The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.04.2014, 09:18
Żale Smudy: Franciszek Smuda: Sytuacja Wisły Kraków jest przetrudna, tak się nie da funkcjonować
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 15.04.2014, 09:40
Bardzo ciekawy wywiad ze Smudą.. wynika z niego że Smuda poważnie zaczyna myśleć o odejściu po sezonie.. może do Zagłębia Kończą się kontrakty.. Miskiewicz, Garguła, Brożek.. nie wiem jak tam z ich sercami bijącymi do klubu ale wątpię że zostaną aby ratować ten klub i oddawać za niego zdrowie.. po sezonie może być tak że Wisła zostanie z 10-11 piłkarzami.. na czele z Urygą, Nalepą czy Szewczykiem.. a więc przy braku wzmocnień i wojnie kibiców z Bednarzem możemy naprawdę doczekać się walki Wisły o pozostanie w Ekstraklasie.. walka która będzie pewnie trwała do ostatniej kolejki.. wygląda na to że i tak ten sezon za sprawą cudów Smudy z jesieni przedłużył to co nieuniknione..

Wszystko co można w tym momencie powiedzieć to to.. panie Cupiał znajdź pan kupca lub oddaj klub w ręce miasta.. wszystko będzie lepsze od tej amatorki finansowej która latami niszczyła dorobek tego wspaniałego klubu.. serce me krwawi gdy pomyślę że całą winę za ten stan rzeczy ponoszą holendrzy którzy bajońskimi kontraktami zadłużyli tak klub.. formalnie powinno być już tam ogłoszone bankructwo.. funkcjonuje pewnie tylko dlatego że życzą sobie tego kibice

Póki co pozostaje wiara że będzie można w najbliższych latach kibicować Lechijce która się odrodziła za sprawą środowiska kibicowskiego.. jestem pewien że i Wisła o ile upadnie powstanie niczym feniks z popiołów.. wiara umiera ostatnia..
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 15.04.2014, 10:00
Ten wywiad tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Cupiał nie daje siana na Wisłę, bo najzwyczajniej sam jej nie ma.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 15.04.2014, 10:02
Cupiał nie da pieniędzy, ale jest łasy na kasę z pucharów. Jak nie dadzą rady to Cupiał powie dość i będziemy jak teraz Widzew.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Stary 15.04.2014, 10:05
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Cupiał nie da pieniędzy, ale jest łasy na kasę z pucharów. Jak nie dadzą rady to Cupiał powie dość i będziemy jak teraz Widzew.

Jaką kasę z pucharów? Początkowe rundy LE to tylko strata pieniędzy, poza tym z taką kadrą zatrzymalibyśmy się na pierwszej przeszkodzie.

Jeszcze chwila i Cupiał wcale nie będzie musiał mówić dość, żebyśmy byli jak Widzew. Tym bardziej powinniśmy jak najszybciej zażegnać konflikt i zacząć wspierać klub przychodząc na mecze. Gdyby na każdym spotkaniu było po 18-20 tysięcy kibiców, to i bez kasy Cupiała możnaby funkcjonować.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 15.04.2014, 10:16
Jo jo jak Wisla na jesien fartami mecze wygrywala to wszystko cacy bylo. Fart sie skonczyl i placze, wszystko winne tylko nie Dyzma. Niech spierdala z tego klubu razem z lysa gnida. Zero taktyki, zero przygotowania, zero szarych komorek, zero honoru.
Odpowiedz cytując
Wisła Prokocim
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 15.04.2014, 10:19
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Jaką kasę z pucharów? Początkowe rundy LE to tylko strata pieniędzy, poza tym z taką kadrą zatrzymalibyśmy się na pierwszej przeszkodzie.

Jeszcze chwila i Cupiał wcale nie będzie musiał mówić dość, żebyśmy byli jak Widzew. Tym bardziej powinniśmy jak najszybciej zażegnać konflikt i zacząć wspierać klub przychodząc na mecze. Gdyby na każdym spotkaniu było po 18-20 tysięcy kibiców, to i bez kasy Cupiała możnaby funkcjonować.
Żeby zażegnać konflikt potrzeba chęci z obu stron. Sytuacja finansowa klubu tylko jeszcze bardziej pokazuje jakim Bednarz jest idiotą że zaczął konflikt z kibicami
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 15.04.2014, 10:27
^^ Tak a Kibice to świeci są i nic się do tego nie przyczynili.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.04.2014, 10:51
Smuda bzdury w tym wywiadzie opowiada. Pierwsze gra przez 30 spotkań swoją żelazną jedenastką zmiany przeprowadzając jak na lekarstwo, a teraz mówi, że ma za małą kadrę.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 15.04.2014, 10:58
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Smuda bzdury w tym wywiadzie opowiada. Pierwsze gra przez 30 spotkań swoją żelazną jedenastką zmiany przeprowadzając jak na lekarstwo, a teraz mówi, że ma za małą kadrę.
Mógł tą żelazną jedenastką nie grać. Wtedy było by łatwiej przedostać sie do grupy spadkowej.
Czemu nie narzekałeś jak ta jedenastka wygrywała spotkania?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 15.04.2014, 11:05
wiem ze gdybanie itdd..

ale mysle ze gdyby Bednarz wiedział ze wsadzanie kija w mrowisko tak mocno odbije sie na wynikach sportowych - ustąpiłby. Podejrzewam ze pluje sobie teraz we brode. A można było przynajmniej w połowie załatwić to jak Lesny. (nigdy nie sadziłem ze się na niego powołam)

Co do Smudy - obrona sie sypie, ale kontuzje sa po czesci wynikiem takich a nie innych treningów a przygotowania do wiosny prowadził..
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.04.2014, 11:11
Viper napisał(a):Wyświetl post
^^ Tak a Kibice to świeci są i nic się do tego nie przyczynili.
Tak, bo to kibice zarządzają tym klubem... Chyba że zaraz wyjedziesz z argumentem kary za racę itp. co jest jakimś promilem w skali całego budżetu.

Gdyby nie kibice, to marketing tego klubu leżałby już bardzo dawno temu, a nie dopiero teraz. I uwierz, że frekwencja na jesieni nie byłaby na poziomie jakim była. Ktoś chyba od paru lat ogarniał sektor szkolny, akcje mikołajkową itp.

Ale wiadomo, kibol też winny!
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 15.04.2014, 11:56
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko co można w tym momencie powiedzieć to to.. panie Cupiał znajdź pan kupca lub oddaj klub w ręce miasta.. wszystko będzie lepsze od tej amatorki finansowej która latami niszczyła dorobek tego wspaniałego klubu.. serce me krwawi gdy pomyślę że całą winę za ten stan rzeczy ponoszą holendrzy którzy bajońskimi kontraktami zadłużyli tak klub.. formalnie powinno być już tam ogłoszone bankructwo.. funkcjonuje pewnie tylko dlatego że życzą sobie tego kibice
Naprawdę? Ta wiara jest nieśmiertelna.

Od dawna Cupiał mówi/słyszy "nie" dla Wisły. Tele-fonika się rozrasta, angażuje w coraz bardziej zaawansowane projekty (z różnymi skutkami), coraz mniej zależy od samego Cupiała. Sukces nie przyszedł wtedy, kiedy się go spodziewano, więc nakłady są stopniowo wycofywane (wszak ważniejsze są kolejne próby ekspansji na różne rynki i związane z nimi wydatki niż klub piłkarski).

Moim zdaniem więcej złego niż mityczni Holendrzy osiągnął Jacek Bednarz. Jeszcze nawet przed rozpoczęciem konfliktu z kibicami (tym pogrążył się zupełnie). Było już o tym pisane, że to właśnie działaniom sygnowanym jego nazwiskiem klub zawdzięcza stopniową utratę tego, co najważniejsze - marki. Gdzie tu szukać nowego kupca/inwestora, no gdzie? Trzeba chyba liczyć na sukces finansowy któregoś z zapalonych kibiców i mieć nadzieję, że ten zdecyduje się później wspierać ukochany klub.

Ze Smudą sytuacja także jest niejasna. Na pewno był w Myślenicach, coś tam z Cupiałem gadał. Po zimie wyniki były naprawdę dobre, lecz żadne wsparcie nie przyszło. Jeden obiecywał transfery, drugi zapowiadał problemy bogactwa - a tu nic się nie dzieje. Sytuacja staje się powoli groteskowa - kolejne wypowiedzi ludzi związanych z klubem Wisłę kompromitują. To na pewno nie pozostaje bez wpływu na postawę zawodników. Niby są profesjonalistami, ale statek tonie. Tylko Jacek zorganizował sobie niezłą szalupę - utrzymuje się na wodzie, walcząc z "kryminalistami" (stanowisko w prokuraturze czeka, Panie Jacku).

Pewnie jest w klubie wiele niedociągnięć związanych z treningami, pewnie metody Smudy są przestarzałe, niedostosowane do walorów zawodników - bardzo możliwe. Nawet jeśli tak jest, to czarę goryczy przepełniają inne czynniki, o których można pisać i pisać.

Aha, piłkarzom puste trybuny na pewno nie pomagają. Jednak można tylko przypuszczać, co niektórzy z nich powiedzieliby, gdyby nie konieczność bycia lojalnym względem Bednarza.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 15.04.2014, 16:36
Do mnie samego doszło jakie są u nas problemy. Oczywiście wcześniej zdawałem sobie ze wszystkiego sprawę, ale po tej jesieni, atmosferze itd. wierzyłem, że idziemy w dobrym kierunku. Niestety wyniki przyćmiły mi głowe, ale pewnie nie tylko mi. Cholernie boję się o następny sezon, bo po tym co się teraz dzieje raczej Cupial kasą nie sypnie. W dzisiejszych czasach o sukcesach finansowych któregoś z kibica na skale taką, żeby było go stać na klub itd. jest nierealne, choć gdybym wygrał jakieś giga pieniądze, otworzył mega dobrze prosperującą firmę( ale taką mega) to sam bym się nie zastanawiał i pędził do Myślenic składać ofertę kupna klubu. Smuda obiecywał budowę drużyny lecz jak widać, coś mu opadł dobry humor z twarzy. Tak mnie zastanawia, może Cupiał znalazł kupca na klub i nie ma chęci pakowania już w klubu złamanego grosza. W tej chwili jestem ciekaw jak postąpi z Bednarzem, pokaże to czy jeszcze coś dla Wisły zrobi.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 15.04.2014, 19:51
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawy wywiad ze Smudą.. wynika z niego że Smuda poważnie zaczyna myśleć o odejściu po sezonie.. może do Zagłębia Kończą się kontrakty.. Miskiewicz, Garguła, Brożek.. nie wiem jak tam z ich sercami bijącymi do klubu ale wątpię że zostaną aby ratować ten klub i oddawać za niego zdrowie.. po sezonie może być tak że Wisła zostanie z 10-11 piłkarzami.. na czele z Urygą, Nalepą czy Szewczykiem.. a więc przy braku wzmocnień i wojnie kibiców z Bednarzem możemy naprawdę doczekać się walki Wisły o pozostanie w Ekstraklasie.. walka która będzie pewnie trwała do ostatniej kolejki.. wygląda na to że i tak ten sezon za sprawą cudów Smudy z jesieni przedłużył to co nieuniknione..
Póki co pozostaje wiara że będzie można w najbliższych latach kibicować Lechijce która się odrodziła za sprawą środowiska kibicowskiego.. jestem pewien że i Wisła o ile upadnie powstanie niczym feniks z popiołów.. wiara umiera ostatnia..
Widzę, że Cię Smuda nakręcił na maksa... mam nadzieję, że sobie teraz nie zrobisz czegoś złego... Mnie zresztą też pociekły rzęsiste łzy, ale potem...
0-2-5... więc trzeba jak to zwykle Smuda w takich sytuacjach zacząć opowiadać łzawe bajki żeby osłonić swój tyłek, a przecież zwłaszcza ostatnie mecze z Widzewem i PBB są po prostu kompromitacją drużyny i trenera.
Jak nie ma siły i pomysłu to niech zrezygnuje... już, dziś oczywiście kończąc dziś także finansowe związki z Wisłą. Jeśli to ponad jego możliwości to niech jeszcze raz ratuje Wisłę... zwalniając stołek być może dla takiego, który będzie potrafił.
Ale Smuda sam oczywiście nie zrezygnuje dopóki Cupiał mu płaci dobre pieniądze taka prawda. Pewnie nie ma lekko, ale też i na pewno nie tak źle jak to wygląda od meczu w Wawie. Nie dajcie się tak łatwo zmanipulować.
Ostatnio edytowane przez arti : 15.04.2014 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 15.04.2014, 20:03
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Ten wywiad tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Cupiał nie daje siana na Wisłę, bo najzwyczajniej sam jej nie ma.
Kolego Cupial to ma kasy a kasy...
Tylko ze w Polsce jest dziwna mentalność naszych bogaczy którzy by chcieli zarabia na pilce nożnej...a powiedz mi które kluby europejskie i ich wlasciciele zarabiają?
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...
Odpowiedz cytując
sambo
dziarski chłop

Od: 04.2005

Stary 15.04.2014, 22:24
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...
Jeśli ktoś pompuje pieniądze w kluby i nie jest w stanie tego odrobić, to każe się zastanowić nad nazwijmy to "czystością" tych pieniędzy - i może to jest sedno ogólnego modelu funkcjonowania klub ów
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 15.04.2014, 22:32
arti napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że Cię Smuda nakręcił na maksa... mam nadzieję, że sobie teraz nie zrobisz czegoś złego... Mnie zresztą też pociekły rzęsiste łzy, ale potem...
0-2-5... więc trzeba jak to zwykle Smuda w takich sytuacjach zacząć opowiadać łzawe bajki żeby osłonić swój tyłek, a przecież zwłaszcza ostatnie mecze z Widzewem i PBB są po prostu kompromitacją drużyny i trenera.
Jak nie ma siły i pomysłu to niech zrezygnuje... już, dziś oczywiście kończąc dziś także finansowe związki z Wisłą. Jeśli to ponad jego możliwości to niech jeszcze raz ratuje Wisłę... zwalniając stołek być może dla takiego, który będzie potrafił.
Ale Smuda sam oczywiście nie zrezygnuje dopóki Cupiał mu płaci dobre pieniądze taka prawda. Pewnie nie ma lekko, ale też i na pewno nie tak źle jak to wygląda od meczu w Wawie. Nie dajcie się tak łatwo zmanipulować.
No i te jego żałosne skamlanie o każdej złotówce ważnej dla klubu, a tak mało kibiców ich wspiera. Te wywody o tym jak powinien zachowywać się kibic, bezcenne...
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.04.2014 o godz. 10:52.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Stary 15.04.2014, 22:52
Kolego Cupial to ma kasy a kasy...
Tylko ze w Polsce jest dziwna mentalność naszych bogaczy którzy by chcieli zarabia na pilce nożnej...a powiedz mi które kluby europejskie i ich wlasciciele zarabiają?
To, że majątek Cupiała szacowany jest na ponad miliard złotych nie znaczy, że tyle ma pieniędzy do dyspozycji (czyt. w portfelu, na koncie). Jak już niejednokrotnie tutaj na forum słusznie podkreślano, na te bajońskie kwoty składają się m.in. środki trwałe, wartość różnych zobowiązań względem TF, nieruchomości itp.

Historia zna przypadki milionerów, którzy przez jedną błędną decyzję zostali z niczym. Dlatego też podtrzymuję to co wcześniej napisałem. B.C. ma pieniądze, ale na zabezpieczenie stabilnej działalności TF. Nie starcza mu jednak w chwili obecnej na Wisłę. Przykre, ale prawdziwe.

Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 16.04.2014, 13:18
Osobiście do tych wywodów Smudy odnoszę się z dużym dystansem. Franio jest znany z tego, że w jednym wywiadzie chlapnie językiem o jakiejś kwestii, powieje trochę optymizmem, transferami, a w następnym wywiadzie mówi coś kompletnie innego. Niestety, Smuda dalej ma w sobie nawyk zwalania wszystkiego na zdarzenia niezależne, inne osoby tylko nie na siebie. Jego udział w ostatnich kompromitujących wynikach jest niebagatelny. Kompletną bzdurą, którą kolportuje Franio jest ta mityczna krótka ławka. Tak sobie trochę poszperałem w pamięci i przypomniał mi się okres pracy Frania w Poznaniu. Mimo, że Lech miał na ławce rezerwowych piłkarzy całkiem niezłych (zdecydowanie bardziej obytych z piłką i przewyższających umiejętnościami naszych III-ligowców) Smuda jak zwykle grał 13-14 tymi samymi kopaczami w każdym meczu. Wtedy nie było mowy o krótkiej ławce. Poza tym trzeba wspomnieć o tych już legendarnych tujach i przygotowaniu na nos. Czy on nie dostrzega tego jak ważne w dzisiejszej piłce i w ogóle całym sporcie jest przygotowanie fizyczne? Element, który ewidentnie w zeszłym sezonie zawalił na całej linii Probierz (może, to zabrzmi jak obrona Kulawika, ale co on mógł poprzedniej zimy zrobić, skoro przygotowania przedsezonowe jego poprzednik kompletnie zaprzepaścił). Dzisiaj niestety znowu ten aspekt wraca jak bumerang. Smuda zamiast skupić się na korygowaniu błędów, zindywidualizowaniu i zmniejszeniu obciążeń ustalił jeszcze gorszy program niż przed rozpoczęciem ligi. To się musiało tak skończyć i teraz wypada czekać tylko na cud i tą bombę, która według Frania ma wybuchnąć w ciągu tych zbliżających się siedmiu kolejek. Warto jeszcze wspomnieć o kardynalnym błędzie, która popełnia Smuda od początku tej rundy, czyli zdemontowaniu linii pomocy w konfiguracji: Stjepanovic-Chrapek-Garguła. Dlaczego na siłę stawia na swojego ulubieńca Stilicia, skoro widać, że on razem z Gargułą i Chrapkiem na boisku nie powinien przebywać. Środkiem pomocy nadrabialiśmy jesienią słabość skrzydeł. Problemem nie jest też Brozio i jego brak skuteczności, ale to, że my w ogóle nie tworzymy żadnych sytuacji. Najlepszym piłkarzem ofensywnym w ostatnim czasie jest... Burliga. Wymiana podań w wykonaniu piłkarzy momentami może się podobać, ale co z tego, skoro nie ma z tego wymiernych korzyści? W meczu z Podbeskidziem zresztą było widać gołym okiem, że mieliśmy ogromne problemy z dojściem w pole karne rywala.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 16.04.2014 o godz. 13:33.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.04.2014, 21:35
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Bezczelne ataki na Smudę? Chyba zaden trener nie miał takiej komfortowej sytuacji jak on. Jedynym jego zmartwieniem są niewygodne pytania od dziennikarzy i po czesci nas kibiców...w każdym innym polskim klubie za bilans 2pkt w 7 meczach już dawno siedział by na kucyku w kręcącej się karuzeli.
i to jest patologia polskiej piłki. Domena Cupiała zresztą. Wszyscy nagle zapominają, że to piłkarze grają i w głównej mierze odpowiadają za wynik. Żeby coś zbudować potrzeba czasu.

Uważam, że z uwagi na miernych piłkarzy,wąską kadrę,kontuzje i kartki 5 miejsce na koniec sezonu(który miał skończyć się walką o utrzymanie wedle wielu) jest ok.

Smuda to był dobry wybór na ten sezon. Nie jest on na pewno kandydatem na lata. Jednakże, patrząc jakie przed naszym klubem są perspektywy trzeba Franza zostawić i zacząć kupować piłkarzy.

Cupiał niech wreszcie sprzeda tą Wisłę. Spora część "długów"(jak to absurdalnie brzmi) są efektem nieroztropnych, głupich działań Bossa. Kibice mają krótką pamięć, obwiniają tego,tamtego zapominając kto pociąga za sznurki. Jednocześnie gada się 10000% poparcia dla Bogusia.

To jest błędne koło Wiślacy. Zauważcie,że w naszym klubie chora sytuacja ma miejsce od nastu lat. Sukcesy tylko ją pięknie pudrują.

Co do tych mitycznych hardkorowych przygotowań wiosennych naszego treneiro. Primo to są profesjonaliści za bardzo przyzwyczajeni do polskiego bimbania. Ponadto, przygotowania miały miejsce kilka miesięcy temu, w meczach Wiślacy nie wyglądają na zajechanych,ale za mało strzelają, wjeżdząją do bramki no i jedyny snajper jest nieskuteczny. To zajechanie jakoś im nie przeszkodziło wygrać Derby i ugrać remis w Wawie.

Co zaś się tyczy Brożka. Gość ma już swoje na karku, zanim trafił z powrotem do nas to bujał się po plażach i wpieprzał tapasy. Trafiła mu się super runda,ale to tyle z jego strony. Na więcej nie ma co liczyć. Pamiętacie przecież jego nieskuteczność za poprzedniej kadencji? Ileż to akcji maścił...On chimeryczny był zawsze

PS.
YNWA
"at the end of the storm, there is a golden sky"
Ostatnio edytowane przez Babba : 16.04.2014 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member

Od: 10.2013

Stary 20.04.2014, 18:54
Ostatnie wypowiedzi Franka w których sugeruje że może po sezonie odejść nie wiem na ile wiarygodne ale mam następcę co wy na tego trenera ?

http://www.transfermarkt.pl/pl/roger...iner_1051.html
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.04.2014, 19:03
72 wiosny to troche dużo,pozatym pewnie chciałby jeszcze raz tyle co Franz obecnie zarabia a klubowa kasa świeci pustkami
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.04.2014, 19:18
AYALA napisał(a):Wyświetl post
72 wiosny to troche dużo,pozatym pewnie chciałby jeszcze raz tyle co Franz obecnie zarabia a klubowa kasa świeci pustkami
Raz? Pewnie kilka razy

Jeśli brać to młodych wilków na dorobku - bo tacy chcą wypłynąć a nie mają jeszcze pozycji żeby żądać wielkich pieniędzy. A poza tym Smuda na razie jest trenerem i to takie gadu gadu. Nie ma pieniędzy na piłkarzy a na trenera z zagranicy mają się znaleźć?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.04.2014, 19:57
Haha. Tak, Franiu już pakuje walizki, przy okazji ma zrezygnować z 2-letniego odszkodowania. Wszystko to dla dobra Wisły. A potem 3/4 Krakowa będzie mu dziękować za emocje oraz to, że ani nie spadł ani się nie utrzymał.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 21.04.2014, 03:18
Ostatnio tymi dobrodziejami wyjebało jak grzybami po deszczu. Bednarz, Smuda, milicja na trybunach...wszyscy i wszystkie działania są tyko i wyłacznie dla dobra Wisły.

Łamistrajki też pojawiają się dla dobra Wisełki.

Dlatego nie bójmy się tego powiedzieć wprost... Wisła ma szczęście, że otaczają ją tak oddani sprawie ludzie.
Nie wiem jak wam ale mi osobiście kamień z serca mi spadł.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 21.04.2014 o godz. 03:21.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 21.04.2014, 11:50
darean napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie wypowiedzi Franka w których sugeruje że może po sezonie odejść nie wiem na ile wiarygodne ale mam następcę co wy na tego trenera ?

http://www.transfermarkt.pl/pl/roger...iner_1051.html
Smuda to tak pie.... ze szkoda słów poczytajcie sobie jego wywiady z zimy wszyscy po jego treningach mieli być o klasę lepsi. Ma swoje lata trochę powagi mógłby zachować.

Jesienia zrobił bardzo dużo dobrej roboty zobaczymy jak wyjdzie seria finałowa bo jak tak dalej będzie to wyjdzie jak Kulawik.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 21.04.2014, 12:20
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Smuda to tak pie.... ze szkoda słów poczytajcie sobie jego wywiady z zimy wszyscy po jego treningach mieli być o klasę lepsi. Ma swoje lata trochę powagi mógłby zachować.

Jesienia zrobił bardzo dużo dobrej roboty zobaczymy jak wyjdzie seria finałowa bo jak tak dalej będzie to wyjdzie jak Kulawik.
Finalowa seria

Nie będzie nic lepiej bo przecież nagle się nie odmieni wszystko...
Przygotowal tak ze szkoda ze to już nie jest koniec sezonu...pachnie miejsce blisko 8...
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 21.04.2014, 12:36
Finalowa seria

Nie będzie nic lepiej bo przecież nagle się nie odmieni wszystko...
Przygotowal tak ze szkoda ze to już nie jest koniec sezonu...pachnie miejsce blisko 8...
Tez tak sadze ale wole być ostrożny i poczekać z końcowa ocena bo tez nie zgadzam sie ze Smuda to zły trener raczej niereformowalny. Inna sprawa ze jak ja bym był właścicielem klubu czy prezesem to nie dałbym gościtrenerowiowi na wyczucie przygotowywać zespół skoro już mu się nie jedna wpadka zdarzyła.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 21.04.2014, 13:00
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Tez tak sadze ale wole być ostrożny i poczekać z końcowa ocena bo tez nie zgadzam sie ze Smuda to zły trener raczej niereformowalny. Inna sprawa ze jak ja bym był właścicielem klubu czy prezesem to nie dałbym gościtrenerowiowi na wyczucie przygotowywać zespół skoro już mu się nie jedna wpadka zdarzyła.
imho Cupiał wie ze FS to idiota i dlatego go zatrudnił. Idiota jest w stanie uwierzyć w różnorakie obietnice a osoba myśląca doda plus do minusa i będzie widziała bilans od razu.
Dlatego nie dziwię się bossowi ze wział trenera debila/kolege.
Jak Smuda zacznie sie burzyć, to boss go wezwie do siebie na kanapę, walną drinką i Smuda będzie chodził cały w skowronkach ze u Ciapiała był A inny trener by sobie nie dał dmuchać w kaszę.
Fakty sa jednak takie :
Runda jesienna jest na jego plus, reszta jest na minus. Niemniej jednak ta runda jesienna duzo Nam dała- widmo spadku Nam nie grozi, a jeśli popatrzycie na papier to jest kilka zespołów mających lepszą 18natkę niż My.

Ale że graniem w dziada za daleko sie nie zajdzie, a starymi metodami motoryki nie zrobi to sytuację mamy mało ciekawą. Do tego brak jakiejkolwiek ławki po fali kontuzji i jesteśmy w dupie. Troche tutaj wina Smudy ze np. puścił Fryca, no ale skad mogł wiedziec ze nagle .......ną na nas plagi egipskie.
Sezon do końca dograć tylko co potem?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów