z trochę przerośniętym ego. Miał poratować kasą, a władze w spółce dalej zostawić TSowi... A jakby mu nie pasowało, zaczął coś płakać do mediów - to wystarczy tydzień i kibice będą przeciw niemu.

Wyobrażasz sobie co by się działo na jego profilu, gdyby w ratowanie nie zaangażował się Kuba? Że jakiś informatyk z Gorlic, chce wiślackiego herbu, od naszej wiślackiej rodziny? Że znak rekina przeszadza mu na trybunach? Przecież by go zjedli już dawno, pozdrowień z trybun by się nasłuchał co nie miara...

No, ale między wódkę a zakąskę, w.......ił sie Kuba i cały plan się zaczął się sypać. Nie runął, ale trzeba dać na przeczekanie...

Bo z Kubą pewnie plan był taki, że pogra parę lat, następnie Wisłocki wręczy mu kwiaty na stadionie i zaproponuje jakąś funkcję w Wiśle. A jemu zachciało się przejmowania Wisły, czego nikt w TSie nie planuje robić..

Problem jest taki, że nie można oficjalnie tego powiedzieć, nie można tego oficjalnie Kubie oznajmić. Bo kibice w ewentualnym sporze, zawsze uwierzą Kubie (czyli dokładnie odwrotnie, niż gdyby spór był na linii Królewski-TS).

Dlatego mamy grę na zwłokę - przecież Wisłocki na żadną z propozycji nie mówi "nie", aby nikogo nie zrazić. Nie potrafi jednak, żadnej propozycji zaakceptować oficjalnie na piśmie. Typowa gra na czas, liczą że się w końcu triu znudzi i odpuszczą.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 11.01.2020, 14:45
Cytat:
Spójrzmy też na CV Wisłockiego. Jeszcze nie dawno śmialiśmy z menedżera siłowni pana Dukata, gdzie nawet ja sugerowałem, że jednak zarobki z takim CV ma za duże. A przecież przed menedżerowaniem, pracował kilka lat w Deustche Banku, oraz posiadał wyższe wykształcenie... Wiadomo - prywatna uczelnia - ale jednak na paru wykładach z zarządzania, ekonomii, czy rachunkowości pewnie był...
O kur@a... chyba już nic lepszego nie przeczytam w 2020. Głowa aż leci na klawiaturę. Dodaj jeszcze, że miał prawo jazdy i znał tabliczkę mnożenia (czego też nie jestem pewien).

Jego kompetencje i prezesowanie to był absurd na skalę kraju, taki nasz Misiewicz. Jedyną osobą z tego układu, który posiadał jakieś kompetencje do swojego stanowiska to był Daniel Gołda.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 11.01.2020 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 11.01.2020, 14:53
Cytat:
O kur@a... chyba już nic lepszego nie przeczytam w 2020. Głowa aż leci na klawiaturę. Dodaj jeszcze, że miał prawo jazdy i znał tabliczkę mnożenia (czego też nie jestem pewien).

Jego kompetencje i prezesowanie były większym absurdem niż Misiewicza.
Nie wiem czego nie zrozumiałeś, więc wytłumaczę jak dziecku:

Dukata kompetenecje były żałośnie niskie. Nigdy nie powinien sprawować funkcji vice-prezesa.

Wisłockiego kompetencje są jeszcze niższe. Mimo to sprawuje najwyższą możliwą funckje w TSie.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Stary 11.01.2020, 14:55
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czego nie zrozumiałeś, więc wytłumaczę jak dziecku:

Dukata kompetenecje były żałośnie niskie. Nigdy nie powinien sprawować funkcji vice-prezesa.

Wisłockiego kompetencje są jeszcze niższe. Mimo to sprawuje najwyższą możliwą funckje w TSie.
Doskonale zrozumiałem co napisałeś, więc Ci powiem tak, Wisłocki mnie denerwuję ostatnimi czasy, ale swoimi kompetencjami zjada Dukata na śniadanie.
O czym my tu w ogóle dyskutujemy. Porównujesz Rafała kompetencje ze zwykłym przestępcą.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 11.01.2020 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 11.01.2020, 15:01
Cytat:
Doskonale zrozumiałem co napisałeś, więc Ci powiem tak, Wisłocki mnie denerwuję ostatnimi czasy, ale jego kompetencje przy Dukacie to profesura..
Czyli rozumiem, że dla ciebie skończenie kierunku na AWFie jest wyżej niż skończenie kierunku zarządzania?

To trzeba szybko zwolnić Obidzińskiego, mam kumpla który trenuje chłopaków w jednym z krakowskich klubów, chętnie podejmie się prezesowania.
Cytat:
O czym my tu w ogóle dyskutujemy. Porównujesz Rafała do zwykłego przestępcy
No właśnie o tym nie mówimy, bo w momencie zatrudnienia Dukat karany nie był.

Dwa, pani Marzena podobnie jak pan Rafał, też w momencie zatrudnienia przez Wisłę była krystaliczna i nie karana. Jej CV to już w ogóle odpad szczęki w stosunku do Wisłockiego...
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Stary 11.01.2020, 15:06
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem, że dla ciebie skończenie kierunku na AWFie jest wyżej niż skończenie kierunku zarządzania?

To trzeba szybko zwolnić Obidzińskiego, mam kumpla który trenuje chłopaków w jednym z krakowskich klubów, chętnie podejmie się prezesowania.
No właśnie o tym nie mówimy, bo w momencie zatrudnienia Dukat karany nie był.

Dwa, pani Marzena podobnie jak pan Rafał, też w momencie zatrudnienia przez Wisłę była krystaliczna i nie karana. Jej CV to już w ogóle odpad szczęki w stosunku do Wisłockiego...
Ale nie porównuj kierunków jeden do jednego. Rafał przez ostatnie lata podniósł AP z kolan i zrobił tam wiele dobrego na każdej płaszczyźnie. Tutaj nabrał wiele doświadczenia i kompetencji, które i tak uważam, że nie powinny mu dać stanowisko prezesa, ale już porównywanie go do tego gościa to naprawdę szczyt absurdu.

Skończmy tą dyskusję.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 11.01.2020 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 11.01.2020, 15:16
Ja bym do tego wszystkiego co napisał Konrad. dodał, że obowiązkowo trzeba zapytać jak to wszystko widzi Ludwik Miętta-Mikołajewicz

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.01.2020, 17:06
Ciekawa sprawa właśnie z tą akademią bo tak kilka osób zachwala tak mlaska z podziwu a na weryfikację to trzeba trochę poczekać i żeby się po czasie nie okazało że wcale tak wspaniale nie jest
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.01.2020, 17:18
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa sprawa właśnie z tą akademią bo tak kilka osób zachwala tak mlaska z podziwu a na weryfikację to trzeba trochę poczekać i żeby się po czasie nie okazało że wcale tak wspaniale nie jest
Tu chodzi o struktury - z niczego zbudowano całkiem nieźle działającą akademię. I jak ktoś pisze, że decyzją o braku gwiazdki pogrzebano kilka lat pracy, to ja się z tym po prostu nie zgadzam. Owszem, to dla mnie niezrozumiałe i niewytłumaczalne uchybienie, ale to nadal tylko jedna z wielu spraw związanych z AP. Na sukcesy szkoleniowe trzeba poczekać, ale to już raczej kwestia doboru trenerów, strategii szkoleniowej i to pewnie przejdzie jakieś zmiany pod skrzydłami SA.

Żeby znowu nie być posądzonym o wspieranie TS, to jasno stawiam sprawę - AP powinna trafić do SA jak najszybciej, w całości.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.01.2020 o godz. 17:21.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Stary 11.01.2020, 18:04
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tu chodzi o struktury - z niczego zbudowano całkiem nieźle działającą akademię. I jak ktoś pisze, że decyzją o braku gwiazdki pogrzebano kilka lat pracy, to ja się z tym po prostu nie zgadzam. Owszem, to dla mnie niezrozumiałe i niewytłumaczalne uchybienie, ale to nadal tylko jedna z wielu spraw związanych z AP. Na sukcesy szkoleniowe trzeba poczekać, ale to już raczej kwestia doboru trenerów, strategii szkoleniowej i to pewnie przejdzie jakieś zmiany pod skrzydłami SA.

Żeby znowu nie być posądzonym o wspieranie TS, to jasno stawiam sprawę - AP powinna trafić do SA jak najszybciej, w całości.
Takie pytanie. Czy zarząd Socios przewiduje kontrolowanie tego, jak wydawane są pieniądze w Akademii piłkarskiej?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.01.2020, 18:07
Nie przekazujemy środków bezpośrednio do AP, więc raczej podstaw do kontrolowania nie mamy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów