The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cancer
Senior Member

Od: 07.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.01.2014, 14:56
Oj będzie nieciekawie, bo jak tak patrzę to nam zawodnicy uciekają (Małecki to bądź co bądź jakaś alternatywa w ofensywie, Stolarski jak dalej będą się tyle zastanawiać nad kontraktem dla niego, Bunoza do Belgii, Miśkiewicz dalej nie ma kontraktu nowego, podobnie jak wielu innych zawodników), a wzmocnień nie ma... :/
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 10.01.2014, 00:27
Dokładnie, mi również podobają się te propozycje ciekawy jestem, jakby wypadł np. Tyrala, Piossek czy Blacha. Jakby nie patrzeć, Polacy, a ich potrzeba. Dziwnel się odnalazł w naszej lidze tak samo swego czasu Sikorski, także gdyby tylko były pieniądze, to można byłoby ich sprawdzić.
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 14.01.2014, 13:18
22 lata, LO, ponad 50 meczów w Ekstraklasie, na rok spróbować za mały hajs na pewno nie zaszkodzi

http://www.transfermarkt.de/en/jakub...er_130444.html
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.01.2014, 17:39
@up
Bartkowski był jednym z najlepszych zawodników Widzewa w ostatnich sezonach, na dodatek lewy obrońca (wielka dziura jeśli Bunoza faktycznie odejdzie), wie co to bieda więc pewnie kasy wielkiej nie będzie wymagał (w końcu Widzew o ile wogóle płaci to jeszcze mniej niż my )a na dodatek młody Polak, co dla niektórych jest wielkim plusem. Wg mnie sprowadzenie go do nas było by bardzo dobrym posunięciem. Jedyny niewielki problem jaki widzę to to, że wraca do zdrowia po kontuzji.
Ostatnio edytowane przez riv : 15.01.2014 o godz. 17:42.

Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 21.01.2014, 13:24
Ciekawa opcja na LO - bez klubu od początku roku; w obecnym sezonie rozegrał 20 meczów w barwach Lewskiego (wszystkie w wyjściowym składzie), zaliczył 5 asyst; problemem mogłyby być jego oczekiwania finansowe(nie mam pojęcia, ile zarabiał w Lewskim):
http://www.transfermarkt.de/en/nuno-...ler_48206.html
"Pałka się przegła" - F.Kiepski
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 21.01.2014, 14:28
A może by tak sięgnąć blisko po kogoś taniego i trochę już ogranego:

http://www.transfermarkt.de/de/barto...71_gesamt.html

http://www.transfermarkt.de/de/krzys...er_228627.html

http://www.transfermarkt.de/de/alan-...er_240756.html

http://www.transfermarkt.de/de/adria...er_225854.html

Młodzi (przedział 18-20 lat), każdy ma rozegrane co najmniej pół sezonu w 1 lidze, można by ich podpisać i wypożyczać i stopniowo włączać do drużyny... Trudno mi powiedzieć jak mogą być dobrzy, bo ich nie widziałem, ale przynajmniej Polacy, z pewnością niezbyt drodzy i chyba dobrze rokujący na przyszłość...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.01.2014, 15:26
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...ILKA/140129923

To wygląda na sfinalizowany transfer, choć oczywiście melodia przyszłości
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.01.2014, 19:51
Nie wiem czy ktoś pisał, ale jak juz bierzemy sie za odbudowe piłkarzy to Bandrowski jest do sciagnięcia. U Smudy grał też najlepiej, a to jest twardszy typ niż Ostoja. Z resztą wiele razy Jaga z nim wyglądała o wiele lepiej, później cos sie sypnęło i nikt nie wie o co chodzi.

Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 23.01.2014, 20:24
Wypożyczyć jeszcze Meliksona na pół roku i pomoc byłaby mega techniczna: Garguła - Stilić - Chrapek - Melikson - Guerrier/Sarki
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.01.2014, 20:43
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś pisał, ale jak juz bierzemy sie za odbudowe piłkarzy to Bandrowski jest do sciagnięcia. U Smudy grał też najlepiej, a to jest twardszy typ niż Ostoja. Z resztą wiele razy Jaga z nim wyglądała o wiele lepiej, później cos sie sypnęło i nikt nie wie o co chodzi.
Mało mamy swoich permanentnie na L4, jeszcze Bandrowskiego nam trzeba...

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wypożyczyć jeszcze Meliksona na pół roku i pomoc byłaby mega techniczna: Garguła - Stilić - Chrapek - Melikson - Guerrier/Sarki
Myślę, że Barcy zależy, żeby wyciszyć sprawę Neymara, więc powinniśmy wypożyczyć Brazylijczyka. Wtedy to dopiero pomoc byłaby mega techniczna: Garguła - Stilić - Chrapek - Neymar - Guerrier/Sarki
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 23.01.2014, 20:47
Wisła Kraków bardzo blisko transferu Marko Milinkovicia. Odczytane Twitterze
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 23.01.2014, 20:55
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków bardzo blisko transferu Marko Milinkovicia. Odczytane Twitterze

Odgrzewany kotlet, koleś już w Krakowie ''był'' 4 lata temu razem Jimenezem, który chyba do dziś idzie z Balic na R22..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 23.01.2014, 21:26
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Mało mamy swoich permanentnie na L4, jeszcze Bandrowskiego nam trzeba...

Myślę, że Barcy zależy, żeby wyciszyć sprawę Neymara, więc powinniśmy wypożyczyć Brazylijczyka. Wtedy to dopiero pomoc byłaby mega techniczna: Garguła - Stilić - Chrapek - Neymar - Guerrier/Sarki
Tylko nie wiem czy Neymar by wygryzł któregoś z naszych asów ze składu. Ale myślę, że w Wiśle mógłby nawet z ławy wchodzić.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 23.01.2014, 21:34
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post

Rozumiem , że masz 10 lat i nie wiesz , że Melikson jest najlepszym zawodnikiem swojego klubu...
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 23.01.2014, 21:42
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem , że masz 10 lat i nie wiesz , że Melikson jest najlepszym zawodnikiem swojego klubu...
Może myślał że Valencienes ma kłopoty finansowe i nie stać ich by było na Meliksona... w przeciwieństwie do nas
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 23.01.2014, 21:48
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Może myślał że Valencienes ma kłopoty finansowe i nie stać ich by było na Meliksona... w przeciwieństwie do nas
Nie zapomnijmy przy okazji wypozyczyc Blaszczykowskiego przyda sie na prawym skrzydle.Widze, ze niektorzy sa w takiej euforii, ze im sie wydaje, ze polowa reprezentacji Polski tu za chwile bedzie grala.Tak na powaznie to licze na napastnika i prawego obronce jeszcze, obysmy sie znowu pozytywnie zaskoczyli.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 23.01.2014 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.01.2014, 22:20
Bandrowski na L4? Nie wiem, wydawalo mi sie ze ławe grzeje bo nie pasuje do koncepcji trenera, a Smuda też go chwalił i nawet powoływał. A że moze rozwiazac kontrakt z Jagą, to i moze byc darmowy. Grzelaka czy Nowaka raczej mi on nie przypomina

Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Stary 23.01.2014, 22:38
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Nie zapomnijmy przy okazji wypozyczyc Blaszczykowskiego przyda sie na prawym skrzydle.Widze, ze niektorzy sa w takiej euforii, ze im sie wydaje, ze polowa reprezentacji Polski tu za chwile bedzie grala.Tak na powaznie to licze na napastnika i prawego obronce jeszcze, obysmy sie znowu pozytywnie zaskoczyli.
Na prawej obronie może grać Fryc, co prawda mało występował, ale jak już się pojawiał to jakiś tragicznych błędów nie robił. Rezerwowy napastnik i defensywny pomocnik by byli wskazani.
[FONT=Times New Roman]
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.01.2014, 22:47
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Bandrowski na L4? Nie wiem, wydawalo mi sie ze ławe grzeje bo nie pasuje do koncepcji trenera, a Smuda też go chwalił i nawet powoływał. A że moze rozwiazac kontrakt z Jagą, to i moze byc darmowy. Grzelaka czy Nowaka raczej mi on nie przypomina
Chwilowo nie na L4, ale tylko dlatego, że ostatnio nie grał. To był naprawdę dobry grajek, ale przyszła jedna poważna kontuzja, druga i gość od tamtej pory jak gra, to się nieustannie sypie. Podobna sytuacja jak z Boguskim. Gdyby nie to, też byłbym zwolennikiem jego zatrudnienia.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 23.01.2014, 22:59
Aż wam piana z pyska leci tak się pultacie. Piszę tylko, że teoretycznie ładnie by ta druga linia wyglądała z Meliksonem, a tu już ryje zapienione.

A jeśli chodzi o plotki to ciekawa sprawa z tym Milinkoviciem. Swego czasu Barcelona interesowała się nim.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 23.01.2014, 23:07
cfa napisał(a):Wyświetl post
Na prawej obronie może grać Fryc, co prawda mało występował, ale jak już się pojawiał to jakiś tragicznych błędów nie robił. Rezerwowy napastnik i defensywny pomocnik by byli wskazani.
W jakich meczach ten Fryc gral? wszedl z lechem na minute, to nawet pilki nie zdazyl dotknac, na defensywnym moze tez wystepowac Burdenski,zagral kilka minut i tez nie popalnil gigantycznych bledow, ale ja mowie w zalozeniu ze walczymy o mistrzostwo, gdybysmy pozyskali jeszcze ze dwoch wyzszej klasy jak na nasza lige pilkarzy, to byloby to realne.Skrzydla mamy dobre Sarki i Gurrier, nigeryjczyk napewno nie pokazal pelni umiejetnosci na jesien, moze grac znacznie lepiej.Defensywny pomocnik pewnie lepszy by sie przydal, ale Stjepanovic to bardzo solidny lacznik miedzy obrona a atakiem, bez blysku, ale potrafi poukladac gre miedzy tymi formacjami,a Chrapek robi kolosalne postepy i szkoda go na lawe.Powinnismy wyeliminowac najslabsze elementy, a tymi bez watpienia byli Burliga i Boguski.Napastnik to sprawa oczywista, bo w razie kontuzji Brozka jestesmy zalatwieni.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 23.01.2014 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Stary 23.01.2014, 23:15
Coś tam gdzieś jeszcze zagrał nie pamiętam już, chyba Szewczyk wrócił z wypożyczenia, na tą ligę to co mamy może wystarczyć, byle tylko zacząć punktować na wyjazdach.
[FONT=Times New Roman]
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Arsenal
Member

Od: 03.2012

Stary 23.01.2014, 23:39
Fryc zagrał cały mecz z Widzewem i wywarł na mnie pozytywne wrażenie często się podłączał do pomocy i w obronie był solidny ale wiadomo ze to była tylko ostatnia drużyna ligi,ja dałbym mu szanse.
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 25.01.2014, 20:43
jeśli w Portugalii płacą tak jak mówi Cleber to raczej powinno nas stać na tych panów:

PO

http://www.transfermarkt.de/en/claud...er_162532.html
prawy obrońca z 6 w portugalskiej lidze CD Nacional, ofensywnie nastawiony, w każdym sezonie spora ilość bramek i asyst, a w jednym nawet 10 bramek, ponad 90 meczów i 21 bramek w portugalskiej lidze jak na obrońcę robi wrażenie

ŚO

http://www.transfermarkt.de/en/tiago...ler_25211.html
środkowy obrońca z ostatniego Paços Ferreira, ponad 100 meczów na zapleczu portugalskiej Primeira Liga, a także 60 spotkań w niej w samej

ŚP
http://www.transfermarkt.de/en/andre...ler_41786.html
ponad 100 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej Portugalii, z epizodem w rumuńskim Cluj, łącznik mogący grać w ofensywie jak i defensywie, 9 meczów w portugalskiej U-20 i 1 bramka

DP
http://www.transfermarkt.de/en/leone...ler_85753.html
defensywny pomocnik z 5 w lidze Vitórii Guimarães, ponad 100 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 25.01.2014, 21:57
Jeszcze musimy kogos przekonac zeby tu gral, przejscie z ligi portugalskiej do polskiej to spora degradacja, jak komus damy tysiac czy dwa euro wiecej, to nie wystarczy.Inna sprawa to wypozyczenia pilkarzy, na tej zasadzie mozna naprawde niezlych grajkow na rok sobie zalatwic i placic kontrakt po polowie, ale Wisla nie chce tego zastosowac,choc moim zdaniem to by bylo bardziej logiczne niz te testy, ktorymi sie wyglupiamy.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 25.01.2014 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 27.01.2014, 20:10
Dudka
Smolarek
Jeleń

jeśli by tym bezrobotnym Panom zaproponował jakieś ciekawe warunki do końca sezonu np. coś w stylu 100k euro pod warunkiem zdobycia MP, a jeśli nie to połowa tej kwoty; osobiście myślę, że Ci goście przy Smudzie mogli by odpalić i dać nam dużo dobrego, a jeśli nie to pożegnalibyśmy bez żalu nie wiele na tym tracąc..
Odpowiedz cytując
fresh.cie
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 27.01.2014, 20:25
100k EURO!? Czy Ty się człowieku dobrze czujesz? Za pół sezonu? Zawodnikom, którzy boisko widzieli ponad pół roku temu?
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 27.01.2014, 20:34
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Dudka
Smolarek
Jeleń

jeśli by tym bezrobotnym Panom zaproponował jakieś ciekawe warunki do końca sezonu np. coś w stylu 100k euro pod warunkiem zdobycia MP, a jeśli nie to połowa tej kwoty; osobiście myślę, że Ci goście przy Smudzie mogli by odpalić i dać nam dużo dobrego, a jeśli nie to pożegnalibyśmy bez żalu nie wiele na tym tracąc..
100 czy 50 tys euro za rundę? Przecież to są już tylko nazwiska i przeszłość. Może Dudka jeszcze coś gdzieś zagra bo nieco młodszy i można go postawić na stoperze (na DP wątpię żeby dał radę gonić 90 minut) gdzie nie trzeba tyle biegać i jakoś uda się zamaskować te 1,5 roku wakacji. Panowie S i J myślę, że już nieodwołalnie zakończyli zawodowe kariery.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów