The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.04.2016, 13:00. Instrukcja dla kupujących bilety na mecze Wisły Kraków.
Zakładam temat w którym przedstawię kilka podstawowych zasad kupna biletu na mecze Wisły Kraków rozgrywane na Reymonta.

1. Kto może kupić bilet on-line?

Bilet przez www.bilety.wisla.krakow.pl może kupić każdy kto posiada aktualną Kartę Kibica.

2. Czy mogę kupić więcej niż jeden bilet przez Internet?

Tak, pod warunkiem, że osoby dla których chcesz zakupić bilety posiadają aktywne Karty Kibica.

3. Jak przedłużyć Kartę Kibica nie wychodząc z domu?

A) Logujemy się w systemie www.bilety.wisla.krakow.pl
B) Wybieramy zakładkę ''Karty klienta''
C) Złóż wniosek
D) Wypełniamy formularz zgodnie ze swoim danymi.
E) Wybieramy opcję odbioru Karty Kibica (osobista, lub wysyłka)
F) Klikamy opcję zapłać on-line

WAŻNE: Termin doręczenia Karty Kibica przy wyborze opcji wysyłki to pięć dni roboczych + czas przesyłki listu poleconego. Wysyła tylko na terenie Polski. Koszt przedłużenia Karty Kibica przez Internet wynosi 15 zł.

4. Czy osoby bez Karty Kibica mogą kupić bilet?

Tak!
Osoby nie posiadające KK, również mogą zakupić bilety na mecze Wisły Kraków. Niestety nie mogę tego dokonać przez Internet.

Jedyną opcją dla nich to zakup biletu w kasach stadionu. Nie muszą tego robić jednak osobiście, wystarczy że podadzą swój numer PESEL znajomemu, koledze, rodzicowi, komukolwiek.

5. Dla kogo promocja ''5 złotych za bilet''?

Promocja ''5 złotych za bilet'' jest dla każdego, kto jeszcze nie odwiedzał nowego stadionu Wisły Kraków. Datą graniczną jest runda jesienna w 2010 roku. Bilet w promocji można zakupić na każdy sektor z wyłączeniem sektora VIP oraz skyboxów.
UWAGA: Promocja dotyczy osób, które posiadają numer PESEL.

6. Zniżki na zakup biletu, im wcześniej tym taniej.

Wisła Kraków wychodząc naprzeciw swoim kibicom dała możliwość zakupu biletu z rabatem na każdy sektor.

Każdy kibic, który zdecyduje się zakupić bilet do 48 godzin przed meczem otrzyma rabat w wysokości 15%.

Po upływie tego okresu, każdy kto zdecyduje się zakupić bilet otrzyma rabat do 10% od ceny biletu. Pamiętać należy, że promocja obowiązuje do 24 godzin przed meczem!

7. Wsparcie dla Akademii.

Przy okazji zakupu biletu, mogą przyłączyć się do zbiórki publicznej organizowanej przez Akademię Piłkarską Wisła Kraków. Cena biletów pozostaje bez zmian, jednak w trakcie dokonywania zakupu wejściówek w Strefie Kibica lub przez Internet możliwe będzie przekazanie dodatkowych2 złotych w ramach zbiórki.

Kibice zakupujący wejściówki przez Internet, aby wesprzeć Akademię powinni zaznaczyć odpowiednią opcję na stornie tak jak na poniższym obrazku:

8. Niedokończona transakcja zakupu biletu on-line, co robić?

Większość z nas na pewno spotkała się z sytuacją w której strona www.bilety.wisla.krakow.pl odmówiła współpracy na ostatniej prostej. Miejsce wybrane, ale przy momencie płatności system nie odpowiada.

Co zrobić w tej sytuacji?

Sprawa jest prosta, system nie dostał od nas zapłaty za bilety, mimo że miejsca na stornie z biletami są teoretycznie zajęte - musimy odczekać 2-3 godziny i transakcja zostanie anulowana, ze względu na brak zapłaty za wybrane miejsca. Wybrane przez nas miejsca wrócą z powrotem do puli wolnych biletów.

Po anulowaniu transakcji możemy bez problemu jeszcze raz zalogować się na stronie i zakupić bilety na wybrane spotkanie.

9. Czy posiadając karnet na mecze Wisły Kraków, mogę zakupić bilety on-line dla innych osób ze swojego konta?

Niestety nie ma takiej możliwości. System zablokuje nam możliwość zakupu biletów, ze względu na fakt posiadania przez nas karnetu.

Proszę moderatora o przyklejenie tematu i ewentualne zamknięcie go.
Chyba, że macie jakieś uwagi lub dodatki.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 08.04.2016 o godz. 13:42.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Bartek_Gdów
Junior Member

Od: 05.2007

Stary 08.04.2016, 13:24
Mam uwagę do punktu 5 - strona oficjalna informuje, że promocja obowiązuje każdego, ale posiadającego PESEL. Niby błahostka, ale obcokrajowcy chyba pod promocję nie podchodzą. Proszę o sprostowanie, bo albo źle interpretuję, albo na oficjalnej jest błąd i mogą się oni załapać na np. nr paszportu.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 08.04.2016, 13:27
Bartek_Gdów napisał(a):Wyświetl post
Mam uwagę do punktu 5 - strona oficjalna informuje, że promocja obowiązuje każdego, ale posiadającego PESEL. Niby błahostka, ale obcokrajowcy chyba pod promocję nie podchodzą. Proszę o sprostowanie, bo albo źle interpretuję, albo na oficjalnej jest błąd i mogą się oni załapać na np. nr paszportu.

Poprawione.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 08.04.2016, 13:31
ja mam pytanie nadające się tutaj, potem mój post można usunąć a pytanie wkleić w Twój post.

Mam karnet, chcę kupić bilet przez moje konto dla kolegów mających karty kibica - da się?

Bo przed dwoma godzinami chciałem tak zrobić i uparcie wyskakiwało mi, że chcę kupić bilet dla siebie (dziwne - system powinien mi pokazać że mam karnet i nie potrzebuję biletu )
O ile imię i nazwisko mogłem zmienić, to okienko z peselem było zablokowane.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 08.04.2016, 13:34
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
ja mam pytanie nadające się tutaj, potem mój post można usunąć a pytanie wkleić w Twój post.

Mam karnet, chcę kupić bilet przez moje konto dla kolegów mających karty kibica - da się?

Bo przed dwoma godzinami chciałem tak zrobić i uparcie wyskakiwało mi, że chcę kupić bilet dla siebie (dziwne - system powinien mi pokazać że mam karnet i nie potrzebuję biletu )
O ile imię i nazwisko mogłem zmienić, to okienko z peselem było zablokowane.

Osoby posiadające karnet nie mogą ze swojego konta zakupić biletów dla innych osób.
Przynajmniej ja nie mogłem, jak posiadałem karnet.

Słuszna uwaga, muszę to dopisać

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.04.2016, 14:02
Hmmm to jest dziwne co piszecie. Ja mam karnet i spokojnie wcześniej kupowałem bilety dla dziewczyny i dla siostry logując się ze swojego konta.

Teraz sprawdziłem i da radę to zrobić. Co prawda system zachowuje się dziwnie, bo wyrzucił mnie do wyboru miejsca po wpisaniu danych, ale jak kliknę u góry na pasku postępu (wybór trybuny wybór sektora wybór miejsca koszyk podsumowanie potwierdzenie zakupu) to jest opcja do zapłaty, więc powinno działać.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 08.04.2016, 21:25
Dodałbym jeszcze krótką wzmiankę o problemach przy wyrobieniu karty na obcokrajowca. Problem jest przy różnych formatach numeru pesel i adekwatnie przy id kogoś z obcym dowodem. Rejestracja zazwyczaj się blokuje i trzeba to juz odkręcać albo w strefie kibica albo na infolinii. Problem może być tym większy bo raczej tam po angielsku nie bardzo można się dogadać. Przerabial to dość boleśnie kolega z Anglii.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
grzesiek_gt
Member

Od: 04.2005

Stary 08.04.2016, 23:39
Ja też mam karnet i zawsze ze swojego konta kupuję bilety rodzinie czy znajomym. Nawet teraz sprawdzałem i wszystko działa bez problemu.
A co do czasu, po którym transakcja zostaje anulowana, to u mnie zawsze było to około 5h.
Odpowiedz cytując
tomlok
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 09.01.2019, 18:00
Teraz sprawdziłem i da radę to zrobić!!!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.01.2019, 09:26
tomlok napisał(a):Wyświetl post
Teraz sprawdziłem i da radę to zrobić!!!
Ciekawe jak skoro nie ma żadnej sprzedaży.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów