The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.07.2013, 17:15
Wy mnie k... rozp... z tym przychodzeniem, nie przychodzeniem. Teraz mam bliżej do Krakowa niż z Mazur,ale dygałem i stamtąd i sam przejazd kosztował w jedna stronę około 60-80 zł plus bilet; w takim 2007 wyjazd na mecz kosztował mnie ponad 150 zl a Wam ciężko wydać 20zł? A milionerem nie jestem.
Nie chodzi o robienie z siebie superkibica,ale ludzie, minimum ogarnięcia wskazane. A zreszta część kibiców Wisły jest delikatnie mowiąc pokręcona, skoro chlopy 20-25 lat kręcą się z puszką piwa niedaleko R22 i zbierają na bilet z czteropakiem w ręku (miałem 2 razy taką sytuację).
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 18.07.2013, 17:22
1. Będzie się dało kupić kartnet PO meczu z Górnikiem (obniżka o ten 1 mecz?)
2. Czy jeśli w dniu meczu kupie karnet przez internet to wejde na niego na mecz ? Ile czasu musi minąć miedzy zakupem a tym ze jest już nabity na KK?
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 18.07.2013, 17:49
SV_ napisał(a):Wyświetl post
2. Czy jeśli w dniu meczu kupie karnet przez internet to wejde na niego na mecz ? Ile czasu musi minąć miedzy zakupem a tym ze jest już nabity na KK?
ja kupowałem karnet przed meczem z Ruchem dosłownie na 2,3 godziny przed. Wszystko zadziałało.
Na wszelki wypadek wydrukuj potwierdzenie zakupu, abyś w razie czego miał dowód, że kupiłeś ten karnet.

Płaciłem kartą kredytową, nie wiem jak będzie w sytuacji zapłaty przelewem.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.07.2013 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.07.2013, 22:28
sv_ napisał(a):Wyświetl post
1. Będzie się dało kupić kartnet po meczu z górnikiem (obniżka o ten 1 mecz?)
2. Czy jeśli w dniu meczu kupie karnet przez internet to wejde na niego na mecz ? Ile czasu musi minąć miedzy zakupem a tym ze jest już nabity na kk?
zawsze dało się po 1,2.3 meczach kupowac tańsze karnety.
Odpowiedz cytując
KonradC1992
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 19.07.2013, 15:34
Witam, czy przy kupnie komuś biletu, legitymacje należy okazać wtedy czy wystarczy przy wejściu na stadion?
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 19.07.2013, 15:37
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że to musi klub jakby ogłosić, że rusza II tura tańszych karnetów. Automatycznie nie obniżą.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.07.2013, 15:58
KonradC1992 napisał(a):Wyświetl post
Witam, czy przy kupnie komuś biletu, legitymacje należy okazać wtedy czy wystarczy przy wejściu na stadion?
w wiekszosci przypadkow trzeba okazac przy kupnie.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 19.07.2013, 20:00
Ranny boskie jaka kolejka, nie wiem po co ludzie mają Internet w domu. Muszę z nimi stać gdyż voucher trza nabic :/
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 19.07.2013, 22:58
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Rok temu w wakacje pierwszy mecz :
Wisła Kraków 2-1 GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30 (15 047)
Dzisiejszy wynik: Widzów: 13 244
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Stary 19.07.2013, 23:48
Na dobranoc pozdrawiam matołów, którzy stali dziś w kolejce po bilety przed meczem. Może nauczycie się, że takie sprawy załatwia się wcześniej, tym bardziej, że w końcu doczekaliśmy się sprzedaży internetowej.
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.07.2013, 23:55
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Na dobranoc pozdrawiam matołów, którzy stali dziś w kolejce po bilety przed meczem. Może nauczycie się, że takie sprawy załatwia się wcześniej, tym bardziej, że w końcu doczekaliśmy się sprzedaży internetowej.
Dzięki intelektualisto, pozdrawiam serdecznie.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 20.07.2013, 00:29
Zastanawiam sie w czym jest problem, aby kupić bilety przez net. Dla osob młodych to kompromitacja.
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 20.07.2013, 01:49
Bo co? Kompromitacją jest to, że ktoś woli kupić w kasie? że nie ma konta internetowego? może nie ma drukarki? ....a ludzie to że wam wszystko pasuej i kupujecie przez internet to nie znaczy że wszysyc tak mają robić. Ja w dniu meczu kupowalem bilet może raz przez ostatni rok, ale baaaaardzo często zdarza mi się że zamiast kupować przez internet jadę do strefy! i to jest kompromitacja?
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.07.2013, 08:42
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie w czym jest problem, aby kupić bilety przez net. Dla osob młodych to kompromitacja.
Ale co was to obchodzi, gdzie i kiedy sobie ktoś kupuje bilet? Jesteście super ogarnięci i zawsze wszystko wcześniej załatwiacie, brawo, ja tam wstydu jakoś dziwnie nie czuje z tytułu kupowania biletu przed meczem, ale widocznie muszę mieć zaburzenia emocjonalne. Jestem skompromitowanym matołem w oczach kibiców którzy kupili wcześniej bilet? Może jakoś sobie dam z tym radę.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 20.07.2013, 09:51
Skończcie tą dyskusję na temat kto, gdzie i kiedy kupuje bilety bo wstyd to czytać ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.07.2013 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 20.07.2013, 10:51
Dobrze, każdy ma prawo stać w kolejce.

Dziwie sie jednak temu, bo to strata czasu, często także części meczu z hymnem i oprawa.

Do tego cześć osob (starszych, nie mających dostępu do neta, nie umiejacych obsługiwać kompa) musi stać w większych kolejkach.
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 20.07.2013, 12:38
nikt nie musi stac w kolejkach wystarczy przyjechac po bilet pare dni wczesniej ewentualnie w dniu meczu ale wczesniej
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 20.07.2013, 12:49
Panowie. Każdy wybiera taką a nie inną formę kupna biletu podyktowaną zapewne kilkoma czynnikami i nic na to nie poradzimy. Sprzedaż internetowa została wprowadzona aby ułatwić zakup wejściówek i dać możliwość zakupu osobom, które mieszkają poza granicami Krakowa i zwyczajnie nie opłaca się im przyjeżdżać do Krakowa dwa razy. Nie ważne jak kupują bilet ważne, że trafiają na właściwą stronę Błoń.

Ewentualną wymianę argumentów i całą dyskusję można rozpocząć wtedy, kiedy osoby kupujące bilety w kasie przed meczem pojawią się z pretensjami, że przez 2 km kolejkę spóźniły się na mecz czy nie widziały bramek..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.07.2013, 16:32
Pytanko, które się pojawiało już kilka razy, ale stosunkowo dawno: we Wrocławiu kupię bilet na wiślackiej karcie kibica? Czy potrzebne będą inne dokumenty? Chodzi o mecz ligowy.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 20.07.2013, 16:53
Wystarczy Ci dokument tożsamo0ści,żadnej karty nie potrzeba, karta jest wymagana jeżeli chcesz kupić przez internet.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 21.07.2013, 21:34
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, każdy ma prawo stać w kolejce.

Dziwie sie jednak temu, bo to strata czasu, często także części meczu z hymnem i oprawa.

Do tego cześć osob (starszych, nie mających dostępu do neta, nie umiejacych obsługiwać kompa) musi stać w większych kolejkach.
I tak i nie.
U mnie problemem był taki że nie mieszkam w Krakowie a moja karta kibica straciła ważność. Oczywiście na mecz nie wszedłem, nie zdążyłem wyrobić karty jak i zakupić biletu - kolejki były masakryczne. Obejrzałem w TV. Kartę wyrobiłem dziś o 11stej - nikogo nie było. Pustki.

Tak z drugiej strony patrząc, po tym co się działo w piątek - klub powinien lepiej sprzedaż zorganizować czyli:

a) Umożliwić kupno biletu przez internet na starą kartę kibica -> wtedy do odstania jest tylko jedna kolejka
b) utworzyć kolejkę tylko i wyłącznie dla tych co odnawiają kartę kibica
c) umożliwić jednoczesne wyrobienie karty i kupno biletu (w okienkach które wyrabiają karty kibica)

Tyle z mojej strony.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
peele
Member

Od: 05.2012

Stary 27.07.2013, 16:41
Panowie, wybieram się ze znajomą na mecz do Wrocławia za tydzień. Proszę o to żeby ktoś mi tutaj napisał co i jak trzeba ogarnąć, żeby się dostać na mecz, nie stać 2 godzin w kolejce itp...
Nie mamy kart kibica Śląska, ja mam tylko KK Wisły,
Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
TSW
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 27.07.2013, 16:57
peele napisał(a):Wyświetl post
Panowie, wybieram się ze znajomą na mecz do Wrocławia za tydzień. Proszę o to żeby ktoś mi tutaj napisał co i jak trzeba ogarnąć, żeby się dostać na mecz, nie stać 2 godzin w kolejce itp...
Nie mamy kart kibica Śląska, ja mam tylko KK Wisły,
Z góry dzięki za każdą odpowiedź.

Za pewne ukaże się informacja na stronie SKWK odnośnie dystrybucji biletów na mecz do Wrocławia - będzie je można zakupić w Krakowie (bilety powinny być na trybunę B).

Aby zakupić bilet we Wrocławiu nie potrzeba Kart Kibica - bilet kupuje się na dowód osobisty.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Stary 28.07.2013, 08:27
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Za pewne ukaże się informacja na stronie SKWK odnośnie dystrybucji biletów na mecz do Wrocławia - będzie je można zakupić w Krakowie (bilety powinny być na trybunę B).

Aby zakupić bilet we Wrocławiu nie potrzeba Kart Kibica - bilet kupuje się na dowód osobisty.

Dodatkowo o ile dobrze pamiętam, to na stadionie we Wrocławiu, można swobodnie pomieszczać się po całym stadionie
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 29.07.2013, 11:08
Odnośnie biletów na mecze ze Śląskiem z SKWK:

Cytat:
Już za tydzień czeka nas wyjazd na zgodowy pojedynek do Wrocławia.

Mimo, że pierwsze wyjazdowe spotkanie tej jesieni Wiślacy rozegrają jutro w Kielcach na trybunach zabraknie kibiców Białej Gwiazdy. Decyzją Prezydenta Kielc spotkanie odbędzie się bez udziału fanów drużyny przyjezdnej.

Szerzej na ten temat napiszemy niebawem.

Mecz przyjaźni ze Śląskiem będzie dla nas spotkaniem inaugurującym wyjazdową jesień, rozpocznie się w niedzielę 4 sierpnia o godz. 18.

Bilety na mecz w cenie 15 zł, do nabycia będą w środę w godz. 16-19 w Restauracji "U Wiślaków".

Podczas zapisów na wyjazd, będzie możliwość zapisania się do SKWK.

Przypominamy także, że cały czas trwa akcja zbierania nakrętek.

Zapraszamy na zapisy]
Cytat:
Informujemy, że zapisy na mecz przyjaźni we Wrocławiu odbywać się będą w szatni w hali Wisły.

Na zapisy zapraszamy w środę w godz. 16-19, cena biletu 15 zł. Wejściówki są na trybunę B.

Podczas zapisów na wyjazd będzie też możliwość opłacenia składki SKWK, zapisania się do Stowarzyszenia oraz odebrania legitymacji.
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.07.2013 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 30.07.2013, 21:37
Czy jak chce kupic 3 bilety do Wrocławia to muszę mieć 3 dowody osobiste czy tylko pesel i numery seryjne dwóch osób których nie bedę miał dowodu
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 30.07.2013, 21:41
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Czy jak chce kupic 3 bilety do Wrocławia to muszę mieć 3 dowody osobiste czy tylko pesel i numery seryjne dwóch osób których nie bedę miał dowodu
Jeżeli chodzi Ci o zapisy u nas to nic Ci nie jest potrzebne, wchodzisz, kupujesz ile chcesz biletów i tyle. Przynajmniej tak było ostatnio
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 05.08.2013, 10:08
Przyjechał do mnie chrześniak (9 lat) i chciałem go zabrać na jage na sektor rodzinny.
Teoretycznie do wyrobienia karty kibica jest potrzebna obecnosc rodzina / opiekuna prawnego w momencie składania wniosku. Mam podpisany wniosek o KK ale rodzica nie ma w krakowie. Czy beda robic duze problemy z tego powodu?
Czy na sektor rodzinny tez jest wymagana KK?
kurde, akurat taki wiek, ponizej 6 nie jest wymagana KK a powyzej 13 wystarczy podpis na wniozku.

Cos czuje, ze jak zwykle klub bedzie kładł kłody pod nogi zamias iśc na rekę.
Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie?
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 05.08.2013, 10:13
frg napisał(a):Wyświetl post
Przyjechał do mnie chrześniak (9 lat) i chciałem go zabrać na jage na sektor rodzinny.
Teoretycznie do wyrobienia karty kibica jest potrzebna obecnosc rodzina / opiekuna prawnego w momencie składania wniosku. Mam podpisany wniosek o KK ale rodzica nie ma w krakowie. Czy beda robic duze problemy z tego powodu?
Czy na sektor rodzinny tez jest wymagana KK?
kurde, akurat taki wiek, ponizej 6 nie jest wymagana KK a powyzej 13 wystarczy podpis na wniozku.

Cos czuje, ze jak zwykle klub bedzie kładł kłody pod nogi zamias iśc na rekę.
Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie?
Jesteś w błędzie. Teoretycznie potrzeba jest fizyczna obecność rodzica, w praktyce jednak nie. Wystarczy jak rodzic "podpisze sie" na wniosku, to wystarczy.

Pare miesięcy temu miałem dokładnie taka sytuacje.

Zreszta prościej jest zadzwonić do Strefy Kibica, wszystko Ci powiedzą.
Odpowiedz cytując
wojti11795
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2010

Stary 14.08.2013, 15:06
Mam pytanie jeśli chodzi o zakup biletu przez internet. Np na mecz z Lechem bilet normalny na C kosztuje 30 zł a studencki 20 zł. Ja nie jestem studentem ale zawsze kupuje ulgowe ponieważ chodzę do liceum. To jeśli tak to mogę zaznaczyć tam, że chce ten studencki za 20 zł?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów