The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fresh.cie
Senior Member

Od: 09.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.06.2013, 19:49
Czemu nie testujemy młodych chłopaków tylko starych pryków? Legia ściągnęła Bereszyńskiego i w 6 miesięcy zarobi na nim pewnie ok 1,8 mln Euro...
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.06.2013, 19:57
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Żeś ....a też turbokozaków wymienił, niech cię piorun czaśnie - skałcie!

Jak się jeden z drugim zablokuje to trzeba będzie podciąć hamulce i liczyć że się owiną na konkretnym Dąbie na Zakopiance. Inaczej z kontraktów przez lata nie zejdą .
Dla klubu lepiej jak zejdą wspólnie w drugą stronę.
Ludzie, zejdźcie na ziemię z poziomu kpiarstwa, bo to poważna sprawa jest. Pytam się, jak można, będąc kibicem Wisły, być zarazem tak ślepym na działania zarządu, skautingu czy trenera. Obecni ludzie władający Wisłą to półamatorzy, którzy z tej półamatorki nigdy nie wyszli.

I jeśli uważacie, że Wisła ma teraz profesjonalistów za sterami i pieniądze są wydawane mądrze i racjonalnie, to się grubo mylicie. Przede wszystkim jest stadion do zapełnienia. To co się robi do zapełnienia stadionu w naszym klubie? Ustala się ceny biletów na podobnym poziomie co w zeszłym roku... Kpina. Kto przyjdzie na stadion dla piłkarzy drugo-, trzecioligowych? Jakim cudem mają nauczyć się piłkarskiego rzemiosła Chrapek, Uryga, Czekaj czy Stolarski, jeśli w klubie będą "rządzić i dzielić" półamatorzy z okręgówek nie znający się w zupełności na taktyce? Tutaj potrzeba trzech poważnych wzmocnień. Nazwiska, które wymieniłem to nazwiska wprawdzie pojawiające się w mediach, ale wskazujące na największe zapotrzebowanie klubu.

W....iające jest to testowanie. Podobno mają być trzy poważne wzmocnienia. Bo zawodników testowanych nie odbieram w kategoriach wzmocnień. Jedno już rzekomo jest - Stepanovic - pożal się boże piłkarz rodem z Serbii czy tam Macedonii - przecież to jakiś turbosprzęt z Bałkanów - a to oznacza niezwykłe "umiejętności" skautingu Zdziska "oglądam jutuba" Kapki. Ja dziękuję za takie wzmocnienia(mam nadzieję, że to tylko uzupełnienie składu). Podobno jeździli za piłkarzami i ich oglądali - też zagranicę. To pytam się - gdzie te wzmocnienia? Z transferami Kapki spadniemy z ligi.

A Bednarz? Będzie "twardo negocjował" warunki kontraktów - do końca sierpnia... aż szkoda to komentować, bo pewnie będzie tak twardo negocjował, że nikt do tej Wisły nie przyjdzie. Jeszcze raz powtarzam - pensje motywacyjne, gdzie nikt w ekstraklasie takich nie stosuje, to samobójstwo dla klubu. I najpewniej nikt sensowny przez to nie chce do nas przyjść.

Niech się wreszcie zdecydują - nie chcą wzmocnień, czy chcą drogich biletów? Bo nikt ponad te 7-8 tysięcy na Wisłę nie przyjdzie. Bo za prowizorkę się nie płaci 20 złotych, tylko wchodzi za darmo. Niestety - nie ma za co płacić. A i nikt nie powinien płacić za bezmyślne wydawanie pieniędzy na tych trzech Panów - Kapki, Bednarza i Smudy.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 28.06.2013, 20:05
Mnie w tym wszystkim razi niekonsekwencja.
Bo z jednej strony jest w klubie jeszcze kilkunastu przyzwoitych zawodników i jak mniemam solidnie opłacanych. Przynajmniej są to dobrzy ligowcy.
A tak poza tym nic, żadnych sensownych, perspektywicznych rezerw. Dla uzupełnienia składu urządza się totalną i przypadkową łapankę jakby klub nie miał kasy już na nic.
Po co jest tu Smuda? Nie pracuje za czapkę gruszek. A z materiałem pilkarskim jaki mamy to on niewiele uczyni. Już rozsądniej byłoby mieć tańszego trenera choćby na dorobku a w zamian za to pozyskać jakichś sensownych piłkarzy.
Jeśli ze Smudą to powinniśmy się wzmacniać. Jeśli łapiemy co popadnie, tniemy koszty itd. to Smuda pasuje tu jak kwiatek do kożucha.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 28.06.2013, 20:30
A może właśnie Smuda też jest tutaj za drobne tylko dlatego że jest kumplem Cupiała? Może doszedł do wniosku że już swoje zarobił a teraz będzie ratował zespół dla znajomego
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 28.06.2013, 20:36
dizzy napisał(a):Wyświetl post
Bo z jednej strony jest w klubie jeszcze kilkunastu przyzwoitych zawodników i jak mniemam solidnie opłacanych. Przynajmniej są to dobrzy ligowcy.
A tak poza tym nic, żadnych sensownych, perspektywicznych rezerw. Dla uzupełnienia składu urządza się totalną i przypadkową łapankę jakby klub nie miał kasy już na nic.
Po co jest tu Smuda? Nie pracuje za czapkę gruszek. A z materiałem pilkarskim jaki mamy to on niewiele uczyni. Już rozsądniej byłoby mieć tańszego trenera choćby na dorobku a w zamian za to pozyskać jakichś sensownych piłkarzy.
Jeśli ze Smudą to powinniśmy się wzmacniać. Jeśli łapiemy co popadnie, tniemy koszty itd. to Smuda pasuje tu jak kwiatek do kożucha.
Niekonsekwencja? A bo to pierwszy czy trzeci czy piąty raz?
2003- walka o LM z Anderlechtem, z Wisły odchodzą zabójczy skrzydłowi - Kosa i Uche, zamiast Kosy - Brasilia.
2005 - znów walka o LM z PAO - odchodzi Żuraw w zamian Penksa. Wszyscy wiedzą, że obrona jest stosunkowo słaba - testowany jest Fin i Brazylijczyk; nie dochodzi nikt. Mimo strzelenia 4 goli w dwumeczu odpadamy po dogrywce.
2008 - el. LM. transfery będą jak rozwalimy Levadię, więc gramy w pierwszym meczu z Łobo, a potem Pietią na PO. Odpadamy. Dalej był Debrecen...
Nie chce mi się przytaczać dalej.
A Smuda sam nie wiem... może kontrakt ma nie tak wysoki jakby się wydawało (nikt inny go nie chciał), a za to ma te 3 lata?
Ostatnio edytowane przez arti : 28.06.2013 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.06.2013, 20:45
Nikt tu nie robi szydery z Wisly, bo ta nie ma kasy. To spotykalo i wieksze kluby. Sek w tym, ze dzialania klubu ce..... jakas totalna amatorka, od wiadomych testow, przez na kolanie pisane z bledami oswiadczenia, po plakaty ze Smuda.

Nikt sie z Wisly nie najbija i nie nabijalby, ze nie sciaga gwiazd czy uznanych graczy. Sami sa sobie jednak winni takiej reakcji mediow i kibicow, ci ludzie zarabiaja tam ciezkie pieniadze, a odwalaja taka amatorke. Przeciez wiele klubow w ekstraklasie czy 1 lidze wcale nie ma lepszej sytuacji finansowej, a jakos z z pomyslem staraja sie znalezc wyjscie z sytuacji, robia testy, ale pilkarzy. Nie kompomituja sie w mediach.

Kazdy kto broni klubu w tej chwili broni minimalizmu, prowincjonalizmu i amatorki. Bo za taki a nie inny plakat, za te albo inne testy, za odpowiednia reakcje, nie odpowiada brak kasy, ale poziom ludzi, ktorzy tam pracuja.

W Wisle rzadza chore uklady, Kapka jest amatorem, czlowiekem z minionej epoki, ktory nie wie co to wspolczesny swiat internetu, wizerunku, medialnosci, to samo Smuda. To stary beton, ktory nie zdaje sobie sprawy z reakcji mediow, kibicow na swoje czyny, slowa, decyzje. To sa prosci ludzie, ktorzy nie widza, ze kompromituja klub.

Bednarz jawi sie teraz jako jedyna osoba tam na poziomie i z jako takim obyciem i pomyslem. A tak wieszalem na nim psy.

Obecna sytuacja pelna kpin czy szyderst nie jest poklosiem zlosliwosci mediow czy kibicow. Za obecna sytuacje odpowiada tylko i wylacznie Wisla, Cupial, ludzie ktorzy tam pracuja. Nie odpowiada za to brak pieniedzy. Cos po prostu peklo, ten Rumun przelal czare, ktora zbierala sie od miesiecy. To byla iskra.
Ostatnio edytowane przez nesta : 28.06.2013 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując
Spokolokoełrokoko
Member

Od: 06.2013

Stary 28.06.2013, 20:48
fresh.cie napisał(a):Wyświetl post
Czemu nie testujemy młodych chłopaków tylko starych pryków? Legia ściągnęła Bereszyńskiego i w 6 miesięcy zarobi na nim pewnie ok 1,8 mln Euro...
Bo takich Bereszyńskich to ściąga Legia. Z Lecha. Albo Lech. Z Legii. To drugie przynajmniej tylko w teorii ale chodzi o próg, możliwości, siły i zamiary.
Wisła nie jest teraz w stanie ściągnąć nawet Maków ani nawet wyróżniających się młodych grajków z 1 ligi.
Nie jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom finansowym.
Nie zapewni im walki w pucharach.
Piłkarze może nie są najbystrzejszą grupą zawodową, ale czytać potrafią (i czytają przede wszystkim, uwaga to może być szok dla niektórych - weszło.com Zakolskiego i Ćwiąkały!!!!!) i jak czytają to co się dzieje w ostatnich miesiącach w Wiśle to wolą wybrać Lechię, Śląsk albo zostać w Podbeskidziu...

Zejdźcie na ziemię ludzie! Lądowanie będzie mniej bolesne!
Takiej Wisły jaka była w ostatniej dekadzie już nie ma i nie wiadomo kiedy będzie! Boss nie sypnie kasą jak się niektórzy łudzili po zatrudnieniu Frania.
Ostatnio edytowane przez Spokolokoełrokoko : 28.06.2013 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Stary 28.06.2013, 20:51
Sugeruję nastawiać się psychicznie na walkę o utrzymanie a każde miejsce bezpieczne powinno być traktowane na miarę pewnego sukcesu. Dzięki takiemu podejściu można sporo zaoszczędzić na nerwach...
Odpowiedz cytując
Spokolokoełrokoko
Member

Stary 28.06.2013, 21:05
dizzy napisał(a):Wyświetl post
Wymień tych kilkunastu przyzwoitych i dobrych ligowców...
Jest kilku z potencjałem ale nazywanie ich dobrymi to nieporozumienie zwłaszcza po słabej wiośnie. Ci z potencjałem to: Mały, Chavez, Sarki, może Stolarski, od biedy Głowa, od biedy Wilk, od wielkiej biedy Bunoza, od jeszcze większej biedy Rafał, a od biedy największej która i tak pewnie skończy się śmiercią głodową Gumożuj. Gdzie masz tych dobrych ligowców?
Co do rezerw się zgadzam. Rezerwy dostały w....... 3:0 od 3ligowca grającego dzień wcześniej mecz w swojej lidze.
Co do Frania też się zgadzam. Jeżeli Franiu miał jakieś sukcesy z klubami to tylko wtedy gdy miał w nich dobrych zawodników. Z zawodnikami z wątpliwym potencjałem uzupełnionymi szrotem nie osiągnął nic a nawet potrafił spuścić klub z 2 ligi.
Odpowiedz cytując
BBudowniczy
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 28.06.2013, 21:07
Obserwując to co się obecnie dzieje w klubie, czyli testowanie : rezerwowego ofensywnego pomocnika z 4 ligi niemieckiej (0 asyst i 0 goli), rumuńskiego studenta i 30-letniego bramkarza z 4 ligi, nie dziwie się że młodzi piłkarze nie garną się Wisły lub wybierają drogę Buksy.

Jeżeli przy takiej sytuacji kadrowej zespół szkoleniowy woli testowac ogórków i totalnych amatorów, zamiast dac szansę na zaprezentowanie się komuś z ME lub juniorów, to tylko znaczy że na wiele ci piłkarze nie mają co liczyc. Ofensywny pomocnik Stolarski, któremu dano łaskawie pograc na wiosnę na prawej obronie ,to prawdziwy wyjątek.

A przecież tu nie chodzi o to, by wpuszczac na boisko naraz 9 juniorów i to nie koniecznie tych rokujących (jak z Nielbą), tylko po 2-3, tak by mogli się pokazac u boku bardziej doświadczonych piłkarzy. Dlaczego nie dac szansy np 18-letniemu Tomaszowi Zającowi z ME czy 17-letni Kamilowi Kuczakowi, jakby nie było królowi strzelców Mistrzostw Polski Juniorów?

Jak na razie Smuda na Nielbę (z doświadczonymi Scherfchenem, Golińskim, Gregorkiem),wpuścił na raz 9 młodych (niekoniecznie najbardziej rokujących) "wspartych" Burdenskim, chyba tylko po to by pokazac jaka to mizeria i miec wymówkę, że nie ma sensu sięgać po młodszych piłkarzy.

PS. Ciekawy jestem co robi nasz scouting, jakoś inne ekstraklasowe kluby potrafią w każdym roku wyciągnąć po kilku interesujących piłkarzy z niższych lig, my zaś testujemy 30 letniego bramkarza.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 28.06.2013, 21:54
Kibic_z_Częstochowy napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/15423-Buo...e_grac_w_Wisle

Brać go!
Weszło jak zawsze w formie Sami zapracowaliśmy sobie na taką opinię niestety ...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 28.06.2013, 22:14
thechris napisał(a):Wyświetl post
Hujdukiem Wisła udowadnia, że oficjalnie stała się najbardziej obciachowym klubem w Ekstraklasie. Czas zmienić kolor strojów na różowe - będą bardziej wiarygodne. A może w ogóle zmienić nazwę klubu np. na Dalin? Co by nie szargać marki Wisły na daremno...
Sam sobie zmien strój na różowy i wyjdz na miasto! Wtedy będziesz bardziej wiarygodny!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.06.2013 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 28.06.2013, 22:22
thechris napisał(a):Wyświetl post
Hujdukiem Wisła udowadnia, że oficjalnie stała się najbardziej obciachowym klubem w Ekstraklasie. Czas zmienić kolor strojów na różowe - będą bardziej wiarygodne. A może w ogóle zmienić nazwę klubu np. na Dalin? Co by nie szargać marki Wisły na daremno...
Co Ty chcesz od Dalinu Myślenice ? Klub złożony w 1921 r. z bogatą historią, obecnie występujący na III ligowych boiskach, ładne boisko i stadion a już za niedługo baza treningowa
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 28.06.2013, 22:44
Jovanović może pójść w ślady Genkowa. Serb myśli o rezygnacji z części zaległości za rozwiązanie kontraktu z Wisłą Kraków. Twitter Wisły
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 28.06.2013, 22:52
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Jovanović może pójść w ślady Genkowa. Serb myśli o rezygnacji z części zaległości za rozwiązanie kontraktu z Wisłą Kraków. Twitter Wisły
Atmosfera wokol klubu robi sie fatalna. Nikt tu o zdrowych zmyslach nie bedzie chcial przyjsc, ba niektorzy rekami i nogami beda chcieli stad uciec.
I jakbym nie mial Wisly w sercu to zrobilbym na ich miejscu to samo.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 28.06.2013, 22:56
Ludzie, ale na Wislę chodzimy od lat nie dlatego, że lubimy sobie mecz oglądnąć (lubimy ale to przy okazji) tylko dlatego, że kochamy ten klub. I chodziliśmy gdy grał w II lidze a nawet jeździliśmy za nim. Dlatego teraz jak czytam te zawodzenia i płacze bo skład mamy gorszy niż w tłustych latach to szlag mnie trafia. Mamy jaki mamy i h.. z tym. Jesteśmy Wisłą Kraków. Kto tego nie rozumie niech spier.... z pokładu, i idzie się wypłakiwać gdzie indziej.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Stary 28.06.2013, 23:01
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, ale na Wislę chodzimy od lat nie dlatego, że lubimy sobie mecz oglądnąć (lubimy ale to przy okazji) tylko dlatego, że kochamy ten klub. I chodziliśmy gdy grał w II lidze a nawet jeździliśmy za nim. Dlatego teraz jak czytam te zawodzenia i płacze bo skład mamy gorszy niż w tłustych latach to szlag mnie trafia. Mamy jaki mamy i h.. z tym. Jesteśmy Wisłą Kraków. Kto tego nie rozumie niech spier.... z pokładu, i idzie się wypłakiwać gdzie indziej.
A co z derbami? jak dostaniemy 2 razy po 0:3 to powiemy że nic się nie stało?
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 28.06.2013, 23:11
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
A co z derbami? jak dostaniemy 2 razy po 0:3 to powiemy że nic się nie stało?
No to zastanów się co muszą czuć żydzi dostając cały czas w....... od kilku lat na non stopie
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 28.06.2013, 23:15
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze mogę zarzucić tobie, że w dupie masz dobro Wisły. Wisła Kraków, to iluś tam zawodników i zawodniczek, w iluś tam dyscyplinach, kibice i historia. Wszystko jednocześnie. Teraz, zamiast starać się, aby nasze barwy reprezentowali ludzi tego godni, mamy jakieś łajzy(Smuda, Kapka, ....a, student z Rumunii), a ty wyskakujesz z tekstem, że jebać to. Jak prezesem zostanie Majchrowski a trenerem Stawowy, to też powiesz, że jest ok i kogo to obchodzi? Zgodzisz się chyba, że obecni pracownicy Wisły Kraków SA kompromitują klub? Jak można na coś takiego pozostawać obojętnym i dziwić się ludziom, że szlag ich trafia?! To jakiś wyższy poziom absurdu. Kibic nie ma nic przeciw degrengoladzie jego klubu i jednocześnie ma zastrzeżenia do innych kibiców, którzy wyrażają z tego powodu swoje niezadowolenie.

Każdy, kto akceptuje obecny stan rzeczy, albo zwariował, albo znacznie lepiej niż ja potrafi analizować rzeczywistość i widzi coś, czego ja nie dostrzegam- sens tego, co się teraz w Wiśle dzieje.

palikot napisał(a):Wyświetl post
No to zastanów się co muszą czuć żydzi dostając cały czas w....... od kilku lat na non stopie
A kogo to obchodzi? Oni po to są, żeby przegrywać.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 28.06.2013 o godz. 23:42.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
Spokolokoełrokoko
Member

Stary 28.06.2013, 23:35
palikot napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzałbym z tymi w.......ami w ostatnich latach, ale mniejsza o to.
Działania klubu w ostatnich tygodniach sprawiają, że istnieje coraz większe prawdopodobieństwo, że zemsta za te "w.......e od kilku lat" może im smakować jeszcze bardziej i mogą mieć jeszcze większą satysfakcję bo tak łatwego zadania nie mieli ....a chyba nigdy...
Wisła może nie zdobyć teraz mistrzostwa. Wisła może teraz nie zagrać w pucharach. Wisła może nie dostać się do grupy mistrzowskiej. Ale Wisła może też mieć problem, żeby wygrać z żydami... Nawet ambicja tu nie pomoże bo co może wiedzieć taki Burdenski co znaczą te derby? Albo Brazole grający w Wietnamie? Albo Macedończyk, którego wyjebali do rezerw austriackiego średniaka?
Brutalna prawda i nie ma sensu okłamywać się, że jest inaczej. Nawet w tym aspekcie może być gnój. Dwukrotnie... A po 30 kolejkach może się okazać, że nawet trzykrotnie...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 29.06.2013, 00:09
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze mogę zarzucić tobie, że w dupie masz dobro Wisły. Wisła Kraków, to iluś tam zawodników i zawodniczek, w iluś tam dyscyplinach, kibice i historia. Wszystko jednocześnie. Teraz, zamiast starać się, aby nasze barwy reprezentowali ludzi tego godni, mamy jakieś łajzy(Smuda, Kapka, ....a, student z Rumunii), a ty wyskakujesz z tekstem, że jebać to..
A ty jak się starasz ? pierd ...iem na forum czy wylewaniem hektolitrów łez ?zakontraktowałeś może jakiegoś grajka ?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 29.06.2013, 00:09
Student,kolega taty ,nauczyciel WF

kto jeszce chetny do Wisly?

Za sluchac,patrzec i widziec te twarze w Wisle.Smutek i zazenowanie jak w 2-3 lata ten klub zjechal bardzo w dół.

A nasz scouting to moga sobie wsadzic w 4 litery,naszym scoutem jest Youtube i Redtube ale to tylko Zdziska.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
santiago_1986
Member

Od: 07.2009

Stary 29.06.2013, 00:17
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Atmosfera wokol klubu robi sie fatalna. Nikt tu o zdrowych zmyslach nie bedzie chcial przyjsc, ba niektorzy rekami i nogami beda chcieli stad uciec.
I jakbym nie mial Wisly w sercu to zrobilbym na ich miejscu to samo.
Dotknąłeś sedna jednego z największych problemów jaki pojawił się w ostatnio w naszym klubie, czyli fatalnej atmosfery wokół naszego klubu oraz całej masy czarnego PR, czy jak kto woli kubła pomyj wylanego na klub (abstrahując od słuszności).
Zaczynając od naszych obecnych zawodników. Hipotetyczna sytuacja takiego piłkarza wygląda następująco: gra od kilku miesięcy za darmo, słyszy w prasie komentarze, że Wisła to pośmiewisko i organizacyjne dno, że licencję dostała na lewo, że robi jakieś dziwne testy itd. itp. I co myśli taki przeciętny piłkarz - ano, że trzeba zawijać żagle. Pomijając tak jak piszesz zawodników mających nasz klub naprawdę w swoim sercu, ale takich można policzyć na palcach u jednej ręki.
Druga kwestia to potencjalny sponsor - osobnik taki bombardowany jest informacjami, że w Wiśle testowany gość co nie umie biegać, że w klubie chaos, że równia pochyła itp.
Niestety budowa wizerunku klubu przypomina trochę domek z kart - buduje się długo, a jeden nierozważny ruch i wszystko runie.
Każdego z nas boli sytuacja w naszym klubie. Niektórzy, w tym ja dali tego upust w ostrej krytyce na tym forum - ja to rozumiem. Co możemy zrobić, żeby było lepiej ? Wspierać nasz klub, tak jak umiemy czyli iść na stadion i dać z siebie wszystko. Pokazaliśmy już nieraz, że możemy - vide kiedyś mecz z Groclinem. Bo wtedy może piłkarz pomyśli, że warto jednak grać dla ludzi, którzy w trudnych chwilach są ze swoim klubem, że i jego wesprą na boisku, gdy będzie tego potrzebował. Może sponsor pomyśli, że jednak warto swoją nazwą firmować klub, w którym kibice mimo przeciwności tworzą atmosferę piłkarskiego święta. Wszystko to może, ale spróbować raczej nie zaszkodzi.
Odpowiedz cytując
ooona
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 29.06.2013, 00:26
Śmieje się z nas cała Polska, ale zastanawiam się czy nie jest to z góry założone, świadome i celowe działanie pewnych osób. Może teoria spiskowa, ale te nie do uwierzenia "pomyłki" z testowanie studenta i nauczyciela biją głownie w prezesa - Bednarza. Może komuś na tym stanowisku nie jest on na rękę? Takie ośmieszanie klubu i działanie na jego szkodę, może mieć zupełnie inne źródło i cele.
Przecież zdrowy rozsądek nie pozwala uwierzyć, że u nas panuje amatorszczyzna na poziomie IV ligi. Często tutaj piszę mocno krytycznie i złowieszczo, ale w taki intelektualny upadek naszego klubu nie dam wiary!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 29.06.2013, 00:36
Generalnie to nie wiem z czego się śmieje..

Wisla testuje bramkarza z 3 ligi.. no i co w związku z tym? Zaden inny klub nie testuje takich gosci? perełce weszlo czyli Legii tez się zdarza.

z nadmienieniem "testuje", a nie podpisał kontrakt.

Ok, gosc z Rumunii nie wypalił, ale tu raczej winy klubu jest najmniej. Ale bez przesady zeby kręcić spirale nienawiści z takich błahostek. A od niego sie wszystko zaczelo..

takie testy jak tego bramkarza z Karpat Krosno powinny przejsc bez echa w mediach.. przeciez tego typu kolesi testuje 3/4 ekstraklasy.. ale nikt o tym jakos nie pisze.

Z nadmienieniem po raz kolejny "testuje" a nie podpisała kontrakt z xxx zawodnkiem.

a takie weszlo pisze o tym news zamieszczajac go na glownej stronie... nie o wylosowaniu przeciwnikow w LM / LE czy zdobyciu przez kobieca reprezentacje Polski mistrzostwa europy... tylko news o tym ze Wisla testuje zawodnka z 3 ligi.. no i ta dziecinna przerobka w wikipedii rowniez jako glowny news.

Przypadek?... jak juz sie przyczepią do Legii to w taki sposob zeby pomoc temu klubowi czyli napisza cos w sposob konstruktywny itd.. a jesli napisza o Wisle to tak zeby zbesztac i .. tyle.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.06.2013 o godz. 00:46.
Odpowiedz cytując
ooona
Senior Member

Stary 29.06.2013, 00:45
Pokaż mi proszę uznane marki ekstraklasy, które testują 30-latków z III ligi (którzy na dodatek w swojej niedawnej karierze przez parę lat kryli dachy lub pracowali na zmywaku w GB) lub zatrudniają IV ligowe importy z Niemiec. Nie chcemy chyba w naszym działaniu wzorować się na metodach Pogoni, ŁKS (kiedyś) czy Podbeskidzia? Chciałabym, aby decydenci w klubie okazywali więcej dla niego szacunku.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 29.06.2013, 00:50
Obserwuj wszystkie strony oficjalne klubow ekstraklasy na biezaco to bedziesz miala takie informacje..

nikt mi nie wmowi ze zaden z nich nie testuje gosci grajacych w 3 polskiej lidze..
Odpowiedz cytując
ooona
Senior Member

Stary 29.06.2013, 00:54
Widzisz piszesz, ale nie potrafisz podać przykładów podpierających Twoją tezę. Dla mnie testy takich amatorów to tylko i wyłącznie utrata reputacji klubu.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.06.2013, 01:47
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Obserwuj wszystkie strony oficjalne klubow ekstraklasy na biezaco to bedziesz miala takie informacje..

nikt mi nie wmowi ze zaden z nich nie testuje gosci grajacych w 3 polskiej lidze..
podbije, pokaż mi choć jeden przykład z legii, swiadczący o tym że przyjechał do nich na testy 30 letni no name z 4 klasy rozgrywkowej.... .......isz straszliwiie. mówiłeś o legii wiec chce przykład z Warszawy a nie z podbeskidzia pogoni, widzewa czy Wisly...

btw. czy w myslenicach jest w planie zainstalowanie oswietlenia i podgrzewanej murawy? będziemy mieć tam baze treningową więć dlaczego nie moglibysmy tam rozgrywać meczów... w I lidze?
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 29.06.2013, 01:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem? Ty od lat trzymasz stały, niski poziom.

Sprawdzanie amatorów albo 30-letnich półamatorów którzy nigdy nie grali wyżej niż obecna trzecia (dawna czwarta) liga jest niepoważne dla klubu ekstraklasy.
Podobne akcje miały miejsce przed bankructwem Pogoni Szczecin, kiedy z drużyną testowali kibice. Widać zmierzamy w tym samym kierunku.
Dziękuję. Nawet nie wiesz jaką sprawia mi przyjemnoiść to , że ludzie wiedzą czego się po mnie można spodziewać.
Natomiast co się tyczy Ciebie to bywasz tak samo nie przewidywalny jak Sikorski walący na pustaka .
Wijesz się w mule , coś tam bełkoczesz...ale już wy.......isz, to konkretnie!\
Potrafisz tak polecieć po bandzie że przez kilka stron próżno kolegi szukać.

Wracając do tematu.
Nie wiesz tego, jakiego numeru bramkarza szukamy. Jęsli trzeciego to testy są jak najbardziej wskazane. Bez zbędnego wydawania kasy w zupełności wystarczy solidny 2-3 ligowiec...bramki w ekstraklasie są tych samych rozmiarów.
Pogoń czy ŁKS bankrutowału z braku pieniędzy i zaniechania pomocy od właściciela, a nie przez testowanych kibiców . I zgadzam się z tobą... my zmierzamy w podobnym kierunku.
Jedyna nadzieja w Cupiale.
A że jest właścicielem , nie figurantem już kupę lat, więc myślę że Biała Gwiazda jest czymś więcej niż tylko głupia zabawka. Pomoże klubowi jeśli zajdzie taka potrzeba.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.06.2013 o godz. 02:11.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów