The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.04.2014, 23:34
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Kibice, weźcie przyjdźcie na stadion. Bednarz chyba i tak niedługo pobędzie w Wiśle. Podejrzewam, że skończy "prezesować" z końcem sezonu. A Wisła będzie trwać nadal.
Brakło na wypłatę?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 26.04.2014, 23:42
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Kibice, weźcie przyjdźcie na stadion. Bednarz chyba i tak niedługo pobędzie w Wiśle. Podejrzewam, że skończy "prezesować" z końcem sezonu. A Wisła będzie trwać nadal.
Chyba pomyliłeś fora z takimi apelami. Napisz tutaj.
Poproś też Witka o maila do jego kolegów. Ktoś musi najdroższe miejsca () wykupić.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 27.04.2014, 10:40
Wyżej zostali już wymienieni dłużnicy, a mnie ciekawi, czy wobec największego i najlepszego stróża porządku Wisła ma również zaległości ? Tak na poważnie nie wiem co mają w głowach ludzie broniący łysego węża chociażby w kwestii finansowej.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 27.04.2014, 10:46
Zadluzenia w stosunku do Mpecu, Taurona czy Adidasa to już jest cos niesamowitego...
Lysy ch....wychodzi z dlugow...
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 27.04.2014, 11:03
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie niezmiernie jedna rzecz. Pisałem już o niej jakiś czas temu na łamach tego forum. Dlaczego Bednarz w towarzystwie Sienkiewicza (związany z PO minister) dalej pracuje w klubie, a kilka lat temu paru osobom m.in Ochalikowi czy Falkowi za opublikowanie listu otwartego do Premiera (sprawa dotyczyła ustawy uchwalonej po aferze hazardowej) wymówiono pracę tłumacząc, to tym, iż: "Wisła jest apolityczna". Jacuś jak i Żurawski, który przecież startuje do PE z zupełnie "apolitycznej" listy bez żadnych przeszkód mogą w Wiśle pracować, a te osoby, które wymieniłem nie mogły. Chyba każdy zgodzi się, że oni bardziej się dla klubu zasłużyli niż V kolumna z Warszawy uprawiająca planową destrukcję.
Odpowiedź jest nad wyraz prosta, lecz niestety bolesna.Bo Cupiał tego żąda lub na to zezwala. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.04.2014, 11:46
Spokojnie, za rok wyjdziemy z długów a za trzy okienka zbudujemy zespół na Ligę Mistrzów. Będziemy mieli tylko problemy bogactwa... długów.
Zauważyliście, że jak wyniki siadły to i tych anty bojkotowych osób entuzjazm opadł?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 27.04.2014, 13:19
http://fcinter.pl/news/23509-wyjasni...prawy-tifosich
Nie wiem czy to było, ale taką oprawę o stosunkach kibiców do piłki nożnej wczoraj przedstawili kibice Interu.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 27.04.2014, 13:25
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Bednarz ma minę jak by go rekin zgwałcił.
Marzyciel z ciebie
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.04.2014, 14:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Zauważyliście, że jak wyniki siadły to i tych anty bojkotowych osób entuzjazm opadł?
Trudno aby był - przynajmniej z mojej strony (wypowiadam się za siebie).
I nie jest to spowodowane wynikami czy bojkotem - ot ogólną sytuacją. Generalnie jesteśmy w dup.ie i rozwiązanie problemu 'bojkotu' dla mnie niewiele/nic nie zmieni. Nawet będąc szczerym - prywatnie zupełnie nic.

Szkoda mi tylko pryśnięcia dobrego PR wokół klubu i miejsca w tabeli - była szansa na odbicie się od dna a tak nie wiadomo co będzie w następnym sezonie. Można wróżyć z fusów jaki nowy pomysł Cupiałowi do głowy strzeli.

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź jest nad wyraz prosta, lecz niestety bolesna.Bo Cupiał tego żąda lub na to zezwala. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Bolesne ale prawdziwe.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 27.04.2014, 21:38
Lukasz napisał(a):Wyświetl post

Bolesne ale prawdziwe.
Cupiał ma gigantyczne problemy prawne teraz.
Jestem przekonany, że ma poważniejsze problemy na głowie, niż to, że na chwilę klub usunie się w szarą ligową rzeczywistość.
Podejrzewam też, że na razie obserwuje mało wnikliwie... jeśli wyjdzie z dołka to zresztą jak zawsze powoła nowych ludzi, żeby budować zespół i atmosferę od nowa. Wiele razy już tak robił.
Więc jedynie co bolesne i prawdziwe z tego cytatu jest to, że "jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze". Dajcie mu wygrać sprawę ze skarbówką, na razie trza przeboleć...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 27.04.2014, 23:00
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jestem przekonany, że ma poważniejsze problemy na głowie, niż to, że na chwilę klub usunie się w szarą ligową rzeczywistość.
Podejrzewam też, że na razie obserwuje mało wnikliwie... jeśli wyjdzie z dołka to zresztą jak zawsze powoła nowych ludzi, żeby budować zespół i atmosferę od nowa. Wiele razy już tak robił.
Więc jedynie co bolesne i prawdziwe z tego cytatu jest to, że "jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze". Dajcie mu wygrać sprawę ze skarbówką, na razie trza przeboleć...
A co mu przeszkadzało jeszcze rok lub pól roku temu, zanim zaczęły się jego kłopoty ze skarbówką, bo za jego zgodą Bednarz drenuje Wisłę już prawie od 3 lat
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 28.04.2014, 00:18
palikot napisał(a):Wyświetl post
Te problemy prawne to jedno. Ciężko myśleć o jakimkolwiek nowym sponsorze (na zasadzie współpracy TFK), jeśli ma się spaskudzoną kartę. Tym bardziej, że prasa nie śpi - zawsze wypomną "wchodzenie w konszachty" z osobami o skróconym nazwisku.

Sprawa jest prosta - na Wisłę pieniążków brakuje. Na pewno wciąż jest jakaś nadzieja, ale póki co pieniążków brakuje.

No i tutaj pojawia się "bojkot" (strasznie wyświechtane to słowo). Bednarz, robiąc sobie jakieś tam zestawienia, na pewno założył średnią frekwencję na jakimś tam poziomie. Trochę mu się to rozjechało, więc będzie jeszcze gorzej. A wtedy otrzymamy odpowiedź na nurtujące nas pytania.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 28.04.2014, 10:49
kot napisał(a):Wyświetl post
A co mu przeszkadzało jeszcze rok lub pól roku temu, zanim zaczęły się jego kłopoty ze skarbówką, bo za jego zgodą Bednarz drenuje Wisłę już prawie od 3 lat
A kogo Bednarz zatrudnił kto wydrenował kasę? Nie wiem, może jego pensja drenuje?
W dobie kryzysu postanowiono za wszelką cenę trzymać się poziomu sportowego po to by dochód z części sportowej stał się kołem zamachowym restrukturyzacji. Ale jak widać nie wychodzi.

BDW kłopoty Cupiała z ta sprawą ciągną się od 2010 roku mniej więcej... i pewnie nie jest to jedyna przyczyna braku kasy w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 28.04.2014 o godz. 11:12.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 28.04.2014, 11:19
^^ Podstawową przyczyną jest to, że Cupiał nie może od tak przelać pieniędzy z konta Telefoniki na konto Wisły. Może te pieniądze pożyczyć, lub dać w zamian (reklamę) co też Telefonika robi. Kwota jest jaka jest bo musi się to trzymać pewnych rynkowych realiów inaczej może paść oskarżenie o szkodliwe działanie na rzecz spółki.

Pożyczka ma to do siebie, że musi zostać spłacona. Przelanie dużej kasy na rzecz Wisły w tym momencie nie spowoduje, że przyjdą super piłkarze a klub dojdzie do Ligi Mistrzów i zacznie z tego spłacać długi. A musi je spłacać zgodnie z ustaloną wcześniej umową tu nie ma zmiłuj.

Nikt nie zapomina o pozytywnych zmianach jakie zaszły w klubie. W końcu zbudowaną porządną bazę treningową, unormowano sytuacje ze stadionem.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 28.04.2014, 11:46
Jakby bardzo chciał i miał to mógłby. Papier wszystko przyjmie. W S.A. zawsze można wypuścić więcej akcji etc etc...

OT/
Szkodliwe działanie na rzecz spółki to trochę inna bajka. Jak głupi jest to przepis można przeczytać na stronie np. giełdy:

http://www.corp-gov.gpw.pl/assets/li..._585_ksh_a.pdf

Czyli każdego prezesa de facto zawsze można oskarżyć o takie działanie, nawet jak nic nie zrobił. Ślepy zaułek w naszej sprawie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 28.04.2014, 11:49
Viper napisał(a):Wyświetl post
W końcu zbudowaną porządną bazę treningową, unormowano sytuacje ze stadionem.
Bazę wybudowało miasto Myślenice - my ją tylko wynajmujemy. Sytuacja ze stadionem jest tak "unormowana", że w zasadzie z tym obiektem nie mamy nic wspólnego.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 28.04.2014, 11:53
Tak jeszcze a'propos stosowania piro na stadionie, dla tych którzy twierdzą że to w 100% bezpieczne:

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ie-lubin/ptq0l

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 28.04.2014, 11:59
Cytat:
Tak jeszcze a'propos stosowania piro na stadionie, dla tych którzy twierdzą że to w 100% bezpieczne:
Nie kompromituj się. Dziwne, że uznałeś piro w tej sytuacji za niebezpieczne. A może stwórz jakiś elaborat na temat niebezpiecznego gazu/służ porządkowych? Polecam zacząć mysleć glową a nie - no właśnie, czym ty myślisz, stopą? Kolanem?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 28.04.2014, 12:01

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ie-lubin/ptq0l

race są bezpiecznie, to debilizm i głupota polityków, ochroniarzy i POlicji jest zagrożeniem dla wszystkich...Ten buc w kasku powinien zostać osądzony za sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia tego kibica!
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 28.04.2014, 12:03
w tej sytuacji jedynie niebezpieczny był debil ochroniarz,który chyba nie uczęszczał do szkoły i nie wie jak sie kończy połączenie gazu i ognia..jak można być takim kretynem ,żeby psikać gazem kogoś z racą..
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 28.04.2014, 12:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie kompromituj się. Dziwne, że uznałeś piro w tej sytuacji za niebezpieczne. A może stwórz jakiś elaborat na temat niebezpiecznego gazu/służ porządkowych? Polecam zacząć mysleć glową a nie - no właśnie, czym ty myślisz, stopą? Kolanem?
Dajże mu spokój, On się w ogóle zdjęciu przed wysłaniem nie przyjrzał i myśli, że to tak samo z siebie ogniem wybuchło

Lukaszku, przestań pisać na tematy kibicowskie, bo siarę robisz nie tylko sobie...

ps. zapalniczka to dopiero niebezpieczny przedmiot - jakby tak na koncercie podczas jakiejś ballady ludzie nagle zechcieli użyć antyperspirantów...
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 28.04.2014, 12:25
Jakby bardzo chciał i miał to mógłby. Papier wszystko przyjmie. W S.A. zawsze można wypuścić więcej akcji etc etc...
Tak tylko po pierwsze emisja akcji oznacza że ktoś je kupuje, jak uzbiera ich dużo to dostaje prawo o decydowaniu o spółce. Po za tym polskie kluby próbowały sprzedawać akcje, z Cracovią praktycznie nikt nie był chętny. To nie jest inwestycja, która daje możliwość sporych zysków, więc nigdy nie będzie cieszyła się zainteresowanie.

Etc etc etc? a konkretniej?

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bazę wybudowało miasto Myślenice - my ją tylko wynajmujemy. Sytuacja ze stadionem jest tak "unormowana", że w zasadzie z tym obiektem nie mamy nic wspólnego.
Bez znaczenia, najważniejsze że klub morze z tego korzystać. Bardzo dobrze, że nie mamy z tym obiektem nic wspólnego, miasto wybudowało bubel i teraz miasto powinno go doprowadzić do stanu używalności.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 28.04.2014, 12:28
jakby tak na koncercie podczas jakiejś ballady ludzie nagle zechcieli użyć antyperspirantów...
wtedy byłoby naprawdę "klimatycznie"...

Łukaszku daj spobie spokój.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 28.04.2014, 12:28
Bez znaczenia, najważniejsze że klub morze z tego korzystać. Bardzo dobrze, że nie mamy z tym obiektem nic wspólnego, miasto wybudowało bubel i teraz miasto powinno go doprowadzić do stanu używalności.
"Morze" z niej korzystać powiadasz? Nie jest to bez znaczenia, bo to nie jest po prostu klubu... Czy bardzo dobrze, że nie mamy nic wspólnego ze stadionem? W pewnym sensie tak, w innym taka umowa pozbawia nas możliwości zarabiania.
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 28.04.2014, 12:33
Dajże mu spokój, On się w ogóle zdjęciu przed wysłaniem nie przyjrzał i myśli, że to tak samo z siebie ogniem wybuchło

Lukaszku, przestań pisać na tematy kibicowskie, bo siarę robisz nie tylko sobie...

ps. zapalniczka to dopiero niebezpieczny przedmiot - jakby tak na koncercie podczas jakiejś ballady ludzie nagle zechcieli użyć antyperspirantów...
Do tego jakie zdjęcie wrzucił, pokazujące tylko część akcji z racą.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 28.04.2014, 12:46
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
w tej sytuacji jedynie niebezpieczny był debil ochroniarz,który chyba nie uczęszczał do szkoły i nie wie jak sie kończy połączenie gazu i ognia..jak można być takim kretynem ,żeby psikać gazem kogoś z racą..
A ten machający racą do ochroniarza trzymającego gaz to kto? Intelektualista -kozak?

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
race są bezpiecznie, to debilizm i głupota polityków, ochroniarzy i POlicji jest zagrożeniem dla wszystkich...Ten buc w kasku powinien zostać osądzony za sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia tego kibica!
He he he A nie ten co podpalił strumień pieprzu? :lol

Jasne
Żeby nie było - zabawa myślę przednia ale tak na poziomie przedszkola. Co nie zmienia faktu że dwóch idiotów może problem zrobić (nawet zapalniczką).

Etc etc etc? a konkretniej?
Emitując akcje podnosisz kapitał zakładowy. Tylko tyle. Można wyemitować dla siebie. Nikt nie zabroni podnieść kapitału zakładowego. Tylko skąd te pieniądze brać? Zwłaszcza że są one na przejedzenie a nie na inwestycje.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 28.04.2014 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 28.04.2014, 12:46
"Morze" z niej korzystać powiadasz? Nie jest to bez znaczenia, bo to nie jest po prostu klubu... Czy bardzo dobrze, że nie mamy nic wspólnego ze stadionem? W pewnym sensie tak, w innym taka umowa pozbawia nas możliwości zarabiania.
Co za różnica czyje jest, liczy się możliwość korzystania z bazy treningowej na wysokim poziomie. Wszystko jest z logiem naszego klubu a baza została zbudowana dla nas. Nikt inny nie będzie z tego korzystał.

Przecież klub wynajmuje stadion na mecze za co płaci, w zamian otrzymuje zyski z biletów.

Co z tego, że przez cały sezon mieliśmy wpływy z biletów na poziomie 7 milionów jak wynajem kosztował nas 8?. Przecież stadion cały czas należał do miasta a Wisła go tylko wynajmowała. Przedtem ten wynajem miał tryb ciągły a teraz przejmujemy stadion tylko na mecze.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 28.04.2014, 12:49
Różnica jest taka, że w przypadku transakcji kupna/sprzedaży Wisły nie mamy się czym pochwalić... Zapisy umowy znasz, że jesteś przekonany iż nikt nie może korzystać z ośrodka treningowego poza Wisłą?

Możliwość zarobkowania na stadionie to nie wpływy z biletów... Poczytaj ile taka Legia zarabia na porządnym sklepie klubowym. A gdzie najlepiej umiejscowić taki sklep? Nie wspomnę już o muzeum, restauracjach itp...

ps. Lukaszku - skończ już te swoje mądrości pisać, bo przykro się takie głupoty czyta.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.04.2014 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując
juniho
Member

Od: 11.2006

Stary 28.04.2014, 13:05
A ten machający racą do ochroniarza trzymającego gaz to kto? Intelektualista -kozak?

He he he A nie ten co podpalił strumień pieprzu? :lol

Jasne
Żeby nie było - zabawa myślę przednia ale tak na poziomie przedszkola. Co nie zmienia faktu że dwóch idiotów może problem zrobić (nawet zapalniczką).

Emitując akcje podnosisz kapitał zakładowy. Tylko tyle. Można wyemitować dla siebie. Nikt nie zabroni podnieść kapitału zakładowego. Tylko skąd te pieniądze brać? Zwłaszcza że są one na przejedzenie a nie na inwestycje.
http://www.youtube.com/watch?v=Iw8_ywFbnO0

machał racą do ochroniarza?gdzie Ty to k.... widzisz? zero pojęcia w temacie!
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Stary 28.04.2014, 13:21
Różnica jest taka, że w przypadku transakcji kupna/sprzedaży Wisły nie mamy się czym pochwalić... Zapisy umowy znasz, że jesteś przekonany iż nikt nie może korzystać z ośrodka treningowego poza Wisłą? .
Ale tu się nic nie zmienia, stadion cały czas był własnością miasta. Chwalić cały czas nie było się czym a stadion to był głownie finansowy ciężar.
Możliwość zarobkowania na stadionie to nie wpływy z biletów... Poczytaj ile taka Legia zarabia na porządnym sklepie klubowym. A gdzie najlepiej umiejscowić taki sklep? Nie wspomnę już o muzeum, restauracjach itp...
Taki sklep najlepiej umieścić w miejscu gdzie przewija się dużo ludzi W Krakowie to są okolice ścisłego centrum a nie stadionu, gdzie również jak najbardziej taki sklep powinien być...

I przecież jest... Wiślacki Świat?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów