The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
chopin
Senior Member

Od: 01.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.12.2015, 11:32
tak naprawdę to nikt nie wie co kombinuje Cupiał. Nawet jeśli komuś coś powiedział to jak sami wiecie ten człowiek ma milion pomysłów na godzinę. Do póki nie zostanie to ogłoszone poprzez konferencje prasową nie ma się co domyślać. Cupiał człowiek miliona pomysłów....
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 19.12.2015, 11:34
Będzie lepiej bo już gorzej być nie może
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.12.2015, 11:55
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Będzie lepiej bo już gorzej być nie może
Pewny jesteś, że nie może być gorzej?
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 19.12.2015, 11:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Po czym odszedł na bok, usiadł w kąciku i cichutko zapłakał...
Po prostu rozpierdala mnie ten Wasz optymizm.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.12.2015, 12:21
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, jestem kibicem od bardzo dawna. Na tym forum jestem już kilkanaście lat. Od tego czasu, z małymi wyjątkami była to równia pochyła.
Nie jestem pesymistą - po prostu znam ludzi. Jak ktoś od lat 90-ych nie potrafił niczego trwałego zbudować, to trudno się spodziewać, że zrobi to nagle teraz.
Będzie co najwyżej puszczał uspokajające sygnały, żeby wszyscy całkiem go nie opuścili.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.12.2015, 12:21
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
W sumie to się nie dziwię. Miało być lepiej już od roku, wyszło... Jak zawsze.

Przyszedł Gaszyński, do którego miałem wielkie zaufanie. Jak wiadomo ani Stilić nie został w klubie, ani sponsora dalej nie ma. Czyja wina - nie oceniam. Teraz wszędzie słychać że czas jego prezesury dobiega końca.
Przyszedł Moskal, też byłem uradowany, za czasów Kazika byliśmy w górnej połowie tabeli. 3/4 tego forum narzekało na trenera. No, to teraz jest zajebiście, faktycznie zmiana na lepsze.
Przyszedł Mączyński, wydawało się że klub w końcu ma kasę na kontrakty i wyszedł z długów. No cóż, jak się okazało gówno prawda.

Jak mam być ....a optymistą skoro po każdych dobrych wieściach, ich dalsza realizacja wychodzi jeszcze gorzej?

Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 19.12.2015, 12:44
Widzisz, jestem kibicem od bardzo dawna. Na tym forum jestem już kilkanaście lat. Od tego czasu, z małymi wyjątkami była to równia pochyła.
Nie jestem pesymistą - po prostu znam ludzi. Jak ktoś od lat 90-ych nie potrafił niczego trwałego zbudować, to trudno się spodziewać, że zrobi to nagle teraz.
Będzie co najwyżej puszczał uspokajające sygnały, żeby wszyscy całkiem go nie opuścili.
Ja to wszystko rozumiem. Ale też nie oczekujmy że przyjdzie Staszek Kowalski rzuci na stół te powiedzmy 12 mln Euro i powie " bawcie się " . Każdy widzi jak jest teraz , chujowo to mało powiedziane. Ma być lepiej.
Jak Ci pracownik klubu który od pewnie 25 lat jest kibicem a od 10 pracownikiem klubu mówi Ci z mocnym przekonaniem że " będą zmiany i to zmiany na lepsze " to nie pozostaje nic innego jak mu zaufać i uwierzyć. A na samym końcu poczekać.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.12.2015, 13:04
Podziwiam twoją ufność, ale jej nie podzielam.
Oczywiście, w wigilię i nowy rok składając życzenia najbliższym pomyślę też o życzeniu cudu dla Wisły.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 19.12.2015, 13:45
Ja już mam gdzieś te słabe wyniki ja się martwię tym czy nasz klub nie zniknie z piłkarskiej mapy Polski ! Najgorsze,że nikt nic nie wie... Nawet chyba sam Cupiał... A pomyśleć,że gdyby w Atenach nas nie oszukali dziś bylibyśmy pewnie w piłkarskim raju...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.12.2015, 13:45
Jak ktoś od lat 90-ych nie potrafił niczego trwałego zbudować, to trudno się spodziewać, że zrobi to nagle teraz.
8 mistrzostw Polski w 12 lat to nie jest nic trwałego?

Wisła dzięki Cupiałowi zbudowała sobie markę. Oczywiście, że błędów popełniono co nie miara, wiele milionów zmarnotrawiono, ufało się złym ludziom (i dalej ufa), ale jak na polskie realia przez ponad dekadę byliśmy klubem na który cała Polska patrzyła z zazdrością.

Nie wiem czy Cupiał teraz zainwestuje znowu w Wisłę, ale jeśli nie teraz to w zasadzie już nigdy. Można nawet powiedzieć, że jeśli teraz prześpi ten moment to na jesień w I lidze będzie już za późno na ratunek.

Jestem umiarkowanym optymistą, ale tylko dlatego, że jest aż tak źle. Gdybyśmy zakończyli rundę fartem na 4-6 miejscu to zapewne dalej tkwilibyśmy w agonii licząc że samo jakoś się ułoży.

Teraz już wiemy, że się nie ułoży
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.12.2015, 13:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
8 mistrzostw Polski w 12 lat to nie jest nic trwałego?

Wisła dzięki Cupiałowi zbudowała sobie markę. Oczywiście, że błędów popełniono co nie miara, wiele milionów zmarnotrawiono, ufało się złym ludziom (i dalej ufa), ale jak na polskie realia przez ponad dekadę byliśmy klubem na który cała Polska patrzyła z zazdrością.

Nie wiem czy Cupiał teraz zainwestuje znowu w Wisłę, ale jeśli nie teraz to w zasadzie już nigdy. Można nawet powiedzieć, że jeśli teraz prześpi ten moment to na jesień w I lidze będzie już za późno na ratunek.

Jestem umiarkowanym optymistą, ale tylko dlatego, że jest aż tak źle. Gdybyśmy zakończyli rundę fartem na 4-6 miejscu to zapewne dalej tkwilibyśmy w agonii licząc że samo jakoś się ułoży.

Teraz już wiemy, że się nie ułoży
Nie rozumiesz.
Mowa o budowaniu czegoś trwałego, nikt nie umniejsza mu zasług w zdobywaniu MP, zbudowaniu hegemona piłkarskiego tamtych czasów. Ale nie było to właśnie trwałe. Zamiast wykładać kasę na prawo i lewo, trzeba było pomyśleć na początku i zacząć budowę od fundamentu.
Gdyby Cupiał stworzył coś trwałego, założę się że dziś zastanawialibyśmy się z kim w przyszłym roku będziemy się mierzyć w grupie LM.

Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 19.12.2015, 14:19
Hugo Broos nie będzie trenerem podają na twitterze, a co lepsze jest mowa o gaszeniu światła. :/
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 19.12.2015, 14:21
Gaszyński zwolniony, na jego miejsce nowy prezes, Broos trenerem, a Franz Smuda dyrektorym sportowym. W przerwie zimowej dochodzi Małecki i Chrapek, żegna się Cierzniak (Lech). Drugą rundę gramy w kratkę z Buchalikiem w bramce - ale utrzymujemy się w mistrzowskiej ósemce, na koniec siódme miejsce, podium kolejno - Legia, Piast, Cracovia. To nie wymarzony scenariusz, ale jak dla mnie - możliwy. Odkopię sobie mój post na koniec sezonu i sprawdzę z ciekawości, jakim jestem wróżbitą Maciejem.
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 19.12.2015, 14:26
KrystianGruszczyński ‏@KrystianKRK 36 min36 minut temu
@sariachan1906 Niestety. Prawdopodobnie w poniedziałek nastąpi zwrot jakiego chyba nikt się nie spodziewał.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.12.2015, 14:26
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiesz.
Mowa o budowaniu czegoś trwałego, nikt nie umniejsza mu zasług w zdobywaniu MP, zbudowaniu hegemona piłkarskiego tamtych czasów. Ale nie było to właśnie trwałe. Zamiast wykładać kasę na prawo i lewo, trzeba było pomyśleć na początku i zacząć budowę od fundamentu.
Gdyby Cupiał stworzył coś trwałego, założę się że dziś zastanawialibyśmy się z kim w przyszłym roku będziemy się mierzyć w grupie LM.
Tak rozumiem.

Po prostu doceniam to co jest. Rozgrzebywanie jak by było gdyby nie ma sensu. A iluż z nas przeprowadzało w życiu nieudane inwestycje?

I tak chwała Cupiałowi, że przez te 18 lat nie zniechęcił się całkowicie jak Wojciechowski czy Król. Równie dobrze po rzuconym nożu w meczu z Parmą mógł podziękować kibicom i opuścić klub. Ciągły pech w losowaniach LM (Real, Barcelona x2), błędy sędziego (PAO), ogrom korupcji którą zastał w futbolu czy inne wypadki losowe (np. wyrzucone miliony na Dawidowskiego) mogło go zniechęcić, a przez tyle lat "jakoś" ta Wisła funkcjonowała.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 19.12.2015, 14:54
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
KrystianGruszczyński @KrystianKRK 36 min36 minut temu
@sariachan1906 Niestety. Prawdopodobnie w poniedziałek nastąpi zwrot jakiego chyba nikt się nie spodziewał.
Miały być, wielkie zmiany w Wiśle. SKWK dodało przecież posta, że takie zmiany nas czekają w tym tygodniu, po czym zaczynają się pojawiać informacje, że Smuda wraca. SKWK nigdy za Frankiem nie przepadało więc to chyba nie o takie informacje im chodziło. Ciekawe ile będziemy, jeszcze na coś dobrego czekać i czy w ogóle coś takiego nastąpi.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 19.12.2015, 15:00
Jeśli wróci Smuda to znaczy, że żadnego sypnięcia kasą od Cupiała nie będzie.
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member

Stary 19.12.2015, 15:03
Panowie po co to cale gadanie od miesiąca Cierniak był dogadany z amica .Napisze Wam jeszcze raz Cupiał Wisły nie sprzeda co smród w papierach wielki .Ja myślę ze nikt tego smierdzacego jaja nie tknie .JEDYNE rozwiązanie to bankructwo ,albo pozostanie z Cupiałem i po WISIE pozostanie DZIURA W ZIEMI
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.12.2015, 15:26
Na TT jest mnóstwo sprzecznych informacji we wszelkich możliwych kombinacjach. Kojarzy ktoś Gruszczyńskiego? Od niego info o gaszeniu. Na ile jest wiarygodny?
Odpowiedz cytując
mari339
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2007

Stary 19.12.2015, 15:50
Sprawdziłem z ciekawości jego info o Wiśle, jakie publikował na tt i raczej nic mu się nie sprawdza. Informował że po Moskal poleci jeszcze przed startem sezonu, Biliński zostanie graczem Wisły i że Robert Szymański nawoływał piłkarzy do bojkotu treningów (?) za co później przeprosił.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 19.12.2015, 16:06
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie po co to cale gadanie od miesiąca Cierniak był dogadany z amica .Napisze Wam jeszcze raz Cupiał Wisły nie sprzeda co smród w papierach wielki .Ja myślę ze nikt tego smierdzacego jaja nie tknie .JEDYNE rozwiązanie to bankructwo ,albo pozostanie z Cupiałem i po WISIE pozostanie DZIURA W ZIEMI
Dlaczego piszesz głupoty?
Cierzniak z zadnym lechem nie jest dogadany...
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 19.12.2015, 16:17
mari339 napisał(a):Wyświetl post
Sprawdziłem z ciekawości jego info o Wiśle, jakie publikował na tt i raczej nic mu się nie sprawdza. Informował że po Moskal poleci jeszcze przed startem sezonu, Biliński zostanie graczem Wisły i że Robert Szymański nawoływał piłkarzy do bojkotu treningów (?) za co później przeprosił.
Podejrzewam, znając nasze szczęście w ostatnich kilku latach, że akurat to złe info mu się sprawdzi, coś pisał o tym, że zostaniemy pośmiewiskiem w lidze, mam nadzieję, że to nie oznaczało przywrócenia Smudy na stanowisko trenera...
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 19.12.2015, 16:36
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, znając nasze szczęście w ostatnich kilku latach, że akurat to złe info mu się sprawdzi, coś pisał o tym, że zostaniemy pośmiewiskiem w lidze, mam nadzieję, że to nie oznaczało przywrócenia Smudy na stanowisko trenera...
Ja to właśnie tak rozumiem, że Smuda wraca. I tak kasę bierze to niech chociaż na nią zapracuje. Każda informacja jest chyba lepsza od bankructwa.
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member

Stary 19.12.2015, 16:44
63.5 Kg Tak sadzisz ..................................
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.12.2015, 16:45
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
63.5 Kg Tak sadzisz ..................................
Rozmawia z Legią....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.12.2015, 16:51
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja to właśnie tak rozumiem, że Smuda wraca. I tak kasę bierze to niech chociaż na nią zapracuje. Każda informacja jest chyba lepsza od bankructwa.
Ja tez to tak rozumiem. Informacja ze Broos nie bedzie a weszlo bedzie mial auzywanie tydzien oznacza, ze szykuje sie powrot.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 19.12.2015, 16:59
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ja tez to tak rozumiem. Informacja ze Broos nie bedzie a weszlo bedzie mial auzywanie tydzien oznacza, ze szykuje sie powrot.
No to wspaniale. Ułóżmy więc teraz proste równanie: Przygotowania Smudy do rund wiosennych + Nasza kadra, najprawdopodobniej niczym nie wzmocniona + odejście Cierzniaka i Michał "Ręcznik" Buchalik z powrotem między słupkami = x

I teraz tylko od losu i szczęścia, zależy czy ten x oznacza szczęśliwe utrzymanie w ekstraklasie czy I ligę. Ehh... smutnych czasów doczekaliśmy...
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 19.12.2015, 17:01
Analizując wszystkie informacje medialne ostatniego tygodnia i wpisy twitterowe ludzi związanych dość blisko z Wisłą poprzez pracowników lub znajomków dają prostą odpowiedź.

Nie tylko Weszło będzie miało polew z Wisły. Będzie miała z niej polew cała Polska.
Czeka nas powrót Smudy, co już chyba dla większości tu jest jasne. Zaskakująca ma być jeszcze forma tego powrotu..
Pojawią się też informacja o pozytywnym zaskoczeniu innym, choć w świetle tego pierwszego nie wiem co może być pozytywne.
Kibice raczej nie zareagują 'pozitiwnie' na powrót Franka.S.
I tak, Cierzniak prawdopodobnie prowadzi rozmowy z Legią. Na temat przejścia jeszcze zimą. - takie potwierdzenie można znaleźć w kilku żródłach.

Niech mnie ktoś uszczypnie... to wszystko nie może być prawda ;/
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 19.12.2015, 17:01
Beka to dopiero będzie, jak przedłużą kontrakt Smudzie xD
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 19.12.2015, 17:15
Smiesznie będzie jak Smuda zostanie trenerem z wyłącznymi decyzjami co do transferow...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów