The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.08.2018, 01:00
Oczywiście, że była lipna, bez dwóch zdań, ale to nie było takie pewne od razu, dopiero wyszło po paru dniach burzy i researchu. Oczywiście od początku raziły błędy, chociażby nie zgadzająca się kwota (1 grosz i 1 zł) czy tam jakieś niedociągnięcia w nagłówku. Nie zmienia to faktu, że w TSie mieli mocno w gaciach po jej wpłynięciu na początku i był to ogromny szok dla każdego kto interesuje się Wisłą.
Zamieszanie miało swoje podstawy, jakby tak nie było to forum by tak nie wrzało. TS nie organizowałby konferencji ani nie wystosowywał oświadczeń, Tele-Fonika by się nie zaczynała udzielać. Tutaj mamy do czynienia z plotką rzuconą na jakimś serwisie informacyjnym bez żadnego potwierdzenia ze strony klubu. Nikt nigdzie niczego oficjalnie nie powiedział ani nie potwierdził, a ludzie epopeje piszą. Nie ma co tych dwóch sytuacji w ogóle porównywać jak na razie. Podkreślam jeszcze raz - na tą chwilę nie ma o czym rozmawiać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.08.2018 o godz. 01:06.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 03.08.2018, 07:55
nowy wywiad
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...cc=ucs&utm_v=2
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 03.08.2018, 08:56
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
nowy wywiad
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...cc=ucs&utm_v=2
Jest tragicznie, moze w koncu fakt ze wiekszosc (?) problemow ujrzalo swiatlo dzienne to warunek potencjalnego inwestora (storow).
Nie wierze ze Pani Sarapata do tego wszystkiego sama z siebie sie przyznala.

P.s. ten wywiad jest autoryzowany?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 03.08.2018, 08:59
K..wa

Chcieliście, żeby prezes powiedziała jak wygląda sytuacja klubu bez "kłamania", "czarowania", "wciskania kitu", a teraz jak powiedziała oficjalnie jak wygląda, to też źle - Sarapata nie powiedziała wiele więcej niż sami wiemy....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 03.08.2018, 09:00
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jest tragicznie, moze w koncu fakt ze wiekszosc (?) problemow ujrzalo swiatlo dzienne to warunek potencjalnego inwestora (storow).
Nie wierze ze Pani Sarapata do tego wszystkiego sama z siebie sie przyznala.

P.s. ten wywiad jest autoryzowany?
No na pewno - jak zwykle "błyszczysz".

Bo inwestorowi jest akurat potrzebne żeby w prasie prezes opowiadał jak jest źle. Wystarczy że potencjalny inwestor wie.

btw
Droga była ta zabawa w hiszpański zaciąg.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 03.08.2018, 09:13
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
K..wa

Chcieliście, żeby prezes powiedziała jak wygląda sytuacja klubu bez "kłamania", "czarowania", "wciskania kitu", a teraz jak powiedziała oficjalnie jak wygląda, to też źle - Sarapata nie powiedziała wiele więcej niż sami wiemy....
Dokladnie kazdy to wie od kilku lat.

Tylko wiekszosc patrzy na swiat przez rozowe okulary a potem jak nadejdzie kryzys ktory jest nieunikniony daja upust swojej glupocie.

A kryzysow jeszcze troche bedzie no chyba ze zaczniecie chodzic na mecze w koncu a nie pier.dolic po forach
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.08.2018, 09:33
No to mam nadzieję, że jak przestalismy się bawić w zaklinanie rzeczywistości to uzyskamy pełna informacje o zaleglosciach
Prosta rozpiska
Miastu wisimy tyle
Telefonie tyle
Piłkarzom tyle
Itd
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.08.2018, 09:41
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
No to mam nadzieję, że jak przestalismy się bawić w zaklinanie rzeczywistości to uzyskamy pełna informacje o zaleglosciach
Prosta rozpiska
Miastu wisimy tyle
Telefonie tyle
Piłkarzom tyle
Itd
Na .... Ci dokładna informacja? Nie czaisz, że takie dane finansowe - mimo wszystko - są danymi poufnymi i z uwagi na tajemnice przedsiębiorstwa nie można ich ujawniać?

Nie wystarczy Ci informacja, że gdyby 25k chodziło co mecz to byłoby OK? Bo mnie to wystarczy. Cały wywiad pokazuje, że sytuacja jest chujowa, ale do opanowania.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.08.2018, 09:53
Nie wystarcza jak widać wielu skoro w akcji #Reymontta 22 wzięliśmy udział w niecałe 3 tys osób
Nie mówię żeby pisać ile konkretne któremu pilkarzowi
Ale jakby była konkretną kwota może uświadomił by to niektórym jaka jest sytuacja bez miejsca na interpretacje
To że jest do opanowania to słyszę od 2 lat a potem się okazuje że jakby nie pomoc podmiotów zewnętrznych to dupa z majonezem by z tego wszystkiego została a nie opanowanie
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 03.08.2018 o godz. 09:57.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.08.2018, 09:56
Jak czytam o tajemnicy przedsiębiorstwa to pusty śmiech ogarnia.

Wszyscy wiedzą za ile poszedł Carlitos i ile zarabia, ale... tajemnica.

Ciągle słyszymy, że klub nie może podać tego i tamtego. A potem p. prezes oficjalnie mówi, że rozwiązanie umowy z UFA to 7 mln, a w tym roku nie musimy im płacić raty w wysokości 1,7 mln.

Wszystko się da jeśli się chce.
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 03.08.2018, 10:05
Czy dzisiaj przypadkiem nasza Pani prezes ma się spotkać z Panem Pawłem?
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Stary 03.08.2018, 10:38
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No na pewno - jak zwykle "błyszczysz".

Bo inwestorowi jest akurat potrzebne żeby w prasie prezes opowiadał jak jest źle. Wystarczy że potencjalny inwestor wie.

btw
Droga była ta zabawa w hiszpański zaciąg.
Ogryzek - pyzek...

Zwyczajnie sie czepiasz.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.08.2018, 11:22
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Czy dzisiaj przypadkiem nasza Pani prezes ma się spotkać z Panem Pawłem?
Takie były informacje. I raczej nie przez przypadek.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.08.2018, 11:28
Ogryzek - pyzek...

Zwyczajnie sie czepiasz.
Nie pisz bzdur, nie będę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 03.08.2018, 11:36
Eh - rav czym innym jest kwota transferowa i zarobki piłkarza, a czymś zupełnie innym podanie całej struktury zadłużenia klubu z rozpisaniem komu i za co klub zalega.
To po prostu prezent tak jak prezentem dla legii była informacja dotycząca nieprzedłużenia umowy na stadion i zaistniałe z tego powodu reperkusje.
To co powiedziała Sarapata odnośnie Carlitosa - zastanawia mnie faktycznie, czy nie miał już ugadanego kontraktu z Legią, przed złożeniem oferty ze strony klubu - co jest niezgodne z przepisami UEFA. Świadczyć może o tym fakt, uparcia się na ofertę Legii ze strony Carlitosa.....
Oczywiście nikt tego nie udowodni, a Sarapata będąc bez środków i pod ścianą - nie miała innego wyjścia....

Legii się nie dziwię - wykorzystała sytuację i finał, ale Carlos zachował się jak zwykły fiutek - i nawet gole strzelone w derbach rok temu nie zmienią mojego zdania o nim....
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Stary 03.08.2018, 11:49
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie pisz bzdur, nie będę.
Dalej sie czepiasz, dla mnie bzdury podnosiles Ty.

Jezeli chcesz kontynuowac jalowa dyskusje oraz ciagnac personalne wycieczki (widze ze cos Cie boli) zapraszam na prv.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 03.08.2018, 12:18
Dalej sie czepiasz, dla mnie bzdury podnosiles Ty.

Jezeli chcesz kontynuowac jalowa dyskusje oraz ciagnac personalne wycieczki (widze ze cos Cie boli) zapraszam na prv.
Nic mnie nie boli. Ciebie najwyraźniej tak.
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.08.2018, 12:33
To bednarz zrobił interes pozyczył od ufa 2 mln a trzeba oddac 7 mln

rav napisał(a):Wyświetl post
jak czytam o tajemnicy przedsiębiorstwa to pusty śmiech ogarnia.

Wszyscy wiedzą za ile poszedł carlitos i ile zarabia, ale... Tajemnica.

Ciągle słyszymy, że klub nie może podać tego i tamtego. A potem p. Prezes oficjalnie mówi, że rozwiązanie umowy z ufa to 7 mln, a w tym roku nie musimy im płacić raty w wysokości 1,7 mln.

Wszystko się da jeśli się chce.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.08.2018, 12:50
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Eh - rav czym innym jest kwota transferowa i zarobki piłkarza, a czymś zupełnie innym podanie całej struktury zadłużenia klubu z rozpisaniem komu i za co klub zalega.
To po prostu prezent tak jak prezentem dla legii była informacja dotycząca nieprzedłużenia umowy na stadion i zaistniałe z tego powodu reperkusje.
To co powiedziała Sarapata odnośnie Carlitosa - zastanawia mnie faktycznie, czy nie miał już ugadanego kontraktu z Legią, przed złożeniem oferty ze strony klubu - co jest niezgodne z przepisami UEFA. Świadczyć może o tym fakt, uparcia się na ofertę Legii ze strony Carlitosa.....
Oczywiście nikt tego nie udowodni, a Sarapata będąc bez środków i pod ścianą - nie miała innego wyjścia....

Legii się nie dziwię - wykorzystała sytuację i finał, ale Carlos zachował się jak zwykły fiutek - i nawet gole strzelone w derbach rok temu nie zmienią mojego zdania o nim....
Też o tym myślałem. Wszyscy wiedzą, że tak było ale nikt nie udowodni.
Nie wiem po co niektórzy chcą znać szczegóły zadłużenia. Spłacą te długi? Czy może jako alibi, żeby nie pomagać bo nie ma pełnej transparentności...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.08.2018 o godz. 12:53.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
rafalp_r22
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 03.08.2018, 17:09
Gin napisał(a):Wyświetl post
To bednarz zrobił interes pozyczył od ufa 2 mln a trzeba oddac 7 mln
Zapominasz o tym, że oni dodatkowko mieli kase od każdej tranzkacji sposnoringowej, skyboxa i czy nawet rzeczy ze sklepiku, a chyba nawet biletow - nawet jak nic nie robili. Wiec kilka baniek juz dostali. Te 7mln to konsekwencje zerwania umowy z UFĄ.

Ale kluczowe w tamtej syuacji jest to, że gdyby nie te 2 mln, to nie bylo ŻADNEJ szansy aby Wisla w sezonie 2014/2015 grala w Ekstraklasie...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 03.08.2018, 18:04
Nie rozumiem tych głosów krytycznych. To jest bardzo dobry wywiad, który wyjaśnia wiele spraw. Np. dlaczego z Carlitosem trudno było postąpić inaczej. Prezes tłumaczy każdą kwestię jak głupim, także ze zrozumieniem też nie powinno być problemu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 03.08.2018, 18:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tych głosów krytycznych. To jest bardzo dobry wywiad, który wyjaśnia wiele spraw.
Wyjaśnia czy można w kontrakcie zawierać mniej korzystne dla trenera przepisy związkowe o możliwości rozwiązania umowy przez trenera w przypadku rażącego naruszenia obowiązków przez klub?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.08.2018, 18:12
A mówi, że takie postanowienia były w umowie?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 03.08.2018, 18:17
czaro napisał(a):Wyświetl post
A mówi, że takie postanowienia były w umowie?
Zgodnie z kontraktem, trener musiał złożyć wezwanie do zapłaty, a klub miał mieć dodatkowy termin na uregulowanie wszelkich zaległości. Jeśli trener tego nie zrobił, to znaczy, że nie spełnił warunków rozwiązania kontraktu z winy klubu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.08.2018, 18:26
Tak, jak rozmawialiśmy na sb - ja to odebrałem to tak, że mówi tu o opóźnieniu za jeden miesiąc i że jest ok. A nawet jeśli nie, to uprzejmie zakładam, że jako radca prawny "specjalizujący się w prawie sportowym" i zarządzający spółką, która notorycznie opóźnia się z regulowaniem płatności przepisy w tym zakresie ogarnia. Jeżeli jednak nie i jest tak, jak mówisz, to słabo. Chociaż oczywiście Ci wierzę, to ja bym nawet to nawet sprawdził sam dla siebie, ale co z tego, że ustalę, skoro nie znamy stanu faktycznego.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.08.2018, 18:34
rafalp_r22 napisał(a):
Zapominasz o tym, że oni dodatkowko mieli kase od każdej tranzkacji sposnoringowej, skyboxa i czy nawet rzeczy ze sklepiku, a chyba nawet biletow - nawet jak nic nie robili. Wiec kilka baniek juz dostali. Te 7mln to konsekwencje zerwania umowy z UFĄ.

Ale kluczowe w tamtej syuacji jest to, że gdyby nie te 2 mln, to nie bylo ŻADNEJ szansy aby Wisla w sezonie 2014/2015 grala w Ekstraklasie...

Skąd ta pewność? Bo Bednarz tak powiedział? Nie kupuję tego.

Problemy były dużo mniejsze niż teraz. A Bednarz po prostu sięgnął po "najprostsze" rozwiązanie. Zrobił dokładnie tak jak Kowalski zaciągając pożyczę w chwilówce.

To była najgorsza umowa ever i tylko transakcja z meresińkim to przebiła.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.08.2018, 18:49
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 03.08.2018, 19:18
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśnia czy można w kontrakcie zawierać mniej korzystne dla trenera przepisy związkowe o możliwości rozwiązania umowy przez trenera w przypadku rażącego naruszenia obowiązków przez klub?
Przepisy związkowe przepisami zwiazkowymi. A co mowi kodeks pracy na ten temat. Szukać...

P.s po pierwsze dowiedzcie sie jaki stosunek pracy mial Carillo przed pisaniem waszych domysłów i szukaniem znowu bezpodstawnie dziury w calym...
Ostatnio edytowane przez regan : 03.08.2018 o godz. 19:22.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.08.2018, 19:51
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Stać nas ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 03.08.2018, 19:53
Carrillo raczej miał kontrakt cywilnoprawny a nie umowę o prace. Przepisy związkowe regulują zasady rozwiązania kontraktu i wg nich po 3 miesiącach bez wypłaty trener może wypowiedzieć kontrakt z winy klubu.
Natomiast rozumiem - podobnie jak czaro - że kontrakt z Carrillo zawierał zapis, ze przy poślizgu z zapłata jednej pensji kontraktowej trener może wypowiedzieć umowę pod warunkiem wezwania do zapłaty i wyznaczania dodatkowego terminu na zapłatę np 14/30 dni....
Coraz bardziej pewny jestem, że Junco poleciał ze stanowiska z powodów bardziej prozaicznych niż plotki głoszone na forach. Chodzi właśnie o kontrakt z Carrillo, który okazał sie za drogi, a na dodatek być może Junco zapewnił rodaka, że w kolejnym sezonie będzie mógł prxebudować zespół a tutaj okazało sie ze jest mega problem finansowy....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów