The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.12.2021, 15:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co Gula tworzy z Kieszkiem na bramce, ale jak zawali mecz to oboje [... ] .
Celowo to robisz? 🤣
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 02.12.2021, 16:23
Nie wiem co Gula tworzy z Kieszkiem na bramce, ale jak zawali mecz to oboje mogą się pakować. Z drugiej strony - niezrozumiałe decyzje personalne to domena naszego trenera.
Prawdopodobnie to co 3/4 klubów na świecie... W lidze broni pierwszy bramkarz, a na puchary desygnowany jest rezerwowy. Szok i niedowierzanie bo nigdy nikt czegoś takiego nie odwalił. Trener na wczoraj do wyjebania! Debil jakiś chyba!
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 02.12.2021, 17:04
Chłopaki, żeby Wam do głowy nawet nie przyszło się wygłupić!
JJJ BG! :
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 02.12.2021, 17:20
ide sie zdrzemnąć ,budzik nastawiony
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 02.12.2021, 18:53
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Prawdopodobnie to co 3/4 klubów na świecie... W lidze broni pierwszy bramkarz, a na puchary desygnowany jest rezerwowy. Szok i niedowierzanie bo nigdy nikt czegoś takiego nie odwalił. Trener na wczoraj do wyjebania! Debil jakiś chyba!

Tylko w 3/4 klubów świata pierwszy bramkarz jest starszy niż drugi i ten drugi ogrywa się właśnie w krajowym pucharze, żeby liznąć "dorosłej" piłki. Plus w 3/4 klubach świata nie ma sytuacji, że przegrywają mecz za meczem w lidze i tylko w pucharze mogą próbować odkupić winy.

Ja nie widzę żadnego argumentu za wystawieniem Kieszka w tym meczu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 02.12.2021, 19:33
sluchajcie czekam na ten mecz jak na jakas lige mistrzow ))
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 02.12.2021, 19:38
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Tylko w 3/4 klubów świata pierwszy bramkarz jest starszy niż drugi i ten drugi ogrywa się właśnie w krajowym pucharze, żeby liznąć "dorosłej" piłki. Plus w 3/4 klubach świata nie ma sytuacji, że przegrywają mecz za meczem w lidze i tylko w pucharze mogą próbować odkupić winy.

Ja nie widzę żadnego argumentu za wystawieniem Kieszka w tym meczu.
W Barcelonie lata temu Pinto był starszy niż Valdes i zawsze bronił w Copa del Rey i SuperCopa, w Chelsea i City ostratnimi czasy bronili w lidze odpowiednio Kepa i Ederson, a na puchary wchodził Caballero starszy od nich, w Liverpoolu w lidze broni Alisson, a starszy Adrian gra w pucharach. W gruncie rzeczy nie ma to reguły, bo jeśli bramkarz jest dobry to wybroni mecz, a Kieszek dał ciała w jednym meczu, który sprawił że wróciliśmy z 0 punktów w moim odczuciu nie dyskredytuje go od szansy gry w pucharze. Oczywiście uprzedzam pytania, tak Biegański w obecnej formie jest lepszy niż Kieszek i co mecz to pokazuje ratując nam dupy.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 02.12.2021, 20:12
powinna być kartka skoro nie ma karnego , dawno nie widzialem tak chamskiej proby wymuszenia karnego

nie zmienia to faktu ze dobrze widzew zaplanowal taktyke , dopiero 6 minut meczu a juz siedza na naszych srodkowych obroncach i tylko czaja sie na blad ktory jest nieunikniony...
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 02.12.2021, 20:37
nooo i cyyyk bramka po idiotycznej stracie w środku pola XDD można w ciemno obstawiać takie wydarzenia w meczu z naszym udziałem...
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 02.12.2021, 20:46
z przodu na zero z tyłu zawsze cos wpadnie
trzeba docenic, ze bez wzgledu na rywala i stawke jesteśmy konsekwentni, powtarzalni i potrafimy grac swoje
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 02.12.2021, 20:52
dramat. Aschraf miał być taki kozak a pierwszoligowcy nakrywają go czapkami. Żukowa kompletnie nie widać, Savić pokazuje że czas w Wiśle dobiegł dla niego końca no i tradycyjnie z przodu para-napastnik. Qrwa oby po przerwie coś się ruszyło.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 02.12.2021, 20:53
Byłem już anty nastawiony na trenera. Ale zmiana nic nie da. Bezwzględnie zostawić. Wypier do lic wszystkie te niedojdy nie zasługujące na grę w tych trykotach. Oni nie prezentują poziomu nawet 1 ligi , tutaj nic trener nie jest stanie zrobic. MIERNOTY
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 02.12.2021, 20:54
Trzeba też przyznać, że na tle drużyny pierwszoligowej nie wyglądamy aż tak beznadziejnie jak w ekstraklasie skład już mamy idealnie skrojony na przyszły sezon
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 02.12.2021, 21:00
Nie mogę patrzeć na ,Szota,Savicia i naszego super star zwalniający każdą akcję Yeboaha...Dobrze na forum ktoś pisał ten klub jest przeklęty,przychodzą zawodnicy którzy coś umieją (Żukow,Frydrych) i w moment stają się paralitykami, odchodzą jako paralitycy i w moment graja jak z nut ale już w innym klubie(Silva w Pogoni). Odchodzi Uryga który nic w Wiśle nie pokazał w Płocku jest jednym z najlepszych obrońców ligi,wraca do Krakowa i bach nie ma chłopa. Coś jest nie tak. Do tego wybory naszego trenera który odstawił Mehremicia w moim mniemaniu najlepszego stopera w Wiśle,nie wierzę że kontuzja nagle zrobiła z tego chłopa typa który jest stoperem numer 5/6.

Łudze się że Widzew opadnie z sił i jakoś to przepchniemy ale nie widzę tutaj nic pozytywnego w następnych tygodniach?miesiącach?latach ?

Ale zaraz Królewski a Twitterze podłapie jakiś piękny cytat,w zimie odpalą jakieś koszulki na 116 lecie żeby było dla naszych piłkarzy za przecudowne występy a my będziemy swoje ciężko zarobione pieniądze wpłacać i oglądać takie gówno z nadzieją na lepsze jutro które chyba nie nastanie nigdy
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Stary 02.12.2021, 21:59
Ja dupce, co za mecz! odszczekuję wszystko co pisałem o Kieszku. Panu Kieszku. Znowu bramkarz nam wybronił mecz. Szacunek.

O Jezu, jak dobrze, że wygraliśmy.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 02.12.2021, 22:00
Naszych napastników zazdrości nam cała liga.

Gramy na wiosnę w pucharach!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 02.12.2021, 22:01
Nie wiem co Gula tworzy z Kieszkiem na bramce, ale jak zawali mecz to oboje mogą się pakować. Z drugiej strony - niezrozumiałe decyzje personalne to domena naszego trenera.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 02.12.2021, 22:02
Paweł Kieszek przepraszam. Byłem pełen obaw jak zagrasz a uratowałeś nam dupę 3 krotnie. Bardzo słaby mecz Aschrafa i Żukowa .Środek pola niestety nie istniał. Yeboah cały mecz średni ale błysk geniuszu wystarczył. Sadlok dwa bardzo głupie faule, szczególnie ten z końcówki. Szot całkiem całkiem. Savić słaby mimo starań.No i 3 gole naszych para napastników
Teraz Legia albo Lech i na wiosnę mecz u nas przy pełnych trybunach.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 02.12.2021, 22:03
Czasami ciężko się na to patrzyło ale widać że piłkarzom zależało i wyszarpali to zwycięstwo.

Kiedy ostatni raz dwóch naszych napastników strzeliło po 1 bramce w meczu? Jakieś cuda.

Brawo Kieszek.

PS Strasznie pospinana była nasza drużyna dzisaj. Oni faktycznie coś mają z psychą. Niech im się w końcu łeb odblokuje po tym meczu.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 02.12.2021, 22:04
To może być tzw. gamechanger dla trenera Guli jeśli wyciągnie odpowiednie wnioski.

Zamiast wymyślać nie wiadomo co, wystarczyło od 60 min. zagrać klasycznym 4-4-2, z dwoma drwalami w środku i wysoko grającymi bocznymi obrońcami przy jednoczesnej asekuracji ze strony skrzydłowych. I co? Da się? OK, to niby "tylko" I-ligowy Widzew, ale rywal naprawdę momentami grał dziś efektownie i na pewno bardzo nie odstaje od naszych rywali o dolne miejsca w tabeli w tym sezonie.

Dograć takim systemem od początku do końca resztę roku, nawet jakby Skvarka już koniecznie musiał grać, to niech gra w ataku (druga bramka padła głównie dlatego, że był wysoko, grał jak napastnik)

Brawa dla całej drużyny, dla trenera za zmiany. Specjalne gratulacje dla Kieszka, FBF, Skvarki i Klimenta (zwłaszcza za inteligentne zachowanie przy obu golach), może przynajmniej tym dwóm ostatnim trochę odpuścimy.
Ostatnio edytowane przez d : 02.12.2021 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując
Cymes
Member

Od: 07.2004

Stary 02.12.2021, 22:12
Chyba pierwszy mecz w sezonie gdzie przegrywając udało się wrócić i wygrać.I to chyba największy plus.Poza tym bez podniecania się.Po derbach też byłem przekonany, że już będzie z górki.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 02.12.2021, 22:16
Brawo!
Mimo problemów to fajny mecz, taki rywal zawsze się spina maksymalnie i nie jest łatwo.
Jeszcze to boisko, co to za bagno było?
Dobrze, że wpadło Forbsowi i Klimentowi, może to będzie jakiś pozytywny bodziec.

Dużo fauli z naszej strony, 4 kartki, nie odpuszczaliśmy dziś.
Zjeba się należy za brak poszanowania piłki w końcówce i głupi faul, po którym nas Kieszek uratował.
Zwłaszcza, że Widzew już zdychał, spokojnie można ich było klepać.

Szneka napisał(a):Wyświetl post
Bardzo słaby mecz Aschrafa i Żukowa .Środek pola niestety nie istniał. .
Zwłaszcza Żukow był kiepski. Dlatego zdziwiło mnie, że zmieniony został Savic, a nie Kazach. Savic jest jaki jest, ale dziś kilka dobrych podań, strzał, starał się, nie znikał jak to zwykle ma w zwyczaju.
Ciekawie jakby wyglądała gra, gdyby wszedł Skvarka za Żukowa i razem z Savicem by poklepali na środku.

Teraz poproszę Łęczną u siebie w 1/4
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 02.12.2021, 22:16
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ehh przypomniało mi sie jak "dopiero co" spotkalismy sie w odwrotnej roli , tzn ekstraklasowy widzew przyjechał do drugoligowego wówczas krakowa i nas pogonili 3:1

myslalem ze gola strzeili wowcza feutchine , ale sprawdzilem w necie i jednak bogdaN Zając
Z 3:1 to trafiłeś.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 02.12.2021, 22:41
Super, ze dalej jestesmy w grze i fajnie, ze wszystkim zalezalo, Widzewowi oczywiscie tez, dobry mecz z ich strony.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 02.12.2021, 23:12
ogolnie fajnie sie ogladało wyrownany mecz dwóch drużyn na zbliżónym poziomie , w dodatku fakt ewentualnego odpadnięcia dodawał pikanterii , nie to co ligowa młócka
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 02.12.2021, 23:33
Duży pozytyw poza awansem to fakt, że Kieszek pozamykał buźki. Oczywistym jest, że Biegański jeszcze długo może się od niego uczyć fachu, a farmazony które niektórzy wypisywali na jego temat po 1,5 błędu które u nas popełnił były żenujące.

Jesteśmy bardzo słabo zorganizowani w obronie nikt nie wie kiedy doskoczyć kiedy zaasekurować. Miejmy nadzieję że ten awans rozbudzi apetyty i zimę wykorzystamy na znaczącą poprawę gry,a nie tylko na wakacje...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Stary 02.12.2021, 23:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Duży pozytyw poza awansem to fakt, że Kieszek pozamykał buźki. Oczywistym jest, że Biegański jeszcze długo może się od niego uczyć fachu, a farmazony które niektórzy wypisywali na jego temat po 1,5 błędu które u nas popełnił były żenujące.

Oho, zaczyna się mędrkowanie w drugą stronę. będzie wysyp teraz tych, którzy wiedzieli, ale milczeli.

Może poczekajmy na więcej niż 1.5 dobrego meczu w jego wykonaniu z ferowaniem wyroków?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 03.12.2021, 00:10
A co miałem dyskutować z nieomylnymi którzy skreślili Kieszka bo zawalił jedną bramkę.

A jeżeli chodzi o dobre mecze w jego wykonaniu to w żadnym nie zszedł poniżej akceptowalnego poziomu. Nawet w Gliwicach poza babolem bronił pewnie. Moim zdaniem z nim w bramce jest dużo pewniej niż z Biegańskim.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.12.2021, 00:27
Drozd : jedną ?

AHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH

Kieszek praktycznie dwa razy sam sobie wrzucił piłkę do bramki i maczał palce przy conajmniej dwóch kolejnych, gdzie mógł się sporo lepiej zachować.

Taki Biegański maczał palce w 2 bramkach przeciw nam, ale nigdy nie odwalił czegoś takiego jak Kieszek przy tych dwóch szmatach co sobie sam powrzucał.

Generalnie Kieszek raczej taki jest. Wygląda poważnie przez x minut a potem nagle rzuca się w zupełnie innym kierunku niż leci piłka albo odwala szczupakiem asystę do przeciwnika. Jak ma bronić gość, który może popełniać błędy to niech on będzie młody, bo ma szanse wejść na wyższy poziom. Mikołaj z meczu na meczu jest coraz lepszy i łapie pewność. Kieszek niech się ogrywa w Pucharze, bo musi mieć czucie meczowe jakby tfu tfu był jakiś problem z Biegańskim.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.12.2021, 00:35
Nikt tu tego nie mówi, ale Kieszek w zasadzie z miejsca wskoczył do bramki, bez zgrania z zespołem, może miał dołek formy? Niewykluczone.
Dziś był pewnym punktem zespołu i być może bez niego nie byłoby awansu.

Awans to była dziś jedyna rzecz która nas interesowała.

Styl nie ważne jaki, choć dzisiaj długimi momentami było widać że panowie piłkarze bardzo chcą awansować. Przynajmniej tyle.

Jeśli los będzie łaskawy i w kolejnej rundzie wylosujemy Olimpię lub Łęczna to będzie można snuć wizje że o coś jeszcze w tym sezonie gramy.

Dowiemy się jutro o 13.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów