The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 35 24,65%
osłabi 85 59,86%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,49%
Głosujących: 142. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szelu_BRW
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.01.2021, 08:20
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
Uryga jak najbardziej niech wraca, raz że Polak, dwa że Wiślak, trzy na tle ekstraklasy prezentuje przyzwoity poziom
Dokładnie tak. Dodatkowo myśle że idealnie wpasowałby się w taktykę nowego trenera!
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 31.01.2021, 08:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Czyli moi ulubiency czyli Chuca ,Jean Carols i Buchalik dalej na swoich stanowiskach,oni sa niezatapialni.
Byla taka rymowanka "odczep sie rzepie,a własnie ze sie nie odczepie" i jak widac oni tez ją znają

Wystarczy znaleźć im nowy klub. Pomożecie ?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 31.01.2021, 10:50
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
rozumiem , ze podpuszzcasz na kolejne wpisy pewnego idioty z debilnym awatarem .....tez za tym jestem , uwielbiam czytac idiotyzmy ....
rozumiem, że chcesz sensacji jak na idiotę z przydomkiem "gizmo' przystało Niestety musze cię zmartwić, podpuszczaj dalej

Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 31.01.2021, 11:50
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
rozumiem, że chcesz sensacji jak na idiotę z przydomkiem "gizmo' przystało Niestety musze cię zmartwić, podpuszczaj dalej
naprawde myslisz ze sprowokujesz mnie do rozmowy / nie uda ci sie , bo nie mam zamiaru wchodzic w gadke z najwiekszym opajacem tego forum ....swoje juz chlopcze napisales , wchodzenie z Toba w temat byloby dla mnie zblaznieniem sie , nie probuj - bo ci sie nie uda.....dyskusja z obecnie naczelnym idiota tego forum - to jak zapasy ze swinaia w blocie
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 31.01.2021 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 31.01.2021, 14:00
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
naprawde myslisz ze sprowokujesz mnie do rozmowy / nie uda ci sie , bo nie mam zamiaru wchodzic w gadke z najwiekszym opajacem tego forum ....swoje juz chlopcze napisales , wchodzenie z Toba w temat byloby dla mnie zblaznieniem sie , nie probuj - bo ci sie nie uda.....dyskusja z obecnie naczelnym idiota tego forum - to jak zapasy ze swinaia w blocie
masz racje, nadal z siebie robisz pajaca, nikt nie prosil cie pajacu o komentarz to po co syf i dziadostwo robisz. Skoro nie chciałeś dyskutować to po co wtrącasz te płytkie gadki nikomu niepotrzebne? Do starego sie zwracaj w ten sposób, nie do mnie bezmózgu.

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.01.2021, 17:01
Uryga od 1 lipca w Wisle.
Ciekawe czy ma warunek, ze Wisla musi sie utrzymc
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.01.2021, 17:44
Nie podoba mi się pomysł powrotu Urygi. To ciągle bardzo przeciętny piłkarz, który dużo lepszy już nie będzie, zawsze pozostanie na poziomie zwykłego polskiego ligowca, nie wybije się ponad to. W Płocku grał, bo to po prostu słaba drużyna.

Nawet w sytuacji bardzo ograniczonych możliwości finansowych, z pewnością warto było poszukać kogoś lepszego lub przynajmniej bardziej perspektywicznego. To nie jest solidny obrońca.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 31.01.2021, 21:01
Kibice oceniają transfery, czy to Kone czy Urygi zupełnie tak, jakby od nich miało się ustalać pierwszy skład.

Już raz zrobiliśmy błąd odpuszczając Uryge. Super że Alan wraca do domu. Jako 2/3 stoper będzie idealny. Umowa na 5 lat gwarantuje stabilność i dla niego i dla Wisły. Dawno nikt takiej umowy nie dostał.

A przy aktualnej formie Frydrycha to nawet wyobrażalbym sobie parę Uryga- Mehremic. A Czech na ławce.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 31.01.2021, 22:26
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Szkoda zaśmiecać teamt, pisałem wielokrotnie: STOP KOMPLEKSIARZOM - alanik zdobył w całej karierze 2 brami z czego 4 przeciwko nam :] ...
Myśl pozytywnie. Teraz przynajmniej przez pięć lat nie strzeli nam już kolejnej bramki, a więc to transfer typu "smart".

Chyba że włączy mu się tryb Mariusza Jopa. Tyle że teraz w ostatniej kolejce prędzej zagramy o utrzymanie niż mistrzostwo. Cóż za czarny scenariusz właśnie nakreśliłem.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 01.02.2021, 07:44
Przyjdzie Uryga, pogra nawet srednio dwa sezony, a trzy będzie grał chujnie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 01.02.2021, 14:39
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Myśl pozytywnie. Teraz przynajmniej przez pięć lat nie strzeli nam już kolejnej bramki, a więc to transfer typu "smart".

Chyba że włączy mu się tryb Mariusza Jopa. Tyle że teraz w ostatniej kolejce prędzej zagramy o utrzymanie niż mistrzostwo. Cóż za czarny scenariusz właśnie nakreśliłem.
Miałem właśnie pisać, strzeli, ale "Jopa". No nic daje mu szansę odkupienia w postaci strzelenia 5 bramek przeciwnikowi
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.02.2021 o godz. 15:26.

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 01.02.2021, 15:35
Bardzo dobrze, że Alan wraca. To jest całkiem przyzwoity jak na nasze obecne możliwości STOPER.

Tylko, żeby go nikt nie próbował ustawiać na defensywnym pomocniku jak u nas na początku i wszystko powinno być OK.

Poza zamaskowanym Bredzisławem chyba każdy zauważył, że Uryga zrobił znaczący progres w stosunku do tego co grał u nas. Dziennikarzyny z weszlo nawet się dziwią, że nie wolał iść za granicę tylko wybrał "słabą Wisłę". Ja od takiej optyki jestem daleki, ale uważam, że Alan się nam przyda.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.02.2021 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 01.02.2021, 20:30
Kiedy Alan opuszczał Wisłę to żegnałem go bez żalu. Piłkarz, który nigdy mnie nie przekonywał, chociaż z perspektywy czasu zauważam, że dużym błędem było próbowanie go w środku pola i robienie z niego Busquetsa z Krakowa. Uryga odszedł do Płocka i trzeba przyznać, że się wyróżnia, można o nim powiedzieć - solidny ligowiec - kiedy dodamy do tego, że to człowiek, dla którego gra w koszulce z Białą Gwiazdą będzie mieć szczególne znaczenie i każde spotkanie będzie wytyrane, to dla mnie na ten moment to transfer idealny. Zwłaszcza, że nie jest to transfer gotówkowy. Uryga w fajnym wieku i nie jest wykluczone, że zagra sezon, dwa i jeszcze pójdzie gdzieś w świat, gdzie my dostaniemy kilka srebrników. Dodatkowy szacunek, że on tu chciał wrócić bo zagraniczne oferty typowo for money na pewno miał (ponoć MLS).
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 01.02.2021 o godz. 20:32.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 01.02.2021, 20:56
Uważam że pozyskanie Alana to dobry ruch. Sporo się poprawił na "zesłaniu" w Płocku. Teraz przyjdzie do nas w pełni ukształtowany piłkarz na poziomie solidnego ligowca. W dodatku Wiślak co też nie jest bez znaczenia. Patrząc po wczorajszych popisach naszych obrońców, wypada mi napisać, szkoda że nie teraz ale dopiero w lipcu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 02.02.2021, 21:18
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...essIQbgHJMU2oM
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 03.02.2021, 07:10
Warto podkreślić, że przyjście Urygi to również rzadka sytuacja, że trafia do nas regularnie grajacy kapitan jakiegoś zespołu. Wcześniej kapiten w Slavii był chyba Frydrych, ale jak do nas trafiał to grał już malutko i nie byl już kapitanem. A takto sobie nie przypominam nikogo kto miałby cechy przywódcze.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.02.2021, 09:20
Uryga to przede wszystkim Wiślak, a kapitanem Płocka jest od niedawna. On raczej nie ma cech przywódczych to cichy i spokojny chłopak.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.02.2021, 19:20
https://mjakmalopolska.pl/oficjalnie...bhUkvQrTpkYCLI
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 03.02.2021, 19:23
Wachowiak to o tyle ciekawy transfer, że po pierwsze wzmacnia konkurencję na lewej obronie, a po drugie może też grywać jako lewy skrzydłowy. Zdarzało mu się nawet grywać na prawej flance, jako schodzący prawy napastnik. Powodzenia!
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 03.02.2021, 19:32
Super, że już do nas przechodzi. Pytanie tylko jak z jego przygotowaniem, II liga rusza dopiero za 4 tygodnie więc pewnie jest dopiero na początkowym etapie przygotowań.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.02.2021, 20:42
On i tak nie przychodzi po to by grać od zaraz
.Jak go Hyballa weźmie w obroty to pewnie będzie do gry faktycznie za te 4-5 kolejek

Póki co kontuzji w zespole brak, a Wachowiak to i tak melodia przyszłości. Nie wymagamy od niego zbyt wiele.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 03.02.2021, 20:45
Niech wchodzi na końcówki, jak Starzyński z drugiej strony. Od lata w obroty i do pierwszego składu ;-)
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 04.02.2021, 11:33
Mlynski, Sobol, Wachowiak, Szot, Plewka, Starzynski. Na drugim planie Szota, Hoyo, Gruszkowski. I pewnie jeszcze ktos z CLJ wskoczy do pierwszego zespolu.

Do tego Yaw, Sadlok, Frydrych, Zhukov, Savic, Kuveljic jak sie wykuruje, Uryga od lipca, Mehremic, ktory mam nadzieje, ze zostanie. Oby latem przyszedl kozak snajper i bramkarz i defensywny pomocnik i jest petarda.

Jak mnie sie podoba ta filozofia transferowa.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 04.02.2021, 12:58
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Mlynski, Sobol, Wachowiak, Szot, Plewka, Starzynski. Na drugim planie Szota, Hoyo, Gruszkowski. I pewnie jeszcze ktos z CLJ wskoczy do pierwszego zespolu.

Do tego Yaw, Sadlok, Frydrych, Zhukov, Savic, Kuveljic jak sie wykuruje, Uryga od lipca, Mehremic, ktory mam nadzieje, ze zostanie. Oby latem przyszedl kozak snajper i bramkarz i defensywny pomocnik i jest petarda.

Jak mnie sie podoba ta filozofia transferowa.

filozofia po prostu świetna, tylko wyniki od wielu lat marne
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 04.02.2021, 13:28
A od ilu lat stawia sie na mlodych w Wisle?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 04.02.2021, 20:48
No cos tu nie halo z tym naszym potencjalem ...

..skoro od 3 lat juz nawet nie walczymy o srodek tabeli ,tylko interesuja nas zespoly typu Stal Mielec.Rok temu inetresowa nas Korona i Arka Gdynia.Jak juz pisalem to degrengolada na calego.
trzeba w koncu dac pracowac temu trenerowi,znalesc jakis pilkarzy dajacych jakosc ,..a nie typu Fatos znalazl sobie u nas za darmo kuracje odchudzającą , i stworzyc jakis PLAN na ten klub bo z taka polityką to my bedziemy bic sie o utrzymanie w lidze co roku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.02.2021 o godz. 20:50.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.02.2021, 23:14
Z naszymi finansami, dlugami, i poziomem w tabeli to nic tylko stawiać na mlodzież i za 5-10 lat beda efekty. Inaczej się nie dorobimy i tak. Nie wyjdziemy z tych długów prędko, a żeby sprowadzać piłkarzy na poziomie za jaką konkretną kasę i im płacić tez kokretny hajs to jeszcze długo czegos takiego w Wiśle nie zobaczymy.
Dlatego lepiej wszystko dac na mlodziez, kto będzie rokował to go prowadzić konkretnie, później sezon w I lidze na wypozyczeniu niech się ogra i mamy gotowego piłkarza, z jakimś poziomem, potencjałem na gotowkowy transfer = wychodzimy z długów i budujemy zabezpieczenie finansowe.
Lepiej tak niż ściągać z I ligi kopaczy...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 04.02.2021, 23:40
Patrząc na zmiany w klubie, Wisła obiera w końcu prawidłową drogę (stawiania na młodzież, obudowując ją solidnymi graczami), natomiast o te pół roku za późno. Z tej perspektywy niewytłumaczalne są transfery Abramowicza i Beqiraja. Resztę ruchów można jakoś uzasadnić.
Można tylko gdybać, czy gdyby nie Hyballa to Wisła poszłaby tak po rozum do głowy? Myślę że tak, ale przy okazji mamy w końcu kogos kto naprawdę potrafi pracować z młodzieżą i coś w tym aspekcie osiągnął, poza pięknym mówieniem.

Z innej beczki podobno żegna się z nami Niepsuj i Mak. Czyszczenie magazynów ciąg dalszy. Powodzenia w dalszej karierze.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 05.02.2021, 01:04
Z piłkarzy bezproduktywnych to jeszcze Chuca, Buchalik i Beqiraj.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 05.02.2021, 10:29
I mimo wszystko Carlos o ile w jego miejsce od razu bedzie szybki skrzydlowy w typie Yawa.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów