The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.05.2013, 11:05
Nowy trener podobno juz będzie znany we wtorek.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 26.05.2013, 11:25
bonawentura napisał(a):Wyświetl post

Poza tym wysłałem raporty na wszystkie osoby, które, moim zdaniem naruszają przepisy regulaminu tego forum i powinni zostać zbanowani. Moim zdaniem łącznie z moderatorem, ale to już szczegół.
Korupcja i konfidenctwo idą ramię w ramię.

Co za łeb...

Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.05.2013 o godz. 11:27.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 26.05.2013, 11:31
Rada czy Smuda - to jest jedno i to samo - powinno być pytanie - Stokowiec, Moskal czy np. Wdowczyk? Ale nie trenerzy skompromitowani, bez wizji, bez pomysłu, tacy, którzy pójdą na każdy układ.
Kurde w życiu się tak nie uśmiałem

Wdowczyk nie jest skompromitowanym? Handlowanie meczami nie dotyczyło jego? On o niczym nie wiedział? Jakby tak było to nie poniósł by żadnej odpowiedzialności karnej, a jednak wymiar sprawiedliwości dopadł również jego. Sam wzięcie udziału w procederze korupcyjnym dyskwalifikuje go w ogóle żeby łączyć taką osobę z Wisłą Kraków.

Nie obrażaj ludzi wolfy.

Wdowczyk odpoczął od piłki, przyjął z pokorą fakt, że nie może dawać łapówek, po to żeby wygrywać. Było, minęło. Karę odbył i zrozumiał dlaczego musi działać czysto.

Wdowczyk powinien dostać jeszcze jedną szansę w prawdziwej piłce, a nie być kozłem ofiarnym tej całej piłkarskiej mafii.

Nie obrażaj ludzi wolfy.

Nie obchodzi mnie to, co było 7-8-9? lat temu. Korona grała w trzeciej lidze i mając pieniądze, bogatego właściciela chciała jak najszybciej znaleźć się w Ekstraklasie. I wiesz co wolfy? Nie mogła - bo sędziowie poczuli ten zapach banknotów rozpościerający się z gabinetu prezesa - chcieli wydoić szefa Kolportera tyle ile się da. I to nie Wisła była pokrzywdzona, ale raczej Korona. I piszmy łaskawie obiektywnie na temat afery futbolowej, bo szlag mnie trafia, że ludzie nie potrafią orientować się jak w rzeczywistości korupcja w piłce często wyglądała.

Ja nie wiem co Ty ćpasz ale zmień dilera kolego bo jak tak dalej pójdzie, to zaraz usłyszymy kolejne mądrości z Twoich ust. Korona była pokrzywdzona, bo miała pieniądze Biedna Korona, to przez to, że sędziowie zawiązali spółkę przeciwko dobrze i grających fair- play piłkarzom z Kielc. To przez sędziów Korona została zdegradowana za korupcję! Właśnie na świat wyszły nowe dowody, trzeba je szybko dostarczyć do prokuratury i wystąpić o zwrot poniesionych strat finansowych prze Koronę z racji ''niesłusznej'' degradacji!

mirex napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie najlepiej by było gdyby wrócił Pan Kazimierz Moskal.

A jakbyś był na miejscu Kazimierza Moskala - i potraktowano bycie tak jak jego po zwolnieniu- wróciłbyś?
Nie patrz przez pryzmat sentymentu, tylko jako zwolnioną w taki sposób osobę..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 26.05.2013, 11:38

I brak głębszej analizy linka, który podesłałem przez niektórych użytkowników świadczy raczej o braku własnej opinii na ten temat. W sprawie korupcji w Koronie zostali skazani też sędziowie. Tyle w temacie.
Oczywiście, że tak bo ci sędziowie ustawiali mecze dla Korony. Podaj mi jeden dowód na to, że gdyby Korona nie dogadała sie z sędziami, to oni by jej nie pozwolili awansować. A co do samego Wdowczyka, to ja uważam, że nie powinien dostać drugiej szansy a juz na pewno nie w Wiśle, w mojej opini są przestępstwa które w danym zawodzie całkowicie człowieka przekreślają i takim przestępstwem w sporcie jest korupcja. Tak jak pracownik przedszkola, który okazał sie pedofilem nie powinien otrzymać w swoim zawodzie drugiej szansy, tak trener któremu udowodniono korupcję, nie powinien już więcej trenować.

Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 26.05.2013, 12:13
Brosza z Piasta Gliwice widziałbym na stołku u nas. Wydaje mi się że jest to bardzo dobry szkoleniowec,a z biednego Piasta robi dobrą drużynę.
Odpowiedz cytując
Milan!!!
Junior Member

Od: 07.2011

Stary 26.05.2013, 12:13
To żałosne, że jako klub nie potrafimy dać pierwszej drużynie ani wychowanka do gry, ani nawet "pół trenera" do dokończenia przegranego sezonu....

Z mojej strony proponuje rozważyć Marcina Brosza.
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 26.05.2013, 12:26
Zgadzam się z przedmówcą. Pan Wdowczyk może i odcierpiał karę wobec społeczeństwa, ale nie środowiska piłkarskiego wobec którego popełnił grzech „śmiertelny“. A tłumaczenie, że inaczej się nie dało bo wszyscy tak robili jest rodem z piaskownicy. Warsztat tego pana został zweryfikowany również w podlinkowanym wcześniej artykule.
Jestem zdziwiony, że komukolwiek przyszło na myśl zestawianie tak skompromitowanej osoby w kontekście trenera Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 26.05.2013, 12:32
Kandydatury Smudy i tego Czecha wcale mnie nie radują. Brosz w Piaście miał dosyć cienkie chwile, w Wiśle już dawno by wyleciał. Zresztą ciężko stwierdzić, czy ten wyskok klubu z Gliwic to wynik umiejętności Brosza czy specyficznego charakteru polskiej ligi (Lech walczy o mistrzostwo, przyjeżdża ostatnie Podbeskidzie i pewnie wywozi 3 punkty).

Kiedy Basałaj miał wybrać trenera, w mediach wrzało od nazwisk. Trenerem został jednak ktoś, o kim nie mówiono. Może i tym razem tak będzie, bo wieści nie nastrajają optymistycznie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 26.05.2013, 12:59
mam kolege w Piaście i bardzo chwali sobie Brosza. ogolnie pozytywnie sie o nim wypowiada i wypowiadał jak robili awans.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.05.2013, 13:14
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
O A co do samego Wdowczyka, to ja uważam, że nie powinien dostać drugiej szansy a juz na pewno nie w Wiśle, w mojej opini są przestępstwa które w danym zawodzie całkowicie człowieka przekreślają i takim przestępstwem w sporcie jest korupcja. Tak jak pracownik przedszkola, który okazał sie pedofilem nie powinien otrzymać w swoim zawodzie drugiej szansy, tak trener któremu udowodniono korupcję, nie powinien już więcej trenować.
Człowieku, o czym Ty piszesz? W sporcie była jest i będzie korupcja, bo to zjawisko nigdy do końca się nie wypleni. Można ją w znacznym stopniu zminimalizować. Poza tym wieszanie psów na trenerze, który odbył karę, na którą został skazany to kwestionowanie prawomocnych wyroków niezawisłych sądów. Tak gwoli przypomnienia.

Pisząc o trenerach skompromitowanych miałem na myśli skompromitowanie się piłkarskie. Widać, że nie idzie Was przegadać. Nie byłbym tak stanowczy w Waszych osądach. Dawać łapówki nie wolno, nie powinno się. Tym bardziej jej brać, ale zwróccie uwagę na to, że w tej aferze - powtarzam - zostali skazani również SĘDZIOWIE!!! Znamy szczegóły tej sprawy? Akta są odtajnione? Wiadomo jak było? Ja znam relację jednej strony i po niej narazie wnioskuję, że inaczej się nie dało wygrywać, bo sędziowie czekali tylko na danie w łapę. Możecie wyzywać mnie od ćpunów, ale Wasze sofistyczne, ordynarne i pieczołowicie urządzone na tym forum samosądy z wyzwiskami niezbyt dobrze o Was świadczą. Pomimo tego że to forum anonimowe.

Wiśle przydałby się teraz trener bardzo stanowczy, niż ten którego mamy obecnie. Kandydatura Brosza jest dla mnie nieosiągalna na chwilę obecną, bo trener Brosz będzie grał z Piastem w Lidze Europejskiej.

Najlepszy byłby Kazimierz Moskal, ale Moskal nie przyjdzie, bo pokłócił się z Małeckim...
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 26.05.2013 o godz. 13:20.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 26.05.2013, 13:49
Człowieku, o czym Ty piszesz? W sporcie była jest i będzie korupcja, bo to zjawisko nigdy do końca się nie wypleni. Można ją w znacznym stopniu zminimalizować. Poza tym wieszanie psów na trenerze, który odbył karę, na którą został skazany to kwestionowanie prawomocnych wyroków niezawisłych sądów. Tak gwoli przypomnienia.
Twoje argumenty( ich brak) sa powalające "skoro korupcja była jest i będzie to nie róbmy afery" jak dla mnie każdy trener, któremu udowodniono łapówkarstwo, powinien mieć dożywotni zakaż trenowania w polskiej lidze.
Natomiast wyroków nikt tutaj nie kwestionuje, tylko my w przeciwieństwie do ciebie, nazywamy rzeczy po imieniu, ktoś kto zamordował człowieka już do końca życia pozostanie mordercą i nie ważne jak długi wyrok odsiedzi, Wdowczyk był umoczony w aferę korupcyjną i juz do końca swojej trenerskiej "kariery" będzie żył z piętnem łapówkarza a ja takiej osoby w Wiśle nie chce

Odpowiedz cytując
husarmac
Junior Member

Od: 08.2012

Stary 26.05.2013, 13:51
Trener jak sama nazwa wskazuje powinien trenować! Dobry trener powinien tak trenowac aby zawodnicy po treningach z nim byli lepszymi zawodnikami... a jeśli nie są bo nie mogą lub nie chca powinni wylatywać z drużyny...
Niestety w naszym klubie wszystko postawione jest na głowie i ci trenerzy, którym należało dać szanse byli odstrzeliwani przez działaczy, zamiast np. najsłabszych/przepłacanych zawodników. Efekt jest taki, że na siłe szukamy gigantycznych oszczędności bo nie spina się budżet...

Uważam, że w CZASACH KRYZYSU musimy miec przynajmniej DOBREGO trenera, który czegoś przeciętnych zawodników bedzie wstanie nauczyć w myśll zasady:

"Lepiej mieć lwa na czele armii owiec niż owcę na czele armii lwów."
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 26.05.2013, 16:56
morganfield napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z przedmówcą. Pan Wdowczyk może i odcierpiał karę wobec społeczeństwa, ale nie środowiska piłkarskiego wobec którego popełnił grzech „śmiertelny“. A tłumaczenie, że inaczej się nie dało bo wszyscy tak robili jest rodem z piaskownicy. Warsztat tego pana został zweryfikowany również w podlinkowanym wcześniej artykule.
Jestem zdziwiony, że komukolwiek przyszło na myśl zestawianie tak skompromitowanej osoby w kontekście trenera Wisły Kraków.
Z tym ostatnim się zgadzam - nie chcę Wdowczyka w Wiśle.
Natomiast ogólnie nie mam nic przeciwko powrotowi Wdowczyka po odbyciu kary o ile go ktoś chce.
Moim zdaniem i tak chłop ma poniekąd pecha, że wyleciał na 5 lat bo podobni albo więksi przekręciarze cały czas "trenują" dalej i się śmieją z ustrzelonego Wdowca. Jak kibicujecie 15,20 czy więcej lat to dobrze wiecie o kim myślę.
Fakty, dowody? Jak np. ktoś ma 700 rozmów z fryzjerem na bilingach albo jakaś inna (bogata) drużyna ośmieszała się przez 2/3 sezonu, a potem wygrała 9 z 10 ostatnich meczów i się utrzymała to bez jaj. I co z tego, że prokuratura może nie ma tu dowodów?
Zresztą teraz też jest wesoło jak się ogląda niektóre mecze w extra czy 1 lidze..
Twierdzę, że jakby prokuratura się za to zabrała na serio i od a do zet to wkrótce nie miałby kto trenować i grać bo wg mnie praktycznie każdy ma mniej czy więcej za uszami.
Wdowiec, Łobo itp. napiętnowani, ale bagienko jak było tak jest.
Wracając do tematu to wydaje się, że wszystko wskazuje na Smudę...:(
Ostatnio edytowane przez arti : 26.05.2013 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 26.05.2013, 16:56
Trener w Wiśle to musi być gość z charyzma, wiedzą, doświadczeniem i nazwiskiem.
Trener musi budzić zaufanie zawodników i wynalazki (Broż, Kiereś, Rada) w stylu młdzi polacy lub obcokrajowcy się u nas nie sprawdzą.
Jak Garguła zobaczy że trenuje go poważny gość który tu przyszedł, ma wizję i pełne poparcie własciciela to będzie zapeiprzał na treningu.
Trzeba sciagnąć kogoś takiego jak pierwszy Kasperczak, doświadczonego z sukcesami ale już w pewnym wieku, kto wyjdzie na trening i chwyci to wszystko za mordę. Dostanie na transfery od Cupiała i będzie o coś grał.
Innej drogi nie widać.
Ostatnio edytowane przez wwf : 26.05.2013 o godz. 17:02.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 26.05.2013, 18:25
Zapytam tak czysto teoretycznie: powierzyłbyś swoje pieniądze złodziejowi czy malwersantowi który właśnie co wyszedł z paki? Przecież już karę odpokutował.

Korupcja była, jest i będzie, co do tego nie ma żadnych wątpliwości a minimalizować ją można surowym i konsekwentnym piętnowaniem osób, które się jej dopuściły.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 26.05.2013, 19:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
mam kolege w Piaście i bardzo chwali sobie Brosza. ogolnie pozytywnie sie o nim wypowiada i wypowiadał jak robili awans.
Nie neguję, ale jak ktoś tu napisał - u nas by już trzy razy wyleciał. Jego pierwszy sezon w Piaście był bardzo słaby.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 26.05.2013, 19:44
A co się stało z Nawałką?
Są jeszcze wielbiciele jego talentu czy byc moze przezucili sie na Kieresia , Brosza czy innego wynalazka...ktory sam nie do konca wie, dlaczego punktuje.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member

Od: 04.2012

Stary 26.05.2013, 20:14
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A co się stało z Nawałką?
Nic sie nie stało. Pomyśl, dlaczego Górnik odpuszcza mecze z miernotami, a spina się tylko na te, które są ważne dla kibiców..
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.05.2013, 20:30
Idę o zakład, że Górnik skończy sezon z 40 pkt na koncie, dzięki czemu spadną na 7 miejsce i nie zagrają w europejskich pucharach.Chyba że Śląsk jakimś cudem dostanie licencję na puchary, to wtedy zepną się na mecz z nami.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 26.05.2013 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 26.05.2013, 20:52
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Idę o zakład, że Górnik skończy sezon z 40 pkt na koncie, dzięki czemu spadną na 7 miejsce i nie zagrają w europejskich pucharach.
Przegrają z nami? Hmm... kurs może być całkiem niezły
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 26.05.2013, 21:15
Festence napisał(a):Wyświetl post
Nic sie nie stało. Pomyśl, dlaczego Górnik odpuszcza mecze z miernotami, a spina się tylko na te, które są ważne dla kibiców..
Strzelam. Grają u buka?

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 27.05.2013, 11:15
Niestety pudło

Cytat:
W jednym z klubów do szatni weszła osoba, będąca “prawą ręka” prezesa i piłkarze usłyszeli, że nie mogą zająć wyższego miejsca niż 5-te - powiedział w magazynie Liga+Extra na antenie Canal+ Sport prowadzący program Tomasz Smokowski. Nazwa klubu nie została zdradzona, ale jest wielkie prawdopodobieństwo, że chodzi o Górnik Zabrze.

Trudno bowiem wskazać jakikolwiek inny klub “zagrożony” tak mocno pucharami i mający tak duże problemy organizacyjno-finansowe (...)
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.05.2013, 11:25
Ja mysle, ze dzisiejsze spotkanie Smudy z Cupialem jest bardzo istotne dla calej najblizszej przyszlosci Wisly. Nie chodzi tylko o osobe trenera, ale panowie na pewno przedyskutuja wizje budowy druzyny, stopien inwestycji w klub, transfery itp. Smuda na pewno bedzie chcial wiedziec jak wyglada wizja Cupiala na przyszlosc i uwazam, ze gdyby byl na tak po tym spotkaniu to bedzie to optymistyczna przeslanka. Mozna przypuszczac, ze Cupial obiecal mu wtedy jakis korzystny scenariusz dla Wisly, a nie dziadowanie.
Smuda to Smuda, ale tez uwazam, ze ma na tyle ambicji, ze jak cos tu bedzie robil, w cos wejdzie to nie bedzie mu sie chcialo po prostu meczyc i przegrywac co drugi mecz. Wiec wejdzie w to wtedy jak zobaczy, ze moze miec to jeszcze rece i nogi w przyszlosci.
Ostatnio edytowane przez nesta : 27.05.2013 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 27.05.2013, 12:21
Jak trenerem zostanie Smuda, to mam nadzieję że nie będzie na niego nagonki w trakcie meczów, bo to na pewno w niczym nie pomoże, a może nas jeszcze bardziej pogrążyć.

Oby tylko Smuda nie obiecał Cupiałowi (jednocześnie negocjując dla siebie ogromną gażę), że zbuduje zespół na miarę Ligi Mistrzów dysponując budżetem 20 mln zł...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.05.2013, 12:23
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi tylko o osobe trenera, ale panowie na pewno przedyskutuja wizje budowy druzyny, stopien inwestycji w klub, transfery itp.

Na pewno przedyskutował to wszystko w tej drużynie drugiej Bundesligi którą spuścił.

Naiwność niektórych poraża...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 27.05.2013, 12:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Na pewno przedyskutował to wszystko w tej drużynie drugiej Bundesligi którą spuścił.
I to dodajmy - spuścił z hukiem. Bilans spotkań: 4 - 7 - 23. 19 punktów, ostatnie miejsce w tabeli i strata siedmiu punktów do przedostatniej drużyny. Trzecia drużyna od końca (miejsce barażowe) miała 37 punktów. Tak więc do samej gry w barażach zabrakło mu 18 punktów.
"Pałka się przegła" - F.Kiepski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 27.05.2013, 12:37
a takie pytanko bo widze ze tu ktos sie interesuje.

Czy w grze tej całej Ratyzbony widać było proges czy regres po przyjściu Franza?

E:Rafi ja nie ogladalem daltego pytam. Moskal tez punktow masowo nie zdobywał a chwaliło sie Wisłe za gre wiec jest to możliwe chyba.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.05.2013 o godz. 12:45.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.05.2013, 12:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a takie pytanko bo widze ze tu ktos sie interesuje.

Czy w grze tej całej Ratyzbony widać było proges czy regres po przyjściu Franza?
Smuda z tego co czytałem zdobył 6pkt. w całej rundzie wiosennej, więc jego poprzednik nazbierał tych punktów 13. Jakby na to nie patrzeć to nawet nie oglądając tych spotkań trudno mówić o progresie.
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 27.05.2013 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 27.05.2013, 13:33
Przede wszystkim Wisła potrzebuje trenera - nie nowego tylko trenera. Niestety Kulawik papierów na trenerkę nie ma i mieć nie będzie. Ciekawą opcję z Kaziem Moskalem szybko "rozwiązano" przy pomocy Probierza. Potrzebny jest więc trener od zaraz, trener z wizją i umiejętnościami budowania zespołu od samych podstaw. Taki, którego nikt nie wyrzuci przy pierwszej nadarzającej się okazji. Niestety trenera wybiorą nam do spółki Rogala z Kapką, a to nie wróży dobrze naszemu klubowi. Każdego innego szybko udupią za "brak wyników"...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 27.05.2013, 13:35
Ale to już było. Słynny doradca Rogala. Permanentny pracownik Kapka. 3 powrót Smudy. 2 powrót Bednarza.
No ale dajmy im ponowną szansę na sukces, czyli stały warunek - LM od zaraz, tym razem pod autorskim planem tej "silnej" grupy pod Cupiała wezwaniem

Ps. w Wiśle są jedynie systematyczne plany na sukces, ale nie ma systematycznej pracy na ten sukces i pewnie już za rogiem czai się kolejna restrukturyzacja klubu, gdy następni nietykalni nieudacznicy boiskowi, zaczną dogorywać w Wiśle do końca kontraktów, kosztem wszystkich i wszystkiego innego w tym klubie.
Ostatnio edytowane przez kot : 27.05.2013 o godz. 13:54.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów